Strona 5 z 5 < 1 2 3 4 5
Opcje tematu
#584992 - 23/06/2006 12:20 Re: GRUPA - G -
Kris5 Offline
addict

Meldunek: 16/05/2006
Postów: 430
Skąd: Inowroclaw gg2713248
A ja mysle ze nikt nie bediz eogladal sie na nikogo. Szwajcarzy sa lkepsza druzyna od korei i co do tego nie mam rzadnych watpliwoscie i przewiduje ich minimalna wyrgana jednak dla pewnoosci podepre sie remisem kurs 1,2 jest bardzo dobry i do tego doloze francuzow z togo rowniez za 1,2 bo poprostu togo ejst zaslabe na francje i nie moze w tym spotkaniu byc innego wyniku niz wyrgana zabojadow. Pod uwage rowniez biore mozliwosc zagrania handicapu na Francje gdyz wydaje mi sie ze dzis pokarza na co ich stac i po tym meczu stana sie jednym z faworytow polfinalu mistrzostw nie wykluczma ze w tym meczu bedzie pogrom i wygrana 3,4 bramkami i piekna gra francuzow a ze maja ku temu predyspozycje to nei ulego to watpliwosci:)

Do góry
Bonus: Unibet
#584993 - 23/06/2006 12:27 Re: GRUPA - G -
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Ja nie wiem ale Szwajcarzy mnie też delikatnie zawiedli. Mają młodych niezłych zawodników ale jakos tak grają bez przekonania. Słabej Francji nie potrafili zagrozić. Pokonali Togo ale również jakoś w męczarniach. A Koreańce skazani tutaj przez wielu na pożarcie zrobili na mnie większe wrażenie. Nie sa tak mocni ja 4 lata temu za Hidinka ale mają 4 punkty i na pewno dziś tanio skóry nie oddadzą. Z tą służbą wojskową to też jakiś argument gdyż tam armia to nie to co u nas 27 miechów ciężkiego zapier...... w koszarach a reszta na pograniczu z drugą Koreą a tam wiecznie ostro. Dlatego to może być również duża motywacja. Tam do armi biorą największe gwiazdy życia publicznego i to jest dla tych chłopaków spora motywacja. Ale tak naprawdę boisko zweryfikuje jak zwykle wszystko. Oby tylko nie sędziowano tak jak wczoraj Anglik Dla mnie mecz dokładnie tego samego kalibru jak wczoraj Chorwacja-Australia czyli całkowite NO BET

W drugim meczu Żabojady powinni pojechać do domu już po tym co pokazali, a trener powinien wracać łach na piechotę. Dziś myślę jednak pewniuteńka wygrana. Togo chyba najsłabsze na tych MŚ.

Do góry
#584994 - 23/06/2006 12:27 Re: GRUPA - G -
thepilator Offline
veteran

Meldunek: 28/12/2004
Postów: 1284
Skąd: Wrocław
Francja aby byc pewna awansu do dalszej rundy musi zwyciezyc przynajmniej 2 bramkami. W dzisiejszym meczy nie zagra zidane co wg. jest na korzysc francji gra bedzie toczyla sie w szybszym tempie czego druzyna toga nie powinna wytrzymac. Warto zagrac handi na francje -1,5 jednak kursy systematycznie spadaja i teraz sa juz w okolicach 1,5.
Jednak niezgodzilbym sie z tym ze ten mecz bedzie odrodzeniem francji, ich wygrana jest konieczna i pewnie ten mecz wygraja jednak nie wroze im sukcesu i sadze ze po meczu w 1/8 beda musieli wracac do domu i wkoncu wprowadzic jakies zmiany- odmlodzic reprezentacje

Do góry
#584995 - 23/06/2006 12:35 Re: GRUPA - G -
hynek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/09/2005
Postów: 1976
No cóż, mamy dziś dwa ważne mecze dla układu końcowej tabeli grupy G. Francja prezentuje się jak dotąd słabiutko, poniżej oczekiwań, choć wiadomo ze nie jest już to team z MŚ 98. Mimo to staną n głowie by przejść dalej i jestem przekonany, ze taki zespół jak Togo nie może im w tym przeszkodzić. Pewny typ na Francje, wydaje mi się to oczywiste. Jest to jednak na tyle oczywiste, ze kursy zą wyjątkowo niziutkie.

Co do Szwajcarii...oni w przeciwieństwie do Francuzów grają w tym turnieju nieźle. Od początku typowałem ich wyjście z grupy i myślę, ze tak się powinno stać. Koreańczycy na pewno łatwo skóry nie oddadzą, toteż nie jest to na pewno jakiś "pewniak". Mimo to uważam, ze przechylą szalę zwycięstwa na swą korzyść.

Do góry
#584996 - 23/06/2006 13:38 Re: GRUPA - G -
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Togo moze zrobić numer, bo oni mają dwoch dobrych napastników Adebayora i Kadera. Ten drugi chyba w lepszej formie niż Ade. Coś żabojadom dziś pykną albo ten szmaciarz Barthez coś wpuści. Jak Togo strzeli w pierwszej połowie, to żabojady nawet tego nie wygrają. Zresztą oni bez Zidane'a nie potrafia grać. A jak wyjdzie Dorasoo to wyłaczam telewizor. Nie sądzę, by żabojady mogli nastrzelać dużo bramek. Dwie to max.
Grać na nich po tak nedznym kursie to pomyłka

W drugim meczu Szwajcaria nie przegra.
Korea dostała juz prezenty od sędziów 4 lata temu
Teraz czas na Helwetów, zresztą wiadomo kto rządzi FIFĄ!
Widać to było w meczu Szwajcaria - Togo, gdzie sędzia nie podyktował ewidentnego karnego przeciw Szwajcarom. A karny był jak kuva mać!

Do góry
#584997 - 23/06/2006 13:48 Re: GRUPA - G -
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Quote:

Togo moze zrobić numer, bo oni mają dwoch dobrych napastników Adebayora i Kadera. Ten drugi chyba w lepszej formie niż Ade. Coś żabojadom dziś pykną albo ten szmaciarz Barthez coś wpuści. Jak Togo strzeli w pierwszej połowie, to żabojady nawet tego nie wygrają. Zresztą oni bez Zidane'a nie potrafia grać. A jak wyjdzie Dorasoo to wyłaczam telewizor. Nie sądzę, by żabojady mogli nastrzelać dużo bramek. Dwie to max.
Grać na nich po tak nedznym kursie to pomyłka

W drugim meczu Szwajcaria nie przegra.
Korea dostała juz prezenty od sędziów 4 lata temu
Teraz czas na Helwetów, zresztą wiadomo kto rządzi FIFĄ!
Widać to było w meczu Szwajcaria - Togo, gdzie sędzia nie podyktował ewidentnego karnego przeciw Szwajcarom. A karny był jak kuva mać!




Ciekawe argumenty, ja przedstawie swoje rozumowanie, otoz Zidaen obecnie to 12. zawodnik i przeciwnika reprezentacji Francji i Realu Madryt, jest slabiutki. Togo opchna spokojnie, bo jest to druzyna slaba, nic poza tym. Karnego tam nie bylo .

Jesli chodzi o sedziowanie to nie wiem czy akurat siedziba Fify ma najwieksze znaczenie i nawet tych argumentow nie komentuje.

Sam dzis gram;

Fra-TOG 1 1.20
Sui-Kor 1x 1.20

Taki dubelek troche grubiej, Francja i Szwajcaria moim zdaniem lepsze od rywali, sedziowie nie musza im pomagac.

Do góry
#584998 - 23/06/2006 13:58 Re: GRUPA - G -
hynek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/09/2005
Postów: 1976
Myślę, ze rene nieco przesadzasz, szczegolnie pisząc o meczu Toga z Francją, która rzeczywiście nie błyszczy, ale nie spadła też do takiego poziomu by nie wygrac z rozbitym, buntującym się afrykańskim zespołem, któremu sprostali Koreańczycy i Szwajcarzy.

Francuzi musza wygrać dwoma golami. Nie wiem czy to im się uda, ale wygrać, moim zdaniem na pewno wygrają!

Do góry
#584999 - 23/06/2006 15:41 Re: GRUPA - G -
Calma Offline
member

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 133
Właśnie zobaczyłam kto będzie sędziować spotkanie Francja - Togo. Mr. "Co się tak głupio usmiechasz a masz tu czerwoną kartkę". Licząc na jego dobry dzień zagrałam over 5,5 ż.k. i leciutko na rzut karny.

Do góry
#585000 - 23/06/2006 17:08 Re: GRUPA - G -
timeek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1781
Skąd: Fotel (raczej wygodny)
Powinien sedziowac taki sedzia jak wczoraj Anglik w meczu Chorwacji z Australia !!! Wyobrazcie sobie jakby wczorajszy mecz sedziowal np. taki Lubosz Michel ze Slowacji, ktory nawet w towarzyskich meczach daje min 7 zoltych kartek, za kazde wejscie...nie skonczyli by meczu bo druzyny nie dotrwaly by w 8 osobowych skladach !!!


LUBIE PLYNNA GRE NAWET KOSZTEM DROBNYCH POMYLEK

Do góry
#585001 - 23/06/2006 17:19 Re: GRUPA - G -
toma01 Offline
old hand

Meldunek: 20/01/2004
Postów: 805
Skąd: Gdańsk
zagralem undery 2 dzis i over kartek FRA-TT
Francja 2 gole - z trudnoscia moze wejdzie ale bedziej widze tu 1-0 lub 0-0. Francuzi sa ciency, nawet jak wyjda z grupy odpadna w 1/16. Oby nie wyszli

Do góry
#585002 - 23/06/2006 17:26 Re: GRUPA - G -
$Neverland$ Offline
member

Meldunek: 08/08/2005
Postów: 167
Wiecie...to jest mecz o wszystko dla Francji, to ze nie grają finezyjną piłke to nie znaczy ze nie wygrają z Togo ktore nie jest potęgą wydaje mi sie ze Henry i spolka wygrają spokojnie ten mecz do zera a mecz bedzie jednistronnym widowiskiem

Moj typ : Francja wygra nie tracąc gola kurs 1.70
Buk : B&W

Do góry
#585003 - 23/06/2006 17:29 Re: GRUPA - G -
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Co tu dużo mówiąc - Sery i ćwierćfinały - coś tu nie gra dlatego:


a jak będzie ??

Do góry
#585004 - 23/06/2006 18:12 Re: GRUPA - G -
andreosw Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/04/2005
Postów: 3353
Skąd: RP
Uważam, że po dzisiejszych spotkaniach z grupy wyjdzie Korea i jednak Francja.

1) Francja jak na swoje aspiracje i ciągłe życie przeszłością faktycznie słaba. Nie przeceniałbym jednak kopaczy z Togo. Bez jaj panowie, ale to mimo wszystko nie ten poziom.
2) Szwajcaria to faktycznie cholernie solidna drużyna, ale dzisiaj chyba nie dadzą rady zdobyć 3 punktów z wariacko ambitnymi i nieźle przygotowanymi Koreańczykami. Chyba u Azjatów dzisiaj jakieś osłabienia w składzie, ale mimo to uważam, że nie przegrają z ze Szwajcarami.

Togo - Francja 2 (-1.0 hand.azj.) kurs 1.40
Szwajcaria Korea 2 (+1.0 hand.azj.) kurs 1.75
ako: 2.45

Do góry
#585005 - 23/06/2006 18:17 Re: GRUPA - G -
Calma Offline
member

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 133
Jak zobaczyłam kurs na Koreańczyków w BaW, decyzja mogła byc tylko jedna. Nie widze tutaj aż tak wielkiej różnicy klas (o ile jakaś jest). Ponadto moja ogromna sympatia do Ji-Sung Parka sprawia, że nie jest mi aż tak żal tych kilkunastu złotych. Jednym słowem - Do boju Taegeuk Warriors

Do góry
#585006 - 23/06/2006 18:24 Re: GRUPA - G -
hynek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/09/2005
Postów: 1976
hmm Koreańczycy na pewno nie są na straconej pozycji. Fakt, nie mają już atutu własnego boiska i muszą liczyć tylko i wyłącznie na swoją skuteczną grę. Szwajcarzy nie są zespołem, z którym azjaci wygrać by nie mogli. Na pewno walka będzie do ostatniej minuty. Mimo wszystko uważam, ze to Helweci przejdą do 1/8 finału.

CO do Francji - już się wypowiadałem i zdania rzecz jasna nie zmieniłem. Zabajadki wejdą do 1/8 mimo tego ze są niezbyt silni i zdecydowanie wolałbym np. widzieć w tej fazie gier WKS

Do góry
Strona 5 z 5 < 1 2 3 4 5




Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (poozon, Lukasz111, VVega), 3443 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584360 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07