Strona 8 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >
Opcje tematu
#2627092 - 30/09/2008 14:43 Re: Puchar UEFA [Re: Bombej22]
papuga Offline
enthusiast

Meldunek: 15/05/2006
Postów: 353
Skąd: Kraków
a ja mam nadzieje ze za ta godzine grania to wiselce wpadnie troszke kaski....od tv angielskich...

Do góry
Bonus: Unibet
#2627168 - 30/09/2008 16:55 Re: Puchar UEFA [Re: papuga]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Poprostu Anglicy chcieli żeby jak najmniej osób widziało pogrom ich drużyny, dlatego też tak wczesna pora spotkania.

Do góry
#2627177 - 30/09/2008 17:08 Re: Puchar UEFA [Re: Hakan]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
mecz spursow to w tej chwili u angoli "zlo konieczne"

godzina dupawa, ale wynik i tak pojdzie w swiat

Do góry
#2627551 - 30/09/2008 21:54 Re: Puchar UEFA [Re: bitnap]
szuwi1 Offline
addict

Meldunek: 23/03/2007
Postów: 560
Podobna godzina zdaje sie byla w przypadku meczu Wisła-Saragossa, poprawcie mnie, jesli sie myle, moze deczko uspi to Tottenham, choc oni o tej godzinie sa przyzyczajeni grac w Premier League.

Do góry
#2627715 - 30/09/2008 23:49 Re: Puchar UEFA [Re: szuwi1]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
W razie niepowodzenia Wisły, będzie przynajmniej gotowe usprawiedliwienie...

Do góry
#2628119 - 01/10/2008 03:05 Re: Puchar UEFA [Re: Hakan]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań

Do góry
#2628203 - 01/10/2008 03:40 Re: Puchar UEFA [Re: kfjatek]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Wiadomośc zasłyszana \:\)

Rozmawiałem dziś w zaprzyjaźnionym barku o piłce z kilkoma facetami.
Gadalismy sobie o dzisiejszej i jutrzejszej LM ,a takze o meczach hiszpańskich drużyn w UEFA.

Jak zeszło na Seville, wspomniałem o Ramosie i dowiedziałem się, ze sporo mówi sie o jego powrocie do Hiszpanii.

Ponoć w jakimś wywiadzie, ktory był publikowany w poniedziałkowej prasie Ramos oswiadczył ,ze powrot nie bedzie dla niego oznaczał porażki.

Byc moze w ten sposób zabezpieczał się w razie wywalenia go na zbity pysk z Koguciarni.

Przyszło mi do głowy ,ze kto wie czy grajki T'hamu nie zechca przyspieszyć jego pożegnania z Wyspami i zagraja pod to w Krakowie.

Mój 2 z 3 ,na ktorym jako jeden z typów widnieje Koguty 2/2 poszedł i pal go licho ,to tylko jeden z wielu.

Nie mam zamiaru tego kontrowac ani zmieniać ,ale gdyby w tych pogłoskach i plotkach prasowych było cos z prawdy to z awansu Wisły ucieszyłbym sie szczerze.

Do góry
#2628213 - 01/10/2008 03:42 Re: Puchar UEFA [Re: szuwi1]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: szuwi1
Podobna godzina zdaje sie byla w przypadku meczu Wisła-Saragossa
\

Z Dynamem Tbilisi również

A tak juz całkiem serio ,to godzina rozegrania meczu jest bardziej obca angolom niz Wislakom.

Do góry
#2629054 - 01/10/2008 17:10 Re: Puchar UEFA [Re: Amkwish]
phantom Offline
old hand

Meldunek: 08/04/2003
Postów: 752
Skąd: kozi gród
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: szuwi1
Podobna godzina zdaje sie byla w przypadku meczu Wisła-Saragossa
\

Z Dynamem Tbilisi również

A tak juz całkiem serio ,to godzina rozegrania meczu jest bardziej obca angolom niz Wislakom.


z dynamem tbilisi i saragossa wisla strzelila 4 gole 4-3 i 4-1.
anglicy swe mecze graja czesto o godzinie 16 wiec pora im obca specjalnie nie bedzie.
wynik 1-2 na wyjezdzie to bardzo dobry wynik wyjsciowy dla wisly ktora jako gospodarz nie zawiodla jeszcze w pucharach w tym roku 5-0 i 1-0.
trafila co prawda na angielski klub ale ten z kolei przezywa wielki kryzys i warto to wykorzystac.
kto z wisly za kartki badz z powodu kontuzji nie zagra jutro?

Do góry
#2629155 - 01/10/2008 19:05 Re: Puchar UEFA [Re: phantom]
fiodorrr Offline
member

Meldunek: 27/11/2006
Postów: 158
Skąd: Gliwice
Wisła Kraków - Tottenham

Draw no bet
1 kurs 2.3 z betway.com


Wg mnie Tottenham tego meczu nie wygra. Co najwyżej może zremisować. Wisła bardzo dobrze spisuje się w meczach u siebie. Wydaje mi się że doskonale zdają sobie sprawę z szansy jaka przed nimi się pojawiła po pierwszym meczu. Niestety ustępują Tottenhamowi, który nie jest w najwyższej formie, tylko pod względem kondycyjnym co było widać w pierwszym meczu na White Hart Lane. Po stracie drugiego gola(wg mnie nie słusznie uznanego) nie mieli już siły żeby odrabiać straty. W rewanżu wydaje mi się że to jednak Wiślacy będą dyktować warunki na boisku. Jeśli strzelą pierwsi bramkę to potem powinni spokojnie kontrolować sytuacje. Jeśli padnie remis to zwrot stawki. Dlatego kurs 2.3 wydaje mi się dość interesujący


Pozdrawiam

Do góry
#2629232 - 01/10/2008 20:38 Re: Puchar UEFA [Re: fiodorrr]
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043
Jednak ja przestrzegam przed optymizmem i graniem na Wisłę,uważam , że Koguty faktycznie słabo grają ,ale i tak dzieli w porównaniu z Wisłą różnica przynajmniej 1 jak nie 2 klas,w rewanżu to Wisła ma nóż na gardle i to Wisła musi strzelić gola , Anglicy mogą sobie sokojnie kontrolować mecz wyprowadzając kontry, i tu upatruję właśnie gola dla nich , ewentualnie w samej końcówce gdy Wisła nic już do stracenia nie będzie miała,znając trenera Skorżę i jego taktyki mecz na typowy under, choć oczywiście mogę się mylić....zresztą każdy za swoje gra i ryzykuje własną kasą
typ. draw no bet na Anglików lub under 2,5 gola

Do góry
#2630784 - 02/10/2008 08:35 Re: Puchar UEFA [Re: crossmen]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
ja to widze tak :

Benfica-Napoli x2

Benfica nie gra najlepiej, widzialem mecze z Rio Ave i Fereira i powiem krotko: Wlosi, ktorzy wspaniale zaczeli sezon ligowy, maja spore szanse, zeby z tej batalii wyjsc zwyciesko

-----------------------------------------------------------------

FBK Kaunas-Sampdoria 1x

krotko i na temat: 5-0 z pierwszego meczu powinno ustawic rewanz, do tego Sampa lubi w tym sezonie remisy(0-4-1 w lidze) - 0-0 czy 1-1 i nikt sie na nikogo nie pogniewa, tym bardziej, ze Wlosi raczej juz mysla o wyjezdzie do Bergamo ...

-----------------------------------------------------------------

Kalmar-Feyenoord 1

Kalmar wygral w Holandii 1-0, jest w niezlej formie i nic nie zapowiada tego, zeby przetrzebiony kontuzjami Feye powalczyl ...

-----------------------------------------------------------------

Rapid-Wolfsburg 2

w pierwszym meczu wilki wygraly 1-0, spodziewam sie podobnego wyniku w rewanzu - jesli tylko Niemcy zlapia rytm, powinni byc naprawde mocni, okienka transferowego nie przespali, wloski zaciag bla bla

trener Rapidu podobno po tym meczu odchodzi, dodac do tego niezbyt dobra postawe zespolu w lidze ... ja gram 2

-----------------------------------------------------------------

Urziceni-HSV 2

bylby wstyd, gdyby HSV, ktore ogrywalo przed sezonem stara dame, odpadlo z Rumunami - ledwo bezbramkowy remis w pierwszym meczu do tego po bardzo nudnym meczu, pora wygrac i pokazac, kto tutaj rozdaje karty

Petric strzeli ? TAK ...

-----------------------------------------------------------------

Artmedia-Sporting 2

Petrzalka, ktora nie tak dawno grala w grupowej LM, jest teraz w wielkich klopotach - w lidze zupelne dno i ledwo 1pkt przewagi nad ... ost zespolem , pierwszy mecz przegrany w stosunku 0-4 - Braga niby moze zagrac nieco bardziej rozluzniona, ale czuje, ze przejada sie po Slowakach po raz drugi

patrze na sklad, ktory pojechal na Slowacje oraz wyjsciowa "11" z pierwszego meczu i wyglada to tak:

kadra Portugalczykow na rewanz:

Eduardo, Mário Felgueiras, Kieszek, João Pereira, Moisés, Rodriguez, Evaldo, Stélvio, Frechaut, Vandinho, Luís Aguiar, Mossoró, Alan, Jorginho, Matheus, Paulo César, Meyong, Renteria, Orlando Sá

wyjsciowa "11" z pierwszego meczu:

Eduardo, Rodriguez, Evaldo, João Pereira, Moisés, Mossoró, Vandinho, César Peixoto, Renteria, Albert Meyong, Alan

lawka : Mário Felgueiras, Paúlo César, Frechaut, Jorginho, Luis Aguiar, Roland Linz, Matheus

+ Joao Pereira zapowiada, ze zespol powalczy o wygrana i ... pieniedze z kolejnej wygranej \:\)

-----------------------------------------------------------------

FC Kopenhaga-FK Moskwa 1

FK mozna bylo obejrzec w akcji w dwumeczu z Legia ... dno i metr mulu - takie zespoly nie maja prawa bytu w pucharze Uefa

-----------------------------------------------------------------

Levski Sofia-Zilina 1

Bulgarzy i Slowacy jednoglosnie stawiaja na Levskiego ... postawie i ja

-----------------------------------------------------------------

ponadto spotkania Partizana i Heerenveen powinny byc raczej meczami bez historii


Wisle i Lecha sobie odpuszcze, po pierwsze za duzo zlego sie dzieje ostatnio wokol naszej pilki, bysmy zobaczyli 2 ekipy w fazie grupowej ... po 2 mam zle przeczucia ...

Do góry
#2630900 - 02/10/2008 15:21 Re: Puchar UEFA [Re: bitnap]
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
jak dla mnie na dzis sporą okazją do zarobienia wydaje się awans Brann Bergen... zwyciestwo nad Deportivo 2-0 w pierwszym meczu, Hiszpanie kompletnie bez formy (ostatnio 2-4 w Valencii), nie sadze by byli wstanie odrobic straty... kurs 1,75 w sts-ie z pocalowaniem reki...

ponadto awans kalmar po 1,32 (choc powoli robi sie masowka a to nigdy dobrze nie wrozy), besiktas awans i moze lekko fk moskwa ... ostatnio win 2-0 w Kazaniu tylko czy Błochin nie odpusc...

Do góry
#2630907 - 02/10/2008 15:39 Re: Puchar UEFA [Re: Boubson]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Originally Posted By: Boubson
jak dla mnie na dzis sporą okazją do zarobienia wydaje się awans Brann Bergen... zwyciestwo nad Deportivo 2-0 w pierwszym meczu, Hiszpanie kompletnie bez formy (ostatnio 2-4 w Valencii), nie sadze by byli wstanie odrobic straty... kurs 1,75 w sts-ie z pocalowaniem reki...



\:\)

Uwierz mi - to żaden wstyd przegrać z tak grającą Valencią, która jest obecnie liderem ligi,a w 5 meczach straciła 4 bramki, z których połowę w meczu z Depor właśnie

Porażka z Valencią absolutnie nie może być wyznacznikiem "słabej formy".

Depor na El Riazor jest zupełnie inną drużyną. Potwierdzi to każdy, kto choć raz na jakiś czas przygląda się lidze hiszpańskiej.

To będzie zupełnie inny mecz od pierwszego, a przewaga w wyszkoleniu technicznym oraz doświadczenie na arenie międzynarodowej będą zdecydowanie po stronie Depor.

Awansować Hiszpanom z pewnością łatwo nie będzie, ale z graniem na awans Bergen, które jeżeli już patrzymy na formę i pozycję ligową, to też nie ma się czym chwalić, również bym uważał.

Inna sprawa, że wynik pierwszego meczu jest naprawdę dobry i jakakolwiek bramka strzelona w rewanżu, postawi Depor w naprawdę trudnej sytuacji. Tylko, że najpierw goście musieliby bramkę takową strzelić ;\)

Do góry
#2630948 - 02/10/2008 17:01 Re: Puchar UEFA [Re: Mindman]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Mój główny kupon na dzisiaj to Kopenhaga + Kalmar

Kalmar - Szwedzki klub znajduje się w bardzo dobrej formie. Tego samego nie można powiedzieć o ich przeciwniku. Nienajlepsza gra i wyniki które z całą pewnością nie są na miarę oczekiwań spowodowane są problemami kadrowymi z jakimi boryka się ekipa Feynordu ( Jon Dahl Tomasson, Jonathan de Guzman, Denny Landzaat, Ron Vlaar, Henk Timmer, Andwele Slory oraz Tim Vincken - tych piłkarzy zabraknie w rewanżowym spotkaniu). Uważam że Kalmar nie powinien mieć kłopotów z awansem do fazy grupowej, pobieram jednak 1x, gdyż remis także premiuje gospodarzy awansem.

Kopenhaga - do tej pory nie mogę zrozumieć jak Legia mogła odpaść z takim rywalem jak FK Moskwa... Tego samego błędu nie powinni popełnić gracze duńskiego klubu, których bardzo cieżko pokonać na ich własnym terenie ( w poprzednim sezonie na 17 spotkań tylko dwukrotnie schodzili w roli pokonanych. W obecnych rozgrywkach 5-0-0 10:2 w bramkach). Po tym co zobaczyłem w dwumeczu Legii, nie sądzę żeby rosyjsjki klub miał coś do powiedzenia w rewanżu

Kalmar-Feyenoord
typ: 1Xkurs: 1.32

FC Kopenhaga-FK Moskwa
typ: 1kurs: 1.85

kurs ogólny:2.44

nad stawką jeszcze się waham

Do góry
#2630976 - 02/10/2008 17:23 Re: Puchar UEFA [Re: Mindman]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Mindman
[quote=Boubson]jak dla mnie na dzis sporą okazją do zarobienia wydaje się awans Brann Bergen... zwyciestwo nad Deportivo 2-0 w pierwszym meczu, Hiszpanie kompletnie bez formy (ostatnio 2-4 w Valencii), nie sadze by byli wstanie odrobic straty... kurs 1,75 w sts-ie z pocalowaniem reki...


Dla mnie natomiast typem dnia jest wygrana Deportivo 2-oma bramkami lub wiecej.

Kurs nie powala ,ale 1,95 do zaakceptowania.

Nie takie straty La Coruna odrabiała na El Riazor \:\)

"Hiszpanie kompletnie bez formy".......cóż sam pisałem ,ze nie podoba mi sie gra Deportivo ,ale skoro drużyna bez formy wygrywa z Realem ,to co bedzie jak złapie formę ?
Kiedy ?
Dziś


Edited by amkwish (02/10/2008 17:27)

Do góry
#2631009 - 02/10/2008 18:08 Re: Puchar UEFA [Re: Amkwish]
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
ok 2-4 ale spojrzmy na przebieg spotkania ... to nie byl mecz w ktorym goscie odpowiadali na bramki Valencii... Deportivo strzelilo gola by pozniej nie miec nic do powiedzenia i dostac 4-ke w plecy... gol na 2-4 to wynik rozluznienia gospodarzy...

ogrywaja Real u siebie? bo tam dla Krolewskich jakis mikroklimat od kilkunastu lat panuje ;)... poza tym o ile mnie pamiec nie myli Depor rozegralo jeszcze tylko jeden mecz w tym sezonie u siebie.... z Mallorca 0-0...

sa bez formy, dalej tak twierdze, w przeciwnym razie nie dostaliby w Norwegii 0-2... jak dla mnie Deportivo musi sie rzucic do odrabiania strat i wystarczy jedna skuteczna kontra... po takim kursie, jeszcze raz podkreslam, biore z pocalowaniem reki...

Do góry
#2631123 - 02/10/2008 18:53 Re: Puchar UEFA [Re: Boubson]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Jeszcze cos odnosnie meczu Wisla - Tottenham, mecz jest w publicznej telewizji w UK, wiec Wisla moze sie pokazac. Postawilem na nich bo kurs okolo 4 to oplacalny pick.
Oby kibice Wisly nie skompromitowali sie przy niekorzystnym wyniki, ale licze ze bedzie korzystny, bo naprawde Tottenham to obecnie jedna z najslabszych druzyn w Premiership i brak awansu Wisly to wstyd.

Do góry
#2631142 - 02/10/2008 19:03 Re: Puchar UEFA [Re: connor]
MARIOZET Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 10/06/2003
Postów: 1896
Skąd: Otwock
Widzę że wszyscy piszą tylko i wyłącznie o Wiśle, a nie zapominajmy że dziś gra także Lech. Czy to aż taki pewniak że nie warto wogóle o nim wspominać? Kursy w granicach 1.8 powodują że warto zainteresować się tym spotkaniem. Jak myślicie warto?
Przypomnę że w poprzedniej rundzie ze Szwajcarami kursy były grubo powyżej 2 a jak sie skończyło to chyba wszyscy pamiętają.

Do góry
#2631161 - 02/10/2008 19:10 Re: Puchar UEFA [Re: Bombej22]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Ostatecznie skład Milanu będzie wyglądał tak:

---------------Dida-------------

Zambrotta--Bonera--Kaladze--Antonini

-----Emerson--Flamini--Ambrosini--------

--------Seedorf--Ronaldinho----------

-----------Shevchenko--------------

Firana na bramce, atak przyzwoity. Zwycięstwa Milanu poniżej 1.80 nie opłaca się ruszać, ale over @2.00 jak najbardziej \:\)

Do góry
Strona 8 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (cigar, VVega), 3658 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583918 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07