Strona 1 z 28 1 2 3 ... 27 28 >
Opcje tematu
#4054592 - 10/08/2010 15:32 Kibice [3]
Piostar Offline
Marcos Baghdatis

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 40732
Skąd: Dęblin

Do góry
Bonus: Unibet
#4054595 - 10/08/2010 15:36 Re: Kibice [3] [Re: Piostar]
Piostar Offline
Marcos Baghdatis

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 40732
Skąd: Dęblin
Co do nowych stadionów. Będąc w niedziele w Warszawie zamaszerowałem (w chwili wolnej od pełnienia warty pod krzyżem grin ) pod Kolumnę Zygmunta i stamtąd rozpościera się śliczny widok na nowobudowany stadion smile Bardzo fajnie to wygląda, a zapewne jeszcze lepiej będzie jak zostanie ukończony. piwo

Do góry
#4055001 - 11/08/2010 01:08 Re: Kibice [3] [Re: Piostar]
Tombal Offline


Meldunek: 04/12/2004
Postów: 1803
Skąd: Jagiellonia Bialystok
Jeszcze raz dodam informacje w nowym temacie.Info z naszego forum i naszej strony.

Pomoc Kibicom!


Szanowni Kibice !!!

Stajemy ramię w ramię w bardzo trudnej sytuacji. Kilku z naszych kolegów zostało zatrzymanych w greckim areszcie. Jeden z nich został skazany na dwa lata i pięć miesięcy więzienia. Czterech pozostałych otrzymało wyroki w zawieszeniu. Do ich uwolnienia potrzebna jest niemała kwota liczona w tysiącach euro. Przeliczając na złotówki, mamy do czynienia z sumą kilkudziesięciu tysięcy złotych. Musimy im pomóc, w jak najszybszym trybie zdobywając te pieniążki. Dlatego liczymy teraz na wszystkich prawdziwych Kibiców. Liczy się każda złotówka! Każdy z nas, obecnych na stadionie w Salonikach, mógł stać się ofiarą „łapanki”, której bezpodstawnie dokonywali greccy policjanci. Jednak my wróciliśmy szczęśliwie do domu, zaś nasi koledzy pozostali. Wierzymy również w pomoc osób, które nie miały możliwości udać się do Grecji, kibiców przebywających zarówno w Polsce, jak i za granicą!

Wszyscy obecni na meczu z grecką drużyną przeżyli zatrważające momenty. Zewsząd napływają słowa oburzenia odnośnie zachowania „kibiców” Arisu w stosunku do działaczy Jagi. Jednak media omijają, a wręcz przeinaczają wydarzenia z naszym udziałem. Przez całe spotkanie byliśmy atakowani przez „fanów” miejscowej drużyny. W naszym kierunku nieustannie leciał grad nie tylko kamieni, ale także (szczególnie ze strony trybuny VIP) szklanych przedmiotów. Ochrona oraz policja umożliwiały miejscowym kibicom takie zachowanie poprzez ignorowanie tego faktu i zasłanianie ich. Nawet nie mieliśmy możliwości zrealizować celu, w jakim przyjechaliśmy setki kilometrów – nie mogliśmy dopingować i wspierać naszej drużyny w tym jakże ważnym meczu. Przez większość spotkania niemal czterysta osób musiało skupiać się na unikaniu, lecących z różnych kierunków na nasz sektor, przedmiotów. Niestety, nie wszystkim się to udało. Kibice Jagiellonii nie mieli jednak dostępu do opieki medycznej! Ponadto przetrzymywani przez długi okres czasu (do późnych godzin nocnych!), w tak nieznośną pogodę, nie mieliśmy dostępu do wody! Na domiar złego, policja znajdująca się na naszym sektorze, prowokacyjnie popijała napoje chłodzące. Greccy „stróże prawa” próbowali opluć i zerwać nasze flagi oraz niejednokrotnie bez przyczyny używali pałek w stosunku do kibiców Jagi. Wiele osób zostało dotkliwie pobitych. W mediach podawana jest informacja, iż na stadionie byliśmy w posiadaniu ostrych narzędzi, łomów i innych (czego to nie wymyślą!). Tymczasem przy wejściu na sektor byliśmy tak dokładnie obszukiwani, że zabierano nam nawet zapalniczki!

Czarę goryczy przepełnia fakt, iż media przedstawiają nas w złym świetle. Zdajemy sobie sprawę jak mogło to wyglądać z punktu widzenia postronnego obserwatora. Jednak rzucona w kierunku „kibiców” Arisu raca nie mogła równać się z tym, co zgotowali nam w Salonikach miejscowi. Dysponujemy nagraniami i zdjęciami, które są tego dowodem. Wszystkich Kibiców Jagiellonii będących w posiadaniu kolejnych filmów i zdjęć prosimy o kontakt! Ponadto zachęcamy do ich opublikowania i ukazania wszystkim, którzy tak pochopnie wyciągnęli wnioski na nasz temat. W Salonikach zetknęliśmy się ze spaczonym wymiarem sprawiedliwości, totalnym bezprawiem i prowokacją. Możemy śmiało powiedzieć, że to co tam zobaczyliśmy było chore, a „kibiców” Arisu z pewnością nie możemy nazwać ludźmi. Na każdym kroku odgrażali, atakowali, zachowywali się jak zwierzęta. Jeżeli ktoś narzeka na kibiców w Polsce, powinien szybko temu zaprzestać. Ponadto stadion Arisu nie jest miejscem, gdzie powinny odbywać się mecze takich rozgrywek, jak Liga Europejska. Stanowi to niebezpieczeństwo zarówno dla drużyn przyjezdnych, jak i kibiców. W tym celu także podejmiemy odpowiednie kroki.


Jednak walka o dobre imię w tej chwili musi zejść na drugi plan. Najważniejsza jest pomoc chłopakom, którzy utknęli w Grecji. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby tego dokonać. Teraz prosimy fanów Jagiellonii oraz wszystkich, którzy rozumieją tą trudną sytuację, o dokonywanie wpłat na rzecz uwięzionych fanów Żółto-Czerwonych. Żadna złotówka nie pójdzie na marne, wszystkie wspomogą poszkodowanych chłopaków! Bracia, teraz wszystko w Waszych rękach...

Wpłat dokonywać można na konto:

Adam Tołoczko
Z dopiskiem „POMOC CHŁOPAKOM”
90 1940 1076 4953 3606 0000 0000
Lukas Bank

Będziemy starać się na bieżąco przedstawiać stan wpłat. Również w razie pojawienia się nowych wiadomości w sprawie, będziemy informować.

Kibice, bądźmy solidarni z tymi, którzy ucierpieli tego dnia w Salonikach! Pomóżmy naszym Braciom! Pamiętajmy, że każda złotówka się liczy !!!

Do góry
#4055823 - 11/08/2010 05:16 Re: Kibice [3] [Re: Tombal]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: craax
@Conrad jeszcze stadion Cracovii wink


Racja, przepraszam, zapomniałem o kolejnym nowym obiekcie, stadionie Cracovii. piwo

Kiedy otwarcie, na rundę wiosenną?

Do góry
#4055838 - 11/08/2010 05:25 Re: Kibice [3] [Re: Conrad]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Jeżeli chodzi o stadiony, to wygląda to lepiej niż solidnie. W Gdyni i Białymstoku też budują. Myślę, że kwestią czasu jest powstanie nowego stadionu w Łodzi. Nie zapominajmy o Lubinie, który również ma nowy obiekt. Patrząc na skład Ekstraklasy, mamy 10 ekip, które niedługo zaczną albo już grają na nowych arenach. Sporo.

Pozostaje "jedynie" dostosowanie się grajków do poziomu stadionów, na których przyjdzie im się zmagać wink

Do góry
#4055926 - 11/08/2010 05:57 Re: Kibice [3] [Re: Szewa]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Pod względem stadionów to skok jest niesamowity, nie wiem czy gdziekolwiek w Europie w tak krótkim czasie powstawało jednocześnie tyle nowoczesnych obiektów.

Byłem w styczniu na stadionie Fulham, niby klub Premiership, ale stadion po prostu tragedia. To już stadion Korony jest ósmym cudem świata w porównaniu z nim...

A u nas normalnie stadionowa rewolucja, i to wszędzie dookoła. Oby tylko właśnie grajkowie też podnieśli swój poziom, bo w tym sezonie to wyniki w pucharach europejskich są tragikomiczne.

Do góry
#4056040 - 11/08/2010 07:21 Re: Kibice [3] [Re: Conrad]
Marcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/06/2003
Postów: 34895
Skąd: Wrocław
Niech nie zapominają o inwestowaniu w szkółki piłkarskie i boiska treningowe.

Do góry
#4056043 - 11/08/2010 07:23 Re: Kibice [3] [Re: Marcel]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Program orliki okazał się sukcesem, czas by też kluby miały swoje ośrodki dla młodzieży, w końcu to będzie kiedyś "kopalnia diamentów".

Do góry
#4056212 - 11/08/2010 15:36 Re: Kibice [3] [Re: Conrad]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Conrad : kolejka 25 września Cracovia-Arka OTWARCIE STADIONU

odnosnie orlikow , tak ostatnio sobie z kumplami rozmawialismy , koszt jednego bardzo wypasionego orlika to ok 1 mln zl, prawda ? patrzac na to ile trzeba co chwile dokladac do stadionu Wisły przez kogos bledy i wolny remont , az zal pomyslec ile wsi i dzielnic w Małopolsce mogloby zostac wyposazonych w konkretne miejsca do treningu , gry itd a tak to trzeba wydawac grube miliony podatnikow bo ktos cos spierd...

Do góry
#4056220 - 11/08/2010 16:09 Re: Kibice [3] [Re: craax]
Wychowany_Na_Nalewce Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2003
Postów: 3297
Po co komu orliki skoro nikt na nich nie gra. Za moich czasów to ciągle ktoś na boisku był, a teraz pustki. Jak ja miałem naście lat to graliśmy na boisku wysypanym żużlem i nikomu to nie przeszkadzało. Małolaty teraz wolą w necie siedzieć albo grać w słoneczko i wypasione boiska tego nie zmienią. Jedyne do czego te orliki w większości się przydają to do przecinania wstęgi przez różnych partyjniaków.

Tutaj trzeba zmienić sposób szkolenia, uczyć tych młodych dzieciaków techniki, a nie wystawiać największych wzrostem bo trener trampkarzy ma ciśnienie na wyniki.

Do góry
#4056221 - 11/08/2010 16:16 Re: Kibice [3] [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Wychowany_Na_Nalewce
Po co komu orliki skoro nikt na nich nie gra. Za moich czasów to ciągle ktoś na boisku był, a teraz pustki. Jak ja miałem naście lat to graliśmy na boisku wysypanym żużlem i nikomu to nie przeszkadzało. Małolaty teraz wolą w necie siedzieć albo grać w słoneczko i wypasione boiska tego nie zmienią. Jedyne do czego te orliki w większości się przydają to do przecinania wstęgi przez różnych partyjniaków.


Dokladnie piwo

W Barcelonie i okolicach jest mnostwo boisk, bedacych pod zarzadem wladz municypalnych.
Kto na nich gra ?
Przede wszystkim oldboye, dzieciakow jak na lekarstwo.

Mlodziaki, ktorzy przekladaja pilke nad kompa trenuja w nowej La Macia lub szkolce Fontsanta Fatjo.
Z roku na rok jest ich coraz mniej.

Inwestycja w Orliki nie musi byc chybiona, niech beda miejsca do grania w pilke, ale tlumaczenie, ze tworzy sie je dla najmlodszych adeptow futbolu to kretynizm, bo ci najmlodsi tam i tak nie przyjda.

Do góry
#4056230 - 11/08/2010 16:25 Re: Kibice [3] [Re: Amkwish]
Piostar Offline
Marcos Baghdatis

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 40732
Skąd: Dęblin
Tylko po części racja amkwish i pewnie w dużej mierze zależy to od zapotrzebowania na takie boiska. W moim mieście nie było praktycznie żadnego normalnego boiska do gry, dlatego w tej chwili Orlik jest oblegany non stop i aby na nim zagrać trzeba zapisać się kilka dni wcześniej.

A grają wszyscy od najmniejszych do olbojów.

Do góry
#4056251 - 11/08/2010 17:00 Re: Kibice [3] [Re: Piostar]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
amkwish oczywiscie Ty wiesz jak jest na orlikach W POLSCE laugh

sam widze co sie dzieje i tam gdzie jest dostep to czasami ekipy malolatow czekaja dlugi czas na to zeby boisko bylo wolne by w koncu na nim zagrac, sprobowac potem jakos male klubiki orlikowe tworzyc z najzdolniejszych (bo miejsca do gry beda juz gotowe i na najwyzszym poziomie) i cos moze z tego bedzie kiedys , ale masz racje to kretynizm piwo

Do góry
#4056252 - 11/08/2010 17:01 Re: Kibice [3] [Re: craax]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
ucielo

... to kretynizm zeby sadzic , ze najmlodsi przyjda tam grac

Do góry
#4056304 - 11/08/2010 19:12 Re: Kibice [3] [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
Irek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2003
Postów: 5629
Skąd: Chrzanów
Originally Posted By: Wychowany_Na_Nalewce
Za moich czasów to ciągle ktoś na boisku był, a teraz pustki.


To jest jeden z problemów. Ja pamiętam że się czekało żeby można było zagrać bo tylu było chętnych


Originally Posted By: Wychowany_Na_Nalewce
Tutaj trzeba zmienić sposób szkolenia, uczyć tych młodych dzieciaków techniki, a nie wystawiać największych wzrostem bo trener trampkarzy ma ciśnienie na wyniki.


Trenerzy to może są ale w większych miastach. W małych miastach i wsiach trenują ludzie którzy sobie chcą dorobić. Niewielki procent z nich to prawdziwi fanatycy którzy wkładają w to całe serce.

Do tego jeszcze można dodać, że jak rodzić ma kase albo dobrą pozycję społeczną to jego syn musi grać nawet jak jest najsłabszy.

Do góry
#4058038 - 12/08/2010 06:11 Re: Kibice [3] [Re: Irek]
ultra1978 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2007
Postów: 3046
Originally Posted By: Irek


Do tego jeszcze można dodać, że jak rodzić ma kase albo dobrą pozycję społeczną to jego syn musi grać nawet jak jest najsłabszy.

Bez żartów jak rodzic ma kasę to jego synek śmiga quadem albo gra cały dzień na 40calowym tv na PS3 a potem jak dorośnie to wydaje kasę ojca na piwo, młode kurewki i marychę.
Wszyscy ludzie którzy ze mną grali w klubie i coś osiągnęli na szczeblu piłkarskim pochodzili albo z bardzo biednych wielodzietnych rodzin albo z patologicznych dla których pokopanie piłki było jedyną odskocznią. Bogacz przyszedł kopnął dwa razy piłkę dostał jeden ostrzejszy wślizg, dwie dwóje z polskiego i mamusia jedynaka więcej nie puściła żeby nóg nie połamali chuligany. Orliki to tak naprawdę szczytny cel na którym biznesowa mafia ubiła dobry interes.

Do góry
#4060816 - 13/08/2010 16:12 Re: Kibice [3] [Re: ultra1978]
VooDoo Offline
addict

Meldunek: 07/07/2004
Postów: 560
Jako, że Conrad zablokował mi możliwość pisania w 'Polityce' - czego się zresztą spodziewałem, bo to już chyba jego 'tradycja' że postępuje w ten sposób, w momencie gdy zaczyna mu brakować argumentów i jego frustracja sięga zenitu, to pozwolę sobie w tym temacie odnieść się po raz ostatni do kwestii 'kibicowskich' poruszanych w naszej rozmowie w dziale 'polityka'

Originally Posted By: Conrad

Mamusia Ci pieluchy zmieniała gdy pierwszy raz byłem na Legii.

Tym bardziej jest to przykre, że czowiek jak mniemam koło '40' potrafi się tak ośmieszać swoimi wpisami.

Originally Posted By: Conrad

Originally Posted By: VooDoo

Masz jaja, żeby stanąć przed chłopakami na Żylecie i powiedzieć im jaki zaje*isty był Schetyna jako szef MSWiA? Jaka zaje*ista jest Hania bo nam stadion zrobiła?


To nie chodź na ten stadion, pisowski pajacu. Aż tak ścierwo pisowskie - zero wspólnego z kibicami - ujadało że nie chce stadionu... a teraz chowacie głowę w piasek i jak grzeczne pieski przychodzicie? Tak jak wspomniałem, zero honoru, zero godności... takie typowe pisowskie, szczeniackie zachowanie.


Tak jak myślałem - nie masz jaj i od razu mnie zaatakujesz za taką sugestię. Mieliście cały zeszły sezon, żeby pokazać jak dopingujecie bez nas. Coś chyba nie poszło? smile Zrozum pajacu, że bez nas ten stadion będzie pusty. Twoi idole z ITI już to zrozumieli i robili wszystko, żebyśmy tylko wrócili na Ł3. Wierzę, że z czasem i Ty to zrozumiesz.

Originally Posted By: Conrad

Originally Posted By: VooDoo
bo chce 'zapiewajłe' wyrzucić z nowego stadionu?

Tego debila trzeba wywalić bo jego poziom jest zerowy. Imbecyl z niego kompletny.

laugh nie skomentuje - po prostu przekleiłem, żeby ludzie czytający temat o kibicach też się pośmiali laugh

Proszę Cię tylko - nie przyznawaj się nikomu, że jesteś kibicem Legii, bo mi wstyd w tym momencie frown



Generalnie zgadzam sie z Tobą w jednym - nie mamy ze sobą o czym rozmawiać, bo nie mam zamiaru dłużej zniżać się do Twojego rynsztokowego sposobu prowadzenia dyskusji papa

Jednocześnie przepraszam userów tego forum, że dałem sie wyprowadzić z równowagi i zniżyłem się do poziomu wypowiedzi jaki prezentuje Conrad.

Do góry
#4060852 - 13/08/2010 17:14 Re: Kibice [3] [Re: VooDoo]
DonJuanKieputo Offline
addict

Meldunek: 11/11/2009
Postów: 437
Skąd: Najlpeszy typer BA
Haha mnie takze przybanowal Singapurczyk na Polityce, przeciez wczoraj napisalem, ze PO kocham , admin co jest z Tobom ?

VooDoo madrze prawisz piwo

Do góry
#4061952 - 14/08/2010 03:05 Re: Kibice [3] [Re: DonJuanKieputo]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
VooDoo, szybciutko pękłeś gdy się okazało jak w błyskawicznym tempie Warszawiacy wyrabiają karty kibica. grin A karnety też poszły w ciągu kilku tygodni już o kilka tysięcy powyżej oczekiwań. Myślałeś, że będą pustki, a jak Ci w oczy zajrzał strach pełnego stadionu... i braku miejsca dla Ciebie, to reakcja była wiadoma. toast

A swoją drogą to ta garstka sfrustrowanych pisdeczek, która nie chciała nowego stadionu (najwięksi debile w kibicowskim świecie), powinna zbojkotować ten obiekt i nie chodzić na mecze. Dziwię się, że z takimi sympatyzujesz zamiast olać takich frustratów. smile Ja pierdzielę, nie chcieć nowego stadionu dla własnego klubu...

DonJuan, nikt Ci wczoraj nie dał bana, Ty go miałeś od dawna, wczoraj skorzystałeś jedynie na tym że ten ban zmniejszono do poddziału zamiast całego działu a temat przeniesiono kilka godzin później. smile


Do góry
#4063151 - 14/08/2010 18:47 Re: Kibice [3] [Re: VooDoo]
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24030
Skąd: Białystok
Originally Posted By: VooDoo


Proszę Cię tylko - nie przyznawaj się nikomu, że jesteś kibicem Legii, bo mi wstyd w tym momencie frown



Touche smile

Na koncie kibiców Jagi ponad 18tys , informacje o pomocy pojawiły się w wielu miejscach nawet na forum Legii , Lechii i Łks Łomży shocked .

Do góry
Strona 1 z 28 1 2 3 ... 27 28 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Fantômas 44, Sensei, alfa), 2795 gości oraz 13 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5584052 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07