Strona 22 z 56 < 1 2 ... 20 21 22 23 24 ... 55 56 >
Opcje tematu
#423483 - 18/10/2005 20:50 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Nirtz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2003
Postów: 8098
na tvnie w Teraz My wystepuje Jarucka: "Pan marszałek Cimoszewicz jest osobą całkowicie aseksualną... jest dla mnie za stary"

Do góry
Bonus: Unibet
#423484 - 18/10/2005 21:03 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Pani Małgorzata Tus w programie "Prosto w oczy":

"Porażka jest częścią życia i trzeba umieć sobie z nią radzić, dlatego trzeba będzie sobie z nią poradzić w przypadku porażki".


Do góry
#423485 - 18/10/2005 21:04 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Rzecz jasna "Tusk" a nie "Tus".

Do góry
#423486 - 18/10/2005 21:22 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Tetfol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/06/2002
Postów: 4641
Skąd: Tarnów
Quote:

na tvnie w Teraz My wystepuje Jarucka: "Pan marszałek Cimoszewicz jest osobą całkowicie aseksualną... jest dla mnie za stary"



No przynajmniej można było się w tym prohramie dowiedzieć o dupowłastwie Kamińskiego w TV Trwam. Porównując Polskę solidarną z liberalną używa słowa chrześcijańska solidarność. No aż takiego lizania dupy wyborcom to się niespodziewałem. A gadka o karcie kredytowej przy wzywaniu karetki to juz poniżej jakiegokolwiek poziomu poprostu żałosne.

Do góry
#423487 - 18/10/2005 21:44 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Nirtz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2003
Postów: 8098
to teksty na użytek kampanii, bardzo chętnie wypowiadane gdy w studiu nie ma kogos z obozu przeciwnego, to samo mozna powiedziec o Protasewiczu ktory mowił że Kaczyński wydaje kase na nowe skórzane fotele zamiast na umierajacych ludzi, w ogóle cała rozmowa była toczona z usmiechem na ustach, bez jakiejś specjalnej zajadlości jaki mają niektórzy zwolennicy Tuska na tym forum (akurat nie mówię tu o Tobie)

Do góry
#423488 - 18/10/2005 22:32 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Conrad Online   pogodnie
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Bzyku, u mnie słowo beton padło po tym jak się oburzyłeś na formułe Kaczyński+Rydzyk+Lepper. Do tego (chyba w desperacji znalezienia kontrargumentu...) starałeś się to porównać do Tusk plus Miller czy/i Kwaśniewski, ale jak Tetfol słusznie zauważył... Tusk wcale tego poparcia nie szukał. A Kaczyński niestety (co go definitywnie dyskwalifikuje w moich oczach) czynnie łączy się z Radiem Maryja oraz Samoobroną. I tu ponownie słowo beton ma zastosowanie, bo jak by Tusk czy PO tak postąpiło to ja bym od razu się od nich odciął i z pewnością bym nie oddał na nich głosu. Ale jak widać "beton" PiSu i Kaczora jest znacznie twardszy...

Nirtz jak widać się nabiera na jakąś bajkę Ziobry w tygodniu przedwyborczym bo tak naprawdę tego typu historyjki są próbą łapania naiwnego elektoratu.

Rysio, Eldorado, JiroJiro... jak widać jednym chórem śpiewacie z Ojcem Rydzykiem o jakiś żydokomunomasonerii, ale ta śpiewka jest stara jak świat i ma za zadanie prać mózgi tępym słuchaczom Radia Maryja a nie błyskotliwym hazardzistom. Zobaczcie co teraz robicie. Wspieracie człowieka, który wchodzi w dupę Lepperowi i za jego poparcie głosi nawet jego hasło "Balcerowicz musi odejść". Czy tak żenująca postać ma Was reprezentować jako Prezydent RP? Człowiek, który robi sojusz z Samoobroną i Ojcem Rydzykiem?

Jeśli chodzi o Geremka to jest to dość wybitna postać, która zawsze działała w interesie Polski tak więc w tym przypadku zarzucanie mu stronniczości ze względu na pochodzenie żydowskie jest absurdem wynikającym z braku wiedzy. Jako minister spraw zagranicznych był kiedyś w Nowym Jorku gdzie został "napadnięty" przy mikrofonie przez jakąś wredną grupę ekstremistów żydowskich, którzy nie potrafili zadać żadnych inteligentnych pytań tylko zaczepiali go tekstami typu "Co Pan zamierza zrobić z tym antysemityzmem w Polsce?!?". Na to Geremek inteligentnie odpowiedział: "jak w Izraelu ministrem spraw zagranicznych będzie Katolikiem, a ojciec premiera Izraela będzie także Chrześcijaninem, to wtedy porozmawiamy o antysemityźmie w Polsce". Po prostu genialnie to zrobił. Techniczny knockout w I rundzie.

Z Amkwishem się zgadzam także co do Olszewskiego. Ten człowiek był jedną wielką pomyłką, nie tylko jako potencjalny premier (oj pożal się Boże...), ale także jako prawnik... bo w całej swojej "karierze" prawniczej NIGDY nie wygrał ani jednej sprawy, LOL! Na całe szczęście nie stworzył rządu z takimi "Talibami" jak Macierewicz czy Janowski. Z Amkwishem nie zgadzamy się natomiast co do osoby Jadwigi Staniszkis. Dla mnie potrafi pokazać kompletny brak kompetencji jesli chodzi o jej opinie i przemyślenia, bazując nawet całe swoje tezy na prostej pomyłce gdzie ktoś zrobił zwyczajny błąd w dacie i zamiast napisać okres 2 lat napisał okres... 12 lat. Niestety Staniszkis całą swoją polemikę bazowała nawet na takich rażących błędach (choć ewidentnie było coś nie tak na pierwszy rzut oka) co ją zdyskwalifikowało w moich oczach jako osobę uczoną i mogącą poważnie analizować wydarzenia. To tylko takie 2 grosze z mojej strony, bo wcześniej ją mocno ceniłem.

Jeśli chodzi natomiast o osobę, której słowa i opinie uważam za złoto to jest nią Zbigniew Brzeziński, były doradca prezydenta USA Jimmy'ego Cartera do spraw bezpieczeństwa narodowego. Jest to praktycznie jedyna osoba, której w pełni ufam i której zdanie przyjmuję zawsze jako właściwą drogę. Jest to po prostu człowiek z najwyższej półki.

Na zakończenie musze wskazać na najbardziej mylące zdanie w tym temacie w ostatnich godzinach, i tutaj nagroda dla JiroJiro za "Donald 'Chorągiewka' Tusk". Co jak co, ale to Kaczyński i PiS podczas wyborów (od parlamentarnych po prezydenckie) przeszli przez całe polityczne spektrum. Zaczęli jako mocna prawica, a skończyli z postulatami godnymi PZPRu.

Do góry
#423489 - 18/10/2005 22:33 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Conrad Online   pogodnie
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Quote:

No przynajmniej można było się w tym programie dowiedzieć o dupowłastwie Kamińskiego w TV Trwam. Porównując Polskę solidarną z liberalną używa słowa chrześcijańska solidarność. No aż takiego lizania dupy wyborcom to się niespodziewałem. A gadka o karcie kredytowej przy wzywaniu karetki to juz poniżej jakiegokolwiek poziomu poprostu żałosne.




Tetfol, w 100% zgadzamy się. Dokładnie tak samo myślę.

Do góry
#423490 - 19/10/2005 01:05 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
domin Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/08/2002
Postów: 1624
Skąd: Nowy $ącz
Oj Conrad Conrad nawet pani Staniszkis jest beee czyżby dlatego, że oficjalnie popiera PIS w wyborach i kto na tym forum reprezntuje betonowe stanowisko
Co do dupowłastwa Kamińskiego to to samo można powiedzieć o Protasiewiczu czy też innych sztabowcach PO z tym, że zamiast telewizji wybierają oni radio czy też udzielają wywiadów równie stronniczej prasie

Do góry
#423491 - 19/10/2005 05:31 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
domin Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/08/2002
Postów: 1624
Skąd: Nowy $ącz
"TNS OBOP: Tusk-Kaczyński 54:46
Lech Kaczyński jest coraz bliżej Donalda Tuska, wynika z najnowszego sondażu TNS OBOP dla "Faktu". W przeprowadzonym we wtorek badaniu lider PO uzyskał 54 procent głosów poparcia, a jego rywal z PiS - 46 procent. W ciagu ostatnich trzech dni Lech Kaczyński zmniejszył dystans do Donalda Tuska aż o 6 punktów".

to dopiero początek

Do góry
#423492 - 19/10/2005 05:33 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Witam

Echh nie chce się już toczyć z niektórymi osobami polemik w tym temacie,dlaczego? - "każdy tępy i nietępy hazardzista" wie dlaczego

Wróćmy do faktów,
Największemu ściemniaczowi czyli TNS OBOP znowu spadło poparcie dla Tuska wg tej Dvorakowej sondażowni to osiem punktów , w ciągu dwóch dni więc różnica u nich stopniała o całe 6 punktów procentowych, ciekawe dlaczego

Do góry
#423493 - 19/10/2005 06:02 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
JKM o II Turze
super tekst do poczytania
POZDRAWIAM

Do góry
#423494 - 19/10/2005 06:41 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Nirtz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2003
Postów: 8098
tak, a jutro powinno byc 57-43, to jeszcze minimalnie za malo zeby wygrac, ale przy wygranych debatach w czwartek i piątek oraz maksymalnej mobilizacji możemy jeszcze te wybory wygrac

Do góry
#423495 - 19/10/2005 06:47 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Conrad Online   pogodnie
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
"Jeśli PiS-owcy nie oddadzą federastom z PO Ministerstwa Spraw Zagranicznych ani MSW - a jawnie to deklarowali - to p. Tuska jako prezydenta jakoś da się przeboleć. Nie zaszkodzi - a przynajmniej będzie bardziej reprezentacyjny... Natomiast gdyby rządy objęła koalicja PiS-PSL-Samoobrona-SLD - to p. Tusk byłby jedyną zaporą przed ich gospodarczymi pomysłami (słowo daję: myślałem, że p. Kaczyński tak gada tylko dla przeciągnięcia lewicowego elektoratu - ale teraz widzę, że On tak na serio!). Więc plułbym sobie w brodę, gdybym przyczynił się do Jego klęski!!"
----------

Jeśli wieżyć słowom JKM to jego ludzie powinni się mobilizować i ratować Polskę przed Kaczorami...

Do góry
#423496 - 19/10/2005 06:52 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Conrad Online   pogodnie
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Kiedy są debaty? Jutro w TVN a w piątek w TVP?

Nie mogę się doczekać tych debat (tradycyjnie Kaczor dostanie po nosie... czy raczej po dziobie). Mam nadzieję, że Tusk będzie mocno atakował te ciągłe kłamsta Kaczyńskiego i robienie idiotów z Polaków ("oooo, przy zamawianiu karetki pogotowia przygotuj numer karty kredytowej", LOL!).

Do góry
#423497 - 19/10/2005 06:55 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Conrad Online   pogodnie
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Bzyku, wszystkiego najlepszego!

Do góry
#423498 - 19/10/2005 06:58 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Nirtz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2003
Postów: 8098
debaty są: w czwartek 22.10 na TVN i piatek 20.15 na TVP, debaty kończyły sie zwykle w okolicach remisu, ale ostatnią (u T.Lisa) zdecydowanie wygrał Kaczyński i to potwierdzają nawet bardziej umiarkowani zwolennicy Tuska

Do góry
#423499 - 19/10/2005 07:28 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Nirtz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2003
Postów: 8098
na miejscu sztabu Kaczyńskiego szybko zmontowałbym reklamówke wyborczą pokazującą jakie "autorytety" popierają Tuska ze szczególnym uwzglednieniem Urbana i Millera i wyemitował to kilkanascie razy w porze najwiekszej oglądalności, oczywiscie sztab Tuska podniósłby od razu lament o brudnej kampanii, dołączyłyby do tego media i cała operacja mogłaby sie nie powieść, tymczasem taka kampania JEST NORMĄ we wszystkich państwach Zachodu, gdybysmy mieli normalne media a nie takie jakie mamy to taka operacja mialaby bardzo duze szanse powodzenia: Kaczyński ma wiecej twardego elektoratu niż Tusk (potwierdza to nawet sonda w innym temacie na tym forum), tak wiec rzekomo czarna kampania przeciw Tuskowi nie zniechęciłaby wyborców Kaczyńskiego, a mogłaby "otworzyc oczy" niepewnemu elektoratowi Tuska (a to moze byc nawet 60% jesgo obecnych zwolenników)

Do góry
#423500 - 19/10/2005 08:44 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
NIrtz -> Tobie proponowalbym pobudke, komuny juz nie ma, nie zauwazyles?? wszystkie media sa "bee" bo wujek Kaczynski jest w nich oczerniany, pokazywany jako paszczur z epoki krola Cwieczka, Boze czlowieku zlituj sie, obiecalem sobie ze nie bede juz tutaj zabieral glosu ale jak czytam Twoje wzpowiedzi...
ja nie neguje ze masz swojego kandydata, chwala Ci za to ale nie zachowuj sie jak dowodca jednej z Bojowek Moherowych Beretow, wszyscy po za Twoim ulubiencem sa zli, a wujek Kaczynski jest cacy

wykorzystam ze temat jest poczytny:
Bzyku, duzo , duzo , duzo , Wszystkiego najlepszego

Do góry
#423501 - 19/10/2005 09:02 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
hpc Offline


Meldunek: 06/07/2001
Postów: 4739
Skąd: warszawa
witam
właśnie rozpoczynają się inauguracyjne obrady Sejmu.
Tu też będzie trochę kampanii.
Żal mi trochę tych co postawili wszystko na Tuska za 1,34
Już nie ma jak z tego uciekać.
Alk głowa do góry, cuda się zdarzają. Może Wam jakoś wejdzie fuksem.
Ciekawe kogo poparł by JPII.
Myślę sobie że wiem.
pozdrawiam

Do góry
#423502 - 19/10/2005 09:03 Re: Wybory Prezydenckie - II Tura
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Dzięki za życzenia

Ja też czekam na te debaty ale nie po to, aby zobaczyć kto dostanie po dziobie, ale kto ma coś konkretniejszego do powiedzenia.

Te sondaże zaczynają działać tak samo - najpierw utrwalają wśród wyborców przekonanie, że Tusk ma dużą przewagę, jest lepszy i wygra - a dopiero na ostatnią chwilę zbliżają się do faktycznego stanu. W końcu muszą się zbliżyć, żeby nie wyszło że pomylili się o 10% lub więcej. A tak na ostatni dzień dadzą Kaczyńskiemu 50% i sondażownie będą "kryte" - ostatnie badanie będzie w granicach błędu statystycznego.
A że 20 poprzednich nie było - kto by się takimi detalami przejmował.

Identyczna sytuacja była w wyborach parlamentarnych i 1 turze. Tak będzie też teraz.

Quote:

Jeśli wieżyć słowom JKM to jego ludzie powinni się mobilizować i ratować Polskę przed Kaczorami...




A na końcu JKM zniechęca ludzi do głosowania tymi jakże prawdziwymi słowami:

Ja tylko przypominam, iż szansa, że głos Kowalskiego zdecyduje o wyniku wyborów, jest 14 000 razy mniejsza niż szansa, że Kowalski, idąc do urny, wpadnie pod samochód. Więc nie wiem, czy warto ryzykować.

Do góry
Strona 22 z 56 < 1 2 ... 20 21 22 23 24 ... 55 56 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, akagi, rafal08, Conrad, 11kera11, igea23), 3591 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24777 Użytkowników
97 For i subfor
45097 Tematów
5591484 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14