Strona 7 z 19 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 18 19 >
Opcje tematu
#355724 - 05/06/2005 15:00 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [4]
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
na czat z takimi pytaniami. Zaraz powinien sie odbyc w Toruniu

Do góry
Bonus: Unibet
#355725 - 05/06/2005 15:04 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [4]
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
mecz u pierników odłożony do 17.30

Do góry
#355726 - 05/06/2005 15:25 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [4]
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
Quote:

mecz u pierników odłożony do 17.30




juz od 20 minut jezdza:)

Do góry
#355727 - 05/06/2005 15:40 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [4]
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Quote:

Quote:

mecz u pierników odłożony do 17.30




juz od 20 minut jezdza:)




tak napisali w sportowychfaktach , ja tam na meczu nie jestem , to nie wiem

Do góry
#355728 - 05/06/2005 17:34 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [4]
lotniskowiec100 Offline
member

Meldunek: 23/02/2005
Postów: 126
panowie jak B&W rozliczy Walaska jesli jechal 2 razy a w trzecim wystepie dostal kare meczu

Do góry
#355729 - 05/06/2005 18:03 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [4]
godsmak Offline
stranger

Meldunek: 18/05/2005
Postów: 5
Tarnów sie ustawia z Bukiem, zeby Gollob tomaszek nie smigal, albo dali riki rikowi zdobyc 2cyfrowke ale to tez sie nie udalo!! BKS fans;)

Do góry
#355730 - 05/06/2005 18:09 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [4]
italodisco70 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1642
macie link do dokladnego wyniku wszystjkich zawodnikow w meczu Leszna?

Do góry
#355731 - 05/06/2005 18:17 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [4]
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
www.sportowefakty.pl i po prawej masz live i tam soobie poszukaj

Do góry
#355732 - 05/06/2005 18:32 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [4]
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
Quote:

ok daje taki kupon 4/10
KSZ Krosno - Stal Gorzów
Spread - Typ: KSZ Krosno +15,5
1.95
KM Intar Ostrów - RKM Rybnik
Spread - Typ: KM Intar Ostrow -7,5
1.75
Head-to-Head
Grzegorz Knapp (Gru) +2,5 1.80
Maciej Kuciapa (Rze) -2,5 1.90

na knappa
typ na intar ze wzgledu na patriotyzm ale mysle ze rybnik 40 pkt nie zrobi dzis w ostrowie



i kupon nie wszedl pzrez jedno zdarzenie intar ktory wygral tylko 48-42 ( ale o wyniku zadecydowal wyscig 14 i kontrowersyjna decyzja sedziego ktory wykluczyl zawodnika intaru ktory byl podciety przez iversena z rybnika takie mam wrazenie patrzac na to zdarzenie z trybun jutro poleci ten mecz na tv puls i zobacze czy sedzia nie wypatrzyl wyniku tego spotkania ta decyzja
dla ogladajacych polecam tez wyscig 11 i kapitalna jazde szczepaniak z intaru "mistrzostwo swiata " ten wyscig w jego wykonaniu )

Do góry
#355733 - 05/06/2005 19:07 Byłem, widziałem i się nawkurwiałem
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
Byłem, widziałem i się nawkurwiałem

Właśnie wróciłem z meczu ZKŻ - BTŻ. Miał być ro mecz przełomowy dla drużyny z Zielonej Góry i tak właśnie się stało. Tak jak przez cały sezon, ślepo wierzyłem w moją drużynę, tak teraz nie wierzę już w nic, poprostu jedno wielkie dno w wykonaniu zawodników ZKŻ, odosobnione przypadki mogą być usprawiedliwione z pewnych względów, ale w sumie i tak była to jednak wielka śmierdząca kupa w wykonaniu mojego kochanego klubu.

Zacznijmy od początku.

Tor wyglądał tragicznie, jak przyszedzłem, wyglądał jak prasowany stół - z białą mączką na górze, swiecącą się jak lukier na pączku - który to dosłownie po chwili rozjebał się w drobny mak, po wyjechaniu pierwszych zawodników na tor.
Mecz w ogóle nie powinien się odbyć i śmiem twierdzić, że nawet gdyby przyjechał Jonsson, ale tor by wyglądał jak normalny tor to byłaby szansa powalczyć chociażby o 2-4 punktowe zwycięstwo. Jednak pan Dowhan się napalił na brak Szweda i za wszelką cenę chciał doprowadzić do rozegrania zawodów, co już wiemy jak się skończyło.

Miałem zrobić mały referacik na temat meczu, ale widzę, że już ta godzina, a ja jeszcze mam pare swoich spraw, dlatego po krótce o zawodnikach.

Btż
1. Jędzejewski - nic specjalnego nie pokazał, ale to jeszcze junior i od czegoś trzeba zacząć, więc w sumie kto wie czy przypadkiem za rok nie będzie ładnie śmigał.
2. Krzyżaniak - już na próbie wyglądał, jakby najchętniej puścił motocykl i pobiegał po torze bo to bezpieczniejsze, zdobył tylko, lub aż 2 punkty, zależy jak na to patrzeć, w jednym biegu dostał punkt za to że Marcinkowski się wpieprzył w Pedersena, w drugim zaś ze względu na to że Staszewski nie chciał walczyć na torze po tym jak mu start nie wyszedł.
3. Sawina - Ja tu nawet nic nie będę pisał, jego wynik mówi sam za siebie, komplet z bonusem, kłaniam się temu panu nisko.
4. Robacki - Troszeczkę tak jak Krzyżak, ale w sumie to jakby nie patrzeć, dzięki jego 3 punktom w przedostatnim biegu Polonia wygrała
5. Protasiewicz - Kolejna klasa dla siebie, gdyby nie defekt komplecik jak się patrzy.
6. Klecha - Spodziewałem się wiecej po tym zawodniku, ale w sumie jak na juniora, nie było najgorzej
7. Buczkowski - Jak na 19 latka to super pojechał 9 punktów na wyjeździe i oprócz wpadki w pierwszym biegu rządził


Zkż
Co tu pisać, nikt się naprawdę nie popisał, ale coś skrobne
9. Pedersen - A ja myślałem, że on na każdym torze umie jeździć, dzisiaj stwarzał tylko zagrożenie, nic więcej, a jego zdobycz punktowa nie odzwierciedla przydatności dla drużyny, poprostu jechał słabo
10. Huszcza - Jadąc w parze z Duńczykiem za dużo nie mógł zrobić bo Pedersen jeździł jak jakiś chory człek, w dodatku w 14 biegu nie wyszło i ostatnia pozycja, jednak w sumie, można pozytywnie ocenić występ kapitana zkż
11. Okoniewski - Dopiero po kontuzji więc usprawiedliwiony, oby tylko wrócił do formy, bo starty ma nadal atomowe, jednak na dystansie to jeszcze nie to.
12. Świst - Zrobił to co do niego należało, jednak niestty znowu w meczu którzy przegraliśmy
13. Staszewski - Słabizna na maksa, ale to możliwe dlatego że w pierwszym biegu gdy walczył z Protasem wywrócił się, kto wie możliwe, że upadek wypłynął na postawę w dalszej części meczu.
14. Marcinkowski, oprócz pierwszego biegu dużo nie można powiedzieć o tym panu, niby walczył, starał się, widać że chce, ale niestety punktów brakowało.
15. Suchecki - wierzyłem w jego odrodzenie, ale niestety i w tym przpadku tak jak u Pedersena punkty nie do końca odzwierciedlają to co się działo na torze, niby lepiej niż w poprzednich meczach, jednak nie ma się nad czym zachwycać

Sumując, zasłużone zwycięstwo BTŻ. Gratuluje.

Pozdrawiam

SLAV

Do góry
#355734 - 05/06/2005 19:10 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [4]
ermolek Offline
old hand

Meldunek: 22/04/2005
Postów: 914
Skąd: Gorzów Wlkp.
Quote:

Quote:

Quote:

Zetterstroem - Max (2.5 - 0 ) TYP 1

Zorro wystapi na pewno 6 razy a moze nawet 7 ( w przypadku gdy druzyna bedzie przegrywala 6 pkt - a to bardzo prawdopodobne Magnus wystartuje jako R/T)



ladnie to wyglada ale chyba jeszcze lepiej
Head-to-Head
Grzegorz Knapp (Gru) +2,5 1.80
Maciej Kuciapa (Rze) -2,5 1.90

na knappa ktory na swoim torze umie dobrze jechac pewnie tez bedzie mial handi w postaci jednego wiecej startu




zgadzam sie z toba Jarko

choc wczoraj bylem na Memoriale Edwarda Jancarza i Kuciapa pozostawil po sobie dobre wrazenie.Knapp jednak jest liderem Grudziadzan i powinien z tym handi ( w postaci 2.5 pkt i jednego badz 2 startow wiecej) pokonac Macka




Quote:

Za drobne :

Drabik over 4.5 i Holta over 11.5





Quote:

Wlokniarz +11.5 i Holta +1.5 z Rickim ( Holta dzisiaj zapewne wystartuje 6 razy )





Quote:

Wilk - Paluch

Mysle ze za drobne mozna sprobowac na Rafala Wilka.Mimo ze jestem z Gorzowa nie przychylam sie do zwyciestwa Bola nad doswiadczonym zawdnikiem Krosna.Na jedynym juz w Polsce prawdziwym zuzlowym torze to Rafał powinien okazac sie lepszy ( bedzie mial prawdopodobnie jeden start wiecej )






No to z dzisiejszych typow nietrafione Wlokniarz i Zorro ale ogolnie nie bylo zle


Pozdrawiam
Ermolek

Do góry
#355735 - 05/06/2005 19:16 Re: Byłem, widziałem i się nawkurwiałem
ermolek Offline
old hand

Meldunek: 22/04/2005
Postów: 914
Skąd: Gorzów Wlkp.
Quote:

Byłem, widziałem i się nawkurwiałem

Właśnie wróciłem z meczu ZKŻ - BTŻ. Miał być ro mecz przełomowy dla drużyny z Zielonej Góry i tak właśnie się stało. Tak jak przez cały sezon, ślepo wierzyłem w moją drużynę, tak teraz nie wierzę już w nic, poprostu jedno wielkie dno w wykonaniu zawodników ZKŻ, odosobnione przypadki mogą być usprawiedliwione z pewnych względów, ale w sumie i tak była to jednak wielka śmierdząca kupa w wykonaniu mojego kochanego klubu.

Zacznijmy od początku.

Tor wyglądał tragicznie, jak przyszedzłem, wyglądał jak prasowany stół - z białą mączką na górze, swiecącą się jak lukier na pączku - który to dosłownie po chwili rozjebał się w drobny mak, po wyjechaniu pierwszych zawodników na tor.
Mecz w ogóle nie powinien się odbyć i śmiem twierdzić, że nawet gdyby przyjechał Jonsson, ale tor by wyglądał jak normalny tor to byłaby szansa powalczyć chociażby o 2-4 punktowe zwycięstwo. Jednak pan Dowhan się napalił na brak Szweda i za wszelką cenę chciał doprowadzić do rozegrania zawodów, co już wiemy jak się skończyło.

Miałem zrobić mały referacik na temat meczu, ale widzę, że już ta godzina, a ja jeszcze mam pare swoich spraw, dlatego po krótce o zawodnikach.

Btż
1. Jędzejewski - nic specjalnego nie pokazał, ale to jeszcze junior i od czegoś trzeba zacząć, więc w sumie kto wie czy przypadkiem za rok nie będzie ładnie śmigał.
2. Krzyżaniak - już na próbie wyglądał, jakby najchętniej puścił motocykl i pobiegał po torze bo to bezpieczniejsze, zdobył tylko, lub aż 2 punkty, zależy jak na to patrzeć, w jednym biegu dostał punkt za to że Marcinkowski się wpieprzył w Pedersena, w drugim zaś ze względu na to że Staszewski nie chciał walczyć na torze po tym jak mu start nie wyszedł.
3. Sawina - Ja tu nawet nic nie będę pisał, jego wynik mówi sam za siebie, komplet z bonusem, kłaniam się temu panu nisko.
4. Robacki - Troszeczkę tak jak Krzyżak, ale w sumie to jakby nie patrzeć, dzięki jego 3 punktom w przedostatnim biegu Polonia wygrała
5. Protasiewicz - Kolejna klasa dla siebie, gdyby nie defekt komplecik jak się patrzy.
6. Klecha - Spodziewałem się wiecej po tym zawodniku, ale w sumie jak na juniora, nie było najgorzej
7. Buczkowski - Jak na 19 latka to super pojechał 9 punktów na wyjeździe i oprócz wpadki w pierwszym biegu rządził


Zkż
Co tu pisać, nikt się naprawdę nie popisał, ale coś skrobne
9. Pedersen - A ja myślałem, że on na każdym torze umie jeździć, dzisiaj stwarzał tylko zagrożenie, nic więcej, a jego zdobycz punktowa nie odzwierciedla przydatności dla drużyny, poprostu jechał słabo
10. Huszcza - Jadąc w parze z Duńczykiem za dużo nie mógł zrobić bo Pedersen jeździł jak jakiś chory człek, w dodatku w 14 biegu nie wyszło i ostatnia pozycja, jednak w sumie, można pozytywnie ocenić występ kapitana zkż
11. Okoniewski - Dopiero po kontuzji więc usprawiedliwiony, oby tylko wrócił do formy, bo starty ma nadal atomowe, jednak na dystansie to jeszcze nie to.
12. Świst - Zrobił to co do niego należało, jednak niestty znowu w meczu którzy przegraliśmy
13. Staszewski - Słabizna na maksa, ale to możliwe dlatego że w pierwszym biegu gdy walczył z Protasem wywrócił się, kto wie możliwe, że upadek wypłynął na postawę w dalszej części meczu.
14. Marcinkowski, oprócz pierwszego biegu dużo nie można powiedzieć o tym panu, niby walczył, starał się, widać że chce, ale niestety punktów brakowało.
15. Suchecki - wierzyłem w jego odrodzenie, ale niestety i w tym przpadku tak jak u Pedersena punkty nie do końca odzwierciedlają to co się działo na torze, niby lepiej niż w poprzednich meczach, jednak nie ma się nad czym zachwycać

Sumując, zasłużone zwycięstwo BTŻ. Gratuluje.

Pozdrawiam

SLAV




Slav czemu Pedersen nie jechal w 15 biegu ? Wystawienie Sucheckiego na tak silnych rywali jak Sawka i Protas to z gory bylo skazane na niepowodzenie.Nicki nie raz juz udowadnial ze w najwazniejszym momencie potrafi sie sprezyc.Glupio tracone byly dzis punkty - szczegolnie MArcinkowski - Pedersen no i tak jak mowiles zawiodl Staszewski.Okoniewski bedzie smigal tylko ze to typ startowca ( pamietam go za czasow jazdy w Gorzowie - 0 walki na dystansie ).Mimo ze jestem z Gorzowa zycze wam utrzymania w najwyzszej klasie rozgrywkowej - niestety o 6tym miejscu mozecie juz zapomniec ( a Staniszewski tak sie dzisiaj podniecal w Radiu Zachod po 2 pierwszych biegach)

Do góry
#355736 - 05/06/2005 19:22 Re: Byłem, widziałem i się nawkurwiałem
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
Pedersen chyba nie pojechał bo stwarzał tylko zagrożenie dla naszych zawodników, we wszystkich biegach w których jechał przed naszym zawodnikiem w łuku dosłownie stawał na maszynie i prawie kompletnie zamykał manetkę gazu. Jadąc z Huszczą do niczego nie doprowadził bo pan Andrzej jest zbyt doświadczony i potrafił jakos wyhamować, jednak Marcinkowski jest za młody i chyba jednak zbyt ambitnie wszedł w ten łuk, gdyby Pedersen normalnie jechał to nic by się nie stało, sądzę, że bardziej wina jednak leżała po stronie Nickiego, chociaż to dyskusyjna sprawa.

SLAV

Do góry
#355737 - 05/06/2005 20:02 Re: Byłem, widziałem i się nawkurwiałem
Bodi Offline
member

Meldunek: 18/02/2004
Postów: 113
Skąd: Sulechów, Zielona Góra
Quote:

Byłem, widziałem i się nawkurwiałem ...





Z tym i z cala reszta dalej sie zgadzam. Jedyne co mi dzis wyszlo to to ze mecz sie odbyl co mowilem na 100%, nawet niezle popadało przed samym meczem.
Ale nasi rycerze to jednak dno. W sumie te punkty nam do niczego nie sa potrzebne. Na 6 miejsce w tabeli nie mamy nawet cienia szansy. Trzeba sie nastawiac na walke w barazach o utrzymanie, prawdopodbnie z Gdanskiem.

Do góry
#355738 - 05/06/2005 20:10 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [4]
Bodi Offline
member

Meldunek: 18/02/2004
Postów: 113
Skąd: Sulechów, Zielona Góra
Quote:

Bodi nie cwaniakuj. Po chuj takie teksty dajesz?? Jak tak mowi tak jest twoj post do tematu nic nie wnosi wiec przystopuj




Moze Ty nie cwaniakuj. Ja daje bo wiem, jak ktos pisze o 15 ze bedzie kupa to niech uzasadni to jakos. Nie chce juz cytowac Twoich lakonicznych odpowiedzi jedno-zdaniowych, ktore nic nie wnosza do tematu ale widze lubisz moderatorom sie podlizywac.

Jedno jednak musze zacytowac:
Quote:

Quote:


Z tego co wiem za Jonssona pojedzie Marcin Jędrzejewski. Ale nie jest do konca powiedziane ze Jonsson sie nie pojawi. Za to w ZKŻ ma pojawić się Okoń.




no to masz złe info...:) pozniej napsize Ci bo teraz spiesze do toto
Pozdrawiam




Czekam na te Twoje rewelacyjne Twoje info. Ty tam z Bydgoszczy to na pewno masz lepsze informacje ode mnie.

I juz nie wspome ile ten Twoj post wnosi do tematu. Wszyscy sie tym ekscytowali ze idziesz do toto.

Najpierw popatrz na siebie potem krytykuj innych.

sija

Do góry
#355739 - 05/06/2005 20:15 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [4]
lotniskowiec100 Offline
member

Meldunek: 23/02/2005
Postów: 126
ponawiam pytanie jak rozlicza nam Walaska w B&W,,przypominam ze w 3 starcie dostal kare meczu-- z gory dzieki

Do góry
#355740 - 05/06/2005 20:27 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [4]
Lopez Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/09/2003
Postów: 11244
Greg bedzie liczony

Do góry
#355741 - 05/06/2005 21:44 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [4]
jaca102 Offline
addict

Meldunek: 30/07/2002
Postów: 627
Skąd: Bydgoszcz
Slav o co chodziło z tym biegiem, co Pedresen przyjechał jako 3 a sędzia przyznał mu 2 punkty ?? Bardzo dziwnie to wygląda z opisu sportowych faktów.
Dzisiaj Bydzia zrobiła niesamowitą niespodziankę W krajowym składzie wygrac wyjazd to wiecej niż sie spodziewałem

Do góry
#355742 - 05/06/2005 22:03 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [4]
Bodi Offline
member

Meldunek: 18/02/2004
Postów: 113
Skąd: Sulechów, Zielona Góra
Quote:

Slav o co chodziło z tym biegiem, co Pedresen przyjechał jako 3 a sędzia przyznał mu 2 punkty ?? Bardzo dziwnie to wygląda z opisu sportowych faktów.
Dzisiaj Bydzia zrobiła niesamowitą niespodziankę W krajowym składzie wygrac wyjazd to wiecej niż sie spodziewałem




Chodziło o to ze Pedersen bal sie tam (w cieniu caly czas bylo mokro i wieksze bloto - drugi luk) jezdzic na maksa i tam zwalnial niemal do predkosci roweru. Alan nie zorientowal sie w tym i jechal tam tak jakby mu kon uciekal spod tylka. No i juz w tym biegu mial sie przewrocic 2 razy jednak dopiero za 3 razem mu sie udalo. Malo nie rozwalajac przy tym Pedersena, ktory wlasnie tam zwolnil. Przez to Pedersen spadl na 3 pozycje i bylo 1-5 praktycznie. Jednak Sedzia wykluczyl z biegu Alana i jest jakis zapis w regulaminie ze punktacje bierze sie z systuacji przed upadkiem, a przed upadkiem Pedersen jechal na 2 miejscu.

Slav sie pomylil chyba no ale to wypadek przy pracy raczej:
2. Krzyżaniak - już na próbie wyglądał, jakby najchętniej puścił motocykl i pobiegał po torze bo to bezpieczniejsze, zdobył tylko, lub aż 2 punkty, zależy jak na to patrzeć, w jednym biegu dostał punkt za to że Marcinkowski się wpieprzył w Pedersena, w drugim zaś ze względu na to że Staszewski nie chciał walczyć na torze po tym jak mu start nie wyszedł.

W tym wlasnie biegu co to Alan sie wywalil to Krzyzak nie jechal wiec tam nie mogl zdobyc punktu.

Bydgoszcz wygrala zasluzenie i naprawde naleza sie Wam te punkty. Nam one w niczym nie pomoga i tak i tak bedzie baraz i juz obojetne czy z 7 czy 8 miejsca. Klaskalem Waszym zawodnikom, szczegolnie Sawinie jak wyprzedzil Pedersena w normalnej walce, a nie jak to Nicki zrobil z jazda na jednym kole gdzie wszyscy sie zlapali za glowe bo juz myslelismy ze rozwali Roberta.
Straszna żenada. rzucili się jak psy na to że nie ma szweda. Ale sie ciesze ze Bydgoszcz wygrala i utra wszystkim nosa. Jezdzili naprawde super i to na takim beznadziejnym torze.
A nam te punkty do niczego nie sa juz potrzebne. 6 miejsce w tabeli jest nie osiagalne juz chocby nie wiem co. teraz tylko nastawiac sie na baraz z Gdanskiem. Najgorzej ze moze sie zaczac sprzedawanie meczy, ale chyba nikt nie bedzie taki glupi zeby placic jak moze spokojnie wygrac

Do góry
#355743 - 06/06/2005 10:24 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [4]
mlodyGKS Offline
member

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 132
Skąd: słupsk
do Bodi:

Z calym szacunkiem,ale gdzie ty widzisz walke o baraze z GKS, skoro nawet nie mozecie wygrac na wlasnym torze z Bydzia w krajowym skladzie. Nie zapominaj,ze GKS ma u siebie mecze z Apatorem i WTS i jezeli wygramy rożnica 3 pkt to zdobywamy bonusy a wtedy ZKZ moze co najwyzej jechac po doswiadczenie i ciezkie baty.

pzdr.

Do góry
Strona 7 z 19 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 18 19 >

Moderator:  Green Arrow, rafal08 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, igea23, akagi, Green Arrow, DePito), 3789 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24777 Użytkowników
97 For i subfor
45101 Tematów
5591743 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42