Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#607680 - 24/06/2006 19:52 [1/8] Anglia - Ekwador
Happy Birthday Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
25.VI 17:00 STUTTGART

ANGLIA - EKWADOR

Do góry
Bonus: Unibet
#607681 - 24/06/2006 22:19 Re: [1/8] Anglia - Ekwador
koko Offline
old hand

Meldunek: 22/04/2005
Postów: 789
Skąd: Wrocław/Oslo

heh.. to chyba ja zacznę. kurs na nogi nie powala, ale nie ukrywajmy --> na tym mundialu praktycznie wszystko z góry na dół można trafić z zamkniętymi oczami, nawet laik powinien osiągać zyski dzięki MŚ.

różnica klas olbrzymia, ekwador to wciąż przeciętna drużyna, wyglądają jak jacyś naszprycowani ale jak już zmierzyli się z kimś z górnej półki (szkopy), to nawet nie podskoczyli (0:3). trener i piłkarze nieco rozbudzili nadzieje w tym niezbyt ludnym kraju, ale dziś banany wracają do siebie.

angole to ścisła czołówka i naprawdę mogą coś ugrać na tym mundialu. jeśli nie teraz to kiedy? mają bardzo mocną kadrę a przed typowaniem na złoto hamuje jedynie mnie ich beznadziejny kołcz.

synowie albionu dysponują jedną z najmnocniejszych, jeśli nie najlepszą, pomocą świata, żelazna twarda obrona,niezły bramkarz i mocny atak z czołgistą runejem na czele to za duże góry dla niszcyzcieli polskich błaznów.

typuję zwycięstwo angoli w regulaminowym czasie + bramka Rooney'a, który ze względu na umiejętności i charakter jest dla mnei w ścisłej światowej czołowce.

Do góry
#607682 - 24/06/2006 22:28 Re: [1/8] Anglia - Ekwador
Ronin_BC Offline
old hand

Meldunek: 18/10/2005
Postów: 929
Skąd: Szczecin
Quote:

na tym mundialu praktycznie wszystko z góry na dół można trafić z zamkniętymi oczami, nawet laik powinien osiągać zyski dzięki MŚ.




co za bzdura

Szwecja - T&T
Włochy - USA
Meksyk - Angola
Argentyna - Meksyk

Malo?

Anglia kolejny pewniak, ale wcale sie nie zdziwie, jesliby Ekwador dostal karnego z powietrza, po chwili rzut karny i czerwona kartka dla Terry'ego za faul, ktorego nie bylo, a w koncowce nieslusznie nieuznany gol dla Anglii.

To co sedziowie odp***** na tym Mundialu to Typowanie nie ma sensu. Dzis sedzia okradl miliony ludzi na calym swiecie.

Do góry
#607683 - 24/06/2006 22:41 Re: [1/8] Anglia - Ekwador
aker Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2004
Postów: 22187
Skąd: Chorzów
Koko człowieku Ty sie chyba urwałes z choinki z tym tekstem ze wszystkie wyniki na MŚ mozna trafic z zamknietymi oczami.
Ciekawe czy przewidziałeś giga niespodzianke-remis Szwecji z Togo?? No chyba ze dla Ciebie remis był pewniakiem??
Kurde podnosi mi sie cisnienie jak czytam takie głupoty
Co do tematu to nie warto sie duzo rozpisywac o meczu Anglia-Ekwador bo tu inny wynik niz 1 nie wchodzi w rachube.
Wiem ze pewniaków nie ma ale jezeli sie zobaczy na klase obydwu druzyn to wynik nasuwa sie sam.
Anglia jeden z faworytów , silna druga linia natomiast Ekwador to przecietna druzyna która wygrała ze słabą Polska i Kostaryką.
Dla mnie pewna jedynka a jezeli tak sie nie stanie w 90 min. to juz nie ruszam MŚ.
Pozdr

Do góry
#607684 - 24/06/2006 22:49 Re: [1/8] Anglia - Ekwador
koko Offline
old hand

Meldunek: 22/04/2005
Postów: 789
Skąd: Wrocław/Oslo


hehhe... muszę zripostować


widzę kolega bardzo rozczarował się dzisiejszym występem i wynikiem albicelesties.

no cóż... powiem Ci jak to wygląda z mojej perspektywy. napisałem PRAWIE wszystkie, wymieniłeś 4spotkania z 50zakończonych.... hm.. a więc ledwie 8% niespodzianek

na żadne z tych spotkań $$$ nie stawiałem, zresztą po wynikach trzech koron sprzed mundialu gdy nie wygrali 8(jeśli dobrze pamietam) towarzyskich z rzędu, w tym z jordanią, finlandią, chile czy arabią; albo przy talencie żelusi z europejskiego buta, nie miało to sensu. a jeśli już jesteśmy przy Włochach to już przed mundialem był to, obok Anglii, mój najiększy faworyt do triumfu i myślę że o wyniki makaronów można byc spokojnym.

zgodzę sie natomiast co do sędziowania, znów niestety jest na niskim poziomie, widać że niektóre ekipy są wyraźnie krzywdzone bądź faworyzowane; mamy nadmiar żółtych i czerwonych kartek, dziwne spalone i nie-(spalone), nieuznane bramki.... za dużo jest sędziów z tzw. krajów - piłkarskich zaścianków.

temat jednak dotyczy meczu. i ja upieram się że Anglicy poradzą sobie z bananami. zapomniałem dodać, iż kolejną wielką siłą Wyspiarzy jest S. Gerrard --> jeden z najlepszych DMC na świecie, serce zespołu, bez niego niewątpliwie gra Anglików nie jest już tak przekonująca.

kibicuję Anglii od dawien dawna, wierzę w ten zespół i uważam że sa dużo silniejsi.

na pewno zagram na podopiecznych pseudotrenera, z tym że nie będę narażał nie wiadomo ile % mojego budżetu żeby w przypadku cudu nie byctak rozgoryczonym jak mnóstwo kibiców po dzisiejszym meczu arg. (a przecież cel-> awans, osiągnęli).

pozdrawiam

Do góry
#607685 - 24/06/2006 22:50 Re: [1/8] Anglia - Ekwador
Pennywise Offline
member

Meldunek: 15/08/2005
Postów: 122
Panowie, spokojnie, Koko ma rację, grając płaską stawką i single, mistrzostwa jak na razie dają spoko zysk, a mecz dzisiejszy spokojnie można było skontrować w przerwie , widząc jaką padakę odstawia Argentyna.
Co do tego zdarzenia moje typy Angia handicap za 2,1, nie ma się co oszukiwać, limit na niespodzianki skończył się dzisiaj, dodatkowo gram , Anglia wygra do zera i Ekwador nie strzeli.Nie oszukujmy się Ekwadorczycy w starciu z każdą Normalną europejską drużyną w wyższej połki sa bez szans.
Pozdro

Do góry
#607686 - 24/06/2006 22:52 Re: [1/8] Anglia - Ekwador
koko Offline
old hand

Meldunek: 22/04/2005
Postów: 789
Skąd: Wrocław/Oslo
Quote:

Koko człowieku Ty sie chyba urwałes z choinki z tym tekstem ze wszystkie wyniki na MŚ mozna trafic z zamknietymi oczami.
Ciekawe czy przewidziałeś giga niespodzianke-remis Szwecji z Togo?? No chyba ze dla Ciebie remis był pewniakiem??
Kurde podnosi mi sie cisnienie jak czytam takie głupoty
Co do tematu to nie warto sie duzo rozpisywac o meczu Anglia-Ekwador bo tu inny wynik niz 1 nie wchodzi w rachube.
Wiem ze pewniaków nie ma ale jezeli sie zobaczy na klase obydwu druzyn to wynik nasuwa sie sam.
Anglia jeden z faworytów , silna druga linia natomiast Ekwador to przecietna druzyna która wygrała ze słabą Polska i Kostaryką.
Dla mnie pewna jedynka a jezeli tak sie nie stanie w 90 min. to juz nie ruszam MŚ.
Pozdr





A MI SIĘ PODNOSI CIŚNIENIE JAK KTOŚ PISZE ŻE SZWECJA GRAŁA Z TOGO.

MYŚLĘ ŻE WIEDZĄ I WIEKIEM SPORO MI USTĘPUJESZ, WIĘC NABIERZ TROCHĘ DYSTANSU!!!

A JAK NIE WIEDZIAŁEŚ PRZED MUNDIALEM KIM JEST LEO B. TO TERAZ PEWNIE DOCENISZ JEGO PRACE.

Do góry
#607687 - 24/06/2006 22:59 Re: [1/8] Anglia - Ekwador
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
W meczu Argentyny inny wynik jak 1 też nie wchodził w rachubę, Argentyna miala wygrać na pewno, tylko ile, itd.
Tymczasem padł remis i niech mi nikt nie mówi, że ukartowany, że sędzia, bo akurat sędzia powinnien wywalić Heinze, a póxniej dać Meksykowi karnego za faul na Marquezie.

Co do meczu Anglia - Ekwador to ja mam wątpliwości, czy Anglia jest taka mocna, bo ja tego nie widzę. Atak marny, bo tam gra koszykarz i Rooney, z tym że ten ostatni po kontuzji. Druga linia mocna, ale raczej na papierze, bo na boisku tego nie widać za bardzo

Czy Ekwador jest słaby. Z Polakami pojechali jak z gnojem, podobnie jak z Kostaryką. Mecz z Niemcami był o pietruszkę, więc nie wyciagałbym wniosków.

Oni na pewno nie są słabi i Anglicy maja duży problem.
Mecz rozegrany zostanie o 17.00
Na jutro zapowiadają najweksze upały, a jak Anglicy grają przy takiej pogodzie, to już widziałem. Wcale nie grają.
Ekwadorczycy będą szybsi, a ze są lepsi technicznie od kowali z wysp, to nie ulega dla mnie wątpliwosci.

Jeśli Anglicy strzelą, to najwyżej raz. Ekwador też coś strzeli, więc 1 mi tu nie wychodzi

Do góry
#607688 - 24/06/2006 23:03 Re: [1/8] Anglia - Ekwador
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5687
Quote:

Quote:

na tym mundialu praktycznie wszystko z góry na dół można trafić z zamkniętymi oczami, nawet laik powinien osiągać zyski dzięki MŚ.




co za bzdura

Szwecja - T&T
Włochy - USA
Meksyk - Angola
Argentyna - Meksyk

Malo?




No tu akurat zwycięstwo Argentyny wcale nie było pewne. Przecież nie od dziś wiadomo że Argentyna ma problemy z Meksykiem.
A co do Ekwadoru to jest to dość dobra drużyna tylko niedoceniana. Ale Anglicy są lepsi. W przypadku Anglików jest taki problem że mają fatalnego trenera i przez to mogą nie osiągnąć tyle na ile ich stać.

Do góry
#607689 - 24/06/2006 23:07 Re: [1/8] Anglia - Ekwador
hynek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/09/2005
Postów: 1976
Jestem skłonny zagrać w tym spotkaniu typ na awans Anglików. Bynajmniej nie na czystą jedynkę w meczu. Dziś zagrałem Niemców na awans i weszło bez pudła, zaś Argentyne normalnie na jedynke i zonk - pierwszy zły typ od sześciu dni. W końcu musiało się to stać bo by było zbyt pięknie, no ale że Argentyna to się nie spodziewałem.

no dobra - apropo tego meczu: Anglicy mimo, ze nie błyszczą, wydają się być mocniejsi. Ekwador dobrze spisał się w fazie grupowej, choć z Niemcami zbyt dobrze się nie zaprezentował. Przewiduję dość zacięty mecz, jednak awans Anglików. Nie "dałbym sobie ręki uciąć" że zwyciężą w regulaminowym czasie gry, ale myślę, ze awansują do ćwierćfinału.

Do góry
#607690 - 24/06/2006 23:15 Re: [1/8] Anglia - Ekwador
aker Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2004
Postów: 22187
Skąd: Chorzów
Quote:

Quote:

Koko człowieku Ty sie chyba urwałes z choinki z tym tekstem ze wszystkie wyniki na MŚ mozna trafic z zamknietymi oczami.
Ciekawe czy przewidziałeś giga niespodzianke-remis Szwecji z Togo?? No chyba ze dla Ciebie remis był pewniakiem??
Kurde podnosi mi sie cisnienie jak czytam takie głupoty
Co do tematu to nie warto sie duzo rozpisywac o meczu Anglia-Ekwador bo tu inny wynik niz 1 nie wchodzi w rachube.
Wiem ze pewniaków nie ma ale jezeli sie zobaczy na klase obydwu druzyn to wynik nasuwa sie sam.
Anglia jeden z faworytów , silna druga linia natomiast Ekwador to przecietna druzyna która wygrała ze słabą Polska i Kostaryką.
Dla mnie pewna jedynka a jezeli tak sie nie stanie w 90 min. to juz nie ruszam MŚ.
Pozdr





A MI SIĘ PODNOSI CIŚNIENIE JAK KTOŚ PISZE ŻE SZWECJA GRAŁA Z TOGO.

MYŚLĘ ŻE WIEDZĄ I WIEKIEM SPORO MI USTĘPUJESZ, WIĘC NABIERZ TROCHĘ DYSTANSU!!!

A JAK NIE WIEDZIAŁEŚ PRZED MUNDIALEM KIM JEST LEO B. TO TERAZ PEWNIE DOCENISZ JEGO PRACE.




Wiesz nabijanie sie z ewidentnej pomyłki jest wielkim nietaktem z Twojej strony.
Poprostu sie pomyliłem i zamiast napisac Trynidad napisałem Togo.
Przepraszam jezeli Ci to podniosło cisnienie.
Co do wiedzy i wieku to chyba własnie Ty powinienes nabrac ogłady i dystansu.
Pozdrawiam

Do góry
#607691 - 24/06/2006 23:38 Re: [1/8] Anglia - Ekwador
koko Offline
old hand

Meldunek: 22/04/2005
Postów: 789
Skąd: Wrocław/Oslo


aker wywołujesz u mnie jedynie śmiech i zażenowanie zarazem.

nietaktem to jest Twoje zainteresowanie bukmacherką, bo dla mnie tylko ciamajdy nie osiągają zysku na takiej imprezie.

i co? miałem grać beznadziejną Szwecję z będacym pod wodzą Leo T&T po 1,20 ?!?

nie rozumiem, w moim rozumieniu bukmacherki nie ma miejsca na takie rzeczy.

WSZYSTKIE POSTY NIE DOTYCZĄCE MECZU ANGLIA-EKWADOR DO KASACJI

Do góry
#607692 - 25/06/2006 00:44 Re: [1/8] Anglia - Ekwador
aker Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2004
Postów: 22187
Skąd: Chorzów
Quote:



aker wywołujesz u mnie jedynie śmiech i zażenowanie zarazem.

nietaktem to jest Twoje zainteresowanie bukmacherką, bo dla mnie tylko ciamajdy nie osiągają zysku na takiej imprezie.

i co? miałem grać beznadziejną Szwecję z będacym pod wodzą Leo T&T po 1,20 ?!?

nie rozumiem, w moim rozumieniu bukmacherki nie ma miejsca na takie rzeczy.

WSZYSTKIE POSTY NIE DOTYCZĄCE MECZU ANGLIA-EKWADOR DO KASACJI




Koko a czy ja gdzies napisałem ze grałem mecz Szwecji i po drugie czy ja gdzies napisałem ze nie osiagam zysków z bukmacherki????????????????????
Co do smiechu to wywołuja u mnie twoje teksty i stwierdzenia ze wszystkie niespodzianki poszło przewidziec.
Szkoda tylko ze o remisie Szwecji jakos nic nie napisałem przed meczem??
Widze ze zachowujesz sie jak nadety burak któremu wolno wszystkich obrazac (ciamajdy).
Sorry za ostre słowa ale takie sugestie wywołuja u mnie Twoje posty.
Ciekawe czy jak jutro Anglia zremisuje to tez napiszesz ze to poszło przewidziec i ci co ich zagrali to ciamajdy nie umiejace osiagac zysków na bukmacherce???

Do góry
#607693 - 25/06/2006 00:50 Re: [1/8] Anglia - Ekwador
necrolust Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2006
Postów: 5991
Panowie, izi co do meczu Angli to nie ma sie co sugerowac meczem ze Szwecja, aczkolwiek wypadki lepiej.. Szwecja tez nie wypadła źle ale dzis nie pokazali sie z dobrej strony z Niemcami. Anglia ma słabszego przeciwnika, coś pod Paragwaj, troche latynoskiej piłki. Angole naprawde doby skład, co sie nie zawsze przekłada na naprawde dobre wyniki. Argentyna mnie zawiodla strasznie, Anglia juz tego nie zrobi.

Do góry
#607694 - 25/06/2006 06:30 Re: [1/8] Anglia - Ekwador
Tom Krus Offline
veteran

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 1353
Myślę, że jest to mecz bezpiecznieszy niż ten Aragentyny z Meskykiem, który był po prostu niedorzeczny, za to co pokazała Argentyna w tym meczu straciła u mnie szacunek, nie zachowała się sportowo wobec Meksykan i chyba za to tak bardzo ich Meksykany nie cierpią, wyglądało to jakby Argentyna wysyła cały czas sygnał - wygramy z wami nawet spacerując po boisku, mundial nie mundial, nie chce nam się z wami ruszać dupska; myslę więc, że włóżmy ten mecz do innej kategorii, a jeżeli istnieje duch sportu, to i tak Argentyna za to zapłaci, mam nadzieje, że już z Niemcami, którzy za sportową postawe już zasłużyli na szacunek.

Do góry
#607695 - 25/06/2006 07:45 Re: [1/8] Anglia - Ekwador
koko Offline
old hand

Meldunek: 22/04/2005
Postów: 789
Skąd: Wrocław/Oslo

oj aker aker znów muszę z Toba polemizować, bo w kaszę sobie dmuchać nie dam, a charakterogenicznie jestem tak skonstruowany, że zawsze się kłócę o swoje i do końca.

abstrahujemy od tematu, więc pewnie coniektóre posty będą wykasowane, mody pewnie jeszcze śpią po baletach

co do szwecji to już wyżej pisałem, że granie tego meczu po 1,20 jest dla mnie głupotą i wspominalem o tym chociażby na czacie wiec jeśli tam byłeś, mogłeś moje odczucia poznać i przed meczem. szwecja wg mnie jest wypalona, ten sam trener od 9lat bodajże, Ci sami piłkarze, tylko że ciut starsi:> no i jeśli zawodnicy z pierwszego skłądu grają w lidze... szwedzkiej to coś tu nie gra. było to widac po towarzyskich, w których trzy korony grały żałośnie, mieli problem nie tylko z wygraniem (remisy np.z korea, jordania, arabia, chile , finlandia, blamaż z irlandią)ale i ze strrzelaniem goli. dochodzi do tego zlatan w podstawie, czyli jedna z największych kalek współczesnej piłki, wykreowana bałkańskim nazwiskiem i wzrostem, który nie poszeł w parze z boiskową inteligencją,

i to wszystko naprzeciw kunsztu trenerskiego Leo, który zaszczepił waleczność w soca warriors. hm.. powtórze Ci, bo widzę, ze masz problem ze zrozumieniem, TO NIE BYŁA DLA MNIE NIESPODZIANKA!

dziś gram Angoli, ale nie jestem desperatem, który postawi na to połowę konta, bo plan gry to ja mam w głowie i stawki dobierać umię, nikt tego mnie uczyć nie musi

i napiszę przed meczem, żebyś mi później nie marudził.

tak, moim zdaniem anglia wygra i tak też typuję, a jeśli w 90min nie będzie lepsza to będzie dla mnie niespodzianka, a jak odpadnie to już sensacja!!!

i wcale nie zmieni to mojego zdania, że na mundialu każdy powinien osiągać profity, bo mieliśmy sporo pięknych kursów jak np. zwycięstwo squadra azzurra nad knedlami czy ghany z pepikami.


i jeszcze jedno, można było naprawdę sporo kaski wygrać na awansach. ja w różnych kombinacjach wysyłałem kupony przed mundialem i tylko 1mi nie wszedl --> ten na którym wytypowałem wszystkich z góry na dół na awanse, bo wg mnie dalej powinni pójsć paragwajczycy a nie szwedzi. trafiłem 15/16 jak więc widzisz, dla mnie ten mundial jest przewidywalny.

Do góry
#607696 - 25/06/2006 07:58 Re: [1/8] Anglia - Ekwador
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Dobra panowie dosyc!! Skoro kazdy z Was jest taki zajebvisty to ciekawe dlaczego buki dalej istnieja??

Wszyscy profit, ogromny zysk, to ja juz nic nie rozumiem.

Gwoli scislosci to ciekawe ile z tych towarzyskich meczykow Szwedow ogladales, ze mowisz ze grali zalosnie, pewnie ten z Jordania , poza tym Leo to zaden wielki trener, prochy nie wymyslil T&T to bylo najslabsza zdecydowanie wkipa na boisku i tylko tym, ze ustawial wszystkich na swojej polowie zawdzieczja utrate tylko 3 bramek, ale dla wiekszosci znaFcow jest to kunszt taktyki, niewazne, ja nie o tym.

Dzis meczyk Anglia-Ekwador - meczyk do jednej bramki, nie oszukujmy sie, Ekwador jest mietki, ani z Polska nie pojechali jak z gnojem, ani z Kostaryka, po prostu byli skuteczniejsi i ot co. Jak ktos mi napisze ze Ekwador dominowal w meczu z naszymi pseudoprofesjonalistami to go wysmieje publicznie, wygrali, bo wygrali i tyle, ale na pewno nie dominowali.

Anglia - Ekwador 1
Ekwador (strz./niestrz.) NIE
Anglia - Ekwador kto pierwszy strzeli? 1

Anglia w kazdej formacji o wiele mocniejsza, poza tym jakos nie widze przewagi techniki po stronie Ekwadoru, typowi rzemieslnicy slabsi od Paragwaju pod kazdym wzgledem.

Wszystkim zycze powodzenia i pozdrawiam i konice juz tych klotni, ktory osiaga wiekszy profit, takie rzeczy to w PP i przed zdarzeniami, a nie po.

Do góry
#607697 - 25/06/2006 08:21 Re: [1/8] Anglia - Ekwador
Tom Krus Offline
veteran

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 1353
Quote:


hm.. powtórze Ci, bo widzę, ze masz problem ze zrozumieniem, TO NIE BYŁA DLA MNIE NIESPODZIANKA!


dla mnie ten mundial jest przewidywalny.




Koko spoko, mam nadzieje, że człowiek z tak ogromny darem w bukmachrce nie opuści nas i będzie podowała na bieżoco swoje typy i wspomagał nas w walce z bukmacherami, nie ma sensu się wykłucać z niedowarkami, nie zobaczą nie uwierzą, ale na twoim miejscu nie pokazywałbym im skanu z konta, gdzie twoje grube miliony leżą, Polacy to naród zawisty i będziesz miał tylko nieprzyjemności

Do góry
#607698 - 25/06/2006 08:21 Re: [1/8] Anglia - Ekwador
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
1/8 finału przed nami a wy przypominacie mecze piewszej kolejki fazy grupowej.Kto przegrał na Togo miał przecież jeszcze wiele okazji podczas fazy grupowej aby odrobić straty

Ja bym jednak nie był zdania że Ekwador przegra ten mecz z łatwościa, graja naprawde twardo, trener zawsze ma jak na dłoni rozpracowanych przeciwników co przyda sie przy okazji kontrataków.

England tak naprawde w meczu z Paragwajem i Trynidadem nie pokazało mistrzowskiej formy, którą mogli by zawojować te MŚ.

Ekwador to taki zespół jak ktoś juz pisał wyżej w którym zawodnicy są niewiarygodnie silni fizyczni co napewno będzie problemem w grze główkami w wykonaniu Angolów.Już nie pisząc o drabinie którą mają w ataku.

Teraz tak to Anglia musi przejść do ataku a cos im ta gra w tej formacji się nie układa przynajmniej tak wnioskuje po meczu z Trinidadem, zespół całkowicie się cofnoł a Angole i tak przez 80 minut nie potrafili zdobyć gola, i znów wracam do tego że Crouch ich tak nie uratuje jak w meczu grupowym z Trynidadem w 83 minucie wystarczy że tylko stanie na palcach i piłka w siatce teraz to jego zadanie przy tak twardo grającym Ekwadorze będzie bardzo trudne

Atutem Ekwadoru napewno będą szybkie kontry z których napewno będzie sie rodzić zagrożenie dla bramki Anglików, oraz dobrze poukładana gra w pmocy co jest zasługa trenera, który świetnie taktycznie przygotowuje swój zespół to każdego meczu.

Wracając jeszcze do porażki Ekwadoru z Niemcami: w ty meczu nie zagrali wszyscy podstawowi zawodnicy tej reprezentacji co było kluczowe w koncowym wyniku!Ale przynajmniej wypoczeli na ten mecz jak że ważny dla tego zespołu.


Mój typ:

Anglia-Ekwador X 4,00

Do góry
#607699 - 25/06/2006 08:23 Re: [1/8] Anglia - Ekwador
marcen Offline
member

Meldunek: 18/06/2006
Postów: 155
Skąd: Warszawa LEGIA!


Anglia - Ekwador w upale
Niemieccy meteorolodzy zapowiadają, że niedziela będzie najgorętszym dniem piłkarskich mistrzostw świata. Mecz Anglia - Ekwador będzie rozgrywany w piekącym słońcu, a temperatura sięgnie 34 stopni Celsujsza.

- Upał będzie niesamowity. Lepiej powinno być podczas wieczornego meczu, ale wtedy można się spodziewać burz - twierdzi specjalista ds. pogody w telewizji ARD Joerg Kachelmann.

Angielscy piłkarze narzekali na upał po wygranym 1:0 meczu grupowym z Paragwajem. Wtedy we Frankfurcie było około 30 stopni Celsjusza.

Tymczasem statystycy wyliczyli, że pod kierunkiem Svena-Gorana Erikssona Anglicy wygrali sześć z siedmiu meczów z zespołami Ameryki Południowej. Jedyna porażka miała miejsce w ćwierćfinale poprzednich MŚ, kiedy Anglia uległa Brazylii, późniejszemu triumfatorowi mistrzostw, 0:1.

Do góry
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >




Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (alfa, burbon, VVega), 3499 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584360 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07