Strona 19 z 23 < 1 2 ... 17 18 19 20 21 22 23 >
Opcje tematu
#2343649 - 16/05/2008 04:47 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: [T]-error]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Originally Posted By: [T
-error]Alokoholik nie przyzna się, że jest uzależniony, tak samo brać kibicowska nie przyzna że mają problem.
O czym tu dyskutować?


A kto mówi, że nie ma problemu? Jest, ale bardziej złożony nie można generalizowac ani wszystkich do jednego worka wrzucac. Ja jestem kibicem, nie awanturuje się, chodzę na mecze od ponad 20 lat i nigdy nic mi się nie stało. Uważam, że jedni i drudzy /tzn. hoolsi i policja/ mają swoje za uszami. Nie pochwalam avanti na meczach, ale też nie pochwalam prowokacj policji czy wyżywania się przez nich na kibicach.

Do góry
Bonus: Unibet
#2343652 - 16/05/2008 04:47 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: [T]-error]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Originally Posted By: [T
-error]http://pl.youtube.com/watch?v=cwTZnFtSFgk

Którzy to z GKSu, bo kopia słaba ....


To żes teraz [T]-error czasy przypomniał \:o

http://pl.youtube.com/watch?v=Ul9U6ae5meQ

Temat był o policjantach, którzy przekroczyli swoje kompetencje. Z każdego tematu potraficie zrobić burdel, widać że mecz.pl tu było \:p Po zlocie też pewnie to będzie widać w domkach \:D

Do góry
#2343655 - 16/05/2008 04:49 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: AGASSI]
proof Offline
old hand

Meldunek: 30/03/2006
Postów: 715
Skąd: Katowice
AGGASI masz prakwo ? ja mam, nigdy nie jechałem pod wpływem, ty może też nie, jednak są kierowcy którzy chleją i zabijają niewinne dzieci.

Czy według twojego rozumowania ja i Ty jesteśmy winni temu że Policja marnuje czas i środki finansowe na zabezpieczenie polskich dróg ?

Do góry
#2343656 - 16/05/2008 04:50 Re: Panienki GKS-u poniżeni przez policje [Re: Bzyku]
Master Flamaster Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2006
Postów: 7056
Skąd: Polska/UK
Originally Posted By: Bzyku
Originally Posted By: Kylo
Chlopie idz do psychiatry poki nie jest za pozno.

Dlaczego do psychiatry? Bydło chce się lać, to niech się leje.

Też bym chętnie to pooglądał z piwkiem przed tv - zamknąć ich na jakimś ogrodzonym dziedzińcu na cały dzień i niech się tłuką aż będą mieli dosyć. W końcu tego chcą.

A że się przy okazji pozabijają? Taka ich natura - bydło to bydło. Nikt po nich oprócz rodzin (to taki grzeczny synuś był, śmieci wynosił...) płakać nie będzie. Na pewno nie normalni kibice, ani społeczeństwo jako ogół.



Do góry
#2343661 - 16/05/2008 04:55 Re: Panienki GKS-u poniżeni przez policje [Re: Master Flamaster]
proof Offline
old hand

Meldunek: 30/03/2006
Postów: 715
Skąd: Katowice
aha i dodam do moich oponentów z tematu wszyscy gadacie jak z PO, to cytat z wicepremiera, świeży dzisiejszy :

"W Tarnowie bardzo szybko zatrzymani zostali chuligani demolujący dworzec i ukarani trzymiesięcznymi aresztami. "

bez sądu, wszyscy aresztowani są winni. Ja wiem jednak i wiele osób które były wtedy w Tarnowie że to gówno prawda !

Do góry
#2343664 - 16/05/2008 04:56 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Bullet]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Originally Posted By: Bullet
Originally Posted By: [T
-error]Alokoholik nie przyzna się, że jest uzależniony, tak samo brać kibicowska nie przyzna że mają problem.
O czym tu dyskutować?


A kto mówi, że nie ma problemu? Jest, ale bardziej złożony nie można generalizowac ani wszystkich do jednego worka wrzucac. Ja jestem kibicem, nie awanturuje się, chodzę na mecze od ponad 20 lat i nigdy nic mi się nie stało. Uważam, że jedni i drudzy /tzn. hoolsi i policja/ mają swoje za uszami. Nie pochwalam avanti na meczach, ale też nie pochwalam prowokacj policji czy wyżywania się przez nich na kibicach.


Chyba nie da się tego prościej (tak żeby WSZYSCY zrozumieli) i trafniej ująć

Słusznie zwrócił również uwagę Kamel na burdel (za przeproszeniem ;\) ) panujący w tym temacie, o czym pisałem już wcześniej.

Naprawdę - jak ktoś nie wie o czym jest ten temat, to niech sobie poczyta kilka(set) razy jego tytuł, może (?) zrozumie \:\)

Do góry
#2343665 - 16/05/2008 04:56 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: proof]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Originally Posted By: proof
AGGASI masz prakwo ? ja mam, nigdy nie jechałem pod wpływem, ty może też nie, jednak są kierowcy którzy chleją i zabijają niewinne dzieci.

Czy według twojego rozumowania ja i Ty jesteśmy winni temu że Policja marnuje czas i środki finansowe na zabezpieczenie polskich dróg ?
czy Policja wpaja kibicom nienawiść kibico jednego klubu do innego klubu ? czy Policja każe odpalać race czy napieprzać kibiców innego klubu ? ps. Policja uczy żeby nie jeździć po pijanemu ?

Do góry
#2343669 - 16/05/2008 04:57 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Chaoz]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Originally Posted By: Chaoz
Pojdz na stadion skoro to kibice i powiedz im co o nich myslisz W TWARZ.


Jeden z najglupuszych argumentow jakie przeczytalem kiedykolwiek na tym forum.

W takim towarzystwie to nawet jaroslaw kaczynski czulby sie mocny.

Ale zyjemy w 21 wieku, teraz kazdy jest twardziel poczawszy od "kibicow" a skonczywszy na dzieciakach napinajacych sie "w internecie"

Do góry
#2343673 - 16/05/2008 05:00 Re: Panienki GKS-u poniżeni przez policje [Re: proof]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Originally Posted By: proof
bez sądu, wszyscy aresztowani są winni. Ja wiem jednak i wiele osób które były wtedy w Tarnowie że to gówno prawda !


Ten czas to glownie ustawianie kolejnych fotoradarow oraz stanie za kazdym zakretem za drzewkiem i lapanie jeleni, ktorzy przekrocza predosc, na co lapia sie tylko przyjezdni, bo miejscowi wiedza gdzie stoją.
A kasiorka leci, oj leci

Do góry
#2343678 - 16/05/2008 05:01 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: AGASSI]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Originally Posted By: AGASSI
Najbardziej lubie u ludzi inteligentnych i z maturą to słynne : buhahaha oraz "nie ośmieszaj się " \:D ps. co tu tłumaczyć jak załóżmy 1000 kibiców nie umie upilnować 100 kiboli to musi to robić Policja ps. rozumiem,że zdemolowane sklepy czy samochody poza stadionem po meczu to też wina Policji \:D


Widocznie jestem kolejnym głupim magistrem \:o . No, ale Ty zapewne w moim wieku będziesz już po doktoracie więc z czym do gości \:D . Napisałem tak bo znowu chciałeś min. mnie wrzucic do jednego worka: kiboli.
Pozdrawiam \:\)

Do góry
#2343679 - 16/05/2008 05:02 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: Wychowany_Na_Nalewce
Originally Posted By: Biszop
wiec w czym problem???


W niczym. To wy macie z tym problem, co udowadniacie drazeniem tego tematu, wypisywaniem farmazony w tym temacie, wklejaniem jakichs pseudoartykulow i rzucaniem inwektyw pod adresem srodowiska kibicowskiego.


Miałem już nie pisać ale prowokujesz mniej lub bardziej świadomie.

wg Ciebie:
Nie ma problemu.
Rownież ja mam z czymś problem.
Rzucam inwektywy.

Sprostuje/wyjaśnię/oświecę wybierz dowolne wedle uznania, myśle ze dasz rade bo nie sprawiasz wrazenia ulomka, a wrecz przeciwnie.

Wg mnie jest problem i to spory bo chyba ze twierdzisz ze nie ma "kibicow" debili zadymiarzy??
Jak nazwac kogos kto zachowuje sie tak jak np: w Wilnie, ostatnio na meczu Wisla Legia?
Przyklady moznaby mnozyc.

Ogolnie nie mam problemu, nie rozdmuchuje tematu zbednie, zwracam uwage ze mam swiadomosc ze wiekszosc kibicow przychodzi na stadion dopingowac swoja druzyne, a nie szukac zadymy,
lecz,
obaj mamy swiadomosc ze jest grupa ktorej zalezy na zadymie z tych lub z innych powodow, tak czy siak wg mnie kazdy powod do zadymy jest glupi/debilny/kretynski i kazdy ktory ja wszczyna jest odpowiednio...jak wyzej.

Jesli powyzsze Cie obraza to znaczy ze jestes uczestnikiem/prowodyrem??
Nie uwazam zeby nazywajac kretyna kretynem, obrazal srodowisko kibicowskie.
W wiekszosci wypadkow swiat jest bardzo prosty tylko ludzie sami sobie go utrudniaja.

Troche juz lat mam na karku, z duza doza prawdopodobienstwa zyje dluzej od Ciebie, na pierwszym meczu reprezentacji Polski bylem jak mialem kilka lat, to byl samiuski poczatek lat 80, od tego czasu naprawde sporo stadionow odwiedzilem, nigdy nikogo nie skopalem, nie wyrwalem krzeselka/lawki, nie demolowalem i nie szedlem z tlumem.
Poznaniacy lub kibice Kolejarza ktorzy tu sie wypowiadaja nie pamietaja tych ktorych ja pamietam, nie pamietaja kto pisal najlepsze teksty dla "mlyna" na Bulgarskiej, kto robil wtedy najlepsze oprawy...

Nie oceniam czy teraz jest lepiej czy wczesniej bylo lepiej, stwierdzam ze kibic, a kretyn w szaliku to dwie rozne kwestie i rozrozniam jednego od drugiego.

Policja/Milicja palowala zawsze raz slusznie raz nie slusznie, nie bronie ich bynajmniej bo nie raz dali wyraz swojej ignorancji i tego ze przeginaja wykorzystujac swoja pozycje tylko odpowiedz mi tylko na dwa pytania:
Sa potrzebni na stadionach czy nie?
i
Twoj pomysl na spokoj na stadionach?

Do góry
#2343682 - 16/05/2008 05:06 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: AGASSI]
proof Offline
old hand

Meldunek: 30/03/2006
Postów: 715
Skąd: Katowice
Originally Posted By: AGASSI
Originally Posted By: proof
AGGASI masz prakwo ? ja mam, nigdy nie jechałem pod wpływem, ty może też nie, jednak są kierowcy którzy chleją i zabijają niewinne dzieci.

Czy według twojego rozumowania ja i Ty jesteśmy winni temu że Policja marnuje czas i środki finansowe na zabezpieczenie polskich dróg ?
czy Policja wpaja kibicom nienawiść kibico jednego klubu do innego klubu ? czy Policja każe odpalać race czy napieprzać kibiców innego klubu ? ps. Policja uczy żeby nie jeździć po pijanemu ?


Nic nie rozumiem z twoich pytań, próbuje ale nie da rady.Jednak ja mam tylko Maturę, jeszcze nie skończyłem studiować, Ty w tym temacie dałeś do zrozumienia że masz większe doświadczenie życiowe, ok, być może to moja wina.

Chodzi mi o ten twój cytat " Dlaczego Policja w ogóle musi pilnować porządku na stadionach skoro nagle Wszyscy kibole to porządni kibice ? "

Jeśli przyjąć twoją logikę to pan Kowalski bez prawka, może mieć pretensje do Mnie (bo ja je mam) o to że policja marnuje czas na pijaków za kółkiem, wydaje pieniądze na fotoradary. tak czy się mylę ?

Do góry
#2343684 - 16/05/2008 05:06 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: lupus]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
[quote=lupus]Jeden z najglupuszych argumentow jakie przeczytalem kiedykolwiek na tym forum.

W takim towarzystwie to nawet jaroslaw kaczynski czulby sie mocny./quote]

To koronny "argument" wszystkich kiboli, którzy nie mogą zrozumieć dlaczego ktokolwiek ma coś przeciwko nim.

Dla wszystkich takich mam podobne argumenty:

Nie lubisz murzynów? Jedź do dzielnicy murzynów w NY, znajdź grupkę i powiedz im to w twarz.

Nie lubisz muzułmanów? Jedź do Teheranu, stań na placu i wykrzycz to głośno i wyraźnie.

Nie lubisz przestępców? Jedź do więzienia, przekonaj strażników żeby pozwolili wejść ci na deptak i powiedz to skazanym w twarz.

Nie lubisz gejów? Idź do jakiegoś gejowskiego nocnego klubu i powiedz im to w twarz.

Itd.

Kto chętny?

Do góry
#2343686 - 16/05/2008 05:08 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: lupus]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Terror wklejasz wszystkie akcje policji jakie były w kraju. Jakby zebrać wszystkie akcje kibiców nie dokonując podziału na kluby tych byłoby po prostu więcej.

I nie wklejaj materiałów z wczesnych lat 90 \:\) Wtedy faktycznie awantury były niemal codziennością, ale teraz.... sporadyczne wyjątki. Biją się tylko Ci którzy mają na to ochotę, nikomu nie zainteresowanemu nic się nie dzieje. Co Was tak boli ? Zazdrościcie im ? Jak nie, to przestańcie pisać jacy to oni źli \:\) Robią na co mają ochotę, na pewno nie chcą Waszego zainteresowania \:\) A Wy im robicie zbędną reklamę.

Policji w czasie meczu nie ma na stadionie, wchodzi dopiero na żądanie/prośbę organizatora spotkania. Ochrona która jest na stadionie nie jest opłacana z Waszych podatków, a to że przy awanturze nie interweniują poza psikaniem gazem to już inna sprawa.


--------------------
Kiedyś się tłukli pod Grunwaldem. Zawisza Czarny i spółka byli idolami młodzieży, bohaterami narodowymi. Do tego lali się ze sprzętem - miecze, halabardy, oszczepy, włócznie etc. Teraz większość się bije na piąchy, ale wielki problem z tego wynika... \:\)

Do góry
#2343691 - 16/05/2008 05:10 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Fro_Lech]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Kolejorza !

Kolejarz to Stróże, klub z niższej ligi.

Do góry
#2343693 - 16/05/2008 05:11 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Fro_Lech]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Nie lubisz muzułmanów? Jedź do Teheranu, stań na placu i wykrzycz to głośno i wyraźnie.

----

Bliżej masz np. do Marsylii ;\)

Do góry
#2343697 - 16/05/2008 05:12 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Fro_Lech]
Sturmwind Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/05/2007
Postów: 11822
Skąd: Talvisota
Originally Posted By: Fro_Lech
Nie lubisz muzułmanów? Jedź do Teheranu, stań na placu i wykrzycz to głośno i wyraźnie.

----

Bliżej masz np. do Marsylii ;\)


btw

oglądałem wczoraj mecz Francuzów na U17 - masakra poprostu - w kraju z praktycznie środka Europy grało może dwóch Białych :/

Do góry
#2343701 - 16/05/2008 05:15 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Fro_Lech]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Sa potrzebni na stadionach czy nie?
i
Twoj pomysl na spokoj na stadionach?

---------------------

Mogę odpowiedzieć ? \:p

1. Nie ma policji na stadionie, są pod \:\) I nie są na nich potrzebni.

2. Obecnie to sami ... kibice ten problem rozwiązują. Teraz nie opłaca się urządzać burd na stadionach, bo cierpią na tym wszyscy. I nawet frakcje chuligańskie to rozumieją. Incydenty na stadionach występują coraz rzadziej.
To w Bełchatowie to jest błahostka w porównaniu z tym co było 15 lat temu.
Punktem zapalnym była decyzja organizatora żeby posadzić takie dwie ekipy w tak bliskiej odległości, ale to już nie moja broszka , do kibiców o to nie miejcie pretensji.

Do góry
#2343702 - 16/05/2008 05:15 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Bzyku]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Na koniec tej dyskusji bo żona mnie wyrzuca od komputera \:D ostatnie pytanko:
Ilu z Was panowie, fani policji, ogląda mecze na żywo, a nie opiera swoich poglądów tylko na podstawie relacji z TV i gazet?

Na każdym meczu jest grono awanturników /oceniam ich na max 5% publiczności/ oraz reszta /normalni kibice - w tym ja, pośpiewają, czasem rzucą jakimś mięsem :D, pomachają flagą czy zjedzą kiełbaskę/. Czy z powodu tych 10% mam:
a/ nie chodzic na mecze
b/ byc wrzucany z nimi do jednego worka

Do góry
#2343705 - 16/05/2008 05:19 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Fro_Lech]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Originally Posted By: Fro_Lech

Kiedyś się tłukli pod Grunwaldem. Zawisza Czarny i spółka byli idolami młodzieży, bohaterami narodowymi. Do tego lali się ze sprzętem - miecze, halabardy, oszczepy, włócznie etc. Teraz większość się bije na piąchy, ale wielki problem z tego wynika... \:\)

Świetne porównanie \:D

Do góry
Strona 19 z 23 < 1 2 ... 17 18 19 20 21 22 23 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, alfa, latajaca_holenderka, 11kera11, Filozof_, Akhu, Sensei, akagi, Piostar, Emilio), 4569 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45068 Tematów
5587355 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14