Strona 4 z 14 < 1 2 3 4 5 6 ... 13 14 >
Opcje tematu
#434892 - 26/10/2005 07:36 Re: RANKING MODERATORÓW
DANI1927 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/11/2002
Postów: 1787
Skąd: Białystok
Mi żaden nie zaszkodził wszyscy są GiT! Pozdro 600!

Do góry
Bonus: Unibet
#434893 - 26/10/2005 09:47 Re: RANKING MODERATORÓW
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
@ Snoopol

Chciało by się, chciało - ja nie widzę w tym wielkiego problemu. Tylko, że to o czym pisze Ghost i teraz Ty wiązało by się ze zmuszaniem użytkowników piszących w Stadionie do podawania kursów i stawki przy każdym typie.
Mi się wydaje, że była by to zbyt duża ingerencja. Już teraz są głosy niezbyt dobrze znoszące to, że staramy się zmuszać ludzi do napisania choćby paru zdań opisu, aby nie były to teksty w stylu: "stawiam na X bo są lepsi".

Ale przedstawię tę propozycję Conradowi, zobaczymy co on na to, bo to i tak od niego wszystko zależy.

Do góry
#434894 - 26/10/2005 11:57 Re: RANKING MODERATORÓW
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Quote:

Ja juz sie podpieram nosem ale mam jeszcze troche pracy i co chwila wpadam na forum...

Ghost ja mam teraz prosbe, jako ze temat juz stal sie, mam nadzieje, na maxa szczery napisz dokladnie o co chodzi... Wymien nicki i zastrzezenia... z nazwiska Panie z nazwiska




Mysle, ze dosyc jasno napisalem o co mi chodzi. Caly czas chodzi o rowne traktowanie i nie naciaganie regulaminu do granic absurdu. Nickow nie bede wymienial bo nie chce dalej tego rozgrzebywac. Napisalem, ze dam juz Wam spokoj.

Bledy zdarzaja sie kazdemu, wazne zeby tylko chciec je naprawiac.

Specjalnie na te okolicznosc wyszukalem cytat
"Mniej zła wyrządzają przestępcy niż jeden zły sędzia."
Francisco de Quevedo y Villegas (1580 - 1645)

Do góry
#434895 - 26/10/2005 14:08 Re: RANKING MODERATORÓW
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Czego innego spodziewałem sie w tym temacie :/ Mój ranking wyglada tak:



Osoby, które deceniam i szanuje za to co robia dla tego forum:

Prem, Rivaldihnio, Bzyku - doceniam ich prace w dziale SP. Podaja ciekawe typy zawsze z ciekawym uzasadnieniem, dbaja o porzadek i upominaja delikatnie gdy ktos zaczyna "przeginac".

Gregov, Fro Lech, JiroJiro - Podoba mi sie ich praca w dziale Kort tenisowy. Do tego grona dołaczyłbym tez vive, ale nieudziela sie od zbyt czastno i regularnie (przynajmnij takie onosze wraznie).

Leo & Torsten - ich pasja sa konie. Jesli ktos tylko wyrazi jakiekolwiek zainteresowanie trottingiem to spewnoscia moze liczyc na ich pomoc. Bardzo dobrzy moderatorzy, którzy oprocz pomocy innym co jakis czas podaja dobre typy.

Adolf 88 - ostatnio jakos mniej widoczny, ale za typy i opinie, które podawał chociazby w zeszłym sezonie szacuneczek

T-error - jeden z moderatorow PLK. Wszyscy sie dobrze tam spisuja, ale wyrozniam z tego dzialu tylko jego zeby immym zabardzo niesłodzic ( co by zapał do dalszej pracy mieli ) oraz dlatego, ze jako jedyny mod wysłał mi ostatnio zyczenia urodzinowe

A.S Romek - jakis czas temu wszyscy nasmiewali sie z jego typow itd, ale mimo to wiernie trwał przy swoim. Doceniam jego wytrwałosc.

Misiek - Odwala kawał dobrej roboty. Jeden z najbardziej aktywnych moderatorów.




Osoby, których praca ew. zachowanie niespecjalnie mi sie podobaja to:

mankiet - Na tym forum niemiałem z nim do czynienia, ale za to co było w "SSgroup" niesmak pozostał.

Schranzer - Niekiedy działa zbyt stanowczo po za tym jego wypowiedzi bywaja niekiedy kontrowersyjne wzgledem osob ktore poucz.

amkwish - Niepodoba mi sie to w jaki sposób odnosi sie do niektórych forumowiczów. Wie duzo o koszykówce i doceniam jego uwagi, ale jako moderator powinien chyba mniej zadzierac nosek.

Kolejnosc wypisanych tu osob wynika wyłacznie z tego w jakiej kolejnosci znajduja sie w sondzie. Mam nadzieje, ze moje wypowiedzi szczegolnie te w których pisze co mi sie niepodoba w zachowaniu niektórych niezostana potraktowane jako atak na w/w osoby.

Do góry
#434896 - 26/10/2005 15:35 Re: RANKING MODERATORÓW
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Dzieki tym ktorzy tak pozytywnie ocenili moja prace.
Jednak uwazam taka klasyfikacje kompletnie pozbawiona sensu, poniewaz dla przykladu Bishop jest modem z 2 tygodnie, ja z 2 lata, Gump chyba od zawsze, ciezko oceniac prace na przestrzeni takiego okresu... A wiec sonda nie jest miarodajna, czyli wyniki sa wypatrzone.

PS.Polowa ocenia prace modow pozytywnie, toz to wielki sukces.

Do góry
#434897 - 26/10/2005 16:32 Re: RANKING MODERATORÓW
Da Bartek Offline
pokakulka

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 4680
Skąd: Covilhã (Portugalia) / Bi...
dziekuje za wszystkie glosy oddane na mnie... staram sie jak moge by w To i Owo bylo przejrzyscie, porzadnie itd i dziekuje ze to doceniacie

Do góry
#434898 - 26/10/2005 17:16 Re: RANKING MODERATORÓW
Prem Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 5119
Jestem bardzo (pozytywnie) zaskoczony wynikami tego sondażu...

Wszystkim tym, którzy oddali na mnie głos serdecznie dziękuję, staram się wykonywać swoją "pracę" na forum jak najlepiej.

Pozdrawiam!

PS Zgadzam się z Experto... Ponad połowa głosów na "TAK" to spory sukces jak na anonimową ankietę gdzie każdy może zagłosować na "NIE" bez podania uzasadnienia swojego wyboru.

PS2 Nie uważam się za czołowego moderatora na tym forum, zresztą zagłosowałem oczywiście na kogoś innego.

Do góry
#434899 - 27/10/2005 10:50 Re: RANKING MODERATORÓW
snoopol Offline
addict

Meldunek: 26/09/2003
Postów: 633
Skąd: Ojczyzna
Quote:

... Ale potem z kolei Ty powolales sie na mnie... slow ktorych nigdy w zyciu nie powiedzialem, a potem zarzucasz mi ze nie umiem czytac miedzy wierszami...






Hej gooniek, przegladalem sobie jeszcze raz posty w tym temacie i tak jak Ty prosisz Ghosta o dokladne nicki i cytaty tak i ja pytam Ciebie co dokladnie masz na mysli??? To ze rzekomo nie pisales mi nigdy o problemach ze zdrowiem amkwisha czy cos innego??? Bylbym wdzieczny za odpowiedz.

Do góry
#434900 - 27/10/2005 10:56 Re: RANKING MODERATORÓW
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
moglibyście sobie te tematy roztrząsać na privie - zwłaszcza dotyczące innej osoby ...

Do góry
#434901 - 27/10/2005 11:03 Re: RANKING MODERATORÓW
snoopol Offline
addict

Meldunek: 26/09/2003
Postów: 633
Skąd: Ojczyzna
spoko, tylko, ze ten temat ma temu sluzyc. jak w banach ktos cos pisal moderatorom si enie podobalo wiec juan zalozyl ten temat o moderatorach dalej sie cos nie podoba????

Do góry
#434902 - 27/10/2005 11:11 Re: RANKING MODERATORÓW
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
chodzi mi o tę sprawę dotyczącą zdrowia Amkwisha - to moglibyście sobie roztrząsać na privie albo gg...
Tak było by chyba bardziej elegancko, nieprawdaż?

A reszta... jak mówisz, od tego jest ten temat

Do góry
#434903 - 27/10/2005 11:15 Re: RANKING MODERATORÓW
snoopol Offline
addict

Meldunek: 26/09/2003
Postów: 633
Skąd: Ojczyzna
mnie akurat amkwish malo obchodzi a jedynie to co gooniek mial na mysli. na gg nie bo po to jest ten temat, ocena moderatorow no nie.

Do góry
#434904 - 27/10/2005 15:37 Re: RANKING MODERATORÓW
Deithwen Offline
enthusiast

Meldunek: 22/11/2004
Postów: 379
Sporo tych moderatorów... o niektórych pierwsze słysze...

Do góry
#434905 - 27/10/2005 20:56 Re: RANKING MODERATORÓW
snoopol Offline
addict

Meldunek: 26/09/2003
Postów: 633
Skąd: Ojczyzna
hej gooniek cos nie moge sie doczekac odpowiedzi. strach przed amkwiszczem?

Do góry
#434906 - 27/10/2005 22:13 Re: RANKING MODERATORÓW
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Bzyku jesli chodzi o amkwisha zdrowie... to snoopol najezdzal na amka i vice versa... poprosilem w prywatnej rozmowie o to zeby odpuscil gdyz amkwish ma problemy zdrowotne (serce) i to byl koniec tego co napisalem... Zawsze amkwish mnie prosil abym nie ujawnial informacji z jego prywatnego zycia, a tak sie zlozylo ze akurat sporo wiem... I zawsze tak robilem... Informalcji nie udzielam... Ten jeden raz zrobilem to w dobrej wierze...

A to ze pozniej wyszlo to na forum

To samo bylo z okresleniem przeze mnie snoopola mianem "nie bardzo rozbudowanego fizycznie"... Bylo to w jakiejs rozmowie prywatnej z amkwishem... Ja nie lubie obrazac ludzi.. Stwierdzilem po prostu fakt... A jaki byl wtedy kontekst rozmowy... Pewnie ten sam.. Pogodzenia dwoch osob...

Napisze tak.. ten spor zawsze mnie denerwowal.. Pozwole sobie napisac: oni obaj swietnie sie znaja na koszykowce... Od jednej do drugiej wypowiedzi doszlo do klotni i tak zostalo... I jeden drugiemu nie odpuscil.. A przeciez staralem sie zrobic jak najlepiej dla dzialu US... Wszyscy mamy ten sam cel.. i klotnie nam w tym nie pomoga... pomoga bukom.. Ponioslem porazke.. jako moderator i jako kumpel ich obu...

Snoopol a o jaka odpowiedz Ci chodzi? Bo ja juz zabralem glos.. Nie mieszam sie juz w niczyje klotnie na tym forum... Robta co chceta.. nikogo nie bede popieral i pisze to z pelna swiadomoscia... Ani Ciebie ani amkwisha... Tabula rasa...

Pozdrawiam
Dominik

Do góry
#434907 - 27/10/2005 22:18 Re: RANKING MODERATORÓW
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Quote:

Quote:

... Ale potem z kolei Ty powolales sie na mnie... slow ktorych nigdy w zyciu nie powiedzialem, a potem zarzucasz mi ze nie umiem czytac miedzy wierszami...






Hej gooniek, przegladalem sobie jeszcze raz posty w tym temacie i tak jak Ty prosisz Ghosta o dokladne nicki i cytaty tak i ja pytam Ciebie co dokladnie masz na mysli??? To ze rzekomo nie pisales mi nigdy o problemach ze zdrowiem amkwisha czy cos innego??? Bylbym wdzieczny za odpowiedz.




Ach o to chodzi...

Odpowiedz: Z kontekstu wyszlo na to ze obrabiam komus dupe za jego plecami... Tak ja to odczytalem i tak amkwish to odczytal.. Ze napisalem Tobie w prywatnej rozmowie ze amkwish ma problemy z glowa... Napisalem to co w poprzednim poscie... Dlatego sie zdenerwowalem bo wyszlo wlasnie na to ze pisze zle rzeczy na kumpla za jego plecami... co bylo oczywista nieprawda... Nigdy Ci zlego slowa nie napisalem na kogolwiek z forum... Plotami niech sie zajmuja inni...

Do góry
#434908 - 27/10/2005 23:09 Re: RANKING MODERATORÓW
snoopol Offline
addict

Meldunek: 26/09/2003
Postów: 633
Skąd: Ojczyzna
ok przyjalem do wiadomosci i juz wiecej na ten temat nic pisal nie bede.
za tydzien NBA trzeba sie skupic na tym:)

Do góry
#434909 - 29/10/2005 14:00 Re: RANKING MODERATORÓW
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
no musze rowniez wrzucic przyslowiowy kamyczek do ogrodka moderatorow!!!!!!!!!1 mysle ze jestescie zadowoleni z siebie (nie uogolniam ale tez nie wyrozniam) dzis od rana siedze sobie na forum i pilnie obserwuje-userzy zeszli do podziemia (patrz QC) i pisza sobie w tym dziale i osrali dzialy tematyczne w ktorych nie ma praktycznie wpisow(sladowe ilosci) co dziwi bo dzis sobota!!!!!!!!! mysle ze dla modow czerwone swiatlo juz swieci od dawna a nasz sympatyczny kolega Conrad calkowicie jest zajety sytuacja jego ukochanej partii PO ( patrz dzial "to i owo " temat "wybory prezydenckie")

Do góry
#434910 - 29/10/2005 15:07 Re: RANKING MODERATORÓW
Llama Offline
Ana <3

Meldunek: 21/06/2005
Postów: 20425
gremlin, popatrz na to w ten sposób.
w działach z ligami są bardzo wartościowe posty, ciekawe analizy i info /tak miało być/. nie ma tam już nabijania się z innych userów, dogryzanie itp

kiedyś na qłazi nie dało się normalnie pogadać, zalew chamstwa bluzgów itp/pamiętny mecz Ferrera z wiosny gdzie w decydującym secie dostawał 5-1 i wyciągnął bodaj na 5-7/. a teraz? a teraz ludzie się nawzajem pytają o linki, o to czy oglądają mecz, wymieniają się informacjami...

czy to jest złe?

czego oczekujesz??

Do góry
#434911 - 29/10/2005 15:10 Re: RANKING MODERATORÓW
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
Quote:

gremlin, popatrz na to w ten sposób.
w działach z ligami są bardzo wartościowe posty, ciekawe analizy i info /tak miało być/. nie ma tam już nabijania się z innych userów, dogryzanie itp

kiedyś na qłazi nie dało się normalnie pogadać, zalew chamstwa bluzgów itp/pamiętny mecz Ferrera z wiosny gdzie w decydującym secie dostawał 5-1 i wyciągnął bodaj na 5-7/. a teraz? a teraz ludzie się nawzajem pytają o linki, o to czy oglądają mecz, wymieniają się informacjami...

czy to jest złe?

czego oczekujesz??



ja lubie szczesliwych ludzi i chyba ciebie moge do nich zaliczyc!!!!! tylko trzeba bedzie usunac nazwe "forum" bo zaczyna mi jakos dziwnie brakowac dyskusji!!!!!moze sie myle?????????

Do góry
Strona 4 z 14 < 1 2 3 4 5 6 ... 13 14 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (igea23, alfa, poozon, wHiTe_StAr), 3317 gości oraz 16 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584563 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07