Strona 11 z 23 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 ... 22 23 >
Opcje tematu
#2205920 - 28/03/2008 16:38 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: ELDORADO]
Hornblower Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 07/11/2003
Postów: 1900
Skąd: Bristol, UK
Masz racje, ELDO.
Ale zeby wymiar sprawiedliwosci dzialal, spoleczenstwo musi z nim wspolpracowac !!! Miedzy innymi skladajac zawiadomienia o przestepstwach, swiadczac w sadach itp.

Do góry
Bonus: Unibet
#2205921 - 28/03/2008 16:40 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
Coronach Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/06/2003
Postów: 4406
Skąd: Szczecin
Originally Posted By: Wychowany_Na_Nalewce
Originally Posted By: Coronach
Bandytów katujących niewinnych ludzi, walczących z poliją, okradających sklepy i ludzi?


Zapomniales dodac, ze jeszcze gwalcacych matki i corki


Więc tak, ja gdyby mi się zdarzyło mieć w swoim otoczeniu, towarzystwie człowieka o którym bym wiedział że że jest "przysłowiowym" bandytą, złodziejem, czy też wspomianaymn przez Ciebie gwłaciciele to bym mu miło i krótko podziękował za wszelki kontaky. Odnoszę natomiast wrażenie dla niektórych takie znajomości są powodem do dumy.

Do góry
#2205926 - 28/03/2008 16:42 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Coronach]
Coronach Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/06/2003
Postów: 4406
Skąd: Szczecin
@ ELDO

Ja nie wymagam od kibiców zastępowania policji, wystarczy zwykły ostracym pewnych ludzi i pewnych zachowań. Ja nic nie mówię o donoszeniu czy też zastępowaniu policji.

Do góry
#2205928 - 28/03/2008 16:43 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Coronach]
Wychowany_Na_Nalewce Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2003
Postów: 3297
Originally Posted By: Coronach
Niestesty nie mamy w takim razie o czym rozmawiać, skoro eliminacja ze swojego grona przestępców (których jak to wynika z Twoich słów wśród was nie ma) jest przez was piętnowana.


Skoro Ty biegasz na policje donosic o wszystkich naruszeniach prawa, ktore zobaczysz to rzeczywiscie nie mamy o czym rozmawiac. Na przyszlosc czytaj ze zrozumieniem.

A dlaczego uprawiasz nielegalny hazard w internecie praworzadny obywatelu?

Do góry
#2205936 - 28/03/2008 16:49 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: ELDORADO]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Originally Posted By: ELDORADO

Od wyłapywania "kibiców - bandytów" i karania ich nie są inni kibice , co taki ultras może zrobic bojówkarzowi , uderzyć go szalem ? \:D , od tego jest policja , po to się ich zatrudnia i płaci z naszych podatkow , ale wszelkie katowanie niewinnych ludzi przez policje , powinno byc ścigane z mocą prawa , policja nie moze stosowac odpowiedzialnosci zbiorowej , takiej ,ze kazdy kibic noszący szalik to bydlak i bandyta .


Amen

Do góry
#2205942 - 28/03/2008 16:51 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
Coronach Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/06/2003
Postów: 4406
Skąd: Szczecin
Ja napisałem:

Natomiast moje pytanie dotyczy tego czy kibice eliminują ze swojego grona przestępców? Bandytów katujących niewinnych ludzi, walczących z poliją, okradających sklepy i ludzi? Jeżeli rzeczywiście takich ludzi piętnujęcie i wywalacie ze swojego grona to szacunek dla was

to ty stwierdziłeś że to byłyby działania konfidenckie

Originally Posted By: Wychowany_Na_Nalewce
Originally Posted By: Coronach
Niestesty nie mamy w takim razie o czym rozmawiać, skoro eliminacja ze swojego grona przestępców (których jak to wynika z Twoich słów wśród was nie ma) jest przez was piętnowana.


Skoro Ty biegasz na policje donosic o wszystkich naruszeniach prawa, ktore zobaczysz to rzeczywiscie nie mamy o czym rozmawiac. Na przyszlosc czytaj ze zrozumieniem.

A dlaczego uprawiasz nielegalny hazard w internecie praworzadny obywatelu?


Zarzucanie niezrozumienie treści pisanej gdy sam wcześnie nie zrozumiałeś słowa pisanego...

Kto pisał o donoszeniu i zgłaszaniu czegoś na policję? Ja już się zdążyłem zorientować że fakt wyeliminowania ze swojego otoczenia przestępców jest w pewnych kręgach niemożliwy do zrealizowania, co sam ochoczo potwierdzasz.

Mylisz pojęcie praworządności z nie wiem czym. Widzisz ja nie widzę niczego złego w świadczeniu przeciwko bandytom, czy też stanięciu w obronie okradanego.

Dla Ciebie słowo prawdorządny ma charakter pejoratywany.

Do góry
#2206001 - 28/03/2008 17:32 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Biszop]
mgr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 17851
Skąd: Kraków
Originally Posted By: Biszop

Słabo trafiłeś.
Wydać np. koleśia który rzucił nożem na murawe to bedzie pasować?


akurat tu mam coś do powiedzenia (patrz lokalizacja) - dla mnie, jak ktoś takie coś widział to od razu gościowi 'wpier***', nie wspominajac o dalszych konsekwencjach.. Tutaj to mam w dupie ze "brat po szalu".. to szmata jest, dzialajaca na szkode klubu i tysiecy kibicow.

Swoja droga, pomijajac ogolny fakt "Po co rzucac nozem na murawe".. to jak trzeba miec nawalone w glowie, zeby popuscic zwieracze na meczu z... Odra Wodzislaw, nie obrazajac nikogo. To juz nie ma w tym kraju na jaki klub miec cisnienia niz na Odre Wodzislaw w Wielka Sobote? \:D

Do góry
#2206015 - 28/03/2008 17:39 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: mgr]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: mgr
Originally Posted By: Biszop

Słabo trafiłeś.
Wydać np. koleśia który rzucił nożem na murawe to bedzie pasować?


akurat tu mam coś do powiedzenia (patrz lokalizacja) - dla mnie, jak ktoś takie coś widział to od razu gościowi 'wpier***', nie wspominajac o dalszych konsekwencjach.. Tutaj to mam w dupie ze "brat po szalu".. to szmata jest, dzialajaca na szkode klubu i tysiecy kibicow.

Swoja droga, pomijajac ogolny fakt "Po co rzucac nozem na murawe".. to jak trzeba miec nawalone w glowie, zeby popuscic zwieracze na meczu z... Odra Wodzislaw, nie obrazajac nikogo. To juz nie ma w tym kraju na jaki klub miec cisnienia niz na Odre Wodzislaw w Wielka Sobote? \:D


No wiec zadalem proste pytanie czy wskazujac na tego kretyna Policji jest się konfidentem czy nie??

Krotka pilka bez zesrywania sie, kabluje na takiego kolesia i jestem wyklety przez reszte kibicow, nazwany konfidentem i jeszcze mam wpier.dol po za tym ze mnie wyklucza z kibicowskiego gona??
Tak?

Do góry
#2206084 - 28/03/2008 18:15 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Biszop]
manfred78 Offline
veteran

Meldunek: 23/02/2005
Postów: 1311
Ja już się zdążyłem zorientować że fakt wyeliminowania ze swojego otoczenia przestępców jest w pewnych kręgach niemożliwy do zrealizowania, co sam ochoczo potwierdzasz.


Dotyczy to takze policji.
Niech szanowna policja zrobi w swoich szeregach porzadek.

Do góry
#2206105 - 28/03/2008 18:27 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: manfred78]
Marcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/06/2003
Postów: 34895
Skąd: Wrocław
Moim zdaniem takich chuliganów powinien także usuwać klub . Kiedyś była afera rasistowska w Kielcach ale wyłapano rasistów i wyrzucono ze stadionu .

W policji także są różne przekręta mniejsze czy większe jakieś nadużycia i rzadko się słyszy aby się wydawali nawzajem .

Do góry
#2207328 - 29/03/2008 00:52 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Hornblower]
panKa$a Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/02/2005
Postów: 2957
Skąd: Kraków
Originally Posted By: Hornblower

Rozdac policji ostra amunicje, prosze !


Rozdać mózg ,proszę !

Originally Posted By: Experto

Serio ktos na cos takiego wplaca? \:D
Jednak to prawda z tym ze ich nie sieja, a sami rosna \:D


Tak ,ludzie wpłacają na coś takiego ,tak jak i wysyłają smsy lub pieniądze na różne akcje charytatywne. Dla jednych i drugich jest to jakaś idea ,więc nie rozumiem śmiechu.

Do góry
#2208950 - 29/03/2008 06:34 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Biszop]
Podroznik Offline
veteran

Meldunek: 16/06/2003
Postów: 1534
Skąd: Laskarzew
Originally Posted By: Biszop



No wiec zadalem proste pytanie czy wskazujac na tego kretyna Policji jest się konfidentem czy nie??

Krotka pilka bez zesrywania sie, kabluje na takiego kolesia i jestem wyklety przez reszte kibicow, nazwany konfidentem i jeszcze mam wpier.dol po za tym ze mnie wyklucza z kibicowskiego gona??
Tak?

A tak na marginesie po co ma ktoś wydawać tego kretyna przecież polskie kluby maja profesjonalny monitoring więc nikt go nie musi wydawac chyba ze ten monitoring w ramach oszczedności to fikcja
i tak jest k.. od zawsze kiedy pamietam wybuchnie jakas wieksza awantura przez tydzień jest duzo p.. potem wszystko cichnie a polityce zamiast zając sie wreszcie jakąs ustawa która ukruci tego typu zachowania to wolą zajmowac sie tematem utopionych laptopów
Jedyne co moze ten problem ro\zwiaząc to radykalne kroki ale na cos takiego nie stac tych pozorantów którzy pełnia władze wiec znowu kilku pseudodziennikarzy napisze jakies bzdurne artykuły o bandytach stadionowych którzy to to zastraszaja pozadnych obywateli ludzie podyskutuja otym przez jakis czas a Policja znowu zatrzyma kilka przypadkowych osób na sztukę a pozostałych w imieniu prawa okradnie tłumaczac to tym ze walczą z bandytami stadionowymi żenada k.. na maksa zamknąć ten temat i skończyc p..

Do góry
#2213143 - 30/03/2008 16:14 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Podroznik]
Salvador Dali Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/11/2004
Postów: 5480
Skąd: Katowice

Do góry
#2213862 - 30/03/2008 21:18 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Salvador Dali]
JiroJiro Offline
1

Meldunek: 21/05/2003
Postów: 5189
Skąd: niestety jeszcze EU
http://sport.onet.pl/0,1248675,1719792,wiadomosc.html

Brawo Ruch Chorzów podtrzymujecie opinię dzięki której policja będzie mogła bezkarnie golić całe wasze frajerskie stadionowe bydło

Swoją drogą niezłe byczki z nich, jak dostali oklep od policji do płaczą a biedną kuchenkę to atakują bo nie może oddać buhahaha \:D

Do góry
#2213937 - 30/03/2008 21:41 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: ELDORADO]
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
Nie będę komentował tej afery bo nie wiem kto tam jest bliżej prawdy.
Ale inna kwestia jest istotna: w głowie mi się nie mieści, że wiele meczów musi za sobą pociągać takie przygotowania. Specjalne pociągi, policja w gotowości, ochrona. Co to q..wa jest? Jakaś wojna czy co? Może jeszcze armię wynająć bo kilkudziesięciu kibiców jedzie na wyjazd?
W wielu przypadkach to jednak bydlo. Wyjazd to okazja to nawalenia się, bojatyki i bluzgów na stadionie.
Smiejemy się z USA, że tam niby głupi ludzie. Tylko, że w USA przy okazji meczów NFL, MLB, MLS czy NBA nie ma durnych bijatyk i chamstwa kibiców. jakos policja nie musi pilnować by sympatycy Florydy nie pobili sie z kibicami z Teksasu. I atmosfera na stadionach jest fajna.
A w Polsce to wiele spotkan musi zaraz dostac plakietke o podwyzszonym ryzyku i przy okazji policja musi tam pojechac aby patrzec czy sie nie pozabijaja albo okolicy nie rozwala. I na takie dzialania idzie kasa z moich podatkow.

To jest jakas kpina, że na boisko leca telefony, butelki albo nóż. Wielcy mi kibice.
A UK jakos zrobili porzadek - ludzie stoja 5m od plyty boiska i jest OK. A u nas na stadionach trzeba trzymac kibicow jak małpy bo bez klatek pewnie zaraz by sie zatłukli.

I czesto te lamentowanie kibicow jaka to policja jest smiechu warte. Znam jednego typa co czesto na wyjazdy jezdzil. Oczywiscie wielki przeciwnik policji. Zawsze kibice niewinni a policja zla. Tylko nie wiem czemu mam jemu wierzyc skoro ostatnio go przymkneli za pobicie na ulicy. I tu juz policja raczej go nie "oszukala" bo wszystko bylo widac na monitoringu. Moze i kiedys dostal nieslusznie o policji ale tez chyba i momentami zasluzyl. Skoro potrafi dojebac za nic nieznajomemu na ulicy to chyba taki grzeczny nie jest. Malo prawdopodobne aby na wyjazdach byl taki grzeczniutki. Poza czesto sie chwalil, ze na wyjazdach "mozna sie najebac i zabawa jest".

Osobiscie wole isc na mecz siatkowki a nie na pilke gdzie z duma siedza mega-super-kibice co uwazaja sie za nie wiadomo kogo bo zrobia oprawe i na wyjazd pojada. A tzw. piknikowcow maja w dupie. Tylko, ze ci piknikowcy nieraz sa lepsi niz banda debili drąca ryja i bluzgajaca na stadionie ...

Chyba lepiej jest dla pilki i klubu gdy na mecz pojdzie 10k zwyklych kibicow ("piknikowcy" itp) niz 3k super-fanow co potrafia wyzwac przeciwnika, telefonem rzucic albo nastraszyc pilkarzy gdy graja zle.
Bo normalni ludzie nadal sie boja chodzic na mecze. Ja bym nie chcial zabrac swojego dziecka przykladowo na derby Łodzi czy mecz Legia-Lech bo pewnie wiele by sie nie nauczyło oprocz przeklenstw. Poza tym zawsze jest ryzyko, ze dostaniesz butelka w łeb.
W ogole inna kwestia to sam poziom ligi ale tego nie ma co sensu omawiac...

Do góry
#2213976 - 30/03/2008 21:49 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: rivex]
Coronach Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/06/2003
Postów: 4406
Skąd: Szczecin
Wracjąc do kwesti tego pełnego poświęcenia i honoru i przywiązania do barw klubowych ataku po grilowane kiełbaski i demolowania grilów i kuchenek mikrofalowych, mam pytanie do tych jedynych prawdziwych kibiców:

Jak oceniacie tego typu akcje? To był debilizm, czy po prostu koledzy byli głodni a pieniądze im policja ukradła, to nie mogli zapłacić, czy po prostu zostali sprowokowani przez kucharkę?

Czy to nie byli prawdziwi kibice, o których to cały czas wspominacie i ciekawe czy robią zbiórkę pieniędzy dla tych ktrym sprzęt zniszczyli i okradli.

Chciałbym żeby Ci tak popierający kibicowanie napisali:

1. To byli debile nie kibice, nie chcemy mieć z takimi nic wspólnego
2. Nie zrobili nic złego, takie mamy zwyczaje.

Tu akurat jest białe i czarne, 1 lub 2.

Do góry
#2215204 - 31/03/2008 01:45 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Coronach]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Do czego bijesz??

Wczorajsze zachowanie było kretyńskie, debilne i nikt nie ma do tego wątpliwości.

Co ma jednak piernik do wiatraka? Temat jest o postawie polskiej policji.

Do góry
#2215253 - 31/03/2008 01:51 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: rivex]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Originally Posted By: rivex
Poza tym zawsze jest ryzyko, ze dostaniesz butelka w łeb.
\:D Standard z tą butelką. Babcia mi to od 10 lat chyba powtarza.

Była taka reklama w TV (batonik Lion chyba). Najwięcej wypadków zdarza się w domu...

Stadion to nie teatr - to fakt. Na stadionie zbierają się wszystkie grupy społeczne. Znaczna część to tzw.plebs (przez niektórych zwanych hołotą). Ale to jest szerszy PROBLEM SPOŁECZNY!

Naprawdę, nie mają prawa zabierać głosu Ci którzy na stadion nie przychodzą. Ja przykładowo oceniając bezpieczeństwo na stadionie Lecha, na podstawie debili jeżdżących na stadion tramwajami - też mógłbym je ocenić negatywnie i pomyliłbym się. Trzeba w tym uczestniczyć, żeby mieć zdanie w temacie.

Do góry
#2215415 - 31/03/2008 02:12 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: kfjatek]
Coronach Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/06/2003
Postów: 4406
Skąd: Szczecin
Originally Posted By: kfjatek
Do czego bijesz??


Zacytuję sam siebie ;\)

Natomiast moje pytanie dotyczy tego czy kibice eliminują ze swojego grona przestępców? Bandytów katujących niewinnych ludzi, walczących z poliją, okradających sklepy i ludzi? Jeżeli rzeczywiście takich ludzi piętnujęcie i wywalacie ze swojego grona to szacunek dla was

Odpowiedzią jednego z prawdziwych kibiców było że tak zachowałby się konfident, więc byłem ciekawy jak to z tymi konfidentami jest.

Do góry
#2215423 - 31/03/2008 02:13 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: kfjatek]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Originally Posted By: kfjatek
Originally Posted By: rivex
Poza tym zawsze jest ryzyko, ze dostaniesz butelka w łeb.
\:D Standard z tą butelką. Babcia mi to od 10 lat chyba powtarza.

Była taka reklama w TV (batonik Lion chyba). Najwięcej wypadków zdarza się w domu...

Stadion to nie teatr - to fakt. Na stadionie zbierają się wszystkie grupy społeczne. Znaczna część to tzw.plebs (przez niektórych zwanych hołotą). Ale to jest szerszy PROBLEM SPOŁECZNY!

Naprawdę, nie mają prawa zabierać głosu Ci którzy na stadion nie przychodzą. Ja przykładowo oceniając bezpieczeństwo na stadionie Lecha, na podstawie debili jeżdżących na stadion tramwajami - też mógłbym je ocenić negatywnie i pomyliłbym się. Trzeba w tym uczestniczyć, żeby mieć zdanie w temacie.


Dokładnie \:\) W swoim 30-letnim życiu oglądałem około 200 meczów na żywo /pierwszy jak miałem bodajże 9 lat/. Większośc na stadionie Arki, ale też kilkadziesiąt na Bałtyku, Lechii, Lecha, reprezentacji w Chorzowie czy Bydgoszczy. Na żywo widziałem kilka naprawdę poważnych zadym np. Arka-Pogoń, Arka-Legia czy derby. NIGDY, POWTARZAM NIGDY włos mi z głowy nie spadł ani żadna butelka nie wylądowała obok mnie raz za małolata skroili mi szalik na meczu/. Trzeba miec naprawdę wyjątkowego pecha, aby coś Ci się stało na stadionie no chyba, że jesteś wśród hoolsów. Tak więc proszę skończcie to p.........e o butelce lub innych rzeczach, które mogą się przytrafic na stadionie. Nie bijesz się, nie dymisz, nie siadasz wśród hoolies to na 99% wracasz z uśmiechem do domu.

Pozdrawiam tych co seidzą na stadionach, a nie na necie i przed livescore \:\)

Do góry
Strona 11 z 23 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 ... 22 23 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (igea23, rafal08, Akhu, alfa, kemp), 3433 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24777 Użytkowników
97 For i subfor
45098 Tematów
5591508 Postów

Najwięcej online: 4809 @ Dzisiaj o 03:24