Strona 53 z 149 < 1 2 ... 51 52 53 54 55 ... 148 149 >
Opcje tematu
#3490863 - 03/11/2009 05:58 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: onda]
mamuska26 Offline
addict

Meldunek: 03/03/2006
Postów: 508
Teraz to już gwiazda mediów,najwyższy czas na sesję zdjęciową w Gali i udział w Tańcu z Gwiazdami.

Do góry
Bonus: Unibet
#3490865 - 03/11/2009 05:59 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: onda]
Widget Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/10/2003
Postów: 3718
Skąd: Elbląg
ooo... w trakcie reklamy kapica zmienil sie w kaczmarka laugh

Do góry
#3490866 - 03/11/2009 05:59 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: onda]
El_Darro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6444
Skąd: Hlef nad Wisłą
Originally Posted By: onda
hehe...zbanowali kapice...nie dość,że jest żałosny to jeszcze cenzura...


Też to oglądam wink hahaha. Jakiś prowadzący patafian "Uwielbiam to powiedzenie - mieliśmy problemy techniczne"

Do góry
#3490872 - 03/11/2009 06:04 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: El_Darro]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
Podmienili rysiów poza wizją , jak w czeskim filmie...te sekielskie zaczeli cos drążyć (no na kolana nie powalili) - rysiu s. się wqrwił - zadzwonił i kapica występ skończył...

Do góry
#3490881 - 03/11/2009 06:09 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: onda]
El_Darro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6444
Skąd: Hlef nad Wisłą
Jak dojdziemy do tajemniczego zniknięcia 2 milionów dolarów z konta Gromosława Czempińskiego rzeczywistego założyciela Platformy Obywatelskiej to też pojawi się "drobny problem techniczny". Te zniknięcie kasy rozpoczęło niedawne afery w kraju. Takie małe ostrzeżenia "starszych i mądrzejszych" i kilku niewygodnych murzyńskich chłopców Tuska musiało polecieć.

Do góry
#3490891 - 03/11/2009 06:22 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: Emrod]
Bombej22 Offline
old hand

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 777
Originally Posted By: Emrod

Włodzimierz Mękarski (ziomek Ryśka Sobiesiaka) w ostatnich dniach był gwiazdą mediów; wspominał o tym, że ma koncesję na 6 lat. Chodzi o Golden Play - wspólny biznes Mękarskiego i Sobiesiaka.

Teraz 6-letnią koncesję dostaje Fortuna Games!

Prezesem zarządu jest tam 29-latek, polecam kliknąć poniżej:

www.ktokogo.pl/Jaros%B3aw_Zieli%F1ski#907281ff860b0fbfc90df3e9b3b24cb6

Dziwnym trafem patrząc na inne firmy w których działa kolega Jarek pojawiają się znane skądinąd nazwiska - Włodzimierz Mękarski, Magdalena Sobiesiak, Ryszard Sobiesiak...

Szkoda mi kasy na płatny raport, ale wiele wskazuje na to, że kolega Jarek z Fortuna Games ma dosyć dużo wspólnego z Ryśkiem Sobiesiakiem smile

Tak więc PO w glorii walczących z nadużyciami zablokuje wydawanie nowych koncesji. Publika będzie biła brawo za "bezkompromisową walkę ze złymi hazardzistami", a tymczasem Rysiek przez następne 5 lat będzie kosił gruby hajs, bo PO wytnie mu całą konkurencję smile

A żeby zrobić lepsze wrażenie przypierdzielą też w buki naziemne i ograniczą e-hazard. Będą tacy twardzi, nieprzejednani i uczciwi, że aż się rzygać chce...


Matko boska, w jakim ja kraju zyje.
Czy tu nie moze być coś (z jedna rzecz) normalnego?

Co któryś polityk nie dobierze się do koryta, to jak był "świety" przed wyborami, to potem już tylko "republika kolesiów"? Byle tylko dorwać się do koryta, wziać łapówy, ustawić rodzinę i kolesiów?
Każdy, kto jest przy korycie musi jebać przekręty?
To po ch...j w ogóle chodzić do wyborów?

Np. PO w imie walki z okrupcją wyrzuca faceta, który odkrył korupcję w jej partii, itd.

Jezu, dajcie mi jakiś symboliczny granat (piszę "symboliczny", bo zaraz wprowadzą ustawę o inwigilacji i zaskarżą mnie o zamach na ustrój, tym razem nie komunistyczny, ale liberalny) to pójdę na Wiejską i rozpier...lę to całe towarzystwo. Przy okazji zajdę na Miodową, tam rzucę ze dwa, dla przykładu, że można smile

Dla inwigilujących moje konta bankowe, cenzurujących sieć: tylko źżartowałem, nie rozpierdolę Wam sejmu, musicie z czegoś żyć :), republiko kolesi smile

Do góry
#3490900 - 03/11/2009 06:31 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: Bombej22]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
Bombej22 - jak chcesz symboliczne granaty to proponuje na ul.Bitwy Warszawskiej ( nie Miodowej! ) w kształcie piłki a na Wiejską w kształcie kolorowych kulek do lotto...
Symbolika symboliką - ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie...

Do góry
#3490901 - 03/11/2009 06:35 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: onda]
Bombej22 Offline
old hand

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 777
Originally Posted By: onda
Bombej22 - jak chcesz symboliczne granaty to proponuje na ul.Bitwy Warszawskiej ( nie Miodowej! )


To Jola Rutowicz teraz mieszka na ul. Bitwy Warszawskiej?

Do góry
#3490905 - 03/11/2009 06:41 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: Bombej22]
Bombej22 Offline
old hand

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 777
Originally Posted By: Bombej22
Originally Posted By: onda
Bombej22 - jak chcesz symboliczne granaty to proponuje na ul.Bitwy Warszawskiej ( nie Miodowej! )


To Jola Rutowicz teraz mieszka na ul. Bitwy Warszawskiej?


Muszę tak pisać, bo liberalni funkcjonariusze PO pukają do drzwi, wszystkiego się zaprę. Gdy podejdą pod mój dom, dom w którym miszkam - Polskę. Zabiorą mi kompa jak w Rosji, odetną internet jak w Chinach, zabronią moneybookers (jak w Wietnamie), w liberalnej trosce o mój portfel (żebym liberalnie nie wydawał pieniędzy gdzie i jak chcę), zabiorą mi też portfel (jak na Brzeskiej), żeby potwierdzić, że liberalny ustrój niczym nie różni się od komunistycznego, oprócz samych nazw/idei, których używali PRZED wyborami.

Jak się jest PRZY korycie, to już niewżne idee, ważne koryto.

Do góry
#3490920 - 03/11/2009 07:14 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: Bombej22]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
A my jak debilne bydło idziem do urn żeby głosować na nową partię, która będzie galant PRZED wyborami, a PO wyborach, gdy "nasza" partia poczuje zapach koryta (dla nich: zapach, dla nas: smród), to będzie gadać o 180 stopni w przeciwnym kierunku.

No mów za siebie! Od 1989 chodzę - jak kandydują tacy, na których mogę głosować ( u władzy jeszcze "moi" nie byli - to się zestarzeję bez wyrzutów sumienia ) -
zawsze umyty,pachnący -nigdy nie używam jakiś pedalskich zasłon-kotar - zakreślam przed przewodniczącym komisji(jak nie je kotleta na zapleczu) na jego stoliku - żeby widział dokładnie - wrzucam do urny i basta.

Do góry
#3490921 - 03/11/2009 07:23 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: onda]
IL RE Offline
member

Meldunek: 21/05/2009
Postów: 199
Skąd: ŁTŻ Łódź
Robię dokładnie tak samo , i założę się że pewno na tę samą partię hehe...

Do góry
#3490926 - 03/11/2009 07:40 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: onda]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: onda

zawsze umyty,pachnący -nigdy nie używam jakiś pedalskich zasłon-kotar ...


Zawsze twierdze, ze glosowanie to pedalstwo laugh

Wszystko jedno na kogo i tak na gowno glosujesz.

Czym sie rozni w Polsce jedna partia od drugiej ?

Nazwa i niczym wiecej.

Na qrwy i zlodziei glosujesz, a Twoj glos wart jest tyle samo, co menela i szmaciary.

Demokracja jest pedalska, a kazdy glosujacy to kretyn, majacy na tyle duze mniemanie o sobie, ze mysli, ze swoim glosikiem jest w stanie zmienic swiat.

Dopiero trzeba zaliczyc klapsa w demokratyczne dupsko, by troche sie otrzasnac i zastanowic, gdzie jeden z drugim zyjesz.

Przykra jest swiadomosc, ze wybrani przez milosnikow demokracji i czcicieli "obywatelskiego obowiazku" (LOL - zalosny to wszak obowiazek samemu sobie wybrac zlodzieja, ktory ci cos zapierdoli) "reprezentanci narodu" prztykna paluszkiem i stworza sobie prawo do wtargniecia w sfere prywatnosci, tak bardzo kazdemu myslacemu czlowiekowi droga.

Zajebiste musi byc uczucie, ze pewnego dnia twoje poranne pierdy sa nagrywane, jestes filmowany jak trzepiesz kapucyna pod koldra.

Od tego wszak mozna sie powstrzymac, co nie oznacza, ze skonczy sie inwigilacja.

Przejrza ci wszystkie operacje na kontach, zrobia liste stron odwiedzanych w necie, przeczytaja wyslane maile, esemesy.

Jestem taka sama golona malpa jak wy wszyscy, ale nigdy nie wybieralem golarza.

Jak przychodzi strzyc mi futro to przynajmniej mam mala satysfakcje, ze nie dalem mu do tego upowaznienia.

Conrad, nie wypierdalaj tego postu, tyle sie opisalem smile

Do góry
#3490930 - 03/11/2009 08:01 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: Amkwish]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
Oprócz chamstwa - as usual - wydawało mi się ,że twoje pedalsko-bezczelne posty zawierają jakąś odrobinę inteligencji .

Zadziwiające jest,że zawartość twojego mózgu nie pozwoliła ci na odrobinę zastanowienia przy czytaniu napisanego przeze mnie zdania.

Chyba ,ze jesteś jakimś stetryczałym (zakompleksionym ? ) kurduplem,którego jedyna rozrywką w wolnym czasie jest obrażanie wszystkich i wszystkiego dookoła.

Chamstwu trzeba przeciwstawiać się siłom i godnościom osobistom.

Jak chcesz się pokopać - wystarczy powiedzieć - konika (kobyłkę) ci kupię - może pomoże...

Do góry
#3490936 - 03/11/2009 08:40 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: onda]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: onda
Oprócz chamstwa - as usual - wydawało mi się ,że twoje pedalsko-bezczelne posty zawierają jakąś odrobinę inteligencji .


Ten post byl adresowany do ogolu, a nie do ciebie.

Napisalem wszak, ze jestem taka sama golona malpa jak wszyscy.

Natomiast ty wziales go li tylko do siebie, co swiadczy tylko o tym ,ze jestem kretynem z przerostem ego laugh

Napisalem po twoim poscie, ze "glosowanie jest pedalskie" ,kpiac z twojego ograniczonego slownictwa, bowiem w kazdym swoim poscie uzywasz tego "przymiotnika".

Tak na marginesie jezeli cos jest pedalskiego na tym forum, to twoje posty laugh

Amen papa

Do góry
#3490954 - 03/11/2009 11:41 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: Amkwish]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Panowie, wszelką dyskusję poza samą ustawą proszę prowadzić w temacie "Polityka".

Do góry
#3490960 - 03/11/2009 14:21 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: Amkwish]
IL RE Offline
member

Meldunek: 21/05/2009
Postów: 199
Skąd: ŁTŻ Łódź
Amkwish, Ja rozumiem twoje rozgoryczenie, a stosunek do demokracji mam taki sam jak Ty ,ale tego burdelu w jakim żyjemy nie da się zmienić inaczej niż w wyborach . Ja traktowałem i nadal będę traktował głos na partię w której jest JKM jako niepójście na wybory i głos przeciw demokracji, a za dobrem Polski czyli swoim . Również jako głos przeciwko tym wszystkim , którzy próbują zabrać mi wolność i zakazać ulubionej zabawy jaką jest obstawianie zakładów w internecie.

Do góry
#3490974 - 03/11/2009 15:18 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: IL RE]
Moonchild Offline
enthusiast

Meldunek: 06/10/2007
Postów: 251
Państwa UE mogą samodzielnie decydować czy zakazać hazardu, czy też nie, kierując się nadrzędnym interesem publicznym - powiedział PAP rzecznik wiceministra finansów Jacka Kapicy, Witold Lisicki.
Dodał, że potwierdza to wyrok Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości w sprawie Portugali, który mówi, że państwa członkowskie mogą samodzielnie uregulować hazard, w tym wprowadzić zakaz e-hazardu.

Jak wyjaśnił, nadrzędny interes publiczny w tym wyroku traktowany jest jako: bezpieczeństwo, zdrowie konsumentów, zapobieganie oszustwom i zapobieganie zachęcaniu do trwonienia pieniędzy na gry i zakłady wzajemne oraz potrzebę zachowania porządku publicznego. "Dlatego nie obawiamy się uznania przepisów, które chcemy wprowadzić w życie, za niezgodne z prawem wspólnotowym" - zaznaczył.

W piątek "GW" podała, że resort finansów w 2007 r. przymierzał się do likwidacji internetowego hazardu, ale wówczas w tej sprawie negatywną opinię wydał Urząd Komitetu Integracji Europejskiej.

"Uzasadnieniem było naruszenie przepisów prawa europejskiego dot. usług w społeczeństwie informacyjnym - czyli m.in. świadczonych przez internet - oraz zasady swobodnego świadczenia usług" - poinformowała PAP w piątek rzeczniczka UKIE Monika Janus.

Dodała, że UKIE otrzymał też założenia do nowego projektu ustawy hazardowej "w ramach konsultacji międzyresortowych, podobnie jak inne ministerstwa". "Sekretarz KIE jest zobowiązany wydać opinię o zgodności projektu ustawy z prawem europejskim i nie ma formalnych możliwości ominięcia tego wymogu" - zaznaczyła. (PAP)

Do góry
#3490984 - 03/11/2009 15:55 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: Moonchild]
Art300 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/07/2007
Postów: 1665
W Portugalii jest inna sytuacja. Santa Casa jest instytucją charytatywną.

Już po tym wyroku, 6 X KE negatywnie oceniła projekt Danii, która chce takich samych rozwiązań jak Polska.

Teraz rząd Danii do 9 XI ma odpowiedzieć KE.
Może już odpowiedział ..? Ktoś wie ?

Do góry
#3490992 - 03/11/2009 16:01 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: Art300]
Moonchild Offline
enthusiast

Meldunek: 06/10/2007
Postów: 251
Originally Posted By: Art300
W Portugalii jest inna sytuacja. Santa Casa jest instytucją charytatywną.

Już po tym wyroku, 6 X KE negatywnie oceniła projekt Danii, która chce takich samych rozwiązań jak Polska.

Teraz rząd Danii do 9 XI ma odpowiedzieć KE.
Może już odpowiedział ..? Ktoś wie ?

Skąd informacja, że 6 razy??? Zresztą Komisja może sobie oceniać, decyduje Trybunał jak coś.

Co do odpowiedzi Danii, pytałem się na bukmacherskim czacie duńskim to mi mówili, że rząd się wycofał z tego projektu i chce się otworzyć na międzynarodowe firmy. Ale żadnych szczegółów nie znam, ani nie mam nawet żadnego oficjalnego źródła, tak więc nie można tych informacji traktować poważnie.

Do góry
#3490995 - 03/11/2009 16:06 Re: NOWELIZACJA USTAWY O GRACH I ZAKŁADACH WZAJEMNYCH [4] [Re: Moonchild]
Art300 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/07/2007
Postów: 1665
Nie 6 razy, tylko 6 października.

Do góry
Strona 53 z 149 < 1 2 ... 51 52 53 54 55 ... 148 149 >




Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa), 3935 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24777 Użytkowników
97 For i subfor
45101 Tematów
5591802 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42