Strona 3 z 56 < 1 2 3 4 5 ... 55 56 >
Opcje tematu
#423103 - 11/10/2005 09:03 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
"Życie Warszawy": Tusk pokonał Kaczyńskiego w Warszawie miażdżącą przewagą ponad 100 tys. głosów. Na Donalda Tuska warszawiacy oddali w niedzielę ponad 330 tys. głosów, na Lecha Kaczyńskiego ponad 220 tys. głosów.
Tusk zwyciężył we wszystkich dzielnicach miasta. Kaczyński przegrał nawet na Pradze Północ, Targówku oraz w Wawrze, gdzie w wyborach do parlamentu PiS wygrało z PO.

"To zjawisko da się wytłumaczyć - twierdzi dr Marek Szopski, socjolog z Wyższej Szkoły Komunikowania i Mediów Społecznych. - Taka sytuacja jest przykładem na to, że dobre postrzeganie partii nie zawsze przekłada się na wizerunek jej przywódcy. Lech Kaczyński nie jest dobrze oceniany w stolicy, bo jest mało aktywnym prezydentem miasta" - pisze "Życie Warszawy"
Zadaniem socjologów Kaczyński niewiele zrobił w Warszawie, bo nie chciał mieć kłopotów. Idąc tym tropem, Kaczyński wpadł jednak we własne sidła. Warszawiacy uznali, że mało dla nich zrobił i poparli Tuska - ocenia gazeta.

Według "Życia Warszawy" na wynik w stolicy mogła mieć też wpływ niechęć społeczna do oddawania całości władzy jednemu ugrupowaniu.

Do góry
Bonus: Unibet
#423104 - 11/10/2005 09:05 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław

Do góry
#423105 - 11/10/2005 09:09 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Nie wiem co jest gorsze, cytowanie NIE, Naszego Dziennika czy Trybuny Ludu. Nikt tych trzech gazet nie bierze na poważnie, Eldorado. Nawet Talibowie wierni Radiu Maryja by tego artukuły nie chcieli czytać po tym jak NIE pisało o Maybachu Ojca Rydzyka...

Do góry
#423106 - 11/10/2005 09:51 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
hmm

po pierwsze chociaż Urban na pewno też nie jest bohaterem z mojej bajki ,ale coby o nim nie pisać ma on zawsze dobre żródła informacji, a ja jako wolnomyśliciel jestem otwarty na każdą informację

a po drugie no tak Warszawiacy zagłosowali za Tuskiem , ale czy przypadkiem nie dlatego ,że tak go lubią w tej Warszawie ,że chcą zeby dalej był ich prezydentem , a nie wyprowadzał się do Belwederu

POZRAWIAM

Do góry
#423107 - 11/10/2005 09:53 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
WIADOMOSC Z OSTATNIEJ CHWILI-ptasia grypa juz w Rumuni a polscy weterynarze nie maja pieniedzy na ewentualna walke znia!!!!( podaje za TV1) wiec panowie wszelkie dalsze dyskusje w tym temacie sa bezprzedmiotowe!!! nasze kaczorki obu opcji napewno pomra i zostana zutylizowani!!!!

Do góry
#423108 - 11/10/2005 09:58 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Quote:

WIADOMOSC Z OSTATNIEJ CHWILI-ptasia grypa juz w Rumuni a polscy weterynarze nie maja pieniedzy na ewentualna walke znia!!!!( podaje za TV1) wiec panowie wszelkie dalsze dyskusje w tym temacie sa bezprzedmiotowe!!! nasze kaczorki obu opcji napewno pomra i zostana zutylizowani!!!!




i zostanie nam jedyny sluszny, 3 w kolejnosci wg demokratycznych wyborow, kandydat:
Andrzej Lepper

i to jest tak straszne ze az smieszne

Do góry
#423109 - 11/10/2005 10:04 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
TERAZ SLUCHAM WIADOSCI I MOSCI PANOWIE!!! ja to chyba wypisuje sie z takiego panstwa ktore nie stac na 7 milionow zl!!!bo tyle by kosztowalo ewntualne zminimalizowanie tej choroby w polsce !!! co to za panstwo i mam gleboko w DUPIE kto zostanie prezydentem bo u nas jak powiedzial ktorych z wielkich myslicieli nie jestesmy na dnie bo i to juz ukradli!!!

Do góry
#423110 - 11/10/2005 10:32 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin

Do góry
#423111 - 11/10/2005 10:35 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
hahah zajebiste!!!jakby to powiedzial jeden z wybitnych muzykow!!!kurna to ile on mierzy?

Do góry
#423112 - 11/10/2005 11:12 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
domin Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/08/2002
Postów: 1624
Skąd: Nowy $ącz
Pozwole sobie przytoczyć post dodany przez eldorado
http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat....=0&fpart=38

Tusk


Niezły tekst o Tusku

Conrad zarzucasz Kaczyńskiemu, że jest tępy jak drut, mam inne zdanie na ten temat. Pozatym Kaczyński ma swoje zdanie i mówi co myśli, zaś Tusk w swoich wypowiedziach mówi to co mu kazali powiedzieć . Tusk jest tylko marionetką pytanie tylko w czyich rękach

Do góry
#423113 - 11/10/2005 11:47 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Obaj kandydaci mają swoje wady i zalety, obaj zrobili wiele dobrego dla Polski ale i obaj mają w swoich życiorysach fakty, które jak najprędzej chcieliby wymazać z pamięcie.

Jako prezydentowi Warszawy napewno można Kaczyńskiemu zarzucić to i owo. Nikt przeciez nie jest doskonały. Prawda jest też jednak taka, że za jego panowania w stolicy znacznie spadła przestępczość, wzrosła wykrywalność zaś kolejne badania wykazują, iż Warszawiacy czują się w swoim mieście coraz bezpieczniejsi.
A dla mnie, zwykłego obywatela Polski, poczucie bezpieczeństwa we własnym Państwie jest najważniejsze, wychodząc z domu chcę czuć się bezpieczny, chcę mieć pewnośc że do tego domu wrócę i nikt po drodze nie pozbawi mnie życia dla kilku czy kilkudziesięciu złotych, które mam w portfelu.
Prezydent Kaczyński jest zatem dla mnie o wiele większym gwarantem bezpieczeństwa w Polsce, ponadto jest człowiekiem który na żadnym stanowisku nie da sobą pomiatać i sterować z tyłu, a co za tym idzie gwarantuje nam rządy twardej ręki a nie kolejnego Kwaśniewskiego.

Do góry
#423114 - 11/10/2005 11:53 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Nirtz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2003
Postów: 8098
to zdjecie-fotomontaż to zwykłe chamstwo (Kaczynski jest pomniejszony, ale to chyba wszyscy widzą);
co do tekstu z NIE to częsciowo są te same zarzuty co w ND tylko pisane z przeciwnej strony, w sumie troche mnie to uspokoiło bo (odpukać) jakby jednak Donald został prezydentem to nie wróci do swojego starego światopoglądu, ale do końca nigdy nic nie wiadomo

Do góry
#423115 - 11/10/2005 12:04 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
maciey Offline
old hand

Meldunek: 05/01/2004
Postów: 713
Quote:

Tusk jest tylko marionetką pytanie tylko w czyich rękach




BRAWO!!!!!!!! Spisek już rozkminiony, teraz jeszcze winnych trzeba znaleźć. Ale to pewnie nie będzie trudne, w końcu jeszcze tylu ludzi nie zostało o nic oskarżonych.
Wykształcony elektorat PiS...

Do góry
#423116 - 11/10/2005 12:12 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
jak Kaczynski dojdzie do wladzy to bedzie rozwiazywal wiecej tak zagadek, spokojna glowa.
nowe miejsca pracy dla chetnych rozwiazywania zagadek przeszlosci
slyszalem ze pan Jozek z poznanskiego magistratu juz zaczal palic rozne papiery, a na przesluchaniu za kilka miesiecy bedzie odpowiadal tak jak Linda w Psach
wizja Polski po wyborach, czyli Polska rzadzona twarda "płetwą" miekkiej Kaczki odbiera mi resztki checi do pozostania w kraju

Do góry
#423117 - 11/10/2005 12:44 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Quote:

Nie lubię polityki ale powiem wam jedno już ostatnio w wyborach wygrało piękno i gówno z tego było. Nie nauczeni doświadczeniem robicie to samo.

Tusk to żaden kandydat. Dobra reklamę zrobił sobie w telewizji bo widział Stocznie . I ludzie się złapali na to. A wy pamietacie tylko jak Kaczyński obiecywal budowę stadionu. Przecież niejeden obiecywal , nawet w Czestochowie też obiecywali i ch.. z tego. Jeżeli to jest miarą wyboru prezydenta to gratuluje.

Na dzień dzisiejszy nic nie możemy stwierdzić jak będzie ale po paru latach otwórzcie ten temat i zobaczcie czy pokryły się wasze nadzieje i oczekiwania.


Pozdro

PS nienawidzę polityki bo to za głeboki temat.



Wielu wybiera po prostu mniejsze zło. Co do Tuska zgadzam się. Ale lepiej żeby było źle niż tragicznie.

Do góry
#423118 - 11/10/2005 12:47 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Quote:

to zdjecie-fotomontaż to zwykłe chamstwo (Kaczynski jest pomniejszony, ale to chyba wszyscy widzą);




kto chamstwem wojuje ten od chamstwa ginie..

Do góry
#423119 - 11/10/2005 12:49 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
domin Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/08/2002
Postów: 1624
Skąd: Nowy $ącz
Wolę twarde rządy PISu i Kaczyńskiego niż kolesiostwo i układy prezentowane przez dotychczasowy układ.
Wystarczy popatrzeć kogo popiera p. Kwaśniewski z kim jest na TY . Nie chę, żeby na czele Polski stałaosoba o słabym charakterze, a takim w moim mniemaniu jest p Tusk.

Do góry
#423120 - 11/10/2005 13:01 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
moge wiedziec co porabiasz w zyciu??
pytam nie bez powodu, byc moze patrzymy na to inaczej, wiesz, punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia
chodzi mi o to co robisz, uczysz sie pracujesz...wiek tez nie bedzie bez znaczenia, jesli zechcesz odpowiedziec mozemy podyskutowac dalej, jesli nie tez nie bedzie problemu

Do góry
#423121 - 11/10/2005 13:07 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Nie upieram się, że Tusk nie jest słaby i że nie jest marionetką bo sam mam o nim takie zdanie. Tyle, że nie jest on aż tak niebezpieczny dla Polski jak Kaczyński. I dlatego MIMO WSZYSTKO w drugiej turze zagłosuję na Tuska (choć według mnie faworytem jest na dzień dzisiejszy Kaczyński a w następnych dniach może jeszcze powiększyć dystans). Kiedy z kandydowania wycofał się Cimowszewicz myślałem, że w takim układzie jest mi wszystko jedno kto zostanie prezydentem. Ale wygrana PiS-u w wyborach parlamentarnych trochę zmieniła sytuację. Zrobiło się niebezpiecznie. Dlatego w drugiej turze zagłosuję na Tuska, mimo że w pierwszej poparłem innego kandydata.

Co do kolesiostwa to już teraz wiadomo, że absolutnie NIC się pod tym względem nie zmieni. Kolesiostwo u Kaczyńskiego było zresztą 100 razy większe niż gdziekolwiek indziej. Układ warszawski jest tego dowodem. Rządy nie będą też twarde. Przewiduję raczej awanturnictwo w polityce zagranicznej i spektakularne ruchy pod publiczkę w celu zrównoważenia wpadek na arenie krajowej.

Do góry
#423122 - 11/10/2005 13:10 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
czekajac na odpwiedz domina popre tylko kolege w czarnej pelerynie, mysle dokladnie tak samo, no moze z malymi wyjatkami ale bardzo podobnie

Do góry
Strona 3 z 56 < 1 2 3 4 5 ... 55 56 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, Irek, Sensei, ANZELMO, pacyfista, Akhu, latajaca_holenderka), 4477 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45068 Tematów
5587356 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14