Opcje tematu
#440321 - 05/11/2005 07:59 Primiera Division (05-06.11.2005)
Szyderca Offline
old hand

Meldunek: 16/04/2005
Postów: 829
Skąd: Loża szyderców
11 kolejka 1 ligi hiszpańskiej

kursy: gamebookers

05 Nov 05 18:00 CET

Real Sociedad v Osasuna 2.05 3.20 3.45

05 Nov 05 20:00 CET

Espanyol v Athletic Bilbao 2.00 3.20 3.60

05 Nov 05 22:00 CET

Villarreal v Valencia 2.25 3.15 3.05

06 Nov 05 17:00 CET

Cadiz v Mallorca 2.00 3.20 3.60
Celta de Vigo v Alaves 1.67 3.40 5.00
FC Sevilla v Atletico Madrid 2.05 3.20 3.45
Malaga v Deportivo 2.55 3.15 2.65
Racing Santander v Betis 2.30 3.15 2.95

06 Nov 05 19:00 CET

Real Madrid v Real Zaragoza 1.35 4.30 8.50

06 Nov 05 21:00 CET

Getafe v FC Barcelona 4.50 3.40 1.75


zapraszam do typowania



Edited by Bzyku (05/11/2005 11:44)

Do góry
Bonus: Unibet
#440322 - 05/11/2005 08:02 Re: Primi\era Division (05-06.11.2005)
Szyderca Offline
old hand

Meldunek: 16/04/2005
Postów: 829
Skąd: Loża szyderców
info & kontuzje

SPA La Liga, Injuries, November 5 - 04.11.2005

Real Sociedad BRECHET Jeremie DLC * INJURED
Real Sociedad OSKITZ SC * INJURED
Real Sociedad GARITANO Gaizka DMC * INJURED
Real Sociedad URANGA FLC * SUSPENDED
Real Sociedad KOVACEVIC Darko SC *** BACK from injury

Osasuna SOSA Marcelo DMC ** INJURED
Osasuna IZQUIERDO Jose DRC ** INJURED

Espanyol -

Athletic KARANKA Aitor DC ** OUT
Athletic TARANTINO Francisco DC - OUT
Athletic ETXEBERRIA Joseba AMR *** BACK from injury
Athletic GUERRERO Julen AMC * BACK from injury
Athletic GONZALEZ Javi D/AMRL * BACK from injury

Villareal FORLAN Diego SC *** INJURED
Villareal VIERA Sebastian GK ** INJURED
Villareal GONZALO Rodriguez DRC ** INJURED
Villareal GUAYRE Antonio FLC ** INJURED
Villareal VALLEJO Javier Lopez GK - OUT

Valencia EDU MLC ** INJURED
Valencia NAVARRO David DC ** INJURED
Valencia CURRO TORRES DR ** INJURED
Valencia MISTA SC ** INJURED

Explanation of stars (*) after the player names.
There are four different categories and they describe the importance of the player. Higher the importance, bigger the effect on estimations.
*** = Irreplaceable Key Player, high importance
** = A starting XI player or an often used rotation player, medium importance
* = rotation player, small importance
- = an youngster or a very rarely used player, no importance

http://www.totalctrl.info/updates.php


Do góry
#440323 - 05/11/2005 08:52 Re: Primi\era Division (05-06.11.2005)
Maksiu Offline
enthusiast

Meldunek: 23/10/2005
Postów: 256
Skąd: Poland/Lodz
getafe - barceola - 2
getafe sprowadzone na zzieime po pocatkowych sukcesach a barca 10 bramek w dwoch meczach sie rozkrecial i nie moga tego przegrac

Do góry
#440324 - 05/11/2005 09:18 Re: Primi\era Division (05-06.11.2005)
GregVeB Offline
veteran

Meldunek: 15/08/2004
Postów: 1355
Skąd: Warszawa
Getafe - Barcelona

Wiem, że Getafe przegrało ostatnie dwa mecze itd itp i że teraz nie mogą przegrać ale ja jednak będe grać na Barce bo po takim kursie to grać poprostu trzeba!
Gospodarze słyną z dobrej obrony - chociaż w ostatnich 3 meczach stracili 6 bramek - więc jakiś kryzys? W ataku według mnie nie mają się cym pochwalić-same schematy które po jakimś czasie są poprostu odczytywane bez wiekszych problemów(i tu musi się wykazać Tarzan i Ryjek wraz z całym sztabem). Wiadomo nie od dziś, iż wygrać z Barcą onacza strzelenie ponad 2 goli i walczyć w obronie jak nigdy. Biorąc pod uwage ostatnie mecze gospodarzy to jest to nie możliwe! A w Barcelonie jest świetna atmosfera Deco już zaczął trenować tak jak wszyscy a jest to człowiek który musi być z drózyną. Praktycznie każdy piłkarz przed meczem wypowiada się z wielkim szacunkiem o przeciwniku więc nie ma mowy o odpuszczeniu tego meczu przez mistrzów Hiszpanii. Śmiało można ruszyć ten mecz i wrzucić go na najważniejszy kuponik w weekend!


Pozdrawiam!

Do góry
#440325 - 05/11/2005 10:04 Re: Primi\era Division (05-06.11.2005)
GregVeB Offline
veteran

Meldunek: 15/08/2004
Postów: 1355
Skąd: Warszawa
Villarreal - Valencia FC

Bardzo ciekawy mecz się zapowiada, Villarreal od 6 meczy w lidze bez porażki, Valencia perfekcyjnie jest przygotowana do takiej gry jaka ją czeka na El Madrigal. Obydwie dróżyny zgromadziły do tej pory po 16 punktów. Gospodarze w znakomitej formie, ale zmęczeni napiętym kalendarzem- 2 bardzo ciężkie mecze już za nimi w ciągu tego tygodnia, a teraz jeszcze DERBY z przeciwnikiem który będzie robił wszystko by wygrać. Valencia słabo w lidze bez zwycięstwa od 2 meczy, ale na przygotowanie się do tego meczu mieli dużo więcej czasu i tak jak wyżej napisałem jest perfekcyjnie przygotowaną, stwaorzoną dróżyną do takiej gry jaka ją dziś czeka! Czyli gra bez przerwy przy przeciwniku, szybkie kontry, solidna defensywa i bardzo wolna, spokojna gra w ataku pozycyjnym by wybić z rytmu dróżyne która musi, chce atakować! Taka taktyka przyniosła świetne rezulataty z takimi potęgami jak Barca czy Real.

Ja osobiście w tym meczu przekładam przygotowanie taktyczne, mentalne, fizyczne nad poprostu dobrą formą dobrą atmosferą w dróżynie i finezyjną, ładną grą. Czyli Valencia po dużym kursie bądź też x2 pewniejsze, ale po mniejszym kursie do najważniejszego kuponiku na weekend! Mam lekkie obawy co prawda co do atmosfery w dróżynie z Mestalla- po ostatnich wypowiedziach Misty może się narodzić mały bunt piłkarzy przeciwko trenerowi- ale jednak mam nadzieje, że profesjonalizm zwycięży i kopacze Valenci nie będą bawić się w takie głupie gierki.


Pozdrawiam!

Do góry
#440326 - 05/11/2005 12:13 Re: Primi\era Division (05-06.11.2005)
kacperk Offline
stranger

Meldunek: 04/11/2005
Postów: 3
WITAM WSZYSTKICH OD PEWNEGO CZASU OBSERWUJE WASZE ZMAGANIA Z LIGĄ HISZPAŃSKĄ I POSTANOWIŁEM SIĘ WŁĄCZYĆ DO TAJ KONWERSACJI. GRAM ZAWSZE WYSOKIE KURSY U BUKÓW WIĘC ZAWSZE STAWIAM ALBO NA POŁOWE ALBO NA HANDI

MOJE TYPY DLA WAS TO :

BARCELONA NA POŁÓWKE KURSIK 2.60 W PROFIE


MAM NADZIEJE ŻE MECZ I KURS JEST WART ZASTANOWIENIA
( TYLKO ZA GRUBĄ KASE !!!!!)

Do góry
#440327 - 05/11/2005 12:22 Re: Primiera Division (05-06.11.2005)
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Co do Barcelony to obawiam się tylko, że po tym jak stłukli
Panathinaikos oczekiwania mogą zbyt duże i może to trochę przeszkadzać.
Poza tym z Barceloną nie można grać finezyjnie i otwarcie, bo to prosta droga do klęski. Z Barcą trzeba bronić się twardo, walecznie i mądrze taktycznie. A taka drużyna jak Getafe (bez gwiazd za to z wolą walki) może być dla Barcelony niewygodnym rywalem.

Mniej więcej coś w stylu meczu niedawnego w Atenach (0-0), kiedy Panathinaikos sprowadził mecz do mocno szarpanego i nieciekawego widowiska. I to było skuteczne.

Ale i tak będę kibicował mojej ulubionej Barcy


Edited by Bzyku (05/11/2005 12:25)

Do góry
#440328 - 05/11/2005 14:57 Re: Primiera Division (05-06.11.2005)
zombi Offline
enthusiast

Meldunek: 06/09/2005
Postów: 249
moim typem na dzisiaj jest
SOCIEDAD-OSASUNA 1
Zarówno Real jak i Osasuna punkty głównie zdobywają w domu, za to na wyjazdach grają beznadziejnie.Typuje na Real ponieważ bilans domowy mają 4-1-0 a Osasuna na wyjezdzie 1-0-3.Bilans bezpośredni zdecydowanie na korzyść gospodarzy 16-5-4.Do składu Realu powraca Kovacevic.Real napewno będzie starał się zrechabilitować kibicom ostatnią klęske z Barceloną 5-0 i myśle że pokonają słabiutką na wyjazdach Osasune a kurs na zwycięstwo gospodarzy jest zachęcający 2,1 (Unibet)

Do góry
#440329 - 05/11/2005 22:01 Re: Primiera Division (05-06.11.2005)
pablik1 Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2005
Postów: 829
Skąd: WhiteStok
Getafe - Barcelona typ 2 ,inny wynik niz zwyciestwo Barcy bedzie jak dla mnie mega niespodzianka ,deklasuja rywala po rywalu , widac ,ze chlopaki sa w ostrym gazie ,a taka druzyna jak Getafe to bedzie kolejna plama na drodze walca o nazwie Barcelona pomiedzy primera d. a liga m. jedyne co moga przeciwstawic Barcelonie to walka,walka,walka ,a wiec Roni , Deco ,Eto do boju po 3 pkt!

Do góry
#440330 - 05/11/2005 22:22 Re: Primiera Division (05-06.11.2005)
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Getafe-Barcelona 2 (7/10)

Moim zdaniem jest to typ tego wekendu.Barca po początkowych problemach w lidze,przełamała się i zaczyna grać swoje.Ostatnie łomoty po 5-0 spuszczone Sociedad i Panasiom na Camp Nou sa dla mnie dowodem,że "duma kataloni
" złapała swój rytm i teraz będzie się przejeżdzała po kolejnych ekipach.Getafe po rewelacyjnym początku ,gdy nawet był liderem,wraca do swojego miejsca w szeregu,porażki z Sociedadem i La Coruną są tego zwiastunem.Potencjały nieporównywalne i czas,aby Barsa zaczeła wygrywac wyjazdy,bo na szczęscie dla nich najgroźniejsi rywale tez gubią punkty.Owszem napewno poprzednie wyniki Getafe były efektem dobrej i poukładanej gry,ale to nie na Barce,zresztą chłopaki się wyszumieli,teraz już zaczną chyba grac swoje,czyli ligowy średniak.Typuje wygraną Barcelony,inne mecze dosć trudne do gry,może Real rusze,bo Saragossa słaba w tym sezonie,zresztą z Madrytu mało kto wywozi punkty.

Do góry
#440331 - 05/11/2005 22:38 Re: Primi\era Division (05-06.11.2005)
GregVeB Offline
veteran

Meldunek: 15/08/2004
Postów: 1355
Skąd: Warszawa
Quote:

Villarreal - Valencia FC

Bardzo ciekawy mecz się zapowiada, Villarreal od 6 meczy w lidze bez porażki, Valencia perfekcyjnie jest przygotowana do takiej gry jaka ją czeka na El Madrigal. Obydwie dróżyny zgromadziły do tej pory po 16 punktów. Gospodarze w znakomitej formie, ale zmęczeni napiętym kalendarzem- 2 bardzo ciężkie mecze już za nimi w ciągu tego tygodnia, a teraz jeszcze DERBY z przeciwnikiem który będzie robił wszystko by wygrać. Valencia słabo w lidze bez zwycięstwa od 2 meczy, ale na przygotowanie się do tego meczu mieli dużo więcej czasu i tak jak wyżej napisałem jest perfekcyjnie przygotowaną, stwaorzoną dróżyną do takiej gry jaka ją dziś czeka! Czyli gra bez przerwy przy przeciwniku, szybkie kontry, solidna defensywa i bardzo wolna, spokojna gra w ataku pozycyjnym by wybić z rytmu dróżyne która musi, chce atakować! Taka taktyka przyniosła świetne rezulataty z takimi potęgami jak Barca czy Real.

Ja osobiście w tym meczu przekładam przygotowanie taktyczne, mentalne, fizyczne nad poprostu dobrą formą dobrą atmosferą w dróżynie i finezyjną, ładną grą. Czyli Valencia po dużym kursie bądź też x2 pewniejsze, ale po mniejszym kursie do najważniejszego kuponiku na weekend! Mam lekkie obawy co prawda co do atmosfery w dróżynie z Mestalla- po ostatnich wypowiedziach Misty może się narodzić mały bunt piłkarzy przeciwko trenerowi- ale jednak mam nadzieje, że profesjonalizm zwycięży i kopacze Valenci nie będą bawić się w takie głupie gierki.


Pozdrawiam!





Tak stronniczo sędziującego sędziego w Lidze Hiszpańskiej nie widziałem od pierwszego zwycięstwa Realu w tym sezonie - oczywiscie w lidze... wstyd, wstyd i one more time WSTYD!

Do góry
#440332 - 05/11/2005 22:45 Re: Primi\era Division (05-06.11.2005)
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Quote:

Quote:

Villarreal - Valencia FC

Bardzo ciekawy mecz się zapowiada, Villarreal od 6 meczy w lidze bez porażki, Valencia perfekcyjnie jest przygotowana do takiej gry jaka ją czeka na El Madrigal. Obydwie dróżyny zgromadziły do tej pory po 16 punktów. Gospodarze w znakomitej formie, ale zmęczeni napiętym kalendarzem- 2 bardzo ciężkie mecze już za nimi w ciągu tego tygodnia, a teraz jeszcze DERBY z przeciwnikiem który będzie robił wszystko by wygrać. Valencia słabo w lidze bez zwycięstwa od 2 meczy, ale na przygotowanie się do tego meczu mieli dużo więcej czasu i tak jak wyżej napisałem jest perfekcyjnie przygotowaną, stwaorzoną dróżyną do takiej gry jaka ją dziś czeka! Czyli gra bez przerwy przy przeciwniku, szybkie kontry, solidna defensywa i bardzo wolna, spokojna gra w ataku pozycyjnym by wybić z rytmu dróżyne która musi, chce atakować! Taka taktyka przyniosła świetne rezulataty z takimi potęgami jak Barca czy Real.

Ja osobiście w tym meczu przekładam przygotowanie taktyczne, mentalne, fizyczne nad poprostu dobrą formą dobrą atmosferą w dróżynie i finezyjną, ładną grą. Czyli Valencia po dużym kursie bądź też x2 pewniejsze, ale po mniejszym kursie do najważniejszego kuponiku na weekend! Mam lekkie obawy co prawda co do atmosfery w dróżynie z Mestalla- po ostatnich wypowiedziach Misty może się narodzić mały bunt piłkarzy przeciwko trenerowi- ale jednak mam nadzieje, że profesjonalizm zwycięży i kopacze Valenci nie będą bawić się w takie głupie gierki.


Pozdrawiam!





Tak stronniczo sędziującego sędziego w Lidze Hiszpańskiej nie widziałem od pierwszego zwycięstwa Realu w tym sezonie - oczywiscie w lidze... wstyd, wstyd i one more time WSTYD!




e tam,typ na Valencie Ci nie wpadł i fantazjujesz,poprostu żółta łódź jest na fali,a Valencia cieniutka jak dupa węża

Do góry
#440333 - 05/11/2005 22:49 Re: Primi\era Division (05-06.11.2005)
GregVeB Offline
veteran

Meldunek: 15/08/2004
Postów: 1355
Skąd: Warszawa
Boca priv

Do góry
#440334 - 06/11/2005 00:20 Re: Primi\era Division (05-06.11.2005)
Warchol Offline
old hand

Meldunek: 23/05/2005
Postów: 861
Skąd: Gdynia
Dobra wszystko fajnie z ta Barca tylko widze ze chyba nikt nie zauwazyl ze Getafe ostatni swoj mecz u siebie przegralo jeszcze w zeszlym roku dokladnie 12 grudnia 2004 z Villareal 2-1 Od tego czasu ani razu nie przegrali i potrafili prowadzic rownorzedna walke z najlepszymi o czym swiadczy wygranie z chodzby Realem czy Valencia 2-1. A wiec wcale nie jestem taki pewny ze Barca wygra pomimo ze bardzo bym chcial bo to moj naukochanszy klub tyle ze powiedzmy sobie szczerze ostatnio zachwycali tylko na swoim stadionie na wyjazdach bylo duzo gorzej i z mocnym Getafe u siebie wcale nie musza wygrac...

Do góry
#440335 - 06/11/2005 07:41 Re: Primi\era Division (05-06.11.2005)
Szyderca Offline
old hand

Meldunek: 16/04/2005
Postów: 829
Skąd: Loża szyderców
info & kontuzje

SPA La Liga, Injuries, November 6 - 05.11.2005

Cadiz BENJAMIN AML ** INJURED
Cadiz MIROSAVLJEVIC Nenad FC * OUT
Cadiz MEDINA Alexander SC - INJURED
Cadiz DE QUINTANA Ramon DC ** BACK from injury

Mallorca TUZZIO Eduardo Nicolas DC ** INJURED
Mallorca CAMPANO Alejandro AMR ** INJURED
Mallorca NAVARRO Fernando DLC * SUSPENDED
Mallorca FERNANDO NINO DC * OUT

Celta PERERA Jesus SC * INJURED
Celta SANCHEZ Juan SC * INJURED
Celta YAGO DC * OUT
Celta ISAAC FERNANDEZ MC - OUT
Celta BAIANO Fernando SC *** BACK from injury
Celta CONTERAS Pablo DC ** BACK from injury

Alaves TELLEZ Oscar DC ** INJURED
Alaves JANDRO FLC ** INJURED
Alaves CARPINTERO Santiago DMC ** INJURED
Alaves DE LUCAS Enrique AMRC ** INJURED
Alaves THIAW Pape SC * INJURED
Alaves MENA Jose Maria SC * INJURED
Alaves CARRERAS Lluis D/DMLC * OUT
Alaves ANTCHOUCHET Henry SC * DOUBT
Alaves BERNHARD ARTHURO FW - INJURED

Malaga DUDA AML ** INJURED
Malaga ROMERO Marcelo DMC ** INJURED
Malaga EDGAR FRC * INJURED
Malaga MANU MC * INJURED

Deportivo ANDRADE Jorge DC *** INJURED
Deportivo PABLO Manuel D/DMR ** INJURED
Deportivo VICTOR AMR ** INJURED
Deportivo TABORDA Sebastian FW * INJURED
Deportivo AMO Pablo DC * INJURED
Deportivo MOMO Jeronimo M * INJURED

Racing CASQUERO Francisco DMC ** INJURED
Racing SAMUEL D ** INJURED
Racing MORATON Jose DC ** SUSPENDED
Racing CASAR Pablo DRC * INJURED
Racing JONATHAN Valle SC * INJURED
Racing MELO Felipe AMC * INJURED

Betis OLIVEIRA Ricardo SC *** INJURED
Betis ASSUNCAO Marcos DMC *** INJURED
Betis LOPEZ Oscar M ** INJURED
Betis RIVAS David DC ** INJURED
Betis ANGEL Miguel D/DMC ** INJURED
Betis FERNANDEZ Luis D/DML * INJURED
Betis NANO D/DMLC * INJURED
Betis LEMBO Alejandro DC * INJURED
Betis JOAQUIN Sanchez AMR *** BACK from suspension
Betis MELLI Juan DC ** BACK from suspension
Betis FERNANDO Miguel AM/FLC ** BACK from injury
Betis VARELA Fernando D/DMRL ** BACK from injury

Sevilla DRAGUTINOVIC Vujica DC ** INJURED
Sevilla JESULI AMLC ** INJURED
Sevilla MAKUKULA Ariza SC * INJURED
Sevilla NAVAS Jesus AMR * INJURED
Sevilla PABLO RUIZ DLC * OUT
Sevilla PALOP Andes GK ** BACK from suspension

Atletico GALLETTI Luciano AMR ** INJURED
Atletico LUCCIN Peter DMLC ** SUSPENDED
Atletico MOLINERO Francisco DLR * OUT
Atletico CUELLAR Ivan GK - INJURED

Real Madrid RONALDO SC *** INJURED
Real Madrid BAPTISTA Julio FRLC ** INJURED
Real Madrid ZIDANE Zinedine AMC ** INJURED
Real Madrid GRAVESEN Thomas DMC ** INJURED
Real Madrid HELGUERA Ivan D/DMC ** INJURED
Real Madrid GARCIA Pablo DMC ** SUSPENDED
Real Madrid BECKHAM David MRC ** BACK from injury

Zaragoza ARANZABAL Agustin DL ** INJURED
Zaragoza GIMENEZ Cesar DC * INJURED
Zaragoza CUARTERO Luis DRC * INJURED
Zaragoza VALBUENA Raul GK - INJURED
Zaragoza ALVARO Luiz DC ** BACK from injury

Getafe CONTRA Cosmin D/DMR ** INJURED
Getafe NANO AML * INJURED
Getafe CELESTINI Fabio DMC ** BACK from injury
Getafe PERNIA Mariano DL ** BACK from suspension

Barcelona BELLETTI D/DMR ** INJURED
Barcelona GABRI D/MR * INJURED
Barcelona DECO AMC ** BACK from injury
Barcelona MARQUEZ Rafael DMC ** BACK

Explanation of stars (*) after the player names.
There are four different categories and they describe the importance of the player. Higher the importance, bigger the effect on estimations.
*** = Irreplaceable Key Player, high importance
** = A starting XI player or an often used rotation player, medium importance
* = rotation player, small importance
- = an youngster or a very rarely used player, no importance

http://www.totalctrl.info/updates.php


Do góry
#440336 - 06/11/2005 08:01 Re: Primi\era Division (05-06.11.2005)
GregVeB Offline
veteran

Meldunek: 15/08/2004
Postów: 1355
Skąd: Warszawa
Quote:

Dobra wszystko fajnie z ta Barca tylko widze ze chyba nikt nie zauwazyl ze Getafe ostatni swoj mecz u siebie przegralo jeszcze w zeszlym roku dokladnie 12 grudnia 2004 z Villareal 2-1 Od tego czasu ani razu nie przegrali i potrafili prowadzic rownorzedna walke z najlepszymi o czym swiadczy wygranie z chodzby Realem czy Valencia 2-1. A wiec wcale nie jestem taki pewny ze Barca wygra pomimo ze bardzo bym chcial bo to moj naukochanszy klub tyle ze powiedzmy sobie szczerze ostatnio zachwycali tylko na swoim stadionie na wyjazdach bylo duzo gorzej i z mocnym Getafe u siebie wcale nie musza wygrac...




tak tak teraz wszyscy kochają Barce....


Nie wiem czy wiesz ale statystyki nie zawsze mają racje

Do góry
#440337 - 06/11/2005 08:30 Re: Primi\era Division (05-06.11.2005)
kacperk Offline
stranger

Meldunek: 04/11/2005
Postów: 3
ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ greg-VeB MECZ NIE MUSI SIĘ ZAKOŃCZYĆ WYGRANĄ BARCY LECZ JAK HISTORIA POKAZUJE BARCA ZAWSZE JEST LEPSZA W PIERWSZYCH POŁOWACH POTEM TAK SAMO JAK BORUSIA W LIDZE NIEMIECKIEJ TRACI WSZYSTKO CO OSIĄGNEŁA PRZEZ KILKADZIESIĄT MINUT DLATEGO POWTARZAM ŻE NAJLEPSZYM WYBOREM BĘDZIE POŁOWA MECZU BO TAK SAMO JAK TY NIE SĄDZE ŻEBY TAK ŁATWO POSZŁO BARCELONIE

Do góry
#440338 - 06/11/2005 09:57 Re: Primi\era Division (05-06.11.2005)
Dziabor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 14266
Skąd: Civitas Kielcensis
za jedyny rozsadny typ uwazam ze getafe strzeli bramke (1,40 STS) Getafe w kazdym meczu u siebie strzela bramke natomiast Barcelona bodajze od 5 meczow nie stracila bramki i mysle ze tym razem z beniminkiem ktory nie ma nic do stracenia bo wszyscy uwazaja go za przegranego jeszcze przed meczem bedzie inaczej!! Barcelona nie ma zbyt dobrej obrony w porownaniu z innymi liniami swojej ekipy. Dla Getafe mecz z Duma Katalonii bedzie swietnym sprawdzianem wlasnych umiejetnosci, Barca na fali ogrywa wszystkich wysoko tak w lidze jak i lidze mistrzow!!Getafe napewno cos strzeli ale i tak..... VISCA EL BARCA!!!!!

Zastanawiam sie takze nad meczem Celta - Alaves dla mnie 1!! ale moze macie jakies sugestie??

Do góry
#440339 - 06/11/2005 10:27 Re: Primi\era Division (05-06.11.2005)
adasko Offline
old hand

Meldunek: 07/05/2005
Postów: 1136
Skąd: Legnica
Co do Celty, to też uważam że bedzie 1. Pojedynek dwóch beniamimków, w którym gospodarze mają do udowodnienia swoim kibicom, że nie na darmo awansowali, a z takimi przeciwnikami jak Alaves(w dodatku bez pełnego składu) poprostu muszą wygrywać, zwłaszcza u siebie. Typuje wynik 3-0.

Nad Barceloną nie ma sie co rozwodzić, powinni to wygrac, chociażby z tego względu że Osasuna wygrała wczorajsze spotkanie i oddaliła się od Barcy o 5 punktów.Patrząc na ostatnie mecze Blaugrany, dwójka wydaje się być najprawdopodobniejszym wynikiem spotkania. Zasatanawia mnie handicap na Barcelone po kursie 3,05. Bo brameczek nie powinno zabraknąć....Visca el BARCA!!!

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (alfa, igea23, latajaca_holenderka, burbon, Sensei, wHiTe_StAr), 3535 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584408 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07