Strona 4 z 56 < 1 2 3 4 5 6 ... 55 56 >
Opcje tematu
#423123 - 11/10/2005 13:50 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
rycerz_83 Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 539
wyniki procentowe mowia same za siebie, (odsylam do wyborczej)

ogolnie:

im wieksze miasta i ludzie bardziej wyksztalceni - tym wiecej glosow na tuska

im mniejsze miasteczka i wioski i ludzie mniej wyksztalceni - tym wiecek glosow na kaczynskiego

no comment ! (no moze poza jednym: na wioskach radio maryja rzadzi!)

Do góry
Bonus: Unibet
#423124 - 11/10/2005 15:01 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
kardynal20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2004
Postów: 23868
Skąd: ze szpadlem w terenie
Quote:

wyniki procentowe mowia same za siebie, (odsylam do wyborczej)

ogolnie:

im wieksze miasta i ludzie bardziej wyksztalceni - tym wiecej glosow na tuska

im mniejsze miasteczka i wioski i ludzie mniej wyksztalceni - tym wiecek glosow na kaczynskiego

no comment ! (no moze poza jednym: na wioskach radio maryja rzadzi!)





Jak słucham takich wypowiedzi to Mi sie radio maryja to rządzi ale chyba u ciebie w domu!!! Nieługo bedzie tak ze sami nie wyksztalceni zostaną w miastach bo nie wiem czy zauwazyłes ale wszyscy adwokaci prawnicy i lekarze kupuja działki na wsi.

Wogole szkoda gadać bo twój poziom intelektualny równa sie zero.

Do góry
#423125 - 11/10/2005 15:17 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Czy dziadek Donalda był w ?



Sztab Donalda jak i sam Tusk kategorycznie temu zaprzecza.Jak było jeszcze nie wiemy , ja osobiście nie wierzę ,że Kurski skądinąd bardzo inteligentny człowiek, popełniby taki kardynalny błąd wychodząc z taką niesprawdzoną informacją publicznie, w sytuacji kiedy rywalizacja między kandytami jest na styku.
Inną sprawą jest wywlekanie czegoś takiego , bo jednak jest to walenie ponizej pasa...No był dziadek. Jakies tam sympatie miał,ale czy za to winić Tuska?

POZDRAWIAM
ELDORADO

Do góry
#423126 - 11/10/2005 15:20 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
domin Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/08/2002
Postów: 1624
Skąd: Nowy $ącz
Quote:

moge wiedziec co porabiasz w zyciu??
pytam nie bez powodu, byc moze patrzymy na to inaczej, wiesz, punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia
chodzi mi o to co robisz, uczysz sie pracujesz...wiek tez nie bedzie bez znaczenia, jesli zechcesz odpowiedziec mozemy podyskutowac dalej, jesli nie tez nie bedzie problemu




Ok mogę odpowiedzieć.

Mam 25 lat mieszkam w ok 85-tysięcznym Nowym Sączu. Tak się złożyło, że ukończyłem jedną z bardziej znanych krakowskich uczelnii.
Obecnie stoję przed ciężkim wyborem czy zacząć staż za ok 500 PLN, założyć własną firmę czy też spakować manatki i wyjechać do Anglii Na dniach zapadnie decyzja
Tak więc na PIS i Kaczyńskiego nie głosują tylko wieśniacy czy też półmózgi lub menele jak to media starają się wmówić, ale także ludzie normalni często z wyższym wykształceniem, chcący zmian, a nie chorej stagnacji i kolesiostwa.
Proponuje zadać sobie troche wysiłku i zapoznać się z wizją Polski obu panów, a także sprawdzić jakich ekspertów mają w swojej ekipie i dopiero póżniej wydawać wnioski czy też opinie na pewne tematy.
Jeśli wygra Kaczyński to jest szansa, że się wkońcu coś zmieni w naszej Polsce, jeśli wygra Tusk to zapewne będziemy mieli znów sytuacje patową, wzajemne kłótnie i oskarzenia, a także vetowanie niezbędnych ustaw. Czy tak ciężko zrozumieć, że nie stać nas, ażeby zmarnować kolejne cztery lata?

Do góry
#423127 - 11/10/2005 15:24 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
JiroJiro Offline
1

Meldunek: 21/05/2003
Postów: 5189
Skąd: niestety jeszcze EU
Wyniki (segregacja ze względu na wykształcenie i zamieszkanie) nie do końca są prawdziwe. W Warszawie wygrał Donald Tusk a wszyscy uważają Warszawę za wieś a żyjących w nich ludzi za wieśniaków. I kto tu jest w błędzie Ci co nazywają tak Warszawiaków czy kreujący stereotyp ciemnego chłopa na wsi jako wyborcę Kaczyńskiego .

Oczywiście żyjąc w tym dziwnym ale pięknym na swój sposób mieście potwierdzam że część osób to wieśniaki ale cóż zrobić (może tak jak sugerował kiedyś Biszop (którego pozdrawiam) aby postawić na granicach miasta rogatki )



hail, hail Tusk



A tak na poważnie sugeruję wrzucić na luz.

Do góry
#423128 - 11/10/2005 17:01 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
maciey Offline
old hand

Meldunek: 05/01/2004
Postów: 713
Quote:

Czy dziadek Donalda był w wermachtcie?
Sztab Donalda jak i sam Tusk kategorycznie temu zaprzecza.Jak było jeszcze nie wiemy , ja osobiście nie wierzę ,że Kurski skądinąd bardzo inteligentny człowiek, popełniby taki kardynalny błąd wychodząc z taką niesprawdzoną informacją publicznie, w sytuacji kiedy rywalizacja między kandytami jest na styku.
Inną sprawą jest wywlekanie czegoś takiego , bo jednak jest to walenie ponizej pasa...No był dziadek. Jakies tam sympatie miał,ale czy za to winić Tuska?





Nawet gdyby to była prawda to to, co zrpbił Kaczyński (swoją drogą za niezłych półgłówków ma swoich wyborców, skoro twierdzi, że nic o tym nie wiedział, co zresztą nie powinno mnie dziwić mając w pamięci wypowiedzi tutejszych zwolenników szeryfa) nie jest uderzeniem poniżej pasa - to zwyczajna nekrofilia. Tusk prosto w oczy Kaczyńskiemu mówił, że dupa z niego nie prezydent, bo stracił fundusze na rozwój Warszawy, bo nie zrobił nic w Warszawie z rzeczy jakie obiecuje narodowi. A szeryf grzebie w trupach, w kraju, gdzie od dawna obowiązującą zasadą jest, że o zmarłych mówi się albo dobrze, albo nie mówi się wcale.
Jak nisko można upaść, co jeszcze można zrobić dla stanowiska? Mam nadzieję, że chociaż 2-3% betonowego elektoratu otworzą oczy i puste słowa przestaną przesłaniać im fakty...

Do góry
#423129 - 11/10/2005 17:06 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
KeeP Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/09/2003
Postów: 2372
Skąd: tam gdzie stało ZOMO
właśnie w Faktach powiedzieli że Lechu wyrzucił Kurskiego ze swojego sztabu i stawiają go przed sądem partyjnym...

usypiają bulteriera

Do góry
#423130 - 11/10/2005 17:16 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Nirtz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2003
Postów: 8098
B. red. naczelny Trybuny J. Rolicki, po bezpardonowym usunięciu go ze stanowiska ujawnił, że w latach rządu Jerzego Buzka, szef opozycyjnego SLD Leszek Miller osobiście spotykał się z szefem telewizyjnych Wiadomości (zresztą synem senatora SLD) ustalając taki dobór tematów żeby jak najbardziej zaszkodzić temu rządowi, dzisiaj mam wrażenie że podobne spotkania odbywa sztab Tuska z ekipą Faktów TVN, tym razem chodzi o "dokopanie" Lechowi Kaczyńskiemu. To co dzisiaj pokazał red. Kajdanowicz to już była kampania oszeczerstw bez żadnego "owijania w bawełne", TVN poszedł na całość. Tak zmanipulowano że widz ma przekonanie że za wypowiedzią Kurskiego stoi Kaczyński, zasugerowano że Kaczor ma to w d... i nigdy za to nie przeprosi, a Kurski będzie dalej działał (a prawda jest taka że Kurskiego wyrzucono ze sztabu i postawiono przed Sądem partyjnym). PRZESTAJE OGLĄDAĆ TVN - obecnie najbardziej stronniczą telewizje

Do góry
#423131 - 11/10/2005 17:22 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
maciey Offline
old hand

Meldunek: 05/01/2004
Postów: 713
Quote:

B. red. naczelny Trybuny J. Rolicki, po bezpardonowym usunięciu go ze stanowiska ujawnił, że w latach rządu Jerzego Buzka, szef opozycyjnego SLD Leszek Miller osobiście spotykał się z szefem telewizyjnych Wiadomości (zresztą synem senatora SLD) ustalając taki dobór tematów żeby jak najbardziej zaszkodzić temu rządowi, dzisiaj mam wrażenie że podobne spotkania odbywa sztab Tuska z ekipą Faktów TVN, tym razem chodzi o "dokopanie" Lechowi Kaczyńskiemu. To co dzisiaj pokazał red. Kajdanowicz to już była kampania oszeczerstw bez żadnego "owijania w bawełne", TVN poszedł na całość. Tak zmanipulowano że widz ma przekonanie że za wypowiedzią Kurskiego stoi Kaczyński, zasugerowano że Kaczor ma to w d... i nigdy za to nie przeprosi, a Kurski będzie dalej działał (a prawda jest taka że Kurskiego wyrzucono ze sztabu i postawiono przed Sądem partyjnym). PRZESTAJE OGLĄDAĆ TVN - obecnie najbardziej stronniczą telewizje




A może tak chwila zastanowienia?
Kurski mówi to co powiedział, reakcja Kaczyńskiego? "Jacek Kurski _zawsze_ mówi prawdę"!!! Nagle się okazuje, że ta zagrywka może bardzo zaszkodzić, bo Polska to nie USA i gdy ktoś sięga tak głęboko poniżej dna może tylko sobie zaszkodzić. Więc następuje nagła zmiana frontu - nagle Kurski staje się "be", a szeryf znowu jest ten dobry "rozprawiłem się nawet mimo faktu, że to mój człowiek".
Coż, jedni dadzą się nabrać, inni nie. Oby tych pierwszych było jak najmniej.

Do góry
#423132 - 11/10/2005 17:35 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
KeeP Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/09/2003
Postów: 2372
Skąd: tam gdzie stało ZOMO
Quote:

widz ma przekonanie że za wypowiedzią Kurskiego stoi Kaczyński, zasugerowano że Kaczor ma to w d... i nigdy za to nie przeprosi, a Kurski będzie dalej działał




Nirtz...z całym szacunkiem..ale powiedz...dałbyś sobe rękę uciąć że Kaczyński nie stał na wypowiedziami Kurskiego?

dopiero jak się dym rozkręcił to się odciął...ale na początku akceptował
zresztą nawet ta stronnicza telewizja pokazała wypowiedź Lecha w której mówił że te zdanie o Wehrmachcie jest wyrwane z kontekstu i żeby poczytac dokładnie Angorę bo to nieprawda że Kurski powiedział nieprawdę..a za 5 minut informacja że Lech się jednak zreflektował i wy...bał Kurskiego

Do góry
#423133 - 11/10/2005 17:37 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Nirtz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2003
Postów: 8098
Quote:


A może tak chwila zastanowienia?
Kurski mówi to co powiedział, reakcja Kaczyńskiego? "Jacek Kurski _zawsze_ mówi prawdę"!!! Nagle się okazuje, że ta zagrywka może bardzo zaszkodzić, bo Polska to nie USA i gdy ktoś sięga tak głęboko poniżej dna może tylko sobie zaszkodzić. Więc następuje nagła zmiana frontu - nagle Kurski staje się "be", a szeryf znowu jest ten dobry "rozprawiłem się nawet mimo faktu, że to mój człowiek".
Coż, jedni dadzą się nabrać, inni nie. Oby tych pierwszych było jak najmniej.



Kurski odpowiedział na agresywne pytanie dziennikarki, że słyszał pogłoski o ZGŁOSZENIU SIĘ NA OCHOTNIKA do Wermachtu przed dziadka Tuska, po czym dodał że nie jest to zarzut i nie wini za to Tuska, zdanie to przeminęłoby bez echa, ale sztab Tuska i zaprzyjaźnione media (czyli prawie wszystkie) wyczuły szanse, oskarżyć o chwyt poniżej pasa, rozpętac niesłychaną kampanie przeciw "obrzydliwości" Kaczyńskiego, sztab Tuska przedstawił jakieś dokumenty, dziadek Tuska nie byli w Wermachcie co nie znaczy że nie mógł ubiegac się o to, jak milionerka Gronkiewicz-Waltz lgała w żywe oczy wykorzystując biednych, umierających ludzi w hospicjach, jakoś nie rozpętano wtedy kampani o "obrzydliwości" Tuska, też moge napisac: a może troche zastanowienia

Do góry
#423134 - 11/10/2005 17:47 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
maciey Offline
old hand

Meldunek: 05/01/2004
Postów: 713
[quoteKurski odpowiedział na agresywne pytanie dziennikarki, że słyszał pogłoski o ZGŁOSZENIU SIĘ NA OCHOTNIKA do Wermachtu przed dziadka Tuska, po czym dodał że nie jest to zarzut i nie wini za to Tuska




Biedny Kurski, znowu wszystkiemu winni dziennikarze... dziwne, że przed kamerami TV znacznie później nadal bez żenady gadał o dziadkach.
A jaki wspaniałomyślny nie wini Tuska za postępowanie jego dziadków, które nigdy nie miało miejsca...
Wzruszyłem się, zaraz się rozpłaczę chyba...

Do góry
#423135 - 11/10/2005 17:47 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Nirtz wszystko prawda apropos TVN , ale Kaczyński miał bardzo bardzo zły dzień . Kaczor dzisiaj totalnie umoczył , twierdząc najpierw ,że Turski nie kłamie , a potem go strącił , już lepiej dla niego by było żeby szedł dalej w zaparte i nie wyrzucał Kurska, a tak stracił u wielu wiarygodność .

Do góry
#423136 - 11/10/2005 17:47 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
rycerz_83 Offline
addict

Meldunek: 11/01/2005
Postów: 539
Quote:

Quote:

wyniki procentowe mowia same za siebie, (odsylam do wyborczej)

ogolnie:

im wieksze miasta i ludzie bardziej wyksztalceni - tym wiecej glosow na tuska

im mniejsze miasteczka i wioski i ludzie mniej wyksztalceni - tym wiecek glosow na kaczynskiego

no comment ! (no moze poza jednym: na wioskach radio maryja rzadzi!)





Jak słucham takich wypowiedzi to Mi sie radio maryja to rządzi ale chyba u ciebie w domu!!! Nieługo bedzie tak ze sami nie wyksztalceni zostaną w miastach bo nie wiem czy zauwazyłes ale wszyscy adwokaci prawnicy i lekarze kupuja działki na wsi.

Wogole szkoda gadać bo twój poziom intelektualny równa sie zero.




poziom rowny zero to masz ale ty bo dales wlasnie powod temu a nazywa sie to czytanie ze zrozumieniem a raczej bez zrozumienia

czy ja napisalem ze bardziej wyksztalceni mieszkaja w miastach? NIE (chociaz tak wciaz jest pomimo tego ze teraz ludzie uciekaja na wies, a nie wszyscy z wiosek maja rowny dostep do edukacji)
to jedno ze statystycznych ujec glosujacych, ktory ukazuje elektorat obu kandydatow,

jak bys mial mozliwosci to sobie mozesz procentowo przedstawic , ze np im dluzsze wlosy i wiekszy dom to glosuje na X, a ja cie zaatakuje i powiem ze jestes totalnym imbecylem bo ci co maja dlugie wlosy to teraz buduja sobie mniejsze domy.


i zastanawiam sie czy wogole jestes w stanie zrozumiec podany przyklad jako riposte na twoja durna i wogole nie na temat odpowiedz na mojego posta..

Do góry
#423137 - 11/10/2005 18:12 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Nirtz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2003
Postów: 8098
Złe dni dla Kaczyńskiego trwają już od około półtorej tygodnia (gdy sztab Tuska zaczął czarną kampanię); niemal wszystkie media troche "przysnęły" przed wyb. parl., ale szybko wyszły z szoku po wygranej PiSu, teraz rzuciły już wszystkie siły zeby chociaż Tuska "nie przegrać";
co to tego że wyrzucenie Kurskiego nie było sensowne mam odmienne zdanie, liczy się ogólne wrażenie a nie jedna wypowiedź z rana, niechęć części widzów po obejrzeniu takiego "bezstronnego" materiału do Kaczyńskiego została trochę osłabiona na wieść o wyrzyceniu Kurskiego;
co do Kurskiego, uważam że to jeden z największych błędów J. Kaczyńskiego, mieszkam w tym mieście co on i znam całą jego kariere, mój ojciec zna go nawet osobiście bo działał w nim w ROP-ie, jest to wyjątkowo "nieciekawa" osobistość, , za pare godzin postaram sie opisac cała jego kariere, jest on w Gdańsku wyjątkowo nielubiany, dlugo sie zastanawiałem kogo poprzeć z gdańskiej listy PiSu, ale od razu wykluczyłem Kurskiego, podobnie reszta rodziny

Do góry
#423138 - 11/10/2005 18:15 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
to że Kaczyński wyrzucił Kurskiego, by pokazać, że to nie on stoi za pomysłem z dziadkiem Tuska jest chyba jasne.

Kurski tym razem przeholował i za to dostał kopa - a całkiem możliwe, że zapłaci za ten "pomysł" też Kaczyński.

Chyba że Tusk da się sprowokować do wypuszczenia podobnej "plotki"

Do góry
#423139 - 11/10/2005 18:23 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Nirtz , to prawda ,że Kurski to postać co najmniej dwuznaczna, zmieniał partie jak rękawiczki , ale jako propagandzista mimo tego całego dzisiejszego zamieszania , jest on moim zdaniem świetny , to on nabił wiele punktów Pisowi , jak choćby dzięki świętnym reklamówkom wyborzym motyw znikających produktów w lodówce czy swoistej wylicznki podatkowej, odgrzebanie we właściwym momencie "Nocnej zmiany" itd. wielu to kupiło i dzięki temu zagłosowało na PIS . Kaczyński moim zdaniem więcej stracił niż zyskał wywalając Kurska. Z nimi trzeba się kopać po kostkach , a nie przyznawać publicznie do swoich błędów.

Do góry
#423140 - 11/10/2005 18:31 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
ehhh
wszystko co mialem juz napisane wlasnie sobie skasowalem

no coz postaram sie odtworzyc
prowadze wlasna dzialalnosc, przezylem w tym okresie rzad ktory odchodzi, przezylem poprzedni, bede sie staral przezyc i ten choc nigdy nie sadzilem ze bedzie jeszcze gorzej niz do tej pory, po dojsciu Kaczynskich do wladzy realnej i prawdopodobnie do prezydenckiej zaczyna sie spelniac moj czarny scenariusz, bedzie jeszcze gorzej.
co zrobia Kaczynscy:
- wedle tego co opowiadaja wezma sie za nieuczciwe firmy (przyklad jeden z wielu) jak to zrobia??
beda wzmozone kontrole itp itd. ok pomysl niezly tylko ze Ci ktorzy kreca to wielkie firmy ktore maja na swoich uslugach prawnikow ktorzy krzywdy nie dadza im zrobic, kontrolerzy np takiego urzedu skarbowego zostana ci co do tej pory czyli sposoby dzialania sie nie zmienia, czyli po dupsku dostanie sie np mi bo myslisz ze w ramach osiagania wynikow kogo beda gnebic?? wielki market czy mnie??
do marketu pojdzie po swoja dole, a do mnie przyjdzie zeby miec "wynik" czyli jak bedzie chcial zawsze sie przyczepi na tyle zeby subiektywnie uznac to za wykroczenie/zlamanie przepisow.
nie podoba mi sie to ze zamiast uproscic system podatkowy (szeroko rozumiany) Kaczynscy chca go jeszcze bardziej skomplikowac i temu raczej nie zaprzeczysz.
przykladow podobnych mam wiele ale nie miejsce zeby sie rozpisywac, chodzi mi o ogolna filozofie ich postepowania, nie tedy droga.
Naprawde nie jestem zwolennikiem Tuska ale wg mnie to on chcialby odchwaszczenia calego systemu w poprawny sposob, bo jesli chcesz sie pozbyc chwastow z zapuszczonego trawnika to najlepiej go przekopac i zasiac trawe od nowa, a nie uzyc preparatow ktore w zaleznosci od intensyfikacji albo Ci spala trawe albo bedziesz mial tylko mniej chwastow ale nadal bedziesz mial.
moze glupie porownanie ale mam nadzieje ze oddaje to co mam na mysli.
Pewnie zdajesz sobie sprawe ile sie trzeba nalatac i naczekac aby w Polsce zalozyc firme, w Holandii zalatwiasz to praktycznie w jednym miejscu, w USA podobnie.
Po co komplikowac i tak juz skomplikowane podatki, przeciez wiekszosc ludzi nie ma o tym pojecia, a Ty jak sam piszesz zastanawiasz sie czy nie otworzyc firmy, zycze Ci zeby sie udalo, jesli masz dobry pomysl i odpowiednie srodki to jest to naturalna kolej rzeczy skoro nie ma szans na p[race za godziwe wynagrodzenie u kogos.
zobacz jakie sa koszty utrzymania pracownika po za pensja, przeciez to jest chore, takie niuanse hamuja rozwoj takich firm jak moja, jak Twoja ktora zamierzasz otworzyc,
nie namawiam do glosowania na Tuska bo bedzie duzo lepszy od Kaczynskiego stwierdzam tylko ze to co proponuja wielcy bracia obroci sie przeciw takim jak ja drobnym przedsiebiorcom ktorych jest w Polsce zdecydowana wielszosc.
ja chce prostych uczciwych zasad ktore beda niezalezne od ludzi "na stanowiskach" tylko beda jasne, proste i przejzyste.
jeszcze co do przestepczosci
wielu pisze ze za kandencji Kaczynskiego spadla w Warszawie
ale nie wiem czy wiecie co na to wplynelo, jestescie pewni ze to jego zasluga??
ja mam inne zdanie, 4 lata temu "za Janika" powstal caly projekt obejmujacy zasiegiem caly kraj, jednym z punktow tego projektu bylo konsekwentne realizowanie zalozen co do rozwoju Policji, wyposazania w sprzet, szkolenia nowych ludzi i intensyfikacji dzialan w terenie.
do Policji mozna miec wiele zastrzezen ale Kaczynski w Warszawie bazowal tylko na tym co stworzy mu ktos inny.
Przestepczosc spadla ogolnie w skali calego kraju, a nie tylko w Warszawie, wahania w tym zakresie odnotowywane sa na Slasku gdzie zawsze przestepczosc byla wieksza z innych wzgledow.
jeszcze tylko zdanie co do samej osoby Kaczynskiego, juz o tym pisalem to nie jest twardy czlowiek, to jest butny czlowiek i w chwilach krytycznych podejmuje nerwowe czyli zle decyzje (co do postu ELDORADO), nie takiego chce prezydenta co nie jest rownoznaczne ze zakochalem sie w Tusku
na tym koncze temat ze swojej strony bo (tu znow sie bede posilkowal ELDORADO ) opinia jest jak dupa, cudza smierdzi, a swoja jest pachnaca , jakos tak szlo

znow wychodzi na to ze panstwo nam nie pomoze tylko dalej bedzie przeszkadzac, a naprawde nie na to liczylem.

Pozdrawiam


p.s.
nigdy nie napisalem ze male miejscowosci sa zle, Nowy Sacz znam bardzo dobrze, nad Wasza Kamienica Rivier wypilem tyle co chyba nigdzie indziej, Skansen tez bede dlugo pamietal bo zakupilem sobie tam recznie robiona beczke ktora chwile po zakupie napelnilismy zlocistym trunkiem , znam kilka osob bo moj dobry przyjaciel tam studiowal na Waszej flagowej uczelni

Do góry
#423141 - 11/10/2005 18:36 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
KeeP Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/09/2003
Postów: 2372
Skąd: tam gdzie stało ZOMO
taki nasz swojski Goebbels
.
.

Do góry
#423142 - 11/10/2005 18:44 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Nirtz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2003
Postów: 8098
Quote:

Nirtz , to prawda ,że Kurski to postać co najmniej dwuznaczna, zmieniał partie jak rękawiczki , ale jako propagandzista mimo tego całego dzisiejszego zamieszania , jest on moim zdaniem świetny , to on nabił wiele punktów Pisowi , jak choćby dzięki świętnym reklamówkom wyborzym motyw znikających produktów w lodówce czy swoistej wylicznki podatkowej, odgrzebanie we właściwym momencie "Nocnej zmiany" itd. wielu to kupiło i dzięki temu zagłosowało na PIS . Kaczyński moim zdaniem więcej stracił niż zyskał wywalając Kurska. Z nimi trzeba się kopać po kostkach , a nie przyznawać publicznie do swoich błędów.


Eldorado, wyrzucenie Kurskiego jest stratą zdolnego sztabowca to fakt, moze to ograniczyc pomysły na dalsza kampanie, dla części twardego elektoratu może byc nawet, jak napisałes, strata wiarygodności, ale i tak oni zagłosuja na Kaczyńskiego;
teraz gra toczy się elektorat niezdecydowanych, siedzi sobie przysłowiowa kobiecina w domu przed telewizorem, nie interesuje sie za bardzo polityką, nie wnika w programy, reaguje bardziej emocjonalnie, jak widzi że "obrzydliwy" Kaczyński "szarga" imie nieżyjącej rodziny Tuska, to się do niego zniechęca, "bezstronne" media rozpetały dzisiaj niesłychana kampanie przeciw Kurskiemu ( w domyśle Kaczyńskiemu), nie miał żadnych szans się wybronic, jedynym sensownym wyjściem żeby odwrócić niechęć tej przysłowiowej kobieciny było wyrzucenie i ukaranie Kurskiego; zwolennicy Tuska i Kaczyńskiego nie zmienią po dziesiejszym dniu swoich przekonań, chodzi o niezdecydowanych, głównie "mało rozgarniętą" część elektoratu Leppera

Do góry
Strona 4 z 56 < 1 2 3 4 5 6 ... 55 56 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (VVega), 3887 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45080 Tematów
5588562 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14