Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#585148 - 22/06/2006 05:45 Re: GRUPA - E -
zmiennicka Offline
newbie

Meldunek: 08/06/2006
Postów: 35
Skąd: Gdańsk
Stawiam na Włochów oraz na Ghane. Mam nadzieje ze Ghana przejdzie dalej. Kibicuje jej serdecznie.

Do góry
Bonus: Unibet
#585149 - 22/06/2006 07:06 Re: GRUPA - E -
hynek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/09/2005
Postów: 1976
Jeszcze raz zatem: co byście powiedzieli o underze w meczu Wlochów. Dla obydwu zespołów wazne spotkanie, drużyny silne, zdyscyplinowane w defensywie, nie tracące wielu bramek. Jakie jest wasze zdanie?

Do góry
#585150 - 22/06/2006 07:36 Re: GRUPA - E -
Svart_Ulv Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/01/2006
Postów: 4112
najbardziej zdyscyplinowani w defensywie są Czesi.. jakby nie nieudolność czarnych i wymyślane spalone sędziego to by dostali 0:7. dwa kołki stały pośrodku i dwa kołki ledwo żyły po bokach..

Do góry
#585151 - 22/06/2006 07:42 Re: GRUPA - E -
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Wszyscy tak chwalimy Ghańczyków bo jest naprawdę za co.Pamiętajmy jednak,że jest to tylko debiutant,a nie drużyna doświadczona,która potrafi wygrywać mecz za meczem.Zgadza się,że Ghana zagrała wspaniały mecz z Czechami ale nie zapominajmy o remisie USA z Włochami,w którym to Amerykanie zagrali bardzo dobrze w obronie nie pozwalając na wiele Włochom.Każdy stawia dzisiaj na Ghanę ale ja przestrzegam przed zbytnim optymizmem przed tym meczem.To jest mundial tu każdy chce wyjść z grupy i na pewno nie będzie to łatwy mecz dla Ghańczyków,jest jeszcze stara prawda,która mówi "mecz meczowi nierówny" co juz kilka razy znalazło odzwierciedlenia na tym mundialu.Niespodzianki to stały fragment na mundialu,której już od kilku dni nie było,wczoraj praktycznie wszystko weszło,przedwczoraj tym bardziej.W końcu jakaś niespodzianka musi paść,chociaż to też nie ma odzwierciedlenia.Powiem szczerze wszystko skłania do zagrania na Ghanę,na którą też raczej zagram ale chyba tylko dlatego,że mam duży przypływ gotówki bo coś mi mówi,że tu może być niespodzianka chociaż kto by powiedział,że niespodzianką będzie remis lub zwycięstwo USA.

Mecz Włochy-Czechy zapowiada się bardzo ciekawie.Oczywiście każdy chce zająć 1 miejsce w grupie,żeby nie spotkać się z Brazylią już po wyjściu z grupy.Włosi naprawdę grają niezłą,ofensywną piłkę,co może wielu patrzących dziwić,t5o nie jest już drużyna Catenachio,która tylko broni dostępu do własnej bramki i czeka na okazję do kontry.Włosi w przypadku przegranej i zwycięstwa Ghany nie wyjdą z grupy,a więc mają o co grać,a Czesi w przypadku remisu jeszcze zachowają jakieś tam szanse.Nie dopuszczam myśli,że w tym meczu Włosi mogą przegrać,po prostu Czesi nie mają siły żeby powstrzymać dobrze zorganizowaną drużynę Włoską.Ja w tym meczu widzę 1x i tak będzie na pewno bałbym się stawiać czystą jedynkę lub remis bo jest to bardzo ryzykowne.

A więc po moich przemyśleniach na dzisiaj:
Ghana-USA 1 (chociaż jak wcześniej wspomniałem coś mi mówi,że Ghańczycy mogą tego meczu nie wygrać,kusi jednak wysoki kurs no i oczywiście moje podejście do ryzykowania dla mnie nie ma meczów NO BET )
Włochy-Czechy 1x (to jest według mnie bardzo pewne)

Do góry
#585152 - 22/06/2006 08:04 Re: GRUPA - E -
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
W sumie to mam ubaw, bo po pierwszej kolejce niemal wszyscy stawiali na Włochy i Czechy. Nie tylko na tym forum. Czechy - Ghana to niemal wszędzie była czyściutka 1.
Teraz, kiedy Czesi dostali takie baty jak na Gołota, to mamy zwrot o 180 stopni i niemal wszyscy stawiają na Ghanę.

Ja po części zgadzam się z moim przedmówcą. Ghana to debiutant i jeden mecz o niczym nie świadczy. Z USA wcale nie muszą wygrać. Ghana oczekuje odpowiedzi na protest w sprawie żółtej kartki Asamoaha Gyana. Wykonał on karnego za szybko i dostał źółtko, co wyklucza go z gry. Raczej tak będzie i Gyan nie zagra. Nie zagra takze Sulley Muntari. To spore osłabienia.

Tym niemniej wydaje mi się, że Ghana zlapała wiatr w żagle i z jankesami sobie poradzi. Mam takie przeczucie, że w meczy Włochy - Czechy padnie remis i Ghana wyjdzie z grupy na 1 miejscu, a Włosi trafią na Brazylię.

Ja taki kuponik sobie zagram, czyli Zwyciestwo Ghany i remis w drugim spotkaniu

Do góry
#585153 - 22/06/2006 08:40 Re: GRUPA - E -
Kreczmer Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 24/02/2005
Postów: 1718
Skąd: Ulica Sezamkowa
wlochy? co to za druzyna ktora nie potrafi sobie poradzic z 9 jankesami ktorzy mieli bilans 0-0-8 4:23 z druzyna z europy na mistrzostwach swiata. ok, czesi zagrali slaby mecz z ghana, nie sprawdzila sie taktyka ktora grali wczesniej bo lokvencovi sporo brakuje do kollera. ale chyba nie sadzicie ze czesi zagraja kolejny tak slaby mecz. pepiczki potrzebuja zwyciestwa i mysle ze beda atakowac od poczatku spotkania. nedved, poborsky, rosicky to jest duza sila i duze mozliwosci. ghana i usa nie mialy problemow ze spokojnym rozgrywaniem pilki, tylko jednym i drugim brakowalo wykonczenia. do skladu wraca baros ktory podobnie jak rosicky lepiej gra w reprezentacji niz w klubie. jedna strzelona bramka moze odrocic mecz. wlosi beda musieli atakowac, czesi zadowola sie kontrami a wtedy bedzie mieli inny mecz niz wszyscy przewiduja.

Do góry
#585154 - 22/06/2006 08:41 Re: GRUPA - E -
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Jak tak sobie teraz przeglądam nie które portale to w jednym z nich znalazłem wypowiedż czeskiego trenere o tym iż nie maja siły ataku co spowodały kontuzje Kollera itd.

Czeski trener przyznał iż ich siłą ataku będzie pomoc!!!Tylko ja mam takie ale wiadomo z czego słyna Wlosi i nie wiem czy Czesi bez jednego dobrego napastnika dają rady sie przebic w ataku.

Przyszła mi terz myśl na under ale z drugiej strony jak pepiki sie otworza po stracie bramki tak jak w meczu z Ghana to Włosi będą do nich bili jak do "kaczek".

Bo Ghana nie wykorzystała swych okazji tylko przez własna głupote.

Do góry
#585155 - 22/06/2006 08:54 Re: GRUPA - E -
cyrkluS Offline
addict

Meldunek: 01/01/2004
Postów: 556
Skąd: Warszawa
A ja zagram USA - Ghana (kto więcej RR) 2 @ 1.60

Statystyki pokazują, że Stany Zjednoczone nie liczą zbyt na ten stały fragment gry i w meczach z Czechami tylko dwa razy wykonywali corner a z Włochami trzy razy. Natomiast Ghana jest drużyną grającą futbol ofensywny - co by nie mówić. Cztery RR z Włochami i aż siedem z Czechami. W tym meczu to Ghana gra o wszystko i to im będzie zależało na zdobyciu bramki, więc to oni będą atakowali. Przy uderzeniach z daleka Appiaha i Essiena piłki mogą być parowane na rzuty rożne. USA w moim przekonaniu nie ma takiej siły ofensywnej a ich futbol opiera się bardziej na dostaniu się pod bramkę rywali i dopiero z tych okolic ataku bramki strzałami. Dla mnie przy tym kursie zakładzik bardzo ciekawy.

Do góry
#585156 - 22/06/2006 09:24 Re: GRUPA - E -
Borys Offline
stranger

Meldunek: 22/06/2006
Postów: 4
Quote:

co myslicie Panowie o meczu USA - Czechy ?!
bo mi sie wydaje,ze Czechy z X-em za 1,25 mozna spokojnie brac..




Postawiłem na czechy, jak nie wygrają więcej ich piwa nie wypiję.


Co do ghany to też postawiłem na ich wygraną i na czerwoną kartkę w meczu - will se

No i na brazylię, ale zarobek przy moich zakładach to będzie nikły

Do góry
#585157 - 22/06/2006 09:41 Re: GRUPA - E -
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Quote:

wlochy? co to za druzyna ktora nie potrafi sobie poradzic z 9 jankesami ktorzy mieli bilans 0-0-8 4:23 z druzyna z europy na mistrzostwach swiata. ok, czesi zagrali slaby mecz z ghana, nie sprawdzila sie taktyka ktora grali wczesniej bo lokvencovi sporo brakuje do kollera. ale chyba nie sadzicie ze czesi zagraja kolejny tak slaby mecz. pepiczki potrzebuja zwyciestwa i mysle ze beda atakowac od poczatku spotkania. nedved, poborsky, rosicky to jest duza sila i duze mozliwosci. ghana i usa nie mialy problemow ze spokojnym rozgrywaniem pilki, tylko jednym i drugim brakowalo wykonczenia. do skladu wraca baros ktory podobnie jak rosicky lepiej gra w reprezentacji niz w klubie. jedna strzelona bramka moze odrocic mecz. wlosi beda musieli atakowac, czesi zadowola sie kontrami a wtedy bedzie mieli inny mecz niz wszyscy przewiduja.




Nedved i Poborsky to byla duza sila, natomiast Rosicky to kolo strasznie przereklamowany, fakt, wychodza mu pojedyncze zagrania, czasem strzeli ladna bramke, bardzo fajnie prowadzi pilke, ale to nie jest pilkarz, ktory moze przesadzic wynik meczu. Mecz z USA im wyjatkowo wyszedl, natomiast Ghana pokazala gdzie ich miejsce w szyku, Czesi maja slabiutka obrone, fatalnego Lokvenca, stara pomoc i genialnego na tych mistrzostwach Cecha, to na Wlochow nie wytarcz, ktorzy w dodatku moga grac na remis, choc pewnie beda chcieli wygrac, zeby nie wpasc na Brazylie.

Wlochy-Czechy 1x 6/10
Wlochy-Czechy 1 4/10

Drugi mecz ze wskazaniem na Afrykanow, ktorzy bedac na fali powinni rozniesc slabych i oslabionych Jankesow.

Do góry
#585158 - 22/06/2006 10:02 Re: GRUPA - E -
Randall Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2004
Postów: 12017
Skąd: nIcEzCzS
Piękny dziś kurs na Czechów Nic tylko brać i czekać na małą niespodziankę.Chociaż, czy na pewno byłaby to niespodzianka?Poczekam jeszcze na analizę Strejlaua i składy meczowe

Do góry
#585159 - 22/06/2006 10:05 Re: GRUPA - E -
hynek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/09/2005
Postów: 1976
Tego meczu również nie gram. Z jednej strony prezentujący się nad wyraz dobrze Ghanijczycy, waleczny, silny zespól - jak to Afrykanie w końcu. Z drugiej strony Amerykanie. Fatalnie zagrali z Czechami. Z Włochami znacznie lepiej, ale nie ma co ukrywać to właśnie Włosi byli tego dnia po prostu słabi. Wydaje się, ze większe szanse na sukces ma Ghana, jednak za bardzo pachnie mi tu innym niespodziewanym rezultatem jak np. remis.

Do góry
#585160 - 22/06/2006 10:21 Re: GRUPA - E -
legias Offline
enthusiast

Meldunek: 10/08/2001
Postów: 248
Skąd: Gąsocin
Ja zagralem dzis:
Wlochy - Czechy -1 2.15
Ghana - USA -1 2.25

AKO: 4.48
5/10

Wlochy - Czechy
Czesi bez kollera graja jak "paralitycy", w tej chwili to najslabszy zespol w grupie. Graja schematyczna pilke.
Wlosi za wszelka cene beda chcieli uniknac spotkania z Brazylia w 1/8, mysle ze wygraja 1-0.
Ghana - USA, USA bez kilku podstawowych pilkarzy, nie wytrzymaja fizycznie z niezle grajacym zespolem z czarnego ladu,
a pozatym ktos musi reprezentowac Afryke w 1/8, Ghana - CZARNY
KON MISTRZOSTW

Do góry
#585161 - 22/06/2006 10:23 Re: GRUPA - E -
mabiel Offline
journeyman

Meldunek: 19/05/2005
Postów: 68
Skąd: Włocławek
Dzis gram Ghane 1x po kursie 1.3. To co pokazala ta druzyna w dotychczasowych meczach utwierdza mnie w przekonaniu ze to moze byc czarny kon mistrzostw. Graja agresywnie, szybko i maja niesamowita kondycje. Nie czuja respektu przed nikim. O ile w meczu w Wlochami nie zdobyli punktow mimo bardzo dobrej gry to w meczu przeciwko naszym poludniowym sasiadom wygrali 2:0, a gdyby lepsza skutecznosc to skonczyloby sie pogromem. Dlatego uwazam ze dzisiejszego meczu Ghana nie przegra

Do góry
#585162 - 22/06/2006 10:48 Re: GRUPA - E -
Tom Krus Offline
veteran

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 1353
Dobrym prognostykiem jest, że zespoły o coś grają, nie tylko o awans, ale też na to aby nie trafić na Brazylie, cieszę się, że Włosi swoją beznadziejną grą z Amerykanami doprowadzili do sytuacji, że 'biedni' Afrykanie mogą wyjść numero uno z grupy a oni będą musieli pokazać co sa warci z brazylianą, dwie przerekalamowane ekipy walczące o życie, nie mogę się doczekać a więc Włochy remis, Ghana win, tam ma dzisiaj być

Do góry
#585163 - 22/06/2006 12:29 Re: GRUPA - E -
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Quote:

Dobrym prognostykiem jest, że zespoły o coś grają, nie tylko o awans, ale też na to aby nie trafić na Brazylie, cieszę się, że Włosi swoją beznadziejną grą z Amerykanami doprowadzili do sytuacji, że 'biedni' Afrykanie mogą wyjść numero uno z grupy a oni będą musieli pokazać co sa warci z brazylianą, dwie przerekalamowane ekipy walczące o życie, nie mogę się doczekać a więc Włochy remis, Ghana win, tam ma dzisiaj być




Czy Brazyli jest przereklamowana zobaczymy po finale , mnie tam coraz bardziej przekonuja do tego, ze obronia tytul

Do góry
#585164 - 22/06/2006 12:58 Re: GRUPA - E -
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
W drugiej rundzie przydałby się jakiś zespół z Afryki. Takim zespołem powinna okazać się Ghana. Stwarzają sobie dużo okazji strzeleckich jednak są niesamowicie nieskuteczni. Amerykanie natomiast mają ze strzelaniem mały problem. Na tych mistrzostwach nie oddali oni bowiem jeszcze celnego strzału (jeśli wierzyć livescore) a bramka z Włochami była absolutnie przypadkowa. Marnie więc w tym meczu widze szanse Amerykanów a jedynym przeciwskazaniem grania na Ghane jest charakter ich dzisiejszych rywali.

Natomiast Czesi opierając swoją gre tylko na Rosickim (bo wydaje się on jedynym zawodnikiem w formie który może stworzyć coś z przodu) niepowinni zagrażać zbyt często bramce Buffona. A w miare jak bedą otwierać swoją gre możemy oglądać podobny mecz jak Czechy - Ghana i tutaj widze szanse na bramki dla Wlochów.

Do góry
#585165 - 22/06/2006 13:15 Re: GRUPA - E -
hynek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/09/2005
Postów: 1976
Quote:

Quote:

Dobrym prognostykiem jest, że zespoły o coś grają, nie tylko o awans, ale też na to aby nie trafić na Brazylie, cieszę się, że Włosi swoją beznadziejną grą z Amerykanami doprowadzili do sytuacji, że 'biedni' Afrykanie mogą wyjść numero uno z grupy a oni będą musieli pokazać co sa warci z brazylianą, dwie przerekalamowane ekipy walczące o życie, nie mogę się doczekać a więc Włochy remis, Ghana win, tam ma dzisiaj być




Czy Brazyli jest przereklamowana zobaczymy po finale , mnie tam coraz bardziej przekonuja do tego, ze obronia tytul




No cóż Brazyli przereklamowana chyba nie jest, choć jak dotąd w przeciwieństwie do tego co piszesz, nie przekonują mnie kompletnie. W obydwu spotkaniach zagrali poprawnie ale nie na miarę mistrzów świata.

Ale wiadomo, zawsze moze się to odmienić z biegiem czasu, kolejnymi meczami i rundami turnieju.

Do góry
#585166 - 22/06/2006 13:45 Re: GRUPA - E -
chris Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/04/2006
Postów: 3565
Skąd: Kraków
Co do Gany to ja bym nie byl taki pewny tego meczu. Wg mnie to moze skonczyc sie gladkim zwyciestwem USA i wcale bym sie niezdziwil. Usa dobrze zaprezentowalo sie w meczu z Wlochami. A gana nie wykorzystywala mnostwa dobrych sytuacji. Jak dla mine mecz NO BET.

Do góry
#585167 - 22/06/2006 13:54 Re: GRUPA - E -
hynek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/09/2005
Postów: 1976
Dokładnie CHRIS. Ja również omijam to spotkanie szerokim łukiem. Już nie raz wymienialiśmy dobre strony i mankamenty obydwu zespolów, ale na dobrą sprawe w tym meczu może zdarzyć się wszystko. NO BET!

Do góry
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >




Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (igea23), 3307 gości oraz 13 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584583 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07