Strona 3 z 3 < 1 2 3
Opcje tematu
#3703902 - 18/02/2010 02:48 Re: Liga Mistrzów - 2009/10 - Grupa C - Real, Marsylia, Milan, FC Zurich [Re: Hakan]
koleszka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/04/2009
Postów: 7556
Bayern dzisiaj to jest pewniak, każdy inny wynik niż wygrana Niemców, będzie sensacją. Fiore stać przynajmniej na jednego gola, przy obronie Bayernu powinni coś ustrzelić. Overek 2.5 ładnie wygląda
Wielu obstawia Porto że wygra z Arsenalem, ja tutaj widzę wygraną Anglików w tym meczu, na każdej pozycji mają światowej klasy zawodników(prócz bramki grin) są bardziej zorganizowaną drużyną taktycznie i strategicznie niż chaotyczna gra Porto. Stawiam Arsenal, że wygra w tym meczu po niezłym kursie.

Do góry
Bonus: Unibet
#3703917 - 18/02/2010 02:54 Re: Liga Mistrzów - 2009/10 - Grupa C - Real, Marsylia, Milan, FC Zurich [Re: koleszka]
mateekk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/11/2009
Postów: 7181
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
w sumie macie racje,lecz licze ze fiora wygra...
teraz trudno cokolwiek typowac.
dla mnie wczoraj byl pewny mecz- ze mu wygra i weszlo ..a kurs 2.80 to na prawde bardzo duzy..
natomiast dzis trudno typowac..chyba poczekam na jutro na Lige Europejska

Do góry
#3703991 - 18/02/2010 03:12 Re: Liga Mistrzów - 2009/10 - Grupa C - Real, Marsylia, Milan, FC Zurich [Re: mateekk]
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Originally Posted By: mateekk
co sadzicie o meczu bayern -fiora??
ja postaiwe na fiore! po bledach stoperow w ostatnim meczu bayernu z bvb wydaje mi sie ze fiora ma spore szanse na wygrana... bvb to jeszcze nie doswiadczony zespol by wykorzystywac w 100- procentach bledy jakie dostali od demichelisa czy van boytena... natomiast fiora to juz lepszy zespool niz borusia.
tak czy siak kurs ok 7.5 warty ryzyka...


Prawdę mówiąc to nie wiem o jakich Ty drużynach piszesz . Wdług mojej oceny to BVB jest na takim samym poziomie sportowym jak Fiora o ole nie wyższym .A co do monachijczyków to na dzień dzisiejszy są w takiej formie i mają takie możliwości ze Fiorentina nie ma się czym przeciwstawić .
O ile Bawarczycy traca trochę bramek srednio 1 na mecz to za to strzelają jak na zawołanie . Oglądałem cały mecz Bayern - BVB i odniosłem jednoznaczne wrażenie ,Bayern poprostu się oszczędzał i wygrał ten mecz "tracąc jak naj mniej sił ".
Mają w świetnej formie czołowych zawodników nawet jak obrona zawali 1-2 bramki to ofensywa powinna wcisnąc o jedną więcej .Robben ma naprawdę świety okres gry ,czaruje zwodami i perfekcyjnymi dograniami , inni nie pozostają w tyle . No i co ważne w bramce Bayern ma też nie byle kogo .Butt jak ma dobry dzień to wyprawia cuda w bramce a takich dni mu ostatnio brakuje.

Jak już ktoś pisał inny wynik niż win Monachium to niespodzianka.

Dzisiaj granie odpuszczam ,wczoraj RM ostudził skutecznie muj hura optymizm ,no i po za tym to typowanie spotkań pucharowych nigdy mi nie szło dobrze tongue

Do góry
#3704006 - 18/02/2010 03:14 Re: Liga Mistrzów - 2009/10 - Grupa C - Real, Marsylia, Milan, FC Zurich [Re: raiders_]
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Originally Posted By: raiders_
jak ma dobry dzień to wyprawia cuda w bramce a takich dni mu ostatnio brakuje.
P
Miało być NIE brakuje tongue

Do góry
#3704392 - 18/02/2010 04:54 Re: Liga Mistrzów - 2009/10 - Grupa C - Real, Marsylia, Milan, FC Zurich [Re: raiders_]
dirbet Offline
member

Meldunek: 27/07/2009
Postów: 102
Originally Posted By: raiders_


Prawdę mówiąc to nie wiem o jakich Ty drużynach piszesz . Wdług mojej oceny to BVB jest na takim samym poziomie sportowym jak Fiora o ole nie wyższym .

i dlatego Fiorentina wyszla z peirwszego miejsca w grupie z Lyonem i Liverpoolem a Borussia nie moze nawet o czyms takim marzyc laugh

Do góry
#3717721 - 24/02/2010 02:51 Re: Liga Mistrzów - 2009/10 - Grupa C - Real, Marsylia, Milan, FC Zurich [Re: dirbet]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Inter Mediolan - Chelsea Londyn [awans] (1) 2.62 Pinnacle 2/10
Inter Mediolan - Chelsea Londyn [DNB] (1) 1.885 Pinnacle 3/10



Nikt na swiecie nie zna pilkarzy Chelsea tak jak Jose.. to jest mega atut po stronie druzyny Interu. Druzyna z Londynu zostanie perfekcyjnie rozpracowana i juz w pierwszym meczu Inter obnazy slabosci Londynczykow.
Chelsea z Ancelottim gra slabo.. szczegolnie na wyjazdach kiedy w lidze przegrywaja z Evertonem, remisuja z Hull, Birmingham i WHU, do tego wymeczone wyjazdowe zwyciestwo nad Burnley.
Kursy na awans w tej parze to dla mnie jakies totalnie nieporozumienie.. i po takim kursie trzeba wziasc Inter, ktory pierwszy mecz gra u siebie i licze tu na wygrana (wzialem 1 DNB 1.877 pinn). Dobry wynik w pierwszym meczu i kursy na awans diametralnie sie zmienia przed rewanzem na Stamford Bridge - wtedy bedzie mozna pokombinowac.


Grane 11.02 po 2.82 na Q, troche spadlo.. jednak nadal ladny kurs mysle.

Do góry
#3718027 - 24/02/2010 03:45 Re: Liga Mistrzów - 2009/10 - Grupa C - Real, Marsylia, Milan, FC Zurich [Re: Rivaldinho]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
Originally Posted By: Rivaldinho
Inter Mediolan - Chelsea Londyn [awans] (1) 2.62 Pinnacle 2/10
Inter Mediolan - Chelsea Londyn [DNB] (1) 1.885 Pinnacle 3/10



Nikt na swiecie nie zna pilkarzy Chelsea tak jak Jose.. to jest mega atut po stronie druzyny Interu. Druzyna z Londynu zostanie perfekcyjnie rozpracowana i juz w pierwszym meczu Inter obnazy slabosci Londynczykow.
Chelsea z Ancelottim gra slabo.. szczegolnie na wyjazdach kiedy w lidze przegrywaja z Evertonem, remisuja z Hull, Birmingham i WHU, do tego wymeczone wyjazdowe zwyciestwo nad Burnley.
Kursy na awans w tej parze to dla mnie jakies totalnie nieporozumienie.. i po takim kursie trzeba wziasc Inter, ktory pierwszy mecz gra u siebie i licze tu na wygrana (wzialem 1 DNB 1.877 pinn). Dobry wynik w pierwszym meczu i kursy na awans diametralnie sie zmienia przed rewanzem na Stamford Bridge - wtedy bedzie mozna pokombinowac.


Grane 11.02 po 2.82 na Q, troche spadlo.. jednak nadal ladny kurs mysle.


Zapomnij.Chelsea awans.Inter nie od terwz pokazuje jaką jest drużyną, w grupie okej później klapa.Moorihno może zna ale Ancelotti także zna.Ten stadion i także Inter ma w kieszeni.Ale to ma małe znaczenia, awansuje drużyna z Londynu.Inter już nie raz pokazywał że w grupie walczy by potem legnąć.Teraz gorzej trafić nie mogli.Camon Chelsea !

Do góry
#3719642 - 24/02/2010 21:12 Re: Liga Mistrzów - 2009/10 - Grupa C - Real, Marsylia, Milan, FC Zurich [Re: wafe(L)nica]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: pawel Wafel


Zapomnij.Chelsea awans.Inter nie od terwz pokazuje jaką jest drużyną, w grupie okej później klapa.Moorihno może zna ale Ancelotti także zna.Ten stadion i także Inter ma w kieszeni.Ale to ma małe znaczenia, awansuje drużyna z Londynu.Inter już nie raz pokazywał że w grupie walczy by potem legnąć.Teraz gorzej trafić nie mogli.Camon Chelsea !


Daj spokój to nie quasi chat , tam macie pole do popisu do wypisywania głupot . Nie pisz bredni ani buńczucznych wypowiedzi.

Inter po 2,8 to bardzo dobra inwestycja Rivy , kurs dalece nieadekwatny i sporo odbiegający od realnego rozkładu szans , zostaw sentymenty na bok i spójrz chłodnym matematycznym okiem że kurs jest tu zawyżony na Inter , takie coś dostrzeże nawet laik.


Powiem tak wydaje mi się że AC Milan jest już jedną nogą za burtą a przewiduję że choć jedna włoska drużyna przebrnie dalej wink

typ wart gry , warto się zastanowić nad pograniem awansu Interu boks

Do góry
#3720059 - 25/02/2010 01:24 Re: Liga Mistrzów - 2009/10 - Grupa C - Real, Marsylia, Milan, FC Zurich [Re: Platini]
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Spokojnie Panowie. Pawel Wafel wyraził swoją opinię i nie widzę powodów aby go odsyłać na jakikolwiek czat.
Ja również przy całym szacunku do Rivy akurat z jego argumentacją dotyczącą tego meczu się nie zgadzam.
Oczywiście jak ktoś szuka dużych kursów i gra za niskie stawki to po takim kursie może Inter grać to nie ulega wątpliwości. To jednak na tyle z czym się zgadzam.
Jednak opinie, że Inter obnaży Chelsea itd. są dla mnie delikatnie mówiąc śmieszne.
Pozwolę sobie przypomnieć, że takie mowy słyszę już pewnie blisko 10 sezonów. Jednak nic z tego nie wynika. Powiem więcej Inter to wyjątkowe łamagi jak chodzi o LM. Powiem jeszcze więcej. Jeżeli któryś z Nas na tym forum ma więcej niż 30 lat na karku pewnie zabraknie mu życia zanim Inter coś w LM osiągnie. Kozaki z nich to może i są ale na lokalnym podwórku. Tylko należy pamiętać że liga włoska od kilku lat jest w sporym dołku, do tego różne degradacje, afery itd. tak więc nie robią na mnie te ich hurtem zdobywane trofea w lidze włoskiej. Kolejny argument o Murinho jako że niby jest wielkim ternerem to też spore nadużycie. Morde ma wielce niewyparzoną to prawda. Gdyby był taki wielki to z takim zespołem i taką kasą jaką miał w Chelsea do dyspozycji powinien zdobyć LM i może nawet nie tylko raz.
Co do dzisiejszego meczu pomijając fakt, że zawsze mogą się stać różne cuda, jestem przekonany, że Mourinho zagra na 0-0. Nawet jak jakimś cudem coś strzelą i wymęczą jakąś wygraną to max 1 bramką i to przy założeniu, że Chelsea mecz wybitnie nie wyjdzie.
W dwu meczu awans Chelsea jest dla mnie oczywisty. Naprawdę nie widzę argumentów po stronie Interu. gdybyśmy rozłożyli składy na częsci pierwsze to wyjdzie nam, że jednynie na pozycji bramkarza Inter może wypaść korzystniej. Jednak w tym meczu nawet to może nie być argumentem na korzyść Interu, gdyż Cezar pomylił podobno pedał hamulca z pedałem gazu i wcale nie wiadomo czy wogóle zagra.
Ja osobiście nie będę tracił dziś czasu na oglądanie antyfutbolu, jaki z pewnością zaproponuje kunktatorski Mirinho i zasiądę przed tv ale dziś postawię na hokej. Na spokojnie obejżę sobie rewanż i głupią minę Murinho. A Inter za rok pewnie znów zdobędzie w cuglach mistrzostwo Włoch i znów w pięknym stylu odpadnie w 1/8 LM.

haec habui dicere...

Do góry
#3721947 - 25/02/2010 19:13 Re: Liga Mistrzów - 2009/10 - Grupa C - Real, Marsylia, Milan, FC Zurich [Re: LART]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
Inter wygrał 2:1.Ale w piłkę grała Chelsea.Inter sporadycznie atakował, większość akcji grana z kontry.W rewanżu w Londynie i widzę innego wyjścia jak wygrana Chelsea.

Do góry
#3722757 - 26/02/2010 01:55 Re: Liga Mistrzów - 2009/10 - Grupa C - Real, Marsylia, Milan, FC Zurich [Re: wafe(L)nica]
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Gratulacje dla Rivy !
Jednak jak było każdy widział. Pomimo, że mecz Chelsea zupełnie nie wyszedł to i tak oni grali w piłkę a Inter... No cóż mieli więcej szczęścia niż rozumu. Nadal podtrzymuję to co pisałem wcześniej. W Londynie jeszcze dojdą nie obecni wczoraj. Awans Chelsea nie podlega dla mnie wątpliwości.

Do góry
#3722854 - 26/02/2010 02:39 Re: Liga Mistrzów - 2009/10 - Grupa C - Real, Marsylia, Milan, FC Zurich [Re: LART]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Ja juz na tych 2 betach napewno nie strace smile nawet jezeli awansuje Chelsea to zanotuje "letki plus" (+2.63 za Inter DNB) : )
Wygrana Interu sprawia.. ze moge pokombinowac np. correcty.. a na awans Chelsea bedziecie mieli lepszy kurs niz wyjsciowe 1.40 co bylo nieporozumieniem, przynajmniej dla mnie.
Ja gdy zobaczylem ta pare podczas losowania, powiedzialem sobie - dogrywka grin i nie dziwi mnie 2-1 dla Chelsea.. Inter spokojnie w stanie brame ustrzelic, tymbardziej ze Cech wyleci na pare miesiecy - moje podejrzenia zerwanie/naderwanie wiezadeł

Do góry
#3756962 - 17/03/2010 05:33 Re: Liga Mistrzów - 2009/10 - Grupa C - Real, Marsylia, Milan, FC Zurich [Re: Legia]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: McDziarz
Originally Posted By: pawel Wafel


Zapomnij.Chelsea awans.Inter nie od terwz pokazuje jaką jest drużyną, w grupie okej później klapa.Moorihno może zna ale Ancelotti także zna.Ten stadion i także Inter ma w kieszeni.Ale to ma małe znaczenia, awansuje drużyna z Londynu.Inter już nie raz pokazywał że w grupie walczy by potem legnąć.Teraz gorzej trafić nie mogli.Camon Chelsea !


Daj spokój to nie quasi chat , tam macie pole do popisu do wypisywania głupot . Nie pisz bredni ani buńczucznych wypowiedzi.

Inter po 2,8 to bardzo dobra inwestycja Rivy , kurs dalece nieadekwatny i sporo odbiegający od realnego rozkładu szans , zostaw sentymenty na bok i spójrz chłodnym matematycznym okiem że kurs jest tu zawyżony na Inter , takie coś dostrzeże nawet laik.


Powiem tak wydaje mi się że AC Milan jest już jedną nogą za burtą a przewiduję że choć jedna włoska drużyna przebrnie dalej wink

typ wart gry , warto się zastanowić nad pograniem awansu Interu boks



piwo

Do góry
Strona 3 z 3 < 1 2 3

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, alfa, 11kera11, forty, igea23, VVega, pacyfista), 3378 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584358 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07