Strona 12 z 16 < 1 2 ... 10 11 12 13 14 15 16 >
Opcje tematu
#4153844 - 02/10/2010 21:57 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: agr1]
zenekk Offline
veteran

Meldunek: 11/04/2002
Postów: 1367
Skąd: Poznań
Originally Posted By: agr1
Na 1 ogien dzisiaj:

Jest to upragniona grupa Ruskich, ktorzy wczorajsza farsa 2:0 22-19 -> 2:3 pokazali jak zalosne mamy zasady na tych paraMistrzostwach


hiszpania wygrala 3 seta 25-21,ruskim odjeli punkt za nie skakanie do bloku? Bylo 19-16 maksymalnie dla ruskich,nie wiem gdzie widziales to 22:19

Do góry
Bonus: Unibet
#4154215 - 03/10/2010 00:31 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: zenekk]
aka shakal Offline
stranger

Meldunek: 02/10/2010
Postów: 18
Czy Czechy grają jednak po naszej myśli ? Mieli już mecz do 13 bodajże, a daje sobie wbić na 17 ? tongue

Do góry
#4155083 - 03/10/2010 08:24 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: aka shakal]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
I tak oto zakonczyla sie II faza grupowa.
Wlosi tyle sie nakombinowali, wymyslili pojebany regulamin ktory mial zapewnic im unikniecie Brazylii do finału, ale nie pomysleli ze Brazylia tez bedzie kombinowac i w nagrode za swoje machloje z regulaminem beda mieli jak dojda do polfinalu (jesli dojda) w polfinale Brazylie.

Oliwa sprawiedliwa, mozna by powiedziec.

Do góry
#4155092 - 03/10/2010 09:34 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: Giertyszek]
papakostas Offline
newbie

Meldunek: 31/03/2010
Postów: 45
Oj Giertyszek, szanuje twoje posty i biore je na powaznie ale troche durnoty teraz piszesz. Oczywiste jest ze makaronki to co trzeba to poniekad osiagna jesli awansuja z tej ostatniej grupy do 1/2 (mysle ze ulozylo sie niezle jak dla nich na chwila obecna)ale nie mozesz pisac ze maja pecha ze w polfinale trafia na tego czy innego, bo do tego to nikt nie jest wstanie sie doliczyc czy oni w polfinale po tak zawilych grupach trafia na ruskich, serbow czy brazylie. Wyszlo jak wyszlo (albo raczej wyjdzie prawdopodonie) ale w 1/2 to oni juz beda w siodmym niebie ze w ogole tam sa i ze caly pomieszany, idiotyczny czy jakby inaczej nazwac system zadzialal

Do góry
#4155145 - 03/10/2010 16:44 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: papakostas]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Nie piszę durnot tylko mam satysfakcję że choc Brazylia celowo podlozyla sie Bulgarii zeby nie grac z Kubą (tak to wynika pośrednio z wypowiedzi na konferencji prasowej), to jednak system rozgrywek wymyslony przez makaronów ktory spowodował ze turniej był niesprawiedliwy i wszyscy najlepsi mieli się że sobą wytłuc, a Włosi mieli sie spotkac z Brazylia w finale, wziął w łeb i Włosi dostana to, czego chcieli uniknac, czyli Brazylie w polfinale.
O ile do tego polfinalu awansuja, bo ich zwyciestwa z Francja wcale pewien nie jestem.

Wlochy-Brazylia
Serbia-Kuba

Czy takie beda polfinaly w sobote, 9 października?

Do góry
#4155159 - 03/10/2010 17:04 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: Giertyszek]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Marna to kara dla Włochów, skoro w trzech rundach grupowych mają prawdziwy spacerek.

Papakostas, ale łatwo jest założyć, że sami wygrają trzy łatwe grupy, a na Brazylię nie znajdzie się mocny i Canarinhos też będą wygrywać kolejne grupy. I tylko wczorajszego zwycięstwa Brazylii im zabrakło, żeby idealny plan się ziścił.

I jaka tu teraz sprawiedliwość? My zagraliśmy trzy solidne mecze i po dwóch kolejnych porażkach jedziemy do domu, podczas gdy Bułgarii wystarczyło jedno zwycięstwo (nad nami, wczoraj z Brazylią to trzeba traktować w pozasportowych kategoriach) i jest w trzeciej rundzie.

Mecz Rosji doskonale pokazuje, że wymyślony pod Włochów system jest niegodny mistrzostw świata. I nie ma co się dziwić Rosjanom, że kombinowali. Mogli zagrać honorowo i wygrać, ale kto im zagwarantuje, że nie podzielą naszego losu? A tak to my jesteśmy pierwszymi frajerami tego turnieju. Można było wyjść i z uśmiechem do kamery dostać 0:3 od Serbów. Jestem głęboko przekonany, że gdziekolwiek indziej byśmy nie trafili, przygotowywalibyśmy się teraz do trzeciej rundy.

Do góry
#4156247 - 04/10/2010 01:25 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: Radek_89]
Marnik Offline
stranger

Meldunek: 20/05/2010
Postów: 15
Nareszcie wkraczamy w czysta fazę rozgrywek i koniec z kombinowaniem, zaczyna się sportowa walka.

Powiem przewrotnie, że cieszę się z tego co zrobili Brazylijczycy. Oddali mecz w sposób oczywisty dla całego świata wg mnie to była forma protestu przeciwko choremu systemowi wymyślonemu przez Włochów. Gdyby zwyczajnie chcieli oddać mecz, zagraliby z Bruno na rozegraniu, walczyliby jak równy z równym, ugrali pewnie z 2 sety, ale w decydujących momentach myliliby się. Nie zrobili tego aby unaocznić wszystkim, że tak zwyczajnie nie może być.

Słyszałem na transmisji meczu, że kilka federacji rozważa składanie protestu przeciwko organizacji turnieju. Włosi zwyczajnie przesadzili. Rozumiem faworyzowanie lekkie gospodarzy, tak zawsze było jest i będzie, ale bezczelne kombinowanie z losowaniem grup, drabinka ułożona tak zeby broń Boże Włosi nie wpadli na nikogo mocnego az do finału, za krótkie łożka w pensjonatach dla konkurencyjnych ekip, niski poziom hoteli w których zakwaterowano druzyny, autokary niskiej jakości, gaszenie świateł żeby poczekać na wyniki innych meczy, nakazanie Czechom nocowania w hotelu i dopiero rano pozwolenie im na wyjazd mimo iż sami chcieli inaczej... itp. Przykłady można mnożyć. Dla mnie to Włosi są największymi przegranymi tych MŚ. Pokazali się z jak najgorszej strony. Czegoś takiego spodziewałbym sie na turnieju w Katarze, ale na imprezie tej rangi! Jakby tego było mało włoska prasa chwali turniej i świetna organizacje... Bezczelność.

Wszyscy są zdenerwowani zastanym systemem i okolicznościami w jakich trzeba grać. Dlatego cieszy mnie cichy - otwarty protest najlepszej ekipy na świecie. Skoro Włosi przygotowali absurdalne zasady wypaczające idee sportu to należy im pokazać do czego doprowadzili. Mam nadzieję, że rozpęta się z tego mała burza i Włosi odpowiedzą za swoje kombinowanie. Myślę ze w najbliższym czasie nie dostaną już żadnej większej imprezy.

Paradoksalnie właśnie dzięki temu, że w tak oczywisty sposób Brazylijczycy oddali mecz można było nieźle zarobić. Ja niestety typowałem -1,5 na Brazylię, liczyłem na czysty mecz (tym bardziej ze czytałem wypowiedzi Brazylijczyków ze zagrają o zwycięstwo ponieważ Hiszpania wygrała), ale po pierwszym secie byłem pewien, ze ten mecz może wygrać tylko Bułgaria i dałem rade na tyle skontrować aby pokryć straty. Mafii bym w to nie wciągał. Podkreślam gdyby Brazylia chciała tylko przegrać ten mecz przegrałaby go w innym stylu. Oni oprócz porażki chcieli jeszcze coś pokazać Włochom i całemu światu.

Do góry
#4156557 - 04/10/2010 04:08 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: Marnik]
zegarek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/11/2006
Postów: 6669
Skąd: Szczecin
I tak oto nadszedl czas kasowania. Sprawa jest banalnie prosta - Bet-at-home Serbia - Argentyna typ 1 kurs 1.25 i Hiszpania - Bulgaria typ 2 kurs 1.35. Kazdy orientujacy sie w realiach siatkowki zna roznice klas pomiedzy tymi zespolami. Zycze powodzenia.

Do góry
#4156819 - 04/10/2010 06:22 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: zegarek]
void Offline
member

Meldunek: 20/07/2010
Postów: 187
Jakieś buki mają kursy na zwycięzców poszczególnych grup poza millenium?

Do góry
#4157010 - 04/10/2010 17:58 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: void]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
No to dziś zaczynamy prawdziwe MŚ, bez odpuszczania itd. bo to co w niektórych spotkaniach zobaczyliśmy już we Włoszech.. to niestety nie da się nawet opisać.

Dziś chyba praktycznie każdy widzi jak to mówi większość 'izi' w zestawie pt: Serbia+Brazylia+Bułgaria. Niektórzy nawet z HC.
Dla mnie Brazylia i Serbia na tak oczywiście, ale czy czasami na Bułgarów nie mamy zbytnio zaniżonego kursu? Wydaję się, że w końcu w sumie ruszyli, mam tutaj na myśli spotkanie z Polakami, z Brazylią była parodia, a w I fazie jednak potrafili przegrać czy to z Francją czy to z Czechami, a z Pepikami to raczej nie chcieli przegrać i pograć w grupie śmierci...

Na Bułgarów spodziewałem się mimo wszystko czegoś więcej niż słabe @1.3-1.35 ... chociaż z drugiej strony...

Do góry
#4157087 - 04/10/2010 18:46 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: Misiek]
TyperNH Offline
addict

Meldunek: 11/09/2010
Postów: 555
panowie można prosić o skład amerykanów na tych mistrzostwach?

> tutaj <


Edited by Misiek (04/10/2010 19:31)

Do góry
#4157192 - 04/10/2010 20:28 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: TyperNH]
void Offline
member

Meldunek: 20/07/2010
Postów: 187
Mi osobiscie podoba się kurs w millenium na to ze kuba wygra grupę. Grają mocną siłową siatke z bdb zagrywką, Bułgarzy najwiekszy rywal nie zachwycają wygrali z brazylia i Polska ale to mecze bez historii i tak na prawde nie pokazali tu nic szczególnego. A jak inni sądzą?:)

Do góry
#4157217 - 04/10/2010 21:02 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: void]
AdrBet Offline
enthusiast

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 374
Originally Posted By: void
Mi osobiscie podoba się kurs w millenium na to ze kuba wygra grupę. Grają mocną siłową siatke z bdb zagrywką, Bułgarzy najwiekszy rywal nie zachwycają wygrali z brazylia i Polska ale to mecze bez historii i tak na prawde nie pokazali tu nic szczególnego. A jak inni sądzą?:)


Kurs zachęcający 1,9 to jest 1,75 po odliczeniu podatku? Ze swojej strony proponuję 3,15 Cuba top 3 sportingbet.

Do góry
#4157238 - 04/10/2010 21:28 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: AdrBet]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Originally Posted By: AdrBet
Originally Posted By: void
Mi osobiscie podoba się kurs w millenium na to ze kuba wygra grupę. Grają mocną siłową siatke z bdb zagrywką, Bułgarzy najwiekszy rywal nie zachwycają wygrali z brazylia i Polska ale to mecze bez historii i tak na prawde nie pokazali tu nic szczególnego. A jak inni sądzą?:)


Kurs zachęcający 1,9 to jest 1,75 po odliczeniu podatku? Ze swojej strony proponuję 3,15 Cuba top 3 sportingbet.


dokładnie 1.672, więc trochę inaczej to wygląda... Ale zawsze można coś dołożyć na zwrot podatku grin

Do góry
#4157240 - 04/10/2010 21:33 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: _Korver_]
agr1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/03/2005
Postów: 10495
Wkoncu dzisiaj na dobra sprawe ruszaja MŚ, już bez kalkulacji - walka na 100%

Nie ma co tu pisac o meczach - wiekszosc dzis gra Serbia + Brazylia + Bulgaria i przerozne kombinacje wlacznie z handicapami.
Sam pogralem takiego tripla dosc pokazna stawka, do tego jeszcze Serbow-1.5 seta.
Nie bedzie juz kalkulacji, bo tylko 1 team z grupy awansuje do polfinalu.
Kursy dosc niskie, ustawione prawidlowo.

Zostaje jeszcze meczyk Francja - USA i tu juz wiecj pytan i mozliwosci na analize.
Francja bez glownego atakujacego Rouziera - jest to duze oslabienie, za niego wskoczy Vadeleux (docelowo srodkowy) albo Marechal (docelowo przyjmujacy).
Nie wiadomo tez czy zagra Samica (a przydaloby sie zeby troche poobijal w swoim stylu blok hamerykanowo).
Do tej pory Francja spisuje sie bardzo dobrze, wygrali z Bulgarami i Czechami po TB, oraz Chinami i Japoncami bez straty seta. Czuli tak pewnie, ze po latwo wygranym secie z Argentyna oddali mecz, zeby trafic do latwiejszej grupy. A czuli sie pewnie bo jeszcze do awansu musieli nastepnie pokonac Japonie inaczej ryzykowali odpadnieciem, jak widac sa pewni siebie.
Mecz z Argentyna ogladalem, wiec dokladnie widzialem co i jak.
Co do USA, to ledwo ledwo sie przeslizgneli przez obie fazy, rywali mieli ogorkowantych a meczyli sie strasznie - wygrane z Meksykiem i Kamerunem dopiero w Tb.
Jest mozliwe, ze dopiero teraz pokaza na co ich stac i ze to wczesniej to bylo tak dla niepoznaki, ale ja w to watpie, ogladalem 2 lub 3 ich mecze i graja bardzo zle. Podobnie bylo ostatnio w lidze swiatowej.

W kazdym razie typ Francja win @ 1,87 w Bf (po odjeciu prowizji).

Ps. Znow napisalem posta w quasi, zamiast tutaj.
Wiec kopiuje, na nastepny raz postaram sie pisac analize juz tutaj.

Do góry
#4157250 - 04/10/2010 21:58 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: agr1]
kazow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 7331
Skąd: Warszawa
strasznie nie lubie grac takich kursow ... bol jak nie wejdzie niesamowity

takie mam pytanie ..czy ta Bulgaria to taka pewna znowu jest? to juz w sumie kolejna faza gry ... Espania nie moze czasem cos tutaj niespodzianki zrobic?

Do góry
#4157256 - 04/10/2010 22:06 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: kazow]
lucio76 Offline
member

Meldunek: 08/06/2005
Postów: 148
Skąd: Kielce
Originally Posted By: kazow
strasznie nie lubie grac takich kursow ... bol jak nie wejdzie niesamowity

takie mam pytanie ..czy ta Bulgaria to taka pewna znowu jest? to juz w sumie kolejna faza gry ... Espania nie moze czasem cos tutaj niespodzianki zrobic?


Zrobi taką niespodziankę że nawet seta nie wygra.

Do góry
#4157263 - 04/10/2010 22:11 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: lucio76]
kazow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 7331
Skąd: Warszawa
ehh coraz wiecej totakich co ksieguja przed nie tylko koncem ale i rozpoczeciem spotkan

Do góry
#4157302 - 04/10/2010 23:34 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: kazow]
Cendruś Offline
Oszust i... dzida!!!

Meldunek: 26/12/2005
Postów: 14689
Skąd: Wwa
Czytam, czytam i wszyscy rowno krytykuja ten system rozgrywek, ktory promuje Wlochow.

Moze juz bylo wspomniane, a moze nie, ale to wszystko jest robione po to zeby siatkowka wloska znowu zaczela istniec tak jak kiedys.
Po kilku latach chudych ten system i sukces Wlochow na tegorocznym mundialu ma przyniesc powrot 'Wielkiej siatkowki' we Wloszech. Dlatego za wszelka cene chca powrocic na szczyt.
Bo jak wiem, wielu sponsorow odwrocilo sie na siatkowke w Italii i jest mniejszy popyt na ta dyscypline niz byl kiedy Wloska reprezentacja wiodla prym.

Niestety taka jest kolei rzeczy.
Pieniadze przede wszystkim, dlatego wiekszosc najwiekszych imprez odbywa sie w Azji gdzie pieniazek jest meeega duzy.

Do góry
#4158121 - 05/10/2010 06:29 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: Cendruś]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
No to dziś Brazylijczycy mogli się ostro przeliczyć i dostać srogą za to odpuszczenie z Bułgarami, jednak ogarnęli się w odpowiednim momencie i zapewne Niemców pojutrze pokonają, ale naprawdę słowa uznania i szacunku należą się Czechom za walkę i taką fajną luźną atmosferę na boisku. Myślałem po tym III secie, że być może będą mieć taki dzień konia jak Holendrzy w LŚ, a że przecież właśnie Czesi wyeliminowali Pomarańczowych z tego mundialu, to już w ogóle... wink

Serbowie zagrali sobie jak na moje i zapewne większości oglądających tak trochę na jeden gwizdek, a żeby czasami w żaden sposób nie zmęczyć się przed jutrzejszym meczem o awans z Rosją, a mogli się ostro przeliczyć. Jak już w sumie słyszałem, jak pan Iwańczyk z Wójtowiczem zaksięgowali, że Serbowie wygrali ten mecz po I secie, to miałem obawy i to słuszne, naprawdę mogło być różnie jakby Argentyna zachowała trochę zimnej głowy w tej końcówce gdzie zdołali wyciągnąć jeszcze ze stanu (18-20>21-20) jednak wszystko skończyło się do 22. W IV już górą Serbowie na luzie i 3-1.

Bułgarów nie oglądałem, teraz leci powtórka na PSE, więc trzeba coś tam obczaić.


Jutro taki zestaw:




Plan TV :

wtorek - 05.10.

PS: 17.00 Rosja - Serbia

PSE: 17.00 Niemcy - Czechy

PSHD: 17.00 Rosja - Serbia


PS: 21.00 USA - Włochy, studio 20.00

PSE: 21.00 Kuba - Hiszpania

PSHD: 21.00 USA - Włochy

Do góry
Strona 12 z 16 < 1 2 ... 10 11 12 13 14 15 16 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (HoMiK155, rafal08, Zaixi, igea23), 4056 gości oraz 14 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45083 Tematów
5588901 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14