Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#3522842 - 20/11/2009 05:16 Re: Puchar Wielkich Mistrzów 2009 [Re: bazyl]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
jutro tongue

Do góry
Bonus: Unibet
#3522848 - 20/11/2009 05:19 Re: Puchar Wielkich Mistrzów 2009 [Re: Wojtas_]
Darwin Offline
Wujas

Meldunek: 20/10/2009
Postów: 1342
Ja tam wszędzie widzę 21.11 smile Na FIVB i w ofercie Unibetu

Do góry
#3522859 - 20/11/2009 05:23 Re: Puchar Wielkich Mistrzów 2009 [Re: Darwin]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
no jutro w znaczeniu, ze pojutrze tongue bo kolega napisał dzisiaj w znaczeniu, ze jutro tongue

Do góry
#3522873 - 20/11/2009 05:29 Re: Puchar Wielkich Mistrzów 2009 [Re: Wojtas_]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
No nie powiem.. że Polska to duża niespodzianka, ale, że Iran urwał seta Mistrzom Świata, to już dość duża jak dla mnie.
Jednak niestety tak właśnie bywa, że przy prowadzeniu 2-0 faworytów, jest ten gorszy III set i jak niekiedy najgorszy... tym razem tak się stało, w IV do 19 na korzyść faworytów. Może Rezende miał po prostu over czy tam set na Iran? Wink

Polska tylko I set dobry, wtedy to Jarosz kończył praktycznie wszystkie piłki. Później stanęli nasi i zaczęła się siła Kuby... szkoda tego 13-10 w IV secie, bo taka iskierka była jeszcze na ten V set.

Warto podkreślić, że w I dniu wszystkie wyniki zakończyły się wynikami 3-2 ; II dzień - 3-1 , III dzień? tongue

Jutro mamy dzień przerwy .. w sobotę siatkarze spotkają się w Nagoi by rozegrać decydujące mecze.

Sobota:

04.30 Brazylia - Polska
06.30 Kuba - Egipt
10.00 Japonia - Iran

Do góry
#3522884 - 20/11/2009 05:33 Re: Puchar Wielkich Mistrzów 2009 [Re: Misiek]
Darwin Offline
Wujas

Meldunek: 20/10/2009
Postów: 1342
Wojtas to jak jutro już będzie po meczach to podasz wyniki , żeby sobie zagrać na pojutrze ? smile

Do góry
#3522918 - 20/11/2009 05:53 Re: Puchar Wielkich Mistrzów 2009 [Re: Darwin]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
nie załapałeś kolego o co kaman tongue

Do góry
#3522928 - 20/11/2009 05:59 Re: Puchar Wielkich Mistrzów 2009 [Re: Wojtas_]
Darwin Offline
Wujas

Meldunek: 20/10/2009
Postów: 1342
Oczywiście , że załapałem tylko widzę , że jakoś mnie od początku kolega nie akceptuje . To taki żart był z mojej strony

Do góry
#3522939 - 20/11/2009 06:03 Re: Puchar Wielkich Mistrzów 2009 [Re: Darwin]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Zdaje Ci sie, a żeby nie było ot to przypominam tutaj oficjalnie o konkursie siatkarskim smile

Do góry
#3524127 - 21/11/2009 03:19 Re: Puchar Wielkich Mistrzów 2009 [Re: Wojtas_]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Co tu taka cisza tongue

Jutro prawo serii, więc Brazylia 3-0, Kuba 3-0, Japonia 3-0, chociaz ta Japonia 3-0 mi nie pasuje i bardziej pod 3-1 bym typował na Japoncow, kursy takie jakies nieciekawe na te jutrzejsze spotkania, godziny meczów tez świetne, o 4:30 to jakos mi sie nawet na mecz Polaków nie chce wstawać, cały tydzien rano wstaje i jeszcze w weekend musieli dac o takiej porze mecz, no nic obejrzy się retransmisje jakąś tongue

Do góry
#3526102 - 22/11/2009 07:54 Re: Puchar Wielkich Mistrzów 2009 [Re: Wojtas_]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Cisza, bo dział 'Wasi_Czat' jest trendy tongue

___

Jako, że dziś odpoczywam sobie w domu, od świateł i brzmienia tongue

Spróbujemy wytypować tripla z jutrzejszych spotkań, zobaczymy czy ta sztuka mi się uda... choć ciężko zapewne będzie, bo ostatnio szczęścia brakuje smile


04:30 Egipt v Brazylia UNDER 164.5 @1.50 WH ; 160.5 @1.50 Unibet


Próbuję po raz drugi na Brazylię na 3-0. Z Iranem niestety mnie zawiedli. Nagle Rezende dał odpocząć Gibie, który może nie jest w jakiejś super formie, ale to zawsze Giba i zawsze mocny punkt drużyny, no ale dobra, było minęło, przegrali seta z potęgą siatkarską jaką jest Iran, ale kto tam to będzie pamiętał.. jak zdobędą w tym turnieju I miejsce ;] chyba tylko ja ;]

Co do reprezentacji Egiptu... Nie mam pojęcia jak dziś zdołali ugrać Kubańczykom dwa sety, którzy wyglądają na bardzo silnych na tym turnieju, no ale cóż.. cuda się zdarzają i takie. Jutro nie widzę dla nich najmniejszych szans w konfrontacji z Canarinhos, jakieś prawa muszą zostać zachowane i mam nadzieję, że tak się stanie...

Co niektóre buki oferują @1.30 na 3-0, m.in Expekt... Polecam Underek po bardzo sympatycznym kursie i czekam na rehabilitację ze strony Brazylii :>


Iran v Polska 2 @1.57 WH ; @1.50 Expekt


To co gramy na tym turnieju, niestety każdy z nas widzi. Wszystko zaczęło się od dziwnego spotkania z Japonią... z którą obojętnie czy w najsilniejszym czy mniej silniejszym składzie, ale powinniśmy sobie poradzić, tak się niestety nie stało. Później przyszły dwie znacznie lepsze reprezentacje Kuby i Brazylii - bęcki.

Przed nami dwa ostatnie mecze z siatkarskimi potęgami, czyli Egipt i Iran i nie wyobrażam sobie, żebyśmy z nimi przegrali, bo to już byłaby katastrofa. Można tłumaczyć, że nie jesteśmy w zbytniej formie, że brakuje Zagumnego i atakującego z prawdziwego zdarzenia, ale naprawdę... z Iranem i Egiptem musimy sobie poradzić i w takim składzie. Bez przesady!

Zawodnicy mówią, że boli.. że coś tam blabla, sam Daniel chyba lekko stracił głowę, bo wie, że w Polsce nie lubimy porażek. Widziałem na gazeta.pl - tytuł coś w stylu 'klęska w Japonii - z przypadku Mistrzowie Europy' grin grin To już w ogóle mnie rozwaliło smile



Widzi mi się tutaj 3-0 lub 3-1 na korzyść oczywiście naszej reprezentacji, tak więc dla ryzykowniejszych, oraz dla tych którzy lubią lepsze kursy, -1.5 po @2 również myślę, że to bardzo fajny kąsek.



Japonia v Kuba 2 @1.40 GB


Reprezentacja Kuby dziś dziwnie się męczyła z Egiptem. Niestety nie miałem okazji oglądać tego meczu, tak więc nie za bardzo wiem o co kaman. Żadnych kontuzji póki co nie widzę, więc..

Jest to mecz o II miejsce w tym Pucharze Mistrzów, więc mobilizacji na boisku nie powinno zabraknąć.

Japonców w dzisiejszym spotkaniu z Iranem nie widziałem, ale widać, że ostro musieli się napracować, a żeby pokonać Iran. Szczerze to tak się spodziewałem, że Shimazau i spółka mogą mieć spore problemy z Iranem - który przecież ugrał seta Mistrzom Świata wink

Tak na poważnie... to jutro Kuba musi bardzo atakować, a żeby ci Japończycy, którzy jeśli chodzi o stronę defensywną są naprawdę kapitalni, nie bronili tylu piłek co m.in z Naszą reprezentacją, a to.. że Leon i jego koledzy potrafią ładować bomby.. nikogo chyba nie muszę zbytnio przekonywać smile


Takie luźne-lekkie przemyślenia dotyczące 22 listopada 2009 tongue

Do góry
#3526104 - 22/11/2009 07:56 Re: Puchar Wielkich Mistrzów 2009 [Re: Misiek]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Jako kibic siatkówki, uwielbiam oglądać takie foty... jak oni skaczą, prawie jak ja ;]










crazy crazy


siatka

Do góry
#3527668 - 23/11/2009 06:09 Re: Puchar Wielkich Mistrzów 2009 [Re: Misiek]
blart Offline
member

Meldunek: 21/08/2009
Postów: 100
Skąd: koszalin
Puchar Wielkich Mistrzów

moze to smieszne turniej sie konczy a ja dopiero pisze;] jutro ostatni dzien tego turnieju mysle ze miejsca ustalone nie przewiduje jutro zadnych niespodzianek. Turniej bardzo wyrownany byl na poczatku teraz gdy brazylia i kuba sie rozegrala nie daja sznas przeciwnika.A wiec :


Kuba -Iran typ: Iran +2,5 seta kurs 1,72

dlaczego?? Iran to walczaki nie odposzczaja graja do konca ugrali z Brazylia seta to czemu nie z Kuba.Dzisiaj z nami powinni wygrac 3 seta mieli 3 pilki setowe tylko szczescia braklo . Kubie dzisiaj wyszedl mecz zycia nie sadze aby to samo sie jutro powtorzylo, nic dwa razy sie nie zdarza, tym bardziej ze na koniec meczu bylo widac ze znowu cos jest nie tak Leon zdjety z boiska siedzila na trybunach wygladalo to jakby sie poklocil z trenerem.

Polska - Egipt typ: Egipt +2,5 seta kurs 1,50

nie widzialem meczu Egiptu z Brazylia ale po wyniku widac bylo ze Brazyli nie bylo latwo. Naszym gra nie idzei chociaz jest juz lepiej niz na poczatku . Tracili sety z kazdym przeciwnikiem. A. SALAH swietny w ataku to on ciagnie mecze Egipcian nie maja nic do stracenia a set mysle ze nie jest to duzo , tym bardziej ze nasi sie mecza i widac brak podstawowych zawodnikow. Kurek ile mozna powoli tez juz nie daje rady za duzo meczy.

Brazylia -Japonia typ: Brazylia -2,5 kurs 1,72

kurs troszke maly tym bardziej ze juz wygraja ten turniej ale trener brazylii Rezende, Bernardo nie lubi za bardzo zmieniac i mieszac skladem pewnie wyjada pierwsza szostka moze w trakcie lekkie zmiany. Japonia dzisiaj zenada nic nie pokazali ich nalepszy atakujacy SHIMIZU zdobyl tylko 6 punktow.Brazylia jak to brazylia nie ma co sie rozpisywac klasa sama w sobie ostanie 2 mecze po 3;0 z Polska i Egiptem wiec sa na fali . Mysle ze mocnym akcentem zakoncza turniej i pokonaja gospodarzy 3;0


Kuba-Iran 3:1 , Polska-Egipt 3:1 , Brazylia-Japonia 3:0
tak to widze smile
:beers: zobaczymy co z tego bedzie smile

Do góry
#3527722 - 23/11/2009 06:41 Re: Puchar Wielkich Mistrzów 2009 [Re: blart]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Tripellll ustrzelony wink


Ominąłem dziś tylko spotkanie Brazylii z Egiptem, troszkę za wcześnie zaczęli mimo wszystko.. ale spojrzenie na suchy wynik, bardzo mnie ucieszyło smile

Z tego co czytam, to Canarinhos mieli tylko problemy w III secie, gdzie na początku przegrywali 1-6, ale na szczęście nie popełnili tego samego błędu co z Iranem i chwała im za to smile


Mecz naszych Orłów, to zapewne większość kibiców oglądała, mimo wczesnej pory niedzielnej smile

Ja oglądałem i przyznam, że od początku widziałem drużynę której przede wszystkim bardzo zależy na wygranej, to mi się podobało. Gacek to była dla mnie nowość, której nie spodziewałem się, że wyjdzie w ogóle na parkiet w Japonii. Castellani zmieniał, zmieniał w tych ostatnich dwóch meczach z Kubą i Brazylią.. jednak na Iran postanowił wyjść w tym składzie co zagraliśmy w I meczu.

Zagraliśmy średnio na jeża... ale na szczęście przy odrobinie szczęścia to starczyło na reprezentację Iranu... Na szczęście nie ma żadnego blamażu i na szczęście nie będzie żadnych docinków ze strony prasy... bo może i w gazeta.pl pojawiłby się tytuł tym razem 'Castellani zagrożony' czy coś w tym stylu laugh

Irytowały mnie strasznie run'y jak u kobiet... W I secie - OK, w miarę pkt za pkt, choć stanęliśmy przy tych piłkach setowych i było bardzo blisko, a żeby Iran wyrównał sobie z 24-20 > 24-24, na szczęście ostatecznie ratujemy się szczelnym blokiem. Grzesia Łomacza troszkę nie rozumiałem, powinien stanowczo więcej piłek kierować do środkowych.. przy dobrym przyjęciu był to obowiązek, a on pchał na te skrzydła i pchał, nareszcie mnie posłuchał w końcówce IV seta tongue

II set, 12-16 > 15-16 i nagle przegrywamy głównie przez własne błędy całego seta do 18, czyli końcówka 3-9, tak być nie może...

III odsłona to już w ogóle, faza za fazą, przy stanie 21-24, wchodzi Woicki, wybraniamy się na remis, bronimy jeszcze jednego sp, a później wygrywamy całego seta do 26.
Miałem nadzieję, że to na tyle było emocji.. Jednak były 14-16... pkt za pkt, ważna kontra skończona przez Jarosza i wyszliśmy wreszcie na 22-20, ostatecznie skończyliśmy do 23.


Simon, Sanchez, Leon i wszystko jasne grin Kuba jak walec przejechała się po Japonii. Bardzo dobra gra we wszystkich elementach, blok, kontra, silny atak, tak właśnie trzeba grać z tymi świetnie broniącymi skośnymi. Schimzau jedyne 5 pkt, mówi samo za siebie. Warte podkreślenia jest, że środkowy Simon w I secie zdobył aż 10 pkt crazy


Radek z Jackiem dziś podczas transmisji na ES, wybrali już MVP. Dla nich jest to kapitan Simon, trzeba przyznać, że ciężko się z nimi nie zgodzić smile

Ciekawe co się stało z tym Leonem po II secie, może się z czymś nie zgodził z trenerem i taka kara spotkała 16-latka wink

___

Jutro ostatnie spotkania już w tym turnieju:

05:30 Kuba - Iran
07:30 Polska - Egipt
11:00 Japonia - Brazylia

Zaraz parę lekkich przemyśleń dotyczących dnia jutrzejszego, a zarazem ostatniego w Nagoi

Do góry
#3527723 - 23/11/2009 06:41 Re: Puchar Wielkich Mistrzów 2009 [Re: blart]
Zulus Offline
Łódzki Klub Sportowy

Meldunek: 23/06/2005
Postów: 25342
Skąd: ŁKS Łódź
blart Nie ma co narzekać że na Brazylie 3:0 masz "tylko" 1.72 wink

wejdź sobie np w oferte Milenium i tam masz tylko 1.28 laugh

Do góry
#3527726 - 23/11/2009 06:45 Re: Puchar Wielkich Mistrzów 2009 [Re: Zulus]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Originally Posted By: Zulus
blart Nie ma co narzekać że na Brazylie 3:0 masz "tylko" 1.72 wink

wejdź sobie np w oferte Milenium i tam masz tylko 1.28 laugh


To żadna nowość, a że dali całe @1.28 to i tak sporo, w profie dla porównania @1.15 wink

Jeżeli mamy w sieci kursy na faworytów 3-0 ~@1.45, wówczas prof zawsze daje całe @1.09 . Nie ma czym się zbytnio podniecać.. tylko żal mi tych co grają te 3-0 w ziemniaku wink

Do góry
#3527742 - 23/11/2009 07:00 Re: Puchar Wielkich Mistrzów 2009 [Re: Misiek]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Niestety kursy nie są już tak rewelacyjne jak w dniu wczorajszym, kiedy to naprawdę.. buki zaszalały, a i wyniki wreszcie były takie jakie powinny być smile

Nie będę zbytnio oryginalny, ale nie widzę innych opcji jak zwycięstwa reprezentacji: Kuby, Polaków oraz Brazyli, teraz tylko pytanie.. jakie to będą wyniki smile


Polska po dzisiejszym wymęczonym zwycięstwie, od razu w oczach analityków polepszyła się.. i mamy skromne, bo skromne... ale całe @1.30, które myślę, że można przyjąć do składaka. -1.5? Myślę, że TB nie będzie, tak więc, ~@1.7 na opcję 3-0/3-1 wydaję się dobrym rozwiązaniem.

Ten sam tok myślenia mam.. jeśli chodzi o spotkanie Simona i jego kolegów. Dziś widać, że wyciągnęli wnioski po tym dziwnym (nie oglądałem) spotkaniu z Egiptem i teoretycznie lepszym Japończykom nie dali najmniejszych szans. Czy jutro Iran ma jakie? Jakieś na pewno wink ale... maks 1set, choć przyznam, że tą reprezentację widziałem dziś z Polakami i zaskoczyli mnie na plus, ale Kuba to inna półka.

Brazylia gra swoje i nie wierzę, że Japonia jest w stanie coś z nimi ugrać niż honorowy jeden set, tylko, że na opcję -1.5 dostajemy maks @1.20, jeżeli ktoś uważa, że jest to dla niego do przyjęcia, to niech gra smile Bo Mistrzom Świata nie wypada rozegrać z Japonią V setowego boju, a tym bardziej komplikować sobie jeszcze I miejsca w turnieju smile

Jutro transmisje LIVE w Eurosporcie Polaków oraz na pożegnanie się z turniejem Wielkich Mistrzów o 11 Brazylia-Japonia smile

BTW. Polska @1.3 , Kuba @1.15 , Brazylia -1.5 @1.2 daje nam @1.79 wink szału nie ma, ale chyba raczej powinno być na zielono w archiwum wink

siatka

Do góry
#3527862 - 23/11/2009 08:26 Re: Puchar Wielkich Mistrzów 2009 [Re: Misiek]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Ja się w pewnym stopniu podpiszę pod słowami kolegów wyżej. Turniej w miarę przewidywalny i udany pod kątem zarobkowym, myślę zatem, że i ostatni dzień będzie tego potwierdzeniem. Gra się toczy o premie finansowe, warto jeszcze ten ostatni raz się przyłożyć. Egipt i Iran, obie drużyny zaprezentowały się myślę w miarę przyzwoicie, ale ostatniego dnia nic poza maks 1 setem ugranym szukać nie powinny. Nieco większe obawy mam do postawy Polaków, wiadomo z formą nie trafiliśmy, może faktycznie już pewne zmęczenie wystąpiło, przecież trzon kadry to zawodnicy Naszego głównego eksportowego produktu siatkarskiego - Skry Bełchatów. Kubańczycy wyglądają dużo pewniej. Myślę, że pojadą na pełnej euforii. Nie zdziwi mnie nawet 3-0 na ich korzyść mimo, że Iran uważam za solidną drużynę.

Reasumując z mojej strony idzie na jutro dubelek:

Kuba (-1,5 seta) + Polska = @1,85 unibet 6/10

Do góry
#3528182 - 23/11/2009 23:20 Re: Puchar Wielkich Mistrzów 2009 [Re: _Korver_]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
KLASYFIKACJA GENERALNA:


1. BRAZYLIA

2. KUBA

3. JAPONIA

4. POLSKA

5. IRAN

6. EGIPT


NAGRODY INDYWIDUALNE:

MVP : R. Simon (Kuba)

Najlepszy punktujący : K. Shimizu (Japonia)

Najlepszy atakujący : R. Simon (Kuba)

Najlepszy blokujący : R. Simon (Kuba)

Najlepszy rozgrywający : Bruno (Brazylia)

Najlepszy libero : Sergio (Brazylia)


uwaga

___

Jednak komentatorzy eurosportu ze spotkania Kuba-Japonia mieli rację co do MVP, gdyż dzisiejsi typowali Sergio, Bruno albo Gibę grin i jeden nawet chciał wszystkie pieniądze inwestować.. że na pewno któryś z tej trójki Brazylijczyków zdobędzie MVP smile


Nasza reprezentacja broniąca tutaj Europę, pokazała się ze średniej formy. Można teraz gdybać, co byłoby, gdybyśmy zaczęli turniej np. od spotkania z Egiptem, a nie od razu z Japonią...

No ale nic się nie zrobi, widać, że zmęczenie spore było, pograliśmy nie w najsilniejszym składzie.

Myślę, że turniej mógł się podobać smile

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (alfa), 3946 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45062 Tematów
5586695 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14