Strona 12 z 12 < 1 2 ... 10 11 12
Opcje tematu
#265246 - 19/12/2004 16:11 Re: II Runda
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Onda nie chciałem wywołać u ciebie jakiegokolwiek polemicznego zażenowania ani tym bardziej złośliwości z mojej strony.
Jestem osoba daleką od jakiegokolwiek krytykowania, pouczania innych, napisałeś, że buki sugerowały się ostatnimi meczami więc pozwoliłem sobie stanąć jak analityk w firmie bukmacherskiej i troche usprawiedliwic wystawienie tak małego kursy na Norweżki, niewiem jak mogłeś to inaczej zrozumieć? nie mam zamiaru nikogo atakować za jego poglądy, więc w dalszej częci postu napisałem dlaczego sądzę, że Norweszki wygrają. I dziwię się tobie, że mój post odebrałeś jako atak na twoją osobę, a co do słowa "skrót myślowy", to jak można uważać, że jak ktoś je napisze to o innym ma złe zdznie - niewiem? bo skrót myślowy wg mnie to jest taki sposób myślenia, który usprwiedliwia twoją teorię, a co do niej nie polemizuję w tej kwestii, to tyle z mojej strony.

Pax między chrześcijany.

Pozdrawiam Pawka z Kielc.

Do góry
Bonus: Unibet
#265247 - 19/12/2004 16:25 Re: II Runda
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
Quote:

Onda nie chciałem wywołać u ciebie jakiegokolwiek polemicznego zażenowania ani tym bardziej złośliwości z mojej strony.
Jestem osoba daleką od jakiegokolwiek krytykowania, pouczania innych, napisałeś, że buki sugerowały się ostatnimi meczami więc pozwoliłem sobie stanąć jak analityk w firmie bukmacherskiej i troche usprawiedliwic wystawienie tak małego kursy na Norweżki, niewiem jak mogłeś to inaczej zrozumieć? nie mam zamiaru nikogo atakować za jego poglądy, więc w dalszej częci postu napisałem dlaczego sądzę, że Norweszki wygrają. I dziwię się tobie, że mój post odebrałeś jako atak na twoją osobę, a co do słowa "skrót myślowy", to jak można uważać, że jak ktoś je napisze to o innym ma złe zdznie - niewiem? bo skrót myślowy wg mnie to jest taki sposób myślenia, który usprwiedliwia twoją teorię, a co do niej nie polemizuję w tej kwestii, to tyle z mojej strony.

Pax między chrześcijany.

Pozdrawiam Pawka z Kielc.




Pace sopra tutte le teste

No problem -
Zaraz finał - wino już otwarte - czekamy na emocje i zakończenie tego jakby nie patrzeć "zarobkowego turnieju"

pozdrawiam

Do góry
#265248 - 19/12/2004 18:40 Re: II Runda
Ziomek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 5926
Skąd: Zamość
NORWAY WINNER !!!!!!!!!!!!

1.Norwegia
2.Dania
3.Węgry
4.Rosja
5.Niemcy
6.Ukraina


Edited by Ziomek (19/12/2004 18:43)

Do góry
#265249 - 20/12/2004 19:21 Re: mistrzostwa europy pilkarek recznych
Pawka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/08/2001
Postów: 3531
Skąd: Kielce
Quote:

Jak ktoś chce i ma sporo kasy np z 3 tys. to niech sobie zagra dubelek w Unibet na zwycięstwo Węgierek w grupie D za 1,2 oraz kto będzie lepszy w parze Norwegia - Dania za 1,28, kurs 1,54 za 3 tys to da razem 1600 na czysto.





Niewiedziałem, że ten kupon przysporzy mi tyle nerwów podczas oglądania finału ME, grając ten kupon myślałem, że nie będzie aż takich emocji, a tu kobitki wytrzymały mnie do końca. Od euforii jak Norwegia wygrywała 2 bramkami do rozpaczy jak przegrywała 2 bramkami i tak cały mecz - ufff moje biedne skołatane serce. Objektywnie patrząc finał miał przebieg wyrównany, ale wg mnie dzięki bramkarce duńskiej Mortensen, tej samej, która załatwiła mistrzostwo Europy dla Danii w 2002 roku. Widać, że znają się zawodniczki jak "łyse konie" a ściślej klacze, większość zawodniczek Norwegii gra w lidze duńskiej, i to widać było na boisku szczególnie załamaną Bo Hamerseng, którą bramkarka leczyła niemiłosiernie.
A teraz pozwolicie, że trochę podziękowań:
po pierwsze duńskiej rozgrywającej, że zgubiła piłkę i sędziowie skądinąd beznadziejni (pajace z Macedonii) odgwizdali jej nogę a powtórka pokazała, że dotknęła piłkę tą częścia ciała o której mężczyźni wzdychają - dziękuję,
po drugie trenerce norweżek Marit Breivik za to, że w odpowiednim momencie tzn. 10 do końca wzięła czas - dziękuję,
po trzecie Karolinie Breivang za to, że rzuciła bramkę na 5 sekund do końca i zmieściała ją przy słupku Mortensen - dziękuję,
po czwarte skrzydłowej noreweskiej Harsaker, za to, że z prawie zerowego kąta atakowana przez rywalkę pomimo, że jest leworęczna to rzuciła prawą ręką bramkę - dziękuję.

Więcej podziękowań by się znalazło ale to nie pora i czas na to, przepraszam za tą prywatę ale nie mogłem się powstrzymać.
Jeszcze raz dzięki Norwegio i Węgry za spory zastrzyk kapitału.

PS. Już teraz czekam z utęsknieniem na MŚ mężczyzn, które rozpoczną się 23 stycznia 2005 roku w Tunezji, zbieram już kasę na ten czempionat.

Pozdrawiam Pawka z Kielc.


Do góry
#265250 - 20/12/2004 20:18 Re: mistrzostwa europy pilkarek recznych
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Miales duzo szczęscia.I tyle.Ja go nie miałem.
Tym niemniej Gratulacje!!!

Do góry
Strona 12 z 12 < 1 2 ... 10 11 12

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
16 zarejestrowanych użytkowników (burbon, 11kera11, alfa, Sensei, akagi, poozon, pacyfista, Sony, Lukasz111, igea23, Fantômas 44, rymoholik, DePito, VVega, Irek, Akhu), 3301 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584638 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07