Strona 11 z 44 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 ... 43 44 >
Opcje tematu
#4665625 - 14/05/2011 21:47 Re: Kibice [5] [Re: Piostar]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: Kura
Conrad to co się dzieję w Legii to mnie tak naprawdę mało interesuje - ich przekonania polityczne i wewnętrzne sprawy.

Jak wszystkim wiadomo myślisz kategoriami kto jest przeciwko PO jest za PIS-em. Naprawdę uważasz, że za tymi wszystktimi transparentami na większości stadionów stoi PIS? Ktoś tam wczoraj u nas próbował w pewnych momentach prowadzić doping na meczu - pewnie to była zamaskowana komórka PO.

Jak zwykle odpowiadasz na wybrane posty w temacie. Do postu WNN odnośnie twojej historii kibicowskiej, jakoś nie miałeś odwagi się ustosunkować laugh


Jak ostatnio był artykuł, że w Polsce jest stadionowa rewolucja i że są budowane wszędzie, we wszystkich ligach, że jesteśmy #1 pod względem wdrażania nowych obiektów... to nic pozytywnego nie potrafiłeś powiedzieć.

Wręcz przeciwnie, skwitowałeś to jak frustrat bez pojęcia, pisząc że to dlatego... że cała Europa już wcześniej to pobudowała. Argument zupełnie bez sensu, bo co dokładnie ma to oznaczać??? smirk Jak typowa PiSda zresztą, bez względu na to czy nią jesteś czy też nie (oj mało prawdopodobne)...

Nie wiedziałem, że mam "historię kibicowską", do tego opublikowaną przez WNN, naczelnego anty-demokratę stadionowego. crazy Co dokładnie chcesz wiedzieć, bo ja akurat niczego nie ukrywam i z chęcią z wszystkim się podzielę, choć też z drugiej stronie nie dowierzam że kogoś może to aż tak interesować. Że chodziłem na Legię czy Koronę tak jak kilkanaście tys. lub więcej innych kibiców? Pytasz o jakieś ciekawe historie czy co? Jeśli chodzi o rozróby stadionowe to niestety nie mogę pomóc, nigdy nie wyrywałem krzesełek. Mimo iż lubię wypić to też nie kojarzę bym kiedykolwiek walczył na stadionie sam-na-sam z czarnym rycerzem uzbrojonym w miecz (pałkę), zbroję, broń chemiczną (gaz na oczy - trochę oszustwo bo to już zaczerpnięte z nowoczesnych technologii). Ale na stadionach sporo byłem, od Żylety BAAAARDZO dawno temu, okres Pucharu Zdobywców Pucharu - Legia w Półfinale z MU, Ćwierćfinale z Sampdorią, w tamtych latach cały czas chodziłem, z bardziej aktualnych wiadomości to na Koronę ze 2 lata chodziłem, jeszcze bardziej aktualnych to wiele meczów Premiership i moja lokalna liga... Singapore S-League. smile

Do góry
Bonus: Unibet
#4665700 - 14/05/2011 22:02 Re: Kibice [5] [Re: Conrad]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Conrad

Zastanawiam się tylko jak partyjnym sprzedawczykom udało się okręcić resztę kibiców wokół palca, że ci nie A) dali im w ryj za sprzedanie klubu w imię partii B) spalili ich przygłupiaste partyjne transparenty C) upewnili się, żeby żadna partyjna prostytutka nigdy nie chciała wykorzystać klubu do szerzenia partyjnych hasełek...


Jakich kibicow ? smile

Zaden kibic nie dopusci do siebie partyjniactwa, a jak ma ewidentne sympatie polityczne i nazywa siebie kibicem to dopiero jest jazda laugh

Jaka jest roznica pomiedzy partiami politycznymi w Polsce, a ruchem kibicowskim ?

Juz widze jak niektorzy partyjni ultrasi szykuja sie do riposty, wiec wyjasnie smile

Kazda partia w Polsce zorganizowana jest "od gory" (w odroznieniu od partii powstalych w tzw. rozwinietych demokracjach).
Najpierw grupka cwaniaczkow wymysli, ze aby nic nie robic i dobrze zyc nalezy zalozyc partie.

Z gory wiadomo kto bedzie preziem, kto wickiem, a kto zasiadzie w zarzadzie.
To juz mamy, brakuje tak zwanych czlonkow (to akurat bardzo pasujace do sytuacji okreslenie).

Ruszamy wiec w Polske, tu zalozymy kolo, tam oddzial, werbunek jeleni powierzajac lokalnym przydupasom, ktorych mianuje sie lokalnymi dzialaczami partii.

Oni juz zadbaja, by zapisac znajomkow, pociotkow, totumfackich.

Mamy wiec partie, w ktorej o wszystkim decyduje prezio i jego ekipa z kanapy.

Jak w tak zwanym terenie cos nie gra, to posle sie tam zaufanego z centrali i zrobi porzadek.

Jednym slowem partyjne doly nic nie znacza, chociaz stanowia 99% czlonkow grin

Z ruchem kibicowskim jest inaczej.
Powstal "od dolu", nie ma scisle narzuconej struktury, wybranych dozywotnio prezesow ani ich lokalnych slugusow.
Tu tzw. doly maja decydujacy glos.

Owszem zawiera sie sojusze, zgody, ale w kazdej chwili mozna je wypowiedziec, przez to ruch kibicowski jest mobilny i bardzo szybko jest w stanie reagowac na kazda zaistniala sytuacje, badz zagrozenie.
Przy wspolnym zagrozeniu jednoczy sie, przez co jest silny i grozny dla skostnialych struktur partyjniackich.

Biorac powyzsze pod uwage jakikolwiek styk ruchow kibicowskich z polityka nie wchodzi w rachube, dlatego tez kibice powinni partyjniakow ze swoich szeregow eliminowac.
Rzecz jasna kibic nie bierze udzialu w wyborach.

Jezeli uczestniczy to li tylko incydentalnie w lokalnych, gdy trzeba utracic burmistrza, ktory chcial zaorac boisko lub urzadzic na stadione market.

Popierac zadnego politykiera kibice nie powinni.
Owszem moze zdarzyc sie uczciwy facet, niepowiazany z zadna partia, ale to science fiction.

Jasne, nie znam sie, nie mam bladego pojecia - koronny argument tych, co nie maja argumentow smile

Do góry
#4665731 - 14/05/2011 22:07 Re: Kibice [5] [Re: Piostar]
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24030
Skąd: Białystok
Nie wiem może ja jestem ślepy, ale czy ktoś jeszcze oprócz Conrada widzi, że ta akcja kibiców to popracie PIS-u?

Do góry
#4665762 - 14/05/2011 22:14 Re: Kibice [5] [Re: Kura]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Pewnie nie.

Conrad każdemu, kto nie jest takim fanatykiem PO jak on wmawia, że jest zakompleksionym pisiaczkiem i się pałuje przed zdjęciem jarusia.

Kto przegląda temat polityki już się do tego przyzwyczaił.

Do góry
#4665841 - 14/05/2011 22:31 Re: Kibice [5] [Re: Piostar]
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24030
Skąd: Białystok
Komendant łódzkiej policji we wniosku do wojewody o zamknięcie stadionu Widzewa Łódź przyznał, że chce tego z powodu obraźliwych okrzyków przeciwko rządowi - poinformował TVN24. Podczas ostatniego meczu Widzewa sympatycy łódzkiego klubu wznosili antyrządowe okrzyki, a na płótnie wywieszonym na stadionie widniało hasło: "Miała być Irlandia a jest Białoruś. Trybuna pusta na wniosek Tuska".

Wojewoda Jolanta Chełmińska zamknęła stadion łodzian na wniosek komendanta, choć przyznała, że... nie zdążyła zapoznać się z jego argumentacją. A jest ona porażająca: stadion ma być zamknięty, bo kibice drwili z Donalda Tuska.




laugh laugh laugh laugh

Do góry
#4665858 - 14/05/2011 22:34 Re: Kibice [5] [Re: Piostar]
akagi Online   content
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/12/2009
Postów: 37395
A u Was - Kura - jak było ?

Bez " ekscesów ",

dających jakiś powód do " działań ".

Do góry
#4665864 - 14/05/2011 22:35 Re: Kibice [5] [Re: Kura]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Wczoraj na gw puke byla tez informacja ze na trybunie B doszlo do terroryzowania kibicow przez kiboli tych ktorzy nie chcieli opuscic stadionu na znak protestu ...

Parszywe skurwy... ńkie klamstwo mad

Tak sie sklada ze od kilku lat wlasnie tam mam karnet i cala akcje widzialem z odleglosci kilku metrow bo trybuna nie jest az tak duza
Nic takiego nie mialo miejsca no chyba ze ktos komus szeptal na ucho to nie slyszalem laugh

Do góry
#4665865 - 14/05/2011 22:35 Re: Kibice [5] [Re: Kura]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: Kura
Nie wiem może ja jestem ślepy, ale czy ktoś jeszcze oprócz Conrada widzi, że ta akcja kibiców to popracie PIS-u?


Zastanawiam się czy ślepy czy...

W tym temacie masz Młodego Gniewnego, który Ci napisał że ma to podtekst polityczny, że robią to bo są za PiSem. Po kiego chuja się mnie pytasz skoro masz tu kogoś, kto jest aktualnie w temacie i to od wewnątrz?

Originally Posted By: Bzyku
Conrad każdemu, kto nie jest takim fanatykiem PO jak on wmawia, że jest zakompleksionym pisiaczkiem i się pałuje przed zdjęciem jarusia.

Kto przegląda temat polityki już się do tego przyzwyczaił.


A Bzyku uważa, że Tusk jest jak Łukaszenka grin ... i że wszystko się dzieje przez jakieś przygłupiaste transparenciki... laugh

Dobrze to podsumował Coronach:
============

Trochę pokory

Naprawdę uważacie, że ktoś poważny, poważnie się przejął jakimiś tam transparentami?

Odrobina powagi, bo argument, że prześladowanie kibiców jest wynikiem kilku jakichśtam transparentów jest co najmniej śmieszne.

A ich siła "przebicia" jest praktycznie zerowa.


Edited by Conrad (14/05/2011 22:53)

Do góry
#4665899 - 14/05/2011 22:45 Re: Kibice [5] [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
ultra1978 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2007
Postów: 3046
Originally Posted By: Wychowany_Na_Nalewce
amkwish ja ci odpowiem na wszystkie te quasi-retoryczne pytania.

Na stadionie nie ma demokracji, kropka.

Nigdy nie było, nie ma i mam nadzieję, że nadal nie będzie.

Są osoby decyzyjne, które swoją pozycję zdobyły poprzez "działalność": jeżdżenie na mecze, awantury, siłę, itd. Reszta jest od słuchania się i jest trzymana za mordę. To dzięki temu kibice są zdyscyplinowani i dobrze zorganizowani.

To nie wiem dlaczego się tak oburzasz na decyzje rządzących skoro jedni rządzący stadionem i drudzy rządzący państwem stosują te same metody? Przecież skoro akceptuję pacyfikację tłumu wykonaną przez "stadionowych działaczy" to czemu płaczę nad pacyfikacją wykonaną przez "państwowych działaczy". Innymi słowy jeśli pobije cię grupa wyćwiczona w pseudo szkole sztuk walki to jest ok a jeśli pobije cię grupa wyćwiczona w szkole milicyjnej to już jest beee. To tak jakbym się godził na to że sąsiad z 5 piętra może mnie lać do woli ale jak ten z 3 piętra mnie pobije to zgłoszę się do sądu.
Donald na stadionie wyrósł te same metody doskonale zna i je stosuje smile Nawet zakaz stadionowy to nie jest wymysł władzy tylko został wymyślony przez samych kibiców. Z tym że władza udziela go teraz na piśmie a grono "działaczy stadionowych" cieleśnie. Przez władzę wydany jest nawet lepszy bo na parę lat a ten drugi dożywotnio.
Za moich czasów każdy śledził programy tv czy gazety jeśli była jakaś większa zadyma czy tylko coś opiszą jak nie napisali to wszyscy w szkole byli zawiedzeni że media milczą teraz jak napiszą to jest płacz i nazywa się to prowokacją mediów. Wtedy się mówiło że policja jest zła ale kibice na szczęście są jeszcze gorsi.

Originally Posted By: młody gniewny
Zwłaszcza, że Conrad wyrwał zdanie z kontekstu, gdzie podkreślałem głównie o niechęci do PO. Tak się manipuluje ludźmi. Już zrobił ze mnie PiSdzielca, chociaż mi to nie przeszkadza, ja akurat cenię patriotów i nie można mówić, że wszyscy są tacy sami. Lech Kaczyński wiele dał razy przykład tego, że jest prawdziwym patriotą myślącym o Polsce.

A cenisz też tych patriotów z własnych szeregów którzy posiadając hitlerowskie tatuaże i wywieszając flagę SS albo NSDAP składają wiązanki na grobach Powstania Warszawskiego?
Bo to zakrawa na chichot losu że powstańcy-patrioci musieli kiedyś nosić niemieckie hełmy a dziś najwięksi polscy patrioci ze stolicy noszą dobrowolnie tatuaże i naszywki SS.
W ogóle widzę że nie tylko w stolicy były i są popularne takie patriotyczne wstawki smile

Do góry
#4665903 - 14/05/2011 22:47 Re: Kibice [5] [Re: Piostar]
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24030
Skąd: Białystok
akagi : jeżeli Widzewa stadion został zamknięty z powodu prekleństw to nasz będzie na bank zamknięty smile


Conrad czy ja się ciebie pytałem ????????????

Każda dyskusja z tobą kończy się z tym, że zaczynasz obrażać drugą osobę więc bez odbioru , ja przynajmniej nie wyzywam ciebie - trochę szacunku.

Do góry
#4665915 - 14/05/2011 22:50 Re: Kibice [5] [Re: Piostar]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Ok Kura, masz rację, wyedytowałem to słowo aby niepotrzebnie nie zaostrzać tor dyskusji.

Do góry
#4665927 - 14/05/2011 22:55 Re: Kibice [5] [Re: Kura]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Originally Posted By: Kura
akagi : jeżeli Widzewa stadion został zamknięty z powodu prekleństw to nasz będzie na bank zamknięty smile



Niekoniecznie bo u nas zawsze byla i jest nagonka, byle mucha pierdnie i miasto ma pretekst - to wszystko konsekwencje marszow i protestow w sprawie budowy stadionu jakie mialy miejsce wielokrotnie pod siedziba UM

Łódz jest co przyznaje z przykroscia chyba najbardziej chu.... miastem w Polsce mad
Nie robi sie nic aby promowac miasto poprzez sport chociazby
Chyba ze ktos sie pojawi z duza kasa sam z siebie i stoczy mordercza walke z hienami urzedowymi to moze cos uzyska

Do góry
#4665973 - 14/05/2011 23:07 Re: Kibice [5] [Re: Piostar]
TonyParker Offline
a.k.a. "Appiah"

Meldunek: 06/01/2009
Postów: 654
Ukraina ma dopiero prawdziwy problem. W Polsce przy nich jest "raj".


Do góry
#4666001 - 14/05/2011 23:24 Re: Kibice [5] [Re: ultra1978]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: ultra1978

To nie wiem dlaczego się tak oburzasz na decyzje rządzących skoro jedni rządzący stadionem i drudzy rządzący państwem stosują te same metody? Przecież skoro akceptuję pacyfikację tłumu wykonaną przez "stadionowych działaczy" to czemu płaczę nad pacyfikacją wykonaną przez "państwowych działaczy".


Powolutku, bo pomyliles pojecia smile

Stadionowi dzialacze, jak nazywasz, zostali wybrani przez innych kibicow.
Swe funkcje pelnia spolecznie i tylko nieliczni, jak np. Litar, pieka przy tym prywatne kielbachy.
Na ewentualna pacyfikacje przez stadionowych przywodcow kazdy kibic wyraza zgode, nie jest rowniez zmuszony byc w tej grupie, w kazdej chwili moze wypisac sie spod zwierzchnosci swoich stadionowych szefow.

Na dzialaczy panstwowych jestesmy skazani, poki rzady sprawuja moga nas pacyfikowac czy nam sie to podoba czy nie.
W odroznieniu od szefow grup kibicowskich te panstwowe gnidy sa sowicie wynagradzane i maja do dyspozycji srodki, ktorymi moga przesladowac kazdego w majestacie prawa.
Za swoje decyzje nie odpowiadaja jednak przed owym majestatem, moga tylko utracic stolek, ale przeciez tak zwana wiekszosc parlamentarna ich wybroni.
I wreszcie.
Panstwowi dzialacze maja psi obowiazek dbac o prawa obywatela.
Takim obywatelem jest rowniez kibic.

To panstwowe organy wydaly decyzje, ze finalowy mecz PP w Bydgoszczy moze sie odbyc.
Wraz z organizatorem ponosza odpowiedzialnosc za wszystkie wydarzenia, ktore mialy miejsce.

Ludzie chca wbiegac na boisko zawsze jak sie ciesza z wygranej swojej druzyny.
Problem w tym, ze organozator ma srodki, ktore temu zapobiegaja.
Zas jezeli jest lebiega i zatrudnia lamerska firme ochroniarska to jego problem, a nie ludzi, ktorzy wbili na murawe.

Zamiast ukarac nieudolnych urzedasow, organizatora rzad zamyka 2 stadiony w innych miastach laugh

Tym samym dzialacz panstwowy okrada obywateli, ktorzy kupili bilety na mecze, ktore sie nie odbyly.
Tak wiec dzialacz panstwowy lamie prawo.
Sam zapierdolil, ale kara innych i okrada kolejnych.

Cytat:
Innymi słowy jeśli pobije cię grupa wyćwiczona w pseudo szkole sztuk walki to jest ok a jeśli pobije cię grupa wyćwiczona w szkole milicyjnej to już jest beee.


Innymi slowy jak spusci Ci oklep ekipa drecholi, wycwiczonych w blokowej silowni to masz prawo do dochodzenia roszczen na drodze prawnej.
W tym powinna Cie wspomoc ekipa wycwiczona w szkole milicyjnej i tak zwany niezawisly sad.
Dresy powinni poniesc odpowiedzialnosc i gdy milicja znajdzie winnych zostana ukarani.

Inna sprawa, gdy zbierzesz od panstwowych sil porzadkowych.
Przeciez oni sa w pracy, wypelniaja swoje obowiazki, a ze bija na oslep i bez powodu to juz malo kogo obchodzi.
To, ze w swoich dzialaniach przypominaja wypisz-wymaluj ZOMO, wskazuje jednoznacznie, ze nie dzialaja w interesie obywateli tylko rzadzacych qrew.

Jezeli takowa qrwa chce miec prywatne ZOMO to niech go oplaca z wlasnej kieszeni, a nie z pieniedzy podatnika.
Co juz jest szczegolnie bulwersujace to czesci z podatnikow spuszcza wpierdol za ich wlasne pieniadze.

Nie cierpie tej zasranej demokracji (jak sie to nazywa), ale jezeli juz sie mowi, ze jest to rzad ma w niej pelnic role sluzebna wobec obywatela.

Gdy owa rola w sposob znamienny odbiega od zalozonej nalezy powiedziec, ze w Polsce nie ma demokratycznego rzadu, tylko jest banda sukinsynow, przy ktorych Lukaszenka jawi sie jako dobry ojciec narodu.

Najpierw bezczelne okradzenie ludzi z emerytur (OFE), szopka z PKP, drakonskie podwyzki, a teraz spuszczanie niepokornym wpierdolu w majestacie prawa.

Jakim trzeba byc POjebem, zeby ta halastre jeszcze z tego tlumaczyc.

Do góry
#4666123 - 15/05/2011 00:21 Re: Kibice [5] [Re: Piostar]
zostać modem_MLS Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/09/2006
Postów: 3801
Skąd: Wiadomości: 33333
No proszę, proszę Amkwish jak nie Amkwish. Chyba, że mu się ktoś na konto włamał wink Tak czy inaczej mądrze ten Pan pisze. A ultra wydaje mi się, że ciągle żyje w latach 90 jeśli chodzi o sprawy kibicowskie, tyle tylko, że od tego czasu baaaaardzo dużo się pozmieniało...

Do góry
#4666127 - 15/05/2011 00:23 Re: Kibice [5] [Re: Piostar]
VooDoo Offline
addict

Meldunek: 07/07/2004
Postów: 560
O 20:00 w Polsat News wywiad ze "Staruchem"

Do góry
#4666242 - 15/05/2011 00:59 Re: Kibice [5] [Re: Piostar]
11kera11 Online   content
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/01/2009
Postów: 43587
wow to juz grin

Do góry
#4666255 - 15/05/2011 01:03 Re: Kibice [5] [Re: Piostar]
11kera11 Online   content
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/01/2009
Postów: 43587
to z Milerem a nie ze Staruchem wywiad laugh

Do góry
#4666373 - 15/05/2011 01:51 Re: Kibice [5] [Re: Piostar]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Puchar Holandii

FC Twente - AFC Ajax 08.05.2011

Twente wygrało 3:2


















Do góry
#4666374 - 15/05/2011 01:51 Re: Kibice [5] [Re: Piostar]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA









Do góry
Strona 11 z 44 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 ... 43 44 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, igea23, forty, burbon, akagi, ElNinho[mmdea]), 3886 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45064 Tematów
5586819 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14