Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#3042256 - 07/04/2009 20:24 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Amkwish]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: Biszop
....Barcelona męczarnie w lidze...


Zawsze po seleccion Barca ma pod górkę, ale wyrazenie "meczarnie w lidze" wymiata smile


Zastąp "lidze" "ostatnim ligowym meczu",
będzie precyzyjniej.
Reszta pozostaje w mocy.

Do góry
Bonus: Unibet
#3042279 - 07/04/2009 20:40 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Biszop]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Biszop
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: Biszop
....Barcelona męczarnie w lidze...


Zawsze po seleccion Barca ma pod górkę, ale wyrazenie "meczarnie w lidze" wymiata smile


Zastąp "lidze" "ostatnim ligowym meczu",
będzie precyzyjniej.
Reszta pozostaje w mocy.


Biszop, zwróć uwage na mecze Barcy rozgrywane bezposrednio po powrocie grajków z seleccion.

Poza tym w Valladolid kazdej druzynie gra sie cieżko, w ubiegłym sezonie nie wygrały tam Real i Barcelona.

W sobote stawiałem 1X Valladolid grin

"Meczarnie" nie były zaskoczeniem ,ale jutro zobaczymy efektowne zwyciestwo Blaugrany, co najmniej dwoma bramkami.

I tak na marginesie - Real meczył sie bardziej w Maladze niz Barca w Valladolid.
Real majacy tylko lige na głowie.
Barca wygrała w Maladze 4:1 ,u siebie zaś 6:0.

Nie namawiam ,ale na handi -1,5 kurs jest bardzo dobry.

Do góry
#3042297 - 07/04/2009 20:48 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Biszop]
Ostry1x2 Offline
stranger

Meldunek: 24/03/2009
Postów: 14
Originally Posted By: Biszop


Zastąp "lidze" "ostatnim ligowym meczu",
będzie precyzyjniej.
Reszta pozostaje w mocy.


Chyba ostatniego meczu Barcelony nie widziałeś albo spodziewałeś się 7:0 laugh
Barcelona wygrała pewnie i nie dała rywalowi nawet przyfikać.
Więc takie wyświechtane frazesy zostaw dla siebie.
Poza tym czerwona kartka dla Messiego czy E2 laugh
Czegoś ty się nawąchał laugh
Dzisiaj Barca będzie miała trudną przeprawę, choć bardzo jej pomoże, że nie zagra Lucio i Van Buyten. Ten drugi to i tak by nie grał, ale jest lepszy od niedoświadczonego Breno. Bayern jeszcze z Barceloną nie przegrał, dziś jednak będzie o to trudno. Over jest lepszym rozwiązaniem, bo ja myślę, że Bayern strzeli

Do góry
#3042384 - 07/04/2009 21:46 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Ostry1x2]
zecik Offline
addict

Meldunek: 17/03/2009
Postów: 460
Skąd: Poznań
Jeszcze do meczu w Barcelonie:

Według oficjalnych informacji niemieckiego klubu, van Buyten nie poleciał z drużyną na mecz do Hiszpanii ze względu na "poważne kłopoty osobiste". Z kolei występ Lucio uniemożliwił uraz mięśnia, którego nabawił się w ostatnim spotkaniu ligowym z Wolfsburgiem (1:5).

Wobec ich absencji, parę środkowych obrońców w środowym spotkaniu na Camp Nou w ekipie mistrza Niemiec tworzyć będą prawdopodobnie Argentyńczyk Martin Demichelis i 19-letni Brazylijczyk Breno. Do kadry został włączony z drużyny rezerw Holger Badstuber.

Można się zastanawiać nad hcp coraz mocniej

Do góry
#3042393 - 07/04/2009 21:52 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Ostry1x2]
laser Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/08/2006
Postów: 4621
Originally Posted By: Ostry1x2
Czegoś ty się nawąchał laugh


Wyżarta z Ciebie gęba i niewyparzona jak na new usera. Oczywiście nie mam nic naprzeciwko "nowym", ale w nowym gronie uważałbym jakie gnioty produkuje w swoich postach

Cytat:
bo ja myślę...


Serio? brak uzasadnienia temu przeczy

A żeby nie było OT - dzisiaj wziąłem over 4,5 na obydwa dzisiejsze mecze po 2,40. Dlaczego?
- Ferguson żądny rewanżu za upokorzenie sprzed paru lat ustawi zespół ofensywnie, wraca Rooney - 1-2 bramki,
- nie będzie Ryła, obrona ManU bez niego już nie raz i nie dwa pokazała jak daje się wkręcać zespołom dużo słabszym niż doskonale dysponowane Porto,
- Villareal-Arsenal - tutaj powinno być łatwiej o over niż w Manchsterze i mimo wszystko bardziej liczę w tej materii na Arsenal, bo jakoś nie widzę Kanonierów w roli chłodnych szachistów - ofensywa i conajmniej 1:2

Do góry
#3042419 - 07/04/2009 22:01 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Ostry1x2]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: Ostry1x2
Originally Posted By: Biszop


Zastąp "lidze" "ostatnim ligowym meczu",
będzie precyzyjniej.
Reszta pozostaje w mocy.


Chyba ostatniego meczu Barcelony nie widziałeś albo spodziewałeś się 7:0 laugh
Barcelona wygrała pewnie i nie dała rywalowi nawet przyfikać.
Więc takie wyświechtane frazesy zostaw dla siebie.
Poza tym czerwona kartka dla Messiego czy E2 laugh
Czegoś ty się nawąchał laugh
Dzisiaj Barca będzie miała trudną przeprawę, choć bardzo jej pomoże, że nie zagra Lucio i Van Buyten. Ten drugi to i tak by nie grał, ale jest lepszy od niedoświadczonego Breno. Bayern jeszcze z Barceloną nie przegrał, dziś jednak będzie o to trudno. Over jest lepszym rozwiązaniem, bo ja myślę, że Bayern strzeli


Spodziewałem się dokładnie 7-0, nie wiem skąd wiedziałeś, jestem zaskoczony.
Meczu oczywiście nie widziałem, czytałem komenty na onecie.
Wąchałem kwiatki na łące, mówili że to mlecze ale wychodzi chyba na to że były indyjskie albo holenderskie, muszę tam wrócić bo widzę że Ty tam byłeś, a też chcę żeby wszystko było oczywiste.
O kartkach ot, tak sobie napisałem bo lubię s.f.


amkwish, nie wnikam czy lizali rany po reprezantycjnej przerwie, mecz był lichy i tyle i nie to że oczekuję od nich gry na 100% przez cały sezon, wygrali i nie ważne ile i jak, 3 pkt zainkasowane i to się liczy,
napisałem wyraznie, i jedni i drudzy to nie będą te same zespoły co w weekend.
1x2 nie typuje bo to że bedzie pokryte handi i to że będzie bramkowy remis mnie wcale nie zdziwi,
najbliżej mi do tego żeby pokusić się o zagranie że Bawarczycy strzelą 2 bramki, jedną są w stanie strzelić spokojnie niezależnie od tego jak zagra Barcelona, a dwie wcale nie są takie niemożliwe.

Poszukam sobie pózniej kursów i coś dla siebie wybiorę:)

Dziś za to chciałbym zobaczyć jak rodacy doprowadzają Krystynę do płaczu grin
jakiś nie strzelony karny, koślawy wolny to z serii życzenia.

a do grania to że Porto strzeli bramkę, Porto gra dobrze kiedy atakuje, kiedy wychodzą założeniem "kontrolowania" meczu to często dostają bramkę i muszą wracać do tego co im wychodzi najlepiej,
na ich miejscu grałbym o to żeby strzelić,
podoba mi się over, kurs 2,20 na ten mecz był jeszcze rano do złapania, jak Porto strzeli to over wygląda na peffkę.

w drugim meczu obie powinny strzelić, over też mnie ni zdziwi bo Arsenal limit gównianej gry na 0-0 juz wyczerpał, a do tego rywal tak jak oni lubi pograć szybką pilkę,
kursy sporo lepsze niż w 1 meczu.

Do góry
#3042424 - 07/04/2009 22:04 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Biszop]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Biszop
Padłem na plecy jak zobaczyłem kto będzię głównym "referee" jutro w Barcelonie laugh
Nieżebym coś mu wypominał bo osobiście nie mam co:) tylko pierwsza myśl jaka mnie naszła to jego narcystyczny wyraz twarzy na płycie słynnego stadionu i bijąca z twarzy chęć pokazania kto tu jest największą gwiazdą laugh


Nic z tych rzeczy.

Wśród drukarzy-pajaców Webb to jeszcze swieżak na dorobku, do wzorcowego durnia z dobrą pozycją w centrali, jakim był Colina, sporo mu jeszcze brakuje.

Bedzie grzeczny, potulny i załozy pampersa.

Chec pogwiazdorzenia to dokonanie wyboru pomiedzy Laportą i Beckenbauerem ,a taki wybór moze sie skończyc scieciem "łeba" i zsyłką na peryferie rozgrywkowe (mecz pucharu UEFA w Armenii lub Intertoto na Malcie).

Jedyna okazja na zwrócenie na siebie uwagi bedzie mozliwosc pokazania zółtych kartek i z tej mozliwosci ten drukarz z pewnoscia skorzysta, ale czerwo ,karny....nie wierzę smile

Do góry
#3042456 - 07/04/2009 22:26 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Amkwish]
TCJ23 Offline
member

Meldunek: 03/01/2007
Postów: 119
Skąd: Łódź
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: Biszop
Padłem na plecy jak zobaczyłem kto będzię głównym "referee" jutro w Barcelonie laugh
Nieżebym coś mu wypominał bo osobiście nie mam co:) tylko pierwsza myśl jaka mnie naszła to jego narcystyczny wyraz twarzy na płycie słynnego stadionu i bijąca z twarzy chęć pokazania kto tu jest największą gwiazdą laugh


Nic z tych rzeczy.

Wśród drukarzy-pajaców Webb to jeszcze swieżak na dorobku, do wzorcowego durnia z dobrą pozycją w centrali, jakim był Colina, sporo mu jeszcze brakuje.

Bedzie grzeczny, potulny i załozy pampersa.

Chec pogwiazdorzenia to dokonanie wyboru pomiedzy Laportą i Beckenbauerem ,a taki wybór moze sie skończyc scieciem "łeba" i zsyłką na peryferie rozgrywkowe (mecz pucharu UEFA w Armenii lub Intertoto na Malcie).

Jedyna okazja na zwrócenie na siebie uwagi bedzie mozliwosc pokazania zółtych kartek i z tej mozliwosci ten drukarz z pewnoscia skorzysta, ale czerwo ,karny....nie wierzę smile


No tak, ale w którą stronę ten Łeb będzie się popisywał? Nie czaje na którą mańkię on ma lizać dupsko?
A tak na marginesie to chciałem znaleźć na mecz org linki do stron ze sędziami (tylko coś więcej niz CL, UEFA,) aczkolwiek nie znalazłem, wiem, że to nie jest miejsce ale pleeeaska o dobrą stronkę o sędziach.

Ten pomysł na kartki to jest EXTRA pomysł. ŁEB jest taki podniecony jak wie, że jest w kamerach , że na bank będą jakieś karteczki, pytanie dla kogo?

Do góry
#3042476 - 07/04/2009 22:38 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Amkwish]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: Biszop
Padłem na plecy jak zobaczyłem kto będzię głównym "referee" jutro w Barcelonie laugh
Nieżebym coś mu wypominał bo osobiście nie mam co:) tylko pierwsza myśl jaka mnie naszła to jego narcystyczny wyraz twarzy na płycie słynnego stadionu i bijąca z twarzy chęć pokazania kto tu jest największą gwiazdą laugh


Nic z tych rzeczy.

Wśród drukarzy-pajaców Webb to jeszcze swieżak na dorobku, do wzorcowego durnia z dobrą pozycją w centrali, jakim był Colina, sporo mu jeszcze brakuje.

Bedzie grzeczny, potulny i załozy pampersa.

Chec pogwiazdorzenia to dokonanie wyboru pomiedzy Laportą i Beckenbauerem ,a taki wybór moze sie skończyc scieciem "łeba" i zsyłką na peryferie rozgrywkowe (mecz pucharu UEFA w Armenii lub Intertoto na Malcie).

Jedyna okazja na zwrócenie na siebie uwagi bedzie mozliwosc pokazania zółtych kartek i z tej mozliwosci ten drukarz z pewnoscia skorzysta, ale czerwo ,karny....nie wierzę smile


"Imidż" trzeba jakoś zbudować, w moim odczuciu buduje go już od jakiegoś czasu, z początku trochę nieśmiało, od Euro się rozkręcił i jakoś nie widzę kogo miałby się obawiać,
europiłka jest nastawiona na zysk, rekordy zyskowności są kręcone z roku na rok,
dramatyczny mecz wielkiej Barcelony z wielkim, kiedyś czy dziś co za różnica, Bayernem jest idealną okazją na podbicie punktów procentowych,
Webb ma już dość mocne plecy, zsyłka w wymienione rejony grozi mu tylko w wypadku jakby dopuścił do zbiorowego gwałtu jednego ze swoich liniowych, czerwona kartka nawet dla Messiego mniej lub bardziej zasłużona krzywdy mu nie zrobi, tego jestem dziwnie pewien.

Oczywiście czerwona kartka dla któregoś z w/w musi mieć podstawy ale jeśli takowe się pojawią, choćby naciągane, to myślę że mu ręka nie zadrży,
zresztą bardziej mi chodzi o żółte kartoniki choć jakieś "kosmiczne" czerwo spróbuję pobrać z dobrym kursem.

Do góry
#3042658 - 08/04/2009 00:34 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Biszop]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
a zagrałem na dziś dla jakiś tam emocji przed jutrem takie coś :

Man Utd - Porto HT/FT X/2 15,0

Ciekawy teatr dziś powinniśmy zobaczyć oby nie w roli 1 aktora.

Liczę tu na gości bo mają szanse sprawić niespodziankę bo nie oszukujmy się Manu ostatnio zawodzi i nie gra za rewelacyjnie.

Kibicuję dziś gościom z Portugalii.

Do góry
#3042902 - 08/04/2009 02:04 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: wafe(L)nica]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
MU -1.5
Barca -1.5
Liverpool
Arsenal X2 oraz draw no bet.

Delikatnie zagrane dlatego ze ostatnio wszystko weszlo po swietnych kursach z LM, z pilki noznej mam spore zaleglosci, wiec bardziej fart niz skills smile

Takie luzne mysli;

MU nie lubie, mam nadzieje ze odpadna, ale nie moge przejsc obok ciekawych kursow. Arsenal coraz lepiej, gracze wracaja po kontuzjach, nie spodziewam sie porazki, mysle ze zapewnia sobie juz niezla pozycje w Hiszpanii przed rewanzem.

Liverpool w takiej formie, ze az milo ich ogladac, kibicuje Chelsea, ale patrzac na ostatnie mecze to Liverpool powinien ich pyknac 2 bramkami(chyba ze znowu bedzie z 4 slupki).

Barca to Barca, amkwish pisze ze izi, podobnie mysle grin

Do góry
#3043068 - 08/04/2009 02:41 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Biszop]
Ostry1x2 Offline
stranger

Meldunek: 24/03/2009
Postów: 14
Originally Posted By: Biszop

Oczywiście czerwona kartka dla któregoś z w/w musi mieć podstawy ale jeśli takowe się pojawią, choćby naciągane, to myślę że mu ręka nie zadrży,
zresztą bardziej mi chodzi o żółte kartoniki choć jakieś "kosmiczne" czerwo spróbuję pobrać z dobrym kursem.


Prędzej Valdés strzeli bramkę niż Messi dostanie czerwo laugh
I kursiwo większe, to biorę
grinJak lecimy kosmos to lećmy ozdoba

edit:
Jak nie potrafisz inaczej idz na onet, tam będziesz gwiazdą, tu Ci przyszłości nie wróżę ale mogę Twą droge do wyjścia znacząco skrócić, Twoj wybór.


Edited by Biszop (08/04/2009 03:33)

Do góry
#3043171 - 08/04/2009 03:11 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Ostry1x2]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Ostry1x2

Prędzej Valdés strzeli bramkę niż Messi dostanie czerwo laugh
I kursiwo większe, to biorę
grinJak lecimy kosmos to lećmy ozdoba


Heh, gdyby tak Kuszczak bronił w Bayernie to wcale nie byłby taki kosmos grin

Co sie zas tyczy Messiego to jest takim samym kandydatem do czerwa jak pozostałych 21 graczy.

Leoś w tym sezonie miał juz kilka odruchów niekontrolowanych ,za oplucie rywala powinien wylecieć ,nazwisko go uratowało i bojaźliwość drukarza.

W kazdym szaleństwie moze byc metoda ,szwaby duzo słabsi piłkarsko moga sie chwycic kazdej mozliwosci.

Sprowokowanie wiodacego grajka przeciwnika ,jego absencja w rewanżu plus głupota Webba - to jest mozliwe.

Natomiast bramka Valdeza ,nawet z Kuszczakiem po przeciwnej stronie raczej nie.
Z prostej przyczyny ,Victorino nigdy nie osiagnal 60 metrów wykopem laugh


Z rzeczy bardziej przyziemnych.

W Barcelonie deszczowo i bardzo zimno.
Cała noc lało ostro ,teraz tez pada ,opady zapowiadane sa do soboty włacznie.

Takie okolicznosci powinny bardziej sprzyjać Bayernowi ,dlatego handi -2,5 nie zaryzykuje.

Do góry
#3043242 - 08/04/2009 03:30 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Amkwish]
Ostry1x2 Offline
stranger

Meldunek: 24/03/2009
Postów: 14
Myślałem że to poważne forum i ludzie poważne typy dają, ale widać jednego z kolegów żarty się trzymają. Jak ktoś chce to niech spobie takie coś gra, ale po co taki kosmos dawać.
Przypomniało mi się, że niemiecki bramkarz Rensig to jest jeszcze większy ogórek od naszego Kuszczaka. Rensing plus Breno to mogą być dwaj dodatkowi zawodnicy Barcy.

Do góry
#3043259 - 08/04/2009 03:36 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Ostry1x2]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Originally Posted By: Ostry1x2
Jak ktoś chce to niech spobie takie coś gra, ale po co taki kosmos dawać.


gdzies czytalem cos takiego ze jak na dany kosmos jest szansa jedna na sto a bukmacher wystawia szanse jedna na dwiescie to trzeba to grac.

Do góry
#3043264 - 08/04/2009 03:37 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Amkwish]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Na szybko, gram 2 overy, w Teatrze marzeń i na Estadio El Madrigal, ten drugi gram 6/10 kurs 2,44, do tego gram Porto strzeli @1,95 4/10
ten pierwszy przekonuje mnie na 3/10.

Zagram też kartki ale zostawie je dla siebie bo nie lubię się tłumaczyć przed palantem dlaczego zagrałem tak a nie inaczej.

Do góry
#3044619 - 08/04/2009 22:01 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Biszop]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Zdarzenie:FC Barcelona - Bayern Monachium
Data: 08.04.2009 Godz: 20:45
Typ: Barcelona (-1.0)
Kurs: @1,86
Stawka: 6/10
Buk: Pinnacle
Stadion: Nou Camp

Powiem szczerze że po tym co miałem okazję oglądać w ostatniej kolejce Bundesligi jeszcze bardziej przekonałem się do tego typu. Bayern dziurawy jak "ser szwajcarski" a w dodatku dzisiaj nie będzie mógł zagrać Lucio oraz Van Buyten. W bramce Rensing i tu tutaj taka moja mała podpowiedź w stronę działaczy Bayernu - szukacie bramkarza kupcie Kuszczaka. Tomek jest o klasę lepszy niż obecny bramkarz Bayernu, Rensing po prostu nie pasuję do tego zespołu.

Henry, Messi i Eto równa się 81 goli strzelonych w tym sezonie. Dużo meczy Barcy zobaczyłem w tym roku i oni nawet gdy przegrywają to i tak cały czas koczują na połowie rywala. Barca jest naprawdę niewiarygodnie silna i wątpię by Bayern sobie dzisiaj z tą siłą poradził!

FC Barcelona: Valdés - Sylvinho, Puyol, Pique/Márquez, Alves - Toure, Xavi, Iniesta - Henry, Eto'o, Messi

Bayern Monachium: Rensing - Lell, Demichelis, Breno, Lahm - Ze Roberto, van Bommel, Ribery, Schweinsteiger - Podolski, Toni

Do góry
#3044661 - 08/04/2009 22:34 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Jose]
wHiTe_StAr Online   sad
Fundator

Meldunek: 15/11/2004
Postów: 24820
Skąd: Kraków
Barcelona -1 AH w tym momencie stoi po 1.60

Do góry
#3044695 - 08/04/2009 23:00 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: wHiTe_StAr]
Szypii Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/01/2007
Postów: 3040
2,0 w bet365 a rano było 2,5

Do góry
#3044708 - 08/04/2009 23:12 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Szypii]
Niepoprawny_Pesymista Offline
addict

Meldunek: 24/12/2008
Postów: 620
Skąd: Poznań
John Cage często mawiał: "I'm troubled". I mnie jako wieloletniego cule Barcy ciśną się na usta te slowa- gdy patrzę jakie masy ludzi grają dzis Barcę i do tego Barcę z hc...
Czyżby wszyscy dzis wieczór mieli zarobic?

Do góry
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, Irek, Sensei, igea23, latajaca_holenderka, wHiTe_StAr, VVega, burbon, kemp, Akhu), 3671 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583918 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07