Strona 12 z 31 < 1 2 ... 10 11 12 13 14 ... 30 31 >
Opcje tematu
#3409243 - 19/09/2009 01:27 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: dewoj]
dewoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/12/2005
Postów: 4446
Skąd: Birmingham
Venon debil ktory nie kupuje biletu bo przeskakuje przez plot, demoluje stadion SWOJEGO UKOCHANEGO klubu nie jest zadnym celem reklamodawcow czy sponsorow. Pewnie bedzie mial szalik i moze koszulke(chociaz pewnie bedzie chodzil w koszulce England lub pitbull) ale to wszystko.

Do góry
Bonus: Unibet
#3409284 - 19/09/2009 01:40 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: s_LP]
dewoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/12/2005
Postów: 4446
Skąd: Birmingham
sklepik klubowy Peterborough Utd (teraz 2liga) bije na glowe kazdy klub w Polsce pod wzgledem pamiatek.
Kluby z Champ czy PR to juz inna galaktyka.
Pomimo tego ze tylko kilka razy bylem na meczach Coventry , Aston Villi, Birmingham czy rep Angli ciagle przysylaja mi maile z promocjami, ofertami na gadzety klubowe czy roznego rodzaju bilety.
W USA sklepik klubow MLB,NBA,NHL czy NFL wyglada jak u nas supermarket. Do tego dochodza roznego rodzaju akcje w celu przyciagniecia kibica na stadion/hale. W stanach to kibic jest najwazniejszy i zawodnicy wiedza to bardzo dobrze. Kazdy kibic to $$$.
W Berlinie jesli masz bilet to mozesz w tym dniu korzystach z komunikacji miejskiej.
Francja i Hiszpania wycieczki po stadionach i muzeach klubowych.
Nawet Czechy czy Ukraina dystansuje nasz kraj pod tym wzgledem.
W wiekszosci miejsc sa specjalne miejsca dla rodzin gdzie np nie mozna kupic alkoholu. Sa rozne karnety(2+1,2+2 itp)

Jestesmy w dupie bo kluby wiedza ze kibic i tak przyjdzie namecz. Nie walcza o kolejnego potencjalnego kibica.
Jakie u nas sa akcje majace na celu zachecenia do pojscia na mecz??
Info w radiu? 2 koszulki na krzyz ktore i tak wydaja kibice a nie kluby

Do góry
#3409367 - 19/09/2009 02:06 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: dewoj]
Yakeri Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/07/2009
Postów: 3237
Skąd: London
@s_LP

Kibic - osoba zainteresowana jakąś publiczną dyscypliną, najczęściej sportową. Aktywnie uczestniczy w zdarzeniach związanych z jego ulubioną dyscypliną. Do kibiców zalicza się przede wszystkim widzów widowisk sportowych na stadionach, halach i innych obiektach, ale także telewidzów oglądających sport lub osoby wspominające czasami o danej dyscyplinie.

Z definicji wynika ze wcale nie trzeba drzec japy zeby byc kibicem wink Tyle tylko w tym temacie i zaczepce.
A co do kibicow Realu to wiem ze pod wzgledem dopingu to sa dnem bo 80tys ludzi na SB robi mniej niz pare tysiecy np na Widzewie, ale nie o tym temat

Ale cos w Polsce jest nie tak, ze tak liczny kraj, w ktorym pilka jest sportem nr 1 nie przyciaga kibicow-widzow na stadion. W angli na 1-2 lidze jest wiecej kibicow niz u nas w extraklasie i mimo iz mamy lipne stadiony to dlatgo powinny byc wypchane po przegi. A to wlasnie swiadczy ze marketing jest beznadziejny u nas.

Do góry
#3409370 - 19/09/2009 02:07 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: dewoj]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
no to miałeś szanse się wykazać smile
po pierwsze w co trzeba było uderzać to CRM, akurat będąc na meczach w UK oraz mając podstawową wiedzę na temat marketingu sportowego powinienneś o tym instrumencie doskonale wiedzieć (odsyłam do literatury)
po drugie dlaczego ograniczasz marketing do działań ukierunkowanych na kibiców?

teraz odnosząc się po kolei:
sklepy - praktycznie wszystkie kluby w Polsce takowe posiadają - asortyment może rzeczywiście nie jest jakiś mega wielki, ale widocznie nie istenieją takie potrzeby
zresztą czasami pamiątki w takich miejscach (chodzi o supermarkety) są absurdalne - typu gacie z herbem na dupie
w Anglii miałem okazje być w sklepie na Wembley i jakoś poza kilkoma fajnymi gadżetami, które dało się policzyć na palcach jednej ręki nic mnie nie powaliło, a i powierzchniowo spory nie był, oczywiście przyrównuje do sklepu LP,a nie Odry Wodzisław
mailing - jeśli jesteś na liście klubu PL też będziesz dostawać podobne promocje, kłania się tajemniczy CRM
wycieczki po stadionie - znów na Lechu są od lat, nawet teraz w trakcie przebudowy w określonych porach można zobaczyć na żywo jak i co się dzieje.
Nie wiem czy jakikolwiek klub posiada muzem w naszym kraju - więc tu masz punkcik, na pewno jednak na nowych obiektach Legi, Wisły czy Lecha takowe powstaną.
Komunikacja miejska - ten problem nas nie dotyczy - jesteśmy zamali, jeśli jednak chodzi o współpracę na lini klub-miasto to w wielu przypadkach jest ona wzorowa i przynosi korzyści jednym i drugim.
Czechy, Ukraina? Chyba troszkę się zagalopowałeś smile Na Ukrainie nie byłem,w Czechach parę razy tak. No chyba, że uprościmy do Kijów, Donieck i Praga.
W Polsce na meczach nie kupisz alkoholu.
Istnieją bilety i sektory rodzinne, dziecięce, studenckie, również podobne do tych układów o których napisałeś (nawet na żużlu:) ).

I również jeśli chodzi o cały PR, kreowanie wizerunku jest wiele akcji, których kluby używają, aby wypaść jak najlepiej.
Do tego dochodzą zróżnicowane oferty przygotowane dla sponsorów różnego szczebla, często przygotowywane specjalnie dla konkretnej firmy.

O zacofaniu możemy mówić w strukturach PZPN, chociaż i tutaj naciski sponsorów powodują zmiany.

problem znam doskonale, ale próbuj dalej, jednak już na prv smile

Do góry
#3409391 - 19/09/2009 02:16 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: s_LP]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
@ Yakierini
widzisz - mi w tej definicji brakuje małego aspektu, aczkolwiek niezwykle istotnego - związku emocjonalnego
dlatego jak dla mnie należy rodzielić kibiców i widzów
sądzę, że gdyby Real zaczął grać piach większość z tych 80 tysięcy zaprzestałaby chodzenia na SB - zresztą o takim podejściu świadczą Twoje słowa - że nawet jak wygrywa, a nie gra ładnie to pojawiają się gwizdy - ludzie idą obejrzeć dobrą piłkę niczym do teatru.

z tym nie przyciąga to bez przesady, bowiem na frekwencje nie wpływa tylko jeden czynnik odsyłam do tego co pisałem o widzach wcześniej (ten problem dotyczy każdego klubu)
a i puste stadiony to nie do końca prawda, spójrz na ostatnią kolejkę: Wrocław, Białystok, Bytom, Gdańsk to praktycznie komplety.

Do góry
#3409522 - 19/09/2009 02:55 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: s_LP]
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
http://www.koniecpzpn.pl/

Kto się przyłączy ?

Do góry
#3410139 - 19/09/2009 07:06 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: raiders_]
dewoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/12/2005
Postów: 4446
Skąd: Birmingham
mowilismy o kibice a marketing i tym sie zajalem.

Do góry
#3410390 - 19/09/2009 18:27 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: dewoj]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
@ Yakieri

Kibic - osoba zainteresowana jakąś publiczną dyscypliną, najczęściej sportową. Aktywnie uczestniczy w zdarzeniach związanych z jego ulubioną dyscypliną . Do kibiców zalicza się przede wszystkim widzów widowisk sportowych na stadionach, halach i innych obiektach, ale także telewidzów oglądających sport lub osoby wspominające czasami o danej dyscyplinie.

Wg. mnie to właśnie zdanie pokazuje, że kibic to jest osoba która dopinguje swoją drużyne.

Dewoj nie wiem czy dzisiaj przyjedziesz do Kielc, ale moim zdaniem Kielce jest dobrym przykładem, że idziemy ku lepszemu. Piszesz co kluby robią żeby promować mecze to Ci pokazuje na przykładzie Kielc.
1. Przed każdym meczem informacje w radiu o najbliższym meczu
2. Po Kielcach jeżdzą autobusy miejskie w barwach Korony a z tyłu info zapraszające na najbliższy mecz
3. Po mieście jeżdzą osobówki (chodź przed Śląskiem nie widziałem) z przyczepką i reklamą meczu oraz nadające komunikat przez głośniki o meczu.
4. Na każdy mecz bilety można kupić w saloniku prasowym kolportera w Kielcach ale jesli się nie myle to także w niektórych miejscowościach w województwie - nie trzeba jechać specjanlnie pod stadion.
5. W najblizszym czasie ma być sprzedaż biletów przez internet.
To informacje jak wygląda marketing przed meczami.

Na stadionie jest wydzielony sektor rodzinny, który cieszy się powodzeniem.
Frekfencja w Kielcach na zapleczu ekstraklasy wynosiła ponad 8 tysięcy
w Ekstraklasie
Z Lechem 15 tys - komplet
Z Polonią 12-13
z Cracovią 9 tys - fatalna pogoda.
Moim zdaniem to mimo wszystko wciąż mało, ale jak na klub (miasto) praktycznie bez osiągnięć to jest nieźle.
Można zwiedzać stadion gdzie m.in są galerie i historia klubu.
Mimo, że jestem ogromnym przecziwnikiem aktualnego prezesa Korony to uważam, że marketing jest nawet dobry. Na ulicach widać mnóstwo dzieciaków w koszulkach Korony, o wiele więcej niż Realu, Barcy czy Manchesteru. Bardzo częstowidać w samochodach zapachy lub mini koszulki Korony itp. itd. W Kielcach dużo ludzi przychodzi w szalikach czy własnie w koszulkach w zółte-czerwone barwy. Choć tu trzeba zaznaczyć, że w Kielcach nie ma innego klubu jak w Krakowie czy Łodzi gdzie często po wyjściu ze stadiony kibice chowają barwy w obawie o ich strate, ale akurat Wrocław jest w podobnej sytuacji gdyż u was jest tylko Śląsk

A co do porównania do Czechów to tak jak napisał s LP może w Pradze jeszcze jest OK. Ale większość klubów w CZechach i na Słowacji, jest gorzej zarządzana marketingowo niż Piast Gliwice czy Polonia Bytom. W CZechach czy na Słowacji sportem narodowym jest Hokej i tam idzie największa kasa. Kilka lat temu na derbach stolicy na Słowacji Inter Bratysława - Artmedia Petrżalka kibiców było z 500, a dopingo totylko 10-15 kibiców Petrżalki, w przerwie meczy na boiska wpada ekipa 20 dziadków i ubija trawe. Plus taki, że w budce na stadionie można kupić wódke hehehe. Podobnie jest w Cechach - no może tu Praga jest wyjątkiem, gdzie Sparta a teraz i Slavia ma stadiony z prawdziwego zdarzenia choć moim zdaniem jak na stolice to i tak małe po 20 tys.

Do góry
#3410628 - 19/09/2009 20:46 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: onda]
Marian Offline
Mistrz Playoff Zima 2011


Meldunek: 30/01/2006
Postów: 11478
Skąd: Wrocław
Originally Posted By: onda
Marian - sporo prawdy jest w powiedzeniu,że miłość jest ślepa...
Chcesz rozp.... PZPN płacąc grzecznie za bilety jeszcze z grupą znajomych?
Marian - nie da się do połowy zajść w ciążę...
Niestety takich "oksymoronów" może się uzbierać na stadionie ładnych parę tysięcy.

Ad hoc. Stefan został trenerem...tymczasowym...do 2012 ?


Onda przypuszczam ze Ty na jakims meczu kadry byles (w porownaniu do jakiegos Yakeri-ego, ktory nie byl na zadnym meczu,a bedzie mi mowil jak mam walczyc z PZPN-em) laugh wiec jak juz byles na meczu, to przypuszczam ze z kumplami, no i rzecz jasna musiales placic za bilety, (wiec wtedy cytuje Twoje slowa) "Chcesz rozp.... PZPN płacąc grzecznie za bilety jeszcze z grupą znajomych? " jako CI to nie przeszkadzalo smile
Druga sprawa jest taka ze, ja nie przychodze na PZPN-u tylko po to by wspierac "naszych grajkow", a to ze lesne dziadki maja z tego kase to juz nic na to nie poradze (zawsze tak bylo i bedzie, ze kasa z meczu bedzie trafiac to jeba...PZPN-u)
a jesli chodzi o mecze ze Slowacja: to jak wczoraj dowiedzialem sie wieczorem ze te chu...z panem Lato na czele postanowili utrzymac dotychczasowe ceny, to az sie we mnie zagotowalo! teraz z czystym sumieniem moge opuscic mecz kadry, bo na pewno nie bede placil 100zl za przegrane elimijacje! te skur...powinny wpuscic za darmo kibicow na ostatni mecz, a nie dyktowac takie astronomiczne ceny za mecz o nic ( bo nie oszukujmy sie ale RPA jest nie dla nas) frown

Do góry
#3412262 - 20/09/2009 16:35 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Marian]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
Bravo Marian - co prawda decyzja o podłożu merkantylnym (kolejny strzał w stopę debili z pzpn ) - ale chwalebna .
Na meczach reprezentacji Polski byłem tylko parę razy i to w czasach ...raczej przedpotopowych.
PROTEST popieram gorąco - wierzę,że przyniesie- to jeżeli nawet niewielkie początkowo - to długofalowo dobre rezultaty.

Do góry
#3412337 - 20/09/2009 17:47 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: onda]
Skorpion BB Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 5440
Skąd: Bielsko-Biała
Po tym co spotkalo pana Grzesia na Słowenii to On żadnym protestem się nie będzie przejmował.Mało tego, im na ręke brak porządnych kibiców.Dopóki do zwiazku nie wejdzie kurator i nie zrobi porządku to bedzie dalej taki burdel.

Do góry
#3412339 - 20/09/2009 17:51 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Skorpion BB]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
Szanse na wejście kuratora oceniam w ...promilach.Zaraz beznadziejna nędza ludzka - niejaki Drzewiecki-tzw. minister sportu - będzie się produkował w Cafe Futbol - ciekawe ile idiotyzmów obwieści .

Do góry
#3412496 - 20/09/2009 19:36 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Marian]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: Marian

Druga sprawa jest taka ze, ja nie przychodze na PZPN-u tylko po to by wspierac "naszych grajkow" ...


Paaanie daj Pan spokók - oni mają wyjebane na wyniki co dobitnie pokazała ich postawa w ostatnich dwóch meczach , nie daj Boże udałoby im się wygrać te mecze i byliby zmuszeni lecieć do Afryki , człowieku czy Ty wiesz co dla polskiego piłkarza oznacza brak wakacji...oni są zawsze przemęczeni i myślisz że byliby skorzy do nadmiernego wysiłku w czasie kiedy należy im się urlop ... oni nie są głupi po chuj mieliby tracić wakacje żeby zagrać 3 mecze które i tak i tak by zakończyły się sromotną porażką...tam jest 60 stopni w cieniu...


kogo ty chcesz wspierać ??? oni pohańbili Orła Białego !!!

Do góry
#3412502 - 20/09/2009 19:40 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Legia]
bombel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/05/2005
Postów: 8071
Skąd: Sosnowiec
Originally Posted By: McDziarz
Originally Posted By: Marian

Druga sprawa jest taka ze, ja nie przychodze na PZPN-u tylko po to by wspierac "naszych grajkow" ...


Paaanie daj Pan spokók - oni mają wyjebane na wyniki co dobitnie pokazała ich postawa w ostatnich dwóch meczach , nie daj Boże udałoby im się wygrać te mecze i byliby zmuszeni lecieć do Afryki , człowieku czy Ty wiesz co dla polskiego piłkarza oznacza brak wakacji...oni są zawsze przemęczeni i myślisz że byliby skorzy do nadmiernego wysiłku w czasie kiedy należy im się urlop ... oni nie są głupi po chuj mieliby tracić wakacje żeby zagrać 3 mecze które i tak i tak by zakończyły się sromotną porażką...tam jest 60 stopni w cieniu...


kogo ty chcesz wspierać ??? oni pohańbili Orła Białego !!!
i taka jest niestety prawda podpisuje sie pod tym piwo

Do góry
#3412514 - 20/09/2009 19:43 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Legia]
Skorpion BB Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 5440
Skąd: Bielsko-Biała
McDziarz z tym się nie zgodzę.Dla nich to też ciekawa wycieczka za darmo a i rodziny by poleciały, więc urlop w połączeniu z 3 meczami smile Z drugiej strony brak Naszym piłkarzom umiejętności a to, że ostatnio awansowaliśmy to przypadek. W tej sytuacji przydało by się aby chociaż PZPN utrzymywał europejski poziom.Niestety z tymi dziadami to tylko wstyd i to właśnie te dziady hańbą Orła Białego.

Do góry
#3412543 - 20/09/2009 19:52 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Skorpion BB]
pacyfista Offline
Sherlock Holmes

Meldunek: 17/08/2005
Postów: 82668
Skąd: jawor/bremen

Skorpion tutaj nie chodzi o umiejetnosci.

Mozna przegrac mecz ,tylko ja musze zobaczyc

ze nam zalezy chociaz na próbie wygrania meczu

zaangazowania ,walki,wiary .Ja tego na boisku nie widzialem

ba tego nie widzial nikt oprocz Benhalera.

Wspierac nalezy ale doszlismy do takiego bagna

ze tylko jakas rebelia w pzpn moze cos zmienic.

Ja nie chce wspierac juz tego syfu

to tak jakbym wspieral żone co oddala sie mojemu przyjacielowi

Do góry
#3414601 - 21/09/2009 17:53 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: pacyfista]
style Offline
old hand

Meldunek: 11/09/2007
Postów: 1046
Skąd: Canarinios/Oranje/Spain
Brawo Wojtek Kowalczyk:
Apel Kowalczyka do piłkarzy: te mecze musicie przegrać!


"Zdarzało się, że takie głosy dochodziły ze strony kibiców. Jednak jeszcze nigdy niczego takiego nie powiedział na głos człowiek ze środowiska piłkarskiego. Wojciech Kowalczyk zaapelował do reprezentantów Polski, aby celowo przegrali dwa najbliższe mecze eliminacji mistrzostw świata i tym samym przepędzili Stefana Majewskiego w diabły. Oczywiście zrobił to w charakterystyczny dla siebie sposób, czyli kąśliwie. Na tyle kąśliwie, że oberwało się w zasadzie wszystkim. Zapraszamy do przeczytania apelu Wojtka i oddania głosu - zgadzasz się z nim, czy nie?

Apel Wojciecha Kowalczyka:
Odkąd Stefana Majewskiego wybrano na selekcjonera reprezentacji Polski, kibice nie dają mi spokoju &#8211; ciągle pytają, co to za jaja, mówią, że przecież on się nie zna na piłce, nie ma wyników. Dlatego&#8230; Drodzy koledzy, drodzy piłkarze! Jako wieloletni reprezentant Polski zwracam się do was z apelem &#8211; przegrajcie dwa najbliższe mecze, straćcie tyle goli, ile się tylko da i pozostawcie po sobie tak złe wrażenie, jak to tylko możliwe. Nie żartuję, jestem śmiertelnie poważny. Tylko klęska może na zawsze pozbawić Stefana Majewskiego marzeń o posadzie (takiej prawdziwej, a nie tymczasowej) selekcjonera reprezentacji Polski.

Gra idzie o wielką stawkę. Te eliminacje i tak są już przegrane. Kibice już was w tym roku nie pokochają. Nawet jak wygracie &#8211; wszyscy powiedzą: &#8222;Teraz to te zwycięstwa wiecie gdzie możecie sobie wsadzić&#8221;. Wola prawdziwych sympatyków piłki nożnej jest jasna &#8211; te mecze musimy przegrać! Im dotkliwiej, tym lepiej. Dla was to nic trudnego &#8211; zagrajcie jak zawsze, na zero z przodu i na trzy z tyłu. Doskonale wiecie, co robić. Za wszelką cenę trzeba przepędzić Majewskiego, bo nie może być tak, że kadra trafia w ręce szkoleniowca bez żadnych osiągnięć i którego jedyną zaletą jest to, że dobrze zna Grzegorza Latę i Antoniego Piechniczka. Precz z kolesiostwem. Ostatnio usłyszałem, że Majewski to człowiek z zasadami. Gdyby miał zasady, to w takich okolicznościach reprezentacji by nie przejął &#8211; wstydziłby się!

Ktoś mi powie, kiedy ostatnio mieliśmy selekcjonera z tak marnym CV? Że umie laptopa obsługiwać? Dzisiaj to laptopa potrafią obsługiwać dzieci w przedszkolu. Gdzie on pracował? Co osiągnął? Prawda jest taka, że od dłuższego czasu pozostawał bez pracy, bo nie chciał go żaden klub w Polsce. Żaden! I teraz co &#8211; z tego względu daje mu się najbardziej prestiżową posadę?

Drodzy piłkarze &#8211; jak teraz mnie nie posłuchacie i jakimś cudem wygracie, to będziecie się z tym kiepskim trenerem męczyć przez kolejne lata. Dlatego musicie działać. Jeśli reprezentant Czech poślizgnie się i otworzy wam drogę do bramki, też się musicie poślizgnąć! Jak Petr Cech wypuści piłkę z rąk &#8211; Broń Boże nie dobijać. Jeśli macie w sobie choć resztki odpowiedzialności, posłuchacie mnie. Wariant &#8211; przegrywamy wszystko aż do przyjścia Majewskiego, a potem wygrywamy to sabotaż. Jak to zrobicie, to będzie należał się wam lincz. Co tam Słowenia, co tam Irlandia Północną - zwycięstwo pod wodzą Majewskiego to świadome działanie na niekorzyść polskiej piłki. Naprawdę nie chciałbym na Euro 2012 zobaczyć w składzie naszej kadry Wasiluka z Cracovii.

Jak Piechniczek chce sobie wybierać kolegów, to niech zostanie prezesem jakiegoś klubiku. Ale to jest reprezentacja! Usłyszałem nawet, że PZPN zaproponował właśnie Piechniczkowi tę pracę, ale on odmówił. To może &#8211; przepraszam, będzie drastycznie &#8211; odkopiemy Kazimierza Górskiego? Piechniczek do muzeum, a na ławkę trenerską trener! Nie Majewski, tylko trener! O tak wiele proszę?

Drodzy piłkarze &#8211; często nieśliście na barkach zbyt wielką odpowiedzialność, wymagania, którym nie byliście w stanie sprostać. Ale teraz poprzeczka wisi nisko, macie po prostu być sobą. Macie być słabi. Da się. Udowodniliście to nie raz. Prosimy o bis. Ku chwale ojczyzny."

Do góry
#3414612 - 21/09/2009 18:04 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: style]
john Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2006
Postów: 3778
Skąd: Long Way Home/Opole
pokłon dla Kowalczyka...nasi potrafią to zrobić tak jak pisze:

zagrajcie jak zawsze, na zero z przodu i na trzy z tyłu. !!!!!

laugh

Coraz bardziej zaczynam wierzyć w tą akcję

Do góry
#3414616 - 21/09/2009 18:11 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Legia]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Originally Posted By: McDziarz
Originally Posted By: Marian

Druga sprawa jest taka ze, ja nie przychodze na PZPN-u tylko po to by wspierac "naszych grajkow" ...


Paaanie daj Pan spokók - oni mają wyjebane na wyniki co dobitnie pokazała ich postawa w ostatnich dwóch meczach , nie daj Boże udałoby im się wygrać te mecze i byliby zmuszeni lecieć do Afryki , człowieku czy Ty wiesz co dla polskiego piłkarza oznacza brak wakacji...oni są zawsze przemęczeni i myślisz że byliby skorzy do nadmiernego wysiłku w czasie kiedy należy im się urlop ... oni nie są głupi po chuj mieliby tracić wakacje żeby zagrać 3 mecze które i tak i tak by zakończyły się sromotną porażką...tam jest 60 stopni w cieniu...


kogo ty chcesz wspierać ??? oni pohańbili Orła Białego !!!


Akurat w tamtym okresie w RPA jest sezon zimowy gdzie w nocy temperatura spada nawet poniżej zera ;-)
Piłkarze jakby nie chceili awanasować to nawet by nie przujeżdzali na mecze kadry, dla piłkarzy z polskiej ligi to czasem jedeyna szansa żeby zobaczyła ich Europa, bo kto na zachodzie interesuje się naszą ligą. Ale jesli na ławce jest trener, który łaske robi, że trenuje polska kadre to nie dziwie się, że nie ma motywacji.

Do góry
#3415850 - 22/09/2009 16:18 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: drfocus]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: drfocus



Piłkarze jakby nie chceili awanasować to nawet by nie przujeżdzali na mecze kadry, dla piłkarzy z polskiej ligi to czasem jedeyna szansa żeby zobaczyła ich Europa, bo kto na zachodzie interesuje się naszą ligą. Ale jesli na ławce jest trener, który łaske robi, że trenuje polska kadre to nie dziwie się, że nie ma motywacji.


na kadre można też przyjeżdżać w celach towarzyskich , pograć w karty powygłupiać się , napić się z kumplami , wyskoczyć na dyskotekę w czasie nudnego zgrupowania

to zawsze około tygodnia wolnego od ciężkich zajęć w klubie...


a na ławce mógł siedzieć nawet kierownik drużyny albo magazynier czy sprzątaczka , piłkarze powinni walczyć dla kraju !!! dla ojczyzny , jeżeli sądzisz że zagrali na 120% swoich możliwości , walczyli jak lwy pokazując olbrzymią determinację i wolę walki zostawiając na boisku zdrowie i serce to naprawde zdejmij różowe okulary i obejrzyj jeszcze raz te dwa mecze...

Do góry
Strona 12 z 31 < 1 2 ... 10 11 12 13 14 ... 30 31 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, Irek, Akhu, latajaca_holenderka, Lukasz111, poozon, forty, Sensei, Sony, Górnik_Wałbrzych, VVega, Zaixi), 4380 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45080 Tematów
5588656 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14