Strona 8 z 56 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 55 56 >
Opcje tematu
#423203 - 12/10/2005 17:31 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Salvador Dali Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/11/2004
Postów: 5480
Skąd: Katowice
A moim zdaniem moze Kaczynski nie jest czlowiekiem medialnym, ale zalezy mu na zwylych, sredniegio stanu ludziach a nie tylko na przedsiebiorcach jak Tusk. Zreszta osobioscie studiuje dziennie na BEZPLATNYCH Studiach i jestem z tego zadowolony. I pomysl Tuska zeby byly platne jest wielkim nieporozumieniem. Koles doprowadzi do tego ze studia beda konczyc Ci na ktorych stac a nie Ci ktorzy an to praca i wiedza sobie zasluzyli. Doprowadzi to do tego ze za pare lat beda nami radzic kretyni ktorzy mieli bogatych tatusiow.

Do góry
Bonus: Unibet
#423204 - 12/10/2005 17:36 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Timi Offline
member

Meldunek: 08/08/2005
Postów: 143
Skąd: Kraków
Quote:

A moim zdaniem moze Kaczynski nie jest czlowiekiem medialnym, ale zalezy mu na zwylych, sredniegio stanu ludziach a nie tylko na przedsiebiorcach jak Tusk. Zreszta osobioscie studiuje dziennie na BEZPLATNYCH Studiach i jestem z tego zadowolony. I pomysl Tuska zeby byly platne jest wielkim nieporozumieniem. Koles doprowadzi do tego ze studia beda konczyc Ci na ktorych stac a nie Ci ktorzy an to praca i wiedza sobie zasluzyli. Doprowadzi to do tego ze za pare lat beda nami radzic kretyni ktorzy mieli bogatych tatusiow.




Nigdzie na świecie nie ma bezpłatnych studiów, czy to jest tak trudne do zrozumienia.

Do góry
#423205 - 12/10/2005 18:04 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Nirtz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2003
Postów: 8098
dziwi mnie ze Kaczyński nie bojkotuje TVN-u tak jak zbojkotował dzisiaj Wprost, przecież skala oszczerstw i stronniczości jest podobna, ale to telewzja ogladana przez miliony ma duzo wieksza siłę oddziaływania; jak pamiętam to podobnie zachowywała sie TVP za czasów rządu Buzka ręcznie strerowana przez Millera;
dzisiaj na początku Faktów zaprezentowano "sondaż" telefoniczny (czyli w Polsce ZUPEŁNIE niewiarygodny) w którym Tusk ma już ponad 60% glosów, przypomne tylko że w ostatni dzien przed cisza przed 1 turą ich "sondaz" pokazywał 11 % przewage Tuska, skończyło się na 3%(gdyby wyb. byly dzis Tusk może minimalnie by wygrał), a w wieczór wyborczy wyb. parl. prowadzący mało się nie popłakali i przez dobra godzine bełkotali że PO może jeszcze dogonić PiS itd. itp. mozna pisac o tej telewizji

PRECZ Z TA GOBELLESOWSKĄ TELEWIZJĄ TVN

Do góry
#423206 - 12/10/2005 20:41 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Tetfol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/06/2002
Postów: 4641
Skąd: Tarnów
Jak TVN jest Gobelsowską telewizją to jak okreslisz telewizje TRWAM.

Do góry
#423207 - 12/10/2005 20:44 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Pomogę koledzę , jako telewizję mniej Goebelsowską od TVN-u , dlaczego? - bo nie te środki i możliwości

Do góry
#423208 - 12/10/2005 20:50 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Nirtz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2003
Postów: 8098
Quote:

Jak TVN jest Gobelsowską telewizją to jak okreslisz telewizje TRWAM.


tak tylko porównaj fundusze, TVN ma ok. 20% udziałów w rynku i średnią widownie Faktów 3-4 mln, TVTRWAM ma 0,5% rynku i widownie kilkudziesieciu tysięcy osób (na marginesie odniosłem wrażenie że po 1 turze to środowisko złagodziło nieco swoje nastawienie do Tuska)

Do góry
#423209 - 12/10/2005 20:56 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Tetfol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/06/2002
Postów: 4641
Skąd: Tarnów
Nie chodzi mi o fundusze czy udział w rynku tylko o treść programową.

Do góry
#423210 - 12/10/2005 21:04 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
środowisko to, poza tym jest bardzo naiwne i bardzo łatwo daje się też manipulować .Wystarczy prześledzić "błogosławieństwa i klątwy " Ojca Dyrektora ,począwszy od Wałęsy , poprzez Gertycha , a skończywczy na Kaczyńskim (teraz jest "pobłogosławiony " ale do czasu).

Do góry
#423211 - 12/10/2005 21:07 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Mam radę dla Tuska/Kaczyńskiego jak wygrać wybory:

* powiedzieć na konferencji prasowej, że Rasiak popiera konkurenta.

10% głosów mniej u konkurenta murowane

Do góry
#423212 - 12/10/2005 21:09 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
twist Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/09/2002
Postów: 6258
Skąd: Rzeszów
Quote:

A moim zdaniem moze Kaczynski nie jest czlowiekiem medialnym, ale zalezy mu na zwylych, sredniegio stanu ludziach a nie tylko na przedsiebiorcach jak Tusk. Zreszta osobioscie studiuje dziennie na BEZPLATNYCH Studiach i jestem z tego zadowolony. ....



capslockiem zaakcentowałes coś, co powinieneś szybko wyciąć Przede wszystkim biorąc pod uwagę to że ponoć studiujesz, pisanie takich głupot jest ciut niesmaczne. Jak skończysz bezpłatnie studiować, a zaczniesz pracować, poczujesz na własnej kieszeni znaczenie słowa, ktorego najwyrazniej nie do końca rozumiesz.

Quote:

I pomysl Tuska zeby byly platne jest wielkim nieporozumieniem. Koles doprowadzi do tego ze studia beda konczyc Ci na ktorych stac a nie Ci ktorzy an to praca i wiedza sobie zasluzyli. Doprowadzi to do tego ze za pare lat beda nami radzic kretyni ktorzy mieli bogatych tatusiow.



W rzeczywistości na "bezpłatnych" studiach lądują osoby, które spokojnie mogłyby je opłacić, a biedna zdolna młodzież i tak na dzień dzisiejszy zaciąga kredyty, żeby opłacać bardzo często płatne studia.

Do góry
#423213 - 12/10/2005 21:30 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Tetfol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/06/2002
Postów: 4641
Skąd: Tarnów
Quote:

Quote:

Jak TVN jest Gobelsowską telewizją to jak okreslisz telewizje TRWAM.


tak tylko porównaj fundusze, TVN ma ok. 20% udziałów w rynku i średnią widownie Faktów 3-4 mln, TVTRWAM ma 0,5% rynku i widownie kilkudziesieciu tysięcy osób (na marginesie odniosłem wrażenie że po 1 turze to środowisko złagodziło nieco swoje nastawienie do Tuska)



Niechodzi o udział w rynku. Twierdzisz, że TVN to gebelsowska telewizja bo manipuluje informacjami i ich przedstawianiem. To ja sie pytam skoro na podstawie sposobu prezentacji informacji nazywasz TVN gebelsowską telewizją to na jakie określenie zasługują TV Trwam i pozostałe media ojca Rydzyka.

Do góry
#423214 - 12/10/2005 21:38 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Nirtz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2003
Postów: 8098
ta telewizja jest podobnie stronnicza tylko promuje innego kandydata, można ją tez tak nazwać, tylko ze jednak udziały w rynku mają KOLOSALNE ZNACZENIE: gdy TVN zmanipuluje 100 osób i zniecheci do Kaczyńskiego, tak TVTRWAM zmanipuluje 1 osobę i zniecheci do Tuska, taka jest poprostu oglądalność;

jestem absolutnie przeciw jakimkolwiek szykanom i przeciw TVN i TVTRWAM, są to stacje prywatne i mają prawo głosic własne poglądy w tym polityczne, tylko niech nikt nie nazywa TVNu stacją bezstronną bo to kpina, nie jest delikatnie stronnicza, jest ordynarnie stronnicza, to niemal organ jednej z partii i jej kandydata

Do góry
#423215 - 12/10/2005 21:41 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Tetfol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/06/2002
Postów: 4641
Skąd: Tarnów
Chyba niepostawisz znaku równości pomiędzy propagandą Rydzykowych mediów a TVN.

Do góry
#423216 - 12/10/2005 21:48 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Muszę przyznać, że denerwuje mnie już to GŁUPIE GADANIE niektórych w tym temacie. Sugerują oni, że sondaże są fałszowane po to żeby manipulować wyborcami, a za sznurki pociąga przy tym ABW. Jest to po prostu śmieszne. Dla mnie rodzaj psychozy maniakalnej. Widzieć wszędzie spisek i jakichś "onych", jakichś "masonów" albo "agentów bezpieki" sterujących wszystkim spod ziemi. Nawet jak do władzy dojdą Wasi ludzie, każde niepowodzenie będziecie przpisywać jakiejś konspiracji, jakiemuś spiskowi, reinkarnacji Millera czy innego Oleksego, który wysiądzie z czarnej wołgi i naszcza Wam w nocy do mleka.

Zastanawiałem się trochę nad tym skąd się to bierze. Zadaje sobie pytanie czy jesteście aż tak głupi i łatwowierni żeby w to wierzyć i sami dajecie sobą manipulować (wpajanie wiary we wspólnego wroga, którego de facto nie ma - to przecież metoda sekt albo reżimów), czy właśnie chcecie manipulować innymi. A może po prostu macie słabość do literatury science-fiction a granica między fikcją a rzeczywistością jest u Was nie do końca ostra?

Wiadomo, że są dziennikarze i media mniej lub bardziej obiektywne i może wywoływać to różne frustracje, ale apeluję o zachowanie umiaru w wypisywaniu bzdur. Narażacie się już nie na śmieszność ale na politowanie.

Do góry
#423217 - 12/10/2005 21:50 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Nirtz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2003
Postów: 8098
nie postawie znaku równości, tak jak nie da sie postawić znaku równości między reprezentacją San Marino a reprezentacją Brazyli, mimo ze tu i tu sa piłkarze

fakt że media Rydzyka sączą swoja propagande-ideologie okrągły rok 24 godziny na dobę, a w TVNie mozna czasem usłyszec rozsądne głosy, ale prawdziwą "twarz" poznaje sie w sytuacjach skrajnych, takich jak teraz, TVN zamiast zachować wzgledną bezstronność (bo do konca nigdy sie nie da, dziennikarze tez maja swoje poglądy) poszła na całość, stała się organem jednego z kandydatów, w propagandzie sięgnęła poziomu mediów ojca Rydzyka, tak więc w tej chwili są na równym poziomie, to co ich rózni to nieporównywalnie wieksze możliwości oddziaływania TVNu

Do góry
#423218 - 12/10/2005 22:02 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
JiroJiro Offline
1

Meldunek: 21/05/2003
Postów: 5189
Skąd: niestety jeszcze EU
Quote:

Chyba niepostawisz znaku równości pomiędzy propagandą Rydzykowych mediów a TVN.




Oczywiście że nie można postawić znaku równości porównując propagandę : 'Rydzykowe' media << TVN


TVN zaczyna mnie już denerwować, jak dalej będą się tak starać to do końca tygodnia Tusk będzie miał u nich około 120% poparcia.

Do góry
#423219 - 13/10/2005 06:00 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Tetfol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/06/2002
Postów: 4641
Skąd: Tarnów
Quote:

nie postawie znaku równości, tak jak nie da sie postawić znaku równości między reprezentacją San Marino a reprezentacją Brazyli, mimo ze tu i tu sa piłkarze

fakt że media Rydzyka sączą swoja propagande-ideologie okrągły rok 24 godziny na dobę, a w TVNie mozna czasem usłyszec rozsądne głosy, ale prawdziwą "twarz" poznaje sie w sytuacjach skrajnych, takich jak teraz, TVN zamiast zachować wzgledną bezstronność (bo do konca nigdy sie nie da, dziennikarze tez maja swoje poglądy) poszła na całość, stała się organem jednego z kandydatów, w propagandzie sięgnęła poziomu mediów ojca Rydzyka, tak więc w tej chwili są na równym poziomie, to co ich rózni to nieporównywalnie wieksze możliwości oddziaływania TVNu



Chyba żarty sobie robisz. TVN i Imperium Rydzyka na jednym poziomie? To co wyprawia Rydzyk i jego media nieda się porównać do żadnych mediów. Twierdzisz że znaczenie mediów rydzyka ma taką siłe jak w piłce San Marino a TVN jak Brazylia. NO sory ale z tym także niemożna się zgodzić bo to bzdura. Skoro Rydzyk ma taki nikły wpływ to niby dlaczego pan profesor Maciej Giertych na rozkaz Rydzyka wycołał się z wyborów prezydenckich kiedy ojciec dyrektor zagroził mu że niedostanie LPR wsparcia od jego mediów w wyborach samorzadowych. Niby jakim cudem wogule nieznana partia zdobyła w wyborach parlamentarnych bodajże ok 8% w 2001 roku? No kto tą partię wtedy lansował?? Poziomu propagandy w mediach ojca Rydzyka niemożna porównać do żadnych poważnych mediów na pewno nie do TVN. Znak równości to możesz postawić z tygodnikiem NIE lub Trybuną. Choć sam niejestem pewny czy te dwa lewicowe pisam upadły tak nisko żeby mozna je porównuwać z Imperium Rydzyka.

Do góry
#423220 - 13/10/2005 06:27 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Quote:

Muszę przyznać, że denerwuje mnie już to GŁUPIE GADANIE niektórych w tym temacie. Sugerują oni, że sondaże są fałszowane po to żeby manipulować wyborcami, a za sznurki pociąga przy tym ABW. Jest to po prostu śmieszne. Dla mnie rodzaj psychozy maniakalnej. Widzieć wszędzie spisek i jakichś "onych", jakichś "masonów" albo "agentów bezpieki" sterujących wszystkim spod ziemi. Nawet jak do władzy dojdą Wasi ludzie, każde niepowodzenie będziecie przpisywać jakiejś konspiracji, jakiemuś spiskowi, reinkarnacji Millera czy innego Oleksego, który wysiądzie z czarnej wołgi i naszcza Wam w nocy do mleka.

Zastanawiałem się trochę nad tym skąd się to bierze. Zadaje sobie pytanie czy jesteście aż tak głupi i łatwowierni żeby w to wierzyć i sami dajecie sobą manipulować (wpajanie wiary we wspólnego wroga, którego de facto nie ma - to przecież metoda sekt albo reżimów), czy właśnie chcecie manipulować innymi. A może po prostu macie słabość do literatury science-fiction a granica między fikcją a rzeczywistością jest u Was nie do końca ostra?

Wiadomo, że są dziennikarze i media mniej lub bardziej obiektywne i może wywoływać to różne frustracje, ale apeluję o zachowanie umiaru w wypisywaniu bzdur. Narażacie się już nie na śmieszność ale na politowanie.




Zorro mimo ,że jesteśmy po przeciwnych stronach światopoglądowych , to na podstawie wypowiedzi na tym forum,uważam Cię za inteligentnego człowieka , dlatego też , musisz chyba rżnąć głupa pisząc coś takiego , dziecko by spostrzegło , że sondaże w tym kraju są manipulowane , widzisz ja nie odnoszę się do tego,że nimi manipulują żydzi masoni, ABW, wywiady bo po prostu nie mam 100% pewności czy tak jest , więc nie będę o tym szerzej pisal , bo opinia jest jak dupa..... , natomiast mogę Ci łatwo udowodnić sam fakt manipulacji sondażami , pomijając milczeniem , kto za tym stoi ( dla jednych bedą to żydzi i masoni ,dla jeszcze innych Rydzyk , dla mnie zaś napomknę jednak tylko - "grupa trzymająca władzę )

OSTATNIE SONDAŻE PRZEDWYBORCZE A WYNIKI WYBORÓW PREZYDENCKICH

PGB CBOS PBS GFK OBOP PKW
DATA: 4-5 1-3 7 7 7 10 (PAZDZIERNIK 2005)
Metr PAP GW TVN Fakt
opol

Tusk 32 40 40 42 44 36
Kaczynski 31 35 34 31 30 33

Roznica
Tusk
Kaczynski: 1 5 6 11 14 3

Blad: 2 2 3 8 11

Miejsce: 1 2 3 4 5

Źródło www.polskieradio.pl

Jak wynika z Tego zestawienia najbardziej zakłamany jest TNS-OBOP, powiązany zresztą kapitałowo z dvorakową TVP Problem w tym, że w cywilizowanych krajach kiedy jakiś ośrodek rąbie się o > 4% to żadne szanujące się medium nie zamówi już u takich ściemniaczy niczego. A jako, że Polka takim krajem jeszcze nie jest i długo nie będzie, to i mamy to co mamy.
Na miesiąc przed wyborami drukuje się figurantowi wynik zawyżony o jakieś 15-20%. Pozniej sonduje się czy ta wrozba się samonakręci, tj. czy lud zaskoczy. Jeśli nie, a szczęśliwie samoświadomość jest u nas coraz większa - rowna się do nastrojow rzeczywistych, zbliżając się do nich wlasnie na 4-8%, żeby zupełnie nie stracić wiarygodności (na warunki polskie), w krajach cywilizowanych (te 4-8%) są oczywiście też nie do przyjęcia .

Kto za tym stoi i dlaczego tak jest , pominę to miczeniem , o czym wspomninałem wyżej

POZDRAWIAM
ELDORADO

Do góry
#423221 - 13/10/2005 07:21 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Timi Offline
member

Meldunek: 08/08/2005
Postów: 143
Skąd: Kraków
Quote:

dziwi mnie ze Kaczyński nie bojkotuje TVN-u tak jak zbojkotował dzisiaj Wprost, przecież skala oszczerstw i stronniczości jest podobna, ale to telewzja ogladana przez miliony ma duzo wieksza siłę oddziaływania; jak pamiętam to podobnie zachowywała sie TVP za czasów rządu Buzka ręcznie strerowana przez Millera;
dzisiaj na początku Faktów zaprezentowano "sondaż" telefoniczny (czyli w Polsce ZUPEŁNIE niewiarygodny) w którym Tusk ma już ponad 60% glosów, przypomne tylko że w ostatni dzien przed cisza przed 1 turą ich "sondaz" pokazywał 11 % przewage Tuska, skończyło się na 3%(gdyby wyb. byly dzis Tusk może minimalnie by wygrał), a w wieczór wyborczy wyb. parl. prowadzący mało się nie popłakali i przez dobra godzine bełkotali że PO może jeszcze dogonić PiS itd. itp. mozna pisac o tej telewizji

PRECZ Z TA GOBELLESOWSKĄ TELEWIZJĄ TVN




Rzeczywiście dobrze to świadczy o kandydacie na prezydenta, jeżeli bojkotuje poczytną gazetę... heh nie jestem w sztabie Kaczyńskiego, więc nie mój problem.
Jeżeli chodzi o stronniczość stacji telewizyjnych, to proszę pokaż mi jakąś stację w innym kraju która jest w pełni obiektywna (nawet w stanach główne telewizje informacyjne nie kryły swoich sympatii podczas wyborów).
Jeżeli TVN Ci nie pasuje, to proponuję Polsat, ta telewizja z "pewnością" prezentuje obiektywny obraz świata.
Co do sondażu, fakt, że tego rodzaju badanie nie jest reprezentatywne, ale pragnę zwrócić Ci uwagę, że zostało powiedziane na początku materiału, że jest to sondaż telefoniczny.
Pozdrawiam

Do góry
#423222 - 13/10/2005 07:24 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Nirtz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2003
Postów: 8098
Quote:

Jak wynika z Tego zestawienia najbardziej zakłamany jest TNS-OBOP


niedawno czytałem porównania poprzednich wyborów i referendów i też im wyszło że najbardziej zakłamany jest TNS-OBOP, z tym że ten ośrodek ma resztki tzw. przyzwoitości i na dzien przed cisza publikuje sondaże zbliżone do rzeczywistości, natomiast niejaka Gfk Polonia (pierwszy raz usłyszałem o tym przed tymi wyborami) drukuje dla TVNu najbardziej absurdalne "sondaże" do ostatniego momentu (w zeszły piatek Tusk mial 11% przewagi (42%-31%, błąd max. 3% ), wyniki rzeczywiste to 3% (36%-33%)), mozna przypuszczać że ośrodek ów jest stowrzony specjalnie na wybory dla manipulacji TVNu, nie muszą dbać o reputacje, mogą do końca wmawiac ludziom że "ziemia jest płaska";)
nie ustane w mojej prywatnej wojnie przeciw TVN przynajmniej do wyborów, może otworzy to niektórym oczy na tą karykaturę telewizji

Do góry
Strona 8 z 56 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 55 56 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, VVega, Akhu, Sensei, 11kera11, pacyfista, alfa, Irek, wHiTe_StAr), 3985 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45078 Tematów
5588226 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14