Strona 37 z 44 < 1 2 ... 35 36 37 38 39 ... 43 44 >
Opcje tematu
#4707369 - 03/06/2011 23:08 Re: Kibice [5] [Re: Piostar]
ultra1978 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2007
Postów: 3046
"Przeprowadziliśmy też szereg badań na zawartość alkoholu - mówi Henryk Szlachetka, dyrektor do spraw bezpieczeństwa Lecha. - I łącznie 16 osób zostanie objętych zakazem stadionowym."
Niedługo na ulicach będą stać z alkomatami i trzepać kto pijany a kto trzeźwy smile Będą po 2lata więzienia za spacerowanie po ulicy pod wpływem alkoholu i grzywna za wyjście na ulice z przekroczonym poziomem alkoholu we krwi. A wieszać będą jak w robocie kogoś złapią pod wpływem. Ino w Sejmie można będzie chlać w pracy bez konsekwencji. Jakby trzepnęli w czasie posiedzenia sejmowego wszystkich alkomatem to by z 200 zakazów poszło. Ino ci co leki przez nos wciągają by zakazu nie dostali ;p

Do góry
Bonus: Unibet
#4707374 - 03/06/2011 23:11 Re: Kibice [5] [Re: kazow]
xqwzts Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/03/2005
Postów: 6529
kazow, skoro juz tak porownujesz, to wez pod uwage ze za takie postawienie samochodu nie zabronia Ci jezdzic po ulicach, nie zabiora Ci prawa jazdy tylko wlepia jakis tam mandacik (100zl..?)
smirk

a kibic?
zle staniesz, przeklniesz, niedlugo pierdniesz za glosno i zakaz smile

Do góry
#4707399 - 03/06/2011 23:28 Re: Kibice [5] [Re: ultra1978]
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy
Originally Posted By: ultra1978
Jakby trzepnęli w czasie posiedzenia sejmowego wszystkich alkomatem to by z 200 zakazów poszło.


laugh

Taka prawda smile

Do góry
#4707407 - 03/06/2011 23:32 Re: Kibice [5] [Re: kazow]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Originally Posted By: kazow
Originally Posted By: kfjatek
Originally Posted By: kazow
regulamin jest? no jest?
zlamany byl? no byl, to co sie dziwic?

nie zalebiam sie czy regulmin madry czy glupi

a swoja droga dlaczego ten koles siedzial na schodach a nie na krzeselku? dupa za ciezka? czy moze to w typie "wychownego na nalewkach" - a chu.uj nie sune sie bo ja tu rzadze?
Na tej trybunie NIE OBOWIAZUJE numeracja miejsc do ch** pana! Tak, k***! Bedziemy stać/siedzieć na schodaci i chuj! Dla zasady! Oby..


kfjatek ale zrozum ze na schodach nie siedzi sie tylko i wylacznie dlatego ze takie sa wymogi bezpieczenstwa w cywilizowanym swiecie, to jest droga ewakuacyjna

samochod tez postawisz na drodze ewakuacyjnej?

sie dach zawali to potem bedzie wielkie sledztwo dlaczego droga ewakuacyjna byla zajeta przez ludzi
Przecież ja to wiem - ale na tych schodach przecież stoi co najwyżej kilkadziesiąt jednostek. Na tej trybunie nikomu to nie przeszkadzało i nie będzie przeszkadzać. Nikt nie siedzi, nikt nikomu nie zasłania. Dlaczego nagle zaczyna to stanowić problem?!Czy naprawdę chcemy dążyć do wzorcowego modelu - nikt nie stoi, nikt nie przeklina, nikt nie dopinguje?

A może Klub jeszcze w ogóle istnieje właśnie dzięki temu kibicowi, który dostanie teraz zakaz stadionowy za ...stanie na schodach?

PS. Jesteś pewien, że w tych "cywilizowanych" krajach na stadionach nikt nie zajmuje schodów..? Nie mówię tu o Anglii, przed którą się mocno bronimy.

Do góry
#4707429 - 03/06/2011 23:43 Re: Kibice [5] [Re: Piostar]
Akhu Offline


Meldunek: 12/10/2003
Postów: 36778
Cytat:
A może Klub jeszcze w ogóle istnieje właśnie dzięki temu kibicowi, który dostanie teraz zakaz stadionowy za ...stanie na schodach?

o kurczaczek crazy możesz rozwinąć myśl, bo aż mnie zaciekawiło grin

Do góry
#4707576 - 04/06/2011 00:18 Re: Kibice [5] [Re: kazow]
Skorpion BB Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 5444
Skąd: Bielsko-Biała
Originally Posted By: kazow
Originally Posted By: Skorpion BB
Originally Posted By: kazow
regulamin jest? no jest?
zlamany byl? no byl, to co sie dziwic?

nie zalebiam sie czy regulmin madry czy glupi

a swoja droga dlaczego ten koles siedzial na schodach a nie na krzeselku? dupa za ciezka? czy moze to w typie "wychownego na nalewkach" - a chu.uj nie sune sie bo ja tu rzadze?

za każde przekroczenie prędkości jako kierowca powinieneś dostać mandat, za przejście po drodze nie na pasach tak samo, tylko nie pisz mi, ze to co innego wink złamiesz kodeks drogowy to kara musi być


no ale ja o tym wiem, wiec jak dostaje mandat to biore go i nie placze bo doskonale wiem za co go dostalem i ponosze konsekwencje mojej decyzji zeby przekroczyc predkosc

jak regulamin glupi to go trzeba zmienic a nie plakac, denerwuje mnei ludzie ktorzy akceptuja regulamin (kupujac bilet) a potem go lamia i placza wielce

pewnego piekjnego dnia kociol moze sobie zdecydowac ze nie podoba im sie np polskie prawo ze nei wolno wbijac siekiery ludziom w plecy..no i dla zasady beda ...no przejaskrawione ale prawo jest prawo


jak będzie ograniczenie 60 a Ty pojedziesz 70 i dostaniesz 3 tysiaki mandatu i zakaz prowadzenia auta na 3 lata to również przyjmiesz i będziesz mówił, ze zasłużyłeś bo przecież złamałeś zakaz laugh zresztą naprawdę uważasz, ze siedzenie na takich schodach to wielki kłopot. W razie paniki na stadionie ludzie pewnie by się tratowali aby jak najszybciej tymi schodami wybiec wink a tu kilka osób niby blokuje drogę ewakuacyjną. No dajmy spokój z takim czepianiem się.

Do góry
#4707696 - 04/06/2011 00:42 Re: Kibice [5] [Re: Piostar]
[T]-error Offline
I see dead people

Meldunek: 04/08/2001
Postów: 20043
Skąd: Elbląg
Wciąż się tu pałujecie nad niedolą kibola?
laugh

Do góry
#4707888 - 04/06/2011 01:23 Re: Kibice [5] [Re: [T]-error]
Wychowany_Na_Nalewce Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2003
Postów: 3297
Originally Posted By: [T
-error]Wciąż się tu pałujecie nad niedolą kibola?
laugh


spieprzaj dziadu laugh


Do góry
#4708614 - 04/06/2011 06:02 Re: Kibice [5] [Re: Piostar]
Sebastijan Offline
enthusiast

Meldunek: 03/10/2007
Postów: 341
Skąd: Wrocław
dlaczego ludzie stoją na schodach?? Bo kupili jakieś ch.. bilety i chcą lepiej widzieć...

wg. mnie nie powinno stać się na schodach, gdyż:

- wymogi bezpieczeństwa zabraniają tego.
- ludzie ci uniemożliwiają swobodne dostanie się np. do wc (inni nie mogą pójść po kiełbaski ;)), trzeba się przeciskać.
- zasłaniają innym widok na murawę.

tak samo z palaczami, albo zacząć egzekwować zakaz palenia (kamera robi zdjęcia i dopierdalać im grzywny) lub ewentualnie zrobić sektor dla palaczy i niech się tam wędzą smile

wg. mnie trzeba podnosić standardy, a nie tylko mówić, że to Polska i coś takiego u nas nie przejdzie...

Do góry
#4708616 - 04/06/2011 06:15 Re: Kibice [5] [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
Terry Butcher Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2003
Postów: 868
Skąd: Butte Paillade
Originally Posted By: kfjatek

PS. Jesteś pewien, że w tych "cywilizowanych" krajach na stadionach nikt nie zajmuje schodów..?


Chcesz -> masz

Stade de la Mosson. Stoisz, a nawet wisisz crazy gdzie chcesz :





Stade de France. Na schodach kibice ogladaja mecz obok 'robocopow' z CRS :





Originally Posted By: kfjatek

Nie mówię tu o Anglii, przed którą się mocno bronimy.


Czemu nie ? W Anglii tez stoja na schodach wink :



Upton Park . Po lewej fani WHU stoja na drogach ewakuacyjnych .


@kazow - wykup loze VIP i po klopocie grin

Do góry
#4708617 - 04/06/2011 06:17 Re: Kibice [5] [Re: Sebastijan]
El_Darro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6444
Skąd: Hlef nad Wisłą
Originally Posted By: Sebastijan
dlaczego ludzie stoją na schodach?? Bo kupili jakieś ch.. bilety i chcą lepiej widzieć...

wg. mnie nie powinno stać się na schodach, gdyż:

- wymogi bezpieczeństwa zabraniają tego.
- ludzie ci uniemożliwiają swobodne dostanie się np. do wc (inni nie mogą pójść po kiełbaski ;)), trzeba się przeciskać.
- zasłaniają innym widok na murawę.

tak samo z palaczami, albo zacząć egzekwować zakaz palenia (kamera robi zdjęcia i dopierdalać im grzywny) lub ewentualnie zrobić sektor dla palaczy i niech się tam wędzą smile

wg. mnie trzeba podnosić standardy, a nie tylko mówić, że to Polska i coś takiego u nas nie przejdzie...


Później jeszcze kolczyki i barany siadać tam gdzie trzeba. Można krzyczeć goooool po bramce. Regulamin zezwoli na wstawanie z miejsca w czasie groźnego dośrodkowania.

Do góry
#4708626 - 04/06/2011 10:17 Re: Kibice [5] [Re: Sebastijan]
zostać modem_MLS Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/09/2006
Postów: 3801
Skąd: Wiadomości: 33333
Originally Posted By: Sebastijan
dlaczego ludzie stoją na schodach?? Bo kupili jakieś ch.. bilety i chcą lepiej widzieć...

wg. mnie nie powinno stać się na schodach, gdyż:

- wymogi bezpieczeństwa zabraniają tego.
- ludzie ci uniemożliwiają swobodne dostanie się np. do wc (inni nie mogą pójść po kiełbaski ;)), trzeba się przeciskać.
- zasłaniają innym widok na murawę.

tak samo z palaczami, albo zacząć egzekwować zakaz palenia (kamera robi zdjęcia i dopierdalać im grzywny) lub ewentualnie zrobić sektor dla palaczy i niech się tam wędzą smile

wg. mnie trzeba podnosić standardy, a nie tylko mówić, że to Polska i coś takiego u nas nie przejdzie...


A może tak? Napisz mejla do klubu, żeby wprowadzili program partnerski. I tutaj pojawia się wiele opcji. Klub udostępnia bezpłatna linię, np 799 z telefonów komórkowych, stwarzasz swój profil podając wszystkie dane wraz z numerem telefonu. Reszta zależy jedynie od inwencji. Ale na początek mogą być dwie opcje:
1) donos telefoniczny - Sebastijan: "dzień dobry, chciałbym zgłosić, że między sektorem D, a E na wysokości rzędu 13 stoi pan, który zasłania mi widok, natomiast dwa rzędy wyżej dwóch osobników gatunku homo sapiens pali papierosy" telefonistka: "dzień dobry, dziękujemy za zgłoszenie, pracownicy monitoringu sprawdzą to niezwłocznie. Za osobę stojącą dostaje Pan 20 punktów PPP (picnic partner points), natomiast za dwóch palaczy tytoniu 2x 10 punktów, chyba że okaże się, że to nie tytoń, a marihuana. Wtedy na Pańskie konto zostanie przelane 2x25 punktów. W takim razie zarobił już Pan 40, a może nawet 70 punktów!Przypominam również że zaledwie 10 punktów brakuje Panu do odebrania zestawu kiełbaska+ cola, tak więc proszę mieć oczy dookoła głowy, a może już niebawem będzie dane Panu spałaszować pyszną kiełbaskę z mikrofalówki. Gratuluję. Życzę miłego oglądania meczu".
2) dokumentacja - fotki palaczy, stojących na przejściach, nagrywanie osób przeklinających, by później można to było odczytać z ruchu warg i wlepić zakaz. W takim wypadku jeszcze więcej PPP można zarobić + prowizja 10% od sumy grzywny.

Do góry
#4708636 - 04/06/2011 13:18 Re: Kibice [5] [Re: Sebastijan]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Originally Posted By: Sebastijan
dlaczego ludzie stoją na schodach?? Bo kupili jakieś ch.. bilety i chcą lepiej widzieć...

wg. mnie nie powinno stać się na schodach, gdyż:

- wymogi bezpieczeństwa zabraniają tego.
- ludzie ci uniemożliwiają swobodne dostanie się np. do wc (inni nie mogą pójść po kiełbaski ;)), trzeba się przeciskać.
- zasłaniają innym widok na murawę.

tak samo z palaczami, albo zacząć egzekwować zakaz palenia (kamera robi zdjęcia i dopierdalać im grzywny) lub ewentualnie zrobić sektor dla palaczy i niech się tam wędzą smile

wg. mnie trzeba podnosić standardy, a nie tylko mówić, że to Polska i coś takiego u nas nie przejdzie...


albo Ci ktos obiecal awans za zaslugi na forum wink albo co gorsza tak myslisz czyli konkretnie Ci odjeb...... smirk

wymogi bezpieczenstwa w kazdej dziedzinie zycia sa naginane wlasnie po to zeby nie wkladac ludzi w oprawione ramki !!!
MPK tez ma pewne limity osob ktore moze zabierac z przystanku a mimo tego autobusy i tramwaje jezdza tak naladowane jakby lada chwila mialy jebn.... tylko po to zeby nie zostawic polowy pasazerow na przystanku i narazic na spoznienie do pracy, zony, kochanki etc...

Dzisiaj swiat zmierza do tego zeby na wszystko byl regulamin i wszystko odbywalo sie wedlug jakis popieprzonych zasad mad
Niedlugo bedziesz bral instrukcje obslugi klapy klozetowej zeby podnosic standard jak to piszesz tylko uwazaj zeby zawsze zdarzyc zanim bedzie za pozno grin

Dosyc kazdego dnia mam konwenansow i tych wszystkich baranow chodzacych jak po sznurku w swiecie gdzie juz nie trzeba myslec bo wszystko mozesz kupic nawet to zeby ktos za Ciebie myslal ...
Dlatego stadion jest dla mnie odskocznia i chwila relaksu !!
A jak ktos chce szukac wyzszej pierdolencji to niech idzie do teatru a nie na mecz, tam znajdzie cos dla siebie...

Do góry
#4708638 - 04/06/2011 13:22 Re: Kibice [5] [Re: Inzaghi78]
mat2000 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/10/2005
Postów: 4824
Skąd: Tomaszów Lubelski/WWA
Originally Posted By: Inzaghi78

albo Ci ktos obiecal awans za zaslugi na forum wink albo co gorsza tak myslisz czyli konkretnie Ci odjeb...... smirk


to administrator jedzie na multi imo wink





z powagą żal to komentować..

Do góry
#4708643 - 04/06/2011 14:01 Re: Kibice [5] [Re: Piostar]
Gaske Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/08/2006
Postów: 22997
Skąd: Miami, FL
Sebastjan, ja bym wiecej zrobil.
Zakazalbym sie ruszac przez caly czas trwania imprezy, po golu kto wstanie z miejsca to od razu zakaz stadionowy, bo nie dosc ze zaslania widok na murawe to jeszcze przypadkiem spadnie na dol i bedzie tragedia.
Na stadionie powinno byc jak w teatrze.
Gratulacje piwo

Do góry
#4708663 - 04/06/2011 14:36 Re: Kibice [5] [Re: Piostar]
Self-Confident Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 2374
Skąd: Sydney
Ja też tego kurwa nie pojmuje: mówią takiemu nie siadaj a ten idiota siada.
Wybuduj sobie własny stadion to możesz i dupą na chorągiewkach siadać a póki jesteś u kogoś to musisz się dostosować jak nie to wypad.

Do góry
#4708688 - 04/06/2011 15:16 Re: Kibice [5] [Re: Inzaghi78]
panKa$a Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/02/2005
Postów: 2957
Skąd: Kraków
Originally Posted By: Inzaghi78

Dosyc kazdego dnia mam konwenansow i tych wszystkich baranow chodzacych jak po sznurku w swiecie gdzie juz nie trzeba myslec bo wszystko mozesz kupic nawet to zeby ktos za Ciebie myslal ...
Dlatego stadion jest dla mnie odskocznia i chwila relaksu !!
A jak ktos chce szukac wyzszej pierdolencji to niech idzie do teatru a nie na mecz, tam znajdzie cos dla siebie...



dobrze powiedziane piwo

Do góry
#4708698 - 04/06/2011 15:27 Re: Kibice [5] [Re: Piostar]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Na tych slynnych juz stadionowych schodach stoją ci speudostewardzi.
Ostatnio na meczu na schodach stała kobieta steward z torebka lezaca na schodach miedzy nogami.
Hehe.

Do góry
#4708700 - 04/06/2011 15:29 Re: Kibice [5] [Re: Self-Confident]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Originally Posted By: Self-Confident
Ja też tego kurwa nie pojmuje: mówią takiemu nie siadaj a ten idiota siada.
Wybuduj sobie własny stadion to możesz i dupą na chorągiewkach siadać a póki jesteś u kogoś to musisz się dostosować jak nie to wypad.
Ja na stadionie Lecha jestem u siebie. To prędzej Rutkowski jest na moim stadionie (notabene - miejskim). Ja byłem na nim 10 lat temu i będę za następne 30. Rutkowskiego - nie, bo mu się znudzi i opierdoli klub prędzej czy później.

Do góry
#4708702 - 04/06/2011 15:31 Re: Kibice [5] [Re: Piostar]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Stadion wybudowała miasto za moje siano. A sam jestem największym sponsorem klubu od x lat (jako kibic).

Jarzysz to Panie Confident?

Do góry
Strona 37 z 44 < 1 2 ... 35 36 37 38 39 ... 43 44 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (alfa, poozon), 4377 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24777 Użytkowników
97 For i subfor
45098 Tematów
5591515 Postów

Najwięcej online: 5008 @ 09:42