Strona 12 z 14 < 1 2 ... 10 11 12 13 14 >
Opcje tematu
#2967920 - 11/03/2009 22:24 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: Radek_89]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Co nie zmienia oczywiście faktu, że Liverpool w pełni zasłużył na ten awans, zupełnie dominując wczoraj na Realem. Amen.

Do góry
Bonus: Unibet
#2967933 - 11/03/2009 22:35 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: connor]
przemekwn Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2005
Postów: 1931
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie / Birmingh...
Ktoś tu napisał na temat straconej bramki przez Manchester (właściwie to wpadki VDS) w ligowym meczu z Newcastle, szkoda, że nie wspomniał o 1311 minutach bez straty bramki.
Oba zespoły mają problemy kadrowe , dlatego trener jednego z zespołów będzie miał wytłumaczenie w razie przegranej. Swoją drogą sprawiedliwe byłoby gdyby Jose mecz obejrzał z trybun za wypowiedź po pierwszym meczu.
Jeśli chodzi o typowanie to ciężko cokolwiek powiedzieć, mecz raczej do oglądanie niż do obstawiania- oba zespoły w bardzo dobrych formach - Inter poległ ostatnio 17 stycznia zaś United od 15 spotkań są niepokonani.
Co ciekawe zespoły spotkały się tylko raz - w sezonie 98/99 gdy na wyjeździe United zremisował 1:1 a u siebie wygrał 2:0.
Gdy już jesteśmy przy historii warto wspomnieć, że na 13 konfrontacji między trenerami tych zespołów Jose przegrał tylko raz.
Ja w tym meczu obstawiam wynik 1:0 i 2:0 za drobne żeby się lepiej oglądało. Nikomu nie radzę dawać grubych $ bo cholera wie czy jakiś były alkoholik nie rozkręci się za bardzo smile

Do góry
#2967965 - 11/03/2009 22:58 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: przemekwn]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
Originally Posted By: przemekwn

Oba zespoły mają problemy kadrowe , dlatego trener jednego z zespołów będzie miał wytłumaczenie w razie przegranej. Swoją drogą sprawiedliwe byłoby gdyby Jose mecz obejrzał z trybun za wypowiedź po pierwszym meczu.


napisz proszę o tych problemach kadrowych MU.

może chodzi Ci o Garego Newila? laugh

porównywanie problemów kadrowych obu zespołów jest co najmniej nie na miejscu.

Do góry
#2967996 - 11/03/2009 23:13 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: mura]
przemekwn Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2005
Postów: 1931
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie / Birmingh...
Mówiłem to w perspektywie dwumeczu - Neville , Brown, Silva, Vidic; Ferdinand dziś też na bank nie zagra na 100 %.

Do góry
#2968017 - 11/03/2009 23:27 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: przemekwn]
Kieras Offline
BKS Sparta

Meldunek: 09/01/2008
Postów: 16087
hehe przemekwn o jakim my mowimy problemach no moze ja cos nie wiem dlaczego vidic nie ma grac i ferdinand;>vidic chyba powraca do skladu a evra bedzie rzadzil tak jak w pierwszym meczu;] 3:1 !!!

Do góry
#2968023 - 11/03/2009 23:28 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: przemekwn]
kurson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/05/2004
Postów: 6893
Skąd: Kraków / Ustrzyki Dolne
Ja mam zagrane:

Porto - Atletico 2 DNB po 2.60
Roma - Arsenal 2 DNB po 2.09


Atletico przekonało mnie dwoma ostatnimi meczami w PD, poza tym po statach widać, że granie na wyjazdach nie powoduje u nich specjalnego stresu. Jedyna obawa to wrażenia po pierwszym meczu tej pary - wprawdzie widziałem tylko skrót, ale remis należy traktować jako sukces AM. Mimo tej obawy dam się skusić na to DNB po takim kursie.
Roma podobała mi się w meczu z Interem, ale ARsenal podobał mi się jeszcze bardzie w meczu z Romą i wychodzi mi, że inwestycja w DNB po kursie pozyżej 2.00 powinna być opłacalna.

Jeśli chodzi o typowanie meczu ManU - Inter, to odpuszczam. Granie przeciwko Interowi po kursie 1.65-1.70 to dla mnie za duże ryzyko, natomiast granie Interu po tym co wyrabiała obrona choćby w meczu z Romą też trąci hardcorem. wink

Zastanawiam się co zrobić w meczu Barcelony. Kurs na hc -1.5 całkiem niezły (2.15-2.20), ale jakoś nie przekonuje mnie teoria pogromu. Na niby "bezpieczne" hc -1 dają 1.60-1.65, ale taka wartość daleka wg mnie od value.

Do góry
#2968146 - 12/03/2009 00:24 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: Kieras]
przemekwn Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2005
Postów: 1931
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie / Birmingh...
Originally Posted By: QLUZOr20
hehe przemekwn o jakim my mowimy problemach no moze ja cos nie wiem dlaczego vidic nie ma grac i ferdinand;>vidic chyba powraca do skladu a evra bedzie rzadzil tak jak w pierwszym meczu;] 3:1 !!!


Cytat:
Mówiłem to w perspektywie dwumeczu

W pierwszym meczu nie grał
A Rio nie zagra na 100 % swoich możliwości (zapomnialem dodać).

Do góry
#2968163 - 12/03/2009 00:31 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: kurson]
HenkSiracius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/02/2008
Postów: 3444
Skąd: Bytom
Originally Posted By: kurson

Zastanawiam się co zrobić w meczu Barcelony. Kurs na hc -1.5 całkiem niezły (2.15-2.20), ale jakoś nie przekonuje mnie teoria pogromu. Na niby "bezpieczne" hc -1 dają 1.60-1.65, ale taka wartość daleka wg mnie od value.


"bezpieczne" hc -1 w betsafe po kursie 2,15, a jak wspomniałeś wcześniej to cie chyba zadowala? (nie tylko ciebie zresztą, sam to pobrałem)

Do góry
#2968177 - 12/03/2009 00:35 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: HenkSiracius]
dondo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/02/2007
Postów: 2415
Henk chyba nie zrozumiałeś dokładnie. Te bezpieczne -1 przy kursie ok. 1.6 to takie że masz zwrot w przypadku wygrania przez Barcelone róźnicą 1 bramki (np w Pinnacle dostepne). W Betsafe itp będzie przegrana, stąd wyższy kurs.

Do góry
#2968179 - 12/03/2009 00:36 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: connor]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Originally Posted By: Experto

Obawialem sie ze MU bedzie gral kazdy 2zlotowkowicz oraz amator pewek, ale zauwazylem ze trend jest w druga strone(na kilku forach), ci ktorzy zazwyczaj graja pewniaki w ligowych potyczkach sawiaja na Inter, nie powiem to mnie troche uspokoilo, bo obawialem sie ze rzuca sie na MU laugh


Zawsze bawiła mnie ta teoria laugh Myślisz, że kolesie zarabiający miliony euro/funtów przejmują się tym, co zagra przysłowiowy Kowalski i ilu tych grających Kowalskich będzie na całym świecie ? W życiu laugh

Dzisiaj prawie wszystkie atuty są po stronie MU. Własny stadion, równa forma, wyśmienita defensywa i mimo wszystko większy potencjał, niż włoski rywal.

Liczenie na charyzmę Jose, jego wyśmienity bilans z SAF-em i geniusz Ibrahimovica to według mnie trochę za mało.

Z jednej strony mamy ogromny potencjał ofensywny MU, z drugiej zdziesiątkowaną obronę Interu. Gra na 0-0 to samobójstwo, pójście na wymianę ciosów tym bardziej.

Nie chcę pisać, że granie dzisiaj Czerwonych Diabłów to peffka, ale na pewno typ godny uwagi. Nie zdziwię się nawet, gdy pokryją handi.

Do góry
#2968192 - 12/03/2009 00:44 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: Szewa]
spiwoor Offline
veteran

Meldunek: 21/02/2005
Postów: 1556
Skąd: Częstochowa
Obstawianie na Inter opiera się na pozapiłkarskich przesłankach - "cudowny trener", "a nuż drużyna gorsza wygra z lepszą", "kursy na ManU zaniżone i grzechem nie zagrać na Inter".Wszystko rozstrzygnie się już za 10 godzin i wtedy zobaczymy czy takie granie ma jakikolwiek sens.Patrząc na umiejętności i wartość drużyny, to Manchester jest drużyną o klasę lepszą, co wyraźnie pokazał pierwszy mecz.Sytuacja jak dla mnie analogiczna do rywalizacji Liverpoolu z Realem-przed pierwszymi meczami w obu parach szanse na awans dawano obu drużynom ale już po pierwszych meczach okazało się, że drużyny angielskie zwyczajnie dominują nad swoimi przeciwnikami i to na ich stadionach.Liverpool tą przewagę udokumentował bramką, ManU takiej sytuacji nie wykorzystał ale stworzyl sobie nawet więcej okazji.

Kiedy zajrzalem na forum kilka dni temu, to miałem wrażenie, że ludzie piszący o niespodziankach ze strony Realu i Interu pozapominali o pierwszych meczach lub w ogole ich nie obejrzeli, bo jak inaczej tłumaczyć usilne doszukiwanie się wygranych(awansu) zespołów, które na tle przeciwnika prezentowały bardzo mierną grę i nie pokazały niczego, co dawałoby im szansę na poprawę wyniku w rewanżach.

Wczoraj po raz pierwszy Liverpool pogrążył ludzi myślących życzeniowo, dzisiaj zrobi to Manchester.Obstawiam spokojną wygraną i mecz w pełni kontrolowany przez Anglików.

pozdrawiam

P.S. Uprzedzam ewentualne pytania i propozycję: nie postawiłem i nie postawię na ten mecz wszystkich oszczędności, domu, nerki itd smile To tylko piłka- kazdy wynik jest możliwy,a ja też mogę się mylic.W każdym razie zagrałem grubo awans ManU po 1,57(Expekt) , a dzisiaj postawie jeszcze na wygraną w regulaminowym czasie.

Do góry
#2968198 - 12/03/2009 00:46 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: Szewa]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Originally Posted By: Szewa
Originally Posted By: Experto

Obawialem sie ze MU bedzie gral kazdy 2zlotowkowicz oraz amator pewek, ale zauwazylem ze trend jest w druga strone(na kilku forach), ci ktorzy zazwyczaj graja pewniaki w ligowych potyczkach sawiaja na Inter, nie powiem to mnie troche uspokoilo, bo obawialem sie ze rzuca sie na MU laugh


Zawsze bawiła mnie ta teoria laugh Myślisz, że kolesie zarabiający miliony euro/funtów przejmują się tym, co zagra przysłowiowy Kowalski i ilu tych grających Kowalskich będzie na całym świecie ? W życiu laugh


Smiej sie, chyba nie pamietasz czasow DJ SACHIEGO grin On polozylby mi taki MU na lopatki od razu.

Do góry
#2968202 - 12/03/2009 00:47 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: connor]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
DJ to był fenomen, wyjątek potwierdzający regułę grin

Do góry
#2968209 - 12/03/2009 00:51 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: Szewa]
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
co myślicie o barcelonie ? overek wpadnie ?
może inaczej czy LION strzeli jedną bramkę ? smile

Do góry
#2968215 - 12/03/2009 00:54 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: raiders_]
Adammm Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/10/2006
Postów: 1849
Originally Posted By: raiders_
co myślicie o barcelonie ? overek wpadnie ?
może inaczej czy LION strzeli jedną bramkę ? smile


ja mysle ze over prawdopodobny, ale bardziej sie sklaniam do wyniku 2 - 0 dla Barcelony, Hendi mi sie bardziej podoba smile

Do góry
#2968217 - 12/03/2009 00:58 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: spiwoor]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
Originally Posted By: spiwoor
Obstawianie na Inter opiera się na pozapiłkarskich przesłankach - "cudowny trener", "a nuż drużyna gorsza wygra z lepszą", "kursy na ManU zaniżone i grzechem nie zagrać na Inter".Wszystko rozstrzygnie się już za 10 godzin i wtedy zobaczymy czy takie granie ma jakikolwiek sens.Patrząc na umiejętności i wartość drużyny, to Manchester jest drużyną o klasę lepszą, co wyraźnie pokazał pierwszy mecz.Sytuacja jak dla mnie analogiczna do rywalizacji Liverpoolu z Realem-przed pierwszymi meczami w obu parach szanse na awans dawano obu drużynom ale już po pierwszych meczach okazało się, że drużyny angielskie zwyczajnie dominują nad swoimi przeciwnikami i to na ich stadionach.Liverpool tą przewagę udokumentował bramką, ManU takiej sytuacji nie wykorzystał ale stworzyl sobie nawet więcej okazji.

Kiedy zajrzalem na forum kilka dni temu, to miałem wrażenie, że ludzie piszący o niespodziankach ze strony Realu i Interu pozapominali o pierwszych meczach lub w ogole ich nie obejrzeli, bo jak inaczej tłumaczyć usilne doszukiwanie się wygranych(awansu) zespołów, które na tle przeciwnika prezentowały bardzo mierną grę i nie pokazały niczego, co dawałoby im szansę na poprawę wyniku w rewanżach.

Wczoraj po raz pierwszy Liverpool pogrążył ludzi myślących życzeniowo, dzisiaj zrobi to Manchester.Obstawiam spokojną wygraną i mecz w pełni kontrolowany przez Anglików.

pozdrawiam

P.S. Uprzedzam ewentualne pytania i propozycję: nie postawiłem i nie postawię na ten mecz wszystkich oszczędności, domu, nerki itd smile To tylko piłka- kazdy wynik jest możliwy,a ja też mogę się mylic.W każdym razie zagrałem grubo awans ManU po 1,57(Expekt) , a dzisiaj postawie jeszcze na wygraną w regulaminowym czasie.


hola hola panie dziejku, takich glupot juz nie piszmy

wklejam statsy:

Real Madrid Liverpool
15(5) Shots (on Goal) 10(4)
13 Fouls 19
7 Corner Kicks 2
2 Offsides 3
59% Time of Possession 41%
2 Yellow Cards 3
0 Red Cards 0
3 Saves 5

to ze Pool pokazal dojrzalszy futbol, zelazna konsekwencje w grze defensywnej i wyprowadzal grozne kontry, nie znaczy, ze mial przewage, wiec nie piszmy takich debilizmow smile

Do góry
#2968223 - 12/03/2009 01:03 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: bitnap]
spiwoor Offline
veteran

Meldunek: 21/02/2005
Postów: 1556
Skąd: Częstochowa
czy Ty chcesz chłopie powiedzieć, że w meczu w Madrycie, Liverpool nie miał przewagi?!

Ty chyba faktycznie obejrzałeś same statystyki a nie mecz..

Do góry
#2968227 - 12/03/2009 01:05 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: bitnap]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
czy to że Real miał więcej strzałów czy tam posiadania piłki to mało znaczy bo nic z tego nie wychodziło, każdy może mieć oddanych nawet 30 strzałów w meczu i mecz przegrać i zagrać totalnie żenujące spotkanie.W Madrycie poza 1 strzałem w 2 połowie Robbena czy tam Higuaina nie było żadnej klarownej sytuacji po której Reina musiałby się popisywać paradami.Live zagrało mądrze i wykorzystało to co miało a w rewanżu pokzali że wygrana w Madrycie nie była przypadkiem.

Dziś tak samo może być z Interem...

Do góry
#2968237 - 12/03/2009 01:08 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: spiwoor]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
Originally Posted By: spiwoor
czy Ty chcesz chłopie powiedzieć, że w meczu w Madrycie, Liverpool nie miał przewagi?!

Ty chyba faktycznie obejrzałeś same statystyki a nie mecz..


lo boze, zenujace, naprawde zenujace

Liverpool sie bronil(z nastawienie ma kontry), Real walil glowa w mur, ale probowal atakowac

raz jeszcze powtorze, LIVERPOOL NIE MIAL ZADNEJ PRZEWAGI W PIERWSZYM MECZU

ps: ogladalem caly mecz

Do góry
#2968243 - 12/03/2009 01:10 Re: Liga Mistrzów 1/8 finału [Re: wafe(L)nica]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Milo by bylo gdyby ultrasy zachowaly troche obiektywizmu, bo jakbym nie ogladal dwoch meczow realu z liverpoolem to bym jeszcze uwierzyl w to co niektorzy tu pisza ze to byly wyrownane mecze i ze real mial pecha laugh

Do góry
Strona 12 z 14 < 1 2 ... 10 11 12 13 14 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (VVega), 3314 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584583 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07