Strona 20 z 23 < 1 2 ... 18 19 20 21 22 23 >
Opcje tematu
#2343707 - 16/05/2008 05:20 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Fro_Lech]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: Fro_Lech
Sa potrzebni na stadionach czy nie?
i
Twoj pomysl na spokoj na stadionach?

---------------------

Mogę odpowiedzieć ? \:p

1. Nie ma policji na stadionie, są pod \:\) I nie są na nich potrzebni.

2. Obecnie to sami ... kibice ten problem rozwiązują. Teraz nie opłaca się urządzać burd na stadionach, bo cierpią na tym wszyscy. I nawet frakcje chuligańskie to rozumieją. Incydenty na stadionach występują coraz rzadziej.
To w Bełchatowie to jest błahostka w porównaniu z tym co było 15 lat temu.
Punktem zapalnym była decyzja organizatora żeby posadzić takie dwie ekipy w tak bliskiej odległości, ale to już nie moja broszka , do kibiców o to nie miejcie pretensji.


Pamietasz na jakim meczu Lecha bylo ok 60 tysiecy kibicow??
Moze przesadzam z iloscia nikt nie byl wtedy wstanie zliczyc.
Kibice siedzieli prawie przy liniach bocznych??

Nie bylo zadnej zadymy.


Slepo bronisz tych marnych 5% debili, a przynajmniej ja nie twierdze ze wszyscy to debile.

Do góry
Bonus: Unibet
#2343708 - 16/05/2008 05:20 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Fro_Lech]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Originally Posted By: Fro_Lech
Kiedyś się tłukli pod Grunwaldem. Zawisza Czarny i spółka byli idolami młodzieży, bohaterami narodowymi. Do tego lali się ze sprzętem - miecze, halabardy, oszczepy, włócznie etc. Teraz większość się bije na piąchy, ale wielki problem z tego wynika... \:\)


\:D \:D \:D \:D

Fro - odstaw te browary, a jak wytrzeźwiejesz to przeczytaj co napiłeś \:D

Bydło jak chce się lać między sobą, to niech sobie robią te ustawki w lasach i tam się tłuką. Nic nie zdemolują, niewinnych ludzi nie pobiją, będą mieli spokój, a co najwyżej kilka ptaków spłoszą.

Natomiast wyobraź sobie, że są całe tysiące kibiców, którzy chcą iść na mecz i go obejrzeć zamiast nerwowo się rozglądać czy jakiś kamień w nich nie leci tylko dlatego, że kibicują drużynie X.

Nie chcą też uciekać w popłochu np. z kilkuletnim synem u boku tylko dlatego, że kibole postanowili sobie urządzić rozróbę i przypadkiem pole bitwy jest bardzo blisko.

Są też tysiące ludzi, którzy w dniu meczu chcą przejść spokojnie ulicą bez obaw że natkną się na hordę pijanych kiboli, który dla rozrywki postanowili kogoś skopać.

Wyobraź sobie, że są setki handlowców, właścicieli aut, którzy nie chcą zamykać sklepów lub chować aut do garażu tylko dlatego, że akurat w pobliżu grają jakiś mecz lub przejeżdża obok ekipa wyjazdowa.

Można tak dalej wymieniać.

A ty to porównujesz do Grunwaldu \:D

Do góry
#2343709 - 16/05/2008 05:21 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Bullet]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Te 5% wystarczy aby spieprzyc opinie o kibicach na dlugie lata.

Do góry
#2343711 - 16/05/2008 05:22 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Fro_Lech]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: Fro_Lech


--------------------
Kiedyś się tłukli pod Grunwaldem. Zawisza Czarny i spółka byli idolami młodzieży, bohaterami narodowymi. Do tego lali się ze sprzętem - miecze, halabardy, oszczepy, włócznie etc. Teraz większość się bije na piąchy, ale wielki problem z tego wynika... \:\)


Obrazasz moja inteligencje liczac na odpowiedz.
Na cale szczescie wiem ze to zart...

Do góry
#2343718 - 16/05/2008 05:24 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: lupus]
dimes Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/09/2003
Postów: 1601
Skąd: New York/Dortmund
Originally Posted By: Chaoz
Pojdz na stadion skoro to kibice i powiedz im co o nich myslisz W TWARZ.


Takim ścierwom zawsze mogę to powiedzieć w twarz.

proof nieźle ci odbiło!

Do góry
#2343719 - 16/05/2008 05:24 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Fro_Lech]
grucha Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 448
Skąd: MK
Originally Posted By: Fro_Lech

Kiedyś się tłukli pod Grunwaldem. Zawisza Czarny i spółka byli idolami młodzieży, bohaterami narodowymi. Do tego lali się ze sprzętem - miecze, halabardy, oszczepy, włócznie etc. Teraz większość się bije na piąchy, ale wielki problem z tego wynika... \:\)

Ano wynika, bo wtedy nie demolowali, niejako przy okazji pociągów, autobusów itd. ;\)

Do góry
#2343720 - 16/05/2008 05:26 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Biszop]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Originally Posted By: Biszop
Originally Posted By: Fro_Lech
Sa potrzebni na stadionach czy nie?
i
Twoj pomysl na spokoj na stadionach?

---------------------

Mogę odpowiedzieć ? \:p

1. Nie ma policji na stadionie, są pod \:\) I nie są na nich potrzebni.

2. Obecnie to sami ... kibice ten problem rozwiązują. Teraz nie opłaca się urządzać burd na stadionach, bo cierpią na tym wszyscy. I nawet frakcje chuligańskie to rozumieją. Incydenty na stadionach występują coraz rzadziej.
To w Bełchatowie to jest błahostka w porównaniu z tym co było 15 lat temu.
Punktem zapalnym była decyzja organizatora żeby posadzić takie dwie ekipy w tak bliskiej odległości, ale to już nie moja broszka , do kibiców o to nie miejcie pretensji.


Pamietasz na jakim meczu Lecha bylo ok 60 tysiecy kibicow??
Moze przesadzam z iloscia nikt nie byl wtedy wstanie zliczyc.
Kibice siedzieli prawie przy liniach bocznych??

Nie bylo zadnej zadymy.


Slepo bronisz tych marnych 5% debili, a przynajmniej ja nie twierdze ze wszyscy to debile.



Zdaje się z Widzewem Łódź, lata 80.
Ostatnio na meczu z tą samą drużyną było z ponad 20 tysięcy. Też bez zadymy \:\)

Do góry
#2343722 - 16/05/2008 05:26 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Biszop]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
"Natomiast wyobraź sobie, że są całe tysiące kibiców, którzy chcą iść na mecz i go obejrzeć zamiast nerwowo się rozglądać czy jakiś kamień w nich nie leci tylko dlatego, że kibicują drużynie X.

Nie chcą też uciekać w popłochu np. z kilkuletnim synem u boku tylko dlatego, że kibole postanowili sobie urządzić rozróbę i przypadkiem pole bitwy jest bardzo blisko."

Pisałem już to kilkanaście stron temu, ale powtórzę:
200 meczów na żywo Arka, Bałtyk, Lechia i repra to mój dorobek. NIGDY NIE SPADŁ MI WŁOS Z GŁOWY, ANI NIE CZUŁEM REALNEGO ZAGROŻENIA MIMO KILKU ZADYM NA STADIONIE. Nie siadasz w młynie, nie dymisz, jesteś na 99% bezpieczny. Jak tylko będę miał dzieci, będą ze mną na stadionie i nic im się nie stanie. A te głupoty z kamieniami czy butelkami nawet mnie już nie bawią...
Proponuje poszukac lepszych argumentów, aby spędzac czas przed TV, a nie na stadionie.

Do góry
#2343725 - 16/05/2008 05:29 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Fro_Lech]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
No pewnie że żart i nie musimy formułować górnolotnych twierdzeń o obrażaniu inteligencji. Zbyt poważny ton niestety nastał.

A teraz demolują pociągi ? \:\) Nie opłaca się demolować pociągów, bo ewentualne koszta ponoszone są przez właśnie kibiców którzy te pociągi wynajmują. Ba, ostro tępione są każde akcje wandalizmu i nikomu nie przychodzi do głowy rozwalić szybę dla samej zabawy.

Do góry
#2343726 - 16/05/2008 05:30 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Bullet]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Bullet - ja to wiem. Też zawsze się trzymałem z dala i też mi się nigdy nic nie stało na stało na stadionie, nawet jak coś się działo.

Ale to nie znaczy, że tak będzie zawsze, wszędzie i że będzie dotyczyło to wszystkich.

Do góry
#2343731 - 16/05/2008 05:36 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Bzyku]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Originally Posted By: Bzyku
Bullet - ja to wiem. Też zawsze się trzymałem z dala i też mi się nigdy nic nie stało na stało na stadionie, nawet jak coś się działo.

Ale to nie znaczy, że tak będzie zawsze, wszędzie i że będzie dotyczyło to wszystkich.



Zgadza się, ale mnie martwi to, że wielu naprawdę kumatych gości jak T-error czy Biszop powtarza niektóre farmazony z gazet czy TV zamiast byc moze samemu przekonac się jak jest w rzeczywistości. Są pewne patologie, ale nie takie żeby panicznie bac się na meczu na żywo i to wszystko.

Do góry
#2343738 - 16/05/2008 05:40 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Fro_Lech]
grucha Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 448
Skąd: MK
Originally Posted By: Fro_Lech


A teraz demolują pociągi ? \:\) Nie opłaca się demolować pociągów, bo ewentualne koszta ponoszone są przez właśnie kibiców którzy te pociągi wynajmują. Ba, ostro tępione są każde akcje wandalizmu i nikomu nie przychodzi do głowy rozwalić szybę dla samej zabawy.

Kolejki SKM nie wynajmują, autobusu ZKM też raczej nie (i tramwaju). Z tym brakiem opłacalności też mógłbym polemizowac, bo jeśli w pojeździe siedzi... (tutaj wstaw nazwę "wrogiego" klubu), to dlaczego nie rzucic cegiełką lub koszem na śmieci?

Do góry
#2343741 - 16/05/2008 05:43 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Bullet]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: Bullet
Originally Posted By: Bzyku
Bullet - ja to wiem. Też zawsze się trzymałem z dala i też mi się nigdy nic nie stało na stało na stadionie, nawet jak coś się działo.

Ale to nie znaczy, że tak będzie zawsze, wszędzie i że będzie dotyczyło to wszystkich.



Zgadza się, ale mnie martwi to, że wielu naprawdę kumatych gości jak T-error czy Biszop powtarza niektóre farmazony z gazet czy TV zamiast byc moze samemu przekonac się jak jest w rzeczywistości. Są pewne patologie, ale nie takie żeby panicznie bac się na meczu na żywo i to wszystko.


Wymien jeden, slownie jeden "farazon" z gazet czy TV ktory powtarzam.

Do góry
#2343747 - 16/05/2008 05:45 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Bullet]
jarecki85 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/07/2007
Postów: 3214
Originally Posted By: Bullet
"Natomiast wyobraź sobie, że są całe tysiące kibiców, którzy chcą iść na mecz i go obejrzeć zamiast nerwowo się rozglądać czy jakiś kamień w nich nie leci tylko dlatego, że kibicują drużynie X.

Nie chcą też uciekać w popłochu np. z kilkuletnim synem u boku tylko dlatego, że kibole postanowili sobie urządzić rozróbę i przypadkiem pole bitwy jest bardzo blisko."

Pisałem już to kilkanaście stron temu, ale powtórzę:
200 meczów na żywo Arka, Bałtyk, Lechia i repra to mój dorobek. NIGDY NIE SPADŁ MI WŁOS Z GŁOWY, ANI NIE CZUŁEM REALNEGO ZAGROŻENIA MIMO KILKU ZADYM NA STADIONIE. Nie siadasz w młynie, nie dymisz, jesteś na 99% bezpieczny. Jak tylko będę miał dzieci, będą ze mną na stadionie i nic im się nie stanie. A te głupoty z kamieniami czy butelkami nawet mnie już nie bawią...
Proponuje poszukac lepszych argumentów, aby spędzac czas przed TV, a nie na stadionie.


nie wiem kim jestes,nie wiem co robisz....no ale tak wstrzeliles sie w sedno,ze gratuluje...ja mam staz krotszy,ale podobne sytuacje widizalem,nie chcesz,nie wbiegasz,nie ponosisz najmniejszego zagrozenia...no taka parodia co tu ludzie pisza...bo ja bym poszedl chetnie na mecz,a to ku....idz,kto Ci broni jeden,z drugim...pojdz,zobacz,a pozniej oceniaj..DNO

Do góry
#2343784 - 16/05/2008 06:21 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: lupus]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Originally Posted By: lupus
Originally Posted By: Chaoz
Pojdz na stadion skoro to kibice i powiedz im co o nich myslisz W TWARZ.


Jeden z najglupuszych argumentow jakie przeczytalem kiedykolwiek na tym forum.

super to co zmienia Twoje narzekanie na tym forum? Naprawisz swiat kibicowski tym?

Chce zlozyc serdeczne gratulacje naprawiajacym swiat w tym temacie zza szklanego monitora. Wielkie piwo chlopaki \:D

aha i jakby ktos mial trudnosci z czytaniem... temat brzmi: "Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję"

Do góry
#2343789 - 16/05/2008 06:23 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Bullet]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Originally Posted By: Bullet
"Nie siadasz w młynie, nie dymisz, jesteś na 99% bezpieczny.

a to ciekawe. Siedze na mlynie na Jadze od kiedy pamietam i jakos nie pamietam sytuacji zebym musial "dymic"...

Do góry
#2343877 - 16/05/2008 07:23 Re: Kibice GKS-u zmasakrowani przez policję [Re: Chaoz]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Chaoz
....od kiedy pamietam i jakos nie pamietam ...


\:D

Do góry
#2343918 - 16/05/2008 10:16 Re: Panienki GKS-u poniżeni przez policje [Re: Bzyku]
Kylo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/09/2005
Postów: 14202
Skąd: Lublin
Originally Posted By: Bzyku
Originally Posted By: Kylo
Chlopie idz do psychiatry poki nie jest za pozno.

Dlaczego do psychiatry? Bydło chce się lać, to niech się leje.

Tez chetnie przy piwku obejrzysz?

Do góry
#2343920 - 16/05/2008 10:20 Re: Panienki GKS-u poniżeni przez policje [Re: Kylo]
Kylo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/09/2005
Postów: 14202
Skąd: Lublin
Oczywiscie mowa co do tekstu dimesa....

Do góry
#2343970 - 16/05/2008 15:25 Re: Panienki GKS-u poniżeni przez policje [Re: Amkwish]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: Chaoz
....od kiedy pamietam i jakos nie pamietam ...


\:D

cos jeszcze wniesiesz do dyskusji?
Splywam ja stad bo poprostu zal niektore posty czytac.
Niektorym do zobaczenia na kibicowskim szlaku. reszcie

Do góry
Strona 20 z 23 < 1 2 ... 18 19 20 21 22 23 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (akagi, Kura, forty, Akhu, igea23, rymoholik, cigar, VVega), 5287 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24778 Użytkowników
97 For i subfor
45107 Tematów
5592708 Postów

Najwięcej online: 5338 @ 03/10/2024 22:14