Strona 5 z 11 < 1 2 3 4 5 6 7 ... 10 11 >
Opcje tematu
#2276423 - 20/04/2008 01:17 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: Kefir70]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Northampton - Oldham 1 2,1 2-0
Bradford - Grimsby 1 1,95 2-1
Chesterfield - Darlington 1 2,00 1-1
Rochdale - Morecambe 1 1,6 1-0

Jest ok, choć szkoda , że nie 100%. Ale ważne , że na plus
No i cieszy Crewe i Bournemouth..I zaczyna być nawet mi ich szkoda , że pomimo tak imponującej walki pewnie jednak spadną..

Do góry
Bonus: Unibet
#2276435 - 20/04/2008 01:21 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: Fab]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Originally Posted By: Fab
Panowie szacunek dla Was za to co robicie. Ja ten sezon głównie obserwowałem, ale od następnego postaram się pisać w tym dziale, i chociaż w jakimś stopniu dotrzymać Wam kroku w skuteczności


Fab było by miło..bo powiem szczerze , że naprawdę coraz bardziej brakuje mi wymiany poglądów w tym temacie.. A , że niższe angielskie to wdzięczne do typowania ligi to tyegoroczne wyniki tylko utwierdzają mnie w tym poglądzie.

Coca-Cola is it \:\)

Do góry
#2276471 - 20/04/2008 01:29 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: swansea]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
Originally Posted By: swansea
takie wtrącenie:

Swansea zagra dzisiaj pełnym składem. Biorąc pod uwagę jaja, jakie dzieją się z odwołaniem Leeds, Martinez nie będzie ryzykował. Chce po prostu tytułu i koniec.

W razie wygranej i straty punktów przez Pawie, dopiero w dwóch ostatnich kolejkach będą grały rezerwy. Z obecnego składu Łabędzie 9 zawodnikom kończy się kontrakt, więc w końcówce będą się podobno starać.

Chociaż wieść gminna niesie, że Roberto już powiedział wszystkim, kto zostaje a kto jest out..

pzdr


Hmm, zamieszania z Leeds można było uniknąć już dawno. Ukarano ich przecież dwukrotnie - minus 10pkt jeszcze w Championship, minus 15pkt w L1. Moim zdaniem o raz za dużo.
Odwołania składali cały sezon, nie wiem dlaczego teraz dopiero mają mieć zwrócone punkty. Rodzi to wiele kontrowersji, ale jeszcze raz podkreślę, że moim zdaniem niesprawiedliwe było ukaranie ich dwukrotnie.

Do góry
#2276475 - 20/04/2008 01:30 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: Kefir70]
carvallho Offline
member

Meldunek: 12/08/2006
Postów: 196
nawet ja dzisiaj nie przegapiłem kolejarzy

Do góry
#2276653 - 20/04/2008 02:10 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: carvallho]
grucha Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 448
Skąd: MK
Całkiem piękna kolejka i całkiem do przodu. Moje główne typy z Conference weszły, dołożyłem od Kefira Bradford i Rochdale, za co dzięki serdeczne (Darlo jakos mi ostatnio nie leży, zraziłem się do grania meczów, w których biorą udział i okazało się, że słusznie ;\) ). Na dokładkę poszedł Nottingham i w sumie
Widzisz Kefir, nie taki Blue Square Premier straszny, tylko czasem dają do wiwatu...
Pozdrawiam.

Do góry
#2276899 - 20/04/2008 02:46 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: grucha]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Graty Grucha

Co do Conference to widzisz jest tak \:\) - pięknie w tej lidze wchodziło tak wrzesień - październik bodaj..A potem Stimson przeszedł do Gillingham i zaczął wyciągać najlepszych zawodników..no i się usrało ..
I w ogóle , z moich obserwacji wynika , że panuje tam strrrrasznie duży ruch - w czasie okienek transferowych wyróżniający się zawodnicy masowo się ściągani przez kluby League One i Two , a w drugą stronę idą równie masowe wypożyczenia..ja przestałem to w pewnym momencie ogarniać.
Zresztą żeby śledzić co jest co , a kto jest kto w League One i Two i tak idzie dużo czasu , no a wiadomo , jest jeszcze praca , rodzina , itp.

A lubię grać coś co choćby jako tako ogarniam..:)

Do góry
#2277002 - 20/04/2008 03:04 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: Kefir70]
grucha Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 448
Skąd: MK
To prawda, ruch jest spory i naprawdę trudno jest orientowac się wiecej niż w jednej lidze. Rozumiem to doskonale, bo moja ulubiona Conference prawie całkowicie mnie pochłania i tylko czasem uda mi się coś znaleźc z League One i Two, no ale od tych dwóch lig jesteś Ty ;\)
Pozdrawiam i pędzę na Bułgarską, bo jestem już spóźniony.

Do góry
#2285867 - 22/04/2008 20:33 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: grucha]
grucha Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 448
Skąd: MK
Tak na szybko..,
Z dzisiejszej kolejki Blue Square Premier zaciekawił mnie mecz
Aldershot - Weymouth Wychodzi mi tu remis, bo daje on gospodarzom magiczne 100 punktów w sezonie, a z kolei Weymouth, praktycznie utrzymanie się w lidze. Gdyby to spotkanie odbyło się kilka tygodni wcześniej, to faworyt mógłby byc tylko jeden, lecz w tej sytuacji powyższe rozwiązanie wydaje się możliwe. Zwracam również uwagę na fakt, że jest to kolejka w środku tygodnia, co jak uczy tradycja zazwyczaj owocuje niespodziankami, a remis w tym meczu mimo wszystko byłby dośc niespodziewany. Kurs w Gamebookers na remis wynosi 3,4. Myślę, że warto spróbowac za niewielką stawkę.
Inne mecze, które zwróciły moją uwagę to
Stevenage - Northwich typ 1 kurs 1,61 oraz
Kidderminster - Burton Albion typ 2 kurs 2,25
Niestety brak mi czasu na dłuższą analizę. W przypadku Stevenage to spotkanie o byc albo nie byc w ply-off, natomiast Burton zwyciężając z nie walczącym już o nic Kidderminster praktycznie zapewni sobie prawo do gry o League Two.
To by było na tyle, niestety obowiązki zawodowe wzywają
Pozdrawiam.

Do góry
#2286702 - 23/04/2008 02:41 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: grucha]
swansea Offline
member

Meldunek: 08/11/2006
Postów: 126
Skąd: Toruń
taki off-top: co do ogólnej zabawy wokół Leeds...

z tego co wiem, narodowe federacje nie uznają arbitraży niezależnych sądów. wszędzie jest to mocno ukracane, łącznie z groźbami wykluczeń z ligi.

za to Leeds pozwolono się odwołać.. dlaczego?? bo to big guns grające w L1. parodia.. gdyby takie Donny chciało się odwołać, to by wyśmiano je w przedbiegach. taka niestety brutalne prawda.
a gdyby w Polsce dopuszczono to sytuacji, że dopiero na dwa dni przed ostatnio kolejką wiadomo, jakie będą reguły, to byśmy kipieli z oburzenia na temat braku profesjonalizmu..
a tu, w przedstawianej jako ideał british football piramid odwalają takie jaja..
nie wchodzę tu w sedno, czy należała się podwójna kara, czy nie..
taki biznes trza inaczej robić..

wiem, że jestem zbiasowany prze to, że odkłada się koronację Łabędzi, ale sami przyznacie, ze syf się z tego wielki zrobił.

atb

Do góry
#2287594 - 23/04/2008 10:03 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: grucha]
grucha Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 448
Skąd: MK
Originally Posted By: grucha
Tak na szybko..,
Z dzisiejszej kolejki Blue Square Premier zaciekawił mnie mecz
Aldershot - Weymouth Wychodzi mi tu remis, bo daje on gospodarzom magiczne 100 punktów w sezonie, a z kolei Weymouth, praktycznie utrzymanie się w lidze. Gdyby to spotkanie odbyło się kilka tygodni wcześniej, to faworyt mógłby byc tylko jeden, lecz w tej sytuacji powyższe rozwiązanie wydaje się możliwe. Zwracam również uwagę na fakt, że jest to kolejka w środku tygodnia, co jak uczy tradycja zazwyczaj owocuje niespodziankami, a remis w tym meczu mimo wszystko byłby dośc niespodziewany. Kurs w Gamebookers na remis wynosi 3,4. Myślę, że warto spróbowac za niewielką stawkę.
Inne mecze, które zwróciły moją uwagę to
Stevenage - Northwich typ 1 kurs 1,61 oraz
Kidderminster - Burton Albion typ 2 kurs 2,25
Niestety brak mi czasu na dłuższą analizę. W przypadku Stevenage to spotkanie o byc albo nie byc w ply-off, natomiast Burton zwyciężając z nie walczącym już o nic Kidderminster praktycznie zapewni sobie prawo do gry o League Two.
To by było na tyle, niestety obowiązki zawodowe wzywają
Pozdrawiam.


No i sprawdziło sie, kolejka w środku tygodnia \:D
Główny typ jednak wszedł i nawet trochę na plus.
Northwich nie przestaje mnie zadziwiac, w tej sytuacji naprawdę, jeśliby spadli uznałbym to, za niesprawiedliwośc losu. Przed nami ostatnia kolejka...

Do góry
#2294028 - 26/04/2008 00:19 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: grucha]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki

W poszukiwaniu wyższych kursów i bez zagłębiania się w sytuacje w klubach (z braku czasu, bo ostatnio im bliżej weekendu, tym go mniej) oto co znalazłem:
W Championship konsekwentnie gram na zwycięstwo Sheffield Wednesday. Staty z ostatnich meczy mają przekonujące, tylko coś wpadać do siatki nie chce.
Drugi typ z tej ligi, to Hull.

W L1 czas na cuda w ostatnich kolejkach. Tylko, że bukmacherzy też takie cuda przewidują i kurs na Cheltenham wystawili w granicach 2.7-2.8. A im chyba lepiej teraz wygrać z nie grającym o nic Oldhamem (co zapewni im utrzymanie), niż szarpać się jeszcze w ostatniej kolejce z walczącym o bezpośredni awans Doncasterem.
Poza tym Southend, a z meczy o nic Huddersfield.

Z L2 Rochdale, Shrewsbury i mimo wszystko Darlington, zwłaszcza po takim kursie jaki oferują, grzech nie zagrać. Ponadto ma zagrać Abbott, a z nim Darlington, to inna drużyna. Wystarczy porównać bilans Darlingtonu z Abbottem w składzie (14-4-5) i bez niego (7-8-6).

Do góry
#2294712 - 26/04/2008 05:20 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: jinx]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Dzisiaj trochę przemyśleń wcześniej jak zazwyczaj \:\)

Na początek pewne spostrzeżenia ogólniejszej natury, może choć trochę przydatne do samodzielnego typowania.

W mojej ocenie w chwili obecnej mamy chyba najtrudniejszy okres do obstawiania wyników League One i Two. No bo w obu ligach totalny galimatias jeśli chodzi o sytuację poszczególnych drużyn , ich motywacje , itp.
Ja podzieliłbym zespoły na 4 grupy \:\) :

1.drużyny , które wywalczyły już awans lub które na 100% spadają. Osobiście zalecałbym ostrożność w obstawiania w/w zespołów jako zwycięzców (co nie znaczy jednak , że definitywnie rezygnować - rozwinięcie już w propozycjach typów), natomiast p-ko nim i owszem.

2.drużyny , które wywalczyły już udział w play-offach a nie mają szans na bezpośredni awans. Ja ich mecze odpuszczam , bo kompletnie nie da się przewidzieć czy trener nie da odpocząć zawodnikom w perspektywie czekających ich play-offów , czy jednak pojedzie dalej najmocniejszym składem.

3.drużyny nie mające już ani nadziei na play-offy ani nie zagrożone spadkiem. Zalecana raczej duża ostrożność bo trenerzy często dają pograć zawodnikom , którzy normalnie w sezonie za dużo nie pograli. Jeśli już to obstawiać te grające u siebie - bo ruszyła już sprzedaż karnetów na przyszły sezon i trzeba kibiców jakoś zachęcić \:\)

4.drużyny walczące o bezpośredni awans, play-offy, uniknięcie degradacji - normalnie jak to w trakcie sezonu \:\)

Mam nadzieję , że nie zanudziłem , ale wydaje mi się , że warto typując coś z tego co powyżej sobie przemyśleć.

Z League One ja zagram :

Port Vale - Northampton 2 2,4 - Port Vale przygotowuje się już na na ciężki przyszły sezon w League Two. W klubie oficjalnie mówi się , że wielu zawodników będzie musiało odejść..bo klubu na nich nie stać. Dlatego też trener wykorzystuje ostatnie mecze aby dać pograć juniorom , którzy mają nabrać doświadczenia aby pomóc klubowi w przyszłym sezonie. W ostatnim meczu ze Swindon efekt tego był po prostu tragiczny - przegrana 6-0! A tymczasem jak wynika z informacji na stronach klubowych w jutrzejszym meczu także zobaczymy wiele bardzo młodych twarzy w składzie - w szerokiej 16 -tce na mecz aż 7 zawodników jest poniżej 19-roku ( w tym paru 17-latków)!! Szczególnie należy zwrócić uwagę na postać bramkarza - Chris Martin - lat 17! ze Swindon debiut - 6 puszczonych bramek...I wszystko na to wskazuje , że jutro także zagra..moim zdaniem dalszy komentarz zbyteczny.
Z drugiej strony natomiast mamy solidne Northampton , w którym akurat podejmowane są decyzje co do kontraktów poszczególnych zawodników. Takiego nowego kontraktu m.in nie ma jeszcze Adebayo Akinfenwa i napastnik na pewno będzie doskonale zmotywowany żeby pokazać , że na kontrakt zasługuje. Podobnie jak wielu innych.
Jeśli dodać bardzo fajny kurs , moim zdaniem warto spróbować.

League Two :

Grimsby - Peterborough 2 1,9 - mecz potentata mającego już zapewniony awans z klubem przegrywającym ostatnio mecz za meczem.
Peterborough cały czas jednak dalej walczy o zwycięstwo w lidze , a ich czołowy snajper Aaron McLean walczy z McGleish'em z Wycombe o koronę króla strzelców. Co więcej snajperzy Posh mają za sobą tak udany sezon , że mają wszelkie podstawy aby spodziewać się ofert co najmniej z Championship , a udany mecz na koniec sezonu, jakiś hat-trick byłby na pewno dodatkowa motywacją dla potencjalnycvh przyszłych pracodawców.
Dodajmy jeszcze do tego parę absencji w Grimsby, i 2000 anonsowanych kibiców z Posh na stadionie. !!
Ja myślę sobie jeszcze nadto , że Grimsby w ostatnim meczu na własnym boisku nie może pozwolić sobie na murowanie bramki - a raczej przeciwnie , ofensywne nastawienie aby zadowlić kibiców. A to akurat może być tylko na rękę Posh , którego atak ( Boyd _ Mackail-Smith + McLean) po prostu nie ma sobie równych.
Kurs nie powala , ale chyba warto.


Oprócz meczów w/opisanych zgadzam się z Jinx-em , że warto spróbować Huddersfield i Southend.

Co do Huddersfield -Walsall - goście poważnie osłabieni kontuzjami - out - Deeney, Roper, Boertien , i doubt - Holmes, Mooney, Demontagnac . Wydaje mi się , że prawdopodobieństwo , że zagra ostatnia trójka jest małe - no bo po co ryzykować zdrowie zawodników w meczu " o nic". Dodatkowo Walsall osierocone przez trenera , a Huddersfield przed własną publicznością meczu na pewno nie odpuści - no bo ktoś karnety na przyszły rok musi kupić.
Co do Tranmere - Southend - trener gości znajdujących się w doskonałej formie zapowiedział już , że grają nadal o bezpośredni awans (4pkt. straty) i że zespół będzie grał najmocniejszym składem. Biorąc pod uwagę , że ostatnie 4 wyjazdowe meczy Southend wygrało warto chyba zagrać.

Ja nadto chyba skusze się jeszcze na Swansea , o ile dostanę to po kursie powiedzmy co najmniej 1,6. Zespół co prawda jak widać po wynikach już totalnie rozprężony , ale wydaje mi się , że na ostatni mecz "u siebie" dadzą radę się zmotywować. Pomału zaczyna się przecież przymiarka do Championship i wielu zawodników zadaje sobie pytanie czy znajdzie się tam dla nich miejsce. Myślę , że w takim meczu będą chcieli udowodnić , żę "powinno".
Co do Leyton co ich trener zapowiedział już , żę weźmie z soba paru juniorów i , że powinni zagrać.

Z League Two - spróbuję Stockport. Biją się nadal z Hereford i Rochdale o bezpośredni awans. W ostatnich 11 meczach punkty tracili tylko z Wycombe(remis) i przegrana z MK Dons. Na wyjeździe seria 5 zwycięstw!!
W Barnet tymczasem ogromne problemy ze skompletowaniem obrony - nie zagrają 3 podstawowi obrońcy - Burton , Yakubu, Devera. Poniewż zespół skład ma niezbyt szeroki mówi się , że być może jako obrońca zagra ..Cliff Akurang (etatowy napastnik!!. Żeby nie fakt , iż szaleje ostatnio Albert Adomah , którym interesuje się już wielu skautów byłby to dla mnie typ podstawowy..a tak zagram , ale troszeczkę delikatniej.

Powodzenia. Uwagi i dyskusja bardzo mile widziana.

Do góry
#2294747 - 26/04/2008 05:37 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: jinx]
grucha Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 448
Skąd: MK
Ostatnią kolejkę Blue Square Premier czas zacząc.
Jedyną niewiadomą jest nazwa czwartego spadkowicza, który dołączy do Droylsden, Stafford i Farsley Celtic. Kandydatów jest dwóch - Altrincham (najbardziej prawdopodobny) oraz Halifax. Właśnie na meczach tej dwójki należałoby się skupic, bo reszta to już chyba loteria.
Halifax Town - Stevenage Borough Typ1 kurs 1,85 (Betway)
Gospodarzom wystarczy jeden punkt do utrzymania, ale sądzę że pokuszą się o zwycięstwo. Grają z największym przegranym tego roku w Conference, który to przez lwią częśc sezonu zajmował pozycję gwarantującą play-offy. Niestety, fatalna końcówka a w szczególności ostatni mecz przegrany z broniącym się przed spadkiem Northwich, spowodowały że Stevenage nie ma już szans na awans. W takiej sytuacji niezwykle trudno będzie się zawodnikom zmobilizowac na spotkanie z Halifax. Wychodzi mi tu pewne zwycięstwo gospodarzy, po bardzo ładnym kursie.
Weymouth - Altrincham Town Typ 2 kurs 2,45 (Betway)
Ciężkie zadanie czeka zawodników Altrincham. Muszą pokonac gospodarzy i liczyc, że Halifax przegra ze Stevenage. Motywacja w tym meczu, jak wiadomo po stronie gości, bo z piłkarzy Weymouth jak sądzę uszło już powietrze, po wtorkowym remisie z mistrzem ligi Aldershot, po którym definitywnie zapewnili sobie utrzymanie. Mam nadzieję za to, że Altrincham mimo beznadziejności którą sobą reprezentują, powalczą jednak do końca.
Jako takie znaczenie mają także mecze decydujące o kolejności na miejscach 2-5. Zakładając, że Torquay Utd zajmie drugie miejsce, to zmierzy się z ekipą z miejsca piątego. O tym kto zajmie to miejsce i już w półfinale play-off będzie się musiał zmierzyc z drugą siłą ligi, rozstrzygnie mecz pomiędzy Burton Albion i Exeter City Moim zdaniem większe szanse na zwycięstwo mają gospodarze. Exeter awansował do play-off tylko dzieki "uprzejmości" Stevenage, jednocześnie grając bardzo nierówno, jakby zrywami. Potrafili pokonac 4:0 wspomniane Stevenage, by niedługo potem ulec słabemu Rushden. W pierwszym meczu tych drużyn Burton zwyciężył 4:1. Kurs na zwycięstwo Burton wynosi 2,2 (Gamebookers)
I to by było na tyle w Conference. Jutro ładna pogoda, to wyjezdżam do kantrysajd \:D Mam nadzieję, że jeszcze załapię się na typy Kefira, o ile się pojawią oczywiście.
jinx, bardzo trafne spostrzeżenie na temat Darlington, może znów się na nich skuszę, chociaż mam już traumę tyle razy mnie przewieźli. Ciekawy również ten Cheltenham... po takim kursie grzech nie zagrac.
Pozdrawiam.

Do góry
#2294764 - 26/04/2008 05:48 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: grucha]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Hm.. no Panowie..
Ja akurat na Darlo bym uważał.. a czy Abbot zagra nie jest takie pewne..
I uważałbym na Cheltenham ...dużo absencji..

Dzisiaj właśnie wygrało Leeds - i w tym kontekście Brighton o nic już nie gra... jak to na nich podziała..??? kto to wie..

Natomiast faktem jest , że ja w tym sezonie żadnego takiego "podkładania się" nie zaobserwowałem..

Do góry
#2294807 - 26/04/2008 06:31 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: Kefir70]
grucha Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 448
Skąd: MK
Taaa, na samą myśl o Darlo mnie skręca \:D
Cheltenham jednak spróbuję, jeśli mogą sobie zapewnic utrzymanie, to zrobią to szybciej teraz, bo ja ich w konfrontacji z Doncaster nijak nie widzę. No chyba, ze liczyc będą na potknięcie Gillingham w meczu ze Swindon, co chyba średnio prawdopodobne lub tez porażkę z Leeds, co już dużo pewniejsze. Stosunek bezpośrednich spotkań jest korzystny dla Cheltenham, więc w sumie mogą się spodziewac, że Gills nie zdobędą czterech punktów w dwóch meczach. Uff trochę to zagmatwałem \:D
Wracając do meczu Swansea, to Ladbrokes daje 1,67 , czyli całkiem nieźle.

Do góry
#2294840 - 26/04/2008 07:34 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: grucha]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki

Poprawcie mnie jeśli się mylę.

Wydaje mi się, że na Wyspach przy równej ilości punktów decyduje różnica bramek.

Do góry
#2294846 - 26/04/2008 07:42 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: jinx]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki

Przejrzałem sobie jeszcze H2H na boiskach gospodarzy i oto:

Hudd - Walsall 8-5-0 30:14
Oldham - Cheltenham 0-1-2 1:4
Shrewsbury - Chester 15-4-1 36:7

Niby nie ma znaczenia, ale pod uwagę wziąć można.

Do góry
#2294859 - 26/04/2008 08:04 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: jinx]
grucha Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 448
Skąd: MK
Originally Posted By: jinx

Poprawcie mnie jeśli się mylę.

Wydaje mi się, że na Wyspach przy równej ilości punktów decyduje różnica bramek.


Tego nigdy nie jestem pewien. Zawsze mi się to miesza, choc obiecuję sobie, że tym razem zapamiętam, to i tak doopa \:D
Chociaż w tej sytuacji niewiele to zmienia, bo na chwilę obecną Cheltenham jest o sześc bramek lepszy.

Do góry
#2295232 - 26/04/2008 17:17 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: jinx]
blackjack Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 3334
Skąd: Łódź Widzew Łódź/ Malta
Originally Posted By: jinx

Poprawcie mnie jeśli się mylę.

Wydaje mi się, że na Wyspach przy równej ilości punktów decyduje różnica bramek.

Różnica bramek na 100%

Do góry
#2295341 - 26/04/2008 18:47 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: blackjack]
blacky Offline
journeyman

Meldunek: 09/02/2007
Postów: 87
Panowie ja dałbym jeszcze ten Gillingham.
Grają u siebie, jeszcze z wielkimi nadziejami na utrzymanie. Swindon jak wiadomo gra o nic, choc ostatnio wyniki mieli zaskakująco dobre. Liczyłem ze The Gills wygrają w poprzedniej kolejce, no ale pechowo stracili bramke w końcówce i udało im sie jedynie zremisowac. Ostatni raz próbuje Gillingham za średnią stawke.
Kurs 2,00 za 5/10

Do góry
Strona 5 z 11 < 1 2 3 4 5 6 7 ... 10 11 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, pacyfista, alfa, 11kera11, VVega, ANZELMO, buko69, kemp, forty), 4029 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24777 Użytkowników
97 For i subfor
45104 Tematów
5591895 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42