Strona 4 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#2396859 - 05/06/2008 03:01 Re: Geje i lesbijki. [Re: micha$]
jadanek Offline
Olimpijczyk

Meldunek: 14/05/2005
Postów: 23351
2 Lesbijki do trojkacika mile widziane \:p

Do góry
Bonus: Unibet
#2396875 - 05/06/2008 03:10 Re: Geje i lesbijki. [Re: jadanek]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Originally Posted By: termii
2 Lesbijki do trojkacika mile widziane \:p


Masz i 3:



\:D

Do góry
#2396877 - 05/06/2008 03:10 Re: Geje i lesbijki. [Re: jadanek]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Lesbijki nie uprawiają seksu z facetami. Obrzydza je to tak jak samo jak całujący się geje w oczach większości facetów.

Do góry
#2396894 - 05/06/2008 03:19 Re: Geje i lesbijki. [Re: micha$]
Cigano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 3852
Skąd: Milano
tak sie sklada ze kolezanka z pracy jest lesbijka, nie kryje sie z tym wsrod znajomych, ale ze swoim "zboczeniem" nie wychodzi poza chate, takze takie cos jest jeszcze do przyjecia...
w sumie calkiem mile dla oka sa calujace sie 2 fajne laski \:p ale to mozna sobie poogladac na filmach, niekoniecznie na ulicy...
zatem okazywaniu uczuc w miejscach publicznych przez takie osoby mowimy stanowcze NIE!

Do góry
#2396912 - 05/06/2008 03:29 Re: Geje i lesbijki. [Re: micha$]
ssaczu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/05/2007
Postów: 32677
Skąd: Częstochowa
Niektorzy twierdza ze homoseksualizm to choroba \:D

Radze poogladac filmy przyrodnicze i zobaczycie ze nawet w swiecie zwierzat szczegolnie u malp wystepuja tez zachwania homoseksualne. Jest to postrzegane u nich jako normalne zachowanie majace na celu wyladowanie emocji i stresu.

No ale te osoby ktore twierdza ze homo to ludzie chorzy pewnie maja poglady pokroju Giertycha Macieja: ludzie zostali stworzeni przez Boga no i te wszystkie inne pierdoly ktorych nie chce mi sie tu przytaczac bo szkoda czasu.

I na koniec powiem ze jestem przeciw adopcji dzieci przez pary homoseksualne \:\)

Do góry
#2396936 - 05/06/2008 03:41 Re: Geje i lesbijki. [Re: ssaczu]
Shanti Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/07/2007
Postów: 6297
Skąd: Zielone pluca Polski
Mogą sobie pedały w dupe się posuwać(jak tak lubią) lesby niech sobie doczepiają plastikowego "wacka" i udają faceta. No ale dziecko dla takich wykolejonych to już duże "przegięcie pały"

Do góry
#2396947 - 05/06/2008 03:47 Re: Geje i lesbijki. [Re: Cigano]
panKa$a Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/02/2005
Postów: 2957
Skąd: Kraków
Pedalstwo ,lesbijstwo jakby nie było jest to problem społeczny i to dosyć duży. Niestety problem ten jest powszechnie coraz bardziej tolerowany i akceptowany ,a dużej mierze przez właśnie propagandę innych na marszach i temu podobnych. Każdemu wystąpieniu towarzyszy anty-wystąpienie ,i tu już rola mediów ,które wpływają na społeczeństwo w odbiorze homoseksualistów jako najbezbronniejszych. Najwidoczniej taki w tym mają cel.Problem jest w tym taki ,że coraz więcej jest notowanych psychopatów i morderców ,którzy nie mogą sobie poradzić z własnym Ja ,a i może być coraz więcej. Homoseksualizm to choroba ,tak jak narkomania ,czy nosiciele wirusa Hiv. Tylko czemu tych pierwszych się akceptuje ,a zarazem pomaga ,a tych drugich odpycha na dno społecznego marginesu? Po drugie kwestia Katolicyzmu ,a zarazem moralności. Czy Ja jako Katolik przestrzegający praw i przykazań Boskich mam godzić się z tym?Napewno nie, w końcu mężczyzna i kobieta o odmiennej płci zostali stworzeni bo taki był cel ,by dawać światu nowe potomstwo.

Do góry
#2396971 - 05/06/2008 03:54 Re: Geje i lesbijki. [Re: Shanti]
pacyfista Offline
Sherlock Holmes

Meldunek: 17/08/2005
Postów: 82221
Skąd: jawor/bremen

Akceptuje zwiazki homoseksualne,dla mnie nie ma problemu
Jezeli chodzi o adpopcje dzieci to wedlug mnie lesbijki tak,geje nie .

Do góry
#2396977 - 05/06/2008 03:56 Re: Geje i lesbijki. [Re: panKa$a]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Originally Posted By: panKa$a
Czy Ja jako Katolik przestrzegający praw i przykazań Boskich mam godzić się z tym?

Czekałem na takie zdanie.
A czy Biblia nie uczy Cię być tolerancyjnym?

Do góry
#2396983 - 05/06/2008 03:58 Re: Geje i lesbijki. [Re: micha$]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Originally Posted By: micha$
Originally Posted By: panKa$a
Czy Ja jako Katolik przestrzegający praw i przykazań Boskich mam godzić się z tym?

Czekałem na takie zdanie.
A czy Biblia nie uczy Cię być tolerancyjnym?


Wystarczy, ze musimy tolerowac Kaczora prezydenta

Tolerancja to nie akceptacja.

Do góry
#2396984 - 05/06/2008 03:59 Re: Geje i lesbijki. [Re: panKa$a]
Wychowany_Na_Nalewce Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2003
Postów: 3297
A jak sie ma u katolikow masturbacja do walenia faceta w dupsko? Z ani jednego, ani drugiego dzieci nie bedzie, wiec w zasadzie mozna postawic znak rownosci pod katem "moralnosci".

Ani mnie pedaly ziebia, ani grzeja. Raczej nie chcialbym ogladac calujacych sie facetow, ale lizaca mi sie przed nosem para hetero tez nie jest niczym przyjemnym. Nie podoba mi sie rowniez zdecydowanie kreowanie sie srodowisk pedalskich na jakas awangarde kultury i postepu, uwazanie sie za autorytety moralne, co jest z jakichs wzgledow wspierane przez zakompleksione, siegajace rynsztoka polskie media. Generalnie to z nimi jest jak z murzynami - zlego slowa nie mozna powiedziec bo zaraz podnosi sie wrzask.

Do góry
#2396985 - 05/06/2008 03:59 Re: Geje i lesbijki. [Re: micha$]
panKa$a Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/02/2005
Postów: 2957
Skąd: Kraków
Originally Posted By: micha$
Originally Posted By: panKa$a
Czy Ja jako Katolik przestrzegający praw i przykazań Boskich mam godzić się z tym?

Czekałem na takie zdanie.
A czy Biblia nie uczy Cię być tolerancyjnym?


Czekałem na takie pytanie ;).
Uczy ,ale są pewne granice ,i każdy sam powinien wiedzieć gdzie one są.

Do góry
#2396991 - 05/06/2008 04:03 Re: Geje i lesbijki. [Re: pacyfista]
Sturmwind Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/05/2007
Postów: 11822
Skąd: Talvisota
Originally Posted By: pacyfista

Akceptuje zwiazki homoseksualne,dla mnie nie ma problemu
Jezeli chodzi o adpopcje dzieci to wedlug mnie lesbijki tak,geje nie .


mi sie juz normalnie cos dzieje jak widze co Ty wypisujesz - zatraciles juz dawno poczucie jako takiej godnosci i nazwijmy to autosystemu immunologicznego. działanie wg Twojego postrzegania świata prowadziłoby ludzkość do autodestrukcji. jesteś antynarodowy, antylogiczny, antymilitarny, anty anty anty

nie rozumiesz człowieku że pewne sytuacje wymagają bezwzględnych działań siłowych? nie rozumiesz ze jak jeden pan rucha w dupę drugiego to nie będzie z tego normalnego społeńczeństwa? to będzie społeczeństwo WY MIE RA JĄ CE. tam, gdzie zatracają się pewne normy dochodzi do wynaturzeń - i takim właśnie wynaturzeniem są pedałki i inne transy

Do góry
#2397000 - 05/06/2008 04:08 Re: Geje i lesbijki. [Re: micha$]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Originally Posted By: micha$
Originally Posted By: panKa$a
Czy Ja jako Katolik przestrzegający praw i przykazań Boskich mam godzić się z tym?

Czekałem na takie zdanie.
A czy Biblia nie uczy Cię być tolerancyjnym?

Do jakiego stopnia mam być tolerancyjny ? Do momentu aż uzyskają prawa do adopcji dzieci ? Do momentu aż o swoje prawa zaczną walczyć pedofile (na zachodzi już to się dzieje), zoofile i nekrofile ? Jako tolerancyjny człowiek mam zgodzić się również na ich żądania ?

Do góry
#2397006 - 05/06/2008 04:10 Re: Geje i lesbijki. [Re: Szewa]
Sturmwind Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/05/2007
Postów: 11822
Skąd: Talvisota
Originally Posted By: Szewa
Originally Posted By: micha$
Originally Posted By: panKa$a
Czy Ja jako Katolik przestrzegający praw i przykazań Boskich mam godzić się z tym?

Czekałem na takie zdanie.
A czy Biblia nie uczy Cię być tolerancyjnym?

Do jakiego stopnia mam być tolerancyjny ? Do momentu aż uzyskają prawa do adopcji dzieci ? Do momentu aż o swoje prawa zaczną walczyć pedofile (na zachodzi już to się dzieje), zoofile i nekrofile ? Jako tolerancyjny człowiek mam zgodzić się również na ich żądania ?


a co ? nie lubisz takich mięciutkich cieplutkich dupć jak mają pieski ?:D

Do góry
#2397017 - 05/06/2008 04:13 Re: Geje i lesbijki. [Re: Sturmwind]
ssaczu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/05/2007
Postów: 32677
Skąd: Częstochowa
Originally Posted By: Sturmwind
Originally Posted By: pacyfista

Akceptuje zwiazki homoseksualne,dla mnie nie ma problemu
Jezeli chodzi o adpopcje dzieci to wedlug mnie lesbijki tak,geje nie .


mi sie juz normalnie cos dzieje jak widze co Ty wypisujesz - zatraciles juz dawno poczucie jako takiej godnosci i nazwijmy to autosystemu immunologicznego. działanie wg Twojego postrzegania świata prowadziłoby ludzkość do autodestrukcji. jesteś antynarodowy, antylogiczny, antymilitarny, anty anty anty

nie rozumiesz człowieku że pewne sytuacje wymagają bezwzględnych działań siłowych? nie rozumiesz ze jak jeden pan rucha w dupę drugiego to nie będzie z tego normalnego społeńczeństwa? to będzie społeczeństwo WY MIE RA JĄ CE. tam, gdzie zatracają się pewne normy dochodzi do wynaturzeń - i takim właśnie wynaturzeniem są pedałki i inne transy


doksztalc sie troche a potem zabieraj glos.

I nie wrzucaj homoseksualitow i transwestytow do jednego worka.

Do góry
#2397024 - 05/06/2008 04:16 Re: Geje i lesbijki. [Re: ssaczu]
Sturmwind Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/05/2007
Postów: 11822
Skąd: Talvisota
Originally Posted By: ssaczu
Originally Posted By: Sturmwind
Originally Posted By: pacyfista

Akceptuje zwiazki homoseksualne,dla mnie nie ma problemu
Jezeli chodzi o adpopcje dzieci to wedlug mnie lesbijki tak,geje nie .


mi sie juz normalnie cos dzieje jak widze co Ty wypisujesz - zatraciles juz dawno poczucie jako takiej godnosci i nazwijmy to autosystemu immunologicznego. działanie wg Twojego postrzegania świata prowadziłoby ludzkość do autodestrukcji. jesteś antynarodowy, antylogiczny, antymilitarny, anty anty anty

nie rozumiesz człowieku że pewne sytuacje wymagają bezwzględnych działań siłowych? nie rozumiesz ze jak jeden pan rucha w dupę drugiego to nie będzie z tego normalnego społeńczeństwa? to będzie społeczeństwo WY MIE RA JĄ CE. tam, gdzie zatracają się pewne normy dochodzi do wynaturzeń - i takim właśnie wynaturzeniem są pedałki i inne transy


doksztalc sie troche a potem zabieraj glos.

I nie wrzucaj homoseksualitow i transwestytow do jednego worka.


ze niby z czego panie profesorku mam sie doksztalcic? pedalstwo i transwestytyzm sa rownoznaczne w swoim wynaturzeniu. układ jest prosty =

mezyzna = mezczyzna

kobieta = kobieta

kobieta + mezczyzna = silny naród

wszystko

Do góry
#2397028 - 05/06/2008 04:20 Re: Geje i lesbijki. [Re: Sturmwind]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
A co mają do tego transwestyci (dla tych, którzy nie wiedzą są to ludzie którzy lubią się przebierać za płeć przeciwną)?

Do góry
#2397039 - 05/06/2008 04:25 Re: Geje i lesbijki. [Re: Szewa]
tyson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/03/2008
Postów: 20624
toleracja to słowo wytrych, nowa religia wspolczesnej lewicy, jednoczesnie bat i miecz, w tym wszystkim nie chodzi o to zeby dogodzic tym biednym gejom i lesbijkom ale zeby zbudowac nowy swiat oparty na zanegowaniu wlasnej tozsamosci,
stad dla przykladu z jedenj strony tepi sie stosunkowo lagodne i umierkowane chrzesicjanstwo na ktorym chcac czy nie chcac zbudowana zostala europa a z drugiej sprowadza sie do europy agresywny islam i otacza gorącą opieką ,
tak jak postepem nazywa sie duza liczbe rozwodow i mala liczbe posiadanych dzieci ale,jak to ma umacniac jakąkolwiek narodowosc niewiadomo, ale liczy sie zeby bylo inaczej niz dotychczas,
tak jak w imie dobra dzieci wspaniali postepowi politycy chca zakac dania klapsa, oczywsicie w imie ich dobra , a to kolejny przyklad obejmowania kontroli nad rodziną (oczywiscie w imie jej dobra podbnie jak komunisci dla dobra ludu wybili 100 mln ludzi)

po prostu nowe ideolo, a jesli fakty z nim wygrywają to tym gorzej dla faktow, czesc tzw postepwocow moze faktycznie chce poprawic byt gejom, ale to sa zwykli pozyteczni idioci w rekach cynicznego lewactwa ktorym chodzi o to zeby rozpieprzyc to co wlasne w imie nienawisci do wlasnej tozsamosci cywilizacji zachodu, i o to w tym wszystkim chodzi

Do góry
#2397043 - 05/06/2008 04:28 Re: Geje i lesbijki. [Re: micha$]
pacyfista Offline
Sherlock Holmes

Meldunek: 17/08/2005
Postów: 82221
Skąd: jawor/bremen

Sturmwind ,tutaj kazdy wyraza swoj poglad
a kim ty jestes zeby opierdalac blizniego ,ze ma inne zdanie od ciebie.
Jestes przeciwko to okey ,ale po jakiego mnie obrazasz

Pozdrawiam

Do góry
Strona 4 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 3238 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584563 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07