Strona 5 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#3942651 - 18/06/2010 06:50 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa A [Re: analityk]
zostać modem_MLS Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/09/2006
Postów: 3801
Skąd: Wiadomości: 33333
Bilans bezpośredni, później bramki. Tak jest chyba? Jeśli tak, to wystarczy żeby Urugwaj nie przegrał i już Francja może opuszczać ten hotel za który to tak dużo płacą wink A nawet jak Urugwaj przegra, załóżmy jedną bramką, to murzyńska kolonia w Europie musiałaby wygrać minimum 4:0. Oj chyba nierealne wyjście z grupy żabek laugh chyba że coś źle liczę...

Do góry
Bonus: Unibet
#3942913 - 18/06/2010 16:46 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa A [Re: zostać modem_MLS]
radeke Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/01/2008
Postów: 2211
Skąd: LRY/WWA
Originally Posted By: zostać modem_MLS
Bilans bezpośredni, później bramki. Tak jest chyba? Jeśli tak, to wystarczy żeby Urugwaj nie przegrał i już Francja może opuszczać ten hotel za który to tak dużo płacą wink A nawet jak Urugwaj przegra, załóżmy jedną bramką, to murzyńska kolonia w Europie musiałaby wygrać minimum 4:0. Oj chyba nierealne wyjście z grupy żabek laugh chyba że coś źle liczę...




Cytat:
- Warunki, w jakich musimy trenować, są fatalne. Nasze boisko zniszczył ulewny deszcz - skarży się trener reprezentacji Francji Raymond Domenech. Złej baletnicy...? - Domenech to żaden trener - mówi wprost legenda francuskiej piłki Zinedine Zidane. - W ogóle nasza drużyna ma wielki problem. Każdy zawodnik musi wreszcie zostawić swoje ego w szatni.

Między Nicolasem Anelką a Yoannem Gourcuffem nie ma żadnej współpracy. Wszystko przez ich niezdrowe relacje poza boiskiem - pisze "L'Equipe". Pomocnika Bordeaux, który ma kierować grą kadry, nie akceptuje podobno także William Gallas.


Cóż, dawać wiarę francuskim piłkarzom można chyba tylko wtedy, kiedy mówią o Ramie Yade. - Z tą panią nie będziemy rozmawiać - twierdzi Éric Abidal. Jemu i kolegom francuska minister sportu naraziła się, wzywając futbolowe władze do zachowania przyzwoitości. Wicemistrzowie świata zakwaterowali się w luksusowym hotelu nad Oceanem Indyjskim, gdzie doba kosztuje 595 dolarów od osoby. Yade słusznie zauważyła, że w mieście Knysna są tańsze hotele, i przypomniała, że reprezentacja Hiszpanii mieszka w kampusie uniwersyteckim.

Do hiszpańskiej kadry Francuzom daleko dziś pod każdym względem. Nawet kibice nie wierzą już w swój zespół. Z sondy przeprowadzonej przez dziennik "Le Parisien" wynika, że tylko co trzeci Francuz spodziewa się zwycięstwa nad Meksykiem.





Ojj, że wczoraj musiałem wstać o 4:30 i powrót do domu dopiero o 23:00 i nie było mnie cały dzień na forum, bo ładną analizę napisałbym Żabkom grin

A tak, tylko: Ten zespół już się skończył.

Do góry
#3945577 - 19/06/2010 08:17 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa A [Re: radeke]
M@rcin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/03/2009
Postów: 18541
Skąd: betfair.com
Vela nie zagra w meczu z Urugwajem.

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ms-2010-rpa/ms-fatalne-wiesci-dla-meksyku,1,3300310,wiadomosc.html

Do góry
#3949971 - 21/06/2010 15:12 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa A [Re: M@rcin]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Ładnie się wyprawia w kadrze Francji. Po wyrzuceniu Anelki, wczoraj Evra pokłócił się z trenerem od przygotowania fizycznego, a zawodnicy odmówili treningu, który miał być otwarty dla publiczności. Jak tak dalej się rozkręci to trzeba będzie wziąć win RPA smile

http://www.tvn24.pl/12694,1661546,0,1,francuskiej-farsy-ciag-dalszy-bojka--klotnia-i-bojkot-treningu,wiadomosc.html

Do góry
#3950293 - 21/06/2010 19:23 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa A [Re: Ghost]
marzano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/10/2002
Postów: 7474
Skąd: (L)
Też zastanawiam się coraz poważniej nad zagraniem RPA, jedno co mnie blokuje to niewielka obawa, że piłkarze skłóceniz trenerem będą chcieli przeciw niemu i przeciw jego decyzjom zagrać tak by udowodnić opinii publicznej, że winą za nieudany mundial należy obarczyć tylko i wyłącznie trenera a nie zawodników.
Z drugiej strony wątpię jednak aby po tym co pokazali w meczach z Urugwajem i Meksykiem stać ich było na zwycięstwo z chcącymi zakończyć pozytywnie mistrzostwa gospodarzami turnieju.

Drugi mecz tej grupy wg bukmacherów i sporej rzeszy sympatyków futbolu to pewny remis mający na celu wyeliminowanie Francuzów z dalszej gry. Jednakże nie wydaje mi się aby Meksykanie ułożyli się na taki wynik i nie spróbowali z bądź co bądź równorzędnym dla nich rywalem podjęcia walki o uniknięcie spotkania z Argentyną w kolejnej rundzie. Kursy na remis spadają na zwycięstwo którejś z drużyn rosną. Mnie w dotychczasowych meczach bardziej spodobali się Meksykanie i to na ich zwycięstwo zagram w jutrzejszym spotkaniu.

Do góry
#3952739 - 22/06/2010 04:43 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa A [Re: marzano]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Póki co bukmacherzy dają ładnie zarobić na tych mistrzostwach.

Włochy 1x , Portugalia dzisiaj po 1,43 oraz azjan -1;-1,5 po 2,05 z lekką asekuracją na zwrot części stawki w przypadku remisu po 4,87 , w sumie 10 koła na czysto na tych dwóch meczach. piwo

futbol

Jutro wydaje mi się że kunktatorstwa nie będzie , dla Meksyku taka ustawka byłaby gówno warta zważywszy że taki scenariusz powoduje że trafiają na Argentynę. Byliby frajerami gdyby się zgodzili iśc na taki układ. granie przeciwko teorii spiskowej po 2,15 że nie będzie remisu godne rozważenia. Meksyk wychodzi na takim układzie jak Zabłocki na mydle więc to może podważać spiskową teorię.


futbol
Francja-RPA : Francuzi chyba nie będą chcieli się sfrajerzyć i na złość trenerowi przegrać , bądź co bądź gra się dla ojczyzny , tak czy owak perturbacje w ich kadrze wydźwignęły mocno kurs w górę ja tu kleję ręcznie zwycięstwo Francji po 2,4 i remis po 3,38 jeszcze się zastanowię w jakiej proporcji , nie wydaje mi się żeby mieli zakończyć te mistrzostwa bez stzrelenia gola , jednego napewno wcisną, z kolei RPA dwóch nie strzeli! jak przegrają i się specjalnie podłożą to kibice im nie wybaczą , bądź co bądź honor nie pozwala na taki wybryk...


takie luźne przemyślenia

Do góry
#3953135 - 22/06/2010 06:08 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa A [Re: Legia]
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Originally Posted By: McDziarz

futbol
Francja-RPA : Francuzi chyba nie będą chcieli się sfrajerzyć i na złość trenerowi przegrać , bądź co bądź gra się dla ojczyzny , tak czy owak perturbacje w ich kadrze wydźwignęły mocno kurs w górę ja tu kleję ręcznie zwycięstwo Francji po 2,4 i remis po 3,38 jeszcze się zastanowię w jakiej proporcji , nie wydaje mi się żeby mieli zakończyć te mistrzostwa bez stzrelenia gola , jednego napewno wcisną, z kolei RPA dwóch nie strzeli! jak przegrają i się specjalnie podłożą to kibice im nie wybaczą , bądź co bądź honor nie pozwala na taki wybryk...


takie luźne przemyślenia





Ja mam nieco inne przemyślenia co do Francji . W kadrze atmosfera napięta jak bycze jaj przed stosunkiem , piłkarze zbuntowali się pzreciwko trenerowi za to ze ten wywalił Anelkę .
O konflikcie na linii trener -zawodncy mówiło sie już podczas eliminacji .
Dwa . zawodnicy sa skłuceni między sobą , a właściwie to większość kady nielubi /nie akceptuje Gourcuffa a szczególnie RIBERY miało miedzy nimi dojść do rękoczynów podczas lotu na MŚ!
Jak by nie było atmosfera ciężka ,sądze ze piłkarze będą chcieli się pozbyć trenera z hukiem , a jeśli w podstawowym składzie wyjdzie Gourcuff i Ribery to mogą dziać się naprawdę cuda.
Nie oficjalnie mówi się ze Anelka ,Evra kończą karierę reprezentacyjną !
A co do RPA to jakoś dziwnie wygląda gospodarz MŚ bez wygranej .Ja bym zaryzykował RPA -1v@6.1 i remis @3.3

Do góry
#3953309 - 22/06/2010 06:47 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa A [Re: raiders_]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Zajrzałem sobie na stronę L'equipe żeby sprawdzić co tam piszą we Francji. Translator google dosyć słabo zna francuski, ale wygląda na to, że piłkarze są zmotywowani, nie mają zamiaru odpuszczać a sprawa się już oparła o Ministra Sportu. Konsekwencje ewentualnego olania wydają się być bardzo poważne, bo sprawy poszły już za daleko.
Miałem grać na RPA, ale odpuszczam, bo przypomniałem sobie mundial w Korei gdzie nasi po dwóch jakże pięknych porażkach, wystawili w 3 meczu zmotywowane rezerwy.

A co do drugiego meczu, to ja to widzę tak: będą grali na remis i nasłuchiwali wieści z meczu Francji. W razie korzystnego wyniku Meksyk ruszy w końcówce ostro do przodu bo nie będzie miał nic do stracenia.
Kurs na HT/FT - x/1 @ 6.00 jest warty rozważenia moim zdaniem.


Edited by Ghost (22/06/2010 06:52)

Do góry
#3953402 - 22/06/2010 07:41 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa A [Re: Ghost]
Krystian Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 19128
Skąd: Kraków
zgadza sie Ghost, wlasnie rozmawialem ze znajomym z Francji i mowi, ze nie ma nic ciekawego, Domenech ma zawsze jedna i ta sama gadke, ze pilkarze beda sie starali, faktycznie Minister Sportu stara sie ich zmotywowac, powiedzial, ze hanbia francuska flage i opowiedzial im tam jakas patriotyczna historyjke - generalnie nic z tego nie wynika

z 2giej strony powinno im zalezec na honorze, ale o czym my tu mowimy skoro pilkarze odmawiaja pojscia na trening?

dla mnie NO BET

Do góry
#3953415 - 22/06/2010 09:04 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa A [Re: Ghost]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Originally Posted By: Ghost

A co do drugiego meczu, to ja to widzę tak: będą grali na remis i nasłuchiwali wieści z meczu Francji. W razie korzystnego wyniku Meksyk ruszy w końcówce ostro do przodu bo nie będzie miał nic do stracenia.
Kurs na HT/FT - x/1 @ 6.00 jest warty rozważenia moim zdaniem.


Na X/1 masz nawet @7,70 w betssonie lub @7,50 w betclicu wink

Dzięki za pomysł. Bardzo mi przypasowało takie rozwiązanie. 0-0 do przerwy bardzo możliwe, a potem walka na całość. Oczywiście remis w tym meczu nie byłby zaskoczeniem, nawet nie patrząc na jakieś ustawianie się obu ekip. Kurs zachęca do gry. Z tym, że ja nieco asekuracyjnie pobrałem:

X/1 @7,70
X/2 @8,25

Stawki rozłożone równomiernie, ogólny wkład to 5j.

Do góry
#3953466 - 22/06/2010 15:32 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa A [Re: _Korver_]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Mogą być niesnaski , mogą się dziać dantejskie sceny na zgrupowaniu , mogą skakać sobie do gardeł, mogą lać się po mordach.

ale wychodząc na boisko myśli się tylko o wygranej , nie położą się na murawie przecież jak to się niektórym wydaje.

świnie to można podłożyć trenerowi klubowemu i zagrać przeciwko niemu , na szczeblu reprezentacyjnym i to na finałach MŚ takiej lipy się nie odstawia , za duży smród by się ciągnął po zawodnikach bez honoru i bez charakteru !!!



nie mieliby po co wracać do kraju - zajebano by ich jak by pohańbili reprezentację.

te wszystkie zgrzyty tylko ich rozsierdzą i wyjdą zmotywowani ze sportową złością na ten mecz.

ręcznie klejone 1x daje 1,44 na Francję

Do góry
#3953474 - 22/06/2010 15:51 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa A [Re: raiders_]
Marian Offline
Mistrz Playoff Zima 2011


Meldunek: 30/01/2006
Postów: 11478
Skąd: Wrocław
Originally Posted By: raiders_

właściwie to większość kady nielubi /nie akceptuje Gourcuffa a szczególnie RIBERY miało miedzy nimi dojść do rękoczynów podczas lotu na MŚ!
Jak by nie było atmosfera ciężka ,sądze ze piłkarze będą chcieli się pozbyć trenera z hukiem , a jeśli w podstawowym składzie wyjdzie Gourcuff i Ribery to mogą dziać się naprawdę cuda.
Nie oficjalnie mówi się ze Anelka ,Evra kończą karierę reprezentacyjną !
A co do RPA to jakoś dziwnie wygląda gospodarz MŚ bez wygranej .Ja bym zaryzykował RPA -1v@6.1 i remis @3.3
może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego tak jest? czym sobie zawinił Gourcuff?

Do góry
#3953475 - 22/06/2010 15:52 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa A [Re: Legia]
akagi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/12/2009
Postów: 37326
Bardzo ciekawa ( a co ważniejsze, realna ) koncepcja Ghosta,
z tym HT/FT.
Tylko jeżeli HT- X, jest w miarę realne ( monitoring równoległego meczu Francji ), o tyle wynik końcowy jest sprawą otwartą.
Urugwajowi wystarczy remis ( żeby nie wpaść na Argentynę ), dlatego taki wynik, nie doszukując się żadnych podtekstów, jest zupełnie realny.
A czy Meksyk zaatakuje - możliwe.
Równie dobrze może skontrować Urugwaj.
Moim zdaniem, wszystkie ewentualności są możliwe i dla mnie raczej no bet.

Do góry
#3953555 - 22/06/2010 17:27 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa A [Re: akagi]
akagi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/12/2009
Postów: 37326
W jakimś sensie interesujące jest, że na 11 netowych buków, które miały w ofercie zakłady na 2 połowę meczu Meksyk - Urugwaj,
ten zakład pozostał tylko u trzech ( kursy 1.6-1.83 ), reszta to wycofała, dlaczego...

Do góry
#3953608 - 22/06/2010 18:10 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa A [Re: Marian]
shaggyr Offline
!!Visca el Barça!!


Meldunek: 01/08/2006
Postów: 1423
Skąd: Wrocław
Originally Posted By: Marian
może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego tak jest? czym sobie zawinił Gourcuff?

Chodzą słuchy, że to agent trenera wewnątrz drużyny, ale ile w tym prawdy to nie wiem...

Do góry
#3953612 - 22/06/2010 18:14 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa A [Re: shaggyr]
Daikoku Offline
journeyman

Meldunek: 01/06/2010
Postów: 81
Skąd: S/E
Originally Posted By: shaggyr
Originally Posted By: Marian
może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego tak jest? czym sobie zawinił Gourcuff?

Chodzą słuchy, że to agent trenera wewnątrz drużyny, ale ile w tym prawdy to nie wiem...


Któryś z komentatorów na meczu Francuzów powiedział, że Gourcuff to gumowe ucho dla Domenecha. Podobno kabluje trenerowi o czym mówi się bez jego obecności tongue (głównie chyba chodzi o rozmowy z szatni)

Do góry
#3953614 - 22/06/2010 18:17 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa A [Re: Daikoku]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
jest gdzieś mniej więcej skład Francuzów na ten mecz, bo chyba jednak trzeba przyłożyć 1x na nich

Do góry
#3953615 - 22/06/2010 18:17 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa A [Re: akagi]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
źle sie dzieje w obozie francji, ale wszelkie bazowanie na gazetowych plotkach to stąpanie po niepewnym:) ciekawe czy pod skrzydlami blanca tez tak bedzie? przeca gourcuuf to niemal jego syn:)
tak czy inaczej myśle że francje stac dzis na zwyciestwo, rpa jest po prostu słabe, ale ten mundial pokazuje że ciezko trafic w "dyspozycję dnia"

Do góry
#3953643 - 22/06/2010 18:46 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa A [Re: mura]
APOLLYON Offline
Celtic Glasgow FC

Meldunek: 19/12/2003
Postów: 8371
Skąd: Wrexham; GLIWICE w moim sercu
Ja zagrałem na obie drużyny: Urugwaj i Meksyk po kursach 4. Remis, tak wielce prawdopodobny, pominąłem. Zobaczymy, co z tego wyniknie na boisku, bo uważam, że Meksykanie będą jednak chcieli uniknąć walki z Argentyną i spróbują strzelić tą "jedną" i się zamurować. Z drugiej strony, Urugwaj ma kolesi w ataku, którzy "z niczego" mogą coś "wkulać".

Piłkarskie szachyw I połowie, ale po końcowym gwizdku, jedna z ekip zaksięguje 3 punkty.

Do góry
#3953678 - 22/06/2010 19:18 Re: 2010 FIFA World Cup - Grupa A [Re: APOLLYON]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
~30% szans na zwycięstwo RPA. ~70% szans że Francja nie przegra. i ja to biorę pomimo waśni skandali zgrzytów kłótni skakania sobie do gardeł sądzę że podczas 90minut meczu skupią się tylko na swojej robocie.

a jako sportowcy wychodząc na boisko i reprezentując swój kraj będą myśleli tylko o wygranej.

od 3 spotkań nie strzelili bramki...czas najwyższy się przełamać. obydwie drużyny postawią w tym meczu na atak. Francja napewno choćby tą jedną ukuje , a że RPA strzeli 2 to wariant raczej mało prawdopodobny. różnica klas znacząca.

Do góry
Strona 5 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >




Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (VVega, kemp, forty, Lukasz111, rafal08, DePito, 11kera11, Irek), 3470 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45061 Tematów
5585599 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07