Strona 3 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#578666 - 18/05/2006 22:47 Re: MŚ 2 0 0 6 - kadra Polski
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
a czego Panowie spodziewaliscie sie po Janasie ktory juz swoja fizjonomia i elokwencja nadaje sie na stanowisko sanitariusza w zakldzie opieki zdrowia psychicznego a nie na trenera reprezentacji - przeciez wiadomo nie od dzis ze dupsko to uratowal mu Frankowski !!! jezeli chodzi o Dudka to ja raczej nie widze na dzis konkurencji dla niego - pomimo dosc dlugiej przerwy w grze - jednak mysle ze doswiadczenie ma swoja cene! czego dowod dal w zeszlym roku w finale ligi mistrzow - chcialbym sie mylic ale chyba brak tych dwoch zawodnikow zadecyduje o bardzo szybkim spakowaniu walizek przez naszych kopaczy!!!

Do góry
Bonus: Unibet
#578667 - 18/05/2006 23:12 Re: MŚ 2 0 0 6 - kadra Polski
Tomasz Frankowski Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/07/2004
Postów: 5378
Skąd: Wielkopolska
Quote:

a czego Panowie spodziewaliscie sie po Janasie ktory juz swoja fizjonomia i elokwencja nadaje sie na stanowisko sanitariusza w zakldzie opieki zdrowia psychicznego a nie na trenera reprezentacji - przeciez wiadomo nie od dzis ze dupsko to uratowal mu Frankowski !!! jezeli chodzi o Dudka to ja raczej nie widze na dzis konkurencji dla niego - pomimo dosc dlugiej przerwy w grze - jednak mysle ze doswiadczenie ma swoja cene! czego dowod dal w zeszlym roku w finale ligi mistrzow - chcialbym sie mylic ale chyba brak tych dwoch zawodnikow zadecyduje o bardzo szybkim spakowaniu walizek przez naszych kopaczy!!!




fakt tylko druzyna sklada sie z 11 a nie tylko 2 zawodnikow dla mnie dudek juz przestal istniec jak mu mozna dlugo dawac szanse ? sa mlodsi i glodni sukcesu dajmy szanse w meczach o stawke Kuszczakowi i Borucowi i jesli im niewyjdzie mecz wtedy krytykujmy zarowno Janosika i cala to mieszanke wybuchowa janas niechcial popelnic bledu tego co Engel i postawil wszystko na jedna karte
jak slysze w radiu co niektorych ze chca odsprzedac wygrane bilety z radia zet na mecz z ekwadorem bo ta reprezentacja nic niestworzy to niechce sie tego mi sluchac
MOJ APEL poczekajmy do pierwszego meczu na MS i wtedy oceniajmy nastepce Dudka jesli zostanmie bohaterem meczu kazdy bedzie mowi dobrze postapil janas ze niebral Dudka itd a jesli nie to juz kazdy wie co bedzie ...pozdro

Do góry
#578668 - 18/05/2006 23:18 Re: MŚ 2 0 0 6 - kadra Polski
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Quote:

Śledzę brytyjskie fora internetowe i zdecydowana większość kibiców (i ekspertów) uważa Jurka Dudka za światowej klasy bramkarza




Moze na forach tak pisza, ale bylem w Anglii kilka miesiecy i nie spotkalem anglika ktory uwazalby Dudka za swiatowej klasy bramkarza, a rozmawialem z wieloma angolami o futbolu. Odnosnie finalu LM to mowili o nim zazwyczaj 'klaun' i 'pajac' dodajac ze wygral jednak Liverpoolowi LM, brak stabilnej formy wyklucza tutaj jego swiatowa klase...

Tak poza tym to Jurek jest sympatycznym pilkarzem I troche mnie go szkoda, ale takie zycie.

Do góry
#578669 - 18/05/2006 23:33 Re: MŚ 2 0 0 6 - kadra Polski
Tomasz Frankowski Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/07/2004
Postów: 5378
Skąd: Wielkopolska
NO WLASNIE EXPERTO ja niebylem tylko byl kupel w angli i podobnie mowil co TY ze pajacuje i w angli juz kariery niezrobi a z drugiej strony WSZYSCY POLACY SA ZAPATRZENI W JERZEGO TAK JAKBY NIEWIEM JAKIM BYL BOGIEM a przypomniec warto ile to juz razy zawalil mecz w polskiej bramce juz nikt tego niepamieta ?
NAPRAWDE POCZEKAJMY NA NASTEPCE I OCENIAJMY WTEDY TERAZ WSZYSCY gonia Janasa a jezeli mu mistrzostwa wyjda to tutaj teraz krytycy zmienia swoj ton i beda chwalic i pisac a niemowilem itp itd JEDNYM SLOWEM DUDEK JUZ OBROSL ZA DUZO W PIORKA i te niepewne interwencje tez robia swoje ON JUZ DLAMNIE ZNIKL naprawde oceniajcie go obiektywnie bo ja tez pamietam jego dobre mecze ale teraz juz jest tylko srednim bramkarzem taka jest bolaca prawda

Do góry
#578670 - 19/05/2006 08:05 Re: MŚ 2 0 0 6 - kadra Polski
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
Co by nie pisać o Dudku,to trzeba jasno stwierdzic że pojechali dwaj bramkarze którzy grają..podkreślam ,grają w tej samej lidze co on,bo szkocka słabsza o wiele ale styl gry zbliżony.Zarówno jeden jak i drugi w przeciągu całego sezonu odegrali niebagatelne role w swych zespołach choć akurat sytuacja drużyn biegunowo rózna.O ile Boruc zdobył mistrzostwo kraju,tak Kuszczak spadł z ligi ale uważam że był jednym z najlepszych zaw. w sezonie w swojej drużynie.
Tydzień temu jego interwencja z jednego ze spotkań została uznana paradą sezonu w Anglii i uwierzcie mi jesli zadecydowali o tym Anlicy zadufani w swoich graczach bezgranicznie to coś w tym jest.Robi tam chlopak niezłą robotę i ma coraz więcej zwolenników.
Dlaczego więc ma nie jechac?
Boruc na dzień dzisiejszy zrobił się może zbyt pewny siebie ale myśle że nie może osiąśc na laurach i dobrze o tym wie bo Kuszczak nie jest słabszy a niech faktycznie przejdzie do MU czego mu zycze jak donosi prasa ,to stanie sie groźnym konkurentem dla tego pierwszego.

Natomiast uważam że miejsce dla Dudka powinno sie znaleźć kosztem Fabiańskliego,ponieważ nie odegra żadnej roli na tej imprezie,podejrzewam że nawet w eliminacjach euro 2008 bedzie ewent. jako trzeci za Borucem i Kuszczakiem,więc teza o ogrywaniu sie w ważnych meczach przed eliminacjami euro jest bezsensowna.On po prostu ma jeszcze czas..niech coś osiągnie ,coś pokaże...mistrzostwo w slabiutkiej polskiej lidze mnie nie przekonuje...
Podejrzewam że Janas stawiając na Boruca ew. Kuszczaka nie wziął Dudka ponieważ jemu pozycja nr.2 lub 3 w druynie absolutnie nie odpowiada i nic dobrego by nie wyszło z tego,ewntualnie jakies nienaski....
Takie jest moje zdanie w tym temacie...

Do góry
#578671 - 19/05/2006 08:14 Re: MŚ 2 0 0 6 - kadra Polski
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
co do Fabianskiego zgadzam sie i pierdolenie Janasa o koniecznosci jego ogrania na mistrzostwach mnie nie przekonuje-mistrzostwa to bedzie ogladal z trybun! wracajac do tego Downa janasa to powiem tyle - to nie byly jego decyzje on jest manipulowany przez srodowiska menadzerskie- takie jest moje zdanie

Do góry
#578672 - 19/05/2006 08:22 Re: MŚ 2 0 0 6 - kadra Polski
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Quote:

...to nie byly Janasa decyzje - on jest manipulowany przez srodowiska menadzerskie




Uważam że nikt nie powinien kwestionować wyborów selekcjonera bo ta funkcja właśnie polega na własnej selekcji i to trener potem bierze za nią odpowiedzialność a nie dziennikarze czy kibice. Dlatego też, dajmy spokój Janasowi, zrobił co do niego należało - dokonał autorskiej selekcji.

Jeśli zaś chodzi o wpływy manadżerów na naszego selekcjonera to coś w tym jest. W meczu Korona - Legia siedziałem w loży dwa rzędy obok Janasa który mecz oglądał w towarzystwie prezese klubu i własciciela Kolportera. Panowie sobie mocno dyskutowali,palili cygara itp itd Niespodziewanie po meczu powołanie dostał Bonin który moim zdaniem wcale się nie wyróżniał na boisku.

Jeszcze raz jednak powtarzam - Paweł Janas jest selekcjonerem reprezentacji i ma prawo podejmować każde decyzje jeśli chodzi o skład drużyny - w końcu to on bierze za nie odpowiedzialność, nikt inny.

PS: Zdecydowanie wolałbym w kadrze widzieć Piechne niż Jelenia, ale cóż - mr.selekcjoneiro zadecydował inaczej

Do góry
#578673 - 19/05/2006 08:35 Re: MŚ 2 0 0 6 - kadra Polski
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
to jeszcze mi napisz jakie sa konsekwencje dla "trenera" w przypadku braku wynikow -oprocz dymisji i sowitej odprawy!!!!

Do góry
#578674 - 19/05/2006 08:38 Re: MŚ 2 0 0 6 - kadra Polski
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
93min....
Wigan - West Bromich 1-0
...
strzał Robertsa z 1metra i...the save of the season by Kuszczak

http://video.google.com/videoplay?docid=2808876181913737823&q=kuszczak

PS: dodam że Tomek ratował swoją drużynę w podobnych okolicznościach niejednokrotnie (np. przeciwko Man Utd) - i jak tu porównywać wyczyny Boruca z meczami z Livingston


Do góry
#578675 - 19/05/2006 08:49 Re: MŚ 2 0 0 6 - kadra Polski
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
a ja widzialbym i Piechne i Jelenia pierwszy moze bylby taka tajna bronia! cos a'la Frankowski a drugi- mysle ze jest dobry w tym co robi! widzialem go kilka razy i cenie za wyzbycie sie egoizmu boiskowego poprostu wg. mnie zasluguje nie na wyjazd o co tu sa kruszone kopie ale o granie na tych mistrzostwach!

Do góry
#578676 - 19/05/2006 08:51 Re: MŚ 2 0 0 6 - kadra Polski
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
Dokładnie o tę interwencję mi chodziło...plus pare innych...

Do góry
#578677 - 19/05/2006 08:57 Re: MŚ 2 0 0 6 - kadra Polski
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
nie wiem nad czym tak sie onanizujecie takie interwencje maja miejsce w kazdej kolejce ligowej!!! i to nie tylko w anglii a kazdy bramkarz ma takie na swoim koncie!!! co nie zmienia mojego zdania ze akurat ten facet powinien stanac miedzy slupkami!

Do góry
#578678 - 19/05/2006 09:05 Re: MŚ 2 0 0 6 - kadra Polski
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
no nie wiem gremlin czy akurat każdy bramkarz.... znam paru innych których interwencje wyglądają nieco odmiennie i z innymi konsekwencjami dla swojej drużyny...nie przesadzajmy z super interwencjami co drugiego bramkarza.....

Do góry
#578679 - 19/05/2006 09:10 Re: MŚ 2 0 0 6 - kadra Polski
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
Quote:

to jeszcze mi napisz jakie sa konsekwencje dla "trenera" w przypadku braku wynikow -oprocz dymisji i sowitej odprawy!!!!



widze Sosna ze nie doczekam sie odpowiedzi na moje pytanie to ja Ci powiem co !!!! Sowita premia od nijakiego pana Osucha!!!!! (Boruc, Dudka,Brozek )

Do góry
#578680 - 19/05/2006 09:11 Re: MŚ 2 0 0 6 - kadra Polski
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
Quote:

no nie wiem gremlin czy akurat każdy bramkarz.... znam paru innych których interwencje wyglądają nieco odmiennie i z innymi konsekwencjami dla swojej drużyny...nie przesadzajmy z super interwencjami co drugiego bramkarza.....



ja napisalem kazdy bramkarz!!! na poziomie tej ligi akurat tak jest!!

Do góry
#578681 - 19/05/2006 12:19 Re: MŚ 2 0 0 6 - kadra Polski
Mr_Andrew Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/03/2006
Postów: 3082
Kilka slow ode mnie: od imiennego skladu naszej reprezentacji na MS wazniejsze dla mnie jest to, jakimi przeslankami kierowal sie Janas ustalajac kadre. Kazdy z nas ma prawdopodobnie inna wizje druzyny, ale to Janas jest selekcjonerem i to on wybiera sklad i nikt o to nie moze miec pretensji, ale juz to, ze trener narodowej reprezentacji nie potrafi sensownie uzasadnic swojego wyboru, to wg mnie jest skandal i nie mozna obok tego przejsc obojetnie

Janas od poczatku swojej przygody z kadra zachowuje sie jak człowiek we mgle, czyli zero konsekwencji i logiki w tym co mowi i w tym co robi (za wyjatkiem regularnego powolywania swoich ulubiencow). Przykładow mozna by wskazac wiele, chocby ta szumna zapowiedz, ze miejsce w reprezentacji maja tylko Ci, ktorzy graja w klubach; Ta i inne historie zostaly wybaczone i zapomniane po - w sumie szczesliwym - awansie do Finałow MS. Zwyciezcow sie nie sadzi... taki zwyczaj, ale tego co, i przede wszystkim, w jaki sposob, Janas zrobil przed kilkoma dniami, to juz nie mozna tolerowac i przynajmniej PZPN powinien jakos zareagowac:
- Janas wykazal się kompletnym brakiem kultury osobistej i szacunku dla zawodnikow, ktorzy juz iles tam lat grali dla tej reprezentacji i cos dla niej zrobili - zeby taki Dudek czy Frankowski dowiadywali sie na przykład z TV, o tym, ze nie jada na MS, to jest ewenement na skala swiatowa. A podobno zyjemy w cywilizowanym kraju
- Janas wykazal sie chamstwem i arogancja odpowiadajac "A po co?" na pytanie dlaczego jego sztab nie uprzedził niektorych zawodnikow o swoim wyborze
- Janas nie potrafil logicznie uzasadnic czym sie kierowal dokonujac selekcji, bo te jego odpowiedzi na pytania dziennikarzy, trudno uznac za cos innego niz belkot . Uwazam, ze jesli nie opinii publicznej, to przynajmniej PZPN-owi powinien przedstawic jasna i zrozumiala argumentacje dotyczaca chociazby tych najbardziej kontrowersyjnych decyzji. W koncu nie chodzi tu o jakas drużyne z LZS-u tylko o NARODOWA REPREZENTACJE.

Dopoki tego nie zrobi, to - wg mnie - najsensowniejsza bedzie teoria, ze wpływ na sklad reprezentacji mieli menedzerowie roznych pilkarzy, z ktorych niektorzy chca (Fabianski, Dudka, Brozek, Jelen), a niektorzy musza (Gorawski, Mila, Kosowski) sie gdzies pokazac. Janas powinien tez odpowiedziec na konkretniejsze pytania np: po co powoływał na wszystkie mecze towarzyskie Dudka, skoro i tak go nie zabral na MS? Dlaczego dwukrotnie zostal on w tych meczach zmieniony w ostatnich minutach przez Fabianskiego? Czemu mialo to słuzyc? Bo chyba nie temu, zeby sprawdzic jak Fabianski broni (nie pamietam dokladnie, ale wysoce prawdopodobne jest to, ze nie zdazyl on nawet dotknac pilki...). Dla mnie cel byl jasny: Fabianski moze już o sobie mowic, ze gral w reprezentacji Polski, a ze lacznie był na boisku przez kilkanascie minut, to kto o tym bedzie wkrotce pamietał

Pewnie zwrociliscie tez uwage w wywiadach z pilkarzami, ze o wiele bardziej zaszokowani decyzja Janasa byli Ci, ktorzy sie zalapali na MS, niz Ci, ktorych nie wybrano (no może poza Dudkiem) - to chyba tez o czyms swiadczy...

PS
Wbrew pozorom - wybierajac taki, a nie inny sklad na MS - Janas niewiele ryzykuje: w kazdym przypadku Polska powinna wyjsc z grupy. A jesli juz to sie uda, to mysle, ze Listkiewicz nie pozwoli zlego slowa powiedziec na Janasa, bo przeciez chyba nikt nie oczekuje, ze w 2 rundzie przejdziemy Anglie lub Szwecje...

PSPS
Gancarczyk - w przerwie meczu z Litwa był tak zmeczony, ze niemal nie mogl mowic. Gdyby pozostali nasi reprezentanci zawsze wkladali tyle serca i zdrowia w gre, to wydaje mi sie, ze bez wzgledu na wynik, wszyscy bylibyśmy z nich dumni

Do góry
#578682 - 19/05/2006 12:37 Re: MŚ 2 0 0 6 - kadra Polski
Iwo R Offline
enthusiast

Meldunek: 15/12/2004
Postów: 299
zgadza sie to w 100% Panie Andrew...
Ten Janas to jest jeden wielki FART...

Do góry
#578683 - 19/05/2006 18:41 Re: MŚ 2 0 0 6 - kadra Polski
rockeman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2005
Postów: 3612
no to jeszcze kilka słów ode mnie, ot takie subiektywne (no bo jakie?) spostrzeżenia.

Zaczne może od takiego generalnego stwierdzenia, ze skład naszej kadry to jest skandal narodowy! Mam wydawałoby się wiele więcej ważniejszych problemów w życiu, a jednak to co odpier&%*^ił Janas chodzi za mną jak jakaś klątwa.

bramkarze:
Jak można nie zabrać Dudka W żadnym wypadku nie twierdze, ze powinnien być &#8222;pierwszym&#8221; ,ale jechać jako drugi (a nawet trzeci!!!) powinien!!! Drużynie potrzebny jest zawodnik z takim autorytetem i doświadczeniem jakie ma nasz Dudzio! Nawet jeśli miałby nie zagrać ani minutki, to sama obecność z chłopakami na rozgrzewce czy w szatni takiego zawodnika to wielku atut! A sam Jurek to człowiek wielkie klasy i kultury osobistej, i nie wyobrażam sobie, aby się obrażał o to, ze nie wybiega w podstawowym składzie. Cokolwiek by się nie działo w samym finałach, to on zawsze byłby sercem za drużyną ,i na pewno by się nie obrażał i nie strzelał fochów, ze nie wybiega w pierwszej jedenastece. A to, ze jest oburzony faktem, ze w ogóle nie jedzie to ja się nie dziwie. Nie widziałem jego reakcji, nie oglądałem &#8222;co z tą Polska&#8221;, ale jakkolwiek by nie był rozgoryczony, to uważam, ze byłyby to reakcje w pełni uzasadnione. Tak jak zauważył Mr Andrew po kiego grzyba Fabiański?!?! Jakie on tam zdobędzie doświadczenie I tak nie zagra nawet 10 sekund!! Taki nieopierzony zawodnik może jedynie niepotrzebnie wprowadzać nerwową atmosfere druzynie.... Eh.... szkoda gadać.
Natomiast numerem jeden powinien być dla mnie bez cienia wątpliowści Tomek Kuszczak!!! Ze Celtic zdobył mistrzostwo to oznacza, ze Boruc jest lepszym bramkarzem ?? Po pierwsze czyje strzały on bronił?! Kuszczak natomiast stawał oko w oko z najwiekszymi gwiazdami! Henry, rooney, owen... co tu dużo gadać zreszta, nie będę ich wszystkich wymieniał, bo jaki to ma sens. W kazdym razie nr.1 &#8211; Kuszczak, a nie bufoniasty Boruc!! Jednak rzecz to taka, ze Boruc jest przeciętnym bramkarzem. A do tego ,ze jest średniakiem, to jeszcze po przejściu do Celticu wg mnie strasznie zaczął cfaniakować!! Buja się i jest zarozumiały, a swoją grą wcale nie potwierdza tych pozorów ostoi druzyny, którą pewnie chciałby być. Przypomina mi się mecz z Islandia, gdy &#8222;na stojąco&#8221; wpuszczał bramki. Sami zobaczycie, bo Boruc jest nr. 1 u Janasa. Już ekwador wpierdzieli nam 2 bramy, obyśmy tylko my strzelili wiecej

Kłos &#8211; baaardzo dobrze, ze nie jedzie, i nie wiem nawet jak coś tak oczywistego uzasadniać. Dla mnie osobiście on żadnym pewniakiem nie jest. A jak sobie przypomne co odpierdzielał z Hajtą na MŚ 4 lata temu, to aż czuje ulge ,ze ten gracz nie jedzie, bo jeszcze Janasowi (jak to jemu) mógłby wpaść do głowy szalony pomysł, aby Kłos wybiegł w podstawowym składzie i może jeszcze był kapitanem druzyny

Gancarczyk.... &#8211; a kto to ku%^$^ jest??!! Może nie siedze w Orange Ekstraklasie, stąd nie znam tego wielkiego odkrycia, no ale... litości... to są przecież MŚ!!! A nie towarzyski turniej piłki plażowej... Taki zółtodziub jak wyjdzie na stadion, zobaczy te kilkadziesiat tysięcy kibiców to narobi w portki! Tego nam trzeba? Teraz się zebrało Janasowi na eksperymenty?!

Co to niby jest?! To są finały Mistrzostw Świata!! A janas traktuje je jak obóz przygotowawczy, przed eliminacjami do mistrzostw Europy! Czy naszą jedyną ambicją maja być same awanse do finałów?! Ja i pewnie każdy kibic w Polsce chce, abyśmy powalczyli! Skoro już idziemy na bal to wypadałoby chyba troszke potańczyć

Mila &#8211; jedyna moja reakcja to Największy zonk na Świecie... Ten zawodnik to totalne dno!!! Absolutnie nic sobą nie reprezentuje!!! Czytałem gdzieś, ze Janas go bierze, ponieważ liczy na jego przebudzenia... No kurde... z czego ma on się budzić?? Czy on kiedyś był wirtuozem piłki? No powiedzcie mi, bo może sobie nie przypominam!!! W Groclinie tylko sprawiał wrażenie nieoszlifowanego diamentu, który ma perspektywy, aby stać się naprawde dobrym piłkarzem. Jednak po wyemigrowaniu to co wyprawia to jedna wielka kicha!! To wg mnie najbardziej niesłuszne powołanie! I jeszcze ta jego radość po strzeleniu bramki.... żenada... rozumiem radość, ale on strzelając szmate wyspom owczym (no bo nawet czysto nie trafił, potknął się i mało nie wyj%$ał, a piłka wkulała się szczęśliwe obok słupka...) wpada w taką euforie radość, jakby to był sam finał MS ,a on w 93-ciej minucie strzela bramke na 1-0

Gorawski... Giza... &#8211; rzeczywiście śmieszne....

Frankowski &#8211; no po prostu tak mi żał tego piłkarza, ze aż nie potrafie tego opisać. Janas nie jest ,żadnym bossem trenerki! Prawda jest taka, ze kiedy wszystko się pierdoliło, to wpuszczał Franka ,który ratował mu dupsko!! Gdyby nie Tomek to śmiem szczerze wątpić w nasz awans! Jednak nie chciałbym ,abyście mnie źle zrozumieli. Wcale nie uwazam, ze Franek powinien jechać &#8222;za zasługi&#8221;. Faktycznie ostatnio jest z nim źle, zagubił może nie tyle forme strikte sportową, co zagubił się psychicznie. Do Mistrzostw pozostały jeszcze 3 tygodnie i myśle, ze to jest okres który z powodzeniem mógłby sprawić, ze nasz super snajper by się odrodził &#8211; jestem tego nawet pewien! Jestem również pewien tego, ze jednak bramka by sprawiła, ze nagle by się odblokował i znów dostarczyłby nam wielu radości ze strzelanych bramek!

Rasiak &#8211; temat rzeka.... nie chce mi się rozpisywać... W każdym razie nie jestem do niego aż tak anty nastawiony, bo w przeciwieństwie do takiego Mili zdarzają mu się przebłyski. A rywale, którzy nie poznali się na jego &#8222;umiejętnościach&#8221; mogli by poświęcać mu wiecej uwagi, co by sprawiło, ze więcej swobody by miał Żuraw czy inni napastnicy. Wiec może Rasiak swoimi &#8222;walorami&#8221; wiele dla Polski by nie zrobił, ale samo absorbowanie uwagi obrońców to wcale mało nie jest....

Jeleń &#8211; strzał w dziesiątke!! Jest pod ogromnym wrażniem gry tego zawodnika!! Dla mnie to mega talent i oby się chłopak nie zmarnował!! Czasu na zgranie zostało mało, ale chętnie bym widział duet napastników Żurawski &#8211; Jeleń. Irek swoimi naprawde dużymi umiejetnościami technicznymi i szybkością by wymęczył obrońców , a na ostatnie 10-20 wchodzi Franek &#8211; łowca bramke - i dobijamy tym rywali!!!! Ale Franek nie wejdzie...

Ode mnie to by było na tyle

Pozdrawiaki

Do góry
#578684 - 22/05/2006 07:23 Re: MŚ 2 0 0 6 - kadra Polski
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
no Rockeman i Pan Andrew podpisuje sie pod tym co napisaliscie!dodac tu juz naprawde niewiele mozna - mam tylko pytanie jakie sa ewentualne konsekwencje w stosunku do trenera (poza zwolnieniem i sowita odprawa). Bo chyba wszyscy wlacznie z PZPN w osobie Listkiewicza juz dzis sa zajebiscie przekonani ze wychodzimy z grupy- w co ja zaczynam coraz bardziej watpic!!!
a moze tak isc przykladem Iranu!!! jak wyladuja na Okeciu po ptrzegranej fazie grupowej powsadzac wszystkich do pierdla na jakies pol rok!

Do góry
#578685 - 22/05/2006 09:02 Re: MŚ 2 0 0 6 - kadra Polski
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Tomek Frankowski - dzięki za wszystk o, tak jak piszecie no ku...wa nikogo nie jest mi tak żal jak jego - największe marzenie w życiu każdego piłkarza zostało wyrzucone na śmietnik przez jeb...go melepetę co się wypowiedzieć nie umie dobrze.
na Ciebie Janas ty bufonie zgrzybiały...
PS. Po prostu musiałem, ale mi już tak przez cały tydzień jest bardzo smutno

Do góry
Strona 3 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >




Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, VVega), 4343 gości oraz 13 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45062 Tematów
5586616 Postów

Najwięcej online: 4732 @ Wczoraj o 08:14