Strona 19 z 22 < 1 2 ... 17 18 19 20 21 22 >
Opcje tematu
#3492508 - 04/11/2009 02:54 Re: Kibice [Re: mat2000]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Originally Posted By: mat2000

Niektorzy nie rozumieja ze to nie sa zarty. Na Ł3 trwa wojna, a jak wiadomo na wojnie zadne zasady nie obowiazuja. S zrobil co uwazal za stosowne. Przyczepic sie mozna tylko do tego, ze zaintonowal to w strone trybun, a nie w twarz samemu Walterowi.
No sorry, ale jezeli ktos przy kazdej nadzarzajacej sie okazji robi mi kolo piora, chce zabrac mi jedna z najwazniejszych rzeczy w zyciu i najchetniej widzialby mnie w mamrze to nic dziwnego, ze sprawilo by mi przyjemnosc jakby poszedl do piachu.



smirk crazy

Ja tylko popodkreślałem te 'kwiatki' i już spadam, bo dyskusja z osobami, które poważnie tak uważają, jest po prostu uwłaczająca.

Do góry
Bonus: Unibet
#3492567 - 04/11/2009 03:07 Re: Kibice [Re: Mindman]
cobra Offline
Luc Nilis

Meldunek: 18/10/2007
Postów: 3103
Skąd: Piekary Śl. / gg:18662865
dokładnie, pierdola jak połamani, gosc daje na tych patałachów swoja kase a ci jeszcze szczekaja, odciac gotowke i niech majacza w 3 lidze hahaha palanty smile

Do góry
#3492574 - 04/11/2009 03:11 Re: Kibice [Re: Mindman]
koleszka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/04/2009
Postów: 7556
@midman to jak ci się to nie podoba to po cholere to komentujesz? jakby twoje zdanie miało jakiekolwiek znaczenie, najlepiej tu nie wchodź, to jest temat w którym wyraża się swoją opienię na jakiś temat głównie o kibicowaniu. Ty jak narazie wyśmiewasz innych i oceniasz jakbyś był nie wiadomo jakim moralistą, ale łatwo można wywnioskować kim jesteś ...

Do góry
#3492583 - 04/11/2009 03:14 Re: Kibice [Re: Mindman]
Emrod Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/06/2004
Postów: 5125
Delikatnie rzecz ujmując za Legią nie przepadam, ale w sporze z ITI jestem po ich stronie smile

Zarząd traktuje tamtejszych kibiców jak śmieci, więc trudno oczekiwać z ich trony full kultury.

Jak tu już parę osób zauważyło jakiś czas temu działacze Legii odmówili uczczenia pamięci zmarłego kibica! Nie jakiegoś kibola-małolata, ale faceta, który chodził na Legię (i nabijał przy okazji skarbonkę władzom) przez wiele lat.

Szacunek to jest kwestia dwustronna jak dla mnie. Poza tym nikt na meczu nie obrażał Ś.P. Wejcherta, więc o znieważaniu zmarłych mowy być nie może.
Szkoda tylko, że z PR-owskiego punktu widzenia taka akcja jak ta Starucha daje włodarzom Legii dodatkowe argumenty...

Nie chcę być złym prorokiem, ale finał inwestycji ITI w Legię widzę bardzo czarno. Starej ekipy kibicowskiej władze starają się pozbyć jak tylko się da, ale na ich miejsce nie ściągają nowych.
Mecz z wiceliderem, którym na dodatek jest rywal, który podnosi nieco ciśnienie, a na meczu 2500 ludzi - lekka żenada...

Poza tym z tego co się orientuję ITI nie daje, ale pożycza kasę Legii. Tak więc kiedy biznes okaże się nieopłacalny (a na razie tak to wygląda) to chłopaki upomną się o swoje, a wtedy będzie ciężko.

Jako kibic Ruchu i Borussi Dortmund wiem co to za uczucie, kiedy twój klub stoi na krawędzi bankructwa i nikomu tego nie życzę. Nawet Legii smile

Do góry
#3492642 - 04/11/2009 03:38 Re: Kibice [Re: cobra]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: cobra
dokładnie, pierdola jak połamani, gosc daje na tych patałachów swoja kase


Daje ? laugh

Swoja ? laugh

Do góry
#3492660 - 04/11/2009 03:43 Re: Kibice [Re: Amkwish]
cobra Offline
Luc Nilis

Meldunek: 18/10/2007
Postów: 3103
Skąd: Piekary Śl. / gg:18662865
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: cobra
dokładnie, pierdola jak połamani, gosc daje na tych patałachów swoja kase


Daje ? laugh

Swoja ? laugh

w jakims sesie swoja, skoro jest wspolwłascicielem firmy dajacej kase... powinni im podziekowac ze szmal daja bo by juz dawno "legła" w gruzach sie znalazła... pamietacie w jakich okolicznosciach wchodziło ITI na łazienkowska ? chyba to nie była kraina mlekiem płynaca ?

Do góry
#3492679 - 04/11/2009 03:48 Re: Kibice [Re: cobra]
Emrod Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/06/2004
Postów: 5125
Jak pisałem ITI pożycza, a nie daje! Swoją kasę to na Ruch dawał parę lat Mariusz Klimek i te parę baniek uratowało klub przed tragedią.

Dlatego też Walter jest dla kibiców Legii wrogiem, a Klimek na Ruchu bohaterem! Choć na pozór to dwaj tacy sami biznesmeni inwestujący w klub piłkarski.

Do góry
#3492693 - 04/11/2009 03:50 Re: Kibice [Re: Emrod]
cobra Offline
Luc Nilis

Meldunek: 18/10/2007
Postów: 3103
Skąd: Piekary Śl. / gg:18662865
pożycza ? a z czego oni to oddadza niby hahaha, smiech na sali, mistrza nie zdobeda, odpadaja w 1 rundach pucharów, innego sponsora nie widac... co mu wyczaruja ?

Do góry
#3492696 - 04/11/2009 03:51 Re: Kibice [Re: Emrod]
anfa_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/08/2006
Postów: 10735
Skąd: Lublin
mnie tylko zastanawia, ze niby cała Legia zawsze razem a wszyscy pozwolili ochronie ich ikone z gniazda wytargac i przeciagnac przez całe boisko.

dacie rade, cała kibicowska Polska z Wami.

Do góry
#3492715 - 04/11/2009 03:57 Re: Kibice [Re: anfa_]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Ten temat jest swietny

Do góry
#3492746 - 04/11/2009 04:06 Re: Kibice [Re: cobra]
xqwzts Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/03/2005
Postów: 6529
Originally Posted By: cobra
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: cobra
dokładnie, pierdola jak połamani, gosc daje na tych patałachów swoja kase


Daje ? laugh

Swoja ? laugh

w jakims sesie swoja, skoro jest wspolwłascicielem firmy dajacej kase... powinni im podziekowac ze szmal daja bo by juz dawno "legła" w gruzach sie znalazła... pamietacie w jakich okolicznosciach wchodziło ITI na łazienkowska ? chyba to nie była kraina mlekiem płynaca ?
kiedys mnie to denerwowalo, teraz za kazdym razem chce mi sie z tego smiac laugh
pamietam dokladnie co bylo kiedy wchodzilo ITI, pamietam tez ze kazdy sie cieszyl, ale po tym co oni robia z Legia teraz to wolalbym zeby nigdy Legii nie przejeli..
Wole 3 lige, kurnik, i jedyna taka atmosfere na trybunach w Polsce jaka wtedy byla,
niz 1 lige, zajebisty stadion i puste trybuny a na nich 2tys. kibicow, ktorych jedynym odzewem beda brawa po strzeleniu bramki..
ale moze i tego zabronia, na spektaklu w teatrze bije sie brawo na koncu.

ktory prawdziwy kibic jest teraz po stronie ITI.. niszcza wszystko, nie zdaja sobie sprawy jak duzo Legia zawdzieczala kibicom, wypinaja teraz na nas tylek i jest tego efekt, dno nie tylko poza boiskiem ale i na boisku... frown

Do góry
#3492775 - 04/11/2009 04:11 Re: Kibice [Re: anfa_]
xqwzts Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/03/2005
Postów: 6529
Originally Posted By: Anfalast
mnie tylko zastanawia, ze niby cała Legia zawsze razem a wszyscy pozwolili ochronie ich ikone z gniazda wytargac i przeciagnac przez całe boisko.

dacie rade, cała kibicowska Polska z Wami.
po pierwsze Staruch przesadzil wink po drugie ITI nalozylaby za to zakazy dla innych gdyby ruszyli na ochrone smile i moze dobrze ze tak sie nie stalo, wiesz jak wazny bylby to gol dla ITI w tym 'meczu'? tongue mozna sobie wyobrazic jakby wrzalo wtedy w mediach jacy to kibice Legii sa be laugh

Do góry
#3492860 - 04/11/2009 04:19 Re: Kibice [Re: xqwzts]
anfa_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/08/2006
Postów: 10735
Skąd: Lublin
nikt nie kaze ruszac na ochrone, wystarczylo im odciac przejscie. poza tym przeciez polowa z młyna krzyczała jeszcze jeden a potem filmiki telefonami robili jak go wynoszą. gdzie ta solidarnosc? nie powiesz mi, ze nie rozumieli tego co spiewaja i ich monitoring nie złapał. mysle, ze wiekszego samobója sobie strzelilo iti tą akcją anizeli S. (choc on tez osobistych pogladow mogl nie wyrazac w taki sposób, lepszy bylby transparent)

Do góry
#3492973 - 04/11/2009 04:41 Re: Kibice [Re: anfa_]
xqwzts Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/03/2005
Postów: 6529
Po odcieciu przejscia ochrona tez moglaby wywolac burze... skoro ruszyli z nie wiadomo jakiego powodu do ratownika probujacego pomoc dziecku potraktowanego przez nich gazem z bliskiej odleglosci, to nic by nie zrobili gdyby kibice zablokowali przejscie?
Wszyscy z mlyna maja Legie w sercu i na 100% tesknia za atmosfera jaka byla kiedys, kazdy ma juz tego dosc i zaczeli spiewac ze Staruchem, sam nie wiem czy tez bym nie spiewal gdybym tam byl...
tylko jak tu wniesc transparent na Legie grin

Do góry
#3492977 - 04/11/2009 04:42 Re: Kibice [Re: xqwzts]
anfa_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/08/2006
Postów: 10735
Skąd: Lublin
no mysle, ze jakby zrobili cokolwiek to wtedy iti mialoby problem wink ale po fakcie mozna sobie dyskutowac.

Do góry
#3493361 - 04/11/2009 07:33 Re: Kibice [Re: anfa_]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
coraz lepsze kwiatki powstają, prym widzę, że wiedzie cobra, który w dupie był i gówno widział, a swoimi farmazonami wywołuje głęboki uśmiech i politowanie na twarzach znających nieco temat

było jak było, z pewnością Legia miała swoje powody dlaczego nie podjęła reakcji lub dlaczego ekipy nie było na stadionie i nie powinien być to problem osób postronnych

zresztą podobne sytuacje wypowiadających się tutaj dotyczą jedynie w sferze teoretycznej

Do góry
#3493820 - 04/11/2009 20:58 Re: Kibice [Re: Mucios]
Pewniok Offline
addict

Meldunek: 23/08/2007
Postów: 448
Cytat:
mnie tylko zastanawia, ze niby cała Legia zawsze razem a wszyscy pozwolili ochronie ich ikone z gniazda wytargac i przeciagnac przez całe boisko.


Moim zdaniem dobrze się stało. Jak ktoś napisal ITI nałożyłoby zakazy za atak na ochronę... szczerze mówiąc wiekszosc ch*j wbija w zakaz na mecze przy Łazienkowskiej. Przy obecnym prawie pobicie tych ochroniarzy myślę, że koalicja Waltera i Schetyny wykorzystałaby do pokazówki i pierwszych ludzi zamknietych w wiezieniach (bez zawieszenia) za awantury na stadionach. I tak pójdzie kilkanaście zakazów za rzucanie krzesełkami itp. ale tylko zakazy klubowe, co jak napisałem mało kogo obchodzi. A Staruch jest przez nich gnębiony od kilku lat i gdyby miał odpuścić to już by to dawno zrobił. Jeszcze sie im odwdzięczy za to co mu zrobili w sobotę.

Na Legii w tym roku byłem trzy razy i osobiście czekam na nowy stadion, i wiem że tak samo wiele osób. To będzie naprawdę piękny moment. Propaganda w mediach - pozbyliśmy się bandytów, zapraszamy na mecz otwarcia z Arsenalem, nowe standardy, festyn, darmowy popcorn i baloniki dla rodzin z dziećmi. Za chwilę mecz... zza bramki (i pewnie nie tylko) kilka tysięcy gardeł krzyczy ITI spierdalaj smile

Jeśli ktoś myśli, że Legia by zbankrutowała gdyby nie ITI to jest śmieszny.

cobra nie wypowiadaj się na tematy, o których nie masz pojęcia.

Do góry
#3494100 - 04/11/2009 23:52 Re: Kibice [Re: s_LP]
cobra Offline
Luc Nilis

Meldunek: 18/10/2007
Postów: 3103
Skąd: Piekary Śl. / gg:18662865
Originally Posted By: s_LP
w dupie był i gówno widział, a swoimi farmazonami wywołuje głęboki uśmiech i politowanie na twarzach znających nieco temat

ciula wiesz gdzie byłem i co widzialem badz nie wiec sie odwal od mojej skromnej osoby, takie mam zdanie to je wypowiadam i wara od mojej osobie " znawco tematu " , mnie to wali czy ITI was oleje czy nie, naprawde, ale skoro daja kase na te łamagi odpadajace w 1 rundach pucharów i nic nie potrafiacych zdobyc to im za to podziekujcie a nie szczekajcie bo jakos innych sponsorów nie widac...

NIE MIAŁEM TU ZAMIARU NIKOGO ATAKOWAC BO OCZYWISCIE CHODZICIE NA LEGIE I ZNACIE TEMAT Z PIERWSZEJ REKI LEPIEJ NIZ JA ALE CHYBA MOZNA SIE ODEZWAC ?

Do góry
#3494162 - 05/11/2009 00:28 Re: Kibice [Re: cobra]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Originally Posted By: cobra
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: cobra
dokładnie, pierdola jak połamani, gosc daje na tych patałachów swoja kase


Daje ? laugh

Swoja ? laugh

w jakims sesie swoja, skoro jest wspolwłascicielem firmy dajacej kase... powinni im podziekowac ze szmal daja bo by juz dawno "legła" w gruzach sie znalazła... pamietacie w jakich okolicznosciach wchodziło ITI na łazienkowska ? chyba to nie była kraina mlekiem płynaca ?
To wbij sobie do łepetyny, że Ci ludzie wolą tą Legie w tej 3 lidze, niż obecną ITIowską.

Do góry
#3494517 - 05/11/2009 02:30 Re: Kibice [Re: cobra]
Podroznik Offline
veteran

Meldunek: 16/06/2003
Postów: 1534
Skąd: Laskarzew
Originally Posted By: cobra
[quote=s_LP]
, mnie to wali czy ITI was oleje czy nie, naprawde, ale skoro daja kase na te łamagi odpadajace w 1 rundach pucharów i nic nie potrafiacych zdobyc to im za to podziekujcie a nie szczekajcie bo jakos innych sponsorów nie widac...


Wiec teraz posłuchaj jak to jest z dawaniem tej kasy jak to ktoś powiedział oni pożyczają od innych spółek, które sa powiązane z koncernem ITI i obecnie KP ma długi, co najmniej 3 razy większe jak mieli zanim oni ich przejęli.Oni pewnie już dawno by odeszli z Legii pytanie, dlaczego tego nie zrobią??
Ponieważ za chwile miasto zbuduje im stadion, który będzie miał ok 10000 m2 użytkowych w samym centrum stolicy wiesz ile wtedy będzie można na tym zarobić
Jak przychodzili do Legii na stadion przychodziło średnio ok 10 000 ludzi obecnie maja najniższą frekwencje w lidze i nawet nie mogą tego zrzucić na remont stadionu, bo stadion ma obecnie pojemność 5 tysięcy a oni maja problem z przekroczeniem 3 tysięcy?
Powiadasz ze sa łamagi i nawet dobrze prawisz tylko pamiętaj ze to oni sobie takie łamagi kupili, którzy nie potrafią przejść rundy wstępnej wiec mi teraz powiedz, za co ja jako kibic mam im być wdzięczny
P.S
Zalecam mniej oglądać TVN i czytać wybiórcza oraz Onet a więcej myśleć

Do góry
Strona 19 z 22 < 1 2 ... 17 18 19 20 21 22 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, akagi, alfa, Sony, Akhu), 4640 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24777 Użytkowników
97 For i subfor
45098 Tematów
5591514 Postów

Najwięcej online: 4809 @ Dzisiaj o 03:24