Strona 5 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#578706 - 22/05/2006 18:59 Re: Zmiana w kadrze!!!
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
ale to chyba nie tak kolego!!! MS to nie poletko doswiadczalne (chyba ze dla naszej druzyny tak ) to szczytowa impreza ktora odbywa sie raz na 4 lata i raczej zadna z reprezentacji nie jedzie tutaj po nauke tu trzeba jechac po medal ewentualnie po bardzo przyzwoity wynik tak pierwsza 8- semka wszystko co ponizej to totalna klapa dla kazdej markowej druzyny!!!

Do góry
Bonus: Unibet
#578707 - 22/05/2006 19:03 Re: Zmiana w kadrze!!!
_Prospar_ Offline
stranger

Meldunek: 10/04/2006
Postów: 17
Markowej drużyny.... Polska do takiej napewno nie należy . Więc awans z grupy będzie już sukcesem. A coś więcej to już będzie znakomity wynik. Wiadomo że nic wielkiego na tym mundialu nie osiągniemy bo nie mamy do tego predyspozycji i... ludzi do grania, więc lepiej pomyśleć o przyszłości (czyt. Euro).

Do góry
#578708 - 22/05/2006 19:08 Re: Zmiana w kadrze!!!
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
a to niby dlaczego nie nalezy???? wedlug mnie tak w koncu od kilkudziesieciu lat kreci sie w okolicach 30 miejsca (raz wyzej raz nizej) mysle ze nobilituje ja to do takiego okreslenia- zadziwia mnie Wasza pewnosc co do wyjscia z grupy - ja tam taki pewny to bym tego nie byl - chyba wszyscy niewiele wiemy o potencjalnym naszym kontrkandydacie!! (celowo nie pisze ktorym bo moze sie ich okazac trzech)

Do góry
#578709 - 22/05/2006 19:12 Re: Zmiana w kadrze!!!
_Prospar_ Offline
stranger

Meldunek: 10/04/2006
Postów: 17
No właśnie jesteśmy w 30 rankingu FIFA, przed nami jest wiele (28) ekip, więc awans do ćwierćfinału (8) to będzie wielki sukces na ktróy, moim zdaniem naszej kadry nie stać. Gremlin masz racje wyjście z grupy nie będzie takie proste. Ale ten skład jak zagra na poziomie swoich umiejętnosci to powinnien to spokojnie wywalczyć.

Do góry
#578710 - 22/05/2006 19:21 Re: Zmiana w kadrze!!!
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
oby dal Bog bo w nim upatruje najwieksza nadzieje!!!!!

Do góry
#578711 - 24/05/2006 06:53 Re: Zmiana w kadrze!!!
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Pierwsza jedenastka z Rasiakiem?

śmiać się czy płakać , bardziej chyba to drugie.........

Do góry
#578712 - 24/05/2006 18:33 Re: Zmiana w kadrze!!!
jarkow Offline


Meldunek: 06/12/2004
Postów: 2961
Od czasu ogłoszenia "kadry Janasa" codziennie tutaj zaglądam, codziennie próbuję napisać co o tym myślę i za każdym razem rezygnuję bo niewiele z tego wszystkiego rozumiem.
Nie rozumiem braku Dudka, nie rozumiem braku Franka. Nie rozumiem bełkotu, że nie są w formie. I co z tego?????
To są gracze, którzy naprawdę bardzo wiele potrafią i ich miejsce jest w kadrze.
A którzy są w formie? Żurawski, Smolarek. Ktoś jeszcze?
A czy dublerzy są w formie?

Jestem przekonany, że taki Franek ciągle jest w stanie wejść na kilkanaście minut i zrobić swoje. Na pewno nie potrafi tego Rasiak, wątpię by umiał to Brożek (jeszcze nie ta klasa). Tak samo nie rozumiem, skąd się tam wziął biegający jak opętany Mila (straszna niekonsekwenja salekcjonera, która burzy całą "logikę" jego wywodów).
A już całkowicie osłupiałem, gdy powołanie za Gorawskiego otrzymał Bosacki. O ile Gorawski zawsze był nieprzeciętnym walczakiem i nic nie miałem przeciw temu powołaniu, o tyle Bosacki wydaje mi się tutaj nieporozumienien (fanów Lecha i samego piłkarza proszę o wyrozumiałość).
Obrońca może to i dobry, ale czy zastąpi Gorę?

Nie przyjmuję argumentów, że Janas rozbił jakieś tam układy.
A gdzie ich nie ma? Dzięki temu zabiegowi niemal połowa kadry to ludzie nowi i niezgrani.

I niech mi nikt nie mydli oczu o perspektywie bydowy reprezentacji na ME. Teraz są MŚ i trzeba robić wszystko, żeby osiągniąć najlepszy wynik.

Każdy napastnik świata wykonując strzał na bramkę Dudka, ma świadość, kto tam stoi. Ehh, szkoda moich nerwów.

A Jan Pietrzak śpiewał coś takiego "... i co by tu panowie jeszcze spieprzyć, co by tu jeszcze spieprzyć?".

Do góry
#578713 - 24/05/2006 19:55 MŚ 2006 - Kadra Polski
AnJay Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2003
Postów: 3523
Ci co teraz tak krzyczą na Janasa powinni ochłonąć, wyciszyć się i poczekać przynajmniej do meczu z Kolumbią.
Nikt z nas nie wie jaka naprawdę była atmosfera w drużynie. Nikt z nas nie wie jak spisywali się zawodnicy na zgrupowaniach.
Kilka moich uwag:

1. Franek.
Co z tego że jest dobrym piłkarzem, skoro nawet na treningach ostatnio mu strzały nie wychodziły. Nie strzelił nawet bramki spadkowiczom z jakiegoś Crewe czy innych Millwall'ów. Franek nawet w wywiadach wcześniej mówił że Janas mógłby nie zabrać go na MŚ i nie będzie miał do niego za to pretensji.
W ostatnich wywiadach już po ogłoszeniu kadry Panu Tomkowi chodziło tylko o to że był zapewniany że pojedzie, a tu okazało się że nie pojechał. To jest niezbyt miła dla niego sprawa, nie powinien go nikt zapewniać że ma gwarantowany wyjazd. Gdyby Franek nie był zapewniany (między innymi przez media) o tym że pojedzie, to w ogóle by nie miał nic do Janasa. Bo skoro się strzela ostatniego gola w grudniu 2005 to trudno się załapać do kadry. Wystarczyło strzelić chociaż 2 gole w Championship (Rasiak to potrafił...) i wyjazd na MŚ gwarantowany. Tak więc większy żal my kibice możemy mieć do Frankowskiego niż do Janasa. Do Janasa mam tylko żal za to, że nie powiedział wcześniej Tomkowi że nie jest pewny czy go weźmie.
I to nie jest tak że Janas nie lubi Franka i dlatego go nie wziął. Przecież on go powoływał, chciał żeby się przełamał i strzelił coś. Nie strzelił z Litwą, zagrał słabo, ale Janas znów go powołał by dać mu szansę... Tak więc nie można powiedzieć że Janas jest aż tak bardzo niechętny do tego zawodnika.
Frankowski mógłby pojechać na te MŚ i byłby spokój (zresztą bym się ucieszył bo Franka lubię), ale jak nie pojechał to od razu w Polsce musimy robić wielki szum medialny i tragedię narodową. Polakom zawsze ciężko zrozumieć pewne rzeczy.
To moje zdanie o sprawie Franka.

2. Dudek, Kłos, Rząsa.
Dwóch wyżej wymienionych panów Tomków na pewno nic nie wniosłoby do kadry, więc w ogóle tu nie ma o czym dyskutować.
Dudek... no tutaj zaskoczenie, ale to nie jest żaden problem i tutaj znów wielki popis dziennikarzy ktorzy umieszczali Dudka w kadrze a tu zonk! Sprawa bramkarza jest mi zupełnie obojętna bo w Polsce mamy chyba najlepszych bramkarzy na świecie i możemy przebierać i wstawić byle którego i wstydu nie będzie. Jak obrońcy zagrają kaszanę to bramkarz i tak nic nie pomoże. Ale w Polsce oczywiście trzeba było zrobić z tego tragedię narodową

3. Saganowski.
Tego nie rozumiem. Widocznie Janasowi coś się w nim nie podoba. Moim zdaniem bardzo dziwna decyzja o niepowołaniu go. No ale OK, niech tak będzie skoro selekcjoner tak wybrał.
PS - dziwne że nie było szumu medialnego że Sagana nie powołał Szum był wokół piłkarzy zasłużonych dla reprezentacji, ale będących bez formy. Sagan nie ma takich osiągnięć w reprze, ale formę miał i strzelać gole potrafi...

4. Powołanie młodych zawodników.
Super sprawa, brawa dla Janasa! Pamiętajcie że jak gramy rezerwowym składem to gramy bardzo dobrze, bo wtedy jest walka! A starym się nie chce biegać (MŚ 2002)

Na razie wystarczy, a potem napiszę parę innych rzeczy

Do góry
#578714 - 24/05/2006 20:08 Re: MŚ 2006 - Kadra Polski
jarkow Offline


Meldunek: 06/12/2004
Postów: 2961
Quote:

Nikt z nas nie wie jaka naprawdę była atmosfera w drużynie. Nikt z nas nie wie jak spisywali się zawodnicy na zgrupowaniach.




I tutaj się z Tobą zgadzam. Być może niedługo ukaże się kolejna książka, z której dowiemy się czegoś więcej.

Do góry
#578715 - 25/05/2006 11:32 Re: MŚ 2006 - Kadra Polski
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
atmosfera atmosferą Janas stracił pomocnika , a na jego miejsce wstawił obrońcę , murowanie braki w kazdym meczu na Mundialu i moze Żuraw coś ustrzeli ot cała wielka myśl taktyczna Janasa. Oczywiście odszczekam to wszystko publicznie jak będzie innaczej.

Do góry
#578716 - 25/05/2006 12:06 Re: MŚ 2006 - Kadra Polski
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
http://mundial.onet.pl/0,1247843,1328531,wiadomosc.html

Ciekawe o co chodzi??

Do góry
#578717 - 25/05/2006 12:09 Re: MŚ 2006 - Kadra Polski
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
pewnie zaczął palić zubra , dlatego nic nie mogli wykryć

Do góry
#578718 - 25/05/2006 13:46 Re: MŚ 2006 - Kadra Polski
AnJay Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2003
Postów: 3523
Dziwna jest ta sprawa Gorawskiego.
W Moskwie mówią że piłkarz był zdrowy... Ale bardziej trzeba uwierzyć naszym lekarzom niż tamtym rosyjskim. Przecież nikt by nie strzelił takiej ściemy po to żeby za Gorawskiego powołać Bosackiego.

Powołanie "Bosego" jest zaskoczeniem, bo przecież Janas w rezerwie miał postawić na młodzież, a tu taki niezbyt młody obrońca. A dlaczego obrońca to już trener wyjaśniał, że będzie miał po równo obrońców i pomocników. W tamtą noc co wymyślał powołania pewnie źle policzył zawodników Prawą stronę będziemy mieli silną, bo jak nie Smolarek to Kosowski lub Jeleń, no i trener uznał że na prawą pomoc zawodników ma pod dostatkiem. Wolałbym osobiście w to miejsce Błaszczykowskiego, który przecież może zagrać na obronie lub w pomocy. Decyzja ta jest trochę niezrozumiała... Błaszczykowski mógłby się ograć na Mistrzostwach podobnie jak inni (Giza, Jeleń...). Chyba że jakąś kontuzję złapał o czym nie wiem. Ale szkoda że to Bosacki pojechał a nie piłkarz Wisły.
Jednak nie będę krytykował Janasa i poczekam do sparingu z Kolumbią, któa wczoraj zremisowała z Ekwadorem 1:1.

Do góry
#578719 - 28/05/2006 13:06 Re: MŚ 2006 - Kadra Polski
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Na zakończenie zgrupowania w Bad Ragaz piłkarska reprezentacja Polski pokonała w towarzyskim meczu czwartoligowy szwajcarski FC Winklen St. Gallen 10:0 (3:0). Spotkanie trwało godzinę.

Cztery bramki strzelił Grzegorz Rasiak

a po trzy zdobyli Euzebiusz Smolarek i Sebastian Mila.

---

No to obecność Rasiaka w podstawowym składzie na Ekwador jest niestety przesądzona. Janas i tak by go wystawił, a tu jeszcze taki pretekst.
No i Mila... 3 gole, o zgrozo! Zaraz się okaże że Krzynówek i Kosowski będą na trybunach.


Taki Rasiak i Mila to dziwni piłkarze - ze słabiutkimi rywalami (w takich sparringach albo z Wyspami Owczymi) potrafią dobrze zagrać. Ale każdy ich występ z poważnym rywalem kończy się kompromitacją.

Boję się, że Janas się podjara i na Ekwador powystawia takich Rasiaków, Mile, Lewandowskich etc. A że Ekwador to wbrew temu co niektórzy piszą poważny rywal, pewnie takie coś skończyło by się kolejną kompromitacją.


Edited by Bzyku (28/05/2006 13:06)

Do góry
#578720 - 28/05/2006 14:01 Re: MŚ 2006 - Kadra Polski
AnJay Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2003
Postów: 3523
Ja myślę że na Ekwador w Ataku wybiegnie Smolarek. Ma tą przewagę że już z nimi grał i strzelił ładną bramkę piętą. No i dziś też wybiegł w podstawowym w ataku i strzelił wszystkie bramki dla naszej drużyny w pierwszej połowie, więc to o czymś świadczy.

Do góry
#578721 - 29/05/2006 10:04 Re: MŚ 2006 - Kadra Polski
AnJay Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2003
Postów: 3523
Jak ktoś będzie jutro na meczu to weźcie sie zorganizujcie jakoś i krzyknijcie "Grzesiek przepraszamy" albo coś w tym stylu bo to już jest denerwujące że ludzie ciągle jadą po Rasiaku, mimo że ten strzela gole jak na zawołanie w sparingach i naprawdę jest w formie. Co z tego że źle zagrał z Anglią? To było pół roku temu. Normalnie już mam dość tych durnych Polaków.
Teraz przeczytałem że Rasiak był wczoraj zdołowany, mimo że 4 bramki strzelił. Jak tak dalej kibice będą po nim jechać to ja się wcale nie zdziwię że Rasiak zagra słabo na MŚ. Jak on może normalnie grać jeśli wszyscy mają go w dupie?
Ten mój tekst pewnie ma słaby zasięg i nie przemówi do tych ludzi. Ale weźcie ludzie coś z tym zróbcie bo już nie można tego słuchać.

Do góry
#578722 - 29/05/2006 10:27 Re: MŚ 2006 - Kadra Polski
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Jana powiedział dzisiaj w "ŻW" ->

Reakcja niepowołanych była mocna. Czy się tego spodziewałem? Nie czytam gazet, ale ktoś mi opowiadał, że Jurek Dudek miał powiedzieć, że gdy układałem listę kadrowiczów, byłem jakby nieprzytomny. Mam bawić się w tej samej konwencji i głośno pytać, czy podczas pewnego zgrupowania w Świerklańcu Dudek był nie całkiem przytomny?

Czy wie ktoś o jakim zgrupowaniu mówi Janas?!

Do góry
#578723 - 29/05/2006 10:45 Re: MŚ 2006 - Kadra Polski
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
nie wiem, o którym zgrupowaniu mówi Janas, ale tak jak pisałem po ogłoszeniu kadry przez Janasa, że boję się popsucia atmosfery w kadrze. I wszystko ku temu zmierza.

Pominięci zawodnicy w mniej lub bardziej odpowiedni sposób wylali swoje żale, co zrozumiałe. Teraz Janas odpowiada jakimiś insynuacjami i jutro na łamach Fuck-tu i innych brukowców będzie toczyć się "polemika" między Janasem, a pominiętymi zawodnikami.

Dziennikarze swoje dodadzą, gdzieś padnie o kilka słów za dużo i atmosferę szlag trafi.

Do góry
#578724 - 29/05/2006 10:48 Re: MŚ 2006 - Kadra Polski
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Quote:

Jana powiedział dzisiaj w "ŻW" ->

Reakcja niepowołanych była mocna. Czy się tego spodziewałem? Nie czytam gazet, ale ktoś mi opowiadał, że Jurek Dudek miał powiedzieć, że gdy układałem listę kadrowiczów, byłem jakby nieprzytomny. Mam bawić się w tej samej konwencji i głośno pytać, czy podczas pewnego zgrupowania w Świerklańcu Dudek był nie całkiem przytomny?

Czy wie ktoś o jakim zgrupowaniu mówi Janas?!




Czyzby o tym gdzie przyjechaly panienki i nie wszyscy chlopcy byli zdatni do uzytku??

Do góry
#578725 - 29/05/2006 10:49 Re: MŚ 2006 - Kadra Polski
AnJay Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2003
Postów: 3523
Quote:

Jana powiedział dzisiaj w "ŻW" ->

Reakcja niepowołanych była mocna. Czy się tego spodziewałem? Nie czytam gazet, ale ktoś mi opowiadał, że Jurek Dudek miał powiedzieć, że gdy układałem listę kadrowiczów, byłem jakby nieprzytomny. Mam bawić się w tej samej konwencji i głośno pytać, czy podczas pewnego zgrupowania w Świerklańcu Dudek był nie całkiem przytomny?

Czy wie ktoś o jakim zgrupowaniu mówi Janas?!



był rok 2003....

"
Afera "rozporkowa"...
Listkiewicz ujawnia, że na zgrupowaniu kadry były prostytutki.
Wiele było nieścisłości jeśli chodzi o zwolnienie kucharzy i masażystów reprezentacji Polski. Teraz zmowę milczenia przerwał Michał Listkiewicz, prezes PZPN, który przyznał, że na zgrupowaniu kadry w Świerklańcu obecne były prostytutki - pisze "Sport".
Panie lekkich obyczajów odwiedziły Pałac Kawalerów w Świerklańcu, gdzie skoszarowana była piłkarska reprezentacja Polski, przed meczem z Węgrami.
Prezes PZPN za zaistniałą sytuację obarczył winą Roberta Sowę, reprezentacyjnego kucharza i dwóch masażystów: Krzysztofa Leszczyńskiego i Artura Frączka.
To pierwszy w historii polskiej piłki przypadek ujawnienia rodzimej afery "rozporkowej".
"

chyba o to chodziło

Do góry
Strona 5 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >




Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (VVega, kemp, forty, Lukasz111, rafal08, DePito, 11kera11, Irek), 3470 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45061 Tematów
5585599 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07