Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#448425 - 17/11/2005 11:31 SZLAGEIR: REAL vs BARCA
brooklyn Offline
stranger

Meldunek: 10/10/2005
Postów: 20
jak to gdzies bylo napisane to nie tylko mecz o 3pkt - to mecz o prestiz! Piszcie wszystko co zwiazane z tym meczem! zapraszam do dyskusji!

A TU MOZE SONDA:
REAL - X - BARCA ?
Only one choice allowed (278 total votes)
BARCA - 190 (68%)
X - 30 (11%)
REAL - 58 (21%)
Voting on this poll ends: 0 sekund temu

Do góry
Bonus: Unibet
#448426 - 17/11/2005 13:14 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
katowiczanin Offline
La Pulga

Meldunek: 29/01/2005
Postów: 24306
Skąd: Katowice/Barcelona
Myśle że Barcelona kryzys w Primera Division ma juz za soba i powinna sobie poradzic z Realem Madryt W ostatnich 4 spotkaniach ligowych Barcelona stracila tylko jedna bramke Pokonując Osasune 3:0 Malage 2:0 San Sebastian 5:0 i Getafe 3:1(tracąc bramke w ostatnich minutach meczu) Jeszcze w międzyczasie wygrali w Lidze Mistrzów z Panathinaikosem 5:0 Natomiast Real jak narazie zawodzi przegrywając w meczach na szcycie nie radzi sobie z presja jaką wywierają na nich dziennikarze do tego dochadzą jeszcze kontuzje Porażki z Deportivo 3:1 Valencia 1:2

Do góry
#448427 - 17/11/2005 14:07 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
pawka85 Offline
veteran

Meldunek: 20/08/2005
Postów: 1520
Dla mnie w tym meczu najlepiej zagrać overka Bo każdy wynik w starciu tych drużyn jest mozliwy a obie ekipy grają piekny futbol bardzo ofensywny wiec wydaje mi sie że minimum 3 bramki to wpadna w tym meczu pozdrawiam

Do góry
#448428 - 17/11/2005 14:38 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
solidny_gracz Offline
old hand

Meldunek: 17/10/2005
Postów: 797
ja jestem za remisem ktory realowi sie jeszcze nie zdazyl w tym sezonie

Do góry
#448429 - 17/11/2005 17:32 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
tomsontbg Offline
journeyman

Meldunek: 26/10/2005
Postów: 68
Skąd: Tarnobrzeg / Dziesiątka
No myśle Panowie że się mylicie. Jestem fanem Barcy ale patrze realnie na ten mecz i widze tylko jedno Real 1 tak tak mam na to hmm mnie przynajmniej przekonujące argumenty :

1. Barca mimo ze wygrywa, nie jest w pełni formy
2. Juz w tym sezonie nie wystarczy Ronladinhio( nie twierdze ze jest zly , jest zajebisty tylko ze kiedys moze mu nie wyjść)
3. Messi w formie , ale ilez ten chlopak ma lat , najlepsze jeszcze przed nim
4. Atmosfera na Santiago...przeczytajcie sobie wypoiwedzi treneiro i zawodnikow a i podoba mi sie bardziej odmlodzona 11 galaktycznych, pelna zawodnikow glodnych zwyciestwa jak np Robinho czy Diogo, Garcia

Wiec niewiem jak Wy , bo to jest tylko moje zdanie heh a wybor nalezy do Was

Do góry
#448430 - 17/11/2005 18:19 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Quote:

No myśle Panowie że się mylicie. Jestem fanem Barcy ale patrze realnie na ten mecz i widze tylko jedno Real 1 tak tak mam na to hmm mnie przynajmniej przekonujące argumenty :

1. Barca mimo ze wygrywa, nie jest w pełni formy
2. Juz w tym sezonie nie wystarczy Ronladinhio( nie twierdze ze jest zly , jest zajebisty tylko ze kiedys moze mu nie wyjść)
3. Messi w formie , ale ilez ten chlopak ma lat , najlepsze jeszcze przed nim
4. Atmosfera na Santiago...przeczytajcie sobie wypoiwedzi treneiro i zawodnikow a i podoba mi sie bardziej odmlodzona 11 galaktycznych, pelna zawodnikow glodnych zwyciestwa jak np Robinho czy Diogo, Garcia

Wiec niewiem jak Wy , bo to jest tylko moje zdanie heh a wybor nalezy do Was




Tylko zapomniales dodac, ze Real meczy sie od kilku kolejek niemilosiernie, caly czas przytrafiaja im sie ajkies urazy, nawet jak zagraja w najocniejszym nazwiskowo skaldzie, to na pewno Baptista i Ronaldo beda nie w pelni formy. Poza tym trudno dyskutowac nad tym czy ktos jest w formie czy nie, to jest opinia subiektywna, a wazne sa tylko wyniki. Jak Barca jest w slabej formie to przejrzyj sobie tez statystyki ostatnich meczow i Barcy i Realu w lidzie i pucharach. Messi jest mlody, dlatgeo gra ogony w lidze i tylko w LM gra w pierwszym skladzie, bo Rijkaard go oszczedza, w tym meczu go nie oszczedzi i nie widze powodu, dlaczego mialby w koncu stanac. W ogole dlaczego w meczu z Realem ma sie skonczyc passa Messiego, Ronniego, ktory moim zdnaiem z Getafe i Pana byl jednym z gorszych zawodnikow Barcy na boisku, ale to tylko moja opinia, sila Barcy w obecnym czasie polega wlasnie na tym, ze maja ok. 10 zawodnikow, z ktorych kazdy moze byc najlepszy na boisku.
Podsumowujac:
Real-Barca 2 badz x2 i tu to, ze jestem fanem Barcy ma najmniej wspolnego z tym typem.

Do góry
#448431 - 17/11/2005 18:30 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Messi nie grywal w lidze bo za duzo bylo zawodnikow spoza UE. Teraz juz chyba dostal paszport hiszpanski wiec problem zniknie

Do góry
#448432 - 17/11/2005 19:23 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
quiet82 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2903
Skąd: Dublin
Bramkarze:
1. Victor Valdés Arribas
25. Albert Jorquera Fortia
28. Rubén Iván Martínez Andrade
Obrońcy:
2. Juliano Haus Belletti
4. Rafael Márquez Álvarez
5. Carles Puyol Saforcada
12. Giovanni van Bronckhorst
15. Edmílson José Gomes de Moraes
16. Silvio Mendes Campo - Sylvinho
23. Oleguer Presas Renom
Pomocnicy:
3. Thiago Motta
6. Xavier Hernandez Creus
10. Ronaldo de Assis Moreira
17. Mark van Bommel
18. Gabriel García De la Torre
20. Anderson Luis de Souza
24. Andrés Iniesta Lujan
Napastnicy:
7. Henrik Larsson
8. Ludovic Giuly
9. Samuel Eto'o Fils
11. Maximiliano Gastón López
14. Santiago Ezquerro Marin
30. Lionel Messi

caly sklad barca A na ten sezon wiadomo ze nie zagra:
ruben- bramkarz
belletti- nie podjeto decyzji mimo ze trenuje pol na pol
van bommel-out 2 miesiace
iniesta-lekka kontuzja mimo tego powinienm pojawic sie w kadrze na mecz
po meczach kadry nikt nie zglosil urazow wiec prawdopodny sklad na te mecz to:
valdes
oleguer-puyol-marquez-silvinho
edmilson(motta)
xavi-deco
giuly-eto'o-roni
lawa
jorquera-gio-gabri-iniesta-larsson-messi-ezquerro

bardzo chcialbym zeby bylo 2 ale x tez nie bedzie zly dla grajach no-bet wszyskie wyniki mozliwe ale serce i rozum mowi 2
troche historii:
30.09.1995 Real - Barça 1-1 Liga
10.02.1996 Barça - Real 3-0 Liga
07.12.1996 Real - Barça 2-0 Liga
10.05.1997 Barça - Real 1-0 Liga
30.01.1997 Barça - Real 3-2 Puchar Hiszpanii 1. mecz
06.02.1997 Real - Barça 1-1 Puchar Hiszpanii 2. mecz
01.11.1997 Real - Barça 2-3 Liga
20.08.1998 Barça - Real 2-1 SuperPuchar
23.08.1998 Real - Barça 4-1 SuperPuchar
07.03.1998 Barça - Real 3-0 Liga
20.09.1998 Real - Barça 2-2 Liga
14.02.1999 Barça - Real 3-0 Liga
13.10.1999 Barça - Real 2-2 Liga
27.02.2000 Real - Barça 3-0 Liga
22.10.2000 Barça - Real 2-0 Liga
04.03.2001 Real - Barça 2-2 Liga
04.11.2001 Real - Barça 2-0 Liga
17.03.2002 Barça - Real 1-1 Liga
23.04.2002 Barça - Real 0:2 Europejskie Puchary
01.05.2002 Real - Barça 1:1 Europejskie Puchary
24.11.2002 Barça - Real 0-0 Liga
20.04.2003 Real - Barça 1-1 Liga
07.12.2003 Barça - Real 1-2 Liga
25.04.2004 Real - Barça 1-2 Liga
21.11.2004 Barça - Real 3-0 Liga
10.04.2005 Real - Barça 4-2 Liga

pozdrawiam
VISCA EL BARCA
VISCA EL KATALONIA
KATALONIA NOT SPAIN

Do góry
#448433 - 17/11/2005 22:50 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
Mooner Offline
stranger

Meldunek: 15/09/2005
Postów: 11
Ja od siebie dodam,ze ogladałęm Barce w tym sezonie w kilku meczach,i doszedłem do jednego wniosku. to jest cyrk na kółkach i nic wiecej,Ronaldinho,Messi i nic. Obrona katastrofa,im lepiej zorganiozoawny przeciwnik tym lepiej z nia sobie radzi,pomijam brak szybkosci u Puyola i glupie wrecz juniorskie bledy calej defensywy. Eto tez fajny tylko tyle co ten gosc potrafi zmarnowac to tylko Włodarczyk i Brozek moga sie z nim rownac:)nie dziwie sie glosom,mowiacym o wypozyczeniu go. Moze Real nie jest wybitnie zbilansowany,ale Baptista czy Robinho prezentuja sie duzo lepiej od swoich odpowiednikow w Barcelonie,no i pozycja bramkaarzy. Tutaj pierwszenstow nalezy sie Casiasowi.


Mecz bedzie ciekawy ale z uplywem czasu pewnie Real zysa przewage i zacznie gniesc Barcelone,a ta slaba w defensywie pod naporem xacznie polelniac bledy.

Do góry
#448434 - 18/11/2005 05:51 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
tomsontbg Offline
journeyman

Meldunek: 26/10/2005
Postów: 68
Skąd: Tarnobrzeg / Dziesiątka
Quote:

Quote:

No myśle Panowie że się mylicie. Jestem fanem Barcy ale patrze realnie na ten mecz i widze tylko jedno Real 1 tak tak mam na to hmm mnie przynajmniej przekonujące argumenty :

1. Barca mimo ze wygrywa, nie jest w pełni formy
2. Juz w tym sezonie nie wystarczy Ronladinhio( nie twierdze ze jest zly , jest zajebisty tylko ze kiedys moze mu nie wyjść)
3. Messi w formie , ale ilez ten chlopak ma lat , najlepsze jeszcze przed nim
4. Atmosfera na Santiago...przeczytajcie sobie wypoiwedzi treneiro i zawodnikow a i podoba mi sie bardziej odmlodzona 11 galaktycznych, pelna zawodnikow glodnych zwyciestwa jak np Robinho czy Diogo, Garcia

Wiec niewiem jak Wy , bo to jest tylko moje zdanie heh a wybor nalezy do Was




Tylko zapomniales dodac, ze Real meczy sie od kilku kolejek niemilosiernie, caly czas przytrafiaja im sie ajkies urazy, nawet jak zagraja w najocniejszym nazwiskowo skaldzie, to na pewno Baptista i Ronaldo beda nie w pelni formy. Poza tym trudno dyskutowac nad tym czy ktos jest w formie czy nie, to jest opinia subiektywna, a wazne sa tylko wyniki. Jak Barca jest w slabej formie to przejrzyj sobie tez statystyki ostatnich meczow i Barcy i Realu w lidzie i pucharach. Messi jest mlody, dlatgeo gra ogony w lidze i tylko w LM gra w pierwszym skladzie, bo Rijkaard go oszczedza, w tym meczu go nie oszczedzi i nie widze powodu, dlaczego mialby w koncu stanac. W ogole dlaczego w meczu z Realem ma sie skonczyc passa Messiego, Ronniego, ktory moim zdnaiem z Getafe i Pana byl jednym z gorszych zawodnikow Barcy na boisku, ale to tylko moja opinia, sila Barcy w obecnym czasie polega wlasnie na tym, ze maja ok. 10 zawodnikow, z ktorych kazdy moze byc najlepszy na boisku.
Podsumowujac:
Real-Barca 2 badz x2 i tu to, ze jestem fanem Barcy ma najmniej wspolnego z tym typem.





w sumie masz troche racji jednak o ot ze stanie mialem na mysli Ronaldinhio a nie Messiego, ale ja i tez zapomnialem dodac najwazniejszego : to co robi obrona katalonczykow to przechodzi nasmielsze oczekiwania np Oleguer czy jak mu tam przeciez hmm to nie jest zawodnik ktory moze w pelni zastapic belletiego, a intrwencje puyola pozostawiaja wiele do zyczenia, jednak glownie moj typ oparty jest na moim przeczuciu , jakos sam sie dziwie dlaczego az tak mocno hehe no ale zobaczymy jak to bedzie , p

Do góry
#448435 - 18/11/2005 10:30 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
INEZ Offline
old hand

Meldunek: 28/03/2005
Postów: 1057
Skąd: BYDGOSZCZ
Na temat szlagieru napisze swoje odczucia.Ten wielki klasyk na Santiago Bernabeu to mecz pod dyktando brazylijczyków.Barca ma w swoim składzie:mega gwiazde Ronaldinhio,Deco,Emilsona,Mottę,Sylvinhio oraz Bellettiego źaś w ekipie królewskich prowadzonej pod wodzą też brazylijczyka Wanderleya Luxemburgo są tacy gracze:Ronaldo,Roberto Carlos,Robinhio oraz Baptista.
Spotkanie ma status o podwyższonym ryzyku a przyczynił sie do tego ETO na koniec poprzedniego sezonu obraźliwie wypowiedził się na temat REALU.Eto strzelił 10 bramek i prowadzi w klasyfikacji najskuteczniejszych strzelców Primera Division.Statystyki H2H przemawiaja za Realem pdejmowali BARCE 75 razy zwycieżali gospodarze 14 spotkań zakonczyło sie remisem zaś 13 razy wygrała Barcelona.
Obecna forma Barcy dale mi powody aby własnie w takim pojedynku postawic na ich zwyciestwo.

TYP 2 7/10

Pozdrawiam

Do góry
#448436 - 18/11/2005 12:09 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
Lorak Offline
enthusiast

Meldunek: 06/12/2004
Postów: 229
Skąd: Lublin
Quote:

ja jestem za remisem ktory realowi sie jeszcze nie zdazyl w tym sezonie




Jam też myślę, że bedzie remis

Do góry
#448437 - 18/11/2005 12:17 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
krystianek Offline
member

Meldunek: 14/12/2004
Postów: 102
Ja od siebie dodam jeszcze taka ankiete
Over czy under
Only one choice allowed (128 total votes)
under 2.5 - 12 (09%)
over 2.5 - 116 (91%)
Voting on this poll ends: 0 sekund temu

Do góry
#448438 - 18/11/2005 16:17 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
quiet82 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2903
Skąd: Dublin
Pełna lista zawodników powołanych na mecz z Realem Madryt:
Valdes, Jorquera, Gabri, Iniesta, Edmilson, Sylvinho, Oleguer, Xavi, Puyol, Deco, Ronaldinho, Eto'o, Larsson, Motta, Messi, Giuly, Gio i Marquez.

wiec juz mamy wszystko jasne jesli chodzi o Barce
sadze ze jedyna nie wiadomo jest pozycja dm motta czy edmilson lub marquez a wtedy edmilson do obrony zobaczymy

pozdrawiam
VISCA EL BARCA
VISCA EL KATALONIA
KATALONIA NOT SPAIN

Do góry
#448439 - 18/11/2005 17:55 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
Basa Offline
stranger

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 13
panowie...
wiadomo ze kopernik nie zyje i wiadomo ze barca jest lepsza od realu. dla mnie pewna dwoja.
pozdrawiam
visca el barca

Do góry
#448440 - 18/11/2005 21:11 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
TiCaL0 Offline
member

Meldunek: 25/11/2004
Postów: 103
Skąd: Łódź
popieram !
Barca wygra jutrzejsze derby hiszpani

Do góry
#448441 - 18/11/2005 22:02 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
alfa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/05/2005
Postów: 26417
Skąd: 1984
patrzac na ostatnie mecze ww druzyn to szykuje sie w tym meczu over i ja go gram!

Do góry
#448442 - 18/11/2005 23:20 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
Cezar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/02/2005
Postów: 6624
Skąd: GDYNIA
Jestem wielim fanem Barcy i widze w tym meczu 2. Barca dość dobrze radzi sobie z Realem. Myśle jednak że najlepszym typem na ten mecz jest over 2.5. Napewno dużo bramek padnie,bo wiadomo obrona Barcy cieniutka,ale Barca ma o wiele lepszy atak i stzreli więcej goli.Barca to moja ukochana drużyna i jestem pewny że wygra

Visca el barca!!

Do góry
#448443 - 19/11/2005 06:24 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
Śmigło Offline
addict

Meldunek: 10/08/2004
Postów: 556
Skąd: Bytom
Siemanko-teraz podam tylko typ-sorki ale od 1 do 3 spoałem,a potem królowała NBA-popołudniu bede wypoczety bardziej to sie rozpisze(mam nadzieje),VISCA EL BARCA-2la w tym meczuwg mnie,jestem Wielkim Fanem,ba Miłośnikiem Dumy Kataloni,od 13 lat, chodziłem z głową uniesioną do góry równiez gdy Ci kibice,,,usnęli,w czasach gdy nie graliśmy w LM,i zajmowaliśmy lokate nie dla nas stworzone,siła BArcy jest ogromna,ONa sie nie potrafi bronić Ona nie chce bronić Ona chce atakować!-Fenoemenalni gracze w 2 ekipach,lecz w BArcelonie-EL MAgico,który jednym zagraniem decyduje o wyniku spotkania(2004 rok),lecz ON nie zagra raz piłki On jest w roosnącej formie i będzie błyszczał-kapitalna gra BArcy piłka,arytmia,a i indywidualne akcje sieja groze(nie w szczytowej formie dla obrony CHelsea)a co tu dopiero o REalu mówiąćmROzumiem Klasyk(poza kategoriami),lecz siła aktualna,a mobilizacja u 1 i 2 taka sama,więć najkócej-nie rozpisująć się i zapewne piszać z błęami (hehe)chce wszystkim kibicą (szczegółniew NAszym)powiedzieć to jet ten wieczór,gdy bedziemy mogli Dumnie Zaśpiewac i POWIEDZIEĆ-FENOMENALNA BARCELONA-NAJLEPSZY KLUB ŚWIATA - Z CUDOWNĄ HISTORIA JAK I KIBICAMI, P>S> jka można JEJE nie kochac,,,

Sorki zabłędy interpunkcyjne jak i [pozostałe-Visca EL BArca !!! PO zwycięstwo,po pieniądze,po radośc po HONOR!!!

Do góry
#448444 - 19/11/2005 08:15 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Quote:

Ja od siebie dodam,ze ogladałęm Barce w tym sezonie w kilku meczach,i doszedłem do jednego wniosku. to jest cyrk na kółkach i nic wiecej,Ronaldinho,Messi i nic. Obrona katastrofa,im lepiej zorganiozoawny przeciwnik tym lepiej z nia sobie radzi,pomijam brak szybkosci u Puyola i glupie wrecz juniorskie bledy calej defensywy. Eto tez fajny tylko tyle co ten gosc potrafi zmarnowac to tylko Włodarczyk i Brozek moga sie z nim rownac:)nie dziwie sie glosom,mowiacym o wypozyczeniu go. Moze Real nie jest wybitnie zbilansowany,ale Baptista czy Robinho prezentuja sie duzo lepiej od swoich odpowiednikow w Barcelonie,no i pozycja bramkaarzy. Tutaj pierwszenstow nalezy sie Casiasowi.


Mecz bedzie ciekawy ale z uplywem czasu pewnie Real zysa przewage i zacznie gniesc Barcelone,a ta slaba w defensywie pod naporem xacznie polelniac bledy.




Ale to jest obiektywna czy subiektywna opinia na temat tych druzyn? Bo jezeli Ci chodzi o cyrk to chyba real do niego bardziej pasuje, co? Baptista sie prezentuje "duzo lepiej" od trudno powiedziec kogo? Xaviego, Deco? Robinho, z ktorego hiszpanskie media sie nasmiewaly do momentu, gdy w koncu strzeli bramke dla realu? W calym sezonie oni dwaj prezentuja sie lepiej? Pomijam to, ze Baptista nie gral od kilku tygodni z powodu kontuzji, choc nie wygladasz na kogos, kto by znal takie szczegoly ? Obrona Barcy jest slabiutka, ale chyba nie sadzisz, ze obrona realu jest mocniejsza, co? Eto'o prowadzi w klasyfikacji strzelcow,w kilka meczach LM potrafi sobie wypracowac SAM wiecej sytuacji niz Brozek i Wlodarczyk w calym sezonie IDEI EKSTRAKLASY,a Ty mowisz, ze to fajny grajek i porownujesz go do tych 2 pseudonapastnikow?:> W ogole przeczytales o wypozyczeniu Eto'o chyba w jakims madryckim dzienniku, bo tylko kibice realu na to czekaja, az w koncu ten slaby Eto'o odejdzie z Barcelony . A nadzieja realu jest Raul, ktory jest z meczu na mecz coraz slabszy, ale za to bedzie mial motywacje, jako, ze sie pieprzy srednio ok. 9 miesiecy przed meczem z Barca, to mu sie znowu dzieci urodzily .
Tak poza tym to real nie ma argumentow, zeby wygrac z Barca i to bedzie spora niespodzianka jak jednak ow fakt nastapi. Nawet mimo, ze obrona Barcy jest slaba, choc z drugiej strony trudno powiedziec czy slaba jak zawsze Barca wieksza liczba zawodnikow atakuje niz sie broni. A co do Puyola to jest taki Raul z Madrytu z tym, ze w obronie wystarczy miec sporo checi, walki i ambicji, a w ataku same te cechy nie wystarczaja jak brakuje szybkosci

Do góry
#448445 - 19/11/2005 16:27 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5687
Nie jestem fanem żadnej z tych drużyn. Jest mi obojętne kto to wygra. Dzięki temu mogę obiektywnie patrzeć na ten mecz.
Sądzę że w tym spotkaniu nie będzie żadnej niespodzianki. Powinien wygrać Real Madryt.
Dlaczego?
Odpowiedź prosta . Dlatego że grają u siebie . To jest mecz w którym spotkają się dwaj odwieczni rywale, którzy nie przepadają za sobą. Piłkarze Realu uważają się za gwiazdy i są leniwi. Lubią imprezować i mają luzackie podejście do meczów. Jednak mecz z Barceloną to nie jest taki zwykły mecz. Obie drużyny będą zmobilizowane w 100%. I wszystkim zawodnikom będzie bardzo zależało na zwycięstwie. W tym meczu bym nie liczył na luzackie podejście piłkarzy Realu.
A jeśli obie drużny będą grały na 100% swoich możliwości to wynik może być tylko jeden - zwycięstwo gospodarzy. Gospodarzami są piłkarze Realu więc oni wygrają.
Myślę że piłkarze Barcelony nie strzelą więcej niż jednej bramki. Myślę że Real wygra przewagą co najmniej dwóch goli.
Powiedzmy że będzie 2:0 lub 3:1 dla Kastylijczyków. Ale typy na dokładny wynik zawsze są najmniej pewne .

Podsumowując: niespodzianki nie będzie czyli mecz zakończy się zwycięstwem Kastylijczyków nawet gdyby sędzia miał do tego się przyczynić. Warto postawić handicap na zwycięstwo Realu co najmniej 2 bramkami.

Do góry
#448446 - 19/11/2005 16:54 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
Chivas Offline
a.k.a. "Juvcio Djokovic"

Meldunek: 21/05/2005
Postów: 9312
Skąd: Wrocław
ludzie gracie na real a nawet nie potraficie skladu napisac... jezeli nie gra zidane to oslabia znacznie swoj zespol...jest kluczowym zawodnikiem tego klubu(a slyszalem ze ma nie grac)...wy myslicie ze napastnicy(co chwile nazwiska ronaldo robinho batista)...kto stawia na real niech napisze sklad bo chyba to jest bardzo wazna informacja...jezeli nie gra zidane stawiam X2...

Do góry
#448447 - 19/11/2005 17:15 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5687
Quote:

kto stawia na real niech napisze sklad bo chyba to jest bardzo wazna informacja...



Jest to ważne, ale nie aż tak bardzo żeby się tym sugerować przy typowaniu wyniku.

Do góry
#448448 - 19/11/2005 21:03 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
to było coś pięknego


Grę Realu można określić tylko słowem jakiego użył Trzeciak, czyli... skandal!

Barca grała wspaniale i pewnie po tym meczu obroty w monopolach i pubach w całej Katalonii mocno wzrosną

Ten mecz to było chyba potwierdzenie, tego co widać od dłuższego czasu - era Zidane'a, Ronaldo, Beckhama i Roberto Carlosa nieodwracalnie dobiegła końca.

Do góry
#448449 - 19/11/2005 21:08 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
Wrona Offline
old hand

Meldunek: 10/04/2005
Postów: 733
Skąd: Tarnów
A no i Raul jr nie pomogl. A Tottiego syn zdobingowal do strzelenia bramki na 1-4. Forza Totti.

Do góry
#448450 - 19/11/2005 21:11 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
Rafik 25 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/09/2005
Postów: 13934
Skąd: Klazienaveen
Quote:

to było coś pięknego


Grę Realu można określić tylko słowem jakiego użył Trzeciak, czyli... skandal!

Barca grała wspaniale i pewnie po tym meczu obroty w monopolach i pubach w całej Katalonii mocno wzrosną

Ten mecz to było chyba potwierdzenie, tego co widać od dłuższego czasu - era Zidane'a, Ronaldo, Beckhama i Roberto Carlosa nieodwracalnie dobiegła końca.




Zgadzam się z Tobą w 100% Jestem fanem Barcy ale obiektywnym. Podziwiam też takich piłkarzy jak Zidane czy Roberto Carlos ale to jest ich zmierzch. 3-0 wynik mówi za siebie. Brawo Barcelona

Do góry
#448451 - 19/11/2005 21:48 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Blaugrana zagrała słaby mecz.

"R" to ja przy piłce widziałem moze z 3 razy.

Dużo akcji w środku pola, dość mało okazji pod bramkowych, jak na taki mecz.

Pierwsza bramka Etoo dośc przypadkowa.


Kibicem Barcy jestem od zawsze. Wiem, na co ich stac i dzisiejsze stpotkanie mnie troche zawiodlo. Moze gdyby im pukli "piątke" to by inaczej wyglądało ? Real jak to Real .... żenada.

MES QUE UN CLUB !


ten ostatni epitet mogłeś sobie darować


Edited by Bzyku (19/11/2005 21:55)

Do góry
#448452 - 19/11/2005 21:53 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Quote:

to było coś pięknego


Grę Realu można określić tylko słowem jakiego użył Trzeciak, czyli... skandal!

Barca grała wspaniale i pewnie po tym meczu obroty w monopolach i pubach w całej Katalonii mocno wzrosną

Ten mecz to było chyba potwierdzenie, tego co widać od dłuższego czasu - era Zidane'a, Ronaldo, Beckhama i Roberto Carlosa nieodwracalnie dobiegła końca.




Ronaldinho pokazal, ze ma cos, czego swojego czasu nie mieli Zidane, Ronaldo itd., ruleta nie wystarczy, moim zdaniem zagral najlepszy mecz w Barcie od przyjscia do Katalonii, a real nie istnial, nie stworzyl zadnej klarownej sytuacji, no moze poza ta przy stanie 2:0. Gdyby nie Casillas moglo sie skonczyc smiesznie.

Do góry
#448453 - 19/11/2005 21:53 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
katowiczanin Offline
La Pulga

Meldunek: 29/01/2005
Postów: 24306
Skąd: Katowice/Barcelona
FC BARCELONA RULEZ

Do góry
#448454 - 19/11/2005 22:31 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
pepeu Offline
newbie

Meldunek: 19/11/2005
Postów: 33
Skąd: Wrocław
barcelona nie zagrała pięknie
barca zagrała wspaniale taktycznie co w połączeniu z magią RONALDINHO dało przekonywujące zwycięstwo era realu przemija stać ich będzie jedynie na pojedyncze widowiska ale na nic więcej
VISCA EL BARCA!!!

Do góry
#448455 - 19/11/2005 23:00 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
GregVeB Offline
veteran

Meldunek: 15/08/2004
Postów: 1355
Skąd: Warszawa
Zajebisty mecz, zajebiści ludzie, zajebiste piwo i ogólnie wypas dzień

Ciekawe ilu 'kibiców' przybędzie.... do następnej wpadki oczywiscie

pozdro

Do góry
#448456 - 20/11/2005 00:56 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
Borinho Offline
enthusiast

Meldunek: 28/07/2005
Postów: 201
Skąd: Kraków
Musze powiedzieć że jestem pod wrażeniem wielkiej gry którą pokazała dziś Barcelona.

Messi,Etoo,i fenomen XXI WIEKU : RONALDINHO NAJLEPSZY OBECNIE PIŁKARZ TEJ PLANETY !!!!. Barcelona grała pięknie z polotem , poprawnie w defensywie. Uważam że obecnie Barcelona gra najpiękniejsza piłke na świecie , nie wiem jeszcze czy najskuteczniejszą ale mam nadzieje że przekonam się o tym w Maju przyszlego roku w Finale Ligi Mistrzów.
Tak ja taki futbol chce oglądać , nie nudny statyczny ale szybki z polotem i fantazją . Paradoksalnie trudno było o over w tym meczu który typowałem ale tylko dlatego że gracze Realu nie mieli pomysłu na gre , rozbicie geniuszem graczy Barcelony. Real według mnie wyglądał dziś jak stara zmeczona wypalona maszyna która skończyła sie pare lat temu i potrzeba wymiany wielu ogniw a nie tylko kosmetycznych zmian.
Wielka Wielka Barcelona fenomenalny Ronaldinho technika zwody ,przyspieszenie , balans ciała naprawde jest sie po raz kolejny czym zachwycać .
Moim zdaniem Barcelona jeszcze w ofensywie może grać lepiej niż dziś , niech tylko Mesii zacznie wykorzystywać sytuacje które stwarza , bo ma latwość w dochodzeniu do sytuacji ale brakuje wykończenia . Ale ogólnie super oby tak dalej !!!

Do góry
#448457 - 20/11/2005 07:46 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
Śmigło Offline
addict

Meldunek: 10/08/2004
Postów: 556
Skąd: Bytom
Quote:

Siemanko-teraz podam tylko typ-sorki ale od 1 do 3 spoałem,a potem królowała NBA-popołudniu bede wypoczety bardziej to sie rozpisze(mam nadzieje),VISCA EL BARCA-2la w tym meczuwg mnie,jestem Wielkim Fanem,ba Miłośnikiem Dumy Kataloni,od 13 lat, chodziłem z głową uniesioną do góry równiez gdy Ci kibice,,,usnęli,w czasach gdy nie graliśmy w LM,i zajmowaliśmy lokate nie dla nas stworzone,siła BArcy jest ogromna,ONa sie nie potrafi bronić Ona nie chce bronić Ona chce atakować!-Fenoemenalni gracze w 2 ekipach,lecz w BArcelonie-EL MAgico,który jednym zagraniem decyduje o wyniku spotkania(2004 rok),lecz ON nie zagra raz piłki On jest w roosnącej formie i będzie błyszczał-kapitalna gra BArcy piłka,arytmia,a i indywidualne akcje sieja groze(nie w szczytowej formie dla obrony CHelsea)a co tu dopiero o REalu mówiąćmROzumiem Klasyk(poza kategoriami),lecz siła aktualna,a mobilizacja u 1 i 2 taka sama,więć najkócej-nie rozpisująć się i zapewne piszać z błęami (hehe)chce wszystkim kibicą (szczegółniew NAszym)powiedzieć to jet ten wieczór,gdy bedziemy mogli Dumnie Zaśpiewac i POWIEDZIEĆ-FENOMENALNA BARCELONA-NAJLEPSZY KLUB ŚWIATA - Z CUDOWNĄ HISTORIA JAK I KIBICAMI, P>S> jka można JEJE nie kochac,,,

Sorki zabłędy interpunkcyjne jak i [pozostałe-Visca EL BArca !!! PO zwycięstwo,po pieniądze,po radośc po HONOR!!!


Uf jeden z najpiękniejszych poranków w moim(juz nie najmłodszym)zyciu, PIŁKA NOŻNA to BARCELONA- inne kluby się starają,ale to na BARCE ZA MAŁO-ps REAL dno totalne-czekam już na mecz(rew.) z Che;lsea-R10 BRY:LANT !!! POZDRO Visca El Barca

Do góry
#448458 - 20/11/2005 09:11 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
El Camino Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/05/2003
Postów: 1676
Skąd: Warszawa
Rzeczywiście to byl piękny i niesamowity mecz,szkoda jedynie ze dość jednostronny.Real właściwie nie istniał,a można by wręcz rzec że został ośmieszony przez Barcelonę.Gdyby nie Casillas to gospodarze mogliby stracić nawet dwie bramki więcej.

Do góry
#448459 - 20/11/2005 09:32 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
tomsontbg Offline
journeyman

Meldunek: 26/10/2005
Postów: 68
Skąd: Tarnobrzeg / Dziesiątka
gdzie mozna zobaczyc bramki z tego meczu ?!

Do góry
#448460 - 20/11/2005 09:34 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
tomsontbg Offline
journeyman

Meldunek: 26/10/2005
Postów: 68
Skąd: Tarnobrzeg / Dziesiątka
Visca el Barca !!! no chociaz moje porgnozy sie niesprawdzimy na szczescie to Barca wygrala hehe laadny pewnie byl to mecz , gdzie podtwierdzili ze mogą wszsytko ! Messi the best , taka faza on jest najlepszy !

Do góry
#448461 - 20/11/2005 09:45 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
crayon Offline
newbie

Meldunek: 09/10/2005
Postów: 26
Quote:

gdzie mozna zobaczyc bramki z tego meczu ?!


w poniedziałek na eurosporci o 17.30 sa Eurogoals, tam napewno pokaza

Do góry
#448462 - 20/11/2005 10:55 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
MagiK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/01/2005
Postów: 11245
B A R C A rzadzi !!!

P.S. Ma ktos moze nagrany ten mecz nagrany prosze o odpowiedzi na priv?
Pozdrawiam.

Do góry
#448463 - 20/11/2005 10:57 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5687
Gre Realu można podsumować jednym słowem - skandal.
Barcelona zagrała na wysokim poziomie. Bardzo dobrze grali obrońcy Barcelony, dobrze spisywali się piłkarze ze środka pola i przeciętnie zagrali piłkarze Barcelony pod bramką Realu. To był nienajlepszy występ Messiego, który w sytuacji jeden na jeden z bramkarzem Realu nie potrafił strzelić gola. Jeszcze kilku innych piłkarzy Barcelony zawodziło w podobnych sytuacjach. Gdyby piłkarze Barcelony w ataku zagrali lepiej to spokojnie mogłoby to się zakończyć pięcioma bramkami dla Katalończyków.

A tak poza tym to ciekawe w czym tkwi problem Realu?
Robinho i Ronaldo gdy grają w żółtych koszulkach są w stanie pokonać obronę każdej narodowej reprezentacji, a gdy nakładają białe koszulki to coś im nie idzie. To jest zastanawiające. Może jakiś kryzys mają?
Pewnie błąd tkwi też w zbyt częstych zmianach piłkarzy i trenerów Realu. To zrozumiałe że jak się wydaje tyle milionów na zawodników to oczekuje się że będą wygrywać, ale właściciele Realu najwyraźniej zapomnieli że w piłce ważne jest zgranie drużyny. Piłkarze muszę się ze sobą bardzo dobrze rozumieć i wtedy taka drużyna odnosi sukcesy. Poza tym ktoś chyba powinien wstrząsnąć tymi piłkarzami bo grali tak jakby byli zmęczeni po nocnej imprezie.
I nawet błąd sędziego, który nie podyktował jedenastki dla Barcelony za faul na Eto'o nie pomógł Realowi.

Do góry
#448464 - 20/11/2005 11:01 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
wysek Offline
newbie

Meldunek: 25/03/2005
Postów: 35
Skąd: Lublin
To pokazuje nam że Real w LM może dostać a Barca wygrać bo ich forma sie nadal podtrzymuje !! VISCA EL BARCA

Do góry
#448465 - 20/11/2005 11:22 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
alfa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/05/2005
Postów: 26417
Skąd: 1984
wiekszosc osob ktora wziela udzial w sondach na temat tego meczu trafnie przewidziala zwyciestwo Barcelony oraz LB2, mam tylko nadzieje ze te osoby tez tak zagraly...

Do góry
#448466 - 20/11/2005 11:52 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
skonczcie sie juz onanizowac nad tym meczem byl i juz po!!!

Do góry
#448467 - 20/11/2005 11:55 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
Nickel Offline
addict

Meldunek: 24/02/2004
Postów: 669
Skąd: Rzeszów
W końcu apogeum kryzysu Realu sięgnęło szczytu. Pytanie co dalej? Brawo dla Barcy, gdyby nie Casillas byloby tak z 3/4 gole więcej. Ronaldinho przyćmił Zidane'a na dobre. Żal bylo patrzeć na Galacticos biegającyh wolniej ode mnie:/ oraz ne potrafiacych rozegrać i przyjac pilki. Życie. Jeszcze raz gratulacje dla Barcy...!!

Do góry
#448468 - 20/11/2005 15:14 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Quote:

skonczcie sie juz onanizowac nad tym meczem byl i juz po!!!




zabronisz nam go komentowac?

niepodoba sie to nieczytaj, albo pojdz sie gdzies zonanizowac

Do góry
#448469 - 20/11/2005 20:49 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
INEZ Offline
old hand

Meldunek: 28/03/2005
Postów: 1057
Skąd: BYDGOSZCZ
Quote:

Na temat szlagieru napisze swoje odczucia.Ten wielki klasyk na Santiago Bernabeu to mecz pod dyktando brazylijczyków.Barca ma w swoim składzie:mega gwiazde Ronaldinhio,Deco,Emilsona,Mottę,Sylvinhio oraz Bellettiego źaś w ekipie królewskich prowadzonej pod wodzą też brazylijczyka Wanderleya Luxemburgo są tacy gracze:Ronaldo,Roberto Carlos,Robinhio oraz Baptista.
Spotkanie ma status o podwyższonym ryzyku a przyczynił sie do tego ETO na koniec poprzedniego sezonu obraźliwie wypowiedził się na temat REALU.Eto strzelił 10 bramek i prowadzi w klasyfikacji najskuteczniejszych strzelców Primera Division.Statystyki H2H przemawiaja za Realem pdejmowali BARCE 75 razy zwycieżali gospodarze 14 spotkań zakonczyło sie remisem zaś 13 razy wygrała Barcelona.
Obecna forma Barcy dale mi powody aby własnie w takim pojedynku postawic na ich zwyciestwo.

TYP 2 7/10

Pozdrawiam




Tym wszystkim którzy zagrali na ten mecz Gratulacje a bukowi dzieki za Innego rezultatu nie mogło być Baraca to Baraca
Licze ze w tym sezonie również obronią tytuł PD

Do góry
#448470 - 21/11/2005 08:39 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
Śmigło Offline
addict

Meldunek: 10/08/2004
Postów: 556
Skąd: Bytom
www.fcbarca.com tam bramki do sciągniecia jak i skót-to jest coś pięknego-sorki wybaczcie mi te czułosci,lecz taka gra w takim meczu po wielu chudych latach to miód na moje oczy-serce rosnie jak się ogłada taka BARCE-Ronnie ETO"O Messi to jest -trójkąt,na którego nie ma bata-P>S, czekam juz na CHelsea-piłka wygra,Colliny już nie ma,VEB !!!!

Do góry
#448471 - 21/11/2005 09:14 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5687
Dlaczego tak jest?
Jakaś drużyna, która nie jest z Polski, nie jest z żadnego słowiańskiego kraju, nawet nie graniczy z Polską, leży sobie gdzieś na końcu Europy, a wszyscy Polacy tak się podniecają jej zwycięstwem. Piłkarze tej drużyny nie mają pojęcia gdzie leży Kraków, gdzie Warszawa, gdzie Łódź, Poznań, Gdańsk czy Szczecin, niektórzy nawet nie wiedzą gdzie jest Polska, a Polacy na forum tak ich wychwalają w niebiosa? Piłkarze tej drużyny mają gdzieś to że jacyś Polacy na nich kibicują dla nich tak na prawdę liczy się kasa, dobra opinia w świecie piłkarskim i żeby nie podpaść kibicom z miasta z którego ich klub pochodzi.
Wytłumaczcie mi dlaczego tak się podniecacie zwycięstwem jakiejś tam Barcelony, jakiegoś tam Realu i jakiś tam innych drużyn?
Rozumiem jeżeli ktoś mieszka w Warszawie i cieszy się ze zwycięstwa Legii lub Polonii, jeśli ktoś mieszka w Krakowie i cieszy się jak Wisła lub Cracovia wygrywają. Rozumiem jeśli ktoś mieszka w Polsce i cieszy się ze zwycięstwa naszej reprezentacji, ale co was obchodzi jakaś Barcelona lub inny klub, którego piłkarze tak na prawdę mają was głęboko gdzieś? No może jak kupujecie koszulke lub jakiś inny gadżet z symbolem klubu to wtedy ładnie się uśmiechają i udają że was lubią, a tak na prawdę cieszą się że jakiś frajer dał im zarobić .

Do góry
#448472 - 21/11/2005 10:37 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
Śmigło Offline
addict

Meldunek: 10/08/2004
Postów: 556
Skąd: Bytom
Quote:

Dlaczego tak jest?
Jakaś drużyna, która nie jest z Polski, nie jest z żadnego słowiańskiego kraju, nawet nie graniczy z Polską, leży sobie gdzieś na końcu Europy, a wszyscy Polacy tak się podniecają jej zwycięstwem. Piłkarze tej drużyny nie mają pojęcia gdzie leży Kraków, gdzie Warszawa, gdzie Łódź, Poznań, Gdańsk czy Szczecin, niektórzy nawet nie wiedzą gdzie jest Polska, a Polacy na forum tak ich wychwalają w niebiosa? Piłkarze tej drużyny mają gdzieś to że jacyś Polacy na nich kibicują dla nich tak na prawdę liczy się kasa, dobra opinia w świecie piłkarskim i żeby nie podpaść kibicom z miasta z którego ich klub pochodzi.
Wytłumaczcie mi dlaczego tak się podniecacie zwycięstwem jakiejś tam Barcelony, jakiegoś tam Realu i jakiś tam innych drużyn?
Rozumiem jeżeli ktoś mieszka w Warszawie i cieszy się ze zwycięstwa Legii lub Polonii, jeśli ktoś mieszka w Krakowie i cieszy się jak Wisła lub Cracovia wygrywają. Rozumiem jeśli ktoś mieszka w Polsce i cieszy się ze zwycięstwa naszej reprezentacji, ale co was obchodzi jakaś Barcelona lub inny klub, którego piłkarze tak na prawdę mają was głęboko gdzieś? No może jak kupujecie koszulke lub jakiś inny gadżet z symbolem klubu to wtedy ładnie się uśmiechają i udają że was lubią, a tak na prawdę cieszą się że jakiś frajer dał im zarobić .


MOże dlatego ze sprwiają innym radość,i pokazująna czym polega MIŁÓŚĆ DO PIŁKI-a może daltego,że ktos sie zakochal w Niej -i nie ma znacznie skąd jest,,Nie wiem,Nie zastanawiam,sie-i Pozdrawiam Cie,

Do góry
#448473 - 21/11/2005 10:52 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
GregVeB Offline
veteran

Meldunek: 15/08/2004
Postów: 1355
Skąd: Warszawa
Igor:

Pytanie: Dlaczego żal Ci ludzi którzy zgineli np. w usa? Dlaczego głosowałeś na Kaczyńskich?-przecież nieznasz ich?


Gdybyś poznał troche historii to byś wiedział, że Barca to nie jest zwykły klub. Zarówno dla Katalończyków jak i kibiców(tylko nie tych co zaczynają nimi być gdy Barca gromi Real...) Barca to historia to jest jedyna rzecz którą mogą 'walczyć' z Hiszpanią. To jest prawie jak religia... A tak się składa, że niektorzy kochają piłkę nożną i siłą rzeczy chcą/muszą/potrzebują komuś kibicować, a czasem zdarza się, że komuś bardzo odpowiada taki klub gdzie wartościami najwyższymi wśród nie tylko piłkarzy, działaczy ale też wśród kibiców są: honor, duma, odwaga, patryiotyzm. Ci ludzie którzy kibicują, są na dbre i na złe utożsamiają się z wszystkimi ludźmi związanymi z Barceloną/Katalonią.

A to, że ktoś kibicuje polskiej dróżynie to poprostu odziedziczył po rodzicach, dziadkach bądź też nudzi mu się i chce komuś łeb rozjebać. Ja nie potrafiłbym kiicować żadnej polskiej dróżynie bo z żadnym z tych 'społeczeństw' nie potrafiłbym się utożsamiać.


Więc właśnie dlatego niektórym zależy na Barcelonie....

Pozdro

Do góry
#448474 - 21/11/2005 10:54 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Quote:

...No może jak kupujecie koszulke lub jakiś inny gadżet z symbolem klubu to wtedy ładnie się uśmiechają i udają że was lubią, a tak na prawdę cieszą się że jakiś frajer dał im zarobić .




piszac o kims frajer, nawet w domysle obrazasz wiele osob, to ze mam koszulke Romy ktora kupilem za niemaly grosz i sprzedawala mi ja usmiechnieta dziewczyna nie oznacza ze jestem frajerem, oznacza ze dalem sie poniesc na fali najpopularniejszego na swiecie sportu jakim jest pilka nozna i jest mi z tym calkiem dobrze
wiec proponowalbym Ci abys zakonczyl dyskusje ktora probujesz sprowadzic na glupie tory, tu rozmowa toczy sie o meczu druzyn z jednej najbardziej popularnych lig swiata, a nie o znajomosci czy tez nieznajomosci geografii zawodnikow jakiejs druzyny

Do góry
#448475 - 21/11/2005 10:57 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
Śmigło Offline
addict

Meldunek: 10/08/2004
Postów: 556
Skąd: Bytom
greg-VEB,Biszop 100 % racji-ps ide juz stawiać na BArce z Brema po kurs spadnie!!

Do góry
#448476 - 21/11/2005 10:58 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
Śmigło Offline
addict

Meldunek: 10/08/2004
Postów: 556
Skąd: Bytom
na chwilke tylko prosze moderatorow by tegon ie usuwali-GREG-VEB n pp,prosze wejdz,z gor dzieki,!!!

Do góry
#448477 - 21/11/2005 14:00 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5687
Quote:

Igor:

Pytanie: Dlaczego żal Ci ludzi którzy zgineli np. w usa?




1. Nie żal mi ich. Nie żal mi Czeczenów, którzy codziennie giną, nie żal mi Irakijczyków, którzy gineli podczas bombardowań i od broni chemicznej, nie żal mi Egipcjan, którzy zginęli w wyniku podłożenia bomby pod hotel i nie żal mi wielu innych. Oni mieszkają tak daleko i ja żadnego wpływu nie mam na ich życie. Ci którzy mają na to wpływ, np. agencje wywiadowcze i rząd USA nie zrobili nic aby powstrzymać terorystów bo potrzebowali pretekstu do wojny o ropę. Skoro własny rząd USA się nie troszczy o swoich obywateli to dlaczego ja miałbym ich żałować? Ja mam własne życie, własne problemy i nie mam czasu ani ochoty żałować kogoś kto mieszka tysiące kilometrów stąd.
2. Śmierć nie jest taka zła. Zapewniam Cię że życie może być o wiele gorsze.
Quote:


Dlaczego głosowałeś na Kaczyńskich?-przecież nieznasz ich?




Dlatego na nich nie głosowałem . Brałem udział tylko w wyborach do parlamentu, a resztę sobie darowałem.
Tak na prawdę to nie ma wielkiego znaczenia kto będzie rządził w Polsce. Raczej lepiej nie będzie, a jak będzie gorzej to zawsze można szukać pracy za granicą .
Quote:


Gdybyś poznał troche historii to byś wiedział, że Barca to nie jest zwykły klub. Zarówno dla Katalończyków jak i kibiców(tylko nie tych co zaczynają nimi być gdy Barca gromi Real...)




Co mnie tam jacyś Katalończycy obchodzą?
Czy oni wiedzą gdzie jest Wielkopolska, Mazowsze, Śląsk? A czy Ty znasz historię któregoś z tych regionów? Historia regionów polski jest również bardzo ciekawa.
Quote:


Barca to historia to jest jedyna rzecz którą mogą 'walczyć' z Hiszpanią. To jest prawie jak religia...




To jest akurat ich problem.
Quote:


A tak się składa, że niektorzy kochają piłkę nożną i siłą rzeczy chcą/muszą/potrzebują komuś kibicować




Mało mamy klubów w Polsce?
Quote:


a czasem zdarza się, że komuś bardzo odpowiada taki klub gdzie wartościami najwyższymi wśród nie tylko piłkarzy, działaczy ale też wśród kibiców są: honor, duma, odwaga, patryiotyzm.




Tak. Najwięksi patrioci katalońscy to pewnie Ronaldinho i Messi .
Quote:


Ci ludzie którzy kibicują, są na dbre i na złe utożsamiają się z wszystkimi ludźmi związanymi z Barceloną/Katalonią.




I tego właśnie nie rozumiem.
A co do polskich kibiców to problem polega na tym że jest ich zbyt mało. Większość stanowią antykibice, a prawdziwych kibiców jest niewielu. Poza tym gdyby Polacy mieli możliwość żeby ładować tyle kasy w kluby to niejeden polski klub przyćmiłby te śmieszne kluby z zagranicy z Barceloną na czele.

Co do osób kupujących koszulki to rzeczywiście użyłem niewłaściwego określenia. Rozumiem to że ktoś jest np. w Rzymie czy w jakimś innym mieście, interesuje się piłką nożną i na pamiątkę kupuje sobie koszulke. To rozumiem.
Nie rozumiem tylko dlaczego ludzie utożsamiają się z jakimś obcym klubem? Wypisują na forum jakieś dziwactwa po hiszpańsku i mają taką radoche z przegranej przeciwnej drużyny jakby to im co najmniej życie uratowało. Tego nie rozumiem.

P.S.
Mecz pomiędzy Realem i Barceloną już się skończył więc ten temat jest już nieaktualny, ale mnie bardzo zastanawia skąd u ludzi bierze się takie zamiłowanie do obcych klubów? I co to są za ludzie? W tym temacie to zamiłowanie, które przypominało trochę fanatyzm było najbardziej widoczne. Pod prawie każdym postem są te dziwaczne hasła po hiszpańsku.
Biszop chyba nie będzie Ci przeszkadzało jak sobie w tym temacie porozmawiamy na ten temat?

Do góry
#448478 - 21/11/2005 14:14 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Mi nie przeszkadza ale nie jest to miejsce do takich dyskusji,
proponuje zebys zalozyl temat w To i Owo i tam rozprawiaj na temat tego dlaczego ktos kibicuje klubom z panstw/miast w ktorych byc moze nawet nie byl.
Mnie nie interesuje ani powyzsze ani to czy bedziesz dalej w swoim stylu prowokowal takie dyskusje ale rob tu u Da Bartka kilka pieter nizej, jesli nie bedziesz nikogo obrazal mozesz sobie zalozyc nawet dwa takie tematy, ale ten z Twojej winy nadaje sie juz do zamkniecia, zrobiles z niego zwykly smietnik, wiec prosze Cie abys nie sprowadzal dyskusji w tematach na boczne tory, dziekuje

Do góry
#448479 - 21/11/2005 14:22 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin


Edited by Bzyku (21/11/2005 14:46)

Do góry
#448480 - 21/11/2005 14:23 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
ale się onanizujecie tą Barceloną,nagle cała Polska ich kocha...

Do góry
#448481 - 21/11/2005 14:49 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Igor poruszyl fajny temat. W inteligentny i ciekawy sposob doszukuje on swoich racji.

A no własnie dlaczego Barcelona ? Dlaczego ja czy inni wypisują jakieś bzdury po hiszpańsku ?

zyjemy w takim kraju, jak żyjemy. Ludzie wciąż poszukują wartości, ideałów, wzorców z którymi mogli by sie identyfikować. Dotyka to każdej dziedziny życia codziennego ... również sportu.

Dlaczego poszukujemy ich za granicą a nie w Polsce? Bardzo dobre pytanie. Nigdy nie bylem patriotą. Nie nawidzę polskiej mentalności... takiej minimalistycznej. Nie nawidze tego brudu, smrodu, ubustwa na ulicach, tego falszu, korupcji i oszustwa w polityce. Niestaety wszystkie te wartosci dotknely takze polskiej pilki. Burdy na stadionach, gromady szalikowców to wszystko to co zwyklych prostych, kulturalnych ludzi odciąga od stadionów i od pilki. Za granicą jest inaczej. Nie wiem czy ogladales sobotnie Gran Derby ? Jezeli tak to napewno zwrociles uwage na moment po 3 golu, kiedy kamera pokazala kibiców realu oklaskujacych na stojąco Rooniego. Klasa. Wielka Klasa. Polske, polaków, polskich kibiców nie było by stać na taki gest. W podobnej sytuacji w polsce, strzelece gola zostal by zwyzywany od najgorszych i pewnie obrzucany butelkami.

Wydaje mi sie, ze przynajmniej troche wyjasnilem Ci dlaczego zagranica, a nie Polska ?

Teraz wyjasnię dlaczego Blaugrana... a nie jakis inny zagraniczny klub? Historia, tradycja, rozwaga.

Zarzuciles chciwosc pilkarzom Barcy. Ok ... sa chciwi, jak kazdy czlowiek. Zapewne pamietasz jakie to kontrakty oferowaly Real i Mu za Ronaldinho. Jezeli nie pamietasz to przypominam, ze byly one duzo wyzsze niz te oferowane przez Barce. Jezeli ktos ma byc graczem Barcy, to przede wszystkim musi tego praknac z calego serca. Pieniadze wtedy sa wazne, jednak schodzą na drugi plan. Przede wszystkim musi sie utożsamiać z klubem, z ideologia.

Polityka transferowa. Barca zawsze madrze wydawala kazdy grosz. Jezeli kupowala gwiazdy, to w momencie konca kontraktu lub za stosunkowo male pieniadze.


Na koncu to co najłatwiej zobaczyć. Kunszt, majestria, geniusz. Jakies 10 lat temu, widzialem pierwszy mecz Barcelony. Guardiola, Luis Enrique...kilka lat pozniej jeszcze Overmars i Kluivert. Gdy ich pierwszy raz zobaczyłem, od razu wiedzialem, że to jest to. Jak w miłości. Zauroczenie od 1 wejrzenia.

I na końcu to hiszpanskie gówno... o którym pisales.

Mes que un club.... czyli więcej niż klub. Dla kibiców Barcelony, dla prawidzywch Cules Barca to wiecej niz klub. To podobnie jak napisał ktoś wczesniej religia. Trudno uznawac sie za prawdziwego kibica, skoro nie mozna byc na kazdym meczu, a Camp Nou widzialo sie raz w życiu.

Jednak identyfikować się z klubem i kibicować mu w każdym meczu można bez spelnienia powyzszych kryteriów.

Do góry
#448482 - 21/11/2005 14:51 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5687
Ok. Masz racje Biszop.
To zrób porządek w tym temacie, pousuwaj to co trzeba, a jak ktoś chce kontynuować dalszą rozmowę na temat, który poruszyłem to zapraszam tutaj:
link

Do góry
#448483 - 21/11/2005 14:53 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Quote:

ale się onanizujecie tą Barceloną,nagle cała Polska ich kocha...




hehe tzw. pozery.

Gdyby wynik byl odwrotny... Real bylby wyciagany pod niebiosa... a Barca besztana.

Takie jest juz to Polskie kibicowanie.

Kto by identyfikował się z przegranymi ?

"Dumni po zwyciestwie, wierni po porażce"

Do góry
#448484 - 21/11/2005 15:01 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
Śmigło Offline
addict

Meldunek: 10/08/2004
Postów: 556
Skąd: Bytom
Quote:

Igor poruszyl fajny temat. W inteligentny i ciekawy sposob doszukuje on swoich racji.

A no własnie dlaczego Barcelona ? Dlaczego ja czy inni wypisują jakieś bzdury po hiszpańsku ?

zyjemy w takim kraju, jak żyjemy. Ludzie wciąż poszukują wartości, ideałów, wzorców z którymi mogli by sie identyfikować. Dotyka to każdej dziedziny życia codziennego ... również sportu.

Dlaczego poszukujemy ich za granicą a nie w Polsce? Bardzo dobre pytanie. Nigdy nie bylem patriotą. Nie nawidzę polskiej mentalności... takiej minimalistycznej. Nie nawidze tego brudu, smrodu, ubustwa na ulicach, tego falszu, korupcji i oszustwa w polityce. Niestaety wszystkie te wartosci dotknely takze polskiej pilki. Burdy na stadionach, gromady szalikowców to wszystko to co zwyklych prostych, kulturalnych ludzi odciąga od stadionów i od pilki. Za granicą jest inaczej. Nie wiem czy ogladales sobotnie Gran Derby ? Jezeli tak to napewno zwrociles uwage na moment po 3 golu, kiedy kamera pokazala kibiców realu oklaskujacych na stojąco Rooniego. Klasa. Wielka Klasa. Polske, polaków, polskich kibiców nie było by stać na taki gest. W podobnej sytuacji w polsce, strzelece gola zostal by zwyzywany od najgorszych i pewnie obrzucany butelkami.

Wydaje mi sie, ze przynajmniej troche wyjasnilem Ci dlaczego zagranica, a nie Polska ?

Teraz wyjasnię dlaczego Blaugrana... a nie jakis inny zagraniczny klub? Historia, tradycja, rozwaga.

Zarzuciles chciwosc pilkarzom Barcy. Ok ... sa chciwi, jak kazdy czlowiek. Zapewne pamietasz jakie to kontrakty oferowaly Real i Mu za Ronaldinho. Jezeli nie pamietasz to przypominam, ze byly one duzo wyzsze niz te oferowane przez Barce. Jezeli ktos ma byc graczem Barcy, to przede wszystkim musi tego praknac z calego serca. Pieniadze wtedy sa wazne, jednak schodzą na drugi plan. Przede wszystkim musi sie utożsamiać z klubem, z ideologia.

Polityka transferowa. Barca zawsze madrze wydawala kazdy grosz. Jezeli kupowala gwiazdy, to w momencie konca kontraktu lub za stosunkowo male pieniadze.


Na koncu to co najłatwiej zobaczyć. Kunszt, majestria, geniusz. Jakies 10 lat temu, widzialem pierwszy mecz Barcelony. Guardiola, Luis Enrique...kilka lat pozniej jeszcze Overmars i Kluivert. Gdy ich pierwszy raz zobaczyłem, od razu wiedzialem, że to jest to. Jak w miłości. Zauroczenie od 1 wejrzenia.

I na końcu to hiszpanskie gówno... o którym pisales.

Mes que un club.... czyli więcej niż klub. Dla kibiców Barcelony, dla prawidzywch Cules Barca to wiecej niz klub. To podobnie jak napisał ktoś wczesniej religia. Trudno uznawac sie za prawdziwego kibica, skoro nie mozna byc na kazdym meczu, a Camp Nou widzialo sie raz w życiu.

Jednak identyfikować się z klubem i kibicować mu w każdym meczu można bez spelnienia powyzszych kryteriów.


Visca El BArca,spox kazdy ma prawo do swojego zdnia,lecz cytając Twe słowa nie moge spokojni e wytrzymać tylko musze CI pogratulować-ja nie lubie sie rozpisywac-lecz tu kolejny raz musiałem sie odezwac-...dla niektórych pare liter,dla innych całe życie FC BARCELONA

Do góry
#448485 - 21/11/2005 15:50 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
GregVeB Offline
veteran

Meldunek: 15/08/2004
Postów: 1355
Skąd: Warszawa
No tak... Przejął bym się tym co napisał pan Igor, ale udało mi się dowiedziećć choć troche jaki on jest(z działalności na forum)...dlatego szczerze powiedziawszy mało mnie interesują poglądy takich 'bystrych' ludzi. W nic nie wierzysz, nic nie kochasz, nic nie rozumiesz....zal mi Ciebie. Piszesz na tematy które każdy człowiek zinterpretuje inaczej - i co najgorsze, myślisz, że amsz racje...

PS. A tym cytowaniem udowodniłeś, że nie potrafisz rozmawiać.

Pzodro

Do góry
#448486 - 21/11/2005 17:48 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Quote:

Quote:





I tego właśnie nie rozumiem.
A co do polskich kibiców to problem polega na tym że jest ich zbyt mało. Większość stanowią antykibice, a prawdziwych kibiców jest niewielu. Poza tym gdyby Polacy mieli możliwość żeby ładować tyle kasy w kluby to niejeden polski klub przyćmiłby te śmieszne kluby z zagranicy z Barceloną na czele.

Co do osób kupujących koszulki to rzeczywiście użyłem niewłaściwego określenia. Rozumiem to że ktoś jest np. w Rzymie czy w jakimś innym mieście, interesuje się piłką nożną i na pamiątkę kupuje sobie koszulke. To rozumiem.
Nie rozumiem tylko dlaczego ludzie utożsamiają się z jakimś obcym klubem? Wypisują na forum jakieś dziwactwa po hiszpańsku i mają taką radoche z przegranej przeciwnej drużyny jakby to im co najmniej życie uratowało. Tego nie rozumiem.







Widzę,że jesteś lokalnym patriotą, a raczej typem skrajnego narodowca,który nikogo nie lubi i nic go nie obchodzi.
Mógłbyś sobie podać reke z panem Moczulskim.
A co do twoich komentarzy,to pare spraw mnie rozwaliło.Od razu zaznaczam,ze nie jestem fanem Barcy,choć lubie ich gre.
POwiedz,dlaczego mamy kibicować tylko polskim drużynom,skoro ich gry się nie da ogladac,a jedyne emocje sa ,gdy zwaśnione ekipy się leją na trybunach,kluby są skorumpowane nic nie dają przeciętnemu kibicowi,bo jaka satysfakcja z takiej gry,widziałeś kiedys jak gra Barca,Bayern czy Boca Juniors??
Tam kibic jest święty a piłka to religia,symbol.
Piszesz o wpompowaniu kasy w polski klub,chłopie nawet jakby Abramowicz wszedł do Legii,to zawsze bedzie tylko Legia,na szacunek i sławe Barca pracuje ponad sto lat .Są takie kluby,które na przełomie dziesiącioleci,wyrobiły sobie marke,szacunek i pozycje,i dlatego Barca,Real,MU czy Juve mają kibiców na całym świecie,bo tam jest piękny futbol,gwiazdy ,stadiony -czyli to co kibice kochgają.Ja osobiscie kibicuje Boca,Villarealovi czy Bayernowi,bo to sa kluby z prawdziwego zdarzenia,z profesjonalnymi piłkarzami,magikami futbolu pokroju Ronaldihnio czy Riquelme,dla których przychodzą tłumy i miliony przed tv.
A co można obejrzeć w naszej lidze??
22 kaleków,kopanine i stado bandytów,mieniących się kibicami

A dzięki takim zapyziałym lokalnym fpatriotom,nic nie zmienimy,co innego kochac swój kraj,a co innego fascynować się Barcą czy Realem.


Dlatego twoje argumenty są moim zdaniem chybione,bo setki tysięcy ludzi identyfikuje się z takimi klubami,bo one są kwintesencja piłki,żyjemy w epoce globalizacji,osobiście znam ludzi,którzy jeżdza na mecze Bayernu czy Juve(sam pare arzy byłem na meczach Bawarczyków),i jest to normalne,dlaczego mmam być skazany na naszą ligowa biede bo się tu urodziłem,co to ma wspólnego z patriotyzmem,podoba mi się gra Boca,fascynuje Argentyna i piłka latynoska i bede im kibicować,w dupie mając Wisłe czy Legie i ich batalie o mistzra Polski.

Do góry
#448487 - 22/11/2005 07:32 Re: SZLAGEIR: REAL vs BARCA
Śmigło Offline
addict

Meldunek: 10/08/2004
Postów: 556
Skąd: Bytom
Tak czytam to i czytam i stwierdzam,że na takie zarzuty,nie ma chyba większego sensu odpowiadać-bo komuś z takim nastawieniem się nie wytłumaczy,Szacunek Fani Barcelony,Pozdro dla innych-uczestników forum:)

Do góry
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (akagi, Wolf, Sensei, poozon, VVega, latajaca_holenderka, 11kera11, igea23, wHiTe_StAr, Irek), 3439 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584369 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07