Strona 13 z 16 < 1 2 ... 11 12 13 14 15 16 >
Opcje tematu
#4158152 - 05/10/2010 07:30 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: Misiek]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Oglądał ktoś mecz USA? Bo jestem zszokowany wynikiem... Widziałem Stany w pojedynkach z Kamerunem i Czechami, skąd taka nagła zmiana? Czy to może Francuzi tak zawalili mecze?

Do góry
Bonus: Unibet
#4158154 - 05/10/2010 07:32 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: _Korver_]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Bardziej oglądałem Serbów na PS, ale czasami przełączałem na PSE i Francja grała tragicznie, Amerykanie w sumie trochę się w końcu przebudzili, ale Antiga i spółka jakby w głowach mieli tą kontuzję swojego podstawowego strzelca i zagrali b.słaby mecz...

Do góry
#4158156 - 05/10/2010 07:35 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: _Korver_]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
*mecz

Odnośnie dzisiejszego dnia, fajnie całość podsumował @Misiek. Dzielna postawa Czechów, przyjemnie się oglądało. W końcówce zabrakło już chyba jednak wiary, a i pewnie także umiejętności w kluczowych momentach spotkania.

Serbowie jak najmniejszym nakładem sił i swoje osiągnęli. Jutro o tym meczu już nikt pamiętać nie będzie, zwycięstwo jest i można się mobilizować na Rosjan. O to właśnie chodzi. Czasami trzeba ruszyć głową i może narazić się opinii publicznej, ale swoje cele zrealizować.

Do góry
#4158158 - 05/10/2010 07:41 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: _Korver_]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
I jak typujesz/typujecie to właśnie spotkanie które jest nie oszukujmy się (nie wierzę jak coś porażkę Rosjan z ARG) meczem o półfinał. Z jednej strony Rosjanie, ale na pewno kurs zaniżony mimo wszystko, Ivan i spółka mogą namieszać, bardzo ciężkie spotkanie jeśli chodzi o typowanie. Może jakiś over? Jakiś prawdziwy horror powinien być na tych MŚ w końcu wink

Niemcy chyba powinni uporać się z Czechami, no i Kuba powinna łyknąć Hiszpanów nawet z -1.5, bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że będzie powtórka z I meczu mundialu.

To tak na gorąco i na szybko.

Do góry
#4158196 - 05/10/2010 15:28 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: Misiek]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
fakt Francja zagrala tragicznie, bez wiary, mnostwo bledow,Antiga gral jak moi kumple dawniej w szkole momentami, lekkie przebicie na druga w ten sposob, ze bodajze Rooney pod nogi wbija mu z pierwszej gwozdzia - musialo zabolec psychicznie,
trener francuski to momentami juz czasu nawet nie bral bo widac bylo, ze nie ma najmniejszych szans na poprawe, zabraklo choc troszke ikry

ale co do USA, oni naprawde zaczynaja fizycznie wygladac swietnie, to nie sa juz tacy sami zawodnicy jak z Czechami czy Kamerunem, swoje wygrali, doszli juz daleko i w tej fazie po prostu "lataja nad tasmami", co wyprawiali blokiem to naprawde uklony w ich strone, w ataku tez potrafili konczyc non stop niebagatelne pilki a i przyjecie baaaaaardzo przyzwoite

mam nieodparte wrazenie, ze z meczu na mecz beda sie rozkrecac i powalcza tutaj o medal, co pare dni temu byloby teza wysmiana, przy tak ustawionych kursach i moim "planie", ze USA zagra jeszcze lepiej dzisiaj probuje w ich strone bo sprawiedliwosc gdzies na tym swiecie jest, wiec makarony musza dostac za swoje za zepsucie turnieju

USA +1.5 seta
USA win

Kuba -1.5 seta i nawet nie trzeba komentowac, wcozraj przy tak slabej momentami Bulgarii Hiszpania raczej nie poszalala, jak Kuba zagra na normalnym poziomie to zmiecie Hiszpanow

Czechy-Niemcy - chyba jednak Niemcy, Pepikom siadzie psycha po wczoraj i zanim sie ogarna bedzie juz za pozno

co do Serbia-Rosja, wg mnie max 1 set dla Serbow, nawet wyobrazic sobie nie potrafie, ze ograja ruskich, Ivan jak zlapie slabszy moment to juz bedzie problem tak jak wczoraj, a po drugiej stronie siaty nie beda stali Argentynczycy tylko giganty rosyjskie, trzymam sie tego, ze Rosja czuje sie mocna, jest megamocna i dzisiaj to udowodni, co do kursu chyba troszke za nisko i raczej nie urosnie

Do góry
#4158425 - 05/10/2010 20:35 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: craax]
agr1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/03/2005
Postów: 10495
Dzisiaj ciezko cos wybrac.

Czechy - Niemcy
Czesi juz chyba oficjalnie "czarny kon" tych Mistrzostw, wczoraj sie postawili Brazylii, graja swietna siatkowke widac, ze trafili idealnie z forma na MŚ. Swietna, mocna zagrywka, bardzo dobre przyjecie, swietne rozegranie - no kurcze gdyby nie te ich momenty gdzie przysypiaja i traca kilka pkt pod rzad (co im sie zdarzalo w prawie kazdym meczu) to mogli sprawic nie lada sensacje pozbawiajac Kanarkow polfinalu.
Co bedzie dzisiaj?
No coz, Czesi zapewne sa podlamani, ze ostatecznie nie udalo im sie ograc Brazylijczykow mimo swietnej gry i prowadzenia 2:1.
Beda tez wyczerpani po wczorajszym zacietym meczu i tajbreku.
Niemcy z drugiej strony mieli kilka dni odpoczynku i przygotowan.
Co do ich gry - dzieki Lozano poprawili sie i to bardzo.
Ale do scislej czolowki jeszcze im daleko.
Coz jesli Czesi sie nie podlamia wczorajszym i jesli nie stracili za duzo sil i pokaza taka gre jak wczoraj to Niemcy nie beda miec za wiele do powiedzienia.
Kurs dosc wyrownane.

USA - Wlochy
Tutaj moim zdaniem nieco zanizony kurs na Wlochow, ale jako gospodarz moga liczyc na sedziow i ogromny doping kibicow.
USA wczoraj zdeklasowali Francuzow, ale to zabojady zagraly tragiczne zawody (szczegolnie dal o sobie znac brak glownego atakujacego Rouziera).
Ale szczerze trzeba przyznac, ze USA to juz nie ta sama druzyna co w poprzednich meczach. Moze to byla zaslona dymna, moze poprostu sie rozkrecaja.
Mysle, ze mimo wszystko Wlosi dadza rade, ale nie rusze tak slabych kursow - lekko napewno nie bedzie.

Kuba - Hiszpania
O Kubanczykach juz pisalem - bardzo zdolne, mlode chlopaki niestety nie maja pozwolenia na gre za granica.
Ze sportowego punktu widzenia powinni rozniesc Hiszpanow, ktorzy sa dosc przecietna druzyna (szczegolnie, ze tu tez w odmlodzonym skladzie).
Jedyne czego sie mozna obawiac to psychika Kubanczykow - niestety, ale potrafi im 1-2 akcje nie wyjsc zaczynaja sie denerwowac i grac zle. Nie wiele do tego potrzeba.
W 1 fazie bylo 3:2 dla Kuby.
Kursy na Kube prawidlowo, bardzo niskie.
Ale ze wzgledu na to, ze Kuba to najbardziej nieprzewidywalny zespol ja za taki kurs podziekuje i omijam.

Serbia - Rosja
Dzisiejszy rodzynek!
Mecz o polfinal!
Serbowie wczoraj nie grali na 100% swoich mozliwosci, napewno juz myslami byli w tym meczu.
Sa w formie co pokazali w meczach z Niemcami czy Kubanczykami gdzie grali juz w pelni zmobilizowani.
Czy to wystarczy na Rosje?
Moim zdaniem nie, Rosja bardzo silna - forma swietna (co prawda nie grali jeszcze z najlepszymi) szczegolnie Mikhaylov przechodzi samego siebie 65% skutecznosci, piekielne serwisy itd.
Obektywnie patrzac na sklady - w ataku remis (choc forma po stwronie Rosji), na rozegraniu moze lekkie wskazanie na Serbie (ale tez nie koniecznie), blok lepszy Rosja, zagrywka lepsza Rosji, no jeszcze obrona wskazanie na Serbie, ale i tu roznie bywa.
Faworytem moim jak i bukow Rosja, liczylem na chociaz 1,70 ale coz.

Do góry
#4158489 - 05/10/2010 21:49 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: agr1]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
A ja prawdę mówiąc nie wiem czemu te zachwyty grą Ruskich, grali dotąd ze słabiakami, z Hiszpanią zrobili cyrk, więc ciężko cokolwiek o nich powiedzieć, ja biorę dziś Serbię, gdyz szanse oceniam 50/50 a kurs na Serbów w takim razie value, i to jeszcze widze w gore idzie.
Ponadto 2 sety na USA, Włosi, to samo grali z ogórkami poza meczem z Niemcami, a Amerykanie jak widać gdy zaczęła sie gra na poważnie wzieli tez sie do roboty, rozkręcają się i przestali manianę odwalać jak z Kamerunem.
Kuba do tego ale żadne handicapy bo to dla mnie taki zespół wariatów, którzy mogą się męczyć z Hiszpania aby potem pokonac Brazylię.
Niemcy-Czesi pogralem Niemcow, bo jestem zdania ze Lozano dobrze ten czas wykorzystal 2 dni przerwy, a Czesi sa i zmeczeni i na pewno podlamani tym ze wczoraj mieli na widelcu kanarki a skonczylo sie jak sie skonczylo.
To tak na szybko.

Do góry
#4158516 - 05/10/2010 22:22 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: Giertyszek]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Originally Posted By: Giertyszek
A ja prawdę mówiąc nie wiem czemu te zachwyty grą Ruskich, grali dotąd ze słabiakami, z Hiszpanią zrobili cyrk, więc ciężko cokolwiek o nich powiedzieć, ja biorę dziś Serbię, gdyz szanse oceniam 50/50 a kurs na Serbów w takim razie value, i to jeszcze widze w gore idzie.
Ponadto 2 sety na USA, Włosi, to samo grali z ogórkami poza meczem z Niemcami, a Amerykanie jak widać gdy zaczęła sie gra na poważnie wzieli tez sie do roboty, rozkręcają się i przestali manianę odwalać jak z Kamerunem.
Kuba do tego ale żadne handicapy bo to dla mnie taki zespół wariatów, którzy mogą się męczyć z Hiszpania aby potem pokonac Brazylię.
Niemcy-Czesi pogralem Niemcow, bo jestem zdania ze Lozano dobrze ten czas wykorzystal 2 dni przerwy, a Czesi sa i zmeczeni i na pewno podlamani tym ze wczoraj mieli na widelcu kanarki a skonczylo sie jak sie skonczylo.
To tak na szybko.


Rosja zrobiła demolke Hiszpanom jak grali na powaznie, dlatego na moje oko są silni i dzisiaj to udowodnią na boisku. Stawialem ich w gronie faworytow od poczatku i trzymam sie tego zdania, ze zdobędą medal-srebrny lub złoty.

Co do Usa to wynik moze byc złudny, Francuzi grali bez Rouziera i Henno, a wiemy to wazni jak wazni to zawodnicy dla tej reprezentacji. Francja nic nie grala, Stany miał podane wszystko na tacy, dzisiaj duzo trudniejszy mecz. Włosi nie mieli problemow z Niemcami, graja u siebie, kręcą od początku turnieju, wiec na Usa cos sprobują wymyslic. Nie mowie, ze wygraja, ale blizej mi do zywciestwa Italiancow niz Usa.

Co do Niemcow to juz tez pisalem kiedys, ze beda wysoko na tych MS. Ogrywają dzisiaj Czechów i grają z Brazylią o 1/2. Czesi wczoraj pokazali sie ze swietnej strony, jednak mieli duzy level szczescia w niektorych akcjach. Dzisiaj juz tak nie bedzie, a na dodatek zobaczymy czy sie zregeneruja fizycznie i psychicznie na 100%.

Do góry
#4158533 - 05/10/2010 22:45 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: Giertyszek]
Cendruś Offline
Oszust i... dzida!!!

Meldunek: 26/12/2005
Postów: 14689
Skąd: Wwa
A ja to widze tak...
Tripelek:

Czechy - Niemcy

Widze dzisiaj Czechow zmeczonych fizycznie i psychicznie po wczorajszym wieczorno-nocnym maratonie z Brazylia.
Niemcy z meczu na mecz coraz lepiej. Dzis na swiezosci i licze na pewne i szybkie zwyciestwo, aby moc sie przygotowac do decydujacej potyczki z Kanarkami.

Niemcy 1.5 @2.45


Serbia - Rosja

Mecz o polfinal, mecz kombinatorow.
Mimo wszystko bardziej cenie Rosjan niz Serbow.
Czytam, ze niektorzy mysla ze Ivan wczoraja na 50% gral, a dla mnie on jest bez formy. Jakos na tych mistrzostwach za czesto wpada w dolek i nic nie moze skonczyc przez kilka akcji (np. wczoraj pod koniec 2giego seta).
Serbowie wczoraj juz grali na 100% bez odpuszczania, bo skonczyla sie matematyka w tej fazie i trzeba wygrywac, a ich gra wygladala raz lepiej i raz gorzej. Czeste przestoje i serie punktow. Rosjanie to zbyt dobry zespol, aby tego nie wykorzystac. Michaylov aktualnie w meeega formie i strzela jak poje*any smile. Blok i zagrywka tez zdecydowanie po stronie Rosjan.
Ruscy aktualnie srodek sieci maja przekozacki - wielki talent Muserskij i juz uznana firma Wołkow, a o obrone i dobre przyjecie spokojnie zadba Werbow.
Wedlug mnie dzisiaj Rosjanie udowodnia, ze sa glownym faworytem (nie tylko moim smile ) do zlota na MŚ !

Rosja -1.5 @2.2



USA - Wlochy


Po wczorajszym meczu USA te kursy dla mnie to jakas mega promocja na hambugsy. Szczegolnie kapitalna gra blokiem, a do tego bardzo grozna zagrywka. A ozdoba spotkania bylo akcja w 3cim secie gdzie Lambourne fenomenalnie obronil, a Priddy skonczyl atak z 4tego metra.
St any Zjednoczone maja fajny sklad i to jest szkielet pod IO w Londynie gdzie beda bronic tytulu i powoli zaczynaja grac na bardzo wysokim poziomie pod przewodnictwem Stanleya i Priddyego. Jezeli Hansen na sypie bedzie dawal rade to USA bedzie bardzo mocne.
Na pewno dzisiaj sa w stanie pokonac gospodarzy i awansowac do 1/2 MŚ, bo Wlosi narazie niczym nie przekonuja mimo ze grali z zespolami, ktore za wiele na tych Mistrzostwach nie znacza.

USA @3.3


Łączny kurs: @17,8

Do góry
#4158534 - 05/10/2010 22:48 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: Wojtas_]
mazik Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/04/2008
Postów: 1769
Wojtas, a co takiego Niemcy grają? Zwycięstwa z Kanadą 3:0 i Puerto Rico 3:0, porażki 3:2 z naszymi słabiakami, a także 3:0 z Serbią, 3:1 z Włochami. Czechy natomiast wygrały z Bułgarią, Usa i przegrały tylko 3:2 z Brazylią. Gdyby nie to, że mogą nie mieć motywacji i będą prawdopodobnie wyprani fizycznie po wczorajszym, powinno być 1.5 na Czechów. Po prostu bez hurraoptymizmu z tymi Niemcami.

Do góry
#4158538 - 05/10/2010 22:52 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: mazik]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Usa sie Czechom pieknie podlozyło... zreszta nie ma co porownywac meczów, zobaczymy kto miał rację po meczu. Jak dla mnie Niemcy dzisiaj wygrywają. tongue

Do góry
#4158540 - 05/10/2010 22:53 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: mazik]
Cendruś Offline
Oszust i... dzida!!!

Meldunek: 26/12/2005
Postów: 14689
Skąd: Wwa
Originally Posted By: mazik
Czechy natomiast wygrały z Bułgarią, Usa i przegrały tylko 3:2 z Brazylią. .


Te oba zwyciestwa mocno podejrzane.
Mysle, ze przytaczanie meczow z poprzednich faz jest nie na miejscu.

Bo tak samo mozna pisac o gladkiej porazce Brazylijczykow 0-3 z Bulgarami lub Rosjan 2:3 z Hiszpanami mimo ze mieli 2:0 22-19.

A czy obie repry sa bez formy? Watpliwe.

Do góry
#4158545 - 05/10/2010 22:57 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: mazik]
Zlatan Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2007
Postów: 1238
Originally Posted By: mazik
Wojtas, a co takiego Niemcy grają? Zwycięstwa z Kanadą 3:0 i Puerto Rico 3:0, porażki 3:2 z naszymi słabiakami, a także 3:0 z Serbią, 3:1 z Włochami. Czechy natomiast wygrały z Bułgarią, Usa i przegrały tylko 3:2 z Brazylią. Gdyby nie to, że mogą nie mieć motywacji i będą prawdopodobnie wyprani fizycznie po wczorajszym, powinno być 1.5 na Czechów. Po prostu bez hurraoptymizmu z tymi Niemcami.


Wlasnie to ze fizycznie sa 'wyprani' jest bardzo wazne,mecz skonczyl sie po 23,fakt ze ladnie grali bo ogladalem caly mecz ale dzisiaj nie ropoczynaja meczu o 21 tylko o 17 i to moze byc ich glowny problem,tym bardziej ze Niemcy mieli 2 dni odpoczynku i mieli bardzo duzo czasu na zaladowanie akumulatorow na 2 najblizsze mecze,te 1,75 ktore jest w Fortunie na naszych zachodnich sasiadow biore z pocalowaniem reki:-)

Do góry
#4158552 - 05/10/2010 23:04 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: Zlatan]
mazik Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/04/2008
Postów: 1769
W tej chwili masz Zlatan 2.02 bez podatku na Niemcy w pinnaclesports... (o dziwo! bo jeszcze do południa było ok. 1.83)
Sam się zastanawiałem nad Niemcami i nie pisze, że nie wygrają, jednakże wg mnie nic nie pokazali na tych mistrzostwach, więc po prostu nie księgujcie smile

Do góry
#4158562 - 05/10/2010 23:13 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: mazik]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Właśnie coś dziwnego się dzieje z Niemcami, bo kurs powinien iść w dół, a ten idzie w górę. Tak samo zachował się właśnie betclic gdzie wzrósł z 1.8>1.9 i nie wiem co to oznacza tongue W sumie mecz podchodzi pod no bet, a jak typować to bardziej dla zabawy, takie moje zdanie.

Kuba -1.5, choć tak jak poprzednicy wyżej napisali, nie lubię ich zbytnio grać z opcjami hc, bo potrafią młodzi skoczkowie napsuć sporo krwi, lecz, uważam, że wyciągną wnioski z tego I meczu na mundialu i pojadą dość pewnie ze słabą Hiszpanią, a jutro zagrają batalię z Bułgarami o 1/2.

Włosi kurs zaniżony, zgoda. Ale dla mnie również wygrają... Oczywiście póki co nie mieli żadnych przeszkód, no ale co niektórzy by chcieli, żeby w I fazie były mecze Rosja-Polska i Włochy-Serbia? wink
3-1 dla gospodarzy, przecież musi być 1/2 Brazylia-Włochy wink

Do góry
#4158790 - 06/10/2010 01:00 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: Misiek]
karuzel1122 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/01/2009
Postów: 3008
Włochy - USA typ 1 ( zakładany wynik 3:0)
Może zacznę od drużyny USA. Amerykanie bez głównego rozgrywającego Lloy Balla. Myślę ,że ten fakt utrudni amerykanom dziś walkę o 1 miejsce. Dość dobry mecz z francuzami , którzy chyba już na wstępie się poddali.
Trenera Włoch - Andrea Anastasi nie muszę chyba przedstawiać. Potrafi stworzyć drużynę walczącą o najwyższe cele. Drużyna hiszpanii zdobywająca złoto ME , wygrywająca z rosją pod jego wodzą i za jego sprawą zdobyła złoto. Po opuszczeniu tego zespołu przez anastasiego , już hiszpanie niczego wielkiego nie pokazali.
Co do zespołu , z lekkim zaskoczeniem przyjąłem skład włoch.
Nie brakuje jednak doświadcoznych zawodników - Mastrangelo , vermiglio , fei , cernic , sala.
Myślę , że włosi taktykę zrealizują w 100% , trener metnalnie już włochów przygotował do walki w dzisiejszym meczu.
Stawiam na Włochów , brak rozgrywającego amerykańskiego raczej poczytuje jak stratę , która będzie ciężka do zastąpienia.

Do góry
#4159527 - 06/10/2010 06:32 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: karuzel1122]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
No to dziś Rosjanie zostali ukarani przez Serbów, którzy też w sumie odpuszczali I fazę, jednak to Rosjanie jak pamiętamy doskonale z Hiszpanią zrobili najlepszego 'fixa' [żeby nie trafić do grupy śmierci] a i tak nie zagrają o medal. Brawa dla Ivana i spółki, no i dla Grbicica którzy zagrają o medal i mają ogromne szanse na finał, bo ich przeciwnikiem będzie zwycięzca spotkania Kuba lub Bułgaria.

Co do innych spotkań. To jednym okiem patrzyłem na Niemców z Czechami (bo przecież o tej samej godz grali Ruscy) tylko w I secie postawili się dzielni Czesi, później już Lozano i spółka dyktowali warunki na parkiecie i jutro będą mogli udowodnić, że ostatnie sparingi przed mundialem właśnie z Brazylią nie były przypadkiem grin

Kuba zagrała strasznie słabo, ale na mizernych Hiszpanów to starczyło i to nawet z łyknięciem tego -1.5, a pewnie co niektórzy mieli (under 182.5) również siadło, więc raczej większość zadowolona jeśli patrzeć z tej strony...

Najlepszym spotkaniem dnia dzisiejszego było jak na moje spotkanie gospodarzy z Usej. Bardzo fajne spotkanie, bardzo dużo piekielnych wymian z obu stron, mnóstwo walki, bardzo fajnie to się oglądało, choć kibicowałem Amerykanom...

Tak więc jutro czekają nas znowu ciekawe spotkania, jedne o półfinał, drugie o pietruszkę.

Drabinka drabinką, ale z tymi godzinami to jest też przegięcie, co im zależało dać spotkania na 14,17,19,21? tongue

Jutrzejsze spotkania:

17:00 :
Argentyna - Rosja
Brazylia - Niemcy

21:00 :
Bułgaria - Kuba
Włochy - Francja


Rosjanie bez motywacji, to wiemy jak to się kończy. Ciekawe jakie kursy dają?

Brazylia pewnie jakieś @1.15, warto? ;]

Bułgaria-Kuba, typowy dla mnie no bet. Pewnie niektórzy rzucą się na Bułgarów, bo niby dziś Kuba zagrała bardzo słabo... grin

Włochy jak przegrają z rozbitą Francją, to padnę wink

Do góry
#4159659 - 06/10/2010 17:05 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: Misiek]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
mieliscie jednak racje z tymi Wlochami frown aaach gdyby nasza repra miala taka zagrywke jak pol ekipy wloskiej chociaz
braklo USA momentami zimnej krwi bo moglo byc roznie - choc jednak siatkarsko Wlosi wczoraj lepiej sie prezentowali jednak

dzisiaj makarony spokojnie ograja Francje ale kurs smieszny

Kuba-Bulgaria - ja tradycyjnie w strone Bulgarii i kurs calkiem calkiem, ale boje sie, ze akurat w tym meczu "Kuba zaskoczy"

pewnie jak wszyscy bede probowal cos w strone Argentyny, bo Ruscy maja ostatnia okazje "zarobic cos" to czemu by mieli nie skorzystac, caly turniej odpuszczali to coz to za problem dzis olac mecz

Brazylia-Niemcy : handi +1.5 w strone Lozano bo kursy osobiscie mnie ciut zaskoczyly i nie moge przejsc obojetnie obok tego

Do góry
#4159683 - 06/10/2010 17:39 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: craax]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Originally Posted By: craax

Brazylia-Niemcy : handi +1.5 w strone Lozano bo kursy osobiscie mnie ciut zaskoczyly i nie moge przejsc obojetnie obok tego



No nie pisz @craax, że spodziewałeś się kursu na Brazylię faworytów w meczu o półfinał z Niemcami czegoś pod granicę @1.4 wink

Ten Rouzier nie gra do końca MŚ? Włosi chyba nawet powinni łyknąć to -1.5.

Ciekaw jestem i zapewne nie tylko ja.. jak podejdą do tego dzisiejszego meczu Rosjanie, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że przegrają dzisiejsze spotkanie..

Do góry
#4159784 - 06/10/2010 19:05 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: craax]
bludek Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2007
Postów: 1218
Originally Posted By: craax
pewnie jak wszyscy bede probowal cos w strone Argentyny, bo Ruscy maja ostatnia okazje "zarobic cos" to czemu by mieli nie skorzystac, caly turniej odpuszczali to coz to za problem dzis olac mecz


nie będzie już meczy o miejsca 5-8 i 9-12?

Do góry
Strona 13 z 16 < 1 2 ... 11 12 13 14 15 16 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (alfa, wHiTe_StAr, 11kera11, poozon), 3995 gości oraz 15 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45065 Tematów
5587095 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14