Strona 4 z 11 < 1 2 3 4 5 6 ... 10 11 >
Opcje tematu
#2252278 - 12/04/2008 21:43 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: swansea]
blacky Offline
journeyman

Meldunek: 09/02/2007
Postów: 87

vs

Leicester City - Colchester Utd
typ: 1
kurs: 1,67 (Blue Sq)

Leicester wciąż walczy o utrzymanie. Colchester właściwie już spadł, prawdopodobnie wiec motywacja bedzie dzis niska.
Kilku ważnych zawodników dziś wraca po kontuzjach lub zawieszeniach.
Iain Hume, DJ Campbell i Jamie Clapham wyleczyli już urazy a Barry Hayles i Lee Hendrie odbyli kary zawieszenia.
Wygląda wiec, że gospodarze mają do dyspozycji wszystkich najwaznieszych zawodników.
W ekipie gości zabraknie Pata Baldwina, Marka Yeatesa i Aidana Davisona wróci tylko Clive Platt.
Myśle, że gospodarze, chcą sie utrzymac w The Championship i dziś zrobią wszystko by wygrać.

Do góry
Bonus: Unibet
#2253213 - 13/04/2008 00:56 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: blacky]
blacky Offline
journeyman

Meldunek: 09/02/2007
Postów: 87
Originally Posted By: blacky

vs

Leicester City - Colchester Utd
typ: 1
kurs: 1,67 (Blue Sq)



1:1 FT nie rozumiem tej ligii w tym sezonie...:(

Do góry
#2253532 - 13/04/2008 02:00 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: Kefir70]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Originally Posted By: Kefir70
Trochę tradycyjnych piątkowo-sobotnich przemyśleń na weekend ..

Notts County - Accrington 1 2,20 - mecz dwóch outsiderów , z których jednak ten pierwszy prezentuje się wyraźnie lepiej. Notts County przegrało co prawda ostatnie 2 mecze - ale z drużynami ostatnio wyraźnie na topie - Bury i Rochdale. Obą zreszta na wyjeździe. Wcześniej przez bodaj 5 meczy zespół nie odnotował porażki.Accrington natomiast wygrał ostatni mecz - ale ze słabiutkim D&R, wcześniej odnotowując 4 porażki pod rząd (chociaż też z silnymi zespołami - 2 razy Donsi, Chesterfield i Rochdale).
W tym sezonie w I meczu Notts County na wyjeździe wygrało 2-0, a w ogóle w historii meczów tych drużyn w League Two - czyli ten sezon + poprzedni - wszystkie mecze wygrywał jutrzejszy gospodarz.
W zespole gości w dodatku kilka bardzo znaczących absencji - szczególnie w bloku defensywnym : Leam Richardson (D-31/4/1) i Aswad Thomas (D-13/0/2) pauzują za kartki ,Robbie Williams (D-23/3/0) jest kontuzjowany a Darren Kempson (D-8/0/1) powrócił po okresie wypożyczenia do Shrewsbury. Skład zespołu na pewno będzie więc trzeba uzupełnić juniorami-bo ławka jest bardzo krótka i wydaje się , że będzie to znaczące osłabienie. Dodajmy , że Notts County walczy o życie mając raptem minimalną przewagę nad zajmującym spadkowe miejsca Mansfield.I wreszcie nie sposób nie zauważyć , że Accrington jak żadna inna drużyna z League Two "nie uznaje" kompromisów - w całym sezonie raptem 3 remisy. Jak dla typowania w mojej ocenie jest to porządana "cecha" bo świadczy o tym , że co by nie mówić o jakości ich gry - to grają piłkę otwartą , nie murują bramki - a remisy to przecież zmora każdego typera.
Kurs jest ładny i wydaje mi się , że warto zaryzykować.

D&R - Rochdale 2 2,15 - gram konsekwentnie dalej na Rochdale. Zespół prezentuje się bardzo dobrze i w chwili obecnej może już realnie liczyć na miejsce dające bezpośredni awans. Niesamowicie rozstrzelał się młodziutki Rene Howe - 3 braki w meczu z Grimsby , 1 bramka + 2 asysty w meczu z Notts County. Napastnik jest na gazie , zresztą podobnie jak cała drużyna. Zespół bez znaczących absencji.
Po drugiej stronie coraz słabsze D&R , które ostatnio zaliczyło "wtopę" z równie słabym Accrington. W ostatnich 7 meczach punkty zdobyli jedynie (remisy) ze słabiutkim Shrewsbury i zajmującym ostatnią pozycję Wrexham.

Oprócz w/w jest jeszcze znacznie więcej meczów , którym warto się bliżej przyjrzeć.
Z League One - w doskonałej formie jest Southend i chociaz kurs nie najwyższy to chyba warto zagrać.
Kusi mnie bardzo Bournemouth - bo odnotowują niesamowitą passę. Choć wydawało się to w zasadzie niemożliwe - ale po kilku ostatnich zwycięstwach, pomimo odjęcia 10 punktów - szansa na utrzymanie zrobiła się realna. Co więcej chyba wreszcie znalazł się kupiec , który uratuje klub od likwidacji. Tylko w związku z tym trochę się boje czy drużyna która ostatnio grała na totalnym luzie (no bo i tak niby było już po wszystkim) teraz nie "spali" się widząc realną szansę na uratowanie bytu w League One. Ale tez chyba ich obstawię.

No i chyba Swansea. Napisze tak - gdyby ktoś zagwarantował mi , że mecz będzie "czysty" obstawiłbym bez wahania.Kurs , który nadal można dostać - na poziomie 2,1 jest naprawdę bardzo fajny..Tyle , że gdzieś tam chodzi po głowie obawa czy może ktoś tam nie doszedł do wniosku , że podział punktów wszystkim by pasował. Bo Gillingham na pewno było by szczęśliwe zdobywając 1 pkt. w meczu z liderem , a dla Swansea ten 1 pkt tez byłby bardzo przydatny. Podobnie myślałem sobie przed ostatnim meczem Carlisle - Swansea .... i proszę piękny remis...
Chyba jednak zaryzykuję , bo z drugiej strony wiele meczy pokazało , że raczej nikt nie odpuszcza i się nie układa.

Z League Two natomiast ciekawie wygląda jeszcze Chesterfield. Tyle , że niestety nadal bez Jack'a Lestera w składzie. Ale z drugiej strony jakiś czas już bez niego grają - i wcale z nie najgorszymi rezultatami. np. niedawno zdecydowana wygrana na wyjeździe z D&R 3-0 - drużyną porównywalną przecież z Morecambe.

Obstawię też pewno hegemonów ligi czyli MK Dons i Peterborough. Przeciwników mają silnych (szczególnie Posh) ale mają tak mocne składy , że po prostu powinni wygrywać z każdym.
Być może puszczę też Bury bo kurs np. Unibet 3,2 - jest naprawdę bardzo fajny.

No i KOlejorza po 4,50:) \:\) \:\) \:\) - skąd oni na BOga wytrzasnęli ten kurs :)))

Ot i. Szkoda , że już praktycznie zamarła dyskusja i wymiana poglądów w tym temacie.
O Championbship w ogóle już praktycznie nikt nie pisze.szkoda.

Miłego typowania \:\)


Coca Cola na zero :
Notts County - Accrington 1 2,20
D&R - Rochdale 2 2,15 \:\(

ale jakie ma to znaczenie kiedy :

Legia - Lech 0-1

Konstruktor wybacz

Do góry
#2253660 - 13/04/2008 02:22 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: Kefir70]
grucha Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 448
Skąd: MK
Generalnie dziwna kolejka, oprócz tego że zupełnie nieudana. Donsi tylko remis szczęśliwy, na szczęście dla nich Posh w plecy. Darlindton nie potrafi wygrac piątego meczu z rzędu (może w następnej kolejce zagramy na przełamanie?), Yeovil u siebie 0:3 z Crewe... Krew może zalac. Pocieszmy się, że ciekawie będzie do końca.
Ja też otwieram kolejne już piwo po zwycięstwie w Warszawie

Do góry
#2253669 - 13/04/2008 02:24 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: Kefir70]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Co ja mam wybaczac????

Tak apropo to zagralem sobie Lecha nawet nie sprawdzajac tabeli \:\)

Teraz tylko niech Wisla wygra i bede w domu i odrobie wtopy na Anglii.

Do góry
#2253742 - 13/04/2008 02:34 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: konstruktor1]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Originally Posted By: konstruktor1
Co ja mam wybaczac????

Tak apropo to zagralem sobie Lecha nawet nie sprawdzajac tabeli \:\)

Teraz tylko niech Wisla wygra i bede w domu i odrobie wtopy na Anglii.


Wybacz , że nie ten temat \:\)
Ale tak jak pozwoliłem sobie zauważyć wcześniej kurs 4,50 na Lecha to był jakiś totalny lapsus ze strony buków \:\)

Do góry
#2253755 - 13/04/2008 02:36 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: konstruktor1]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Originally Posted By: konstruktor1


Tak apropo to zagralem sobie Lecha nawet nie sprawdzajac tabeli \:\)

Teraz tylko niech Wisla wygra i bede w domu i odrobie wtopy na Anglii.

No to jedziemy na tym samym wózku, tyle, że ja muszę odrobić stratę z Lyonu ;\)

A kurs na Lecha rzeczywiście było miodzio \:\)

PS. Przepraszam za OT

Do góry
#2254067 - 13/04/2008 03:40 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: grucha]
carvallho Offline
member

Meldunek: 12/08/2006
Postów: 196
kurrrdeeeeeeee pół godziny szukołame tego KOLejorza we wszystkich ligach angielskich a to chodziło o Lecha ?!?!?!?!?!?!?!
\:D \:D \:D \:D \:D \:D

Do góry
#2254937 - 13/04/2008 15:42 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: carvallho]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
Originally Posted By: carvallho
kurrrdeeeeeeee pół godziny szukołame tego KOLejorza we wszystkich ligach angielskich a to chodziło o Lecha ?!?!?!?!?!?!?!
\:D \:D \:D \:D \:D \:D


Jakbyś zagrał zwycięstwo Kolejarzy z Crewe w Yeovil też byś wygrał. Tylko kurs był trochę niższy, 3.5 chyba.

Do góry
#2255242 - 13/04/2008 18:59 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: blacky]
blacky Offline
journeyman

Meldunek: 09/02/2007
Postów: 87
Originally Posted By: blacky
Originally Posted By: blacky

vs

Leicester City - Colchester Utd
typ: 1
kurs: 1,67 (Blue Sq)



1:1 FT nie rozumiem tej ligii w tym sezonie...:(


Właśnie oglądałem skróty z tego meczu.
Sędzia nie uznał prawidłowo, wg mnie, zdobytej bramki przez Leicester.
Oszukali nas .... ;\)

Do góry
#2258427 - 14/04/2008 07:09 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: blacky]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252

wydaje się że w poniedziałkowy wieczór warto zainwestować w Sowy. @2,25 to naprawdę dobry kurs, mobilizacja będzie duża a wiadomo że będzie można pokazać się szerszej publiczności bo na Wyspach oprócz meczu Chelsea w poniedziałek zbyt piłkarsko nie będzie

gospodarze zacięcie walczą o utrzymanie i mi osobiście szkoda by było gdyby ten klub poleciał, termimarz mieli ostatnio nie najłatwiejszy a i tak ostatnio polegli na początku marca z WBA 1:0... warto odnotować że ostatni ligowy remis w derby był już szóstym z rzędu. Sheffielf gra u siebie, Sheffield gra o życie, co można napisać o gościach? ze względu choćby na swój terminarz, a przede wszystkim rywali, awans na miejsce w PO mają chyba tylko w teorii. poza tym ostatnio grają bardzo chaotycznie a jeśli się u siebie przegrywa nawet ze słabym Charltonem (ubiegły weekend 1:2) tzn że naprawdę nie jest dobrze.

cóż, liczę że Sowy wykażą się mądrością i zdobędą 3pkt bardzo potrzebne do zachowania ligowego bytu

Do góry
#2263603 - 16/04/2008 03:23 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: mura]
blacky Offline
journeyman

Meldunek: 09/02/2007
Postów: 87
Barrow - Kattering
typ: 1
kurs: 2,27 (10bet)

Lider, Kattering, ma sporą przewage nad resztą stawki. Dzis podstawowy bramkarz nie zagra, dodatkowo Mark Rawle, Kevin Spencer, Tommy Jaszczun, David Bridges, Jon Brady i Brett Solkon są poza składem na dzisiejszy mecz. Manager powołał kilku zawodników z drużyny juniorów.
Barrow zaś świetnie sobie radzi ostatnio, widac, że bardzo im zależy na awansie. Myśle, że przedłuży zwycięską serie i pokona dziś lidera.

Do góry
#2270698 - 18/04/2008 07:09 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: blacky]
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki

Ostatnimi czasy cicho było tutaj o Championship, więc coś skrobnę.
Patrząc na zestaw par 44 kolejki doszedłem do wniosku, iż praktycznie każdy mecz ma jakiś ciężar gatunkowy dla którejś z drużyn (jeśli nie obu), bowiem tabela jest tak spłaszczona, że niewiele drużyn może uznać sezon za zakończony.

Ja skuszę się chyba, by zagrać zwycięstwo Sów. Ważny mecz dla obu drużyn, trudno wyrokować cokolwiek.

Gospodarze bez zwycięstwa od 8 meczy, ostatnio 2 porażki. SWed zaś bez porażki od 9 meczy, ostatnio 7 remisów z rzędu. Jednak ja zwróciłem uwagę na statystykę strzałów z ostatnich meczy.
Sowy w ostatnich 2 meczach oddały 34 strzały (18 celnych) zmuszając do interwencji bramkarzy rywali 17-krotnie. Dawało im to tylko remis, ale mam nadzieję, że w sobotę przekują to na bramki, bo w analogicznym okresie czasu Blackpool stracił 6 bramek przy 12 celnych strzałach rywali. H2H na boisku gospodarzy 13-8-13 48:47.
Pojecia nie mam na temat ewentualnych absencji, ale kurs powyżej 3 na SWed kusi.

A w innych meczach???
Stoke - Bristol City to pojedynek dwóch moim zdaniem drużyn nie radzących sobie z presją. Odkąd pojawiła się szansa awansu i wizja ta stawała się coraz bardziej realna, drużyny te zawodziły, tracąc punkty gdzie popadnie, przerywając to pojedynczymi zwycięstwami. Mnie w tym meczu interesuje tylko 2HT, bowiem BC od 18 meczy jest bez zwycięstwa w tej kategorii, a seria ta jest jeśli się nie mylę najdłuższa w obecnym sezonie w Coca-Cola League.

Zupełnie inaczej od ww radzi sobie Hull. Im bliżej końca sezonu, tym grają lepiej. Niewykluczone, że na Bramall Lane odniosą 6 zwycięstwo w 7 meczu.

I na koniec Colchester, którzy od momentu definitywnego spadku zachowują się jak przysłowiowy pies ogrodnika. Nie dali punktów walczącym o baraże Ipswich, nie dali kompletu punktów dramatycznie walczącym o utrzymanie Leicester, jak zachowają się w stosunku do Coventry??? Presja spadła, zawodnicy grają o nowe kontrakty, niespodzianka niewykluczona.

Do góry
#2274238 - 19/04/2008 06:53 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: jinx]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
miałem przyjemność (albo i nie) oglądać poniedziałkowy mecz SW - Playmouth i tak się zastanawiam jak oni tego dokonali, że zdobyli tylko 1 pkt
na początku, rykoszet i po farfoclu zrobiło się 0:1, być moze to wymusiło na gościach taktykę ale z przekroju całego meczu odniosłem wrażenie że to gospdodarze biją się o awans a goście starają się zostać w lidze
poziom CocaColi jest jaki jest ale Sowy z taką grą nie mają prawa spaść:)
1skład czy zmiennicy, twardy odbiór piłki, sporo gry bokami, kiwki, wrzutki, strzały..... dawno nie widziałem blackpool choćby w szerszych skrótach ale z taka grą Sowy moga jak najbardziej myśleć jutro o zwycięstwie
stąd... popieram @jinx Twoje przewidywania co do tego meczu

Do góry
#2274295 - 19/04/2008 07:57 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: jinx]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Coca - Cola zbliża się do końca , tak , że trzeba grać..

Co do Championship - ja ok. miesiąca temu obiecałem sobie , że trzymam się w tym sezonie od tej ligi z daleka i decyzję sobie chwalę:) To zawsze była trudna do typowania liga - ale w ostatnich 2-3 miesiącach to wręcz czysta loteria..tak , że z nimi ja czekam na przyszły sezon

A co do League One i Two.Nikt nie odpuszcza , a co ciekawe doskonałe wyniki osiągają drużyny skazane już na spadek - ot. np. POrt Vale czy szczególnie Bournemouth.

Ja zagram "szeroko" w ten weekend - no bo po za tym trzeba się nacieszyć Coca Colą , skoro za raptem 2 tygodnie koniec sezonu.

Z League One :

Northampton - Oldham 1 2,1 - jak dla mnie zaskakujący wysoki kurs na Northampton. Obu zespołom nie grozi w tym sezonie już nic - czy to awans czy spadek. Na pewno jednak lepiej zmotywowana w takim meczu będzie drużyna grająca przed własną publicznością - bo przy własnych kibicach nie sposób odpuszczać. Potwierdzeniem takiej "tezy" można uznać ostatnie wyniki obu zespołów - wygrane u siebie i dużo częstsze porażki na wyjeździe.
Oldham do meczu tradycyjnie już niejako przystępuje poważnie osłabione - Lee Hughes + Craig Davies - czyli dwaj podstawowi napastnicy , Gary McDonald + JP Kalala - obaj regularnie grający w pomocy , + Michael Pearson i John Thompson. I cała reszta , zmagająca się z lżejszymi kontuzjami lub właśnie wracająca po kontuzjach.
Northampton w zasadzie tylko bez Marka Hughesa (D-34/1/1).
Poniewaz i tak miałem mecz grac po tak ładnym kursie zagram go tym bardziej.

Z League Two :

Bradford - Grimsby 1 1,95 - kolejny naprawde bardzo przyzwoity kurs na mecz i tak warty zagrania.
Grimsby od czasu porażki na WEmbley z MK Dons kompletnie chyba po prostu bez motywacji. Dla tej drużyny sezon ewidentnie się skończył. Czego zresztą nie ukrywa nawet ich trener mówiąc to wprost. I po raz kolejny zapowiadając , że "da pograć młodszym zawodnikom". Cóż jak do tej pory ta "taktyka" ewidentnie się nie sprawdza i mam nadzieję , że tak już zostanie do końca sezonu.
Na stadionie zapewne znowu zobaczymy raczej wyjątkową frekwencję jak na League Two - czyli ponad 10.000 i z pewnością dla gospodarzy będzie to dodatkowym "motywatorem".

Chesterfield - Darlington 1 2,00 - i raz jeszcze kurs naprawdę ciekawy. Po raz kolejny się powtórzę , ale jak dla mnie w chwili obecnej Darlington to tylko "nazwa".Darlo w ostatnich 6 meczach..2 punkty. Ponownie zagrają bez któregokolwiek z 3 podstawowych napastników czyli - Blundell , Joachim, Abbott ponownie out. A właśnie ta trójka stanowiła o sile tej drużyny.A to nie wszystko. W połowie tygodnia trener wypowiadał się o zdrowych 17 zawodnikach.Najprawdopodobniej m.in kontuzjowany jest
Clark Keltie (M-18/6/4).
Chesterfield z kolei w ostatnich 5 meczach u siebie punkty straciło tylko z Donsami. Co prawda znowu nie wiadomo czy zagra Lester - ale w sumie to i bez niego całkiem nieźle sobie radzą. szczególnie na własnym boisku. Taki kurs natomiast na Chesterfield na własnym boisku to rzadkość.

Rochdale - Morecambe 1 1,6 - Rochdale gram śmiało do końca sezonu. W tej chwili chyba najrówniej grający zespół w League Two. W ostatnich 7 meczach raptem ..1 remis , a tak wszystko do przodu. Rene Howe ma swoje 5 minut i myślę , że zapracowuje co najmniej na kontrakt w Rochdale , a kto wie może i zauważy i doceni go ktoś wyżej. Starczy powiedzieć , że w zasadzie w każdym meczu w marcu strzela bramkę + zazwyczaj asysta.
Morecambe tymczasem - miało swoje 5 minut , ale od mniej więcej połowy sezonu zespół gra bardzo przeciętnie. Taki zespół pokroju co nawyżej Barnet, Notts County - a oni wracali z bagażem co najmniej 3 bramek.
Kurs "adekwatny" \:\) moim zdaniem przynajmniej.

Oprócz w/wspomnianych jest jeszcze parę innych ciekawych.
Myślę , że skusze się na kurs powyżej 4 na BOurnemouth. W tej chwili Walsall nie reprezentuje naprawdę nic wielkiego , a goście z kolei - wpadli w jakiś taki "szał" i naprawdę zaskakuj.ą " na plus". PO takim kursie raczej spróbuję.

Myślę , że zagram też Crewe, za niewielką stawkę. Grają nierówno ale Cheltanham mocno przetrzebione.

Odpuszczam Swansea. Trener zapowiedział już , ża da pograć młodzieży i zawodnikom na codzień nie występującym w I składzie. Czyli już wakacje. Nie ma co rydzykować.

I odpuszczam zdecydowanie Conference. Ostatnimi czasy zrobiło się tam jeszcze m,niej przewidywalnie jak w Championship. Starczy wspomnieć ostatnie wtopy Cambridge ,czy zwycięstwa Droylsden.
No i te dziwne kursy wystawione przez buków !!!Aldershot za 2,7 !!!!!!!????? Nie wiem o co chodzi , a wieć z założenia odpuszczam.

Trzecią kolejkę z rzędu puszczę też 2 razy duble z remisami. O dziwo za 1 i 2 razem weszły po 1 dublu \:\) tak , że bardzo przyzwoicie. Przy czym gram to normalnie - TO NIE PROGRESJA!!:)
Jakby ktoś miał zamiłowanie do hazardu \:\) \:\) \:\) :

Carlisle - Southend + Huddersfield - Tranmere
i
Wrexham - Notts County + Bury - Macclesfield

Do góry
#2274984 - 19/04/2008 20:16 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: Kefir70]
grucha Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 448
Skąd: MK
Witam.
Jeśli chodzi o Conference, to poniekąd się zgodzę, że ostatnimi czasy trochę niespodzianek było. Natomiast aktualna kolejka jest specyficzna, bo wszystkie zespoły które potrzebują punktów, spotykają się z ekipami grającymi praktycznie o pietruchę lub czapkę śliwek, jak kto woli.
Northwich Victoria - Grays Athletic
Tak chwalony przeze mnie ostatnio za jedenaście meczów bez porażki zespół The Vics, przegrał dwa kolejne spotkania i znalazł się na miejscu spadkowym. Tłumaczy ich fakt, że ulegli nie byle komu, bo kandydatom do awansu - Exeter (co zresztą przewidziałem ;\) ) oraz Torquay, przy czym nie były to jakieś spektakularne pogromy. Myślę, że znowu wrócą do formy sprzed dwóch tygodni i przedłużą swoje szanse na utrzymanie. Najwyższy kurs na zwycięstwo Northwich to 1,98 (188bet.com) Według mnie jeden z najpewniejszych typów w Conference w tej kolejce.
Rushden & Diamonds - Exeter City
To drugie ze spotkań warte zagrania moim zdaniem. Gospodarze, wiadomo średniak z tendencjami do okresowego dołowania, teraz jednak nie zagrożony już spadkiem, ani tym bardziej play-offami.
Z drugiej strony ekipa Exeter, cały czas walcząca o miejsce dające możliwośc zapukania bram do League Two i właśnie dlatego zakładam, że bardziej zmobilizowana od przeciwników. W tabeli są zaraz za pozycją piątą, dającą play-off, okupowaną obecnie przez Stevenage, które to posiada tyle samo punktów i jeden mecz rozegrany więcej (bardzo przekonująca porażka z Burton Albion wczoraj). Taką okazję należałoby wykorzystac. Za zwyciestwo Exeter City, Victor Chandler płaci 2,25.
Teraz pozostałe mecze według zasady - "gramy z tymi, co o nic nie grają"
Weymouth - Kidderminster Harriers Typ 1 kurs 2,30 (Sportingbet)
Farlsey Celtic - Forest Green Rovers Typ1 kurs2,25 (188bet.com)
Ebbsfleet Utd - Altrincham Typ 2 kurs 3,25 (Sportingbet)
Jeśli chodzi o ten mecz, to jest jak dla mnie najmniej pewny. Po prostu uważam Altrincham za kompletną padlinę, a z kolei Ebbsfleet, za całkiem solidną ekipę. Jedyny argument przemawiający za goścmi, to chyba większa motywacja. Gram to jako singla za symboliczną stawkę.
Salisbury City - Cambridge United Typ 2 kurs 2,35 (Canbet)
Cambridge nie bardzo może sobie pozwolic na porażkę, gdyż takowa połączona ze zwycięstwem Exeter spycha ich na ostatnie miejsce premiowane grą w play-off. Sytuacja stała się dośc nerwowa po ostatniej zupełnie nieoczekiwanej porażce ze Stafford Rangers.

Na koniec zostawiam wspomniany wyżej mecz Halifax Town - Aldershot Town
Też zastanawiam się dlaczego kurs na zwycięstwo mistrzów ligi jest tak wysoki. Moim skromnym zdaniem, to że Halifax broni się przed spadkiem wszystkiego nie tłumaczy. Ja zagram sobie ten meczyk odwrotnie, stawiając na Aldershot, wszak mistrzostwo zobowiązuje, a tak zacnego kursu na nich to ja w tym sezonie nie pamiętam.
Dla odważnych jeszcze jeden typ na to zdarzenie:
HT/FT - 1/2 kurs 31
Pozdrawiam i życzę owocnego weekendu.

Do góry
#2275279 - 19/04/2008 21:32 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: grucha]
swansea Offline
member

Meldunek: 08/11/2006
Postów: 126
Skąd: Toruń
takie wtrącenie:

Swansea zagra dzisiaj pełnym składem. Biorąc pod uwagę jaja, jakie dzieją się z odwołaniem Leeds, Martinez nie będzie ryzykował. Chce po prostu tytułu i koniec.

W razie wygranej i straty punktów przez Pawie, dopiero w dwóch ostatnich kolejkach będą grały rezerwy. Z obecnego składu Łabędzie 9 zawodnikom kończy się kontrakt, więc w końcówce będą się podobno starać.

Chociaż wieść gminna niesie, że Roberto już powiedział wszystkim, kto zostaje a kto jest out..

pzdr

Do góry
#2276379 - 20/04/2008 01:04 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: swansea]
SJS Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/06/2006
Postów: 2135
Kefir

Do góry
#2276390 - 20/04/2008 01:07 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: Kefir70]
okocha Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/07/2007
Postów: 2337
Originally Posted By: Kefir70
Coca - Cola zbliża się do końca , tak , że trzeba grać..

Co do Championship - ja ok. miesiąca temu obiecałem sobie , że trzymam się w tym sezonie od tej ligi z daleka i decyzję sobie chwalę:) To zawsze była trudna do typowania liga - ale w ostatnich 2-3 miesiącach to wręcz czysta loteria..tak , że z nimi ja czekam na przyszły sezon

A co do League One i Two.Nikt nie odpuszcza , a co ciekawe doskonałe wyniki osiągają drużyny skazane już na spadek - ot. np. POrt Vale czy szczególnie Bournemouth.

Ja zagram "szeroko" w ten weekend - no bo po za tym trzeba się nacieszyć Coca Colą , skoro za raptem 2 tygodnie koniec sezonu.

Z League One :

Northampton - Oldham 1 2,1 - jak dla mnie zaskakujący wysoki kurs na Northampton. Obu zespołom nie grozi w tym sezonie już nic - czy to awans czy spadek. Na pewno jednak lepiej zmotywowana w takim meczu będzie drużyna grająca przed własną publicznością - bo przy własnych kibicach nie sposób odpuszczać. Potwierdzeniem takiej "tezy" można uznać ostatnie wyniki obu zespołów - wygrane u siebie i dużo częstsze porażki na wyjeździe.
Oldham do meczu tradycyjnie już niejako przystępuje poważnie osłabione - Lee Hughes + Craig Davies - czyli dwaj podstawowi napastnicy , Gary McDonald + JP Kalala - obaj regularnie grający w pomocy , + Michael Pearson i John Thompson. I cała reszta , zmagająca się z lżejszymi kontuzjami lub właśnie wracająca po kontuzjach.
Northampton w zasadzie tylko bez Marka Hughesa (D-34/1/1).
Poniewaz i tak miałem mecz grac po tak ładnym kursie zagram go tym bardziej.

Z League Two :

Bradford - Grimsby 1 1,95 - kolejny naprawde bardzo przyzwoity kurs na mecz i tak warty zagrania.
Grimsby od czasu porażki na WEmbley z MK Dons kompletnie chyba po prostu bez motywacji. Dla tej drużyny sezon ewidentnie się skończył. Czego zresztą nie ukrywa nawet ich trener mówiąc to wprost. I po raz kolejny zapowiadając , że "da pograć młodszym zawodnikom". Cóż jak do tej pory ta "taktyka" ewidentnie się nie sprawdza i mam nadzieję , że tak już zostanie do końca sezonu.
Na stadionie zapewne znowu zobaczymy raczej wyjątkową frekwencję jak na League Two - czyli ponad 10.000 i z pewnością dla gospodarzy będzie to dodatkowym "motywatorem".

Chesterfield - Darlington 1 2,00 - i raz jeszcze kurs naprawdę ciekawy. Po raz kolejny się powtórzę , ale jak dla mnie w chwili obecnej Darlington to tylko "nazwa".Darlo w ostatnich 6 meczach..2 punkty. Ponownie zagrają bez któregokolwiek z 3 podstawowych napastników czyli - Blundell , Joachim, Abbott ponownie out. A właśnie ta trójka stanowiła o sile tej drużyny.A to nie wszystko. W połowie tygodnia trener wypowiadał się o zdrowych 17 zawodnikach.Najprawdopodobniej m.in kontuzjowany jest
Clark Keltie (M-18/6/4).
Chesterfield z kolei w ostatnich 5 meczach u siebie punkty straciło tylko z Donsami. Co prawda znowu nie wiadomo czy zagra Lester - ale w sumie to i bez niego całkiem nieźle sobie radzą. szczególnie na własnym boisku. Taki kurs natomiast na Chesterfield na własnym boisku to rzadkość.

Rochdale - Morecambe 1 1,6 - Rochdale gram śmiało do końca sezonu. W tej chwili chyba najrówniej grający zespół w League Two. W ostatnich 7 meczach raptem ..1 remis , a tak wszystko do przodu. Rene Howe ma swoje 5 minut i myślę , że zapracowuje co najmniej na kontrakt w Rochdale , a kto wie może i zauważy i doceni go ktoś wyżej. Starczy powiedzieć , że w zasadzie w każdym meczu w marcu strzela bramkę + zazwyczaj asysta.
Morecambe tymczasem - miało swoje 5 minut , ale od mniej więcej połowy sezonu zespół gra bardzo przeciętnie. Taki zespół pokroju co nawyżej Barnet, Notts County - a oni wracali z bagażem co najmniej 3 bramek.
Kurs "adekwatny" \:\) moim zdaniem przynajmniej.

Oprócz w/wspomnianych jest jeszcze parę innych ciekawych.
Myślę , że skusze się na kurs powyżej 4 na BOurnemouth. W tej chwili Walsall nie reprezentuje naprawdę nic wielkiego , a goście z kolei - wpadli w jakiś taki "szał" i naprawdę zaskakuj.ą " na plus". PO takim kursie raczej spróbuję.

Myślę , że zagram też Crewe, za niewielką stawkę. Grają nierówno ale Cheltanham mocno przetrzebione.

Odpuszczam Swansea. Trener zapowiedział już , ża da pograć młodzieży i zawodnikom na codzień nie występującym w I składzie. Czyli już wakacje. Nie ma co rydzykować.

I odpuszczam zdecydowanie Conference. Ostatnimi czasy zrobiło się tam jeszcze m,niej przewidywalnie jak w Championship. Starczy wspomnieć ostatnie wtopy Cambridge ,czy zwycięstwa Droylsden.
No i te dziwne kursy wystawione przez buków !!!Aldershot za 2,7 !!!!!!!????? Nie wiem o co chodzi , a wieć z założenia odpuszczam.

Trzecią kolejkę z rzędu puszczę też 2 razy duble z remisami. O dziwo za 1 i 2 razem weszły po 1 dublu \:\) tak , że bardzo przyzwoicie. Przy czym gram to normalnie - TO NIE PROGRESJA!!:)
Jakby ktoś miał zamiłowanie do hazardu \:\) \:\) \:\) :

Carlisle - Southend + Huddersfield - Tranmere
i
Wrexham - Notts County + Bury - Macclesfield

fantastyczna robota, wziąłem crewe i bournemouth po kursie 4 plus orgryte i siadło, na drugim tylko chesterfield ale jest super, tak trzymać!

Do góry
#2276422 - 20/04/2008 01:17 Re: Nizsze ligi angielskie ( Champ.,L1,L2, Conference) 2008, cz-2 [Re: okocha]
Fab Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/01/2008
Postów: 7313
Skąd: Bydgoszcz
Panowie szacunek dla Was za to co robicie. Ja ten sezon głównie obserwowałem, ale od następnego postaram się pisać w tym dziale, i chociaż w jakimś stopniu dotrzymać Wam kroku w skuteczności

Do góry
Strona 4 z 11 < 1 2 3 4 5 6 ... 10 11 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (VVega, rafal08, forty, Sensei), 4142 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24777 Użytkowników
97 For i subfor
45104 Tematów
5591889 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42