Strona 10 z 14 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 13 14 >
Opcje tematu
#432516 - 14/03/2006 12:22 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
kobo Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2004
Postów: 390
Skąd: jawor
14 marzec 2006
-- zalegle mecze --




Second Division(3 szkocka)

Forfar v Raith
Gretna v Stirling Albion
Partick v Dumbarton



Third Division (4 szkocka)

Arbroath v Queens Park
East Stirling v Cowdenbeath
Elgin v Berwick


Edited by Formic (14/03/2006 18:07)

Do góry
Bonus: Unibet
#432517 - 14/03/2006 13:49 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
kobo Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2004
Postów: 390
Skąd: jawor
witam serdecznie

ciezki dzien, nic nie przychodzi do glowy...

Forfar v Raith
w tym spotkaniu spotkaja sie druzyny z srodka tabeli, aczkolwiek Forfar musi jeszcze powalczyc o spokojny byt poniewaz maja tylko 4 pkt przewagi nad strefa spadkowa. Patrzac na statystyki zauwazylem ,ze druzyna gospodarzy zdobywa punkty na wlasnym stadionie. Patrzac dalej na staty pod katem bezposrednich spotkan z druzyna Raith to tutaj widzimy, ze to raczej Forfar wie jak osiagac sukces w tych potyczkach. Opierajac sie ponownie na statach widzimy, ze to Raith w ostatnich meczach lepiej sie prezentuje:w pieciu potyczkach 8 pkt, ale gospodarze tylko o 2 pkt mniej, ale sa bez remisu w tych pieciu spotkaniach...Hmmm, wiec moze warto sprobowac zagrac remis w dzisiejszym spotkaniu? Patrzac na sklady to sily wyrownane...no remis jak w morde Dodam jeszcze, ze moja pierwsza mysl gdy zobaczylem oferte to Raith... ale osobiscie odpuszczam...

Gretna v Stirling Albion
to samo co pisalem w sobote, z tym , ze mozna zauwazyc jak waznym graczem dla Gretny jest Tosh, dzisiaj tez nie wystapi. Jaki wynik ? Nie wiem czy Gretna pozwoli sobie na druga z rzedu strate punktow. Osobiscie watpie.

Partick v Dumbarton
Druzyna gospodarzy potrzebuja zwyciestwa, druzyna gosci walczy o utrzymanie. Druzyna gospodarzy od konca stycznia nei wygrala, bedzie to chyba z siedem kolejnych spotkan, druzyna gosci w sobote ostro walczyla z Peterhead. Proawdzili 2 do 0 by jednak przegrac mecz w stosunku 2 do 3.Gospodarze musza uciekac przed goniacym Stirlingiem i taki mecz jak ten dzisiejszy nalezy wygrac, bo pozniej Partick ma ciezkie spotkania. Dumbarton rozpaczliwie szuka punktow w kazdym meczu, wiec tanio skory nie sprzeda. Mysle, ze mecz bedzie na styku, ale to druzyna gospodarzy jest silniejsza i to ona wyjdzie z tej potyczki zwyciesko.

o pozostalych meczach krotko:
Arbroath v Queens Park
obie walcza o strefe barazowa, mysle, ze mecz bedzie wyrownany, na styku. Gospodarze wygrywajac swoj mecz zbliza sie na odleglosc jednego punktu do swoich przeciwnikow.Arbroath w swoich ostatnich pieciu meczach w domu bilans imponujacy 4 zwyciestwa i 1 porazka. Mam wrazenie, ze nie przegraja tego meczu.

East Stirling v Cowdenbeath
Goscie przegrali w sobote mecz z Berwick 1 do 0. I jest to faworyt tego dzisiejszego spotkania, ale dla mnie kurs za maly jak na mecz wyjazdowy. Gospodarze beda chcieli poprawic swoja zdobycz punktowa z zeszlego sezonu (22 pkt wtedy zdobyli) Goscie dzisiejszego spotkania raczej spokojni o PO. Remisik moze wpasc. Nie ruszam

Elgin v Berwick
A tu Elgin mnie kusi, ze nie przegra Po prostu

to tyle ode mnie
powodzenia i gl


Edited by Formic (14/03/2006 18:05)

Do góry
#432518 - 14/03/2006 15:30 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
kobo z tego co kojarze to Cowdenbath ma o co walczyc bo dwa miejsca daja szanse na gre w division two wiec o slabej motywacji nie ma mowy
Kurs napewno adekwatny do formy obu zespolow

Do góry
#432519 - 14/03/2006 16:49 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
Formic Offline
old hand

Meldunek: 28/07/2003
Postów: 813
Skąd: Warszawa
Witam,
Po pierwsze to muszę powiedzieć, że serce roście, gdy widzę, jak pięknie trzymasz przy życiu ten temat Kobo. Szacunek. Ja od jakiegoś czasu mam podwojone obowiązki i moja aktywność w "Szkockiej..." ogranicza się jedynie do wypełniania moderatorskiego obowiązku pilnowania tutaj porządku. No ale ad rem :

Gretna - Stirling Albion
Co do tego meczu to nie przeceniałbym aż tak bardzo roli Tosh'a dla górniczej jedenastki. Pamiętajmy, że tam w kadrze jest przynajmniej 25 równorzędnych piłkarzy (ale tak na prawdę równorzędnych) i jeśli nie zagra jeden, to jest przynajmniej 1-2 dwóch godnych następców. Tak więc ten Tosh (chociaż oczywiście wyróżniający się zawodnik) nie ma decydującego wpływu na wyniki Gretny. A że przegrali z Mortonem, no cóż po pierwsze Morton to na prawdę solidna ekipa, a po drugie nikt nie wygrywa non stop. Barcelona, czy Chelsea też czasami przegrają (moja Legia też ). Dzisiaj nie sądzę, żeby stracili drugi raz z rzędu punkty, ale jednak uważam, że ten Stirling nie jest aż tak słaby, jak na to wskazują kursy. Od dłuższego czasu prezentują w miarę równą formę, mają paru solidnych grajków i zaliczają się do czołówki ligi. Dla mnie za mały kurs i nie gram, choć oczywiście faworyt jest jeden.

East Stirling - Cowdenbeath
Nie przesadzajmy. ES to jednak ES i takie drużyny jak Cowdenbeath są jakby na nieco innym poziomie. Jak dla mnie spokojne zwycięstwo gości w tym pojedynku. Chociaż po raz kolejny kursy w granicach 1.40 na wyjazdowe zwycięstwo nie porażają, to jednak jak dla mnie warto się skusić.

Partick Thistle - Dumbarton
Tutaj to chyba wpadła Ci Kobo jakaś mała literówka, bo z całym szacunkiem dla sympatycznej drużyny Dumbarton, ale o awansie to oni mogą jedynie marzyć. Prędzej niestety widmo spadku zajrzy im w oczy. Z kolei Thistle to, oprócz Gretny i Mortonu, najlepiej poukładany klub w Division Two. Dodatkowo mający za sobą najliczniejszą widownię. Myślę, że na koniec sezonu zajmą trzecie miejsce (zgodnie z przewidywaniami przedsezonowymi) i takie mecze jak dziś powinni wygrywać. Wszystko wygląda ładnie i wydaje się, że zwycięstwo prawie pewne, ale jednak Thistle to dosyć chimeryczna drużyna, która lubi sprawić niemiłego psikusa. Dzisiaj jednak powinni wreszcie odnieść zwycięstwo po czterech kolejnych ligowych meczach bez kompletu punktów na ich koncie.


Reszta meczy mglista i nieciekawa z bukmacherskiego punktu widzenia.

To tyle ode mnie, komentarze i inne spojrzenia mile widziane.
Pozdrawiam

Do góry
#432520 - 14/03/2006 16:56 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
Formic Offline
old hand

Meldunek: 28/07/2003
Postów: 813
Skąd: Warszawa
Quote:

kobo z tego co kojarze to Cowdenbath ma o co walczyc bo dwa miejsca daja szanse na gre w division two wiec o slabej motywacji nie ma mowy
Kurs napewno adekwatny do formy obu zespolow




Hagi co do Twoich wątpliwości to zasady awansów i spadków (w tym także baraży) bardzo wnikliwie opisał Kobo na poprzedniej podstronie, a ja chyba dwie albo trzy podstrony wcześniej. Przejrzyj sobie, a wszystko stanie się jasne

Pozdrawiam

Do góry
#432521 - 14/03/2006 17:25 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
kobo Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2004
Postów: 390
Skąd: jawor
Quote:

Druzyna gospodarzy potrzebuja zwyciestwa, druzyna gosci walczy o awans.




Faktycznie, moje roztargnienie dzisiejszego dnia dalo znac o sobie, oczywiscie, ze nie chodzi tu o awans a o utrzymanie. Prosze Formicu o poprawienie tej malutkiej literoweczki

a ja dodam, ze temat z Cowenbeath jest juz nieaktualny bo mecz ten jest odwolaty tak samo jak i:
Forfar v Raith
Gretna v Stirling Albion

przyczyna ta sama: zima, ktora chce nas wykonczyc psychicznie przynajmniej mnie

Do góry
#432522 - 14/03/2006 21:29 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
wiszo Offline
newbie

Meldunek: 30/12/2005
Postów: 45
mam pytanie: na kiedy przelozyli mecz gretny???

Do góry
#432523 - 17/03/2006 10:23 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
kobo Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2004
Postów: 390
Skąd: jawor
18-19 marzec 2006


Scottish Premier

Aberdeen v Livingston
Kilmarnock v Falkirk
Motherwell v Hibernian


Niedziela 19 marzec 2006
Hearts v Rangers




First Division (2 szkocka)

Airdrie v Hamilton
Brechin v Ross County
Clyde v St Mirren
Dundee v St Johnstone
Queen of South v Stranraer




Two Division(3 szkocka)

Alloa v Morton
Ayr v Raith
Dumbarton v Forfar
Partick v Gretna
Peterhead v Stirling Albion




Third Division (4 szkocka)

Albion Rovers v Elgin
Arbroath v Berwick
East Fife v Stenhousemuir
East Stirling v Queens Park
Montrose v Cowdenbeath

Do góry
#432524 - 18/03/2006 09:54 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
kobo Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2004
Postów: 390
Skąd: jawor
witam serdecznie

gdy zojawila sie oferta to pierwszy ruch oka byl szukaniem spotkania druzyny Queen of South i na tej potyczce skupilem swoja uwage.

Queen of South v Stranraer

W tym spotkaniu biore czysta jedyneczke. Juz troszeczke napialem o druzynie gospodarzy i powtarzanie sie nie ma zbytniego sensu. Dodam, ze ostatni mecz z St.Mirren przegrali dosc pechowo. Bramka wpadla w ostatniej minucie meczu podczas ogromnego zamieszania pod bramka...widzialem bramke i powiem ,ze chlopaki pechowo stracili punkty. Dzisiaj lokalne derby. Patrzac na staty to pojedynki pomiedzy tymi druzynami byly wyrownane, ale to bylo kiedys terazniejszosc jest inna. Gospodarze graja zdecydowanie lepiej i by marzyc o utrzymaniu sie w lidze to takie spotkanie jak to nalezy wygrac biorac pod uwage fakt, ze goscie tego spotkanai ostatnio bardzio cieniuja. W pieciu ostatnich meczach zdobyli tylko jeden punkt. Dla mniej odwaznych proponuje 1X.

Brechin City v Ross County

Tutaj krotko. Gospodarze straszna slabizna. Pogodzeni ze spadkiem. Goscie ostatnio na fali. W ostatnich 5 spotkaniach nie przegrali meczu, ale dwa ostatnie zakonczyly sie remisami. Mysle, ze dzisiaj sie przelamia i zdobeda komplet punktow. Oczywiscie dla bezpieczenstwa mozna podeprzec remisem.

pozostale mecze raczej trudne do wytypowania. Powiem tylko, ze intuicja podpiwada mi iz Clyde nie przegra swojego spotkania, ale to tak na marginesie.

Dumbarton v Forfar

Mysle, ze Dumbarton nie przegra tej potyczki. Dla nich rowniez jest to potyczka o byt w lidze. Ostatnie spotkania w ktorych nie zdobyli punktow byly potyczkami z solidnymi druzynami ligii(Partick i Peterhead). Na wlasnym stadionie sa mocni o czym swiadczy fakt pokonania druzyny Stirling 3 do 2 oraz niedawna potyczka ze wspomnianym Peterhead wktorej ulegli 2 do 3 prowadzac 2 do 0. Dzisiaj przyjezdza druzyna z ktora walcza o utrzymanie i mysle ,ze sa w stanie wygrac a przynajmniej nie przegrac.

to tyle ode mnie
zycze powodzenia i wygranych

Do góry
#432525 - 18/03/2006 10:00 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
Koxu Offline
enthusiast

Meldunek: 04/11/2005
Postów: 357
A co Kobo sądzisz o meczu Alloa - Morton???
Morton nie przegrał od kilku spotkań, w tym 2 ostatnie mecze wygrał (jeden na wyjeździe z Gretną). Dotychczasowe mecze w tym sezonie zakończyły się pokaźnymi zwycięstwami Mortonu. Bilans Alloa na własnym boisku 2-2-10. Myślę, że Morton podbudowany ostatnimi wynikami wygra.

Do góry
#432526 - 18/03/2006 10:13 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
kobo Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2004
Postów: 390
Skąd: jawor
wszystko wskazuje na to , ze goscie wygraja, ale ja gdzies boje sie tego spotkania. Nie mam do niego przeczucia, byc moze szukam dziury w calym, a mecz zakonczy sie rezultatem 0 do 3 dla Morton. Lecz jak mowie, nie mam gdzies przekonania i dlatego przydalaby sie opinia kogos innego.

Do góry
#432527 - 19/03/2006 09:58 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
kobo Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2004
Postów: 390
Skąd: jawor
CIS Cup Final
Celtic v Dunfermline

Odnosnie tego spotkanai dodam, ze w Glasgow jest zaloba po zmarlej waznej personie zwiazanej z Celtikiem (tak przynajmniej mowil brat, ktory przebywa na wyspach) Chlopaki beda zmotywowani by zdobyc ten puchar dedykujac go wlasnie tej osobie. Co od potencjalow obu druzyn to chyba nic nie trzeba mowic. Przypomne tylko, ze ostatnia potyczka pomiedzy tymi druzynami zakonczyla sie wynikiem 8 - 1 dla Celtow, co dobrze pamietamy bo Zurawski strzelil 4 bramki...

Do góry
#432528 - 21/03/2006 13:45 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
kobo Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2004
Postów: 390
Skąd: jawor
21 marzec 2006
--zalegle spotkania--



First Division (2 szkocka)

Stranraer v Ross C.
Brechin v St. Mirren




Two Division(3 szkocka)

Dumbarton v Alloa
Ayr v Gretna
Peterhead v Forfar
Raith-Partick



Third Division (4 szkocka)

Albion R. v Queens Park
Arbroath v Montrose
Cowdenbeath v East Fife
East Stirling v S`housemuir

Do góry
#432529 - 21/03/2006 14:31 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
kobo Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2004
Postów: 390
Skąd: jawor
witam serdecznie

jestem zly bo mialem napisane kilka zdan odnosnie trzech spotkan i wykasowalo...wrrrr. Nie bede pisal tego jeszcze raz bo juz mi sie nie chce, w skrocie:

Peterhead v Forfar
Peterhead powinien wygrac swoje spotkanie. Musza uciekac przed Stirlingiem, ktory ma 2 spotkania mniej. W sobote gospodarze wygrali potyczke wlasnie ze wspomnianym Stirlingiem, dzieki czemu zdobyli nad nimi 3 pkt przewagi. Nie powinni dzisiaj tego oddac druzynie Forfar. Jesli chodzi o absencje to w ekipie gospodarzy sa dwie zmiany w porownaniu z sobotnim spotkaniem: nie wystapi dwoch graczy. Natomiast w druzynie gosci wraca kapitan.

Dumbarton v Alloa

Tutaj licze na przelamanie druzyny gospodarzy. Graja dobrze, ale nie zdobywaja bramek. Zaznacze, ze dzisiejsze spotkanie to lokalne derby a te rzadza sie swoimi prawami. Dumbarton walczy o utrzymanie i dzisiaj beda gryzli trawe by wygrac...oby to przelamanie nie skonczylo sie tak jak to mialo miejsce z pewna hiszpanska druzyna, ktora rowniez miala sie wstrzelic a jaki byl tego wynik to chyba nie musze mowic...

Arbroath v Montrose

Druzyna gospodarzy walczy o baraze, ale ta sama sytuacja co z Dumbarton, ostatnio nie potrafia zdobyc punktow, dzisiaj ku temu idealna okazja bo przeciwnikiem jedna z bardziej cieniujacych druzyn w lidze Montrose.

No i na koniec Gretna, ktora gra z cieniujacym ostatnio Ayr nie powinna miec raczej problemow z pokonaniem przeciwnika, ale kurs maly ...lecz tak jak mowie, po weekendzie widze zonka w kazdym meczu

to tyle ode mnie
powodzenia

Do góry
#432530 - 21/03/2006 15:10 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
Bliss Offline
stranger

Meldunek: 21/03/2006
Postów: 3
Kobo a co sadzisz o meczu
Cowdenbeath vs. East Fife ??

A Szanowny Kolega coś sądzi, czy tylko tak zajrzał?


Edited by Formic (21/03/2006 19:07)

Do góry
#432531 - 21/03/2006 15:11 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
Bliss Offline
stranger

Meldunek: 21/03/2006
Postów: 3
Brak jakiejkolwiek merytorycznej zawartości w tym poście


Edited by Formic (21/03/2006 19:08)

Do góry
#432532 - 21/03/2006 15:54 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
kobo Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2004
Postów: 390
Skąd: jawor
nie wiem co sadzic o meczu Cowdenbeath vs. East Fife
Gospodarze w gazie, wygrywaja wszystko jak leci, ale w koncu passa musi zostac przerwana. Przeciwnik walczy o 4 miejsce premiowane gra w barazach. Patrzac na staty w meczach pomiedzy tymi druzynami to widzimy ,ze gospodarze spotkan wygrywaja swoje mecze. Czy dzisiaj bedzie tak samo? Nie wiem, tutaj chyba wszystko mozliwe. Zaden wynik mnie nie zdziwi...Dodam, ze to derby.

Do góry
#432533 - 22/03/2006 13:24 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
Bliss Offline
stranger

Meldunek: 21/03/2006
Postów: 3
Celtic vs.Inverness C.T. stawka w baw 1,20.
Mozna na luzie postawic czystą jedynke

Do góry
#432534 - 22/03/2006 13:29 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
Gonzalez87 Offline
addict

Meldunek: 19/03/2006
Postów: 570
Quote:

Celtic vs.Inverness C.T. stawka w baw 1,20.
Mozna na luzie postawic czystą jedynke




czy ja wiem czy tak na luzie kurs malo zachecajacy a Celtic juz pewny mistrzostwa moze wywinac cos ....

Do góry
#432535 - 22/03/2006 14:05 Re: Szkocka liga niczym szkocka z lodem
Rafik 25 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/09/2005
Postów: 13934
Skąd: Klazienaveen
Quote:

Celtic vs.Inverness C.T. stawka w baw 1,20.
Mozna na luzie postawic czystą jedynke




Też obawiam się tego spotkania. Popatrz na tabelę przecież gdy dzisiaj Celtic nie wygra nic się nie stanie. A Inverness na wyjeździe gra bardzo dobrze. Przegrali jak narazie tylko jeden mecz i to właśnie z Celtic 2-1. Jak zawsze gdy nie gramy na nich szukając niespodzianki Celtic gromi rywali hehe
Ja jednak ten mecz odpuszczam.

Do góry
Strona 10 z 14 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 13 14 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (forty, akagi, kemp, ANZELMO, Józef Małolepszy, rafal08, alfa, wHiTe_StAr, VVega), 3836 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24777 Użytkowników
97 For i subfor
45107 Tematów
5592261 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 08/09/2024 09:42