Strona 14 z 16 < 1 2 ... 12 13 14 15 16 >
Opcje tematu
#4159837 - 06/10/2010 19:54 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: bludek]
agr1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/03/2005
Postów: 10495
Originally Posted By: bludek

nie będzie już meczy o miejsca 5-8 i 9-12?


Beda.

Ode mnie dzis krotko:
Brazylia - Niemcy
Brazylia to wygra i tyle, nie blyszcza jak dawniej, ale i tak wygrywaja. To samo bylo w LŚ i tez wygrali.
Kursy na Brazylie dokladnie takie jak sie spodziewalem, niskie ale do kuponu mozna dodac.
Warto pomyslec tez o Niemcach+2,5seta @ 1,60-1,70
Argentyna - Rosja
Odradam gre na Ruskich po niskim kursie.
Sportowo wygraliby to raczej na spokojnie, glowne pytanie jak z motywacja.. Co prawda w MŚ powinni walczyc takze o miejsce 5-8 ale Ruscy to dziwny narod, we wczorajszym meczu bylo widac brak jakichkolwiek reakcji, zadnego otrzasniecia.
Albo odpuszczam ten mecz, albo zagral lekko na Arg.
Wlochy - Francja
3-0 @ 2,44
Dosc ryzykowny pick, bo jakiegos seta zaby moga urwac.
Ale bez Rouziera i z taka gra jak USA nie wydaje mi sie zeby powalczyli.
Bulgaria - Kuba
Bul+1,5 @ 1,60
Jak juz wczesniej pisalem Kubanczycy to mlody i nieprzewidywalny zespol. Wczoraj sie bardzo meczyli z Hiszpaniami, przegrali seta, a niewiele braklo i bylby tez Tb a tam loteria (Hiszpanom braklo zimnej krwi).
Bulgaria musi poprawic przyjecie, (Kubanczykami to juz szczegolnie) o reszte sie nie martwie.
Pick bezpieczniejszy niz czysty win na Bulgarie, ale spodziewam sie dosc wyrownanego meczu z mozliwym Tb.

Do góry
Bonus: Unibet
#4159921 - 06/10/2010 21:03 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: bludek]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Misiek spodziewalem sie, ze na Brazylie bedzie ok 1.30, dlatego atakuje w strone Niemcow

Francja nie pierdnie po tym co widzialem w ich wykonaniu i wczoraj w wykonaniu Wlochow, do tego sciany sciany ... musza sie w koncu wlaczyc do walki wink

Do góry
#4159931 - 06/10/2010 21:08 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: craax]
iti Offline
PLAYOFF WINNER

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 24583
Skąd: Rzeszów
Ja podobnie jak Misiek spodziewalem sie kursow w przedziale 1,15 - 1,2 max. 1,3 to bylby prezent na Brazylie, ktora musi wygrac. Wedlug mnie Brazylia w meczu z Czechami w 4 i 5 secie udowodnila, ze znowu bedzie mistrzem. Musieli grac na powaznie i Czesi nie mieli nic do powiedzenia, kompletnie nic. Nie wiem o co chodzilo z 2 i 3 setem, ale jak Brazylia byla postawiona pod sciana to wygrala i co najwazniejsze - grala bardzo dobra siatkowke.

Do góry
#4159936 - 06/10/2010 21:11 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: iti]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
to, ze pokazali Czechom jak grac tzn, ze znow beda mistrzem ? a kim sa Czesi ? ja rozumiem czarny kon, gaz, forma itd ale juz Niemcy pokazali na co stac Czechow pod sciana, moze i mistrzem beda ale argument niepowazny

co do Brazylii, to nawet w 4 i 5 secie nie powalili mnie na kolana, Niemcy mnie tez nie zachwycaja dlatego dosc 'lekka' stawka na handi +1.5 - tylko ze wzgledu na kursy, ktore w moich oczach przeszacowane i tyle

Do góry
#4160003 - 06/10/2010 21:46 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: craax]
iti Offline
PLAYOFF WINNER

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 24583
Skąd: Rzeszów
Czesi z Brazylia grali bardzo dobrze w trzech pierwszych setach, ale w 4 i 5 juz im Brazyliua nie pozwolila fiknac. Niemcom tez nie pozwola. I mistrzem beda nie dlatego, ze pokazali w 4 i 5 secie Czechom, ale dlatego w jakim stylu to zrobili. Styl = dobre przyjecie, duzo skonczonych atakow, nie zauwazylem wielu bledow. Czesi mecz z Brazylia skonczyli gdzies kolo 23, jak nie po 23. A kolejny grali o 16. Jak dla mnie poza tym, ze Niemcy zagrali dobrze z pepikami to doszedl jeszcze fakt, ze poprostu wysiedli kondycyjnie, bo ile mozna grac jedna szostka? To musialo sie w koncu odbic na ich dyspozycji, w ktoryms z meczow.

Do góry
#4160081 - 06/10/2010 23:00 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: iti]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Ode mnie również nic oryginalnego.. powinien być taki scenariusz:

Brazylia @1.18 - bo po prostu nie wierzę i chyba długo nie wierzę jak coś, że Niemcy zagrają w 1/2 i wyeliminują tym samym Canarinhos. Może i nie czarują grą Brazylijczycy, no ale nie wymagajmy, że będą grać jak maszynki i łoić każdego po 3-0/3-1. Dziś doskonale wiedzą o co gają i myślę, że nie dają zbytnio szans Lozano i spółce.. nie w takim meczu.. wygrać to oni mogli u siebie przed mundialem... Set na Niemców widzę masówka, więc dokładki w takiej postaci chyba nie powinienem się obawiać, choć zobaczymy smile

Włochy -1.5 @1.48
Francuzi pokazali już w spotkaniu z Usa, co dla nich jest brak ich głównego strzelca. Włosi wczoraj pokazali naprawdę solidną siatkówką.. która dziś z takim rozbitym przeciwnikiem powinna funkcjonować na łyknięcie handi bez problemu. Gorzej jak będzie 3-2 dla Włochów i będą się ze mnie śmiać, to już będzie lekkie przegięcie z ich strony ;]

Rosja @1.28
No spoko, mecz o nic, wczoraj pisałem, że nie pobiorę ich jednak dziś zmieniłem decyzję i wierzę, że jednak Ruscy nie zrobią drugiego fixa. Oczywiście żartuję z tym drugim `fixem` , mam tutaj bardziej na myśli ich podejście do meczu, bo z tym jest u nich różnie i ciekawe też jaką wyjściową szóstką zacznie. Na pewno ich celem nie było granie o miejsca czy to 5-8 czy 9-12, ale jak choć troszkę przyłożą się do tego dzisiejszego spotkania to będzie to wyglądać jak mecz Serbów właśnie z ekipą z Am.Płd.


Może bardziej dla emocji, choć i zysk powinien tutaj być smile

Tak więc teraz macie dodatkową moc dla typu: Niemcy +2.5 set i Argentyna, bo mi ost idzie słabo..

Do góry
#4160946 - 07/10/2010 06:23 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: Giertyszek]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Originally Posted By: Giertyszek

Wlochy-Brazylia
Serbia-Kuba

Czy takie beda polfinaly w sobote, 9 października?


Pisałem to w niedzielę, przed III fazą grupową i wszystko się sprawdziło smile
A więc w sobotę bardzo interesujące spotkania, dla mnie Serbowie są w finale, musiałby się jakiś kataklizm wydarzyc, zeby przegrali z wariatami z Kuby jak ja ich nazywam, gdyby Bulgaria sama sie nie przestraszyla wygranej z Kuba to mielibysmy polfinal bałkański.
W drugim półfinale szanse oceniam po równo biorąc pod uwagę ze Włosi to gospodarze, więc poczekamy na kursy smile

Do góry
#4160961 - 07/10/2010 06:36 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: Misiek]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Brazylia potwierdziła klasę jeśli chodzi przede wszystkim o ogranie i doświadczenie w tak ważnych meczach. Niemcy nie mieli czym ich ugryź..

Rosjanie jednak wyszli w optymalnym zestawieniu, to już był znak, że tak z nimi źle nie jest, jak to myśleliśmy. Rozbili młodych grajków z Argentyny pokazując jak im wiele brakuje do czołówki.

Włosi wszystko fajnie jak był luz, czyli 2-0 w setach. W III zaczęły się problemy, jednak ze stanu bodajże 13-17 (bo przełączałem często na PSE) mieli problem, ale zdołali wyciągnąć MP, żeby jednak ostatecznie przegrać tą partyjkę. Później w IV secie pierwszy raz mogliśmy zobaczyć Włochów jakby takich zestresowanych itp. 6-10 i tak naprawdę było blisko pewnie tego 3-2 grin jednak na szczęście cwaniakom dopisało szczęście i ruszyli i żadnej końcówki emocjonującej już nie było.

Kuba-Bułgaria, jak na razie najbardziej emocjonujący mecz. Bułgarzy mieli już meczowe w IV, jednak nie wykorzystali, a w V naładowana Kuba rozbiła Bułgarów z których wyszło bardzo szybko powietrze.

Tak więc poznaliśmy półfinalistów:

Kuba - Serbia
Włochy - Brazylia


5-8,9-12 - to poczekajmy na drabinkę aż będzie aktualizacja, bo nie chce mi się patrzeć już na ten 'system' ;]]

Do góry
#4160964 - 07/10/2010 06:39 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: Giertyszek]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Originally Posted By: Giertyszek

W drugim półfinale szanse oceniam po równo biorąc pod uwagę ze Włosi to gospodarze, więc poczekamy na kursy smile


Spodziewam się, że Unibet zapewne rzuci te swoje magiczne @1.42 na Brazylię, a na Serbów będzie pewnie jakieś @1.5, bo pewnie wyciągną wnioski buki z tej poprzedniej fazy, gdzie dali nam kursy w granicy @2.6 na Ivana i spółkę...


Półfinały raczej do oglądania niż inwestowania na obecną chwilę smile

Do góry
#4160989 - 07/10/2010 07:48 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: Misiek]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Kursy z ladbrokes i rozkład jazdy. Ciężkie pary się zrobiły, jednak jak Ruskim będzie się chciało zagrać na 80-85% to powinno starczyć na to V miejsce bez problemu. Niżej ciężko cokolwiek typować, niby Francja-Hiszpania chyba crazy




Dobrze, że chociaż półfinały nie są o tej samej godzinie...


Do góry
#4161705 - 08/10/2010 03:21 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: Misiek]
zegarek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/11/2006
Postów: 6669
Skąd: Szczecin
Zarabianie na siatkówce nie jest rzecza trudną - pod warunkiem ze
gra sie mecze ktorych sprzedac nie mozna. Oto baw oferuje nam magiczne 1.85 na Serbie. Nie sa to zesrani Bulgarzy lecz swiadoma swej mocy druzyna. Juz jutro zwloki atletycznych toporów ozdobią parkiet. Howgh !

Do góry
#4161809 - 08/10/2010 04:57 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: zegarek]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
@zegarek - ja Cię proszę... nie kozacz przez to, że coś tam tutaj podałeś i trafiłeś, bo równie dobrze, pamiętam jak polecałeś też 10/10 i wtedy już nie było żadnego takiego w stylu "zarabianie na siatkówce nie jest rzeczą trudną, pod warunkiem, że gra się mecze których sprzedać nie można" , to jak coś nie wchodzi, to sprzedali i ch*j? tongue

Jak już coś to Serbowie z Kubą grają w sobotę, a nie jutro.

Do góry
#4161851 - 08/10/2010 05:34 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: Misiek]
Matias88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2007
Postów: 7186
Skąd: Krosno/ Wwa
Te mistrzostwa już pokazały ciekawe wyniki ale to w dużej mierze prze formułę, teraz podkładania nie będzie ale mecz meczowi nie równy.

Każdy z 4 ekip walczących o medale miała chwile słabości no ale to tylko ludzie, Włosi do tej pory nie mieli ciężkiego rywala i tu chyba się wszyscy zgodzą, Brazylia powinna ich ograć chociaż szału to oni nie grają co widać, Kubańczycy to dzikusy, talent ogromny ale brak kogoś kto przytrzyma za mordy no i chyba psychologa no ale młodość rządzi się swoimi prawami smile
tak na pierwszy rzut oka to dubel Serbia i Brazil wygląda nieźle bo te ekipy mają ogromne doświadczenie w takich imprezach, dojrzali zawodnicy i ogranie to spore handi moim zdaniem.

Do góry
#4161860 - 08/10/2010 05:43 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: Matias88]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Zgodzę się, ale jednak będę się trzymał mocno, że jednak lepiej odpuścić te spotkania i wolę je spokojnie obejrzeć, bez postawionych złotówek. Serbowie widzę, że robi się typowa masówka,zresztą co ja piszę.. dubel pt: Serbia+Brazylia, każdy idzie w tą stronę smile
Kursy sądziłem, że jednak będą niższe na Ivana ale są po równo, ale i tak się nie skuszę, bo uważajmy, ale niby Kuba zagrała już dwa z rzędu słabe spotkania, więc teraz czas na dwa mocne? wink
Kuba po złoto! Bo zasłużyli, ale i tak pewnie nie wytrzymają, no ale może jednak? wink

Do góry
#4162186 - 08/10/2010 18:05 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: Misiek]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Dziś walka o miejsca 5-8 i 9-12. Tak jak pisałem już wyżej strasznie ciężkie pary.

Rosja v Bułgaria 1 @1.5

Gram jedynie na Rosjan. Dlaczego?
Uważam, że po tym zwycięstwie nad Argentyną i tym samym, że trener Bagnoli wystawił całą podstawową szóstkę, udowodnili przede wszystkim sobie, że są choć trochę silni psychicznie. Oczywiście rywal był słabszy 5 razy, ale wiemy jak to niekiedy ciężko się choć trochę skoncentrować po przegranym najważniejszym meczu w roku, bo za taki uważam mecz z Serbią. Wyszli pokazali się z dobrej strony wszyscy 'najwięksi przegrani mundialu' i chwała im za to.

Bułgarzy? Oni właśnie takiego spotkania nie mieli, po nie wykorzystanych meczowych szansach z Kubą i tym samym na półfinał, muszą dziś wyjść na parkiet i walczyć z silną Rosją. Ktoś powie, że mieli jednak dzień odpoczynku, no ale bez przesady, że ten dzień dał im jakąś większą moc.. lepiej nawet myślę grać od razu i pokazać coś, niż siedzieć bezczynnie i myśleć o tym co się źle zrobiło przy tych dwóch meczowych szansach wink
Dziś ponoć ma nie zagrać u Bułgarów Zhekov, tak więc to spore osłabienie.

Tak czy siak, jeżeli Rosjanie podejdą do tego spotkania w miarę na odpowiednim levelu to zastrzelą przeciętnych Bułgarów z każdej strony siatkarskiego rzemiosła wink

Kursy już spadają (1.5>1.35 Unibet ; 1.5>1.45 betclic, 1.53>1.42 gb) trzyma się jeszcze to @1.5 w bet365.


Co do innych spotkań to już nie mam jakoś pomysłu szczerze mówiąc.

Argentyna-Hiszpania, to poziom żenujący i spotkanie będzie strasznie nudne... jakby musiał to bym się pokusił o jakiś over i dokładny wynik 3-2 dla Europy.

Francja-Czechy, taki mecz mieliśmy już w I fazie, gdzie z główną strzelbą której brakuje we Francji mam na myśli oczywiście Rouziera wygrali 3-2. Teraz dochodzą jeszcze głosy, że przed meczem z Włochami były jakieś tam kłótnie w drużynie,,, to wszystko zapewne bardzo źle wpływa na zawodników, raczej Czesi, może jakieś 3-1/3-2? Kij wie smile

Usa - Niemcy. Tutaj bym spróbował na Lozano i spółkę. Kurs ~@2.4 (taki widnieje w expekt) myślę, że można spróbować lekko. Takie 3-1 mi się widzi. Niemcy będą walczyć, bo dla nich V miejsce byłoby fajnym osiągnięciem na tych MŚ, dla Usa? hmm...

Do góry
#4162276 - 08/10/2010 19:16 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: Misiek]
kazow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 7331
Skąd: Warszawa
no widze ze ludzie zaczeli stawiac i kursy w dol od razu, moje spostrzezenia:

1. rosja pewnie to wygra, no ale 1.35 w UB to juz przesada ... wole z daleka ominac, gra bez motywacji prawie, wiec Rosja sie moza rozpiac, a Bulgaria cholera wie

2. czy spain juz jest taka wielka ze 1.6 UB daje na nich? moze i argentyna mloda, no ale bez przesady ..jako underdog mi pasuja

3. francja jakos sie pozbierala z wlochami, chyba ze to wlosi odpuszczali ... ale tez wydaje mi sie ze pepiki bede lepsu

ostatnio spodobal mi sie zaklad over 90.5 w 2 pierwszych setach, co myslicie? w spotkaniu Rosji i Niemiec?

Do góry
#4162289 - 08/10/2010 19:21 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: kazow]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
A po co mieliby Włosi odpuszczać z Francją, gdzie porażka dla gospodarzy oznaczałby brak ich w czwórce? smile
Na temat overów nie wypowiadam się, bo to trochę zawsze loteria, której nie mam ochoty ruszać..

Do góry
#4162310 - 08/10/2010 19:24 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: Misiek]
kazow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 7331
Skąd: Warszawa
nie chodzilo mi o odpusczanie celowe, po prostu zastanawiam sie czy Wlosci sie tak mentalnie rozprezyli widzac wynik wczesniejszego spotkania francji i troche ich zlekcewazyli

net: zastanawiam sie czy francja sie rzeczywiscie pozbierala juz

Do góry
#4162332 - 08/10/2010 19:29 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: kazow]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Wygrali łatwo dwa sety, w III coś się zacięło, Francja zaczęła lepiej grać, jednak ze stanu 17-13, Włosi znowu wyszli na bodajże 23-22, mieli meczową która dawała im awans, nie wykorzystali i tym samym lekki strach. Później Francja która złapała wiaterek, zaczęli niesamowicie bronić i wykorzystywać kontry, zrobiło się 10-5, jednak Włosi złapali jeszcze raz odpowiednią fazę, błędy Francji (gdzie chyba 3 razy z rzędu na środek pchał do młodego Kevina) wszystko skończyło się nibym łatwym do 19.

Nie mam pojęcia, niby Czechy powinny bo im bardziej powinno zależeć, ale to nie zawsze idzie w parze wink

Do góry
#4162621 - 08/10/2010 23:37 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: Misiek]
Dreju Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 15/03/2007
Postów: 2092
Skąd: Barcelona
Nie wiem czemu wszyscy grają na Ruskich. Co powoduje, że Bułgaria ma okazać się gorsza od Rosji? Może ktoś mi wytłumaczy. Co do braku Zhekova to nie byłbym tego taki pewny.

Do góry
Strona 14 z 16 < 1 2 ... 12 13 14 15 16 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 2890 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24777 Użytkowników
97 For i subfor
45098 Tematów
5591551 Postów

Najwięcej online: 5008 @ Wczoraj o 09:42