Strona 10 z 23 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 22 23 >
Opcje tematu
#2205268 - 28/03/2008 05:41 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: dimes]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Originally Posted By: dimes
Czyli są na świecie takie osły, które takim ciulą/cipką(niepotrzebne skreślić) wpłacają kase?

Policja


Jeśli w liczbie mnogiej to końcówka " -om ", skoro już musisz się popisywać elokwencją ...

Temat jest szeroki i na pewno nie do streszczenia w jednym zdaniu, szczególnie takim! I nie pisz o ludziach którzy w coś naprawdę wierzą i oddają temu swój czas/kasę, a czasem więcej, w ten sposób. Są wśród nich na pewno zwyczajni przestępcy - tak trzeba niektórych nazwać, ale nie generalizujmy, bo to ZAWSZE jest krzywdzące.

Tak samo jednak przestępstwem jest dla mnie działanie Policji w tej sytuacji.

Wszystkich funkcjonariuszy, którym zostanie udowodnione branie udziału w torturowaniu, szykanowaniu, zastraszaniu, ubliżaniu lub po prostu pobiciu kibiców GKS-u, należy stosownie ukarać zarówno na gruncie możliwych kar dyscyplinarnych, jak i sankcji karnych.

Podobnie przeciwko wszystkim kibicom, którym zostanie udowodnione jakiekolwiek działanie z tych wymienionych powyżej, należy zastosować odpowiednie działania na gruncie prawnym.

Mam nadzieję, że nie wymagam zbyt wiele od sprawnie działającego państwa prawa przecież? ...

Do góry
Bonus: Unibet
#2205328 - 28/03/2008 05:51 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: dimes]
proof Offline
old hand

Meldunek: 30/03/2006
Postów: 715
Skąd: Katowice
Originally Posted By: dimes
Czyli są na świecie takie osły, które takim ciulą/cipką(niepotrzebne skreślić) wpłacają kase?

Policja


dimes zapewne kolejny raz zostal wysmiany z powodu wielkosci swojego interesu przez dziewczyne, wiec wybaczmy mu kolejny napinkowy post.

dimes ! podaj numer konta ! pewnie kilka osob z forum Cie wspomoze, moze ten kompleks da sie pokonac ! trzymam kciuki dimes ! dimes ! dimes !

ps. z chorzowa jestes ? \:\)

Do góry
#2205348 - 28/03/2008 05:55 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: proof]
herkules Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/11/2004
Postów: 6399

Do góry
#2205425 - 28/03/2008 06:14 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: herkules]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Jak dla mnie mimo wszystko tendencyjny materiał mający na celu zadrwienie z kibiców

Do góry
#2205477 - 28/03/2008 06:22 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: podstawek]
herkules Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/11/2004
Postów: 6399
Originally Posted By: podstawek87
Jak dla mnie mimo wszystko tendencyjny materiał mający na celu zadrwienie z kibiców
nie przesadzajmy pokazane sa 2 strony wmiare obiektywnie. I wulgaryzm policji oraz ich wypowiedzy.

Do góry
#2205490 - 28/03/2008 06:29 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: dimes]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Originally Posted By: dimes
Czyli są na świecie takie osły, które takim ciulą/cipką(niepotrzebne skreślić) wpłacają kase?

Policja

daruj sobie tą bezsensowną, dziecinną napinkę bo sie czytać nie da. Nie masz nic do wniesienia w temacie to sie nie wypowiadaj.
ta wpłacamy kasę ciulą.. dobrze ze te "osły" znają chociaż ortografię.

Do góry
#2205495 - 28/03/2008 06:30 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: dimes]
Klakier Offline
old hand

Meldunek: 22/02/2005
Postów: 1175
Originally Posted By: dimes
ciulą/cipką

naucz się najpierw poprawnie pisać i nie wnikaj czy ktoś wpłaca czy nie...

Do góry
#2205539 - 28/03/2008 06:46 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Klakier]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Serio ktos na cos takiego wplaca? \:D
Jednak to prawda z tym ze ich nie sieja, a sami rosna \:D

Do góry
#2205582 - 28/03/2008 07:02 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: connor]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
"rannych 20 funkcjonariuszy" \:D

Do góry
#2205604 - 28/03/2008 07:19 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: herkules]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Originally Posted By: herkules


Z tego filmiku nakreconego komorka widac, ze policja dosc delikatnie sie z kibicami obchodzi, spodziewalem sie ze ich tam katowali...

Co do jezyka to chyba sie nie spodziewacie ze policjant do kibica bedzie mowil PROSZE PANA \:D Trzeba mowic takim jezykiem jakim w wiekszosci sie dana grupa posluguje, a wiec wymowne WYPIERDALAJ(PROSZE ISC) czy tez inne zwroty sa jak najbardziej na miejscu.

To tak jakby na budowie szef mowil do pracownikow, prosze sie nie obijac, chyba zaden z nich by tego nie zrozumial, a wystarczy powiedziec, nie opierdalac sie i trafia

Do góry
#2205636 - 28/03/2008 07:41 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: connor]
Marcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/06/2003
Postów: 34895
Skąd: Wrocław
przeciez na tym filmiku nic nie widać tylko słychać a jeśli było coś nagrane podczas katowania to napewno zabrali

Do góry
#2205885 - 28/03/2008 16:12 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Marcel]
Coronach Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/06/2003
Postów: 4406
Skąd: Szczecin
Ja mam takie pytanie, po którym być może będę w stanie pewną rzecz zrozumieć.

W sytuacji gdy policjanci "skatowali" kibiców, i będą na to jakieś namacalne dowody to jedenak różnego rodzaju procedury istnieją i nie wierzę że byliby bezkarni, w sensie jakiegoś rodzaju kary, nagany, zwolnienia raczej by ich nie ominęły, nie twierdzę, że pewnym sprawom, ludziom pewnie "ukręcono by łeb" ale jakieś tam działania są (nawet jeśli nie wystarczające). Nie wierzę żeby przemoc, kradzieże były popierane oficjalnie czy też nieoficjalnie przez dowodzących policją.

Natomiast moje pytanie dotyczy tego czy kibice eliminują ze swojego grona przestępców? Bandytów katujących niewinnych ludzi, walczących z poliją, okradających sklepy i ludzi? Jeżeli rzeczywiście takich ludzi piętnujęcie i wywalacie ze swojego grona to szacunek dla was. I jestem w stanie zrozumieć oburzenie działaniami policji.

Jeżeli nic nie robicie to zasługujecie na to co was spotyka, jeżdząc z ludźmi o których wiecie że są przestępcami i "bandytami", jesteście sami sobie winni i nie ma co się nad całą sytuacją użalać. Jako potencjalne zagrożenie dla życia ludzi będziecie zawsze tak traktowani i takie traktowanie będzie popieranę przez zdecydowaną większość społeczeństwa.

Do góry
#2205898 - 28/03/2008 16:25 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Coronach]
Wychowany_Na_Nalewce Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2003
Postów: 3297
Originally Posted By: Coronach

Natomiast moje pytanie dotyczy tego czy kibice eliminują ze swojego grona przestępców? Bandytów katujących niewinnych ludzi, walczących z poliją, okradających sklepy i ludzi? Jeżeli rzeczywiście takich ludzi piętnujęcie i wywalacie ze swojego grona to szacunek dla was. I jestem w stanie zrozumieć oburzenie działaniami policji.

Jeżeli nic nie robicie to zasługujecie na to co was spotyka, jeżdząc z ludźmi o których wiecie że są przestępcami i "bandytami", jesteście sami sobie winni i nie ma co się nad całą sytuacją użalać. Jako potencjalne zagrożenie dla życia ludzi będziecie zawsze tak traktowani i takie traktowanie będzie popieranę przez zdecydowaną większość społeczeństwa.


Znasz takie pojecie jak konfident?

Do góry
#2205902 - 28/03/2008 16:26 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Coronach]
Wychowany_Na_Nalewce Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2003
Postów: 3297
Originally Posted By: Coronach
Bandytów katujących niewinnych ludzi, walczących z poliją, okradających sklepy i ludzi?


Zapomniales dodac, ze jeszcze gwalcacych matki i corki

Do góry
#2205904 - 28/03/2008 16:28 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: Wychowany_Na_Nalewce
Originally Posted By: Coronach

Natomiast moje pytanie dotyczy tego czy kibice eliminują ze swojego grona przestępców? Bandytów katujących niewinnych ludzi, walczących z poliją, okradających sklepy i ludzi? Jeżeli rzeczywiście takich ludzi piętnujęcie i wywalacie ze swojego grona to szacunek dla was. I jestem w stanie zrozumieć oburzenie działaniami policji.

Jeżeli nic nie robicie to zasługujecie na to co was spotyka, jeżdząc z ludźmi o których wiecie że są przestępcami i "bandytami", jesteście sami sobie winni i nie ma co się nad całą sytuacją użalać. Jako potencjalne zagrożenie dla życia ludzi będziecie zawsze tak traktowani i takie traktowanie będzie popieranę przez zdecydowaną większość społeczeństwa.


Znasz takie pojecie jak konfident?


Słabo trafiłeś.
Wydać np. koleśia który rzucił nożem na murawe to bedzie pasować?

Do góry
#2205907 - 28/03/2008 16:31 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
Coronach Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/06/2003
Postów: 4406
Skąd: Szczecin
Niestesty nie mamy w takim razie o czym rozmawiać, skoro eliminacja ze swojego grona przestępców (których jak to wynika z Twoich słów wśród was nie ma) jest przez was piętnowana.

Do góry
#2205909 - 28/03/2008 16:32 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
Hornblower Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 07/11/2003
Postów: 1900
Skąd: Bristol, UK
Originally Posted By: Wychowany_Na_Nalewce

Znasz takie pojecie jak konfident?

Skoro wolisz byc uznany przez normalnych ludzi za wspolpracownika bandytow niz za konfidenta w oczach bandytow - to nie mam wiecej pytan !

Rozdac policji ostra amunicje, prosze !

Do góry
#2205910 - 28/03/2008 16:33 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Coronach]
Coronach Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/06/2003
Postów: 4406
Skąd: Szczecin
Jeżeli dla was jest dobrą zabawą okradnięcie czyjegoś sklepu, uczciwego człowieka który ciężko zarabia na utrzymanie swoje i swojej rodziny i jest to dla was jeszcze powód do dumy i wesołych opowieści. Gratuluję dobrego samopoczucia.

Do góry
#2205914 - 28/03/2008 16:35 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Coronach]
Coronach Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/06/2003
Postów: 4406
Skąd: Szczecin
I od razu zanaczam to wy, "jedyni prawdziwi" kibice łączycie kibicowanie z bandytyzmem i przestępstwami.

Do góry
#2205916 - 28/03/2008 16:36 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Coronach]
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Originally Posted By: Coronach
Ja mam takie pytanie, po którym być może będę w stanie pewną rzecz zrozumieć.

W sytuacji gdy policjanci "skatowali" kibiców, i będą na to jakieś namacalne dowody to jedenak różnego rodzaju procedury istnieją i nie wierzę że byliby bezkarni, w sensie jakiegoś rodzaju kary, nagany, zwolnienia raczej by ich nie ominęły, nie twierdzę, że pewnym sprawom, ludziom pewnie "ukręcono by łeb" ale jakieś tam działania są (nawet jeśli nie wystarczające). Nie wierzę żeby przemoc, kradzieże były popierane oficjalnie czy też nieoficjalnie przez dowodzących policją.

Natomiast moje pytanie dotyczy tego czy kibice eliminują ze swojego grona przestępców? Bandytów katujących niewinnych ludzi, walczących z poliją, okradających sklepy i ludzi? Jeżeli rzeczywiście takich ludzi piętnujęcie i wywalacie ze swojego grona to szacunek dla was. I jestem w stanie zrozumieć oburzenie działaniami policji.

Jeżeli nic nie robicie to zasługujecie na to co was spotyka, jeżdząc z ludźmi o których wiecie że są przestępcami i "bandytami", jesteście sami sobie winni i nie ma co się nad całą sytuacją użalać. Jako potencjalne zagrożenie dla życia ludzi będziecie zawsze tak traktowani i takie traktowanie będzie popieranę przez zdecydowaną większość społeczeństwa.


Od wyłapywania "kibiców - bandytów" i karania ich nie są inni kibice , co taki ultras może zrobic bojówkarzowi , uderzyć go szalem ? \:D , od tego jest policja , po to się ich zatrudnia i płaci z naszych podatkow , ale wszelkie katowanie niewinnych ludzi przez policje , powinno byc ścigane z mocą prawa , policja nie moze stosowac odpowiedzialnosci zbiorowej , takiej ,ze kazdy kibic noszący szalik to bydlak i bandyta .
Niestety polska policja to obraz nędzy i rozpaczy , nic sie w niej właściwie nie zmieniło od czasów upadku komuny. Obywatel w policjancie powinien widzieć przyjaciela i obrońce , a tak nie jest , jest wręcz odwrotnie . Z postów w tym temacie wynika ,że piszą tu tez policjanci , Panowie uderzcie się w pierś i zmieńcie swoje postępowanie, ścigajcie i karzcie bandytów , a zostawcie w spokoju normalnych ludzi , przecież to są Wasi pracodawcy

POZDRO
ELDO

Do góry
Strona 10 z 23 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 22 23 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, 11kera11, VVega, akagi, alfa, igea23, rafal08, ANZELMO), 3573 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24777 Użytkowników
97 For i subfor
45107 Tematów
5592273 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42