Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#566856 - 02/05/2006 17:48 Re: DOMINET BASKET LIGA - Półfinały
Nycek Offline
enthusiast

Meldunek: 25/05/2004
Postów: 250
Skąd: Londyn, UK
Jak dla mnie oba polfinaly do zera... Czarni sie trzymaja blisko poki paja sily, ale nie ma sie co dziwic skoro gra u nich 6 i pol zawodnika, bo Kikerpill to cien zawodnika z regular season. Gdy Czarni lapia zadyszke, Geniu wprowadza na plac Jeffa i Atkinsa, ktorzy koncertowo, szczegolnie ten ostatni, poczynaja sobie w obronie i wyprowadzaniu szynkich kontratakow. Jesli Griszczuk mysli o urwaniu chocby jednego spotkania, chyba sam musialby zalozyl stroj i zmienic od czasu do czasu kogos z pierwszej piatki w przeciwnym wypadku ciezko to widze. Tutaj nawet fantastyczna slupska publicznosc nie pomoze Czarnym, gdy ci nie beda mieli sily by biegac za rywalami.

W drugim polfinale to samo. Dante i Scott robia tak piekielnie zamieszanie w obronie, sa po prostu wszedzie, ze Polpak ma problemy z rozgrywaniem pilki. Szubi musi sie skupiac na tym by nie stracic pily, nie ma czasu myslec wogole nad jakas zagrywka. Anwil gra agresywnie, gra fantastycznie w obronie i ataku, wylaczyl z gry jonusasa i Apodace, co na slabiutki Polpak w zupelnosci wystarcza. Oprocz tej dwojki tam nie ma kto rzucac. Szykuje sie nam 3-0 po kolejnym malo wyrownanym spotkaniu w Grudziadzu.

Szykuje sie nam za tqo mega widowisko w finale, gdzie obie ekipy beda wypoczete i gotowe na decydujaca rozgrywke. Ja coraz bardziej sklaniam sie ku Anwilowi, jako przyszlemu mistrzowi, ale zeby o tym myslec trzeba urwac choc jeden mecz w Sopocie... bedzie ciezko, ale wiara czyni podobno cuda

Do góry
Bonus: Unibet
#566857 - 04/05/2006 10:26 Re: DOMINET BASKET LIGA - Półfinały
szabelq Offline
journeyman

Meldunek: 11/09/2005
Postów: 56
Dzisiaj zastanawialem sie nad zagraniem anwilu ALE(!!) ogladajac telewizje na kanale tvp3 z mojego regionu natknalem sie na zapowiedz polfinalu na niedziele...cos nie tak bo chyba jak dzisiaj anwil wygra to wiecej polfinalow nie bedzie(prokom juz wygral trzecie spotkanie a anwil wygrywajac tez jest w finale) No i to mnie zainteresowalo i ogladalem ten program nastepna godiznke a pozniej czesto przelaczalem na niego i juz ta zapowiedz sie nei pojawila. Czyzby jaka USTAWKA ... jezeli po przegranej dzisiaj anwilu graliby nastepny mecz w niedziele (nie wiem jak to sprawdzic) to mozliwe ze mecz ustawiony ... a i kursy (tak mi sie wydaeje) spadly na polpak. Moze ktos sei o tym wypowie pozdroo

Do góry
#566858 - 04/05/2006 10:39 Re: DOMINET BASKET LIGA - Półfinały
mabiel Offline
journeyman

Meldunek: 19/05/2005
Postów: 68
Skąd: Włocławek
Quote:

Dzisiaj zastanawialem sie nad zagraniem anwilu ALE(!!) ogladajac telewizje na kanale tvp3 z mojego regionu natknalem sie na zapowiedz polfinalu na niedziele...cos nie tak bo chyba jak dzisiaj anwil wygra to wiecej polfinalow nie bedzie(prokom juz wygral trzecie spotkanie a anwil wygrywajac tez jest w finale) No i to mnie zainteresowalo i ogladalem ten program nastepna godiznke a pozniej czesto przelaczalem na niego i juz ta zapowiedz sie nei pojawila. Czyzby jaka USTAWKA ... jezeli po przegranej dzisiaj anwilu graliby nastepny mecz w niedziele (nie wiem jak to sprawdzic) to mozliwe ze mecz ustawiony ... a i kursy (tak mi sie wydaeje) spadly na polpak. Moze ktos sei o tym wypowie pozdroo




Jesli Anwil by dzis przegral ( w co watpie ) to 4 mecz polfinalowy odbedzie sie w sobote a nie w niedziele, tak wiec to jest kolejny przyklad jak cudowna jest nasza tvp ze nawet nie znaja terminarzu rozgrywek..A co do ustawek to nie ma mowy aby Anwil sie w cos takiego bawil

Do góry
#566859 - 04/05/2006 10:43 Re: DOMINET BASKET LIGA - Półfinały
bursztyk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2004
Postów: 10306
Quote:

Dzisiaj zastanawialem sie nad zagraniem anwilu ALE(!!) ogladajac telewizje na kanale tvp3 z mojego regionu natknalem sie na zapowiedz polfinalu na niedziele...cos nie tak bo chyba jak dzisiaj anwil wygra to wiecej polfinalow nie bedzie(prokom juz wygral trzecie spotkanie a anwil wygrywajac tez jest w finale) No i to mnie zainteresowalo i ogladalem ten program nastepna godiznke a pozniej czesto przelaczalem na niego i juz ta zapowiedz sie nei pojawila. Czyzby jaka USTAWKA ... jezeli po przegranej dzisiaj anwilu graliby nastepny mecz w niedziele (nie wiem jak to sprawdzic) to mozliwe ze mecz ustawiony ... a i kursy (tak mi sie wydaeje) spadly na polpak. Moze ktos sei o tym wypowie pozdroo




)))))))))))

Sorry , nie mogłem się powstrzymać

Do góry
#566860 - 04/05/2006 10:44 Re: DOMINET BASKET LIGA - Półfinały
Morten Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 3349
Skąd: Słupsk/Warszawa
Tak swoją drogą to jakby miała być jakaś ustawka w 1/2 finału PO to na pewno TVP wiedziałaby o tym jako pierwsza

Do góry
#566861 - 04/05/2006 10:54 Re: DOMINET BASKET LIGA - Półfinały
szabelq Offline
journeyman

Meldunek: 11/09/2005
Postów: 56
No spoko i tak stawiam anwil bo ladny kurs a przed finalem lepiej sie nadto nie meczyc...poprostu zdziwila mnie ta zapowiedz w tv i tyle

Do góry
#566862 - 04/05/2006 11:14 Re: DOMINET BASKET LIGA - Półfinały
bursztyk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2004
Postów: 10306
Quote:

No spoko i tak stawiam anwil bo ladny kurs a przed finalem lepiej sie nadto nie meczyc...poprostu zdziwila mnie ta zapowiedz w tv i tyle





I słusznie robisz

W szóstke się z Anwilem nie da wygrać. Nie widziałem co prawda pierwszych dwóch meczy , ale znam opinie osób które były na Hali Mistrzów. Mówią że Polpak po prostu nie istniał w pierwszym meczu , a w drugim tylko przez 10 minut nawiązał równorzędną walkę.

Żadna drużyna nie lubi grać przeciwko ultradefensywie Anwilu i rzadko która ma jakiś sposób na nią . Parkiet nie będzie tu miał dużego wpływu. Drugi półfinał również 3-0.

Do góry
#566863 - 04/05/2006 13:14 Re: DOMINET BASKET LIGA - Półfinały
Elninio Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/05/2005
Postów: 4203
Skąd: Bydgoszcz
Ja oglądałem mecz Anwilu.To jaką oni pracę wykonują w obronie wzbudza naprawdę podziw.Zresztą trener Urlep zawsze słynął z żelaznej obrony.Polpak kompletnie nie mógł rozwinąć skrzydeł.Pressing Anwilu na całym boisku był naprawde znakomity.Szubarga miał problemy z przekozłowaniem piłki na pole ataku.Cały czas przy nim jak cień biegał albo Swanson albo E.Scott.Stąd właśnie wynikało bardzo dużo strat Polpaku.Jeśli zawodnicy ze Świecia dotarli juz na pole ataku to czasu na rozegranie akcji było niewiele i nie grali wyczuonych zagrywek tylko rzucali z nieprzygotowanych pozycji(wymuszonych dobra obroną).Strzelby Polpaku zostały wyeliminowane (Jonusas,Apodaca) a pod koszem Thomas nie dawał tyle drużynie ile w normalnej dyspozycji.Thomas cały czas gra na blokadzie i widać ,że niestety bardzo się to odbija na jego dyspozycji.
Myśle ,że dzisiaj Anwil znów zagra z żelazna konsekwencją w obronie i bedzie chciał wygrać serie 3:0 i w spokoju przygotowywać do finału z Prokomem.Kluczem w tym meczu będzie jak zwykle zatrzymanie przede wszystkim Apodaki i Jonusasa.Jednak największym atutem Anwilu jest długa ławka i to moim zdaniem bedzie miało decydujące znaczenie.

Anwil 1,62 Gb

Do góry
#566864 - 04/05/2006 13:19 Re: DOMINET BASKET LIGA - Półfinały
pitus Offline
enthusiast

Meldunek: 16/11/2005
Postów: 207
Witam wszytskiech wie ktos czy bedzie ten mecz na tvp3 bo na stronie anwilu jest napisane ze tak a w programie tego nie ma wiec wie ktos?

Do góry
#566865 - 04/05/2006 13:31 Re: DOMINET BASKET LIGA - Półfinały
drunkard Offline
journeyman

Meldunek: 02/07/2005
Postów: 93
Skąd: Łódź
Wydaje mi się, że różne regiony tvp3 same decydują w sprawie tej transmisji.

Do góry
#566866 - 04/05/2006 13:50 Re: DOMINET BASKET LIGA - Półfinały
mabiel Offline
journeyman

Meldunek: 19/05/2005
Postów: 68
Skąd: Włocławek
Quote:

Witam wszytskiech wie ktos czy bedzie ten mecz na tvp3 bo na stronie anwilu jest napisane ze tak a w programie tego nie ma wiec wie ktos?



Na pewno ten mecz bedzie na TVP3 Bydgoszcz a czy gdzies jeszcze bedzie tego juz nikt nie wie, chyba nawet samo TVP...

Do góry
#566867 - 04/05/2006 14:35 Re: DOMINET BASKET LIGA - Półfinały
Kacpro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/07/2005
Postów: 2801
Co do anwilu skłaniam się również...jestem naprawde zaskoczony tym jak pojechali z Polpakiem dotej pory....a i skład Polpaku raczej nie nastraja ich pozytywnie przed dzisiejszym meczem..Typ wydaje sie ciekawy a i kursy w okolicach 1.65 na druzyne która zmiażdżyła przeciwnika w 2ch pierwszych spotkaniach są conajmniej interesujące.Każde inne rozsztrzygniecie niż Anwil podzisiejszym meczu byłoby sporą niespodzianką...

Do góry
#566868 - 04/05/2006 14:49 Re: DOMINET BASKET LIGA - Półfinały
Kacpro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/07/2005
Postów: 2801
http://www.wtkanwil.com.pl/img/big/wtkanwil-1146550557-2_Anwil--Polpak---041.jpg


Patrzcie na to..mi aż wstyd byłoby przegrać majac tyle lepszy skład i dłuższą ławke z polpakiem,przed takim schabikiem ..mniam

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (kemp, Akhu, wHiTe_StAr, Sensei, igea23, VVega, akagi, poozon), 4409 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45062 Tematów
5586445 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07