Strona 8 z 14 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 13 14 >
Opcje tematu
#2783365 - 18/12/2008 07:02 Re: Środowe propozycje... [Re: Fresh'n'Funky]
Big Ben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2006
Postów: 9985
Skąd: denn Du bist, was Du isst
Na początku chciałbym przeprosić za moją upierdliwość w stosunku do kolegi w postach powyżej. Było to zdecydowanie niepotrzebne z mojej strony.

PRZEPRASZAM peace

kosz

Dwie porażki z rzędu Toronto w domu trochę odstraszają, jednak zdecydowałem się na zagranie Mavericks
Bosh ostatnio jest w słabszej dyspozycji i cierpi na tym dobro całej drużyny, bez dobrej gry swojego lidera pozostali zawodnicy nie mogą sprostać ciężarowi gry.

W Dallas natomisat wrócił Josh Howard i powinien nieco odciążyć Dirka i Terry'ego w zdobywaniu punktów.
Barea gra nadspodziewanie dobrze, jeśli w parze z Kiddem będą potrafili ograniczyc poczynania Calderona to Mavs powinni odnieść zwycięstwo w Kanadzie.

Ben duch

Do góry
Bonus: Unibet
#2783443 - 18/12/2008 07:59 Re: Środowe propozycje... [Re: Big Ben]
weed Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/08/2006
Postów: 3484
Skąd: gdansk
zgodzę się, że typ na Dallas powinien wejść, Toronto to drużyna którą zdecydowanie oglądam najczęściej, niestety potencjał maja dużo większy niż pokazują bo póki co, drużyna to Calderon+Bosh i reszta. Bargnani to chyba najgorszy nr.1 draftu jaki widziałem, O'Neil gra jak dziadek, najlepsze lata ma za sobą, Parker- totalnie bez formy, w ostatnich meczach 3pkt(1/7 z gry i w ogóle bez punktów, Ukić to jakiej nieporozumienie za słaby gracz na nba, reszta przeciętna.
Toronto ostatnie w dywizji, bilans gorszy nawet od NYK, smutne to dla mnie bardzo ale z meczu na mecz nie spodziewam się rewolucji, na przeciwko mamy lepszy team, dallas też trochę rozczarowuje, ale wydaję się, że powoli łapię formę, na wyjazdach bilans dodatni i poza (wyjazdowe mecze)wtopą z LAC, nie zbłaźnili się w żadnym meczu, a nawet udało się pokonać Sa czy Houston grając away, także na dzień dzisiejszy przy wyrównanych kursach Dallas to dobra inwestycja

Do góry
#2783457 - 18/12/2008 08:23 Re: Środowe propozycje... [Re: Fresh'n'Funky]
emporio Offline
addict

Meldunek: 04/11/2007
Postów: 554
Originally Posted By: Fresh'n'Funky
Witam...


Po przegranym meczu w Bostonie i dniu odpoczynku, Utah wybiera się na teren Nets, którzy niespodziewanie pokonali w ostatnim meczu na wyjeździe Raptors. Problemy Jazz w meczach z NJ mają już swoją małą historię. Wystarczy wspomnieć ich ostatni mecz, w którym Nets solidnie ogolili gości z Utah różnicą 17 punktów, 105-88. Jednak obecna drużyna Jazz jest już prawie wspomnieniem po tej sprzed miesiąca. Darren Smith wraca do formy. Boozer nie jest pewny występu w dzisiejszym meczu. Osobiście nie widzę Jazzmanów oddających zbyt wiele punktów w dzisiejszym meczu. Dodatkowo, na korzyść Nets przemawia fakt, że w bezpośrednich meczach na terenie Tony'ego Soprano przeciwko drużynie z Utah, mają perfekcyjny bilans 5-0. Wybieram drużynę grającą u siebie, dokupując jeden punkt do równych dwóch koszy różnicy.

Typ: NJ Nets +4.0 @ 1.80


Mavericks po przegranej u siebie z Bryłkami, będą chcieli w dzisiejszym meczu powrócić na właściwy tor. W Kanadzie stawiani są w roli małych faworytów, a to dlatego, że w Kanadzie wygrali trzy ostatnie mecze. Linia podana na te mecz, jest nieco niższa, niż Dallas zwykło oddawać punktów na wyjazdach w Toronto. Zazwyczaj było to średnio około 5 punktów. Gra na Dallas jest również dobrym pomysłem ze względu na fakt, iż w meczach na wyjeździe poza własną konferencją, faworyci zazwyczaj odwalają swoją robotę i wygrywają je. Handi na Dallas wynosi obecnie -2.0. Ja zejdę pół punktu niżej, żeby nie ryzykować zwrotu.

Typ: Dallas -1.5 @ 1.80


Filadelfia musiała poradzić sobie z odejściem Cheeks'a i miała trzy dni na zastanowienie się nad tym, co reprezentują jako drużyna oraz na odpoczynek. Wracają na fali, po wspaniałym sobotnim zwycięstwie nad Czarodziejami z Waszyngtonu, których rozbili 104-89. Trafili wspaniale, bo na Bucks, którzy grali 3 mecze w ostatnich pięciu dniach, w których odnieśli jednak dwa ważne zwycięstwa. Na korzyść Sixers przemawia również stosunek bezpośrednich spotkań, 6-2 na korzyść drużyny z Filadelfii. Sixers mają zdecydowanie lepszego Point Guard. Wydaje mi się jednak, że Phila nie rozpędzi się zbyt szybko i pierwszą połowę wygrają goście z Millwaukee, a gospodarze rozkręcą się na dobre w drugiej połowie. Obie drużyny walczą o szacunek, jednakże Phila ma lepszą ławkę, o czym przekonamy się właśnie w drugiej odsłonie spotkania. Handi u buków to -4.5, ja schodzę punkcik niżej, żeby nie kusić losu więcej, niż dwoma koszami.

Typ: Sixers -3.5 @ 1.74


Chicago po wczorajszym, dogrywkowym meczu wraca do domu na mecz z Clippers. Czeka ich daleka droga i zmiana strefy czasowej, co na pewno nie wpłynie korzystnie na drużynę Byków. Spotkają naprzeciw siebie rozpędzających się ostatnio Clippers, którzy po wygranej w Oklahomie, nie musieli odbywać długiej podróży na dzisiejszy mecz i pozostają w tej samej strefie czasowej. Punkt na korzyść drużyny z LA. Dorzucić należy fakt, iż w ostatnich pojedynkach tych drużyn, Clippers mają bilans 4-1. Na moje oko, goście powalczą tutaj nawet o zwycięstwo. Dostępna linia na Clippers to +5, dodam do tego punkcik od siebie, żeby różnica wyniosła trzy równe kosze. Daje to +6 na Clippers, co jest dobrą liczbą chociażby ze względu na ich point guard'a, który ma duży potencjał. Okej, Rose jest dobry, ale nie jest on Baronem Davis'em i jest zbyt słaby, żeby podołać penetracji przeciwnika.

Typ: LA Clippers +6.0 @ 1.74

Fingers crossed, gentlemen! smile

Trzeba dorobić, Święta już prawie za pasem...
santakasasantakasasanta



zgadzam sie z kolega w kazdym typie, moim zdaniem to najlepsze typy na dzisiejsza noc NBA...

GO GO boks NETS, MAVS, SIXERS and CLIPPERS

Do góry
#2783476 - 18/12/2008 08:39 Re: Środowe propozycje... [Re: emporio]
emporio Offline
addict

Meldunek: 04/11/2007
Postów: 554
...i jeszcze cos od siebie...

Atlanta ukrocila juz serie zwyciestw ekipie Lebrona James wiec czemu dzis nie zrobic tego psikusa druzynie z Bostonu, ktory szczyci sie jak do tej pory seria 15 zwyciestw z rzedu smile
Ostatnie 3 spotkania w Atlancie:
03/05-08 Atlanta Hawks vs. Boston Celtics 103:100
29/04-08 Atlanta Hawks vs. Boston Celtics 97:92
27/04-08 Atlanta Hawks vs. Boston Celtics 102:93

Gospodarze w pelnym skladzie, wszyscy zdrowi, a w Bostonie Paul Pierce (left knee) i Eddie House (personal) maja status probable, wiec nie jest pewne czy zagraja dzis przeciwko Atlancie...
Ta seria Bostonu sie niedlugo skonczy i mysle ze dzis wlasnie sie to stanie...Atlanta u siebie to bardzo silna druzyna, dla odwaznych typ na wygrana Atlanty, ja zagram handicap...

Moj typ: Atlanta +6 @1.68 BET365 8/10
Atlanta @2.55 BET365 5/10

Do góry
#2783761 - 18/12/2008 18:44 Re: Środowe propozycje... [Re: emporio]
thunder7 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/03/2006
Postów: 3005
Skąd: POZnan*
Dziś mamy tylko 2 mecze ale niezwykle ciekawe
1) Magic - Spurs . Orlando na fali, sądzilem ze na zachodzie bedzie lanie za laniem a tutaj nawet bez Superman DI12 sobie dawali rade , Spurs także złapali forme , wczoraj porażka z NO , ale wszyscy juz zdrowi i zaczyna im sie ten sezon układać , Mecz trudny do typowania jednak skłaniałbym sie ku ostrogom , howard ma grać ale licze ze duncan go zneutralizuje a san antonio ma wiecej strzelb ( parker ginobili finley mason ) w porownaniu do magikow ( hedo i lewis)
2 ) Portland - Phoenix , Trail Blazers bo bardzo dobrym początku lekka zadyszka , w tym sezonie juz przegrali w phoenix a shaq pokazal odenowi( dla mnie mega rozczarowanie) gdzie jego miejsce ., phoenix jak wiadomo kupilo j -richa i troche mnie dziwi niezadowolenie nasha bo to swietny zawodnik i ten tranfer powaznie wzmacniania sile ofensywna slonc , portland u siebie swietnie gra , 1 porazka z clipami po dogrywce , Jednak slonca z j-richem bardziej mnie przekonuja

Jak Wasze uwagi ??

Do góry
#2784059 - 19/12/2008 00:17 Re: Środowe propozycje... [Re: thunder7]
Big Ben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2006
Postów: 9985
Skąd: denn Du bist, was Du isst
O Spurs pisałem juz wczoraj i mimo fatalnej 4.kwarty w Nowym Orleanie zdania nie zmieniam na ich temat.
Myślę, że był to niejaki wypadek przy pracy, a dziś to udowodnią i podejdą do meczu podwójnie zmobilizowani.

Magic natomist niespodziewanie stali się jednym z odkryć sezonu. Zawsze solidni, potrafiący wygrywać u siebie nawet z najlepszymi, w tym sezonie pojawiła się nowa jakość, a ich bilans wyjazdowy musi budzić szacunek. Nawet bez kontuzjowanego Howarda radzili sobie bardzo dobrze.
Jednak dziś czeka ich trudne zadanie, bo przyjdzie im się zmierzyć z Ostrogami...Ostrogami podrażnionymi wczorajszą porażką.

Orlando wraca na Florydę po długiej "wycieczce" na zachód, a często bywa, że pierwszy mecz po takiej wyprawie jest słabszy.
Wraca też "Superman" Dwight, jednak czy San Antonio drży przed tym bez wątpienia nietuzinkowym atletą? Nie sądzę. Duncan, Bonner, Oberto, Thomas...może nie są to poza Timothym wspaniałe nazwiska, jednak tak wielu zawodników mogących grać przeciwko Howardowi to na pewno atut w ręku Popovica, nawet gdy jeden z nich wpadnie w foul trouble ma jeszcze kilku zastępców. Poza tym nie jestem pewien czy Howard po przerwie będzie nadal tak skuteczny na tablicach.
Na pewno wśród jego kolegow będzie panowało przekonanie "OK wrócił Dwight on wygra nam dziś mecz...". Rzeczywistość może być zupełnie inna.

Trochę się rozpisałem, ale kwintesencją tego wszystkiego są typy:

SAN ANTONIO SPURS

ORL UNDER 97.5 pkt


Go Spurs! Show me some d'fence!

Ben duch

Do góry
#2784094 - 19/12/2008 00:56 Re: Środowe propozycje... [Re: Big Ben]
Fresh'n'Funky Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/02/2006
Postów: 12059
Skąd: Lambeau Field, Green Bay, WI
Nie ruszam dzisiaj NBA, gram Euroligę (TAU i Roma), NCAAB (S Alabama, Cincinnati, Niagara), NFL (Colts +6) i jeden mecz PUEFA (Man City z podpórką). Mogę jedynie napisać co myślę o jednym z dzisiejszych meczy, który z chęcią obejrzę dla samego widowiska, bez nerwów o pieniądze...

Howard na pewno będzie dzisiaj bardzo aktywny, choć prawdopodobnie nie spędzi na parkiecie tyle czasu, ile zwykł spędzać. Ma jednak całkiem niezłych zmienników, którzy potwierdzili swoją klasę podczas nieobecności "Supermana". Owszem, Spurs są na pewno bardzo podrażnieni wczorajszą porażką, ale ostatnie dwa mecze grali na wyjazdach z drużynami z czołówki, co na pewno kosztowało ich sporo sił i to może okazać się kluczowe. Magicy natomiast przystępują do tego spotkania wypoczęci oraz w roli gospodarzy, co w przypadku drużyn prezentujących podobny poziom jest dużym atutem. Odpuszczam granie tego meczu, ale jeśli ktoś bardzo chce, to moim zdaniem najbezpieczniejszym typem jest handi na Ostrogi. Kurs może nie być za ciekawy, ale +4.5 wydaje mi się rozsądną linią...

Do góry
#2784097 - 19/12/2008 00:59 Re: Środowe propozycje... [Re: Fresh'n'Funky]
Fresh'n'Funky Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/02/2006
Postów: 12059
Skąd: Lambeau Field, Green Bay, WI
Wkradł się błąd. Spurs nie grali dwóch ostatnich spotkań na wyjeździe, lecz jeden. Dzisiejszy jest drugim i miałem na myśli, że on okaże się kluczowy dla potwierdzenia dobrej dyspozycji Ostróg. Wszystkich wprowadzonych w błąd przepraszam i bez głupich uwag, proszę tongue

Do góry
#2785100 - 19/12/2008 07:26 Re: Środowe propozycje... [Re: Fresh'n'Funky]
Misiaski Offline
veteran

Meldunek: 01/05/2007
Postów: 1461
Skąd: Kraków
Znalazłem chyba ciekawy typ na dzisiejszy Mecz SAS - MAGIC.
w betssonie jest zakład 'kto lepszy' punkty plus zbiórki :
Duncan (+2.5) - Howard.
Kurs na Tima wydaje mi sie ostro przesadzony i wynosi aż 2.00 .
Jak wiemy dzisiaj Howard dopiero wraca do zespołu - nie wiadomo czy zagra w tak duzym wymiarze minut jak zawsze no i czy nawet jak zagra to czy bedzie to ten Howard ktorego znamy czy bedzie po nim widać skutki tej kontuzji. Co o tym powiecie? :>

Do góry
#2785114 - 19/12/2008 07:42 Re: Środowe propozycje... [Re: Misiaski]
gembol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/08/2007
Postów: 4809
Skąd: Pomorze Zach.
specjalistą nie jestem, ale ten typ rownież rzucil mi się w oczy

Do góry
#2785117 - 19/12/2008 07:45 Re: Środowe propozycje... [Re: gembol]
Misiaski Offline
veteran

Meldunek: 01/05/2007
Postów: 1461
Skąd: Kraków
Kursy już niestety odwrotne ale nawet teraz chyba Duncan nie jest złym pomysłem...

Do góry
#2786485 - 20/12/2008 04:11 Re: Środowe propozycje... [Re: Misiaski]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Walne sobie posta, a co tam...na dzis:

Nets - Mavs - tu juz pisalem o Netsach, badzmy pwoazni, tam maja sklad na koncowke ligi, to, ze Harris robi 150% tego, co kazdy sie spodziewal nie znaczy, z ebedzie tak dalej...a Mavsi jak to Mavsi...przecietnie, bez polotu z wariatem Howardem, calkiem niezle gra Nowitzki, swietnie Terry, na razie najlepsza szostka ligi.

Pistons - Jazz - Utah po mekach, ale wyrwalo Netsom zwyciestwo, w sposob, ktory ich na pewno zmobilizuje, mzoe wroci w koncu Carlos...a Pistons...Deron z II polowy z NJ zrobi takie maslo z AI, ze ten nie bedzie wiedzial jak sie nazywa...No i moze Memo zacznie grac tak jak na poczatkus ezonu, co jak co, ale by wypadalo przy braku Boozera cos dac od siebie.

Wizards - Phila - Phila bez Branda wroci do gry z zeszlego sezonu, na zenujaco slabych czarownikow, w dodatku z niepewnym wystepu Antawnem powinno wystarczyc...z reszta juz koncowka z Bucks napawa optymizmem...

Ciekawy mecz w Denver, dla mnie no bet, choc powoli czekam az Cavsom zacznie stukac licznik porazek...
Boston, Houston i Atlanta powinno byc bez ekscesow, ekscesy moga byc na Florydzie i na to licze...
Raps powinni sie w koncu przelamac...

Podsumowujac:
Jazz @2.400
Mavs @1.645
76ers @1.893

to sa moje peffki... smile

Do góry
#2786491 - 20/12/2008 04:18 Re: Środowe propozycje... [Re: polskignom]
Misiaski Offline
veteran

Meldunek: 01/05/2007
Postów: 1461
Skąd: Kraków
Ehh... znowu zaczne dyskusje . Panowie dzisiaj tyle meczów a tu taka cisza? Nie moze byc. smile

Cleveland Cavaliers - Denver Nuggets

Jeden z hitów dzisiejszej nocy.
Podsumuje go krótko - Denver w tym sezonie grają bardzo dobrze - Cleveland zachwycają.
Juz raz w tym sezonie doszło do takiej konfrontacji i górą byli Kawalerzyści 110-99.
Od tamtej pory niewiele sie zmieniło , oprocz tego , że w moim mniemaniu Cleveland gra jeszcze lepiej.
Potrafili zapełnić dziure pod pod koszem pod nieobecnosc Ilgauskasa i pokazali , że nawet w obliczu kontuzji nadal potrafią grać na najwyższym poziomie.
Przytrafiła im sie jednak niedawno wpadka z Atlantą , ale Hawksi już nas do tego przyzwyczaili , że na ekipy potencjalnie sporo mocniejsze niż oni potrafią sie spiąć i skutecznie powalczyc o korzystny wynik .
Denver natomiast też mnie pozytywnie w tym sezonie zaskakuje... oprocz porażki z Golden State na poczatku sezonu później uznawali wyzszosc już tylko ekip ze ścisłej czołowki ligi.
Grają bardzo równo i praktycznie tych teoretycznie słabszych rywali punktują aż miło popatrzeć.
No właśnie - slabszych rywali.
Niestety z tą czołówką na razie sobie jeszcze nie radzą tak dobrze i wydaje mi sie , że dzisiaj LeBron znowu da im lekcje koszykówki.
Kursy wyrównane z lekkim wskazaniem na Denver - jak dla mnie nic tylko sie cieszyc.

Do góry
#2786500 - 20/12/2008 04:23 Re: Środowe propozycje... [Re: Misiaski]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Hala w Cleveland jest jedna z najtrudniejszych do zlamania w NBA...w Denver bedzie zupelnie inny mecz...dlaczego tak trudno w Cle? Poza calkiem niezla ekipa sa troche inne obrecze, specyficzna atmosfera, no i o pasiakach zapomniec nie mozna wink

Do góry
#2786518 - 20/12/2008 04:35 Re: Środowe propozycje... [Re: polskignom]
Misiaski Offline
veteran

Meldunek: 01/05/2007
Postów: 1461
Skąd: Kraków
Co w takim razie polecasz Gnomie? Denver? Moim zdaniem poza tym co opisałem powyżej tej drużynie brakuje jeszcze takiego prawdziwego lidera.
Niby są Billups i Anthony ale to jeszcze nie jest to , w tych trudnych meczach przez pełen wymiar czasowy brakuje takiego gracza który chciałby wziac cięzar gry na siebie i sie nie bał konsekwencji.
Jak mecz sie nie układa to Denver sie troche 'mota' i tutaj tez widze plusy po stronie Clev jednak.
Co pozatym polecasz na dzisiejszą nocke?
Wydaje mi sie , że wkońcu jakąś przekonywującą wygraną uzyskają gracze Toronto - bo z kim jak z kim ale z Oklahomą to nie powinni miec problemów...
Dallas też wydaje mi sie , że jest warte ryzyka - bo Netsi po bardzo dobrym poczatku sezonu wpadli w spory dołek i nie sądze aby Mavsi taką okazje zaprzepaścili.
Co Wy na to ? :>

Do góry
#2786540 - 20/12/2008 04:54 Re: Środowe propozycje... [Re: Misiaski]
thunder7 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/03/2006
Postów: 3005
Skąd: POZnan*
Jak dla mnie Denver-Cleveland to no bet
Pare słow o 3 meczach wartych uwagi.
1) Miami- Lakers TYP LA. kurs 1,4 LAkers to najmocniejsza druzyna zachodu , co prawda ostatnio nie wygrywaja przekonywująco ale Miami to rzadziaki i to straszne , bilans 12-12 zawdzieczają tylko di wadeowi, lakers niezwykle wyrownany sklad to juz nie te czasy kiedy kobe rzucal 40 pkt a druzyna przegrywala , dojrzal , jest prawdziwym liderem , indywidualnie pojawiaja sie opinie ze jest slabszy od wade ale potrafi wlaczyc kolegow do gry i ich wykorzystac
2) Nets-Mavs ,TYP DALLAS kurs 1,6 ,do druzyny Dallas wraca powoli Howard a to bardzo dobra wiadomosc , new jersey zapowiadane na posmiewisko ligi posmiewiskiem nie jest , bardzo chimerycznie gra carter , zaskakujaco dobrze harris , do izod center wraca kidd , z kolei harris zagra przeciwko starym kolegom , z perspektywy czasu transfer kidd -harris to WIELKI błąd dallas , jednak partnerzy obu zawodnikowy(carter,yi-howard,nowitzki) moim zdaniem zadecyduja o wygranej dallas

3) Detroit - Utah ,TYP DETROIT kurs 1,7 , Jazz w dalszym ciagu bez boozera , millsap robi co moze zeby go zastapic, z kolei w detroit po przyjsciu iversona nie bylo zbyt rozowo ,na wschodzie takze bedzie im IMHO bardzo bardzo trudno ograc Cavs czy MAgic w w półfinalach konf wsch,, ostatni manewr polegajacu na wprowadzeniu stuckey do 1 piatki i przesunieciu hamiltona i prince odpowiednia na 3 i 4 okazal sie jednak bardzo skuteczny , sloan prawdopodobnie wprowadzic dzis do 5 AK47 w miejsce milesa , Utah wygrala w nj mimo tragicznej pierwsze kwarty - 7pkt , Pistonsi od kilku meczy nie wygrali z utah , licze ze dzis wykorzystaja przewage hali i wygraja z bedacymi w dolku jazzmanami
POWODZENia

Do góry
#2786633 - 20/12/2008 05:52 Re: Środowe propozycje... [Re: thunder7]
Skiper Offline
shaken not stirred


Meldunek: 07/07/2005
Postów: 10769
Skąd: Kraków
Originally Posted By: thunder7

3) Detroit - Utah ,TYP DETROIT kurs 1,7 , Jazz w dalszym ciagu bez boozera , millsap robi co moze zeby go zastapic, z kolei w detroit po przyjsciu iversona nie bylo zbyt rozowo ,na wschodzie takze bedzie im IMHO bardzo bardzo trudno ograc Cavs czy MAgic w w półfinalach konf wsch,, ostatni manewr polegajacu na wprowadzeniu stuckey do 1 piatki i przesunieciu hamiltona i prince odpowiednia na 3 i 4 okazal sie jednak bardzo skuteczny , sloan prawdopodobnie wprowadzic dzis do 5 AK47 w miejsce milesa , Utah wygrala w nj mimo tragicznej pierwsze kwarty - 7pkt , Pistonsi od kilku meczy nie wygrali z utah , licze ze dzis wykorzystaja przewage hali i wygraja z bedacymi w dolku jazzmanami
POWODZENia


że co ?


Jak dla mnie mecz dnia to chyba Phila grająca w Washingtonie, gdzie na uraz narzeka Antawn Jamison. Mają grać bez Branda, co im może tylko pomóc...bo gość jest cieniem człowieka, wg niektórych to nie Brand gra a powrócił na parkiety Derrick Coleman w jego osobie.

Z reszty...chyba nic ciekawego nie ma. Toronto w Oklahomie? Owszem, ale 1.4 marniutkie, tak jak i handi 6 pointów.

Do góry
#2786666 - 20/12/2008 06:16 Re: Środowe propozycje... [Re: Skiper]
thunder7 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/03/2006
Postów: 3005
Skąd: POZnan*
prosze o spokoj...


Edited by g00niek (20/12/2008 06:37)

Do góry
#2786705 - 20/12/2008 06:35 Re: Środowe propozycje... [Re: thunder7]
Skiper Offline
shaken not stirred


Meldunek: 07/07/2005
Postów: 10769
Skąd: Kraków
No mam w temacie to że nie za bardzo wiem gdzie jest ten "dołek" Jazzmenów, dlatego też ten fragment twojego skąd inąd ciekawego tekstu wyboldowałem. PO rostu żadnego kryzysu przynajmniej ja tu nie widzę. Grają cały czas bez Boozera, Williams też jest jeszcze nieswój (faktem jest że dość powoli dochodzi do siebie po kontuzji), L10 5-5 z solidnymi rywalami, przedwczoraj bardzo ładnie wyciągnęli z Nets mimo że przegrywali już 20p, a więc...jest ten kryzys czy go nie ma?

Do góry
#2786714 - 20/12/2008 06:36 Re: Środowe propozycje... [Re: Skiper]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Wg mnie jest...a jest to spowodowane kontuzjami...ale powrot do meczu z Netsami moze byc zalazkiem do powrotu do swojej gry, co powinno dac pierwsza czworke na zachodzie...

Do góry
Strona 8 z 14 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 13 14 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (Huberthg, phenomenon, alfa, Sensei, burbon, Akhu, rafal08, VVega, wHiTe_StAr), 4402 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45062 Tematów
5586627 Postów

Najwięcej online: 4732 @ Wczoraj o 08:14