Strona 3 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >
Opcje tematu
#2601749 - 16/09/2008 21:48 Re: Puchar UEFA -kwalifikacja do fazy grupowej [Re: polskignom]
Cypryjczyk Offline


Meldunek: 29/11/2004
Postów: 1749
Skąd: Nikozja
Zespoł ktory wlecze sie w ogonie ligi kontra Wisla skad ja to znam...

Valerenga Oslo,Vitoria Guimaraes, Tottenham Londyn...

Do góry
Bonus: Unibet
#2601756 - 16/09/2008 21:52 Re: Puchar UEFA -kwalifikacja do fazy grupowej [Re: mura]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
Originally Posted By: mura
Originally Posted By: orpgad
W Zokora, który grając na tej pozycji nie zachwyca.


celna uwaga, znacznie lepszy jest w pomocy, myślę że Ramos może postawićn a Walijczyka Guntera, bądź cofnąć Huttona,
co do Pawluczenki mam wrażenie że okaże się on i tak w Londynie rosyjskim Rasiakiem ;\)



za pewne wlasnie Hutton zagralby na prawej stronie obrony, ale jest kontuzjowany. Tak ciezko powiedziec, co Ramos wymysli. Pewnie im blizej czwartku, tym sytuacja bedzie klarowniejsza.

Do góry
#2601767 - 16/09/2008 21:57 Re: Puchar UEFA -kwalifikacja do fazy grupowej [Re: mura]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Originally Posted By: mura

a do ligi angielskiej napływa największy kapitał i najwięksi piłkarze, bo to od kilku lat przodująca liga świata

a skoro te Boltony, WBA, Tottenhamy, Sunderlandy, Fulhamy, Wigany są takie słabe to czemu nasi reprezentanci nie potrafią(-ili) wywalczyć sobie tam miejsca w składzie?


Mura...przodujaca, bo najbogatsza...pilkarze przybywaja nie, bo chca pograc w Premiership, tylko dlatego, ze najbogatsza itd. itd.

A z naszymi reprezentantami to wiesz...Bolton, Wigan, ale rownie dobrze Numancia, Osasuna, Cagliari, Siena, Nantes czy Le Mans...

Wigan czy Fulham to z pojedynczymi wyjatkami potwierdzajacymi regule jedno wielkie drewno...Takie jest moje zdanie ;\)

Do góry
#2601788 - 16/09/2008 22:17 Re: Puchar UEFA -kwalifikacja do fazy grupowej [Re: polskignom]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Panowie, puchar UEFA od lat rzadzi sie swoimi prawami i obstawiajac te mecze z bukami wygrywa ten ,kto szuka niespodzianek.

"Pociagi" z faworytami po 1,20 rzadko docieraja do celu w calosci,prawie zawsze co najmniej jeden wagon lubi sie wykoleic.

Oczywiscie nie nalezy szukac niespodzianek na sile, kazdy typ wymaga jakichs argumentow.

Mozecie podsmiewywac sie z typu na Wisle (+ 1,0 & +1,5 taki naprawde zly ?) ,ale ja kompletnie nie rozumiem dlaczego z taka determinacja forsujecie "pewniaka" na Koguty.

To ja juz wolalbym zagrac handi na londynczykow, niz konstruowac multibety z nimi w roli glownej.

@Mindman - nie porownuje klasy i umiejetnosci,ale ciagoty do puszczania baboli, w tej sztuce rzeczywiscie Pawelek nie dorasta Gomezowi, puszcza takich baboli znacznie mniej

@Prem - wzialem to, co piszesz pod uwage i chcialem wyjasnic ,ze nie tak bardzo obawiam sie sily Austrii, co zaplacenia frycowego przez Leszka, szkoda ,ze nie graja I meczu w Poznaniu.
Tak czy owak z typem na ten mecz sie jeszcze wstrzymam, aczkolwiek over kusi \:\)

Wydaje mi sie ,ze troszke wzrosly kursy na Feye, chyba nie tylko na naszym forum zauwazono, ze Kalmar moze byc trudnym rywalem.

Pozdrawiam

amk

PS. Polscy reprezentanci nie znajduja miejsca w PS.
Prawda.
Przypominam jednak, ze nawet Deyna, bedacym wowczas jednym z najlepszych pilkarzy swiata, grzal lawe w MC.
Na Dudka tez od razu nie stawiano, kiedy byl w zyciowej formie, wszedl do bramki na stale, jak angielski ogor doznal kontuzji.
Nigdy nas na Wyspach nie cenili wysoko, tak im juz zostanie

Do góry
#2601800 - 16/09/2008 22:27 Re: Puchar UEFA -kwalifikacja do fazy grupowej [Re: Amkwish]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
Originally Posted By: amkwish

Nigdy nas na Wyspach nie cenili wysoko, tak im juz zostanie


a szkoda... bo za Dywizjon 303 i enigmę powinni nas po dziś dzień całować w stópki! \:\)

troszkę temat się rozmył, także dzięki mnie, a pojedynek dopiero w czwartek!

pewnie wrócimy jeszcze do merytorycznej dyskusji,
i żeby nie było: Kogutów po takim kursie nie tykam bo unikam już takich współczynników jak ognia, zwłaszcza w UEFA krap, niemniej uważam że Tottenham wygra i jeśli mam rozważać jakiś typ na ten mecz to będzie to over bądź home win w handi,

pozdro, M.

Do góry
#2601820 - 16/09/2008 22:40 Re: Puchar UEFA -kwalifikacja do fazy grupowej [Re: mura]
Am@res Offline
enthusiast

Meldunek: 11/09/2005
Postów: 348
Skąd: Częstochowa
Apoel Nikozja - Fc Schalke typ 2

Zespół z Cypru przeszedł Crvene Zwezde Belgrad Notując dwa remisy i myśle że jest to maximum jakie mógł osiągnąć zespół z Cypru, Schalke jest moim zdaniem po bayernie najsilniejszą drużyną niemiecką dużo silniejszą od np Werderu który występuje w lidze mistrzów, duże pieniądze i wielkie nazwiska oczywiście nie grają ale drużyna schalke wygląda coraz lepiej w ostatniej kolejce ligi niemieckiej prowadzenie 0:3 w dortmundzie i gdyby nie dwie czerwone kartki to najprawdopodobniej schalke spokojnie dowiozło by zwycięstwo a tak skończyło sie 3:3 ale mecz ten pokazał jak dobrze czuję sie schalke kontrując. Nowe nabytki schalke Engelaar i Farfan coraz lepiej czują się w drużynie myśle że warto zaryzykować patrząc na dość dobry kurs.

kurs Bet-at-home 1.70
Pozdrawiam

Do góry
#2601829 - 16/09/2008 22:46 Re: Puchar UEFA -kwalifikacja do fazy grupowej [Re: Am@res]
Prem Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 5119
Cóż, jeśli stawiać na gości to nie dlatego, że Schalke to, tamto i owamto, ale z racji absencji po stronie gospodarzy: Paulista, Seghiri, Michael OUT, podobnie jak Satsias, ale on już pauzuje jakiś czas.

Gudlak \:\)

Do góry
#2601882 - 16/09/2008 23:34 Re: Puchar UEFA -kwalifikacja do fazy grupowej [Re: Amkwish]
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: Zabielany
Originally Posted By: amkwish
Organizacyjna, bo poziomem wcale az tak bardzo nie odstajemy od Totenhamow, Boltonow itp.

MIAZGA \:D

Miazga to jest wtedy, jak jakis pajac wyszukuje fragmenty postow (tych samych z reguly uzytkownikow) i dopisuje nic nie wnoszace do tematu pierdoly.

Miazga jest wtedy jak jakiś pajac nie ma pojęcia o czym pisze, a na siłę stara się znać na wszystkim i mieć coś ciekawego do powiedzenia. Widziałeś kiedyś jakieś spotkanie premiership bez udziału członka big4 ? Idę o zakład, że nie. Po miedzy Pawełkiem a Gomesem też nie ma różnicy. Gomes wczoraj zrobił 1 błąd i od razu jest słabym bramkarzem. Interwencji z 1 połowy już nikt nie pamięta i kapitalnych sezonów w PSV. Tak to jest jak, jak się czyta kilku zdaniowe relacje w necie, bo po co oglądać mecz, jak tu coś usłyszę, tu wymyślę i będę "eks-bełtem". 60% ciemnego ludu i tak to łyknie.

Co do czwartkowego meczu... to Skorża nie mógł sobie chyba wymarzyć większego "douczania" niż wczoraj na WHL. O'Neil to świetny strateg, który wczoraj obnażył braki Tottenhamu aż miło. W każdym sektorze boiska, gdzie była piłka gracze AV mieli przewagę liczebną. Tottenham przez 90 minut walił głową w mur... bramka całkowicie przypadkowa, na którą nomen omen Koguty chyba nie zasłużyły. W czwartek wystarczy powtórzyć poniedziałkowe spotkanie. Pytanie czy materiał ludzki, którym Maciek dysponuje wystarczy. 1 połowa Wisełki z Lechem była katastrofalna. Opróćz bezmyślnie biegającego, bezradnego Boguskiego to 0. Bez ambicji, bez zaangażowania. W 2 połowie obudził się Sobol, ale sam, grając bez bramkarza, przeciwko 11 dobrze dysponowanym Lechitom nie miał szans. Cantoro pierwszy raz zobaczyłem jak schodził z boiska. Tak sie zastanawiam czy kiedy Ramos zajmie sie rozpracowywaniem rywala. Przypuszczam, że pierwszy mecz Wisły zobaczył dopiero dzisiaj, o ile w ogóle. Kadra Kogutów robi wrażenie. O ile sprowadzenie Dos Santosa i Pawluczenki moim zdaniem były raczej z braku laku, o tyle Bentley i Corluka będą wcześniej czy później ogromnymi wzmocnieniami. Zagadką jest dla mnie Modric. Jeśli wzmocni się fizycznie, bo za kilka sezonów może być kluczową postacią w Anglii. Kursy, w granicach @5, na awans Wisły po pokonaniu Barcy wydawały mi się atrakcyjne. Porażka 2-0 i mniej dla Wisły to wynik, który przed rewanżem nie powinien pozbawiać szans awansu Krakowian. Marnie widzę szanse na X2 w tym spotkaniu, handicapów ujemnych nie grywam, a kursami 1.35 się brzydzę.

Nie pozostaje mi nic innego, jak liczyć na zwycięstwo Kogutów w granicach 2-0, po przyzwoitej grze Wisełki i w rewanżu grać na gospodarzy.

Do góry
#2601888 - 16/09/2008 23:41 Re: Puchar UEFA -kwalifikacja do fazy grupowej [Re: Prem]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Wszyscy skupiają się na kiepskiej postawie Kogutów, ale czy Wisła prezentuje obecnie jakąś super formę? Wg mnie nie.

Do góry
#2601917 - 17/09/2008 00:01 Re: Puchar UEFA -kwalifikacja do fazy grupowej [Re: Hakan]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
@ Amk - Lech, nie Leszek
@ Hakan - to samo chciałem napisać

Do góry
#2602538 - 17/09/2008 03:15 Re: Puchar UEFA -kwalifikacja do fazy grupowej [Re: Am@res]
Am@res Offline
enthusiast

Meldunek: 11/09/2005
Postów: 348
Skąd: Częstochowa
Originally Posted By: Am@res
Apoel Nikozja - Fc Schalke typ 2

Zespół z Cypru przeszedł Crvene Zwezde Belgrad Notując dwa remisy i myśle że jest to maximum jakie mógł osiągnąć zespół z Cypru, Schalke jest moim zdaniem po bayernie najsilniejszą drużyną niemiecką dużo silniejszą od np Werderu który występuje w lidze mistrzów, duże pieniądze i wielkie nazwiska oczywiście nie grają ale drużyna schalke wygląda coraz lepiej w ostatniej kolejce ligi niemieckiej prowadzenie 0:3 w dortmundzie i gdyby nie dwie czerwone kartki to najprawdopodobniej schalke spokojnie dowiozło by zwycięstwo a tak skończyło sie 3:3 ale mecz ten pokazał jak dobrze czuję sie schalke kontrując. Nowe nabytki schalke Engelaar i Farfan coraz lepiej czują się w drużynie myśle że warto zaryzykować patrząc na dość dobry kurs.

kurs Bet-at-home 1.70
Pozdrawiam


\:\)

Do góry
#2602552 - 17/09/2008 03:19 Re: Puchar UEFA -kwalifikacja do fazy grupowej [Re: Am@res]
Cypryjczyk Offline


Meldunek: 29/11/2004
Postów: 1749
Skąd: Nikozja
kursy na Schalke jeszcze 2dni temu byly w ok 1.90, ja zagrałem overa 1,5 Schalke dla swietego spokoju. W meczu Omonii raczej tak duzo bramek nie padnie,oni maja lepsza obrone od APOELu

Do góry
#2604189 - 18/09/2008 00:27 Re: Puchar UEFA [Re: Prem]
vindom Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 24366
Originally Posted By: Prem


Bukmacherzy nie doceniają też Standardu Liege. To przecież bardzo solidny zespół, niepokonany dotąd w lidze, który awans do Ligi Mistrzów przegrał z Liverpoolem w doliczonym czasie gry. Z Liverpoolem, który w lidze ograł MU. Skoro piłkarze Standardu nie przestraszyli się "The Reds", dlaczego mieliby drżeć przed "The Toffees". Czekając na newsy szukam jakiegoś smacznego handicapu na Belgów.



A mnie się wydaje, że jest wprost przeciwnie. Niezaprzeczalnym faktem jest, że Standard był bardzo bliski sprawienia niespodzianki i zaprezentował się naprawdę z dobrej strony. Jednakże na taki a nie inny przebieg tego dwumeczu miał wpływ, to że The Reds prezentowali nieco gorszę dyspozycję niż obecnie, poza tym wydaje mi się, iż po trosze zlekceważyli belgijskiego rywala. Poza tym Standard nie miał nic do stracenia, nikt na nich nie stawiał, więc mógł zagrać "na maksa". Standard niepokonany jak dotąd w lidze, ale trzeba mieć na uwadze, że jego dotychczasowi rywale to mówiąc wprost "popelina" kandydaci do spadku (Dender, Kortrijk Roeselare) jedynym poważnym rywalem był ligowy średniak Westerlo. Dodatkowo w szeregach drużyny z Liege zabraknie Fellaniego sprzedanego nomen omen do Evertonu. Co prawda w omawianym meczu nie wystąpi, lecz jego wiedza może być przydatna. A przecież w dwumeczu z Liverpoolem był jedną z kluczowych postaci. W bieżących rozgrywkach Premiership Everton jak na razie nie zachwyca i gra w kratkę, sporo strzela, ale i sporo traci. Odnośnie miejsca rozgrywania meczu, to w przeciwieństwie do meczu z eliminacji LM Belgowie grają pierwszy mecz na wyjeździe, co może utrudniać im szanse na awans. Może zabrzmi to trochę nie poważnie, ale obawiam się czy aby w meczu czwartkowym to Standard nie zlekceważy rywala, wychodząc z założenia, że jeśli udało im się zagrać tak dobrze z bardziej utytułowanym klubem z Liverpoolu to tym bardziej łatwiej powinno pójść z tym drugim. Poza tym ze względów czysto sportowych wątpię by belgijskiej drużynie udało się powtórzyć taki wyczyn. Mnie się wydaje, że Everton wykorzysta swoje atuty i pokona przeciwnika przynajmniej 2-0. Toteż w tym spotkaniu zagram na zwycięstwo gospodarzy z handicapem. Odnośnie osłąbień w Evertonie nie zagrają Osman, Pienaar, Saha, Jacobsen and Hibbert.

Everton - Standard H 0:1 1

Do góry
#2605360 - 18/09/2008 07:06 Re: Puchar UEFA [Re: vindom]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Ciekawie wygląda Galatasaray @1.75

Grają na wyjeździe, ale tylko teoretycznie, bo mecz będzie rozgrywany w Bazylei, a na trybunach spodziewanych jest 15 tyś Kebabów ;\)

W składzie mają takich zawodników jak Nonda, Kewell, Baros, Lincoln, Fernando Meira, o reprezentantach Turcji nie wspominając.

Z kolei beniaminek ligi szwajcarskiej debiutuje w pucharach i istnieje duża szansa na to, że zapłacą frycowe \:\)

Do góry
#2605362 - 18/09/2008 07:11 Re: Puchar UEFA [Re: Szewa]
Spoon82 Offline
journeyman

Meldunek: 14/04/2007
Postów: 67
Po takim kursie warto grać.Galata bez problemu w pierwszym meczu powinna zapewnić sobie awans do dalszej fazy pucharu pocieszenia

Do góry
#2605376 - 18/09/2008 09:17 Re: Puchar UEFA [Re: Spoon82]
Bombej22 Offline
old hand

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 777
przepraszam za lamerskie pytanie, ale kto z bukow, oprocz unibetu i profa, ma kursy na awans w UEFA?

dzieki, pozdrawiam

Do góry
#2605446 - 18/09/2008 16:07 Re: Puchar UEFA [Re: Bombej22]
szuwi1 Offline
addict

Meldunek: 23/03/2007
Postów: 560
b w i n

Do góry
#2605486 - 18/09/2008 17:25 Re: Puchar UEFA [Re: szuwi1]
domi Offline
old hand

Meldunek: 11/01/2003
Postów: 754
Skąd: Hirschberg
W zupełności zgadzam się z Zabielanym. Tottenham zagrał z Villą żenujący mecz. Jedyni, którzy szarpali czyli Lennon i Bentley, to zawodnicy, których firmowym zagraniem w rzeczonym meczu było minięcie trzech rywali pięknym dryblingu i podanie do tyłu do rywala... Śmiejecie się z Gomesa, ale gdyby nie on już do przerwy byłoby 0-4... Moim zdaniem, nie taki diabeł straszny jak go malują, ale obawiam się, że Wisła znów przegra ten mecz już w szatni a Tottenham zwietrzy krew i wykorzysta to. Chciałbym się mylić, ale niestety - zagrałem 0:1 EH na Spurs po 2.05

Do góry
#2605563 - 18/09/2008 19:25 Re: Puchar UEFA [Re: domi]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
"Vitoria have a number of injuries and suspensions to contend with ahead of the clash.

Midfielder Flavio Meireles and summer signing Douglas are both suspended.

Nuna Assis, Marquinho and Luis Filipe all sit out the match through injury"


więcej na

http://www.skysports.com/story/0,19528,11095_4161532,00.html


Portsmouth-Guimaraes
typ: 1

Do góry
#2605565 - 18/09/2008 19:26 Re: Puchar UEFA [Re: domi]
chris Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/04/2006
Postów: 3565
Skąd: Kraków
Co do formy Wisly to dlaczego jest ona zła?
W sumie od poczatku rozgrywek spisuja sie dobrze, traca malo goli, pokazali, ze potrafia walczyc z takimi zespolami jak Barcelona. Ostatnia porazka z Lechem faktycznie byla dotkliwa, ale kto widzial mecz wie, ze gdyby nie proste bledy wynik bylby zupelnie inny. Wisla 1 polowe zagrala slabo, za to w 2 juz bdb. Pierwsza bramka Lecha to fart, trzecia tragiczny blad bramkarza, gdyby nie bylo 2 pierwszych, nie wpadla by 4 \:\) Wiem, ze to glupie gdybanie, ale nie mozna po takim meczu powiedziec, ze Wisla jest bez formy. Dlatego nie stawiam dzis ani na Totenham, bo kurs jest smieszny, ani tez na zadne handi, bo nie chce mi sie wierzyc, ze Wisła odda mecz np. 3-0. Dla mnie najlepszym rozwiazaniem byloby handi +1.5 na Wisle lub 0-1 ze zwrotem przy 1 bramkowym zwyciestwie.

Do góry
Strona 3 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, alfa, 11kera11, forty, igea23, VVega, pacyfista), 3378 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584358 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07