Strona 4 z 4 < 1 2 3 4
Opcje tematu
#448485 - 21/11/2005 15:50 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
GregVeB Offline
veteran

Meldunek: 15/08/2004
Postów: 1355
Skąd: Warszawa
No tak... Przejął bym się tym co napisał pan Igor, ale udało mi się dowiedziećć choć troche jaki on jest(z działalności na forum)...dlatego szczerze powiedziawszy mało mnie interesują poglądy takich 'bystrych' ludzi. W nic nie wierzysz, nic nie kochasz, nic nie rozumiesz....zal mi Ciebie. Piszesz na tematy które każdy człowiek zinterpretuje inaczej - i co najgorsze, myślisz, że amsz racje...

PS. A tym cytowaniem udowodniłeś, że nie potrafisz rozmawiać.

Pzodro

Do góry
Bonus: Unibet
#448486 - 21/11/2005 17:48 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Quote:

Quote:





I tego właśnie nie rozumiem.
A co do polskich kibiców to problem polega na tym że jest ich zbyt mało. Większość stanowią antykibice, a prawdziwych kibiców jest niewielu. Poza tym gdyby Polacy mieli możliwość żeby ładować tyle kasy w kluby to niejeden polski klub przyćmiłby te śmieszne kluby z zagranicy z Barceloną na czele.

Co do osób kupujących koszulki to rzeczywiście użyłem niewłaściwego określenia. Rozumiem to że ktoś jest np. w Rzymie czy w jakimś innym mieście, interesuje się piłką nożną i na pamiątkę kupuje sobie koszulke. To rozumiem.
Nie rozumiem tylko dlaczego ludzie utożsamiają się z jakimś obcym klubem? Wypisują na forum jakieś dziwactwa po hiszpańsku i mają taką radoche z przegranej przeciwnej drużyny jakby to im co najmniej życie uratowało. Tego nie rozumiem.







Widzę,że jesteś lokalnym patriotą, a raczej typem skrajnego narodowca,który nikogo nie lubi i nic go nie obchodzi.
Mógłbyś sobie podać reke z panem Moczulskim.
A co do twoich komentarzy,to pare spraw mnie rozwaliło.Od razu zaznaczam,ze nie jestem fanem Barcy,choć lubie ich gre.
POwiedz,dlaczego mamy kibicować tylko polskim drużynom,skoro ich gry się nie da ogladac,a jedyne emocje sa ,gdy zwaśnione ekipy się leją na trybunach,kluby są skorumpowane nic nie dają przeciętnemu kibicowi,bo jaka satysfakcja z takiej gry,widziałeś kiedys jak gra Barca,Bayern czy Boca Juniors??
Tam kibic jest święty a piłka to religia,symbol.
Piszesz o wpompowaniu kasy w polski klub,chłopie nawet jakby Abramowicz wszedł do Legii,to zawsze bedzie tylko Legia,na szacunek i sławe Barca pracuje ponad sto lat .Są takie kluby,które na przełomie dziesiącioleci,wyrobiły sobie marke,szacunek i pozycje,i dlatego Barca,Real,MU czy Juve mają kibiców na całym świecie,bo tam jest piękny futbol,gwiazdy ,stadiony -czyli to co kibice kochgają.Ja osobiscie kibicuje Boca,Villarealovi czy Bayernowi,bo to sa kluby z prawdziwego zdarzenia,z profesjonalnymi piłkarzami,magikami futbolu pokroju Ronaldihnio czy Riquelme,dla których przychodzą tłumy i miliony przed tv.
A co można obejrzeć w naszej lidze??
22 kaleków,kopanine i stado bandytów,mieniących się kibicami

A dzięki takim zapyziałym lokalnym fpatriotom,nic nie zmienimy,co innego kochac swój kraj,a co innego fascynować się Barcą czy Realem.


Dlatego twoje argumenty są moim zdaniem chybione,bo setki tysięcy ludzi identyfikuje się z takimi klubami,bo one są kwintesencja piłki,żyjemy w epoce globalizacji,osobiście znam ludzi,którzy jeżdza na mecze Bayernu czy Juve(sam pare arzy byłem na meczach Bawarczyków),i jest to normalne,dlaczego mmam być skazany na naszą ligowa biede bo się tu urodziłem,co to ma wspólnego z patriotyzmem,podoba mi się gra Boca,fascynuje Argentyna i piłka latynoska i bede im kibicować,w dupie mając Wisłe czy Legie i ich batalie o mistzra Polski.

Do góry
#448487 - 22/11/2005 07:32 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
Śmigło Offline
addict

Meldunek: 10/08/2004
Postów: 556
Skąd: Bytom
Tak czytam to i czytam i stwierdzam,że na takie zarzuty,nie ma chyba większego sensu odpowiadać-bo komuś z takim nastawieniem się nie wytłumaczy,Szacunek Fani Barcelony,Pozdro dla innych-uczestników forum:)

Do góry
Strona 4 z 4 < 1 2 3 4

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (VVega, pacyfista, akagi, wHiTe_StAr, Lukasz111, rafal08, Kura, igea23), 3649 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583927 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07