Strona 2 z 10 < 1 2 3 4 ... 9 10 >
Opcje tematu
#2418068 - 14/06/2008 17:32 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: kfjatek]
Ludwiczek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/08/2007
Postów: 2004
Quote:
Niemcy - Argentyna w półfinale


ćwierćfinał \:\)

A deruga sprawa ten mecz jak dla mnie , numer 1 pod względem gwizdania pod gospodarzy - Lubos Michel przeszedł samego siebie.

Ale i tak debile odpadły później z Włochami .


Niemcom zalezlo na naszym remisie - gdyby Chorwacja wygrala 2oma golami, bo moglibysmy zrobic ustawke z Chorwacja i Nimecy bye

Do góry
Bonus: Unibet
#2418153 - 14/06/2008 18:36 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: Ludwiczek]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Szczerze nienawidzę kiedy po raz kolejny (!!)zaczyna się taki okres gdzie na plan pierwszy wysuwają się jakieś wyliczenia, kombinacje etc. Jak tu:

http://euro2008.wp.pl/kat,1002421,title,...,wiadomosc.html

Naprawdę - mi się chcę jak czytam po raz x-nasty takie teksty.

Czas spojrzeć prawdzie w oczy:

1. Owszem Szwaby grają słabiej niż można było przypuszczać, ale czy grają tak słabo jak Austria? ... Przecież potomki Adolfa naprawdę poza kilkunastoma minutami z Chorwacją i 20 minutami z Polską nie pokazały absolutnie nic!
Tak więc - czy Austriacy wygrają z Niemcami? Moim zdaniem absolutnie nie!

2. Na pewno widzieliście mecz Chorwacji z Niemcami. Modric i spółka zagrali genialne spotkanie - utrzymywali się długo przy piłce, zmuszali Niemiaszków do biegania, bezustannie nękali ich pressingiem.
Jasnym jest, że w meczu z nami zagra kilku rezerwowych, ale jeżeli ktoś sądzi, że ewentualny występ Pokrivaca, Leko czy Klasnica to dla nas bardzo dobra wiadomość - to niech lepiej zmieni zainteresowania.

http://pilkanozna.pl/news.php?ID=91872

Ktoś powie - zawsze się tak mówi \:\) Pewnie, że tak, ale sytuowanie prze buki Polski w roli faworyta tego spotkania, to naprawdę przesada moim zdaniem.

Każdy gra jak uważa. Ja myślę, że będzie tak:

Austria - Niemcy 2
Polska - Chorwacja X2

Do góry
#2418386 - 14/06/2008 21:02 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: Mindman]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
x2 na Chorwacje ?

ja bym poszedl w gola "dwojke"

nie wierze, ze nasi po takim ciosie praktycznie w ost minucie meczu z Austria nagle sie podniosa i powalcza o wynik - niby jak zwykle mowa o tym, ze trzeba zapomniec o tym co bylo, ale niestety ... ja osobiscie nie wierze, ze sie "zressetuja" bo nasi pilkarze maja to do siebie, ze porazki ich przytlaczaja i odbieraja jakakolwiek chec do gry, szczegolnie, jak maja noz na gardle - jesli nasi uwazaja, ze szans juz nie ma, to mecz akurat moze sie zakonczyc nasza wygrana(analogiczna sytuacja: wygrany mecz o pietruszke na mundialu z USA 3-1), co innego, jesli naprawde sie ludza ...

jedno mnie przekonuje do tego, ze Chorwaci faktycznie maja ochote nam pomoc ... mianowicie fakt, ze z pewnoscia w polfinale(jesli udaloby sie nam jakims niesamowitym cudem ograc Portugalczykow w co oczywiscie nie wierze - choc .. w eliminacjach wyszly nam akurat dwa mecze i to dwa wlasnie z nimi, szkoda tylko, ze bylismy w duzo lepszej formie ) teoretycznie woleliby zagrac z naszymi biedaczkami(bo wtedy maja na 100% final) niz trafic na Niemcow - w grupie ich ograli(choc mecz napewno nie byl jednostronny), ale czy w fazie knock-out zrobiliby to ponownie, nie wiem ...("pilka nozna to taka gra, w ktora gra 22 mezczyzn, a i tak wygrywaja Niemcy") \:D <- ZAKLADAMY TUTAJ OCZYWISCIE WYGRANA AUSTRII Z NIEMCAMI


ogolnie rzecz biorac zaliczylbym to do bardzo mocnego filmu sci-f \:D



napewno chlodne kalkulacje zawsze byly, sa i beda - w eliminacjach to my rozdawalismy karty, teraz rozdaje je kto inny i to on moze(ale nie musi) sobie wybierac komu pomoc, kogo wyrzucic, z kim chce grac a z kim nie ;\)

ja jednak obstaje przy wygranej Chorwacji, ew na mala kontre zagram Polske-1.5 co by nie czekac tylko i wylacznie na bramki Hrvatskiej ... nie ukrywam, ze MARZE, by zobaczyc 4 bramki Polakow, czyste konto Artura i Chorwatow grajacych przez 90min. tak jak grali w drugiej polowy meczu z Austria ...

kursy na handi :

Chorwacja-1 azj. @5.7 , (-1,-1.5) @6.3 \:o
Polska-1 azj. @3.65, (-1.5) @5


reansumujac :

Niemcy(-1.5) ... 10/10
Chorwacja

Do góry
#2418581 - 14/06/2008 22:20 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: bitnap]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
A ja nawet żadnych złudzeń nie mam, o czym przekonał mecz Chorwatów z Anglikami.

Poza tym bardziej mnie przekonują słowa Bilica o tym, że są egoistami, interesuje ich tylko własna gra i trzy pkt. w każdym meczu, a rywalami zupełnie nie zaprzątają sobie głowy, niż dobra mina do złej gry naszych kopaczy.

Bilic zapowiedział, że będzie 5-6 zmian w porównaniu z ostatnią jedenastką, co oznacza, że zagrają prawdopodobnie Pokrivac, Klasnic, Petric, Leko i Knezevic - bardzo solidni zawodnicy stanowiący podporę klubów z Francji, Włoch czy Niemiec. Wątpię żeby wyszli na boisko tylko po to, by odrobić pańszczyznę. Każdy z nich będzie chciał zapracować na miejsce w pierwszej jedenastce w kolejnym meczu.

Poza tym kto niby ma się im przeciwstawić ? Tragiczny Krzynówek ? Niewidoczny i niemiłosiernie obijany przez obrońców Smolarek ? "Sprinter" Jop ? Golański ? A może Pazdan, Zahorski albo Łobodziński ? Prawda jest taka, że mamy jednego kreatywnego zawodnika w polu - Rogera i to wszystko. Na siłę można by pochwalić jeszcze Sagana. No i Boruc w bramce. Ot i "siła" naszej reprezentacji...

Reasumują, kurs na Chorwację to jakieś nieporozumienie i warto to zagrać.

Do góry
#2418765 - 14/06/2008 23:27 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: Szewa]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
http://www.sport.pl/sport/1,90858,5313039,Chorwacka_prasa__z_Polska_bez_pieciu_zawodnikow.html

Według "24sata", przeciwko Polsce chorwacki zespół zagra w następującym zestawieniu:

Pletikosa - Ćorluka, Simić, Knezević, Pranjić - Rakitić, N. Kovać, Vukojević, Kranjćar - Klasnić, Petrić.

I my mamy z nimi wygrać 2-0 ? Jeżeli się położą na boisku, to tak \:\)

Do góry
#2418779 - 14/06/2008 23:33 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: Szewa]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
wlasnie widzialem ta "11" ... jesli takowa wyjdzie na murawe to chyba bede zmuszony zagrac jednak Chorwacje-1.5 i to dosc grubo ...

kurs @6.3 ...

Do góry
#2418802 - 14/06/2008 23:46 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: bitnap]
VanTheMan Offline
veteran

Meldunek: 29/03/2005
Postów: 1278
W Betsson 7,20...

Do góry
#2418851 - 15/06/2008 00:19 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: VanTheMan]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Polecam przeczytać

http://supergigant.blox.pl/2008/06/Studio-Polsatu-i-selekcjoner-Borek.html

Dodajmy ,ze równiez na tym forum wielu nażelowanych znaffcuff pietnuje Leo i Jego decyzje.

I jaki wniosek ?

Żel blokuje dostep tlenu do mózgowia ,z pewnoscią

Do góry
#2418877 - 15/06/2008 00:33 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: VanTheMan]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Panowie, bez jaj,
Chorwaci sie nam nie podloza, a jesli ktos twierdzi ze tak bedzie to zapraszam, chetnie przeczytam powod bo ja nie widze ani jednego,
oni juz przed meczem z Niemcami twierdzili ze nie boja sie nikogo i nie w glowie im jakiekolwiek odpuszczanie.

Zbyt dumny i w pewien sposob zarozumialy narod,
zreszta chocby wystawili 2-jednastke to i tak lezymy,
Euro nam nie wyszlo, trudno, nie zwalniac Leo niech dalej robi swoje ze spokojem:)

Do góry
#2418899 - 15/06/2008 00:42 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: Amkwish]
manfred78 Offline
veteran

Meldunek: 23/02/2005
Postów: 1311
Originally Posted By: amkwish
Polecam przeczytać

http://supergigant.blox.pl/2008/06/Studio-Polsatu-i-selekcjoner-Borek.html

Dodajmy ,ze równiez na tym forum wielu nażelowanych znaffcuff pietnuje Leo i Jego decyzje.

I jaki wniosek ?

Żel blokuje dostep tlenu do mózgowia ,z pewnoscią


Czasami o formie decydują niuanse. Będziecie się śmiać, ale Roger jest w tak dobrej formie też dlatego, że mamy lato. Tak, tak. Mam doświadczenie z brazylijskimi piłkarzami z Holandii i Hiszpanii. Zimą ich forma znacznie spada. Ale niech tylko przyjdzie lepsza pogoda, cieplejszy dzień, niech tylko poczują wiosnę. U..., od razu grają lepiej. Brazylijczycy to mają we krwi.
Mysle , ze siwe wlosy blokuja bardziej.

Do góry
#2418900 - 15/06/2008 00:43 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: Biszop]
Vorspringer Offline
veteran

Meldunek: 18/11/2007
Postów: 1306
Skąd: Wrocław
Ja się tylko boję, że ta cała koalicja nażelowanych pajaców i zakompleksionych nieudaczników, wspomagana guru Latą rzuci się po powrocie na Beenhakkera i znowu bedziemy mieli 20 lat futbolowego średniowiecza:-/

Do góry
#2419074 - 15/06/2008 01:56 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: manfred78]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: manfred78
Mam doświadczenie z brazylijskimi piłkarzami z Holandii i Hiszpanii. Zimą ich forma znacznie spada. Ale niech tylko przyjdzie lepsza pogoda, cieplejszy dzień, niech tylko poczują wiosnę.


Tia i miłość kwitnie

Do góry
#2419085 - 15/06/2008 01:59 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: Vorspringer]
As Offline
old hand

Meldunek: 03/10/2003
Postów: 844
Skąd: WueRO
Originally Posted By: Pogromca_(z)buków
Ja się tylko boję, że ta cała koalicja nażelowanych pajaców i zakompleksionych nieudaczników, wspomagana guru Latą rzuci się po powrocie na Beenhakkera i znowu bedziemy mieli 20 lat futbolowego średniowiecza:-/

Mają do tego prawo. Dlaczego Janasowi i Engelowi sie oberwało, a Leo za podobny występ miałby byc rozgrzeszony? Widze długa listę błędów Beenhakkera, od niezrozumiałych powołań poczynając. Mimo to chciałbym by Leo został z nami dalej choćby do EURO 2012, tak jak chciałem by został Engel po MŚ w Korei. Nie ma sensu robić co chwile przewrotów.

Do góry
#2419207 - 15/06/2008 02:54 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: As]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: As

Mają do tego prawo. Dlaczego Janasowi i Engelowi sie oberwało, a Leo za podobny występ miałby byc rozgrzeszony? Widze długa listę błędów Beenhakkera, od niezrozumiałych powołań poczynając. Mimo to chciałbym by Leo został z nami dalej choćby do EURO 2012, tak jak chciałem by został Engel po MŚ w Korei. Nie ma sensu robić co chwile przewrotów.


Zgoda,tylko odróżnijmy konstruktywna krytykę o wylewania wiader pomyj przez palantów ,którzy wczesniej ,w podobnej sytuacji nic nie osiagneli ,a przez których najedliśmy sie od groma wstydu.

W mojej opinii zapraszanie do studia takich ćwoków jak Hajto świadczy tylko o "poziomie" tego całego polszmatowego bajzlu.

Do góry
#2419278 - 15/06/2008 03:23 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: Amkwish]
Mascherano Offline
addict

Meldunek: 20/11/2007
Postów: 425
amkwish to jest wlasnie ta konstruktywna krytyka wedlgu ciebie? nazwanie hajty cwokiem? hajto nigdy nie byl krytykowany, ze teraz nie ma prawa wypowiadac swoich opini? chowal glowe w piasek jak jacek bak po meczu z niemcami? gral w niemieckiej bundeslidze, zna jezyk i niektorych pilkarzy. powiedz mi ktory dziennikarz w polsce przeprowadzil by wywiad z niko kovacem? zaden. hajto go zna z boiska i ma taka mozliwosc. ktory z dziennikarzy powie Ci co sie pisze o euro2008 w niemieckiej prasie i o reprezentacji polski. tez zaden. i jeszcze jedno bo pewno nie ogladasz studia polsatu. hajto mowil na antenie ze mundial w 2002 im nie wyszedl i wie ze nie zagral najlepiej wiec nie wiem czemu sie goscia czepiasz.

Do góry
#2419290 - 15/06/2008 03:32 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: Mascherano]
Mascherano Offline
addict

Meldunek: 20/11/2007
Postów: 425
hajto mowil o wiele wiecej na antenie polsat jeszcze przed msitrzostwami euro2008 o mundialu w korei. mowil ze zawodnicy mieli problemy z aklimatyzacja, byli zle przygotowani fizycznie. to chyba nie jest jego wina. gosc byl od grania. o dokonaniach pilkarskich nie ma co mowic bo z obecnej kadry to moze ze trzech gosci mozna z nim porownac

Do góry
#2419680 - 15/06/2008 05:56 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: Szewa]
Sturmwind Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/05/2007
Postów: 11822
Skąd: Talvisota
Originally Posted By: Szewa
http://www.sport.pl/sport/1,90858,5313039,Chorwacka_prasa__z_Polska_bez_pieciu_zawodnikow.html

Według "24sata", przeciwko Polsce chorwacki zespół zagra w następującym zestawieniu:

Pletikosa - Ćorluka, Simić, Knezević, Pranjić - Rakitić, N. Kovać, Vukojević, Kranjćar - Klasnić, Petrić.

I my mamy z nimi wygrać 2-0 ? Jeżeli się położą na boisku, to tak \:\)



\:D

Vukojevic głodny gry

Klasnic głodny gry

Knezevic głodny gry

a tak naprawde kazdy z nich jest praktycznie podstawowym zawodnikiem tej kadry - jak sie tak patrzy na ich cały sklad to tam generalnie nia ma podzialu na 1-szy zespól i rezerwy - kazdy z nich prezentuje tak wysoki poziom , moze poza Vejiciem i młodziutkim Kaliniciem, ze napewno bedzie Polakom ciężko.

A tak gwoli ciekawostki, przytaczam jak w skrocie opisywal przed turniejem naszych zawodników Przegląd Sportowy:

Boruc - Gwiazda Celtów

Jop - Żelazny Dubler

Wawrzyniak - Lewostronny

Golański - Wart 5 milionów

Dudka - Waleczne Serce

Bąk - Niezastąpiony

Smolarek - As Benhałera

Krzynówek - Niezawodny

Żurawski - Odrodzony

Garguła - Zagubiony

Saganowski - Wojownik

Wasilewski - Łowca Kartek

Pazdan - Tajna Broń Leo \:D \:D \:D -> to jest dobre

Lewandowski - Żelazny Punkt (dobrze, że nie Gie)

Łobodziński - Lepszy W Kadrze

Roger - Nowy Polak


Teraz widzimy ze ma sie to tak jak papier ścierny do dupy.

Do góry
#2420301 - 15/06/2008 21:23 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: Sturmwind]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
Quote:
Zawodnicy, którzy mają na koncie żółtą kartkę to: Robert Kovac, Darijo Srna, Josip Simunić i Luka Modrić. Ta czwórka na pewno nie wystąpi w poniedziałek.

- Awans już wywalczyliśmy, ale wciąż gramy dla honoru, tak jak to miało miejsce w meczu z Anglią na Wembley w eliminacjach do turnieju. Mamy zatem powody, by kontynuować zwycięską serię - dodał trener najbliższych rywali Polaków, odnosząc się do podobnej sytuacji, jaka miała miejsce kilka miesięcy wcześniej. Chorwaci wyeliminowali z Euro Anglików, wygrywając z nimi 3:2, mimo że wcześniej byli już pewni awansu i mecz w Londynie mogli po prostu odpuścić.

Kapitanem zespołu, który wyjdzie na murawę w poniedziałek przeciwko Polsce będzie 39-letni Dario Simić, jego dawny kolega z boiska. Simić, który ma na koncie 98 występów w reprezentacji Chorwacji, liczy na osiągnięcie okrągłej setki, jeśli chodzi o reprezentowanie barw swojego kraju. - To byłby świetny moment na zakończenie międzynarodowej kariery - powiedział weteran.

Do góry
#2420516 - 15/06/2008 22:33 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: Baqu]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252

mnie to ogólnie śmieszy jak teraz wszysycy wychwalają Chorwatów, dlaczego tego nie było po meczu z Austrią?
wtedy byli słabi, wolni i wygrali szczęśliwie
jeb li niemiaszków i od razu potęga

jakie to polskie ;\)

pisałem przed euro ze to piekielnie silna drużyna to głosy były takie że są zadufani w sobie i że za bardzo wierzą w swoje siły, jak pokazuje tabela - niekoniecznie sie mylili:)

niemniej pisalem też że nie ma tak innej repry na swiecie ktora ma ogromną mobilke na mecze z najlepszymi, wiec zwyciestwo z Niemcami wcale mnie nie zdziwilo, kilka tygli przed turniejem jak widziałem kursy 4 na Chorwacje to pisalem że to śmiech na sali.
to samo było w meczu Ruskich z Grekami - przed turniejem 3 na Sborną hhehe

jaki z tego morał? czasem lepiej wypisać sobie "longi" i trzymać się ich w trakcie turnieju bo w czasie imprezy czasem troszkę emocje ponoszą:)

moim zdaniem wcale nie musimy przegrać tego meczu, dla mnie typowy no bet, stawiam na twardą walkę i remis bądź zwyciestwo 1 golem którejś ze stron

Bilic będzie oszczedzał najlepszych bo po co sie meczyc, zdrowie najwazniejsze, to że niektórzy beda za wszelka cenę chcieli wywalczyc miejsce w składzie to ja rozumiem ale ja sie pytam kto to jest Klasnic??
oczywiscie zaraz chmarka znawców podleci i powie że to gosc z nazwiskiem ale tak naprawde to ten zawodnik po odejsciu z St.Pauli jest graczem bardzo przecietnym,
Simic w obronie? równie szybki i zwrotny co Jacek Bąk
reszta zapowiadanych zmian w składzie to żadne wielkie nazwiska, gdyby nie mecz z Niemcami to propaganda by szła że Chorwaci są do ogrania i że nie ma rewelki wśród zadufanych w sobie "szachownicach"
jeśli nie zagra także Krancjar to wlasciwie mają 1 potężne zagrożenie - Petrica, bo gość ma rogale niesamowite

nasi wciąż są psychicznie znokautowani ale nie raz już okazywało się że gdy nie ciąży już presja wyniku to jakoś gramy swobodniej

mamy szanse wygrać:)

Do góry
#2420623 - 15/06/2008 22:58 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: mura]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
Przypuszczalny skład Chorwacji na mecz z Polską:

Vedran Runje - Dario Šimić, Hrvoje Vejić, Dario Knežević, Daniel Pranjić - Jerko Leko, Ognjen Vukojević, Nikola Pokrivač, Ivan Rakitić - Mladen Petrić, Ivan Klasnić.

a teraz przypomnijcie sobie co pisaliscie o Chorwatach po ich pierwszym meczu z Austrią w PEłNYM składzie

lol \:\)

Do góry
Strona 2 z 10 < 1 2 3 4 ... 9 10 >




Kto jest online
16 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, Lukasz111, igea23, Sensei, Akhu, kemp, VVega, Emilio, Igor, Kretol, ANZELMO, pacyfista, forty, Sony, Józef Małolepszy, szuwi1), 3772 gości oraz 14 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583940 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07