Strona 3 z 23 < 1 2 3 4 5 ... 22 23 >
Opcje tematu
#2198015 - 26/03/2008 00:37 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Amkwish]
Coronach Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/06/2003
Postów: 4406
Skąd: Szczecin
Rozumiem że akcpetowalne przez reszte społeczeństwa powinno być istnienie grupy która gdy się mści za niesprawiedliwość wolno wszytko?

Do góry
Bonus: Unibet
#2198073 - 26/03/2008 00:48 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: xTNTx]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: OSIK
Originally Posted By: lupus
Jak bylem mlody kibice gks skroili mnie w katowicach, leje na nich cieplym moczem \:\)
Po pierwsze.Jeżeli nie masz nic do powiedzenia na ten temat to zamilcz.Nazwy klubów i miejscowości pisze sie z dużej litery.
Po drugie.Widać ze nie byleś nigdy na meczu wyjazdowym i nie znasz zwyczajów milicji.Zjezdzilem całą Polske i nieraz dostałem pałą od mundurowych za free choć chuliganem nie jestem(powód wymyślają sobie sami i leją,a to za wolno idziesz lub spojrzaleś w jego strone).Uwierz mi ze nie kazdy kibic GKS biega po mieście i kroi lupusów.Mam nadzieje ze dostaniesz od psów kiedyś za free i zmienisz zdanie.
Po trzecie.Leje na Ciebie i całą buraczaną wieś w której mieszkasz.A i na kota też.

Koniec tematu z mojej strony.


Proszę jaki sympatyczny i ułożony kibic,
zapewne jadac na mecz z grupą kolegów kibiców
przeprowadzaja starsze panie przez jezdnie,
pomagaja wnosic zakupy strudzynom gospodyniom domowym
a na meczach spiewaja kolędy i pastorałki,
z Policja wymieniaja uprzejmosci podczas meczu
i pomgaja sprzatac stadion po spotkaniu,
a jak ktos ma odmienne zdanie to wcale nie zrownaja z ziemia mijscowosci pochodzenia adwersarza tylko "oleja jego cala miejscowosc, nie pozwalajac uciek zwierzetom futerkowym"
Czyz to nie wspaniale??

najsmieszniejsze jest to ze znow wychodzi piekny polski obyczaj,
"moja racja i tylko moja racja sie liczy"

Zastanawiam sie czy wiekszosc tych najbardziej ortodoksyjnych czy to z jednej czy z drugiej strony widzi tylko albo czarne albo biale??

Wina lezy po obu stronach, jedni naduzywaja wladzy, a drudzy w imie tego "uciesnienia" czynia tym wiecej i tym gorzej.
Problem bedzie jeszcze dlugo istnial, zwlaszcza przy tak debilnym podejsciu.

Do góry
#2198105 - 26/03/2008 00:59 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Biszop]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
A jakis czas temu to z kibicami Jagi co zrobili mundurowi w Zielonce?
Co do krakowskej policji pamietam ostatni wyjazd na Cracovie, powrot do specjala i brak roznych rzeczy z bagazu kibicow... bez komentarza.

Do góry
#2198136 - 26/03/2008 01:08 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Chaoz]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
A jak kibice GKS-u zaatakowali pociąg z kibicami Legii w Ostawie to wtedy było zajebiście? Tym pociągiem jechały tylko pikniki i starsi kibice. Czyli raczej tacy co nie szukają guza.
A jak sami zostali zaatakowani przez policję to nagle robią z siebie najbardziej pokrzywdzonych na świecie.

Co do tej akcji.
Zapewne prawda leży po środku. Czy na pewno nie było żadnej prowokacji ze strony kibiców? I absolutnie nie twierdzę, że psy są bez winy, bo to w końcu zwierzęta, które bazują na instynkcie.

I gwoli ścisłości. "Kilka" wyjazdów udało mi się zaliczyć więc wiem jak to się odbywa

Do góry
#2198144 - 26/03/2008 01:10 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Chaoz]
proof Offline
old hand

Meldunek: 30/03/2006
Postów: 715
Skąd: Katowice
Na wstępie napiszę że żaden ze mnie wyjazdowicz, ot parę razy za czasów pierwszej ligi byłem na na meczach z Legią albo Wisłą. (no bo mecz z Ruchem w chorzowie to żaden wyjazd) Gdy zdecydowałem się zapisać na stalówkę nie myślałem o awanturach z policją czy innymi kibicami, poprostu po wygranym meczu ze Śląskiem Wrocław zobaczyłem światełko w tunelu na ekstraklasę dla GieKSy. Tyle i aż tyle.

Awantura w tarnowie to fakt, na moje oko wybiegło z pociągu ze 100 osób. Do katowic wracało jednak ponad 600. I wszyscy zostali spacyfikowani w krakowie (opis jak na forum GieKSy) Metody śledcze małopolskich krawężników to mistrzostwo świata, akcja w moim przedziale wygladała tak,ktoś popatrzył się na zomowca a ten z tekstem "co się gapisz ku.wa, wstawaj, wypi.er.alaj z pociągu " tyle go widzieliśmy. To był na pewno mój ostatni wyjazd, jak sobie uświadomię ile mógłbym stracić na jednej decyzji zomowskiej szmaty to aż mi się niedobrze robi, Rodzina , dziewczyna,studia, cała przyszłość, wszystko w ch.j

ps. Szkoda że miły pan na konferencji prasowej nie przedstawił metod działania oddziałów prewencji kraju, który ma organizować Euro 2012. Kradzieże telefonów, pieniędzy ( mi sk.r.iej zabrał 30 pln w papierach, ale było mu mało to monety też se wziął) chlanie wódy, wspaniała polska 2008.

Do góry
#2198193 - 26/03/2008 01:25 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: proof]
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
niektóre agresywne małpy krzyczą z oburzenia ,ze są golone, bo ich golarze , czasami przesadzają z ich goleniem, ale golarze mogą dalej spac spokojnie , bo większa czesc małp jest spokojna i popiera swych golarzy chocby dla samego świetego spokoju , byleby tylko mogła dalej spokojnie sobie oglądac dalsza czesc tańca na lodzie czy m jak miłośc \:D

Do góry
#2198207 - 26/03/2008 01:28 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: HAGIi]
mgr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 17851
Skąd: Kraków
Originally Posted By: donic
Biedaczaki... Grzeczniutkie i nigdy nie prowokujace.

"Policjanci używając gumowych pałek oraz gazu wdarli się do wynajętego przez nas pociągu i sterroryzowali wszystkich fanów każąc im się kłaść na ziemię w wąskich przedziałach. " To jest najlepsze \:D Prawidlowe zachowanie Policji i same rece skladaja sie do oklaskow. Lac gnoi za kazde prowokacyjne przyspiewki, kazda zadyme i patrzec czy rowno puchnie. Zero litosci dla bydla stadionowego. W te bajeczki o prowokacji policji uwierza tylko takie same cymbaly jak ta banda nazywajaca siebie kibicami.

A teraz moga po mnie pojezdzic wszyscy zwolennicy zadym. Lata mi to. Ogolnie - z bydlem stadionowym nie wolno w zadnym wypadku obchodzic sie jak ze szklem.


Originally Posted By: HAGIi
brawo, idealny post, podpisuje sie pod tymm co napisal donic

Tepic chamstwo


Banda ignorantów i tępaków, a jeden drugiemu klaska. Co wy pajace wiecie o kibicowaniu jakimkolwiek? Cwaniaki sprzed telewizora w kapciach albo ligi światowej siatkarzy.

Uogólnianie i wypowiadanie się na tematy, o których nie ma się żadnego pojęcia to idiotyzm. "Pałować szalikowców" \:D Chodzę na mecze Wisły zawsze w szaliku. Powinni mnie pałować? Co to w ogóle za teksty. Życzę Wam i Waszym dzieciakom, jak się doczekacie, żebyście dostali wpier*** za nic, tak jak 3/4 tego pociągu.
A nie, sorry.. przed telewizorem nie można dostać.. chyba że wałkiem od żony.

Do góry
#2198225 - 26/03/2008 01:31 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: donic]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Originally Posted By: donic
Ja juz swoje wyrazilem w tym temacie i klaskal bede zawsze Policji za lanie kiboli, ktorzy na to zasluzyli. Bawcie sie i bluzgajcie.
Ja pie***** - skąd wiesz że zasłużyli?!?! Byłeś tam? Widziałeś? To przestań pierdolić!

Tak naprawdę nikt kto nie był świadkiem nie ma prawa zabierać głosu (oceniać) - a już na pewno nie osoby który nie były nigdy na meczu wyjazdowym.

Do góry
#2198233 - 26/03/2008 01:33 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: mgr]
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
chlopie nie znasz mnie to sie nie wypowiadaj

Znam paru chlopakow z mojego miasta, ktorzy jezdza na wiekszosc meczow wyjazdowych i jezdza tylko w jednym celu...
Dla nich widowisko sie nie liczy tylko mozliwosc wyku.rwienia komus obojetnie z jakiego przedmotu, przykre, ale prawdziwe, moze i Ci kibice byli troche inni, byli spokojniejsi tymrazem, ale nikt mi nie wmowi, ze takie grupy podruzujace pociagami sa spokojni, za darmo dostac nie dostali.

Do góry
#2198248 - 26/03/2008 01:37 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: HAGIi]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Originally Posted By: HAGIi
chlopie nie znasz mnie to sie nie wypowiadaj

Znam paru chlopakow z mojego miasta, ktorzy jezdza na wiekszosc meczow wyjazdowych i jezdza tylko w jednym celu...
Dla nich widowisko sie nie liczy tylko mozliwosc wyku.rwienia komus obojetnie z jakiego przedmotu, przykre, ale prawdziwe, moze i Ci kibice byli troche inni, byli spokojniejsi tymrazem, ale nikt mi nie wmowi, ze takie grupy podruzujace pociagami sa spokojni, za darmo dostac nie dostali.
Ale przecież nikt nie zaprzecza że tacy ludzie jeżdżą na mecze..

Wiadomo, są 2 strony medalu.

Do góry
#2198262 - 26/03/2008 01:42 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: kfjatek]
kelmaj Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/02/2008
Postów: 2088
To co? Napie***** tempych chu*** \:D

Do góry
#2198267 - 26/03/2008 01:43 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: kfjatek]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Nasza policja mogłaby się uczyć fachu od litewskiej.
Tamci znokomicie poradzili sobie w Wilnie, pomijając złe zabezpieczenie trybun w trakcie meczu. Dali się wyszumieć. Żadnemu kibicowi Vetry nawet włos z głowy nie spadł. Osoby, które pozostały na trybunie też nie doznały uszczerbku na zdrowie.
Tak powinno to wyglądać. Zero postronnych ofiar ;\)

Do góry
#2198269 - 26/03/2008 01:44 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: kelmaj]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: kelmaj
To co? Napie***** tempych chu*** \:D


Słuchaj ,to ,ze nie potrafisz korzystac z dobrodziejstwa posiadania osrodkowego układu nerwowego nie zwalnia Cie z przestrzegania regulaminu ,ortografie pominę ,bo to forum bukmacherskie

Do góry
#2198353 - 26/03/2008 02:08 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: ELDORADO]
Wychowany_Na_Nalewce Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2003
Postów: 3297
Nie spodziewalem sie, ze ludzie na tym forum sa az tak ograniczeni. Jakakolwiek dyskusja nie ma sensu bo wiekszosc z was bazuje na stereotypach. Zaskakujace, ze robia to ludzie, ktorzy swiecie sie oburzaja gdy ktos prezentuje stereotypowe rozumowanie: sports betting, poker ---> hazard ---> uzaleznienie ---> przegrany dom, samochod ---> Dworzec Centralny.

Kuwra! Nikt tutaj nie rozgrzesza awantury w Tarnowie, wiec skonczcie pierdolic o kuli w leb. Spojrzcie wpierw na siebie grajacy nielegalnie w necie, na nielegalnym Windowsie, bo byc moze wam tez sie nalezy kulka. Fakty jednak sa takie, ze zatrzymanych zostalo 40 osob, awanturowala sie w Tarnowie jakas czesc - a pobici na Mydlnikach zostali wszyscy czyli rowniez niewinne osoby. Takie jest prawo? Co powiedziec o bluzgajacych milicjantach, pod wplywem alkoholu, kradnacych kibicom pieniadze, a nawet oddajacym na nich mocz (!)? To jest niebywale, ze nie ma ogolnonarodowej afery z tego powodu.

Mamy kuwra wolnosc w tym kraju, ktory niby ma byc panstwem prawa, i jesli mam ochote to moge sie wysrac na srodku ulicy, potem zaplacic mandat i wszystko jest ok: wina - kara. Co by bylo gdyby kogos lezacego przypadkowo zabili pala w tym Krakowie? Jak zwykle wymysliliby bajeczke o agresywnym chuliganie i dzielnym milicjancie. Roznica jest taka, ze kibic przekroczy prawo i idzie siedziec - pies zrobi to samo i nic, zadnej reakcji.

Popierajac to co stalo sie na Mydlnikach, tak naprawde dzialacie przeciwko sobie. Dajecie przyzwolnie milicji na przekraczanie swoich uprawnien, agresje, dzialanie poza granicami prawa. Pamietajcie, ze kiedys to sie moze obrocic przeciwko wam w zupenie innej sytuacji.

Do sympatii dla GKS mi bardzo daleko, ale trzymam kciuki zeby im sie udalo rozdmuchac ta sprawe.

Do góry
#2198381 - 26/03/2008 02:17 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: mgr]
codi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2005
Postów: 5796
Skąd: Ostrow Wielkopolski
Originally Posted By: mgr
Originally Posted By: donic
Biedaczaki... Grzeczniutkie i nigdy nie prowokujace.

"Policjanci używając gumowych pałek oraz gazu wdarli się do wynajętego przez nas pociągu i sterroryzowali wszystkich fanów każąc im się kłaść na ziemię w wąskich przedziałach. " To jest najlepsze \:D Prawidlowe zachowanie Policji i same rece skladaja sie do oklaskow. Lac gnoi za kazde prowokacyjne przyspiewki, kazda zadyme i patrzec czy rowno puchnie. Zero litosci dla bydla stadionowego. W te bajeczki o prowokacji policji uwierza tylko takie same cymbaly jak ta banda nazywajaca siebie kibicami.

A teraz moga po mnie pojezdzic wszyscy zwolennicy zadym. Lata mi to. Ogolnie - z bydlem stadionowym nie wolno w zadnym wypadku obchodzic sie jak ze szklem.


Originally Posted By: HAGIi
brawo, idealny post, podpisuje sie pod tymm co napisal donic

Tepic chamstwo


Banda ignorantów i tępaków, a jeden drugiemu klaska. Co wy pajace wiecie o kibicowaniu jakimkolwiek? Cwaniaki sprzed telewizora w kapciach albo ligi światowej siatkarzy.

Uogólnianie i wypowiadanie się na tematy, o których nie ma się żadnego pojęcia to idiotyzm. "Pałować szalikowców" \:D Chodzę na mecze Wisły zawsze w szaliku. Powinni mnie pałować? Co to w ogóle za teksty. Życzę Wam i Waszym dzieciakom, jak się doczekacie, żebyście dostali wpier*** za nic, tak jak 3/4 tego pociągu.
A nie, sorry.. przed telewizorem nie można dostać.. chyba że wałkiem od żony.


Bardzo trafnie.

"...po chuj mam jechac na wyjazd, na forum napisze co w radiu uslysze, w kafejce nie dadza mi w ryja"

Do góry
#2198429 - 26/03/2008 02:34 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: codi]
a ...psik1905 Offline
old hand

Meldunek: 07/12/2007
Postów: 741
Skąd: Rzeszów
z psiwem nigy nie wygrasz, ile to juz było skarg, zażaleni itp
***.a wybiegł i dostał w czape myśle że nie bedzie płakał, ale z jakiej racji pacyfikacja całego pociągu ?? przeciez wiadomo że te 600 osob to nie była sama ekipa "sportowa" ale wąsów to nie obchodzi, lać jak popadnie, przeciez IM WOLNO!

sprawa Gieksy, życze im powodzenia...

Do góry
#2198435 - 26/03/2008 02:35 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: a ...psik1905]
a ...psik1905 Offline
old hand

Meldunek: 07/12/2007
Postów: 741
Skąd: Rzeszów
Originally Posted By: a ...psik1905
z psiwem nigy nie wygrasz, ile to juz było skarg, zażaleni itp
Z nimi stoi prawo i społeczeństwo które można bardzo łatwo zmanipulować, najgorsze że głos zabierają w dyskusji i wydaja takie osądy że głowa mała ludzie ktorzy na meczu wyjazdowym nie byli, kazdy wie jak mundury sie zachowują, oczywscie nie wszyscy bo wiadomo są "lepsi" i "gorsi" \:o kto k.u.rw.a wybiegł i dostał w czape myśle że nie bedzie płakał, ale z jakiej racji pacyfikacja całego pociągu ?? przeciez wiadomo że te 600 osob to nie była sama ekipa "sportowa" ale wąsów to nie obchodzi, lać jak popadnie, przeciez IM WOLNO!

sprawa Gieksy, życze im powodzenia...

Do góry
#2198507 - 26/03/2008 02:56 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: connor]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Originally Posted By: Experto
Spokoj tutaj.

z 90% spoleczenstwa cieszy sie z tego ze kibice zostali zmasakrowani, a nawet co trzeci by chcial, aby strzelac do nich z ostrej amunicji(na mecz.pl byla sonda to co drugi chcial aby strzelac z ostrej amunicji).

Pytanie kto ma gorsza opinie, policja czy kibice, odpowiedz jest oczywista i policja teraz moze sobie wykorzystywac pozycje, taka prawda.

Jednak ciezko mi sobie wyobrazic tych kibicow w pociagu ktorzy odmawiaja zdrowaski i nagle wpada policja, oni klada sie na podloge a tamci ich masakruja...

Mialem kilka razy do czynienia z policja i oberwalem, jednak z perspektywy czasu moge powiedziec tyle, ze wtedy tez sie czulem pokrzywdzony, a teraz troche inaczej na to patrze.
Wiesz co? Przeczytaj raz jeszcze informację na stronie TVN24 (źródło: PAP). Po tej notce ja też bym uznał, że bardzo dobrze, iż w dupsku huligani dostali.

Jednak te wszystkie opisy, które przeczytałem w oświadczeniu klubu kibica każą mi się zastanowić i wysnuć wnioski, że informacje podane do prasy są przekłamane.

Sam jestem za tym, aby policja mogła używać ostrej amunicji wobec bandytów na stadionach, ale w takich sytuacjach, jak w Wilnie - tam nikt przez przypadek na murawie się nie znalazł. Tutaj? Na pewno były tam osoby niewinne, bo one nie miały wpływu na to, że znalazły się między kilkunastoma osobami, które zaatakowały policjantów - pozostaje jeszcze pytanie, jakie są prawdziwe przyczyny tej całej sytuacji? Od czego tak naprawdę się zaczęło.

A tok myślenia Donic'a (z cały szacunkiem) to mi się kojarzy z ograniczonymi umysłowo moherami - idzie na stadion, ma szalik = bandyta.

Do góry
#2198518 - 26/03/2008 02:58 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Biszop]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Originally Posted By: Biszop
Wina lezy po obu stronach, jedni naduzywaja wladzy, a drudzy w imie tego "uciesnienia" czynia tym wiecej i tym gorzej.
Problem bedzie jeszcze dlugo istnial, zwlaszcza przy tak debilnym podejsciu.
Amen

Do góry
#2198532 - 26/03/2008 03:04 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Amkwish]
kelmaj Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/02/2008
Postów: 2088
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: kelmaj
To co? Napie***** tempych chu*** \:D


Słuchaj ,to ,ze nie potrafisz korzystac z dobrodziejstwa posiadania osrodkowego układu nerwowego nie zwalnia Cie z przestrzegania regulaminu ,ortografie pominę ,bo to forum bukmacherskie
Mistrzu, pozartowac nie mozna? youtube.com kapitam Bomba \:D

Do góry
Strona 3 z 23 < 1 2 3 4 5 ... 22 23 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (forty, kemp, 11kera11, Lukasz111, burbon, VVega), 3364 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45060 Tematów
5585594 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07