Strona 11 z 16 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 15 16 >
Opcje tematu
#4153382 - 02/10/2010 18:33 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: TyperNH]
Marnik Offline
stranger

Meldunek: 20/05/2010
Postów: 15
Originally Posted By: TyperNH
dziś moim zdaniem warto pobrać kamerun +2.5 po 1.8
myślę, że czesi pewni 1 miejsca nie bedą się wysilać żeby wygrać to spotkanie 3-0


A ja myślę wrecz przeciwnie. Zagrają spokojnie swoja siatkówkę. Nie będzie takiej paranoi jak wczoraj zaprezentowało USA. Blok Czechów wyleczy Kamerun, który tez będzie zmęczony po 5 setach. Ja biorę w tym meczu typy bazujące na wyniku Czechy 3:0

Do góry
Bonus: Unibet
#4153385 - 02/10/2010 18:36 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: TyperNH]
agr1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/03/2005
Postów: 10495
Na 1 ogien dzisiaj:
Egipt vs Hiszpania 1 @ 3,00
Kolejne kalkulacje - Hiszpania w przypadku przegranej (mniejsza iloscia malych punktow niz ok. 9) spada na 2 miejsce i trafia na 99% na Serbie i Argentyne lub Francje.
Jest to upragniona grupa Ruskich, ktorzy wczorajsza farsa 2:0 22-19 -> 2:3 pokazali jak zalosne mamy zasady na tych paraMistrzostwach.
Kto ogladal ten wie jaka to byla parioda - m.in usmiechy po straconych pilkach, serwisy w 10m out, nie skakanie bloku do atakow Hiszpanow, ciagle 'plasy', ciagle ataki w out. No kurcze jakby mogli to by sie polozyli na boisku - prawie tak bylo.
Pozdrowienia dla mojego ulubionego komentatora - Wanio przeszedles sam siebie piwo
Ogromne brawo za mowienie prawdy, podejrzewam, ze inni komentatorzy by udawali, ze nie wiedza o co chodzi i by sie dziwili co ta Rosja nagle tak spuchla wink
W kazdym razie w przypadku wygranej Hiszpanie zajmuja 1 miejsce i trafiaja do grupy na 99% z Kuba i Brazylia/Bulgaria.
Warto dodac, ze w kolejnej fazie juz tylko 1 druzyna awansuje dalej - do polfinalu, wiec jest o co kombinowac.

Zgodnie z haslem tych mistrzostw:
KTO NIE KOMBINUJE NIE PIJE SZAMPANA

Egipt boks

Ps. Odradzam dzisiaj grac cokolwiek pod katem sportowym (no moze jedynie Brazylie, ale slaby kurs).
Dopiero od nastepnej rundy skoncza sie kombinacje.

Do góry
#4153389 - 02/10/2010 18:42 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: Wojtas_]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Originally Posted By: Wojtas_

plus:
Group M - Winner - Argentina @ 1,45 10/10



Ja jednak konterke sobie zagram na to, bo tak pomyslałem, ze nie warto ryzykowac tyle przy tym chorym systemie, trzeba czekać na kolejne wałki. Argentyna, zeby zajac 2 miejsce musi po pierwsze przegrac, a po drugie przegrac odpowiednia ilością małych punktów. Ale czy taka młoda druzyna będzie podkladać mecz? Nie wiadomo, poczekajmy. Znalałem w titanbecie najwyzszy kurs.

Japonia @ 3,57 4/10

Do góry
#4153394 - 02/10/2010 18:44 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: agr1]
agr1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/03/2005
Postów: 10495
Warto dodac, ze Egiptowi bedzie zalezalo na jak najlepszej grze, bo w przypadku wygranej ponad 10pkt wskakuja na 2 miejsce i awansuja dalej.
Takze mozna sie spodziewac powtorki z wczorajszego meczu - najpierw Hiszpanie gra na serio i wygrana 2 setow jak najwyzej sie uda, a nastepnie juz spokojna kontrola meczu i przegrana nieduza iloscia pkt.

Dobra opcja na ten mecz to takze Double rezult z Gb Hiszpania/Egipt (Hiszpania 1szy set, Egipt wygrana meczu) @ 6,25
Z overkami tak jak wczoraj, dosc pewny o160,5 w okolicach 185,5 juz w zaleznosci od malych pkt. Ale prawdopobny Tb juz by alatwil sprawe.

Do góry
#4153410 - 02/10/2010 18:49 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: agr1]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Originally Posted By: agr1
Warto dodac, ze Egiptowi bedzie zalezalo na jak najlepszej grze, bo w przypadku wygranej ponad 10pkt wskakuja na 2 miejsce i awansuja dalej.
Takze mozna sie spodziewac powtorki z wczorajszego meczu - najpierw Hiszpanie gra na serio i wygrana 2 setow jak najwyzej sie uda, a nastepnie juz spokojna kontrola meczu i przegrana nieduza iloscia pkt.

Dobra opcja na ten mecz to takze Double rezult z Gb Hiszpania/Egipt (Hiszpania 1szy set, Egipt wygrana meczu) @ 6,25
Z overkami tak jak wczoraj, dosc pewny o160,5 w okolicach 185,5 juz w zaleznosci od malych pkt. Ale prawdopobny Tb juz by alatwil sprawe.


Wszystko fajnie, ale dlaczego wszyscy tak lekko piszą, ze to Hiszpania bedzie kontrolować mecz? Przeciez to nie jest zadna mega druzyna, to tylko Spain. Egipt to juz nie jest jakis tam ogorek, poziom sie strasznie wyrownal ostatnimi czasy, wiec pisanie ze na poczatku Hszpania wygra seta spokojnie, a pozniej bedize kontrolowala jest dla mnie czyms niemądrym. byc moze tak sie zdarzy, ze Spain wygra tego 1 seta a pozniej przegra, ale to nie musi oznaczac wałka. Egipt będzie walczył o zycie wiec moze byc ciezko Hiszpanom tak sobie kontrolowac ten mecz.

Do góry
#4153412 - 02/10/2010 18:50 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: agr1]
Slawek_kk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2004
Postów: 5255
Skąd: Nieznana
czyli wynika z tego ze hiszpanie jak przegraja 9 pkt to 2 miejsce a jak Egipt 10 to on awansuje...juz widze jak sie ustawiaja i walcza o ta jedna pilke laugh

Do góry
#4153422 - 02/10/2010 18:53 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: Slawek_kk]
Slawek_kk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2004
Postów: 5255
Skąd: Nieznana
Dokladnie Wojtas...mysle tak samo jak Ty co juz nawet wczesniej napisalem o tym meczu. Obydwie druzyny beda graly na powaznie i jak wygra Egipt to po normalnym meczu po prostu sa lepsi a nie ze bedzie walek wink

Do góry
#4153425 - 02/10/2010 18:54 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: Wojtas_]
agr1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/03/2005
Postów: 10495
Slawek czytaj ze zrozumieniem i nie wysmiewaj wszystkiego.
Najpierw moze sprawdz swoje informacje.
Btw. Z takimi postami to do 'quasi'.

Hiszpania przegrywajac do 9pkt czyli od 1 do 9 zajmuje upragnione 2 miejsce. Przy ponad 9pkt straty wiec od 10pkt spadaja na 3 i odpadaja.
Bardziej łopatologicznie sie nie da.

Originally Posted By: Wojtas_
Originally Posted By: agr1
Warto dodac, ze Egiptowi bedzie zalezalo na jak najlepszej grze, bo w przypadku wygranej ponad 10pkt wskakuja na 2 miejsce i awansuja dalej.
Takze mozna sie spodziewac powtorki z wczorajszego meczu - najpierw Hiszpanie gra na serio i wygrana 2 setow jak najwyzej sie uda, a nastepnie juz spokojna kontrola meczu i przegrana nieduza iloscia pkt.

Dobra opcja na ten mecz to takze Double rezult z Gb Hiszpania/Egipt (Hiszpania 1szy set, Egipt wygrana meczu) @ 6,25
Z overkami tak jak wczoraj, dosc pewny o160,5 w okolicach 185,5 juz w zaleznosci od malych pkt. Ale prawdopobny Tb juz by alatwil sprawe.


Wszystko fajnie, ale dlaczego wszyscy tak lekko piszą, ze to Hiszpania bedzie kontrolować mecz? Przeciez to nie jest zadna mega druzyna, to tylko Spain. Egipt to juz nie jest jakis tam ogorek, poziom sie strasznie wyrownal ostatnimi czasy, wiec pisanie ze na poczatku Hszpania wygra seta spokojnie, a pozniej bedize kontrolowala jest dla mnie czyms niemądrym. byc moze tak sie zdarzy, ze Spain wygra tego 1 seta a pozniej przegra, ale to nie musi oznaczac wałka. Egipt będzie walczył o zycie wiec moze byc ciezko Hiszpanom tak sobie kontrolowac ten mecz.


To juz pominale, ale zgadza sie Egipt to nie ogorki i powalcza napewno.
Dlatego pisalem o dosc wyrownanym meczu i poczatkowej ostrej grze Hiszpanow, wiadomo, ze jak nie pojdzie po ich mysli, to beda grac do konca, i w razie potrzeby wygraja ten mecz trafiajac do 'grozniejszej' grupy.

Do góry
#4153465 - 02/10/2010 19:12 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: Wojtas_]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Originally Posted By: Wojtas_
Originally Posted By: Wojtas_

plus:
Group M - Winner - Argentina @ 1,45 10/10



Ja jednak konterke sobie zagram na to, bo tak pomyslałem, ze nie warto ryzykowac tyle przy tym chorym systemie, trzeba czekać na kolejne wałki. Argentyna, zeby zajac 2 miejsce musi po pierwsze przegrac, a po drugie przegrac odpowiednia ilością małych punktów. Ale czy taka młoda druzyna będzie podkladać mecz? Nie wiadomo, poczekajmy. Znalałem w titanbecie najwyzszy kurs.

Japonia @ 3,57 4/10


jednak znalazlem lepsze rozwiazanie, ze tez wczesniej nie spojrzałem, bo porownywarka mnie lekko oszukała, ale dobrze ze w titanie specjalnie konta nie otworzylem jeszcze

Francja wygra grupe M @ 3,80 4/10

Do góry
#4153547 - 02/10/2010 19:47 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: Wojtas_]
lucio76 Offline
member

Meldunek: 08/06/2005
Postów: 148
Skąd: Kielce
Ja pograłem Egipt - Hiszpania rezultat po dwóch remis kurs 2,55 5/10
Bardzo parawdopodobny scenariusz.

Do góry
#4153552 - 02/10/2010 19:49 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: lucio76]
lucio76 Offline
member

Meldunek: 08/06/2005
Postów: 148
Skąd: Kielce
Originally Posted By: lucio76
Ja pograłem Egipt - Hiszpania rezultat po dwóch remis kurs 2,55 5/10
Bardzo parawdopodobny scenariusz.


Rezultat po 2 setach oczywiście.

Do góry
#4153648 - 02/10/2010 20:26 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: agr1]
pacjent11 Offline
member

Meldunek: 22/02/2010
Postów: 180
Originally Posted By: agr1
Warto dodac, ze Egiptowi bedzie zalezalo na jak najlepszej grze, bo w przypadku wygranej ponad 10pkt wskakuja na 2 miejsce i awansuja dalej.
Takze mozna sie spodziewac powtorki z wczorajszego meczu - najpierw Hiszpanie gra na serio i wygrana 2 setow jak najwyzej sie uda, a nastepnie juz spokojna kontrola meczu i przegrana nieduza iloscia pkt.

Dobra opcja na ten mecz to takze Double rezult z Gb Hiszpania/Egipt (Hiszpania 1szy set, Egipt wygrana meczu) @ 6,25
Z overkami tak jak wczoraj, dosc pewny o160,5 w okolicach 185,5 juz w zaleznosci od malych pkt. Ale prawdopobny Tb juz by alatwil sprawe.


fortuna ne 1 set hiszpania i mecz egipt miala 7,9 dzis z rana ale...........juz wycofali oferte heheeh

Do góry
#4153704 - 02/10/2010 20:55 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: lucio76]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Zeby sobie ułatwić rozpisałem sobie to dzisiejsze wałkowanie itp.
Pewnie innym tez sie przyda.
Najpierw jednak zacznijmy od tego jak wygląda sytuacja w grupach oraz jak się łączą dalej grupy i będzie widać siłę/słabość poszczególnych grup i kto gdzie chce/nie chce trafic jak cos.

---->>>>



Jedynie w grupie N jak dla mnie jest sytuacja jasna. Brazylia nie kalkuluje i wygrywa dzisiaj z Bułgarią. Kto jak kto, ale Brazylia się nie musi nikogo bać i po drugie nie chce mi sie wierzyc, zeby odpuszczali mecz, grają o zwycięstwo, na dodatek wygrana prawdopodobnie pozwoli ominac Rosjan, a z Kubanczykami to oni juz chetnie rewanz rozegrają. Dla mnie Bułgaria 2 miejsce, Brazylia wychodzi z 1.


jestem pewny, ale poczekam do 19:00
Brazylia -1,5 @ 1,66 9/10



W grupie H nie widze kalkulacji ze strony Serbów jakoś. Będą chcieli ominac Brazylijczyków raczej i dlatego ograją Meksyk i zajmą 1 miejsce w grupie. Grają na dodatek o 17 więc nie będą znac wyników Brazylia-Bułgaria i poszczególnych miejsc ich. Na pewno przewidują, ze Brazylia wygra, wiec oni tez muszą wygrac. Lepsza siłowa Rosja niz techniczna Brazylia.


===============

A więc na podstawie tych wypocin mała aktualizacja tabel:

Grupa P
Serbia
Rosja/Spain/Egipt(2 miejsce)
Francja/Argentyna(2 miejsce)

Grupa Q
Brazylia
Kuba
Rosja/Spain(1 miejsce)

==============



W grupie I walczą wszyscy o to, aby nie wyjsc z pierwszego miejsca - czyli ominac Brazylię i nieobliczalną Kubę. Nikt nie chce trafic na Brazylię, bo w nastepnej rundzie tylko 1 druzyna awansuje do 1/2, a reszta walczy o dalsze miejsca. Wszyscy raczej przewidują, ze Brazylia nie bedzie kalkulować, ogra Bulgarię i zajmie 1 miejsce. Jedyny minus w mych rozwazaniach to to, ze Brazylia gra o 21 i bedzie znac juz rozstrzygniecia w grupie I. Rosjanie wczoraj oddali mecz Spain, małe punkty policzyli w miare dobrze. Hiszpania dzisiaj musi wygrac lub nie przegrac za duza ilością małych punktów, zeby awansować dalej. Teraz pytanie czy Rosjanie wczorajszy wałek ustalili wraz z Hiszpanią i w zamian Spain dzisiaj obiecało wygrać i nie probowac ich "wepchnac" na 1 miejsce czy tez Rosjanie sami sobie to wszystko zaplanowali i teraz czekają w niepewności. Jednak cały plan moze spalic na panewce, gdy Egipt walczący o zycie ogra Hiszpanie i wtedy Rosjanie i tak zajmą 1 miejsce, a drugie w zaleznosci od małych punktów Spain/Egipt. Dlatego ta grupa jest najbardziej pokręcona i wczorajszy wałek ma wiele "końców". Sam nie wiem jak to sie tutaj skończy jednak blizej mi do zagrania hc na Egipt czy czysty win Egiptu.


Egipt +7,5 pkt @ 1,65 5/10
Egipt +1,5 @ 1,85 4/10


W grupie L wszystko w rękach Czechów, gdyz to oni zadecydują o kolejności w tej grupie. Zależy z kim bardziej będą chcieć grać i czy będą obawiać się Bułgarii w "rewanzu" czy tez wlaśnie mając w głowach tą poprzednią wygraną z nimi będą chcieli na "siłę" zagrac z nimi. Czesi grają o 17 więc muszą sami zadecydować. Wygrywając z Kamerunem lub przegrywajac odpowiednia iloscia małych pkt-> zajmują 1 miejsce w grupie i trafiają pozniej na Bułgarów i Niemców najprawdopodobniej. Zeby zajac drugie miejce muszą przegrać odpowiednią ilością małych punktów, a wtedy trafiają na Włochów i Francuzów najprawdopodobniej. Jak dla mnie lepszy ten drugi wariant, no ale to moje subiektywne zdania, nie znam zdania Czechów i nie wiem czy w ogole beda kalkulowac, a np nie wyjda na pelnej i nie pykna Kamerunu, zeby miec psychike dobrą i czucie zwyciestwa. Chociaz jak to mowia apetyt rosnie w miare jedzenia i teraz moga zaczac kalkulowac, bo czuja ze są w stanie cos ugrac na tych MS oraz Kamerun to wcale nie takie ogorki jak myslano przed mundialem, moga im sprawic duzo kłopotów, bo oni w sumie grają o zycie rowniez. Moze byc bardzo ciekawie. Ja jednak licząc na mocne głowy Czechów po tych dobrych wczesniejszych meczach mysle, ze będą kontrolowac mecz i przegrają z Kamerunem odpowiednia iloscia malych pkt i zajmą 2 miejsce w grupie. Więc Kamerun do boju !

Kamerun @ 6,63 2/10
Kamerun +2,5 @ 1,75 4/10




Reszta rozwazan na ten moment jest zbyt ryzykowana, trzeba poczekać do około 18:30 przynajmniej oraz grac na livach mecze z 17.


Czekam na inne opinie tongue

Do góry
#4153731 - 02/10/2010 21:13 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: Wojtas_]
pacjent11 Offline
member

Meldunek: 22/02/2010
Postów: 180
tak juz na marginesie to polacy jako jedyni przed dzisiejszymi meczami sa bez szans na awans, szkoda ze wracamy do kraju odpadajac w tym samym czasie razem ( prawdopodobnie ) z takimi ekipami jak kamerun egipt czy puerto rico a dalej beda grac takie ekipy jak ( prawdopodobnie ) niemcy , czechy , argentyna czy francja

Do góry
#4153733 - 02/10/2010 21:14 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: Wojtas_]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Jednak lepiej czekać nauka


===========
"Kiedy na piątkowy trening Brazylijczyków dotarły wieści o tym, że Bułgaria pokonała Polskę 3:0, o dalszym trenowaniu nie mogło być mowy. W ekipie Bernardo Rezende emocje sięgnęły zenitu. Co tak wzburzyło Canarinhos?



- To są kpiny. Jutrzejszy mecz będzie parodią, bo oba zespoły będą chciały przegrać i nikt nie będzie robił nic, by odnieść zwycięstwo. To jest zamach na siatkówkę. Te zasady promują takie zespoły jak Iran, Egipt czy Japonia, zaś są zabójcze dla realnych rywali gospodarzy - mówił oburzony Giba. Po wczorajszej porażce biało-czerwonych stało się bowiem jasne, że łatwiejszą drogę do finału może mieć zespół, który przegra pojedynek Brazylia - Bułgaria. Już przed mistrzostwami Bernardinho i jego ekipa zgłaszali zastrzeżenia do formuły rozgrywania tegorocznych mistrzostw świata, wczoraj jednak nie mogli opanować emocji.



- Te mistrzostwa są tak absurdalne, tak źle skonstruowane, że to wstyd. A włoska prasa stara się to ukryć. Zrobili klucz według którego przegrany spada do łatwiejszej grupy. I co, mamy przegrać z Bułgarią? Nie wiem - grzmiał Bernardo Rezende.


- Pierwszy raz widzę turniej, w którym bardziej opłaca się przegrać niż wygrać. Uprzywilejowany powinien być zwycięzca, a nie odwrotnie.Mecz przeciwko Bułgarii będzie po prostu śmieszny. Lepiej byłoby zostać w hotelu i pociągnąć losy - ironizuje Rodrigao.



Zresztą nie tylko Brazylijczycy widzą absurd tego systemu rozgrywek. Inni także go dostrzegają, a co więcej - skrupulatnie go wykorzystują. Rosja, murowany faworyt do wygrania grupy I i co za tym idzie spotkanie się w kolejnej fazie z Brazylią, dziś niespodziewanie przegrała mecz z Hiszpanią i teraz zapewne awansuje z drugiego miejsca omijając tym samym pojedynek z obrońcami tytułu mistrzowskiego na tym etapie rozgrywek. - Chyba wszyscy chcą uniknąć Brazylii. Gratulacje dla "geniuszy" z FIVB, którzy zatwierdzili ten system rozgrywek - nie kryli złości gracze Brazylii. "

/reprezentacja.net/
=============

Zobaczymy czy Brazylijczycy tak sobie tylko gadają czy cos jest na rzeczy z tą porazką tongue

Do góry
#4153736 - 02/10/2010 21:15 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: Wojtas_]
aka shakal Offline
stranger

Meldunek: 02/10/2010
Postów: 18
Originally Posted By: Wojtas_
Zależy z kim bardziej będą chcieć grać i czy będą obawiać się Bułgarii w "rewanzu" czy tez wlaśnie mając w głowach tą poprzednią wygraną z nimi będą chcieli na "siłę" zagrac z nimi. Czesi grają o 17 więc muszą sami zadecydować. Wygrywając z Kamerunem lub przegrywajac odpowiednia iloscia małych pkt-> zajmują 1 miejsce w grupie i trafiają pozniej na Bułgarów i Niemców najprawdopodobniej. Zeby zajac drugie miejce muszą przegrać odpowiednią ilością małych punktów, a wtedy trafiają na Włochów i Francuzów najprawdopodobniej. Jak dla mnie lepszy ten drugi wariant, no ale to moje subiektywne zdania,


Ja myślę, żeby w ogóle nie ruszać tego meczu. Już większe szanse mają w następnej rundzie z Francuzami i na miejsce 5-8 niż przegrać spotkanie z Niemcami i Bułgarią. Z Włochami na pewno nie ugrają nic, są to gospodarze i wróżę im Top 4. Nie po to tworzyli taki system by zająć jakieś tam miejsce z poza najlepszej czwórki. Czechy pyknął gładko Kamerun bez żadnych tam ustawek i lepiej jest zagrać z Francja niż Niemcami i Bułgarią.


Do góry
#4153761 - 02/10/2010 21:22 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: aka shakal]
papakostas Offline
newbie

Meldunek: 31/03/2010
Postów: 45
sam sobie zaprzeczasz. jak czesi pykna kamerun to trafia wlasnie na bulgarow i niemcow

Do góry
#4153793 - 02/10/2010 21:32 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: papakostas]
aka shakal Offline
stranger

Meldunek: 02/10/2010
Postów: 18
Rzeczywiście masz rację, ale tak to jest jak gorąca głowa i się analizuje na szybko laugh.

Do góry
#4153817 - 02/10/2010 21:45 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: Slawek_kk]
zenekk Offline
veteran

Meldunek: 11/04/2002
Postów: 1367
Skąd: Poznań
Originally Posted By: Slawek_kk
a moim zdaniem mecz Egipt - Hiszpania nie do grania przed meczem tylko na live...


tylko ze buki po wczorajszym poplynieciu na livie ci tego meczu wogle na live nie wystawia...

Do góry
#4153825 - 02/10/2010 21:49 Re: Mistrzostwa Świata - WŁOCHY 2010 - mężczyźni [Re: zenekk]
pacjent11 Offline
member

Meldunek: 22/02/2010
Postów: 180
wystawia wystawia tylko ze na pewno beda limity smieszne badz kursy beda znacznie mniejsze niz powinny byc w takiej sytuacjii , na pewno nie dadza jak wczoraj Bwin przy stanie 2-0 dla rosjii kurs 11 na spain

Do góry
Strona 11 z 16 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 15 16 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, Lukasz111, alfa, ANZELMO, VVega, Sensei, cigar, burbon), 3990 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45071 Tematów
5587526 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14