Strona 11 z 16 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 15 16 >
Opcje tematu
#5816147 - 29/03/2013 03:22 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: Conrad]
Gustawo Lima Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2012
Postów: 6097
Skąd: Frei Stadt Danzig
Ci co mają C+, widze,że na kanale 40 jest nka więc jest ok, teraz kwestia, czy trzeba bedzie za to bulić, bo ogólnie tam sam syf był, ale teraz maja żużel i zrobiła się inna bajka....

Do góry
Bonus: Unibet
#5816187 - 29/03/2013 04:35 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: Conrad]
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Ponawiam pytanie co do multipakietu od cyfry, moze ktos sie orientuje czy sie mozna za chwile spodziewac rozwiazania umowy ;-)
Dorzucam do tego pytanie o telewizje na karte,korzystalem z tego tylko na dzialce i tylko raz doladowalem konto a teraz to byłaby jakas alternatywa. tvnakarte +multipakiet i jest angielska i LM za 49pln miesiecznie ;-)

Do góry
#5816314 - 29/03/2013 07:52 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: bolo_lacznik]
Túlio Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 07/03/2004
Postów: 2373
@bolo_lacznik w tym problem, że właśnie wszelkich "multipakietów" już nie ma w ofercie... i teraz aby obejrzeć ligę angielską z polskim komentarzem min. 120zł trzeba zapłacić (jeśli o platformy cyfrowe chodzi) smirk

Do góry
#5816376 - 29/03/2013 10:20 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: Túlio]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: Túlio
@bolo_lacznik w tym problem, że właśnie wszelkich "multipakietów" już nie ma w ofercie... i teraz aby obejrzeć ligę angielską z polskim komentarzem min. 120zł trzeba zapłacić (jeśli o platformy cyfrowe chodzi) smirk


Kiedyś były lepsze czasy, analogowa telewizja satelitarna, jak ktoś wiedział gdzie szukać to można było złapać sam feed (niekodowany oczywiście) z transmisją meczu z Anglii. I największym bonusem było to, że transmisja była z dźwiękiem... ale bez komentarza. smile

Do góry
#5816383 - 29/03/2013 12:34 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: Conrad]
gerwazy Offline
old hand

Meldunek: 03/02/2013
Postów: 1077
Abonenci nie spodziewali się aż takich podwyżek .
dystrybutorzy nc+ zbierają gratulacje od sieci dystrybucji Cyfrowego Polsatu za kolejki w punktach APS konkurencyjnej platformy.

http://blogi.satkurier.pl/84204-jak-powinna-wygladac-oferta-nc.html

Do góry
#5816386 - 29/03/2013 12:40 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: Conrad]
hunters Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2007
Postów: 4665
Skąd: SJZ
Wszystko fajnie, tylko od strony sportowej do Polsatu nie ma po co iść i robi się problem....

Do góry
#5816388 - 29/03/2013 12:46 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: hunters]
gerwazy Offline
old hand

Meldunek: 03/02/2013
Postów: 1077
Originally Posted By: hunters
Wszystko fajnie, tylko od strony sportowej do Polsatu nie ma po co iść i robi się problem....


problem to nas akurat dotyczy ,racja,ale większosc abonentow to ma te kanały sportowe w głebokim powazaniu

Do góry
#5816403 - 29/03/2013 14:09 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: Conrad]
Túlio Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 07/03/2004
Postów: 2373
Originally Posted By: Conrad
Kiedyś były lepsze czasy, analogowa telewizja satelitarna, jak ktoś wiedział gdzie szukać to można było złapać sam feed (niekodowany oczywiście) z transmisją meczu z Anglii. I największym bonusem było to, że transmisja była z dźwiękiem... ale bez komentarza. smile


To cały czas działa cool

Obrotnica w ruch(albo ręce smile ) + ta stronka i można się bawić. Fakt, że niekodowanych feed'ów coraz mniej ale mimo wszystko coś da się obejrzeć.

Do góry
#5816556 - 29/03/2013 20:36 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: gerwazy]
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Originally Posted By: gerwazy
Originally Posted By: hunters
Wszystko fajnie, tylko od strony sportowej do Polsatu nie ma po co iść i robi się problem....


problem to nas akurat dotyczy ,racja,ale większosc abonentow to ma te kanały sportowe w głebokim powazaniu

Naprawdę robicie widły z igły ... już pisałem o tym i napisze jeszcze raz .

Chcesz sportu w opór ... ipla sport, weeb.tv ,eurosportplayer i wybierasz sobie jakie tylko spotkanie chcesz .
A ze w jakości średniej to inna sprawa .
Chcecie mieć w HD to wyskakiwać z kasy 120zl miesięcznie i oglądacie agielską PL i inne hity . Tylko czy warto ? każdy odpowie sobie sam .


Co do NC+ sytuacja analogiczna jak z Wizją TV smile wizja też miała dobre oferty programowe za rozsądne pieniądze ... to C+ ich wykupił i rozwiązał problem z najwiekszą konkurencją .N ka szła tą samą droga i skonczyła tak samo .

Ja osobiście zrezygnowałem z NC+ wypowiedzenie już wysłane ... podpisuje na rok umowe z CP i bedę obserwował co się dzieje z NC+ ,albo polecą na pysk ,albo obniżą ceny i dadzą normalne pakiety .
Bo obecny dobór kanałów do pakietów jest lekko idiotyczny .

Dzisiaj byłem w APS Nki w środku już było 6 osób wszyscy z dekoderami pod pachą myślałem ze uszkodzone do wymiany .... a tu wszyscy do rezygnacji laugh oddawali już sprzęt .

Jak rozmawiałem z babką to mówiła ze masa ludzi rezygnuje i pyta o rezygnacje . Do tego stopnia ze centrala NC+ zabroniła przyjmowania wypowiedzen w APS tylko nakazała kierować klientów na aders krakowski (wysyłka listem).

Nie wiem czy się śmiać czy płakać ....ale żenada na maxa . Takie jaja to tylko w Polsce

Do góry
#5816579 - 29/03/2013 21:01 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: raiders_]
xqwzts Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/03/2005
Postów: 6529
Originally Posted By: raiders_
Naprawdę robicie widły z igły ... już pisałem o tym i napisze jeszcze raz .

Chcesz sportu w opór ... ipla sport, weeb.tv ,eurosportplayer i wybierasz sobie jakie tylko spotkanie chcesz .
A ze w jakości średniej to inna sprawa .
Chcecie mieć w HD to wyskakiwać z kasy 120zl miesięcznie i oglądacie agielską PL i inne hity . Tylko czy warto ? każdy odpowie sobie sam .
Wynegocjowałem pakiet taki jaki mi odpowiadał, w tym sportowe kanały w HD za 70zł, a teraz mi każą płacić nagle 120zł, to jest robienie wideł z igły skoro mi to nie pasuje? laugh

Nie jestem znawcą, ale sport ze źródeł które podałeś nie będzie raczej nawet w średniej jakości w porównaniu do tego co oferuje nc.

To tak jakby ktoś narzekał że rosną ceny paliwa a Ty byś pisał że robimy widły z igły bo możemy przecież kupić rower smile

Do góry
#5816588 - 29/03/2013 21:12 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: Conrad]
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
No to Jak Ci pasuje płacenie 120 zl tak właściwie za nic lub za sam sport to Twoja sprawa . Mi to nie pasuje i nie dam się dymać jakiemuś francuzowi .
Sam mam umowę na 54zl/miesiąc i aby mieć to samo co teraz w NC+ musiał bym płacić min 119zl .
Na infolinii gość mi dał rewelacyjną propozycję pakiet silver za promocyjne 69zl i tylko 18miesięcy umowa .
Sorry ale to oferty dla idiotów bo nikt przy zdrowych zmysłach nie zgodzi się na takie warunki

Do góry
#5816606 - 29/03/2013 21:35 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: Conrad]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Ja sobie poczekam na prepaida. Nie lubię umów z operatorami i wolę zapłacić ciut więcej aby nie wiązać się z nimi kontraktami.

W Anglii gdy chciałem wypowiedzieć umowę na telefon komórkowy to wystarczyło przedzwonić do BOKu i już abonament był skasowany. Gdy chciałem przestać płacić za telewizję Sky to tak samo, telefon i umowa rozwiązana.

A u nas? Jakieś pisanie wypowiedzenia, wysyłanie go listem poleconym, czekanie na odpowiedź...

Do góry
#5816609 - 29/03/2013 21:41 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: raiders_]
analityk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/07/2009
Postów: 3789
Skąd: Nowa Huta
Originally Posted By: raiders_
Originally Posted By: analityk
Originally Posted By: raiders_
Originally Posted By: analityk
na korzyść klientów Cyfry bo dostali nsport, my z nki jakies badziewie. Niech dadza sportowe:D

A co w wypadku gdy mam umowe na czas nieokreslony za 33zł i nie zamierzam tego zmieniac przez najblizsze 2-3 lata

dobiorą mi sie do dupy? umowe mam

Od 1 maja wszyscy przechodzą na NC+ nie zależnie od umowy .
A jak Ci nie pasują warunki NC+ to możesz rozwiązać umowę .

Jak się do 1 maja nie zdeklarujesz to cię przenoszą automatycznie do NC+ do pakietu jaki Ci dobiorą na okres 18 miesięcy


poważnie mówisz?

na jakiej podstawie?

a jak wypowiem to co kase za dekoder mi oddadza, mam na własność.

Ja nie zamierzam płacic za tv wiecej niz 40zl miesiecznie


Tak mówię poważnie od 1 maja wszyscy przechodzą na NC+ jak Ci nie pasuje oferta /warunki to możesz napisać wypowiedzenie jak się nie określisz To przeniosą cię z automatu na swoich zasadach dostaniesz np pakiet za 119zl na 18miesięcy i bedziesz bulił . Więc radzę sprawy nie olewać .
Informacja z oficjalnej infolinii

Jesli masz na własność to zapewne oddadzą kasę

Co się dowiedziałem na infolinii to każdy dostanie zawiadomienie o tym fakcie listownie ,ale z tego ludzie piszą Ci co dostali owe info listownie .... jest to zwykły list nie priorytet .Także nie ma pewności ze dojdzie do ciebie i tu sprawa się komplikuje .

Według polskiego prawa taki list może zostać jako zwykły nie ma wymogu aby był to prorytet .
Nie udowodnisz NC+ ze takiego listu nie dostałeś , ale już przed sądem to nadawca (NC+) musi udowodnić ze taki list/zawiadomienie wysłał do ciebie i został on dostarczony . Co jest rzeczą nie możliwą aby ten fakt udowodnił ,gdyż listy zwykłe nie są rejestrowane i nie mają potwierdzenia nadania .


to jest porąbane

jaki jest najnizszy pakiet ale zeby byl nsport? za ile dla stalych klientów

Do góry
#5816616 - 29/03/2013 21:47 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: Conrad]
analityk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/07/2009
Postów: 3789
Skąd: Nowa Huta
ide do polsat cyfrowy nie bede karmil idiotów

Do góry
#5816624 - 29/03/2013 22:17 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: raiders_]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: raiders_
Co do NC+ sytuacja analogiczna jak z Wizją TV smile wizja też miała dobre oferty programowe za rozsądne pieniądze ... to C+ ich wykupił i rozwiązał problem z najwiekszą konkurencją .N ka szła tą samą droga i skonczyła tak samo .


Wizja była też fajniejsza technologicznie, lepsze dekodery, system, itd. Zniknięcie Wizji to był krok do tyłu.

Originally Posted By: raiders_
Ja osobiście zrezygnowałem z NC+ wypowiedzenie już wysłane ... podpisuje na rok umowe z CP i bedę obserwował co się dzieje z NC+ ,albo polecą na pysk ,albo obniżą ceny i dadzą normalne pakiety .
Bo obecny dobór kanałów do pakietów jest lekko idiotyczny .


No nie wiem czy to coś da. Zrezygnowałeś ze sportu na rzecz konkurencji choć takiej tak naprawdę nie ma. Stąd jest tam dużo taniej bo sport, poza małymi wyjątkami, leży teraz w rękach NC+.

NC+ popełnili błąd bo za wcześnie podnieśli ceny. Takiego czegoś się nie robi na starcie kiedy jeszcze jest zamęt spowodowany fuzją. Wczuli się w rolę monopolisty zbyt wcześnie. wink

Trzeba natomiast przyznać, że przejście C+ na system N jest jednak skokiem technologicznym i tutaj podjęli najlepszą decyzją z możliwych. Ja bym osobiście dopłacił 20zł do istniejącego abonamentu aby jakimś magicznym ruchem C+ znalazł się na dekoderze i systemie N, w którym dużo lepiej sprawdza się program tv, ustawia nagrywanie czy nawet zmienia ścieżkę dźwiękowa nawet dla nagranych już pozycji. To zawsze był mój największy problem z C+... "czemu nie możecie przejść na taką platformę jaką ma N?"

Nic nie zastąpi angielskigo Sky i ich systemu, ale u nas to N było zdecydowanie najbliżej jeśli chodzi o jakość użytkowania dekodera/systemu a C+ lata świetlne do tyłu...

Do góry
#5816637 - 29/03/2013 22:42 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: analityk]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Originally Posted By: analityk
ide do polsat cyfrowy nie bede karmil idiotów

nsport jest w pakiecie UNIVERSE+ więc do wyciągnięcia po negocjacjach za jakieś 50zł

Do góry
#5816649 - 29/03/2013 23:10 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: Conrad]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City

Do góry
#5816669 - 29/03/2013 23:31 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: podstawek]
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Originally Posted By: podstawek
Originally Posted By: analityk
ide do polsat cyfrowy nie bede karmil idiotów

nsport jest w pakiecie UNIVERSE+ więc do wyciągnięcia po negocjacjach za jakieś 50zł

wynegocjowałeś za te 50zl ? czy tylko tak gdybasz ?.... myslę że gdybasz .
Miałem już dwie rozmowy z NC+ .... negocjacje ,elastyczna oferta to fikcja .
Nie ma opcji abyś dostał tanszy lub równomierny cenowo pakiet niż masz teraz .
np Ja mam obecnie WPT za 54zł ... NC+ proponuje mi min Silver za 69zl ! o Universe + nie ma mowy w moim przypadku i tak wygląda z nimi rozmowa i negocjacje ..
Poczytaj forum Nki co ludzie tam piszą .... komedia i dramat w jednym .

Do góry
#5816727 - 30/03/2013 00:29 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: raiders_]
pacyfista Online   content
Sherlock Holmes

Meldunek: 17/08/2005
Postów: 82228
Skąd: jawor/bremen
jak przechodzic do nc+ to tylko na pakiet platinum

mysle ze za jakis czas bedzie mozna ten pakiet dostac za okolo 80 pln

Do góry
#5816730 - 30/03/2013 00:38 Re: TV "sportowa" - co wybrać? [2] [Re: pacyfista]
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy
Originally Posted By: pacyfista
jak przechodzic do nc+ to tylko na pakiet platinum

mysle ze za jakis czas bedzie mozna ten pakiet dostac za okolo 80 pln



Marzenia, tyle to się płaciło bez LM, LE i włoskiej, nie było też Polsat Sport News i ESPN America. Chociaż widzę, że w żadnym pakiecie nc+ nie ma teraz Sportklubu.

Ale te 100 zł myślę, że taka granica rozsądku dla fanów sportu, nawet jakby się to miało wiązać z uszczupleniem oferty filmowej.

Do góry
Strona 11 z 16 < 1 2 ... 9 10 11 12 13 15 16 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
18 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, 11kera11, akagi, alfa, poozon, pacyfista, Sony, burbon, Lukasz111, igea23, Fantômas 44, rymoholik, DePito, VVega, Irek, Akhu, ANZELMO, forty), 3302 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584635 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07