Strona 8 z 16 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 15 16 >
Opcje tematu
#4150920 - 01/10/2010 07:39 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: Slawek_kk]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
na chwilke wszedłem to napisze tez cos od siebie, dzisiaj mecz Nam ewidentnie nie wyszedł, od samego początku zle weszlismy, zbyt spięci, a Brazylia się z kazda akcja nakrecala i wszystko jej wychodzilo, na dodatek siedziała jej strasznie zagrywka i rozstrzelali nas ... to w takim skrócie mecz

jutrzejszy mecz bedzie zupelnie inny, to Bułgaria wyjdzie spięta i to Bułgaria ma kompleks Polaków, a nie my kompleks Bułgarii, my umiemy grac z takimi ekipami, u nich tylko dwóch gosci gra szczerze mowiac, maja slaby srodek i sypacz tylko do tylu dobrze gra, Nasze głowy są mocne, chłopaki są twardzi, nie piszcie ze nie, bo to sie mija z prawdą... jutro wiecej

ja jestem w 100% przekonany, ze My ten mecz wygramy tongue


co do kombinatorów Włochów, to jesli ktos mysli, ze oni nie będą kombinowac to tylko proszę poczytac o wałku z awarią oswietlenia w trakcie meczu Wlochy-Iran, tylko po to zeby poznac wynik meczu Rosja-Portoryko

kolejnymi wałkarzami po Serbach i Włochach okazali się Francuzi, dzisiaj kompletnie odpuscili mecz, od 2 seta same bledy, smiesznie to wygladalo, a oddanie seta z 22-17 na 23-25 to juz w ogole i to jeszcze na Stefana padło, ze musiał puszczac tongue jutro grają o zycie z Japonią, o zycie i drugie - wygodniejsze miejsce

Do góry
Bonus: Unibet
#4150924 - 01/10/2010 07:48 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: Wojtas_]
zenekk Offline
veteran

Meldunek: 11/04/2002
Postów: 1367
Skąd: Poznań
Originally Posted By: Wojtas_


co do kombinatorów Włochów, to jesli ktos mysli, ze oni nie będą kombinowac to tylko proszę poczytac o wałku z awarią oswietlenia w trakcie meczu Wlochy-Iran, tylko po to zeby poznac wynik meczu Rosja-Portoryko


pierwsza sprawa:zgadzam sie oni zawsze kombinują
druga sprawa:porażka raczej pogorszy im to kombinowanie,napewno lepiej ograc niemców,a pokombinowac sobie z portoryko,przegrywajac odpowiednia iloscia punktow,zatem jutro graja napewno o zwyciestwo
trzecia sprawa:na wynik ruskow z portoryko to sobie makarony mogli czekac,ale nic nie mogli zrobic za duzy plus mieli w ratio,zeby spasc celowo na 2 miejsce

Do góry
#4150925 - 01/10/2010 07:50 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: Slawek_kk]
Mazur Offline
member

Meldunek: 25/01/2009
Postów: 119
Jutro a w zasadzie juz dzis mecz najwazniejszy w tym roku, mecz o wszystko. Ja mysle ze wygramy tą batalie, Bulgarzy graja na prawde slabo, wjeb z Francja i Czechami...
Maja przestoje, czesto popelniaja proste bledy i psycha siada szybko bo dosc czesto sie kloca.

My jak to my staralismy sie z Brazylia ale z duzej chmury maly deszcz. O psyche jestem spokojny, to sa profesjonalisci, w wywiadach mowia ze jeszcze nie przegrali turnieju, trzeba zapomniec co sie stalo i jutro najlepiej pewnie wygrac.

Pozostaje kwestia meczu Brazil - Bulgaria, czy mistrzowie sie podlaza aby trafic do latwiejszej gr? Ja mysle ze nie, Rzende zapowiada ze nie wyrzuci nas z turnieju, ze zagraja na maxa i beda chcieli pokonac Bulgarow. Oby tak sie stalo. To Brazil wszyscy maja sie bac a nie odwrotnie.


Po wygrana, po Rzym! wink

Do góry
#4150928 - 01/10/2010 07:55 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: Mazur]
pacjent11 Offline
member

Meldunek: 22/02/2010
Postów: 180
uwazam ze bet na porazke rosjii za 3,55 na Bwin to warto , nie wierze w to ze rosjanie pojda na zywiol i wygraja mecz by wpasc do grupy z brazylia i kuba
ok sa mocni ale z tej trojki dalej wychodzi 1 zespol a nie dwa wiec ja gram na porazke ruskich i uwazam ze jutro kursy beda leciec na łeb i na szyje bo kazdy to bedzie gral , jedynie by tak moze nie kombinowali brazylijczycy ale ruscy i serbowie to cwaniaki i tyle
ale co bedzie jest hiszpania tez nie bedzie chciala tego meczu wygrac ??
przyklad 5 set po 13 i co ? zagrywki w aut i mecz bedzie trwal dluzej niz osttani najdluzszy mecz w historii tenisa ziemnego

Do góry
#4150929 - 01/10/2010 07:56 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: zenekk]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Originally Posted By: zenekk
Originally Posted By: Wojtas_


co do kombinatorów Włochów, to jesli ktos mysli, ze oni nie będą kombinowac to tylko proszę poczytac o wałku z awarią oswietlenia w trakcie meczu Wlochy-Iran, tylko po to zeby poznac wynik meczu Rosja-Portoryko


pierwsza sprawa:zgadzam sie oni zawsze kombinują
druga sprawa:porażka raczej pogorszy im to kombinowanie,napewno lepiej ograc niemców,a pokombinowac sobie z portoryko,przegrywajac odpowiednia iloscia punktow,zatem jutro graja napewno o zwyciestwo
trzecia sprawa:na wynik ruskow z portoryko to sobie makarony mogli czekac,ale nic nie mogli zrobic za duzy plus mieli w ratio,zeby spasc celowo na 2 miejsce


wałek z awarią jest wałkiem, czy cos im to dalo czy nie probują się łapać juz wszystkich chwytów, a przeciez nie są znowu tacy słabi, bo mają solidny sklad

Do góry
#4150931 - 01/10/2010 08:00 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: Wojtas_]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
no wlasnie wszyscy piszą, ze Ruscy jutro podkładka, a moze Hiszpanie sie jeszcze lepiej podłoza, licząc ze i tak ograją Egipt?ale z drugiej srony na reke im bedzie to ze Rosja pusci im mecz, zeby oni pozniej mogli sami "kontrolowac" miejsca w grupie i podlozyc sie odpowiednio Egiptowi

niby nikt nie chce trafic na Brazylię, a ja jakos sadze, ze Ruscy cwaniaczki beda chcieli grac z Bra wlasnie i pokazac, ze sa najlepsi i sie nikogo nie boją

Do góry
#4150934 - 01/10/2010 08:17 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: pacjent11]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Originally Posted By: pacjent11
uwazam ze bet na porazke rosjii za 3,55 na Bwin to warto , nie wierze w to ze rosjanie pojda na zywiol i wygraja mecz by wpasc do grupy z brazylia i kuba
ok sa mocni ale z tej trojki dalej wychodzi 1 zespol a nie dwa wiec ja gram na porazke ruskich i uwazam ze jutro kursy beda leciec na łeb i na szyje bo kazdy to bedzie gral , jedynie by tak moze nie kombinowali brazylijczycy ale ruscy i serbowie to cwaniaki i tyle
ale co bedzie jest hiszpania tez nie bedzie chciala tego meczu wygrac ??
przyklad 5 set po 13 i co ? zagrywki w aut i mecz bedzie trwal dluzej niz osttani najdluzszy mecz w historii tenisa ziemnego


Jak dla mnie żadna rewelacja ten kurs, na live będzie pewnie wyżej a i chociażby tobet miał na wygranie grupy przez Hiszpanów @6,00... Z tym, że to też śmieszna sprawa, bo Hiszpanie grają jako ostatni i teoretycznie oni mogą się podłożyć z Egiptem (lub nawet przegrać w czystej walce sportowej). Parodia te MŚ. Wyższa matematyka, sztaby trenerskie mają niezły zapieprz podczas tego turnieju.

Co do dzisiejszego meczu sprawdziła się czarna wizja i wielki hurraoptymizm zmienił się w strach przed końcem MŚ dla Naszych. Już nie chcę mówić, że tak myślałem, bo nie o to w tym wszystkim chodzi. Chciałbym jednak zauważyć pewną prawidłowość oceniania zespołów po 1-2 meczach. Beznadziejnie grający Brazylijczycy, osłabieni kontuzjami nagle znów są głównymi faworytami i wszyscy muszą się ich bać a zapraszam do czytania QC a także na innych forach jak już wieszano na nich psy. Jest to turniej i ekipy rozlicza się z wyników. Nikogo nie będzie obchodzić, że ktoś przegrał z Kubą i zagrał słabe spotkanie z Hiszpanami (jak Brazylia), czy odpuścił mecz Polsce (jak Serbowie), jeżeli wynik końcowy będzie zadowalający. A Nasz naród i kibice jakoś zawsze wolą unosić się dumą, honorem, wygrywać mecze bez stawki i pięknie przegrywać najważniejsze. A nie o to przecież w tym wszystkim chodzi.

Dzisiaj wszedłem w doga w postaci Czechów oraz klasyczne 10/10 na Niemców, świetny strzały. Dla równowagi dodam, że niemiłosiernie wtopiłem na Francuzach, ale na to już nie ma rady. System daje możliwości do kombinowania i niestety trzeba mieć to na uwadze. Na jutro ponownie próbuję Niemców, ale nawet nie z racji podkładania, bo grupy do których mogą trafić Włosi powiedziałbym, że porównywalne. Jednakże Niemców postawiłem sobie obok Czechów jako mogących namieszać, jeszcze nic wielkiego nie wygrali, więc pora to zrobić w meczu z kombinatorami z Italii.

PS. jutro mam nadzieję, że ludzie rzucą się na Bułgarów, po takim występie jak dzisiaj i podbiją mi kursy na Polaków. >@1,70 wchodzę w temat, w przeciwnym wypadku pozostanie live.

Do góry
#4150972 - 01/10/2010 15:41 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: _Korver_]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
scenariusz wiekszosci osob odnosnie naszej obecnej grupy niestety zaczyna sie sprawdzac i miejmy nadzieje, ze dzisiaj do konca sie nie sprawdzi bo zwatpie na bardzo dlugi czas w czysto sportowa postawie i w jej oplacalnosc - CO ZA TURNIEJ mad

Brazylia jak juz ktos w tym roku mi napisal w przypadku moich betow na Bulgarie z "mistrzami wszystkiego" : "Brazylia ma wylacznosc na wygrywanie" i praktycznie co turniej, czy to LŚ, czy jakikolwiek inny sie o tym przekonujemy - mimo zmian kadrowych, mimo kontuzji, slabszych wystepow, na koniec wychodzi to samo : BRAZYLIA NA TRONIE
wczoraj w meczu, w ktorym musieli sie pokazac i zagrac na 100% zrobili to i ustawili do pionu nas jako pierwszych, nastepni stoja w kolejce wink

co do Francji, myslalem ze beda kombinowac z Japonia ale oni bezczelnie na pewniaka odpuscili mecz z Argentyna, niech bedzie, jak tacy pewni siebie - czemu nie skorzystac z czystego debilizmu w wykonaniu wloskich idiotow(regulamin)

wczoraj troche w emocjach pisalem o Bulgarii, ale przespalem sie z tym, troche chlodniej podszedlem do sprawy i czekam do wieczora co sie bedzie dzialo z kursami, podobnie jak Korver - ja przy 1.7 juz pewnie zaufam naszym ale narazie jest troszke nizej
Bulgaria ma dobry rok, imponowala forma ale jak narazie nic nie ugrala i nie wygrala, w LŚ przeszkodzila jej Brazylia niestety a w tym turnieju cos czuje, ze nie trafili Bulgarzy z forma jednak, zbyt 'wybuchneli' podczas wczesniejszych rozgrywek i chyba nie udalo sie tak wysokiej dyspozycji utrzymac na tak dlugi okres czasu wiec jezeli psycha bialoczerwonym nie siadla po wczoraj i na chlodno nasi podejda to powinno byc dobrze, ale po 1.5 to podziekowal

Francja Francja Francja : 3-0, 3-1 ewentualnie, kursy mierne, gdzies pewnie dolozy sie bo czarow to tutaj nie bedzie

mam odmienne zdanie co do Niemcow, jak zasrani makaroniarze podejda na powaznie do meczu to czuje, ze 1 set to max dla ekipy Lozano ( mam wrazenie, ze beda slabsi Niemcy z meczu na mecz) - ale kurs zdecydowanie nie do gry, dlatego odpuszczam to, przeczucie mi mowi Wlosi win

w meczu Hiszpania-Rosja sprobuje tylko dokladny wynik 3-2 ot tak zeby potem jak cos nie zalowac

Do góry
#4151010 - 01/10/2010 16:50 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: craax]
pacjent11 Offline
member

Meldunek: 22/02/2010
Postów: 180
moje typy na dzis
polska -bulg 1 1.65
wlochy- niemcy 2 3.55
spain-rosja 1 3,55

2z3 za kilka stowek i mam nadzieje ze caly wejdzie

wczoraj niesttety nie zagralem a chcialem na porazke francjii i usa

Do góry
#4151014 - 01/10/2010 17:01 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: pacjent11]
Stik Offline
addict

Meldunek: 11/08/2008
Postów: 522
Skąd: Koszalin/Szczecin
Originally Posted By: pacjent11
moje typy na dzis
polska -bulg 1 1.65
wlochy- niemcy 2 3.55
spain-rosja 1 3,55

2z3 za kilka stowek i mam nadzieje ze caly wejdzie

wczoraj niesttety nie zagralem a chcialem na porazke francjii i usa


Moze jakas analiza z Twojej strony smile Suche typy kazdy moze podac i nic by wtedy nie wynikalo z tego tematu,tutaj kazdy jak cos pisze to chociaz krotkie uzasadnienie podaje.Jesli chodzi o same typy to trzeba bylo sie zapisac do konkursu smile

Do góry
#4151032 - 01/10/2010 17:28 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: craax]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Wczoraj na dobry początek mundialu skormne 16 j, ale jak juz zostało napisane Francuzi podkładka (pieprzeni zabojadzi) no i Usa dla mnie w 2 i 3 secie to tez było cos ala podkładka. Oczywiscie i Francuzom i Amerykanom drugie miejsca duzo bardziej pasują niz 1 i tez tak robią wszystko, aby takie miejsca zdobyć. No nic taki turniej nam się trafił kalkulacyjny, trzeba uwazac, wczoraj 2 miny były, dzisiaj kolejne zonki będą jak na moje oko. Jednak przed zonkami moze najpierw to czego jestem pewny. Nie chce mi się zbytnio pisać znów tego samego o tym, ze Bulgaria jest od Nas słabsza i to sie potwierdza przy kazdym wazniejszym meczu oraz nie ma potrzeby porównywania skladów, wkleje tylko analize sprzed roku(ME 2009), która jest jednak bardzo aktualna


Polska-Bułgaria

My gramy o zycie, a jak gra sie o zycie to nie ma zartów. Dzisiaj zartów nie będzie, Nasi są mocni psychicznie, taki zimny prysznic jak wczoraj nie mogl przydarzyc Nam się w lepszym momencie. Mysle, ze Rezende bedzie fair wobec Daniela i skoro mu obiecal, ze wyjda na Bulgarie na pełnej k... to to zrobią, a jak wyjda na pelnej to Bulgaria robi zjazd do bazy. Dlatego wszystko jest w Naszych rekach, ograjmy Bulgarie i jestesmy dalej w 3 rundzie i to w o wiele latwiejszej grupie niz z 1 miejca. Wiec paradoksalnie wczorajszy mecz był strategicznie dobry, dziwi mnie ze nikt nawet nie wspomnial, ze procz Usa i Francji to Polska tez mogla mecz lekko odpuscic np - pomimo wczesniejszych deklaracji, ze gramy o wygraną, ale to tylko taka sugestia, ze na tych MS kazdy mecz ma "dwa konce"
tongue

wspomniany wczesniej fragment analizy z ME 09:
Originally Posted By: Wojtas_
Co do meczu to bardzo cieszę się, że trafiliśmy na Bułgarów. Bułgaria jak to Bułgaria, na każdym większym turnieju jest w gronie faworytów, i co z tego jak nie potrafią tego udowodnić? Siła razy ramię jak to powiada moj byly trener, mają moc na skrzydłach i na zagrywce, co z tego jak my mamy świetny blok i dobre przyjęcie? Rozegranie u Bułgarów ciągle kuleje. Bułgarski rozgrywający ma tylko jedno dobre rozegranie, do tyłu, rzuca to świetnie , szybko płasko, trudno będzie środkowym dojść do tego, a przód i krótka jest rzucana w słabym stylu.

Możecie mówić, graliśmy w cieniutkiej grupie z jakimiś ogórkami, skoro za ogórków uważacie Francuzów i Niemców to ok, Rosja np w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata wygrała z Niemcami również 3-1(to tak ot). Jestem bardzo ciekawy czy Bułgarzy wygraliby naszą grupę gdyby się w niej znaleźli, pierwszy mecz nie wyszedł Serbom i szczęśliwie awansowali do półfinałów.
Może i są na ten moment drużyną lepszą, bo my gramy w odmieni0nym składzie, ale to oni mają w psychice, że ich ogrywaliśmy tyle razy, to oni przegrali ostatnio gładko mecz z Rosją i to oni są faworytami tego meczu więc Nasi nie muszą siuę spinać jak oni.

Druga sprawa, wczoraj zauważyłem, że Guma zaczął już grać swoje, szybko płasko, bez bloku - tak jak nas do tego przyzwyczaił, w poprzednich meczach ze Słowacją i Hiszpanią grał wysoko i wolno - nie wiem czy takie było zalecenie Daniela czy nie, czy ćwiczyli może wyższe piłki - coś ala sytuacyjne akcje, nie wiem, ale było to widać jak na dłoni, że jak chce to rzuca 2 razy szybciej i lepiej i wczoraj z Grekami niektóre piłki to były tak rozegrane, że nawet obrońcy nie wiedzieli gdzie jest piłka i po prostu najlepiej było się uchylić przed atakiem Polski, żeby nie dostać przypadkiem w czułe miejsca

Kolejna sprawa, mamy ogromne rezerwy na środku, Paweł jak tylko będzie chciał to rzuci ten środek nawet z 5 metra, co nie jest jakimś wielkim wyczynem w siatkówce, ale musi tylko chcieć, mamy nad Bułgarskimi środkowymi dużą przewagę i trzeba to będzie wykorzystać, tylko czy to zrobimy? tego nikt nie wie

Ktoś tu zaczął porównywać poszczególne pozycje, a więc mamy lepszy środek, rozegranie, libero na remis. A więc prowadzimy na razie. Teraz skrzydła. Atakującego Bułgarzy mają lepszego, Gruszka ejst za wolny dla mnie, Jarosz za mało doświadczony, ale chyba wolałbym jednak tego Jarosza jutro w pierwszej szóstce. Przyjmujący - a więc przyjęcie mamy lepsze, gorzej z ofensywą, tutaj możemy bić brawo tylko Kurkowi, on spokojnie dorównuje w ofensywie Kaziyskiemu, gorzej z Bąkiewiczem/Ruciakiem, którzy defensywe mają świetną, dużo lepszą od bułgarskich przyjmujących, a więc tutaj taki remis ze wskazaniem na Bułgarów.
I widać jak na dłoni, że wcale nie mamy aż tak gorszego skłądu mimo nieobecności tych "podstawowych".

Według mnie mamy jeszcze przewagę w rezerwowych, kto by u nas nie wszedł jak zmiennik to gra świetnie i coś wnosi do gry, to jest właśnie gra zespołowa jaką jest siatkówka. Gra 12 osób a nie sześć.

A więc jak widać z moich "wypocin" jestem za Polską, i bukmachersko i patriotycznie. Kursy u niektórych buków zachęcające, więc nic tylko grać


Nasze Orły po wczoraj niezmęczone tylko ładnie podkurw... Kurek wypocznie, przemysli co i jak i dzisiaj będzie niszczył rywali. Tak słabego meczu nie powtórzymy, tak słabego przyjecia równiez. Wczoraj zagralismy najgorszy mecz od czasu LS w Łodzi z Kubą, a Brazylia zagrała jeden z najlepszych jak nie najlepszy mecz w tym roku - a ogladalem duzo meczów, a na pewno najlepszy na tych mistrzostwach.

Polska @ 1,65 9/10
Polska -1,5 @ 2,23 5/10
Polska -4,5 pts @ 1,85 7/10
Polska 3-1 @ 4,00 1/10


i do tego mały prezent ode mnie grin

Polska zagra w finale @ 10,00 6/10

=========================================


Francja - Japonia

Bez zbednego rozpisywania się, wczoraj Francuzi oddali mecz, czują się więc pewnie dzisiejszego zwycięstwa. Skoro oni sie tak pewnie czują to dlaczego my-obstawiający nie mozemy się tez czuc pewnie? Dzisiaj szybki mecz, 3-4 sety i pod prysznic. Japonia nie gra nic na tym turnieju, ogolnie azjatycka siatkówka kuleje, tyle turniejów dostawali i proszę, Japonia Chiny Korea Australia(to nie pomyłka) grają takie dno ostatnio, ze zle sie na to patrzy. Odnosnie Francuzów to wczoraj Samik przy stanowisku tv pracował jako komentator, ma kłopoty ze zdrowiem, ale Antiga juz gra w 1 wiec jestem spokojny. Bardzo lubie ogladac Pujola, o jego grze zawsze bede wypowiadac sie w samych superlatywach. Dzisiaj pełna mobilizacja i wysyłamy Japonczyków do domu, moze TGV sobie pojadą? grin

Francja -1,5 @ 1,30 10/10
Francja -2,5 @ 2,56 4/10
under 135,5 @ 3,20 1/10


plus:
Group M - Winner - Argentina @ 1,45 10/10

=================================================



Rosja - Hiszpania

Ja jestem za Rosjanami od poczatku mundialu. Sadzilem, ze zdobeda medal, teraz im sie troszke sprawa komplikuje jesli trafia na Brazylie w nast fazie, bo Brazylie sie nakreca powoli i juz nawet niedokladnosci Bruno im nie robia problemów. Ruscy albo cos podloza w tej fazie, zeby ominac trudna droge albo po prostu pojda na pelnej i pozniej powalcza w ciezkiej grupie - w koncu im sie jakas ciezsza trafi. Ja jestem za tym drugim scenariuszem i dzisiaj mysle, ze po prostu ograja Hiszpanie, bo pozniej to Hiszpanie+Egipcjanie i tak zadecyduja kto z ktorego awansuje itp wiec ryzyko dla Rosjan juz dzisiaj podkladac, w szczegolnosci, ze zrobili duze ratio wczoraj, jest za duze i mało pewne do osiagniecia celu, jakim jest 2 miejsce w grupie. Wiec ja wbrew wszystkim walkarzom i fix knorom gram dzisiaj Ruskich.

Rosja -1,5 @ 1,70 5/10
under 185,5 @ 1,60 3/10


plus bonusik

Rosja bez medalu @ 2,20 5/10

==========================================================

To na 17:00 wszystko, reszta pozniej tongue

Do góry
#4151054 - 01/10/2010 17:44 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: Wojtas_]
jazdagz Offline
old hand

Meldunek: 14/08/2002
Postów: 1045
Wojtas, w jakim buku to grales? dokladnie chodzi mi o ta ARG 1 m-ce

Do góry
#4151062 - 01/10/2010 17:48 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: Wojtas_]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Nie mogłem się jakoś zdecydować, ale dziś ode mnie lżej niż w dniu wczorajszym... coś takiego:

Polska+Francja+Usa 3-0 @2.9 Expekt

Nie wiem czy Francja oddała wczoraj mecz, czy też nie, oczywiście tak samo czy Serbowie odpuścili w naszym meczu, tak sobie możemy gdybać, ale każdy widzi co się dzieje niestety przez tą śmieszną formułę.. Wczoraj wicemistrzowie Europy przegrali powiedzmy dziwnie i dziś grają o życie na tym mundialu, przeciwnik słabszy o klasę albo i nawet dwie. Japonia to już nie ten zespół co kiedyś, a już na pewno tracą na swojej wartości bardzo dużo grając poza swoim krajem. Kurs typowy na dokładkę, mam nadzieję, że nie wyjdzie z tego dobitka grin

Miałem nie grać, ale jednak tak wyszło, że zagram tych naszych siatkarzy... Zdecydowałem się mimo iż bardzo się boję, że dziś Bułgarzy się przełamią z nami, bo kiedyś to nastąpić musi, ale mam nadzieję, że jeszcze nie w tym roku smile Wczoraj słabe spotkanie naszych siatkarzy co zostało już opisane, Bułgarzy to dla mnie żadna rewelacja, co zresztą udowodnili w I fazie, mam nadzieję, że dziś potwierdzimy po raz kolejny na parkiecie, że jesteśmy od nich dużo lepsi i to my awansujemy do III fazy MŚ!

Usa 3-0. Tutaj trochę strzelam, ale skusił mnie ten kurs wystawiony przez firmę expekt, całe @1.6 ? W innych mamy max @1.45, Bwin nawet @1.3. Kurs chyba odpowiednio powinien być wystawiony na powiedzmy ~@1.4. Być może również analitycy biorą do serca tą wczorajszą powiedzmy sobie szczerze dziwną porażkę z Czechami. Oczywiście nic nie ujmując Pepikom, bo zagrali bardzo fajne zawody, no ale.. lepiej zająć II miejsce ........
Tak czy siak, mam nadzieję, że będą w tym meczu dość krótkie III sety, Amerykanie przystąpią do tego spotkania odpowiednio skoncentrowani bo przecież to mecz o życie na tym mundialu. Kamerunu nie widziałem i ich tu cholera powinno nie być tak w ogóle tongue

___

Na Polaków nie urośnie kurs, już spadł zresztą w expekt z @1.6 na @1.55, a w ladbrokes gdzie było najwyżej spadł z @1.66 > 1.61. Będą zapewne spadki tylko już teraz, choć zobaczymy tongue

Do góry
#4151063 - 01/10/2010 17:49 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: jazdagz]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Originally Posted By: jazdagz
Wojtas, w jakim buku to grales? dokladnie chodzi mi o ta ARG 1 m-ce


W firmie BETSAFE takie opcje widzę.

Do góry
#4151090 - 01/10/2010 18:18 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: Wojtas_]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
A jednak skrobne jeszcze cos odnosnie meczów o 21:00 tongue

Niemcy - Włochy

Tak jak pisałem przed mundialem i w trakcie tak i przed tym meczem trzymam się mojego "scenariusza", czyli Niemcy 3 miejsce w gr F i pozniej ucierają nosa Włochom i "wykradają" im ich łatwe miejsce w półfinale. Na LS kibicowałem Włochom, lubie ogladac ich taktyczną grę, jednak teraz po tych wszystkich ich wałkach itp jestem na nich zły i juz ich "nie lubie". Kibicuje Niemcom i Raulowi i mam nadzieje, ze mnie nie zawiodą, z Polską walczyli jak równy z równym, więc z Włochami tez powinni pokazac, ze sa juz prawie topem swiatowym. Ciekawy tylko jestem jakie sztuczki na dzisiaj wymyslą/wymyslili Włosi. Moze za krotkie lozka dla Grozera i społki? moze brak busa na hale? slabe jedzenie,"zatrute"? no sam nie wiem, po tym losowaniu grup MS i ulozeniu systemu pod nich oraz tej awarii swiatla nie zdziwi mnie juz nic. Sedizowie powinni byc bardzo pomocni, szczegolnie liniowi, ale to i tak starczy im na maks 2 sety, reszte wygraja Niemcy grin

Wczoraj z Portoryko pokazali jaka mają siłę oraz jak słabe były pozostałe grupy, w sumie tylko polska i brazylijska grupa były mocne, reszta to smiechu warte. Zobaczymy jak Ci "mocni" Włosi(w gazecie pisali po meczu z Iranem, ze sie ciesza ze zwyciestwa z tak mocna ekipą...) poradzą sobie z kims naprawde mocnym...


dajesz dzisiaj "Gjorgi" boks


Niemcy +1,5 @ 2,30 8/10
Niemcy +9,5 pts @ 1,85 7/10
Niemcy @ 3,55 5/10
Niemcy 3-2 @ 7,00 1/10


===========================

Kuba - Meksyk

Kuba gra o awans i musi wygrac, Meksyk niespodzianka jak dla mnie, jednak nie widzialem ich w akcji. Ze slabymi Stanami cos tam powalczyli, dzisiaj nie powinni seta ugrac. Mysle, ze Kuba 3-0 na spokoju, jednak pod 3-1 tez cos pogram.

Szkoda, ze obecne na hali fanki Meksyku nie wyjdą na boisko tongue


Kuba 3-0 @ 1,50 9/10
Kuba 3-1 @ 3,45 3/10
Meksyk +18,5 pkt @ 1,85 2/10


========================================

Usa - Kamerun

W koncu zobacze Kamerun w akcji, jeszcze nigdy nie widziałem calej druzyny skaldajacej sie z murzynow i jestem bardzo ciekawy jak technicznie sie prezentuja no i jak grają
grin

Co do Usa to wczoraj odpuscili lekko mecz, a dzisiaj sobie wygraja, moze Czesi ich z Kamerunem wyrolują? ale by były jaja tongue



Kamerun +18,5 pkt @ 1,85 2/10
Kamerun +2,5 @ 2,80 2/10
Usa 3-1 @ 3,30 1/10


================================================


To by było na tyle z moich dzisiejszych typów/prognoz. Czekam na jakies inne najlepiej odmienne zdania to podyskutujemy
grin

pozdro Wojtas

Do góry
#4151111 - 01/10/2010 18:28 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: Wojtas_]
zenekk Offline
veteran

Meldunek: 11/04/2002
Postów: 1367
Skąd: Poznań
granie argentyny na V po 1.45 to wedlug mnie glupota,jesli dzis francuzi rozwala japonie to argentynczycy moga pokombinowac jutro zeby wyjsc z tej grupy z duzo lepszego drugiego miejsca(gdyby rosja dzis przegrala to juz wogle 1 miejsce w grupie M jest beznadziejne) A co do rosji co maja walkowac nikt im nic nie udowodni,hiszpania urwala seta brazylii i 2 sety kubie,a rosja meczyla sie z portoryko moze po to zeby w kolejnej fazie wytlumaczyc porazke z hiszpania slabsza forma na tych mistrzostwach. Dla mnie Hiszpania 4.2@ przyladowana wczoraj w bet365 grubo + w fortunie hiszpania 1 set/mecz po kursie 7@ wchodzi dzisiaj gladziutko. Hiszpania niby tez moze nie chciec do konca tego meczu wygrac,ale lepiej wygrac dzis a jutro przegrac odpowiednia do zajecia drugiego miejsca roznica punktow z egiptem

Do góry
#4151134 - 01/10/2010 18:41 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: zenekk]
zenekk Offline
veteran

Meldunek: 11/04/2002
Postów: 1367
Skąd: Poznań
Originally Posted By: zenekk
Hiszpania 4.2@ przyladowana wczoraj w bet365 grubo


oczywiscie w Bet-at-home

Do góry
#4151187 - 01/10/2010 19:16 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: zenekk]
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
nie moge sie zgodzic ze Ruskie beda chcieli isc na Brazylie w grupie juz teraz by im udowodnic ze sa lepsi... bo ponadto w tej grupie bedzie jeszcze Kuba a to juz istna loteria, kto wyjdzie... 3 rowne zespoly, jeden zawalony mecz i trzeba sie pakowac... nie wierze by ryzykowali...

zenekk jak juz grac na Hiszpanow to isc na calosc... bo albo wygraja albo oddadza ten mecz na bezczela - czyli wygraja pierwszego seta a pozniej odpuszcza i sie skonczy 1-3,2-3... wiadomo, to jest Rosja, ich nie zadowoli kurs wyjsciowy okolo 4,0 .. a kurs na 1 set Rosja/pozniej win Hiszpania jest 8,50 i taki zapewne bedzie tez na live po 1-ym wygranym przez Rosje secie... wiec ja nie czekajac na live, juz teraz zaproponuje cos takiego

1 set Rosja/win Hiszpania - @8,50 2/10
win Hiszpania @4,20 6/10

co do Niemcow... oni powalcza, rozkrecaja sie, w zadnym meczu nie zawalili jeszcze sprawy, procz meczu otwarcia, ale zwalmy to na stres... dla Wlochow tak naprawde to dopiero pierwsza w miare powazna proba, choc rywal i tak jeszcze z nienajwyzszej polki..

Wlochy - Niemcy over 182,5 - @1,85 5/10


USA - w koncu mistrzowie olimpijscy... musza dzis wygrac dosc wysoko, by jutro nie bylo mozliwosci ich wysiudania... 3-0 kurs jest slabiusienki, nie wart ryzyka... ale juz under 140,5 jak najbardziej do zaryzykowania... czy Kamerun jest w stanie zdobyc 65 pkt... zapewne tak, ja jednak wierze ze Amerykanie sie spreza i zalatwia sobie dzis awans dalej

USA - Kamerun under 140,5 - @1,60 5/10

co do naszych... ja tego absolutnie nie ruszam... nie mozna pisac ze nasi sa w formie, lecz wczorajszy mecz im nie wyszedl... jest to oszukiwanie samego siebie... juz wczoraj rano pisalem ze nasi z Kanada nie zaprezentowali sie dobrze, z Serbia to nie byl mecz na powaznie i ze wszystko wskazuje na to ze mamy ekipe na poziomie reprezentacji Niemiec, gdyz to z nimi jedynie gralismy na powaznie i gdyby w siatkowce byly remisy to na taki wynik wlasnie byl ten mecz... wczoraj nasi nawet nie bekneli, ta bezradnosc gdy pilka wpada w srodek boiska... ehh.. a Bulgarzy szykowali sie na ten mecz od 3 dni... wygrana daje im awans i oni sa tego swiadomi... nasi z kolei wiedza ze juz tylko na sobie polegac nie moga... bo nie jestesmy w stanie Bulgarow ograc 15 pkt...

tak jak rok temu bylem pewien ze Bulgarow przejdziemy tak dzis szala w moim uznaniu przechyla sie na korzysc Bulgarow... to ze przegrali 2 mecze mi nie przeszkadza - Czesi wyrastaja na czarnego konia tych mistrzostw a Francja tez jak gra na serio jest zawsze grozna... dla mnie Bulgaria po takim kursie jest do ruszenia, ale ze lekko, to ja sobie odpuszcze, usiade przed tv, wezme wuwuzele i bede trabil...

p.s. po analizie mozliwosci wszystkich druzyn mam swego faworyta na mistrza... i albo cos przegapilem czytajac Wasze posty, albo jestem odosobniony....Serbowie - 2 mecze na powaznie, 2 pewne wygrane z Niemcami i Kuba - to robi wrazenie

Do góry
#4151223 - 01/10/2010 19:54 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: Boubson]
kardynal20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2004
Postów: 23868
Skąd: ze szpadlem w terenie
prawda jest taka ze faktycznie usa i kuba mozliwe ze i francja

musza napierdolic malych pkt bo wlasnie istnieje ta mozliwosc ze ich w ostatnim meczu jakies 2 cienkie druzyny wyroluja

pokaz serbow widzielismy w grupie
czechow z kamerunem niby ni epowinno sie obawiac ale ....
no i argentyna kitajce , ju zjeden zespol przepchnal kitajcow perfidnie

Do góry
#4151254 - 01/10/2010 20:16 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: kardynal20]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Ja dzisiaj jeszcze solidnie wszedłem w beta:

Meksyk - Kuba U135,5 @2,00 bwin

Kubańczycy po porażce z Serbami będą chcieli się odgryźć, jest to zespół reagujący bardzo emocjonalnie, więc ich sportowa duma na pewno została urażona. Pokaz siły z zespołami z niższej półki, a do takiego grona bez wątpienia należą Meksykanie, zaprezentowali z Tunezją, która mimo wszystko jest chyba lepszą ekipą niż Mexico. W jednym z setów, jak nie w dwóch, Kubańczycy nie powinni dać wyjść swoim rywalom z granicy 15 pkt, stąd przy wyniku 3-0 który biorę w ciemno linia na 135,5 wydaję się być bezpieczna po dużo lepszym kursie (na -2,5 chodzi w granicach @1,45).

Reasumując mój zestaw na dzisiaj:

Niemcy @4,00 5/10
Kuba U135,5 @2,00 7/10


oraz po sugestii @Boubsona, z którą całkowicie się zgadzam:

Niemcy - Włochy O182,5 @1,85 4/10



Dzisiaj ma być jackpot i 3/3 boks wink

Do góry
Strona 8 z 16 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 15 16 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, ANZELMO, alfa, VVega, Sensei, cigar, burbon, akagi), 3959 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45070 Tematów
5587524 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14