Strona 10 z 42 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 41 42 >
Opcje tematu
#564013 - 18/06/2006 10:51 Re: single and ako
kaOz Offline
journeyman

Meldunek: 20/04/2006
Postów: 72
poczytaj sobie wiadomosci na onecie, trener australii zastanawia sie czy nie posadzic na lawie wszystkich tych co strzelali bramki w meczu z japonia bo wiedza ze nie maja szans w tym meczu i chce ich zachowac na mecz z chorwacją bo beda tam walczyc o 2 miejsce w tabeli.Duzo zawodnikow ma żółte kartki i obawia sie ze moga dzis dostac kolejne wiec planuje wypuscic tylko tych z czystym kontem zeby na mecz z chorwacja
zaden z pilkarzy nie musial pauzowac za kartki Mysle ze australia dzis nie strzeli, nie wiem czy beda grali dzis mocno defensywnie czy odpuszcza na calej linii ale z handicapem na australie bym nie ryzykowal.

Do góry
Bonus: Unibet
#564014 - 18/06/2006 18:46 Re: single and ako
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Quote:

Kupon 81

Brazil v Australia
typ: 0 : 2 AH - 2
kurs: 1.67 2-0

buk: GB
ako: 1,60
stawka: 250
wygrana: 417,15


//Może i Brazylia wygra te MŚ ale do tego jeszcze daleka droga. Na razie nie jest dobrze. Wiadomo artuści futbolu itp..... Ale obrona Cafu i Carlos dziadkowie, a atak dwa grubasy Adriano i ten drugi prezydent od siedmiu boleści. Tak się tych mistrzostw nie wygra panowie. Australia to zespół, który gra otwarty futbol do przodu. Dziś dziadkowie będą mieli kłopoty z chociażby z Markiem Viduką. Sami Kaka i Ronaldinhio nawet jak zagrają dobrze nie nakopią im dużo - oczywiście Brazylia pewnie to wygra ale nie sądzę że wyżej niż 2-0 a poza tym kangurki sporo strzelają i napewno jak się nie przestraszą rywala jest szansa na chociażby 1 bramkę. A i jeszcze Dida zawsze jest w stanie puścić jakąś szmatę coś jak nasz Dudi Myślę że typ wat uwagi.




ZWROT STAWKI

Do góry
#564015 - 19/06/2006 08:04 Re: single and ako
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Kupon 82

Togo v Switzerland
typ: 1:0 AH - 2
kurs: 1.72

buk: GB
ako: 1,72
stawka: 50
wygrana: 86


//Togo niezależnie od tego czy się kłócę czy nie są słabszym zespołem od Szwajcarów i nie ma dwóch zdań. Mam nadzieję, że jak kasa im ślepia zasłania to dostaną baty od solidnej Szwajcarii. Jak Zubermuller nie zrobi jakiegoś głupiego błędu powinno być dobrze. Dla Szwajcarów to może być mecz ostatniej szansy. Jeżeli dziś nie wygrają sytuacja w grupie mocno się skomplikuje. Zabojady będą mieli teoretycznie najłatwiejszy mecz na koniec z Togo, a Szwajcarzy musieliby ostatni mecz wygrać z Koreą co moim zdaniem jest trudniejszą sztuką niż pokonać żabojadów. Jedyne co mnie martwi to pora o której będzie rozegrany mecz. Godzina 15,00 może być jednak handicapem dla Togo. Mimo to uważam Szwajcarów za chłopaków z jajami i z tego co ich obserwowałem myślę, że zagrają mocno do przodu i wygrana nawet 2 bramkami wydaje się bardzo prawdopodobna.

Do góry
#564016 - 19/06/2006 10:40 Re: single and ako
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Dziś musiałem kilka stówek wypłacić z GB teraz mam 300zł i kupon za 50 w grze postaram się w miarę na bierząco prowadzić stan konta u tego buka

Do góry
#564017 - 19/06/2006 12:05 Re: single and ako
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Kupon 83

Saudi Arabia v Ukraine
typ: 1 : 0 AH - 2
kurs: 1,80

buk: GB
ako: 1,80
stawka: 50
wygrana: 90


//Widziałem Ukrainę w meczu z Hiszpanami i był to dla mnie oczywiście szok, ale myślę że Ukraińcy się już otrząsneli po tym naprawdę lodowatym prysznicu i dziś Błochin jakoś zespół zmotywuje bo do choroby po tak pewnie wygranych eliminacjach gdzie przypomnę raz jeszcze zostawili w polu: Turków, Dańczyków i Greków nie mogą po raz kolejny dać ciała. Hiszpanie tego dnia byli strasznie mocni i myślę że w takim stylu i w takiej dyspozycji w jakiej byli w meczu z Ukraina wygraliby chyba finał. Jednak to już historia. Dla mnie Ukraina nadal jest murowanym kandydatem do wyjścia z grupy. Arabia w tym roku grała lącznie z meczem z Tunezją chyba 11 czy 12 meczy i właśnie ten im jako jedyny wyszedł !! Myślę, że dziś będzie już dla nich gorzej a Ukraina zmyje plamę po meczu z Hiszpanami. Wygrana wyższa niż 1 bramką bardzo prawdopodobna i porządana

Do góry
#564018 - 19/06/2006 15:05 Re: single and ako
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Quote:

Kupon 82

Togo v Switzerland
typ: 1:0 AH - 2
kurs: 1.72 0-2

buk: GB
ako: 1,72
stawka: 50
wygrana: 86


//Togo niezależnie od tego czy się kłócę czy nie są słabszym zespołem od Szwajcarów i nie ma dwóch zdań. Mam nadzieję, że jak kasa im ślepia zasłania to dostaną baty od solidnej Szwajcarii. Jak Zubermuller nie zrobi jakiegoś głupiego błędu powinno być dobrze. Dla Szwajcarów to może być mecz ostatniej szansy. Jeżeli dziś nie wygrają sytuacja w grupie mocno się skomplikuje. Zabojady będą mieli teoretycznie najłatwiejszy mecz na koniec z Togo, a Szwajcarzy musieliby ostatni mecz wygrać z Koreą co moim zdaniem jest trudniejszą sztuką niż pokonać żabojadów. Jedyne co mnie martwi to pora o której będzie rozegrany mecz. Godzina 15,00 może być jednak handicapem dla Togo. Mimo to uważam Szwajcarów za chłopaków z jajami i z tego co ich obserwowałem myślę, że zagrają mocno do przodu i wygrana nawet 2 bramkami wydaje się bardzo prawdopodobna.





//Zobaczyliśmy dziś taki mały antyfutbol i zdecydowanie najgorszy mecz mistrzostw. Mam nadzieję, że na tych MŚ już nic podobnego się nie zdarzy. Szwajcarzy bardzo szczęśliwe 2-0 i na moje konto leci kaska

Do góry
#564019 - 19/06/2006 15:56 Re: single and ako
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Kupon 84

Saudi Arabia v Ukraine
typ: 1 : 0 AH - 2
kurs: 1.85

buk: GB
ako: 1,85
stawka: 50
wygrana: 92,50


//Przed chwilą zdecydowałem sie podbić handi na Ukrainę naprawdę nie widzę możliwości aby nie wygrali tego spotkania nawet 3 bramkami. A jeszcze na dodatek kurs wzrósł

Do góry
#564020 - 19/06/2006 19:00 Re: single and ako
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Quote:

Kupon 83

Saudi Arabia v Ukraine
typ: 1 : 0 AH - 2
kurs: 1,80 0-4

buk: GB
ako: 1,80
stawka: 50
wygrana: 90


//Widziałem Ukrainę w meczu z Hiszpanami i był to dla mnie oczywiście szok, ale myślę że Ukraińcy się już otrząsneli po tym naprawdę lodowatym prysznicu i dziś Błochin jakoś zespół zmotywuje bo do choroby po tak pewnie wygranych eliminacjach gdzie przypomnę raz jeszcze zostawili w polu: Turków, Dańczyków i Greków nie mogą po raz kolejny dać ciała. Hiszpanie tego dnia byli strasznie mocni i myślę że w takim stylu i w takiej dyspozycji w jakiej byli w meczu z Ukraina wygraliby chyba finał. Jednak to już historia. Dla mnie Ukraina nadal jest murowanym kandydatem do wyjścia z grupy. Arabia w tym roku grała lącznie z meczem z Tunezją chyba 11 czy 12 meczy i właśnie ten im jako jedyny wyszedł !! Myślę, że dziś będzie już dla nich gorzej a Ukraina zmyje plamę po meczu z Hiszpanami. Wygrana wyższa niż 1 bramką bardzo prawdopodobna i porządana



Do góry
#564021 - 19/06/2006 19:02 Re: single and ako
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Quote:

Kupon 84

Saudi Arabia v Ukraine
typ: 1 : 0 AH - 2
kurs: 1.85 0-4

buk: GB
ako: 1,85
stawka: 50
wygrana: 92,50


//Przed chwilą zdecydowałem sie podbić handi na Ukrainę naprawdę nie widzę możliwości aby nie wygrali tego spotkania nawet 3 bramkami. A jeszcze na dodatek kurs wzrósł





//Dziś 100% i jest ok Przed chwilą wszedłem i miałem dac handi -1 azjate na Hiszpanów ale spadło do 1,30 to nie ma co. Pozdrawiam LART

Do góry
#564022 - 19/06/2006 21:27 Re: single and ako
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Po dziśiejszym:

Stan konta 468,50

czyli dziś +118,50 czyli całkiem ładnie.

Do góry
#564023 - 20/06/2006 07:48 Re: single and ako
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Kupon 85

Ekwador v Niemcy
typ: 1:0 [AH] - 2
kurs: 1.92

buk: GB
ako: 1,92
stawka: 150
wygrana: 288


//Mecz bardzo ważny dla być może dalszych losów MŚ !! Spotkanie o 1 miejsce w Grupie A z której to na pewno nie wyjdzie Polska. Oczywiście zakładając najbardziej prawdopodobny scenariusz tabelki Grupy B po meczu Anglia-Szwecja, że Anglia wyjdzie z tej grupy na 1 miejscu a Szwedzi na 2 to dla mnie wynik meczu Niemców może być tylko jeden. Wygrana Niemców i to myślę, że wyżej niż 1 golem. W końcu z kim tak naprawdę grają Niemcy. Przypomnę z Ekwadorem. Oczywiście to zespół, który odprawił z kwitkiem Polaków i Kostarykan ale to nie oszukujmy się przeciętniak !! Dziś Niemcy pokarzą nam miejsce naszej piłki oczywiście pewnie wygrywająć z Ekwadorem. Myślę, że azjata na Niemców wygląda dobrze i przed własną publicznością zechcą wyjść z grupy z 1 miejsca a na to pozwoli im tylko wygrana w tym meczu. A ofensywę mają naprawdę imponującą i myślę że Klose po tym jak jakoś dziwnie nie mógł trafiać z Polską dziś się odblokuje. Ja nie widzę innej możliwości jak WIN Niemców. Pozdrawiam LART.

Do góry
#564024 - 20/06/2006 07:52 Re: single and ako
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Kupon 86

Sweden v Anglia
typ: X
kurs: 2.60

buk: GB
ako: 2,60
stawka: 18,50
wygrana: 48,10


//Jeżeli chodzi o ten turniej to powiem szczerze, zawodzą jedni i drudzy. Oczywiście Anglia 2 wygrane ale w kiepskim stylu. Oczywiście mogą oszczędzać siły i pewnie tak robią, ale żeby tylko zdołali się obudzić. Ja osobiście widziałem ich w pierwszej 4-ce mistrzostw ale teraz sam już nie wiem. Z tym, że podkreślam potencjał ogromny i jak go wykorzystają będzie dobrze. Szwedzi natowmiast od dłuższego czasu grają źle a na dodatek nie skutecznie. W ostatnich 6 meczach strzelili zaledwie 2 gole !! A na tym mundialu ja wręcz nie mogę ich oglądać. Jedyny człowiek, który coś robi to Wilhelmson i naprawdę na tle zespołu wyróżnia się zdecydowanie.
Ten mecz jest też specyficzny. W ostatnich latach większość meczy między tymi zespołami kończyła się remisem albo wygraną Szwedów. Ale czy dziś ich stać na ogranie Angoli szczerze wątpię.
Friendlies 2004
Sweden England 1:0
World Cup 2002
England Sweden 1:1
Friendlies 2001
England Sweden 1:1
Euro 2000 Qualifiers
England Sweden 0:0
Sweden England 2:1
Jak widać historia pokazuje, że ten mecz powinien zakończyć się remisem i underem 2.5.
Za takim rozstrzygnięciem przemawia fakt, iż obydwa zespoły satysfakcionuje remis. Wówczas Anglia wychodzi z 1 miejsca, które i tak jej się należy, a Szwedzi z drugiego i mecz Paragwaj-Trynidad jest bez znaczenia. Anglicy pewnie też nie rzucą się do jakiegoś szaleńczego ataku żeby nie narazić się na jakąś głupią przegraną i bić się dalej z Niemcami. Trzeci scenariusz to gra Szwedów o wygraną i atak od początku. Dla mnie raczej jest to nie możliwe z kilku powodów. Nie wierzę aby Szwedzi dziś byli w stanie wygrać z Anglią, po drugie remis daje im awans i tak szczęśliwy bo z Paragwajem wygrali tylko cudem. Poza tym jak Paragwaj oleje dziś mecz a zawsze tak może się stać Trynidad w wypadku wygranej mógłby Szwedów gdyby Ci przegrali odprawić z kwitkiem.
Reasumują:
1. Moim zdaniem jeżeli Anglia zechce to wygra ten mecz.
2. Myślę, że nikt nie będzie tutaj szalał aby się nie przemęczyć za mocno i nie narazić na kontuzje. Anglicy nie chcą grać z Niemcami a Szwedzi chcą awansować dalej. Remis urządza jednych i drugich.
3. Szwedzi są za słabi żeby pokonać Anglię.
4. Under bardzo prawdopodobny.
5. Trener Anglii jest kim jak mnie pamięć nie zawodzi Szwedem !! - z tego powodu remis jak najbardziej prawdopodobny i dla mnie to może być klasyka jeżeli chodzi o ustawki.
Pozdrawiam LART

Do góry
#564025 - 20/06/2006 20:54 Re: single and ako
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Quote:

Kupon 85

Ekwador v Niemcy
typ: 1:0 [AH] - 2
kurs: 1.92 0-3

buk: GB
ako: 1,92
stawka: 150
wygrana: 288


//Mecz bardzo ważny dla być może dalszych losów MŚ !! Spotkanie o 1 miejsce w Grupie A z której to na pewno nie wyjdzie Polska. Oczywiście zakładając najbardziej prawdopodobny scenariusz tabelki Grupy B po meczu Anglia-Szwecja, że Anglia wyjdzie z tej grupy na 1 miejscu a Szwedzi na 2 to dla mnie wynik meczu Niemców może być tylko jeden. Wygrana Niemców i to myślę, że wyżej niż 1 golem. W końcu z kim tak naprawdę grają Niemcy. Przypomnę z Ekwadorem. Oczywiście to zespół, który odprawił z kwitkiem Polaków i Kostarykan ale to nie oszukujmy się przeciętniak !! Dziś Niemcy pokarzą nam miejsce naszej piłki oczywiście pewnie wygrywająć z Ekwadorem. Myślę, że azjata na Niemców wygląda dobrze i przed własną publicznością zechcą wyjść z grupy z 1 miejsca a na to pozwoli im tylko wygrana w tym meczu. A ofensywę mają naprawdę imponującą i myślę że Klose po tym jak jakoś dziwnie nie mógł trafiać z Polską dziś się odblokuje. Ja nie widzę innej możliwości jak WIN Niemców. Pozdrawiam LART.



Do góry
#564026 - 20/06/2006 20:55 Re: single and ako
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Quote:

Kupon 86

Sweden v Anglia
typ: X
kurs: 2.60 2-2

buk: GB
ako: 2,60
stawka: 18,50
wygrana: 48,10


//Jeżeli chodzi o ten turniej to powiem szczerze, zawodzą jedni i drudzy. Oczywiście Anglia 2 wygrane ale w kiepskim stylu. Oczywiście mogą oszczędzać siły i pewnie tak robią, ale żeby tylko zdołali się obudzić. Ja osobiście widziałem ich w pierwszej 4-ce mistrzostw ale teraz sam już nie wiem. Z tym, że podkreślam potencjał ogromny i jak go wykorzystają będzie dobrze. Szwedzi natowmiast od dłuższego czasu grają źle a na dodatek nie skutecznie. W ostatnich 6 meczach strzelili zaledwie 2 gole !! A na tym mundialu ja wręcz nie mogę ich oglądać. Jedyny człowiek, który coś robi to Wilhelmson i naprawdę na tle zespołu wyróżnia się zdecydowanie.
Ten mecz jest też specyficzny. W ostatnich latach większość meczy między tymi zespołami kończyła się remisem albo wygraną Szwedów. Ale czy dziś ich stać na ogranie Angoli szczerze wątpię.
Friendlies 2004
Sweden England 1:0
World Cup 2002
England Sweden 1:1
Friendlies 2001
England Sweden 1:1
Euro 2000 Qualifiers
England Sweden 0:0
Sweden England 2:1
Jak widać historia pokazuje, że ten mecz powinien zakończyć się remisem i underem 2.5.
Za takim rozstrzygnięciem przemawia fakt, iż obydwa zespoły satysfakcionuje remis. Wówczas Anglia wychodzi z 1 miejsca, które i tak jej się należy, a Szwedzi z drugiego i mecz Paragwaj-Trynidad jest bez znaczenia. Anglicy pewnie też nie rzucą się do jakiegoś szaleńczego ataku żeby nie narazić się na jakąś głupią przegraną i bić się dalej z Niemcami. Trzeci scenariusz to gra Szwedów o wygraną i atak od początku. Dla mnie raczej jest to nie możliwe z kilku powodów. Nie wierzę aby Szwedzi dziś byli w stanie wygrać z Anglią, po drugie remis daje im awans i tak szczęśliwy bo z Paragwajem wygrali tylko cudem. Poza tym jak Paragwaj oleje dziś mecz a zawsze tak może się stać Trynidad w wypadku wygranej mógłby Szwedów gdyby Ci przegrali odprawić z kwitkiem.
Reasumują:
1. Moim zdaniem jeżeli Anglia zechce to wygra ten mecz.
2. Myślę, że nikt nie będzie tutaj szalał aby się nie przemęczyć za mocno i nie narazić na kontuzje. Anglicy nie chcą grać z Niemcami a Szwedzi chcą awansować dalej. Remis urządza jednych i drugich.
3. Szwedzi są za słabi żeby pokonać Anglię.
4. Under bardzo prawdopodobny.
5. Trener Anglii jest kim jak mnie pamięć nie zawodzi Szwedem !! - z tego powodu remis jak najbardziej prawdopodobny i dla mnie to może być klasyka jeżeli chodzi o ustawki.
Pozdrawiam LART



Do góry
#564027 - 20/06/2006 20:58 Re: single and ako
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Po dziśiejszym:

Stan konta 636,10

czyli dziś +167,60 czyli całkiem ładnie.

Do góry
#564028 - 21/06/2006 13:13 Re: single and ako
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Kupon 87

Iran v Angola
typ 0:0 AH - 1
kurs: 2.05

buk: GB
ako: 2,05
stawka: 16,10
wygrana: 33


//Dziś te mecze jakieś takie nijakie. Na początek azjata na Iran, przy remisie zwrot kasy. Nie gram grubo bo Iran jest lepszym zespołem pomimo dwóch porażek ale Angola ma jeszcze jakieś nikłe szanse na awans to może jakiś wał pójść. Ale myslę, że powinna być z tego kasa na wieczór. Meksyk-Portugalia z tej grupy dla mnie no bet.

Do góry
#564029 - 21/06/2006 15:56 Re: single and ako
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Quote:

Kupon 87

Iran v Angola
typ 0:0 AH - 1
kurs: 2.05 1-1

buk: GB
ako: 2,05
stawka: 16,10
wygrana: 33


//Dziś te mecze jakieś takie nijakie. Na początek azjata na Iran, przy remisie zwrot kasy. Nie gram grubo bo Iran jest lepszym zespołem pomimo dwóch porażek ale Angola ma jeszcze jakieś nikłe szanse na awans to może jakiś wał pójść. Ale myslę, że powinna być z tego kasa na wieczór. Meksyk-Portugalia z tej grupy dla mnie no bet.




ZWROT STAWKI

Do góry
#564030 - 21/06/2006 15:58 Re: single and ako
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Stan konta 636,10

Po ostatnim kuponie gdzie był zwrot stan konta pozostaje bez zmian

Do góry
#564031 - 21/06/2006 19:02 Re: single and ako
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Kupon 88

Ivory Coast v Serbia and Montenegro
typ: 1
kurs: 1.92
Netherlands v Argentina
typ: over2.5
kurs: 1.85

buk: GB
ako: 3,55
stawka: 6,10
wygrana: 21,66


//Dziś jakieś te mecze nijakie. WKS-Serbia o pietruszkę ale liczę, że WKS pokarze klasę tak jak z wielkimi rywalami w dwóch poprzednich meczach. Holandia-Argentyna tutaj grają rezerwy o ile można o takich Panach jak Tevez czy Messi mówić, że to rezerwy no ale nie pierwsze składy. Uważam, że wygra Argentyna ale ja mam nadzieję, że będzie piękny mecz i padnie kilka goli. Kurs malutki ale nie mogłem tego nie zagrać. Pozdrawiam LART

Do góry
#564032 - 21/06/2006 20:53 Re: single and ako
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Quote:

Kupon 88

Ivory Coast v Serbia and Montenegro
typ: 1
kurs: 1.92 3-2
Netherlands v Argentina
typ: over2.5
kurs: 1.85 0-0

buk: GB
ako: 3,55
stawka: 6,10
wygrana: 21,66


//Dziś jakieś te mecze nijakie. WKS-Serbia o pietruszkę ale liczę, że WKS pokarze klasę tak jak z wielkimi rywalami w dwóch poprzednich meczach. Holandia-Argentyna tutaj grają rezerwy o ile można o takich Panach jak Tevez czy Messi mówić, że to rezerwy no ale nie pierwsze składy. Uważam, że wygra Argentyna ale ja mam nadzieję, że będzie piękny mecz i padnie kilka goli. Kurs malutki ale nie mogłem tego nie zagrać. Pozdrawiam LART





//Mówiłem mecze dziwne i wyniki również ale na szczęscie strata żadna

Do góry
Strona 10 z 42 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 41 42 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (forty, akagi, alfa, rafal08, igea23, Akhu, Sensei, ANZELMO, ElNinho[mmdea], szuwi1), 4069 gości oraz 13 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45064 Tematów
5587082 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14