Strona 14 z 14 < 1 2 ... 12 13 14
Opcje tematu
#382843 - 14/05/2006 05:34 Re: SURE BETS [7]
sasboss Offline
old hand

Meldunek: 06/11/2005
Postów: 750
Skąd: Śląsk
lord devastator buki nie tylko mają siedziby w różnych dziwnych miejscach ale również ty grasz np. na kajmanach podatek jest omijany w ten sposób że nie grasz na terenie rzeczpospolitej więc nie podlegasz naszemu prawu (poza ziemniakami) nie wiem jakie jest ptrawo na kajmanach lub barbudzie a buk napewno je zna i nawet gdy je łamie to wątpie żeby ktoś znał prawo które obowiązuje na barbudzie i udowodnił im to. Niestety stoimy na straconej pozycji

Do góry
Bonus: Unibet
#382844 - 14/05/2006 09:40 Re: SURE BETS [7]
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
Czesc boss ja to widze tak: owszem buk ma siedzibe na Kajmanach czy gdzies tam ale chyba zawsze na stronie jest regulamin, w ktorym sa opisane reguly gry, poza tym pisze na podstawie jakiego prawa dziala, kto mu udzielil licencji i wszystkie inne limity srity....Poza tym mozna chyba zadzwonic do nich czy napisac maila z dreczacymi was pytaniami - jesli nie odpowiedza - cos nie jest w porzadku. Jesli zatem komus zalozy limit zgodnie ze swoim regulaminem to wszystko jest w porzadku. Pytanie tylko czy przypadki o ktorych pisza poprzednicy sa zgodne z regulaminem czy dostawali wylot czy limit 'out of the blue' - jesli to pierwsze to pretensje moga miec tylko do siebie chyba...jesli to drugie to trzeba tylko naglosnic maksymalnie sprawe aby ludzi ostrzec przed graniem u takich oszustow....rozpisac na forach, nawet w komentarzach na portalach - zrobic im reputacje jak swini w korycie i zeby nikt u nich nie gral. Przeciez to bez sensu - przegrywac mozna ladnie i spoko a wygrywac nie - chyba ze ktos jest masochista. Nie znam sie na prawie miedzynarodowym ale czy w takich sytuacjach musi obowiazywac prawo Kajmanow? A dlaczego np nie polskie czy europejskie?

Do góry
#382845 - 14/05/2006 17:22 Re: SURE BETS [7]
Bielanek Offline
newbie

Meldunek: 07/05/2006
Postów: 43
Maciek- Nie uzasadniłeś wogóle swojej wypowiedzi.
Sasboss- Sorrki, ale troszkę mówisz głupoty moim zdaniem."nawet gdy je łamie to wątpie żeby ktoś znał prawo które obowiązuje na barbudzie i udowodnił im to." Jeżeli łamią prawo to bez żadnego problemu można mu to udowodnić. Prawo na Barbudzie również jest bez problemu do sprawdzenia!

Zresztą zaraz Ci Lord napiszę jak jest na 100%. Skonsultuję się z moją mamą, jest sędzią i z całą pewnością będzie wiedziała po czyjej stronie stoi prawo. Moim zdaniem najważniejszy jest regulamin danego bukmachera, ale będę wiedział na pewno jak się jej spytam. Gdy będę wiedział to Ci powiem! Pozdrawiam!

Do góry
#382846 - 15/05/2006 09:37 Re: SURE BETS [7]
nowy WK Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 2012
Quote:

Czesc boss ja to widze tak: owszem buk ma siedzibe na Kajmanach czy gdzies tam ale chyba zawsze na stronie jest regulamin, w ktorym sa opisane reguly gry, poza tym pisze na podstawie jakiego prawa dziala, kto mu udzielil licencji i wszystkie inne limity srity....Poza tym mozna chyba zadzwonic do nich czy napisac maila z dreczacymi was pytaniami - jesli nie odpowiedza - cos nie jest w porzadku. [...]




A czytales kiedys regulamin jakiegos bucka? Kazdy ma cos takiego, ze anuluje zaklady jak sie pomyli w kursie, wiekszosc ma tak, ze moze bez podanie przyczyny nie przyjac zakladu albo zamknac konto gracza.

Innaczej zaraz by sie znalzazl jakis nieuczciwy pracownik ktory by wystawil kurs 200 tam gdzie ma byc 2 a jego kumple by to obstawili = koniec bucka gdyby nie mozna bylo anulowac takich zakladow.

Sytuacje kiedy kibice wbiegna na boisko w 80 czy 83 minucie i mecz jest przerwany ale z oficjalnym wynikiem zdarzaja sie dosc czesto szczegolnie w Ameryce Poludniowej i tez waro wiedziec jak bucki wtedy rozliczaja zaklady - kto czytal na ten temat a kto sprawdzal w praktyce?

Wojtek

Do góry
#382847 - 17/05/2006 00:04 Re: SURE BETS [7]
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
Panowie jakie anulowanie zakladow?
Z regulaminu pierwszego (zdecydowanym naduzyciem byloby tu uzycie slowa lepszego) buka Expektu:
'Nie jest mozliwe anulowanie, czy też usunięcie zakładów, które już potwierdziłeś i zagrałeś'
prawie we wszystkich bukach znalazlem taki punkt w regulaminie. Zappytam zatem - jaki punkt regulaminu mowi ze buk moze anulowac kursy? W takim wypadku regulamin przeczyl by sobie i w piz.e z takim bukiem. Dla mnie ten punkt w wypadku buka naziemnego kwalifikowalby sie o powodztwo cywilne w razie wycofania surebeta a w wypadku buka internetowego na zdecydowana interwencje w organizacji przyznajacej licencje chocby expektowi i odebraniem im jej wraz z odpowiednim naglosnieniem tego w mediach.
Zapytam zatem o czym panowie mowicie? Ze buk anuluje potwierdzone i zawarte zaklady? Czy to surebety czy ich pomylki - z przytoczonego przeze mnie cytatu jednoznacznie wynika ze postepujac tak by zlamal wlasny regulamin i o kant dupy mozna potluc takiego buka wraz z jego regulaminem. Nie ma mozliwosci to nie ma. Czy biale jest czarne i vice versa?

Do góry
#382848 - 17/05/2006 01:14 Re: SURE BETS [7]
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
[quote



Sytuacje kiedy kibice wbiegna na boisko w 80 czy 83 minucie i mecz jest przerwany ale z oficjalnym wynikiem zdarzaja sie dosc czesto szczegolnie w Ameryce Poludniowej i tez waro wiedziec jak bucki wtedy rozliczaja zaklady - kto czytal na ten temat a kto sprawdzal w praktyce?

Wojtek


Wg. mnie wyglada to tak że netowi mają zasadę że po 80 minucie zatwierdzają , a naziemni traktują każde przerwanie meczu jak zwrot.Ostatnie spotkanie w Copa Libertadores Corinthians - River to potwierdza.ps1).całe szczescie że więcej grałem w STS niż w necie ps2) kiedyś byl mecz Portugalia-Andora , zagrałem w STS dla "podatku" , mecz sie skonczył chyba 5czy 7 do zera .Na drugi dzień wpadam do punktu odebrać kaske i coś mi sie nie zgadza
Tam było tak że sędzia zakonczył mecz (były jakieś akcje kibiców) w 88min.
Dzwonie do Panów z STS czemu mam zwrot i 15% mniej kaski !?!
a panowie mówią że mecz ma regulaminowe 90min. i tak to nalezy rozumieć !!!!
proszę więc grzecznie, żeby mi zrobili zwroty za mecze w których przegrałem w 91,92 i 93 minutach
I co !!!
Wypłacili mi kasę co do grosza !!! a na tablicy dalej zwrot ! i Kazdemu kto przychodził po wypłatę z tym spotkaniem robili zworty!!! Tyle ze nikt sie nie awanturował

Do góry
#382849 - 17/05/2006 05:57 Re: SURE BETS [7]
nowy WK Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 2012
Quote:

Panowie jakie anulowanie zakladow?
[...]




1.13 Sportingbet nie może brać odpowiedzialności za techniczne lub ludzkie błędy dotyczące wystawiania kursów na zakłady poza tymi, które są dokonane świadomie. W przypadku, gdyby taki błąd wystapił, Sportingbet zastrzega sobie prawo do unieważnienia zakładów z błędnym kursem lub do skorygowania błędnego kursu i przeliczenia zakładów według prawidłowych kursów.

1.14 Zakłady będą przyjmowane do wcześniej zadeklarowanego rozpoczęcia zdarzenia. Jeżeli zakład na zdarzenie, które się już rozpoczęło został nieumyślnie przyjęty, Sportingbet zastrzega sobie prawo do unieważnienia takiego zakładu.

[...]

1.16 Sportingbet zastrzega sobie prawo do unieważnienia wszelkich zakładów wniesionych przez grupę ludzi, działających w celu zdefraudowania firmy Sportingbet. Dotyczy to osób, krewnych, organizacji, bukmacherów lub ich pracowników.

1.17 Wszystkie zakłady są uznawane jako te, które zawarte i przyjęte zostały pod jurysdykcją Antigua i Barbuda zgodnie z warunkami posiadanych licencji.

i nawet:
1.24 Internet Opportunity Entertainment Ltd. nie jest zobowiązane do informowania użytkowników o dodatnim bilansie konta. Jeżeli konto pozostaje nieaktywne przez okres dłuższy niż 12 miesięcy, bilans konta użytkownika jest anulowany i przepada.

Wojtek

Do góry
#382850 - 17/05/2006 15:35 Re: SURE BETS [7]
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
tak wiec nalezy kopnac na kilometr tego smierdzacego buka jakim jest sportingbet - niech sportingbet pinkala na Antigue i Barbude ze swoimi pomyslami. Zastrzezenie sobie uniewaznienia ot tak sobie jest dla mnie warunkiem sine qua non IGNOROWANIA sportingbetu i innych podobnie niepowaznych bukow - dla mnie ten paragraf mozna przetlumaczyc tak: ,Jak wiemy ze mozesz zarobic mozemy ci to uniemozliwic bez powodu, jak mozesz stracic trac bez limitu!' A pfuj i phij z takim sportingbetem i krzyz im na droge. Dziwi mnie tylko jak sponsorem takich forow moga byc firmy bukmacherskie? To tak jakby Lech Grobelny czy Bagsik reklamowal bank.
Mam pytanie jak maksymalnie rozglosnic te paragrafy umow zeby ustrzec ludzi przed strata pieniedzy a uniemozliwic tym ZŁODZIEJSKIM bukom jakim jest takze sportingbet powtarzam ZŁODZIEJSKIM bukom jakim takze jest sportingbet dorabianie sie na ludzkiej krzywdzie?

Do góry
#382851 - 18/05/2006 17:05 Re: SURE BETS [7]
oksbogusz Offline
journeyman

Meldunek: 27/11/2005
Postów: 63
znalazłem cos takiego
Półfinał piosenki Eurowizja 2006
CZy Irlandia awansuje do finału?
BaW - Nie 2.1
Unibet i Expekt - Tak 2.3
sure 9,71
Pozdrawiam

Do góry
#382852 - 18/05/2006 19:00 Re: SURE BETS [7]
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Gamebookers > Specjalne > Tipp Mit Specials

Kto bedzie lewym środkowym zespołu niemieckiego przeciwko Kostaryce?

(W tym zakladzie chodzi prawdopodobnie o lewego napastnika.)

Lukas Podolski 2.00
Miroslav Klose 3.75
Kevin Kuranyi 2.75
Inny gracz 5.50

Wywalamy Kevina Kuranyi'ego ktory nie dostal powolania do kadry na MŚ i wychodzi nam 5.43% surebet.

Tylko ze wydaje mi sie ze moga byc zwroty.

Do góry
Strona 14 z 14 < 1 2 ... 12 13 14


Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, 11kera11, akagi, forty, alfa, Sony), 3828 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24778 Użytkowników
105 For i subfor
50931 Tematów
5788004 Postów

Najwięcej online: 5410 @ 06/10/2024 14:47