Strona 7 z 12 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 11 12 >
Opcje tematu
#3572897 - 20/12/2009 18:52 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: podstawek]
kardynal20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2004
Postów: 23868
Skąd: ze szpadlem w terenie
wczoraj odkryłem ze bet-safe ma ofertę biathlonu i jak dla mnie zdarza im się popełniać spore gafy w kursach

tak jak wczoraj cyl-Nowakowska 1,5 za free było coś jeszcze ale już nie pamiętam

na dzisiaj również jak dla mnie spore szanse w parach

fourcade-boe 1,5 oraz ustyugov-boe 2,05 , wczorajszy bieg śmiało chyba określić występem życia młodego norwega, dzisiaj 4 strzelania w dodatku zawodnicy z z par to czołówka światowa obecnego sezonu, o ile w sprincie taki wynik się udał o tyle w pościgowce jak dla mnie spory spadek norwega, chyba on sam się nie spodziewał takiego wyniku

Gwizdoń - Cyl 2 2,25 duże value , cyl jest liderka naszej ekipy od początku sezonu najlepiej biega i strzela gdyby nie wypadek przy pracy i 3 pudła na 1 strzelaniu to tego kursu byśmy nie ujrzeli, jak dla mnie przewaga na strzelnicy już w pierwszych 2 strzelaniach rozstrzygnie tą parę

hauswald - makarainen 1 1,83 przypomnijmy ze hauswald ostatnio pobiegła rewelacyjnie poscigówkę tylko wpadka na czwartej wizycie na strzelnicy zadecydowała że nie wygrała, makarainen dobry bieg wczoraj ale bardzo nie równa, przewaga na strzelnicy na korzyść Niemki i w tym widzę spore szanse, w dodatku liczę jednak na lekkie zmęczenie finki po dobrym sprincie i trochę słabszy bieg

Olga Medvedvtseva - Vita Semerenko 1 1,67 Rosjanka równiejsza na strzelnicy i w biegu myślę ze już na 2 pierwszych strzelaniach zniweluję stratę i wyjdzie na czoło tej parze, dobry początek sezonu przemawia za Rosjanką, Ukrainka bez błysku na razie i liczę na potwierdzenie tej tezy za godzinę smile


ktoś ma jakieś przemyślenia?/

Do góry
Bonus: Unibet
#3572923 - 20/12/2009 19:15 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: kardynal20]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
Olofsson - Kocher 1 1.50 (7/10) Bwin. Kocher biega bardzo dobrze ale jednak z Olofsson akurat dzisiaj większych szans nie ma, aż tak wysokie miejsce wczoraj Kanadyjki to wynik warunków atmosferycznych, wszystkie zawodniczki pudłowały.

Frei - Shipulin 2 1.57 (7/10)
betsafe. Frei i jego 3 miejsce to totalne nieporozumienie, Rosjanin już pokazał się w tym roku z dobrej strony, te kilka sekund do odrobienia nie bedzie dla niego żadnym problemem.

Boe - S.Fourcade 2 1.50 (7/10) betsafe. Boe jest lepszy niż Frei ale bez przesady smile Fourcade w Pokljuce w obu biegach pokazał się z bardzo dobrej strony, jest bardzo stabilnym biathlonistą, nie będzie miał z Norwegiem problemu.

no i Tcherezov zwycięstwo 2.75 (3.5)/10 betsafe tylko Landertinger i Fourcade mogą mu zagrozić, czuję że Landertinger tak dobrze na strzelnicy jak wczoraj się nie zaprezentuje a Fourcade z 50 sekundami na starcie aż 3 pudeł mniej nie będzie miał...

Do góry
#3572926 - 20/12/2009 19:17 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: podstawek]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Helena Jonsson - Anna Carin Olofsson 1 1.55 betgun
Stawiam, że Helena odrobi w dzisiejszym biegu tę minimalną stratę. Jest przede wszystkim pewniejsza na strzelnicy, a w obliczuciężkich warunków strzeleckich może i powinno to mieć duże znaczenie. Olofsson myślę, że nie będzie w stanie odrobić więcej niż dwóch karnych rund nad Jonsson.

Kaisa Makarainen - Zina Kocher 1 1.55 bet24
Znowu spróbuję zagrać na Kaisę w biegu pościgowym. Makarainen jest na pewno lepszą zawodniczką. Kocher bardzo dobrze pobiegła w sprincie. Pytanie tylko, czy będzie w stanie dzisiaj pobiec tak samo. Wg mnie nie. Poza tym często przytrafiają jej się pudła na strzelnicy. Natomiast Makarainen trochę lepiej strzela. Owszem zdarzają jej się większe wpadki, ale na szczęście coraz rzadziej.

Sandrine Bailly - Teja Gregorin 1 1.57 bet365
Wahałem się, czy zagrać Bailly w parze z Gregorin, czy też może ze Skardino. Wybrałem jednak bardziej nieobliczalną Słowenkę. Bailly przede wszystkim ma aż 36 sekund przewagi, po drugie Słowenka lubi pudłować na strzelnicy. Być może Słowenka trochę lepiej biega, ale musiałaby strzelać tak samo jak Bailly, aby odrobić stratę w biegu. Chyba trochę za dużo jest warunków do spełnienia, żeby wygrała Gregorin.

Andrea Henkel - Anastazja Kuzmina 2 2.1 bet365
W tej parze widzę spore value. W innym bukach kursy są albo równe, albo jedna z nich jest minimalną faworytką. Tymczasem bet365 oferuje nam 2.1 na Kuzminę. Henkel na razie w słabszej formie. Bardzo nierówna na strzelnicy. Biegowo gorsza od Słowaczki. Poza tym Kuzmina ma 8 sekund przewagi. Niby nic, ale zawsze coś smile Typ jednak grany głównie z powodu kursu niewspółmiernego do szans obu zawodniczek.



mężczyźni 24-8-2 +7.83j
kobiety 19-8-1 +5.0j

Do góry
#3573185 - 20/12/2009 21:28 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: podstawek]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Bjoern Ferry - Andreas Birnbacher 1 1.74 betsson
Zastanawiałem się, czy zagrać Birnbachera w parze z Ferrym czy Peifferem. Padło na Szweda. Dlatego, ponieważ jest bardziej doświadczony. Poza tym Ferry lubi walkę wręcz. Bieg pościgowy i bieg ze startu wspólnego to są jego konkurencje. Na pewno lepiej strzela od Niemca. Startują praktycznie razem więc będzie decydowała dyspozycja tylko z dzisiejszego biegu. Oby tylko pobiegł na swoim poziomie.

Michael Greis - Tim Burke 2 2.0 bet24
Kursy wskazują, że faworytem jest Greis. Ja to widzę inaczej. Na razie trzeba korzystać z tego, że buki cały czas widzą Burke jako zawodnika trochę przypadkowego w czołówce. Podobnie było rok temu z innym zawodnikiem tongue Fakty są takie, że Burke jeszcze nie przegrał w tym roku z Greisem. Niemiec pewnie szykuje formę na IO, bo na razie nie błyszczy. Dodatkową motywacją dla Amerykanina będzie realna walka o żółtą koszulkę.

Simon Fourcade - Tarjei Boe 1 1.5 betsafe
A o tę żółtą koszulkę lidera PŚ Burke będzie walczyć właśnie z Fourcade. Ten, który dzisiaj będzie wyżej zostanie liderem. Więc Fourcade niewątpliwie też będzie mocno zdeterminowany, żeby osiągnąć dobry wynik. Natomiast Boe dostał prezent na gwiazdkę już wczoraj i powinno mu wystarczyć. Różnica klas.

Andriy Deryzemlya - Klemen Bauer 1 1.5 betway
Bauer czasami potrafi zaskoczyć w sprincie. Dzieje się tak, gdy wyjdzie mu strzelanie, bo biegaczem jest przednim. Jednak, gdy tak jak dzisiaj mamy doczynienia z czterema strzelaniami o tę niespodziankę będzie mu znacznie trudniej. Stawiam, że dzisiaj będzie się ścigać z Hafsasem w ilości pudeł na strzelnicy wink Deryzemlya jak nie zawali na strzelnicy to powinien bez problemu wygrać ze Słoweńcem.

Jeszcze znalazłem małego surebeta :
Arnd Peiffer - Bjoern Ferry 2 1.85 betway
Arnd Peiffer - Bjoern Ferry 1 2.4 bet365
wychodzi ok. 4,5%


mężczyźni 24-8-2 +7.83j
kobiety 20-11-1 +2.55j

Do góry
#3573413 - 20/12/2009 22:44 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: podstawek]
kardynal20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2004
Postów: 23868
Skąd: ze szpadlem w terenie
jak powiedziałem tak zagrałem

zabrakło pudla vity na ostatniej wizycie na strzelnicy frown




4/5 ale profitów nie ma

szkoda ładny kurs był

Do góry
#3575011 - 22/12/2009 02:16 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: kardynal20]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
Chyba zimowo najbardziej uczęszczany temat -

dlatego uprasza się Szanownych Moderatorów coby dupska lekko ruszyli i założyli temcik Vancouver 2010.


Dlaczego?

Ano z autopsji - 4 lata temu...(sebkos może poświadczyć...) uparłem się miesiąc przed Turynem,że Lange zamiecie...
Dubeltowo dobawił...
W Kanadzie może dubla nie ustrzeli...
Ale chciałbym podać pierwszego beta
Lange w "4-ach" WIN (Trzewia każą,nawet fundusze "typu zaskórniak w Luxemburgu" odłożone)...na kursy czekam...

Pozdrawiam

Do góry
#3578113 - 24/12/2009 08:15 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: forty]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
Hafsas rezygnuje z biathlonu na rzecz biegów.

- Decyzje o porzuceniu karabinu podjąłem już w niedzielę wieczorem kiedy myślałem o tych karnych rundach. Nie mogę marnować czasu na biathlon, w którym mam małe szanse wyjazdu na olimpiadę. Nawet gdybym wystartował w Vancouver w tej dyscyplinie, to raczej jako statysta. Czuję jednak, że jestem w stanie zakwalifikować się do reprezentacji właśnie do biegu na 15 km stylem dowolnym. Bardzo mi on odpowiada, a ponadto dominowałem na tym dystansie na początku sezonu.

- My, biathloniści, mamy pewną przewagę nad biegaczami w konkurencjach stylem dowolnym, ponieważ trenujemy tylko tą technikę i ślizg łyżwą. Poza tym biegamy obciążeni karabinem i po jego zdjęciu czujemy się lżejsi, jesteśmy szybsi.


Roesch robi sobie przerwę.


Michael Roesch po katastrofalnym w swoim wykonaniu początku sezonu podjął decyzję o przerwie w startach. 26-letni biathlonista z Zinnwald nie wystartuje zarówno w zawodach World Team Challenge w Gelsenkirchem, jak i w pierwszym styczniowym Pucharze Świata w Oberhofie.

Roesch, który w przeszłości dziewięciokrotnie stawał na podium zawodów Pucharu Świata, w tym sezonie spisuje się grubo poniżej oczekiwań niemieckich kibiców. Jego najlepszym wynikiem jest zaledwie 31. miejsce w sprincie w Ostersund. W klasyfikacji generalnej z 21 punktami jest dopiero 66.


Znamy już pełen skład uczestników zawodów World Team Challenge, jakie będą miały miejsce 28 grudnia na stadionie Schalke w Gelsenkirchen.

Uczestnicy WTC'09:
Eva Tofalwi, Daniel Graf
Kati Wilhelm, Christoph Sumann
Olga Zajcewa, Maxim Czudow
Daria Domraczewa, Dominik Landertinger
Magdalena Gwizdoń, Tomasz Sikora
Marie Laure Brunet, Vincent Defrasne
Jay Hakkinen, Lanny Barnes
Simone Hauswald, Michael Greis
Oksana Chwostenko, Andriej Deryzemlya
Solvieg Rogstad, Henrik L'Abee-Lund

Do góry
#3582643 - 28/12/2009 20:17 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: mln]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Vancouver nie dla Andresena
Trenerzy norwescy ogłosili skład męskiej kadry, która będzie miała szanse walczyć o medale w Vancouver. Wśród nominowanych znaleźli się Ole Einar Bjoerndalen, Emil Hegle Svendsen, Halvard Hanevold, Lars Berger, Alexander Os oraz Tarjei Boe. Sporym zaskoczeniem jest na pewno obecność tego ostatniego. Młody Norweg rzutem na taśmę wygrał batalię z dużo bardziej doświadczonymi zawodnikami, między innymi Frode Andresenem, który startował w trzech ostatnich igrzyskach olimpijskich i z każdych przywoził po medalu.


Bjoerndalen trzecim sportowcem w Europie

Ole Einar Bjoerndalen zajął trzecie miejsce w prestiżowym konkursie na sportowca 2009 roku w Europie. Norweg przegrał tylko z tenisistą Rogerem Federerem oraz kierowcą Formuły 1, Jensonem Buttonem. Wyprzedził natomiast takie sławy, jak Alberto Contador czy Cristiano Ronaldo.
Rok 2009 był dla Bjoerndalena bardzo udany. Norweg po raz szósty wywalczył Puchar Świata, wygrywając przy tym siedmokrotnie i zdobywając cztery złote medale na mistrzostwach świata.

1. Roger Federer (tenis) 135 pkt
2. Jenson Button (formuła 1) 81
3. Ole Einar Bjoerndalen (biathlon) 73
4. Sebastien Loeb (WRC) 56
5. Blanka Vlasic (lekkoatletyka) 51
6. Alberto Contador (kolarstwo) 50
7. Cristiano Ronaldo (piłka nożna) 42
8. Pau Gasol (koszykówka) 41
9. Valentino Rossi (moto GP) 40
10. Andreas Thorkildsen (lekkoatletyka) 36

dziwne ze Krystyna jest tak nisko, za Blanka np..



Dzis World Team Challenge w Schalke.. moze sie uda znalesc jakas ciekawa pare... trzeba pomyslec chwil kilka.
Tytulu broni nieoczekiwanie ukrainska para Oksana Khvostenko Andryi Deryzemlya, ktorzy przed rokiem o 14 sekund wyprzedzili Martine Beck i Christopha Summanna. 3 lokata dladopingowiczow Iourieva i Jaroshenke.


Edited by Rivaldinho (28/12/2009 20:37)
Edit Reason: dopisek

Do góry
#3582668 - 28/12/2009 20:59 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: Rivaldinho]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Domracheva/Landertinger - Gwizdoń/Sikora [1] 1.50 totomix
Domracheva/Landertinger - Brunet/Defrasne [1] 1.65 Bwin

Licze dzis na Darie i Dominika.. polacy forma zdecydoanie nizsza, a w parze francuskiej Defrasne mnie nie przekonuje. Pograne delikatnie bo ciezko okreslic kto te zawody potraktuje powaznie... wezme do dubli z Evertonem zeby sie lepiej ogladalo.

Do góry
#3582745 - 28/12/2009 21:23 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: Rivaldinho]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Riva ale mnie zaskoczyles shocked

Norwegowie moim zdaniem popelnili ogromny blad i mysle ze slona za niego zaplaca !!
Brak Andresena to duze oslabienie jakby nie patrzec doswiadczenie robi swoje !!
Zobaczymy co pokaze w takim razie "slepy" Berger czy Boe ktory nie poradzi sobie moim zdaniem z taka presja !!

Jakis czas temu pisalem zeby Norwegowie siegneli po kogos nowego po zakonczeniu biegow sztafetowych !!
czyzby ich trener czytal nasze forum grin

Do góry
#3583168 - 29/12/2009 00:24 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: Inzaghi78]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
no niestety ja tez liczylem ze Andresen pojedzie na olimpiade, ba liczylem nawet na start w sztafecie.. jednak trener Norge ma inny pomysl - zobaczymy co bedzie.. Jak warunki na strzelnicy beda dobre to jednak Lars albo Os nie powinni zawalic a wtedy Norge ma szanse walczyc o zloto. Wedlug mnie Svendsen na 1 zmianie, Hanevold na 2, 3. Os/ Berger i konczy Bjoerndalen.
Boe dostal szanse na przetarcie.. aby zobaczyc jak to jest wystapic na duzej imprezie.. mysle ze na sztafete wiekszych szans nie ma.. moze na mieszana, ale takze watpie.


Buki dzis faworyzuja pare Wilhelm/Sumann i w sumie sie z nimi zgadzam.. rosjanie pewnie w swieta pobalowali grin i jakos tej parze nie ufam.. jak pisalem wyzej licze na dobry start pary Darya + Dominik.. (Darya zwyzka formy - progresywnie wraca do niezlej dyspozycji sprzed roku) moze Ukraincy cos namieszaja, chociaz patrzac na ostatnie wystepy to jakos im nie ufam (rok temu zaskoczyli wsszystkich, motywacja aby obronic tytul po ich stronie)

wzialem sobie takze dubel z mixa na podwojenie:
Wilhelm/Sumann [1-3] 1.50
Domracheva/Landertinger - Gwizdoń/Sikora [1] 1.50


Do góry
#3595257 - 04/01/2010 20:18 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: Rivaldinho]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...


Oberhof

Program zawodów:
06.12 14:15 - Sztafeta [K]
07.12 14:15 - Sztafeta [M]
08.12 14:30 - Sprint [K]
09.12 12:45 - Sprint [M]
10.12 11:00 - Mass [K]
10.12 13:20 - Mass [M]


Linki:

LIVE
biathlonworld.com
Oficialna stronka zawodow

Do góry
#3598152 - 06/01/2010 06:02 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: Rivaldinho]
wieczor Offline
addict

Meldunek: 19/02/2009
Postów: 667
Dla leniuchów smile
podaje składy ale najlepiej jeszcze jutro sprawdzic !!!
Niemki osłabione bez Wilhelm i Nuner
norweżki tez bez Tory Berger beda słabiutkie
francuski silne
dla mnie czarnym koniem ukrainki
słowneki (3 zawodniczki + ???)
chinki - los jak wicher
szwedki wiadomo

RUSSIA RUS
1-1 BOGALIY-TITOVETS Anna
1-2 BOULYGINA Anna
1-3 MEDVEDTSEVA Olga
1-4 SLEPTSOVA Svetlana
2 GERMANY GER
2-1 BECK Martina
2-2 HAUSWALD Simone
2-3 BACHMANN Tina
2-4 HENKEL Andrea
3 FRANCE FRA
3-1 BRUNET Marie Laure
3-2 BECAERT Sylvie
3-3 DORIN Marie
3-4 BAILLY Sandrine
4 SWEDEN SWE
4-1 DOMEIJ Sofia
4-2 OLOFSSON-ZIDEK Anna Carin
4-3 NILSSON Anna Maria
4-4 JONSSON Helena
5 CHINA CHN
5-1 WANG Chunli
5-2 LIU Xianying
5-3 SONG Chaoqing
5-4 KONG Yingchao
6 NORWAY NOR
6-1 FLATLAND Ann Kristin Aafedt
6-2 EIKELAND Liv Kjersti
6-3 KRISTIANSEN Gro Marit Istad
6-4 ROGSTAD Solveig
7 POLAND POL
7-1 GWIZDON Magdalena
7-2 BOBAK Paulina
7-3 NOVAKOWSKA Weronika
7-4 CYL Agnieszka
8 UKRAINE UKR
8-1 PIDHRUSHNA Olena
8-2 SEMERENKO Valj
8-3 KHVOSTENKO Oksana
8-4 SEMERENKO Vita
9 SLOVENIA SLO
9-1 GREGORIN Teja
9-2 MALI Andreja
9-3 BRANKOVIC-LIKOZAR Tadeja
9-4 RAVNIKAR Dijana
10 BELARUS BLR
10-1 KALINCHIK Liudmila
10-2 DOMRACHEVA Darya
10-3 NAZAROVA Olga
10-4 SKARDINO Nadezhda
11 KAZAKSTAN KAZ
11-1 KHRUSTALEVA Elena
11-2 LEBEDEVA Anna
11-3 MOZHEVITINA Irina
11-4 LEBEDEVA Marina
12 ROMANIA ROU
12-1 PLOTOGEA Dana
12-2 PURDEA Mihaela
12-3 STOIAN Alexandra
12-4 FERENCZ Reka
13 LATVIA LAT
13-1 JUSKANE Zanna
13-2 LIDUMA Madara
13-3 GLAZERE Liga
13-4 KRUMINA Gerda
14 BULGARIA BUL
14-1 KLENOVSKA Nina
14-2 DIMITROVA Niya
14-3 GEORGIEVA Silvia
14-4 YORDANOVA Emilia
15 JAPAN JPN
15-1 SUZUKI Fuyuko
15-2 IZUMI Megumi
15-3 OWADA Itsuka
15-4 AZEGAMI Naoko

Do góry
#3598536 - 06/01/2010 08:42 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: wieczor]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
trochę przemyśleń przed sztafetą kobiet...

z słabą biegowo Ukrainką Pidrushiną powinna sobie bez większego problemu poradzić Chinka Wang Chunli na pierwszej zmianie (1.50). Na strzelnicy prawdopodobne że Ukrainka nie pomyli się ani razu, jednak Chinka uwielbia te trasy, biegać w Oberhofie potrafi, przy możliwości dobierania pocisków na strzelnicy jestem gotów zainwestować w ten trochę złociszy wink

gdyby nie Boulygina na drugiej zmianie pewnie zagrałbym już zwycięstwo Rosjanek, ale po tym co robi do tej pory na strzelnicy w tym sezonie, jednak chyba lepiej będzie jak sobie odpuszcze, może tak zawalić że reszta tego już nie nadrobi...

2.95 na Ukrainki w parze z Francuzkami (1.35) hmmm to zbyt dużo według mnie, przesada, aż takiej różnicy pomiędzy nimi nie ma

kusi 1.666 na solidne, równe Białorusinki vs. Norweżki bez Berger i formy

Do góry
#3598539 - 06/01/2010 08:47 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: wieczor]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Po krótkiej przerwie zaczynamy od sztafet

Rosja - Niemcy 1 1.65 Bwin
Rosjanki są moimi faworytkami w sztafecie. Dosyć wyrównany skład. Bogali bardzo dobrze startowała w Pokljuce, Sleptsova wręcz fantastycznie, Medvedtseva na swoim wysokiem i równym poziomie. Jest tylko jeden element tej układanki, który może zawieść. Oczywiście mam na myśli Boulyginę. Wg mnie cały zakład jest w stanie tylko ona położyć. Potrafi wszystko zawalić na strzelnicy. Natomiast Niemki występują w pół rezerwowym składzie. Zamiast Wilhelm i Neuner mamy na starcie Hauswald i Bachmann. Oczywiście jest to spore osłabienie. Hauswald bardzo nierówna, Bachmann potrafi fatalnie strzelać. Kurs wart gry.

Francja - Niemcy 1 2.55 Unibet
Natomiast na drugim stopniu podium widzę Francuzki. Bardzo wyrównana sztafeta. Bardzo dobra Brunet, solidna w sztafecie Bailly, dobrze strzelająca Dorin i doświadczona Becaert. Na pewno ich dużym atutem jest strzelanie. Wszystkie w miarę solidne, czasami Becaert potrafi nieco się pogubić. Biegowo aż tak bardzo nie odstają od czołówki. Natomiast po cichu liczę, że Niemki będą sporo pudłować.

Francja - Szwecja 1 1.7 bet24
Jeszcze jeden typ na Francuzki. W obu sztafetach z tego sezonu Francuzki były wyżej niż Szwedki. Szwedki nawet przy zaledwie trzech dobieranych pociskach przegrały z Francuzkami. Z tego, co pamiętam (mogę się mylić, bo nie chce mi się szukać) to Domelj po raz pierwszy startuje w sztafecie. Do tej pory mogliśmy oglądać w drużynie Elizabeth Hogberg. Cóż, wydaje mi się, że nie jest to dobra zamiana. Domelj na pewno lepiej biega, ale może wszystko zaprzepaścić na strzelnicy, już nie raz Szwedki przez nią traciły szansę na dobry wynik.


mężczyźni 26-9-3 +8.07j
kobiety 20-11-1 +2.55j

Do góry
#3598921 - 06/01/2010 19:43 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: mln]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Originally Posted By: AG


z słabą biegowo Ukrainką Pidrushiną powinna sobie bez większego problemu poradzić Chinka Wang Chunli na pierwszej zmianie (1.50). Na strzelnicy prawdopodobne że Ukrainka nie pomyli się ani razu, jednak Chinka uwielbia te trasy, biegać w Oberhofie potrafi, przy możliwości dobierania pocisków na strzelnicy jestem gotów zainwestować w ten trochę złociszy wink



czy bez wiekszego problemu to bym nie powiedzial i radze uwazac na ten typ choc nie twierdze ze nie wejdzie !!

Na ostatnich sztafetowych zawodach w Hochfilzen chinka przegrala z Ukrainka 9 sek. na pierwszej zmianie, takze mysle ze wszystko bedzie zalezec od strzelania a wiadomo ze Chinki w tym nie blyszcza

Do góry
#3598942 - 06/01/2010 19:57 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: Inzaghi78]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
#1 santa

Niemcy - Szwecja typ: 1 @1.50 Bet24


Mimo roszady w skladzie mysle ze Niemki beda chcialy sie zrehabilitowac za swoj zenujacy wystep w Hochfilzen, wiadomo ze Bachman to nie ta sama klasa co Wilhelm ale tu bardziej sie zastanawiam co ma na celu zamiana Hogberg na Domei smirk
Chyba tylko sprawdzenie ostateczne przed olimpiada mozliwosci zastepstwa bo nie wyobrazam sobie zeby pozbywac sie bardzo przyzwoicie wystepujacej Hogberg, Nie biega ona moze wysmienicie ale jest dosc pewna na strzelnicy!! Malo tego w Ostersund byla niemalze najlepsza w swojej ekipie przegrywajac zaledwie 2 sek. z Jonsson i wyprzedzajac ponad pol minuty Olofsson


#2 santa

Szwecja - Ukraina typ: 1 @1.55 Bet24


Tutaj przede wszystkim stawiam na slabosc Ukrainek bardziej niz na moc Szwedek! Jakos w tym sezonie Ukrainki sa totalnie pogubione, ani na strzelnicy ani na trasie biegowej nie potrafia sobie poradzic. Juz niemowiac o ostatnich fatalnych zawodach ale w Ostersund przegraly az 1.15 min ze szwedkami a mialy tylko jedna karna runde, za to 3 dobierania mniej !!
Ale o czym tu rozmawiac jak opisywana wczesniej Hogberg byla lepsza od wszystkich biegnacych Ukrainek




#3 santa

Russia - penalty loops (czyli liczba karnych rund)

Typ: ponizej 0,5 @1.60 Fonbet



#4 santa

Francja - penalty loops (czyli liczba karnych rund)

Typ: ponizej 0,5 @1.60 Fonbet



Tutaj stawiam przede wszystkim na rzetelnosc obu ekip ktore zawsze wyroznialy sie solidnoscia na strzelnicy.
Ani Rosja ani Francja jeszcze w tym roku nie biegaly karnych rund a ostatnio nawet zadna z zawodniczek w obu ekipach nie miala 3 dobieran aplauz

Do góry
#3599015 - 06/01/2010 20:47 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: Inzaghi78]
NanekHKS Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/02/2009
Postów: 19488
Skąd: Suche Stawy
Moze ktos wyslac link do wynikow dotychczasowych wynikow sztafet bo na glownej stronie nie widze tego z gory dzieki piwo

Do góry
#3599027 - 06/01/2010 20:52 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: NanekHKS]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Ostersund
Hochfilzen

i sklady na dzis:

Sklady - Oberhof


Mi ciezko dzis cos wybrac.. im dluzej mysle, kombinuje tym dalej mi do zagrania czegokolwiek smirk
Kibicuje Ukrainkom - czekam az w koncu im wyjdzie : )

Do góry
#3599156 - 06/01/2010 21:47 Re: Biathlon - Puchar Świata 2009/2010 [Re: Inzaghi78]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
Originally Posted By: Inzaghi78
Originally Posted By: AG


z słabą biegowo Ukrainką Pidrushiną powinna sobie bez większego problemu poradzić Chinka Wang Chunli na pierwszej zmianie (1.50). Na strzelnicy prawdopodobne że Ukrainka nie pomyli się ani razu, jednak Chinka uwielbia te trasy, biegać w Oberhofie potrafi, przy możliwości dobierania pocisków na strzelnicy jestem gotów zainwestować w ten trochę złociszy wink



czy bez wiekszego problemu to bym nie powiedzial i radze uwazac na ten typ choc nie twierdze ze nie wejdzie !!

Na ostatnich sztafetowych zawodach w Hochfilzen chinka przegrala z Ukrainka 9 sek. na pierwszej zmianie, takze mysle ze wszystko bedzie zalezec od strzelania a wiadomo ze Chinki w tym nie blyszcza


akurat ta Chinka lipy odstawić nie powinna, biegowo w Oberhofie bardzo dobrze sie prezentowala, zobaczymy, ja podobnie jak Rivaldinho w koncu nic nie gram dzisiaj, myslalem myslalem i w koncu odpuszczam wink

Do góry
Strona 7 z 12 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 11 12 >

Moderator:  Ojro 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, Sensei, pacyfista, wHiTe_StAr, ANZELMO, alfa, burbon, ElNinho[mmdea], poozon, rymoholik, Sony), 4040 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45064 Tematów
5586962 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14