Strona 4 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#627969 - 11/08/2006 04:16 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
No i gdzie te bramki Wisły Płock? Bo ja niewidziałem.
Wprawdzie kilka typów nieweszło ale część się sprawdziła.
Ja coś wiem o polskiej piłce,więc nie myśl sobie,że pojęcia niemam.

Do góry
Bonus: Unibet
#627970 - 11/08/2006 06:37 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
thetom1 Offline
enthusiast

Meldunek: 08/12/2005
Postów: 285
Skąd: B-B / UK
Witam,

Po przejrzeniu wszystkich wczorajszych wynikow moja uwage zwrocila dominujaca liczba meczow 'under' - na 32 rozegrane mecze az 23 bylo under - 72%!). Ciekawe czy to jedorazowy wybryk, czy to bedzie staly trend i ciekawy temat do obstawiania...

pozdrawiam
thetom

Do góry
#627971 - 11/08/2006 06:47 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
misiek2 Offline
newbie

Meldunek: 13/06/2006
Postów: 32
Jak w środę AEK wykosił mi większość kuponów, tak wczoraj Twente. W sumie 130% wniesionej stawki kwoty mam do odebrania u ziemniaków, więc niby na plus, ale nie tego oczekiwałem...

Podsumowując większość faworytów wygrywała, ale jak się jest pazernym, zawsze znajdzie się jakiś kwiatek ...

Do góry
#627972 - 11/08/2006 09:12 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
andreosw Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/04/2005
Postów: 3353
Skąd: RP
Wczoraj Bułgarzy z CSKA i Holendrzy z Twente nie potwierdzili swojej teoretycznej wyższości nad t.zw. słabeuszami.
Poziom bardzo się wyrównał i ja w tym momencie już kończę ze składaniem kombi z kursami po 1.2 - 1.3.
za duże ryzyko, bo zawsze trafi się jakaś oferma i zakład nie wchodzi.

A swoją drogą, nie mogę odżałować, że wczoraj nie zauważyłem meczu Gretny z Derry. Dowiedziałem się dopieri dzisiaj jaki był kurs na Irladczyków.
no ale może teraz mi się wydaje, że byłbym taki odważny i postawiłbym na x2 dla Derry, bo znam wynik po fakcie.

Do góry
#627973 - 11/08/2006 12:23 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
otnoka Offline
journeyman

Meldunek: 12/12/2005
Postów: 83
Quote:

Wczoraj Bułgarzy z CSKA i Holendrzy z Twente nie potwierdzili swojej teoretycznej wyższości nad t.zw. słabeuszami.
Poziom bardzo się wyrównał i ja w tym momencie już kończę ze składaniem kombi z kursami po 1.2 - 1.3.
za duże ryzyko, bo zawsze trafi się jakaś oferma i zakład nie wchodzi.




Dlaczego twierdzisz ze Hajduk Kula to slabeusze. Zajeli 3 miejsce w lidze za crvena i partizanem. Wedlug mnie obecnie liga serbska jest duzo silniejsze niz liga bulgarska. Dla mnie osobiscie bede stawial na Hajduk w rewanzu

Do góry
#627974 - 14/08/2006 21:48 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
holly_7 Offline
enthusiast

Meldunek: 14/03/2006
Postów: 271
sa w jakims buku kursy na runde rewanzowa?? mysle ze mozna zagrac zwyciestwo grasshopers broendby i rapid bukareszt. pewnie kursy beda znikome ale moze uzbiera sie kurs 2,0. co o tym myslicie??

Do góry
#627975 - 17/08/2006 11:39 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
timeek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1781
Skąd: Fotel (raczej wygodny)
TYLKO SMIECH NAM POZOSTAL Z UEFA:

http://kabarety.fani.pl/articles.php?id=184

Do góry
#627976 - 18/08/2006 08:44 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
phantom Offline
old hand

Meldunek: 08/04/2003
Postów: 752
Skąd: kozi gród
tradycyjnie Bwin wystawil jako 1-szy kursy na rewanzowa runde uefa ale wg mnie sa to kursy naprawde zacecajace nie do grania a raczej do ironicznego smiechu.
pomimo co najmniej 3 niespdzianek sprzed tygodnia w 1-szych meczach uefa,Bwin bardzo oszczednie niestety zaoferowal wspolczynniki na niektore mecze,zreszta zobcazcie sami:

Beitar Jerusalem - Dinamo Bucharest4.50 3.30 1.70
Ethnikos Achnas - Roeselare3.75 3.25 1.85
Plock - Chernomorec Odesa1.95 3.20 3.50
FBK Kaunas - Randers Freja2.30 3.35 2.75
Dynamo Minsk - Petrzalka2.25 3.20 2.80
Kayserispor II - Tirana SK1.15 6.00 13.00
Skonto Riga - Molde FK 2.40 3.20 2.60
Domzale - Hapoel Tel Aviv1.85 3.50 3.50
Barysau BATE - Rubin Kazan 3.30 3.25 2.00
Rapid Bucharest - Olimpik Sarajevo FK1.15 6.0013.00
Metalurg Zaporozis - Zimbru Chisinau1.35 4.00 8.25
Ameri Tbilisi - Hertha Berlin 6.00 3.60 1.50
Vaduz FC - Basel FC 3 4.50 3.50 1.65
Atvidabergs FF - Brann Bergen 3.30 3.25 2.00
Trabzonspor - Apoel Nikosia1.25 5.00 9.00
Sion FC - Ried SV1.65 3.25 5.00
Levadia Tallin - Twente Enschede3.50 3.35 1.90
Auxerre - Belgrade OFK 1.10 7.00 17
Derry City - Gretna1.60 3.50 5.00
Wisla Krakow - Mattersburg SV 1.70 3.30 4.50
Bröndby Kobenhavn - Flora Tallin1.10 7.00
Drogheda United - Start Kristiansand3.80 3.40 1.80
Marseille Ol. - Young Boys Bern 1.40 3.93 6.75
Llanelli AFC - Odense 6.00 3.60 1.50
Lovech Liteks - Omonia Nicosia 1.65 3.25 5.00
Lokomotiva Sofia - Bnei Yehuda 1.10 7.00

Do góry
#627977 - 18/08/2006 16:27 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
aker Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2004
Postów: 22187
Skąd: Chorzów
Phantom faktycznie kursy sa smieszne.
Osobiscie myslałem zagrac grubiej na Broendby R.Bukareszt, Grassh.i myslalem ze wyciagne z tego AKO przynajmniej 2 .
Przy takich kursach to chyba sobie odpuszcze granie PUEFA bo zawsze sie jakis nietrafiony "rodzynek" po kursie 1,1 moze trafić a to najbardziej boli
Pozdr

Do góry
#627978 - 23/08/2006 12:50 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.

Wisła Kraków
VS
SV Mattersburg

Typ: 1
Typ na awans: Wisła Kraków

Wisła Kraków z Wiednia wywiozła korzystny bramkowy remis (1:1). Po tym spotkaniu w grze Wisły nastąpił widoczny przełom. Zespół, który w pierwszych dwóch kolejkach męczył się ze swoimi rywalami nagle zaczął grać dobrze i wygrywać. Forma podopiecznych Dana Petrescu rośnie z meczu na mecz a przełomem okazał się mecz z SV Mattersburg. Po spotkaniu z Austriakami popularna "Biała Gwiazda" wygrała u siebie na boisku z Wisłą Płock (2:0) i Koroną Kielce (2:0). Trzeba przyznać, że zespół zagrał w tych spotkaniach naprawdę dobrze. Imponuje zwłaszcza formą strzelecką Serb - Branko Radovanović. Trener Petrescu narzekał, że brakuje mu napastnika z prawdziwego zdarzenia okazało się, że takiego posiada. Radovanović wpisał się już dwukrotnie na listę strzelców w spotkaniach ligowych. Najpierw z Wisłą Płock a w ostatniej kolejce z Koroną Kielce. Uwagę naszą także warto zwrócić na bardzo dobrą formę Jakuba Błaszczykowskiego. Zawodnik imponuje w spotkaniach ligowych także w kadrze młodzieżowej pokazał się z bardzo dobrej strony. Wszystko to zaowocowało powołaniem przez Leo Beenhakkera zawodnika na mecze eliminacyjne z Finlandią i Serbią. Dobrą wiadomością są już powracający do pełni zdrowia zawodnicy. Już po kontuzjach powrócili Radosław Sobolewski, Paweł Brożek czy Arkadiusz Głowacki. Na wtorkowym treningu nawet ćwiczył już z zespołem Marcin Baszczyński. Nie wiadomo jednak czy popularny "Baszczu" zagra z Mattersburgiem. Raz potrzebuje kilka treningów, aby powrócić do dobrej dyspozycji a dwa zespół zmienił ustawienie z 4-4-2 na 3-4-2-1 i nie wiadomo czy Baszczyński dobrze by się czuł w tym ustawieniu. Na pewno nie zagrają Jacob Burns i Paweł Kryszałowicz. Jednak ich brak w zespole nie będzie widoczny. Za Burnsa może zagrać Cantoro a za Kryszałowicza gra z powodzeniem Radovanović. Mattersburg przyjeżdża do Krakowa, aby sprawić niespodziankę i awansować kosztem Wisły do dalszej fazy Pucharu UEFA. Jednak austriaccy goście w Max. Bundeslidze nie prezentują się najlepiej. Tylko jeden punkt w dwóch konfrontacjach. W pierwszym meczu zremisowali ze słabo grającym Ried (0:0) a w ostatniej kolejce przegrali z liderem tabeli Red Bull Salzburg (2:0). Zawodnicy są podłamani nie zbyt dobrą formą. Jednak twierdzą, że w Krakowie podejmą walkę. Będzie o to ciężko nie będzie mógł wystąpić w ich składzie Krzysztof Ratajczyk, który w pierwszym spotkaniu ujrzał czerwoną kratkę za faul taktyczny. Trener Franz Lederer postawi pewnie na tą samą jedenastkę, co w pierwszym meczu. Wisła Kraków zagra jak faworyt tego spotkania. Myślę, że popularna "Biała Gwiazda" powinna sobie poradzić z austriackim nowicjuszem. Nie powinno być już takich wpadek jak z Dinamem Tbilisi czy Vitorią Guimaraes.

Pozdrawiam

Do góry
#627979 - 23/08/2006 13:30 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
telomateo Offline
newbie

Meldunek: 15/07/2006
Postów: 42
Skąd: Warszawa
Wisła Kraków (Polska) v SV Mattersburg (Austria)
24.08.2006 r., godz. 20.30, puchar UEFA

Wisła wraca ostatnio do formy - m.in. wygrana w lidze z Koroną Kilece (d) 2:0. W lidze nie stracili jeszcze bramki - duży wpływ na to ma ściągnięcie w okienku Clebera. Dzięki temu bardzo Wisła bardzo dobrze prezentuje się w defensywie. W klubie poprawia się sytuacja kadrowa (Kryszałowicz, Brożek, do zdrowia wraca Jean Paulista).
Maatersburg nie strzelił w dwóch ostatnich spotkaniach bramek - 0:0 (d) z SV Ried oraz w ostatniej kolejce porażka 0:2 (w) z Red Bull Salzburg. W rewanżu z Wisłą nie zagra Ratajczyk (O) - czerwona kartka w pierwszym meczu.

Typ 1@1.55 3/10
Typ poniżej 2,5 gola 3/10

Do góry
#627980 - 23/08/2006 21:55 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
ryzy9 Offline
old hand

Meldunek: 17/01/2006
Postów: 1084
Skąd: Poznan
Jesli chodzi o Wisle to zgadzam sie w 100%,ze w tym dwu-meczu krakowianie okaza sie lepsi,zwlaszcza ze w rewanzu w zespole z Mattersburga nie wystapia Juergen Patocka oraz Adnan Mravac! (onet.pl)
Druzyna gosci zatem ma olbrzymi klopot z zestawieniem obrony, a bioraca pod uwage,ze nie przyjada na stadion Wisly atakowac od samego poczatku tylko raczej oddadza inicjatywe Krakowianom to tylko swiadczy o tym,ze bramka dla Bialej Gwiazdy jest kwestia czasu!

Poza tym widze zwyciestwo i latwy awans Broendby z Flora Tallin! Co prawda w druzynie gospodarzy nie zagra bramakarz,ktory w pierwszym meczu zostal ukarany czerwona kartka,ale mysle ze druzyna przyjezdna nawet nie zagosci pod polem karnym Broendby,gdyz dzieli ich roznica klas,a ponadto jak widac po wynikach w lidze dunskiej-Broendby jest w niezlej formie...


Kolejnym meczem godnym zagrania jest Grasshopper Zurych!
Przeciwnikiem bedzie wegierski FC Fehervar,ktory niedosc,ze u siebie wyrownal calkiem po przypadkowej akcji stan meczu na 1-1 w 90min,to wyniki po 3 kolejkach w lidze nie napawaja optymizmem-zwlaszcza na wyjezdzie!!! Szwajcarzy poczynaja sobie calkiem niezle pod wodza Balakova i mysle,ze nie pozostawia zludzen wegrom w rewanzu! Z tego co sie orientuje z wegierskich zrodel to FC Fehervar sprzedal kilku zawodnikow ktorzy ,,blyszczeli" z zeszlym sezonie...


Na dokladke proponuje zwyciestwo Newcastle- duzo by pisac o przepasci jaka dzieli ,,Sroki" od FK Ventspils,wiec w skrocie: Goscie jada sie postarac o jak najmniejszy wymiar kary na St.James's Park!!!!

Czekam na wasze opinie i info! Pozdrowionka

Do góry
#627981 - 24/08/2006 05:25 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
szymon0305 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/08/2006
Postów: 2038
Skąd: poznań
witam, ja z pucharu uefa wypatrzylem:
fbk kowno- randers 1
lider ligi litewskiej, dodam zdecydowany lider kontra slaby beniaminek ligi dunskiej,
hajduk-cska awans cska, 1 mecz to duza niespodzianka, nie wydaje mi sie zeby silna druzyna z Bulgarii dala sobie wydrzec zawans z przecietnym hajdukiem kula
wisla-matersburg awans 1, praca krytykowanego Petrescu przynosci efekty, wisla choc nie przekonywujaco to wygrywa, doskonale przygotowany taktycznie zespol, potrafi w czasie meczu zmieniac ustawienie kilkakrtonie, na slabych austriakow wystarczy
litex lovecz- omonia awans lub 1, bogaci bulgarzy, wzmocnili sklad przed sezonem,
Atvidabergs FF - Brann Bergen 2, lider ligi norweskiej konta 2 liga szwedzka, co prawda brann ostatnio w slabszej formie ale przerwa w lidze norweskiej napewna pomogla temu zespolowi
ewentualnie mozna sporbowac skonto ryga i sion

Do góry
#627982 - 24/08/2006 05:43 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
depresja_sts Offline
enthusiast

Meldunek: 15/05/2006
Postów: 256
Ja mysle ze w meczu Wisła-Odessa mozna smiało zagrac under.
Juz w 1 meczu zespoły udowodniły ze skutecznoscią nie grzeszą.Kurs 1.65 mozna zagrac.

Do góry
#627983 - 24/08/2006 08:47 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
PrzemczaN Offline
newbie

Meldunek: 04/01/2006
Postów: 36
Skąd: Tarnów
Ja myślę podobnie jak koledzy:

Under w meczu Wisły z Odessą. Obie drużyny nie za mocne. Nie ma wyraźnej przewagi którejkolwiek z nich. Pierwszy mecz przebiegał bardzo spokojnie, bez jakichś szaleńczych ataków czy 100% sytuacji. Wynik 0-0 w pierwszym meczy sprawia że awans jest sprawą otwartą i przede wszystkim trzeba zachować jak najdłużej czyste konto.
Tyle tylko że w expekcie nie ma narazie oferty na under. Wie ktoś może czemu tak długo zwlekają i czy w ogóle się pojawi?

Ponadto mecze drużyn: Brondby i Grasshopper wydają się być pewniakami. Obie drużyny grają u siebie z dużo słabszymi rywalami ale remisy z meczów wyjazdowych każą im te mecze wygrywać. Myślę że takie drużyny nie sprwią zawodu swoim fanom.

Do góry
#627984 - 24/08/2006 10:00 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
citizen Offline
La Furia Roja

Meldunek: 14/03/2004
Postów: 2383
Skąd: Katowice
Litex Lovetch v Omonia (0:0) ...typ 1...kurs 1.55
pierwszy mecz zakonczony bezbramkowym remisem, lecz po przebiegu spotkania to goscie powinni wtedy wyjechac z conajmniej 2-bramkowa przewaga, nieskuteczne i nieporadne ataki Litexu jednak nieprzyniosły dobrego zakonczenia. W dzisiejszym meczu w ekipie Omoni zabraknie kilku kluczowych graczy (niezagra Paolo Rink, Ze Elias a takze niepewny jest wystep najwiekszej macedonskiej gwiazdy Grozdanovskiego)
w tej sytuacji gospodarze sa zdecydowanym faworytem spotkania i mysle ze w 90' zapewnia sobie awans do kolejnej rundy.

Atvidaberg v Brann (3:3) ...typ 2...kurs 1.7
niewyobrazam sobie zeby szwedzki drugoligowiec, ktory po przebojach w pucharze szw. wyeliminował jedną z najlepszych drozyn z Norwegii. Brann by awansować do kolejnej rundy musi to spotkanie wygrać badz zremisowac 4:4 (co wydaje sie malo prawdopodobne). W pierwszym spotkaniu zakonczonym wynikiem 3:3 trener Brann mial do dyspozycji jedynie 5 podstawowych zawodników, reszta to młodziaki zastepujacy nieobecnych. Teraz jest na odwrót i mysle ze Norwegowie spokojnie ten mecz wygrają.


Broendby v Flora (0:0) ...typ 1...kurs 1.2
Beoendby niesatysfakcjonuje zaden remis, nawet 0:0 ktory daje dogrywke, trener zapowiada przed tym spotkaniem, ze ten mecz jak narazie jest dla nich najwazniejszy i wszystkie inne sprawy proboja od siebie oddalac, dodal takze ze zawodnicy nie lekcewazą przeciwnika i napewna bedą grac na 100% o zwyciestwo. Z relacji pomeczowych w internecie wynikało ze pierwszy mecz byl wyrównany z lekka przewaga gosci, wiec dzis po niskim kursie stawiam pewnie na gospodarzy


pozdrawiam

Do góry
#627985 - 24/08/2006 10:01 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
Tom Krus Offline
veteran

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 1353
o dziwo jedne z lepszych kursów jakie można dzisiaj wyhaczyć, to spotkania Wisełek, myślę, że po tym co zobaczylilśmy w pierwszych spotkaniach obie dryżyny przeciwne są spokojnie w zasiegu i o ile prokuratorzy zrobią sobie dzisiaj wolne i nikt nie wypadnie ze składu, to widzę dwie 1

Do góry
#627986 - 24/08/2006 10:16 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
makeke Offline
stranger

Meldunek: 24/08/2006
Postów: 1
Na temat meczów Wisły, Grashopers, Rapid i Brondby wszystko już zostało powiedziane, chyba to jedne z najpewniejszych meczów dzisiejszego dni. Jest też kilka ciekawych meczy o "wyższych" kursach:
-> Metalurg Zaporoże - Zimbru Kiszynów
Bezbramkowy remis na wyjeździe, to chyba każdy mógł się tego spodziewać, gdyż każdy wie, jak wyglądały lub wyglądają boiska w Mołdawii. Dzisiejszy mecz nie powinien pozostawić złudzeń Mołdawianom, jak wysoko ich piłka w hierarchi europejskiej jest postawiona. Drużyna ukraińska, choć nienajlepiej radzi sobie w lidze, powinna bezproblemowo poradzić sobie z mołdawską drużyną. A kursy w granicach 1,5 nie są najniższe, może na temat tego meczu jest coś czego nie wiem, ale po mojej powierzchownej analizie tak wynika. TYP.1
-> Sion - Ried
Beniaminek ligi szwajcarsiej niexle radzi sobie w lidze, ale liga szwajcarska nie należy do słabych lig. Świadczyć może o tym ich postawa w meczach pucharowych, takich drużyny jak Basel, Grashopers, czy Thun w poprzednim sezonie. W poprzedniej kolejce Sion pokonało Basel, co może świadczyć o tym, że są w formie. A co do Ried, słabo jej idzie w przeciętnej lidze austryjackiej, wyczyny drużyn z tej ligi też nie są oszałamiajace, co moze świadczyć o słabości tej ligi, niektórzy tutaj z tego forum bardzo podniecali się Red Bul, który uległ Valencii 0:3, choć nie można tego powiedzieć, ze zagrali słabo. Ale Red Bull jest to drużyna odstająca poziomem od pozostałych drużyn swojej ligi. Myslę, że kursy około 1,6 na Sion w tym mecz są zachęcające, drużyna rodem ze Szwajcarii nie powinna bawić się w kalkulacje i wygrać mecz z przeciętną drużyną z Austrii, gdyży kalkulacje źle wychodzą (wczorajszy występ Ajaxu). TYP 1.
-> Marsylia - Young Boys
Powyżej nachwaliłem się ligę szwajcarską, ale wystarczy tego , w porównaniu z ligą francuską w konfrontacji z nią, nie mam chyba złudzeń, po wysokim remisie YB na własnym boisku, chyba przyszedł czas na pożegnanie się z pucharami, Marsylia dobrze spisująca się na poczatku rozgrywek swojej ligi nie powinna mieć problemu z YB, a kursy na ten typ nie są najniższe w porównaniu z innymi na rewanże pucharu. Krótko na temat tego meczu. Typ. 1.

Tak jak wczoraj jedyną niespodzianką był Ajax, dzisiaj jakoś dziwnie podchodzę do meczów Auxere, Trabzonspor i Brannu, wszystko ze względu na ich postawę w rodzimych ligach.

P.S.
Był to mój pierwszy post na tym forum, mam nadzieję, że nikomu nim nie zaszkodzę. Gram u buków kilka lat raz z lepszym , raz z gorszym skutkiem.

Do góry
#627987 - 24/08/2006 10:53 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
chris Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/04/2006
Postów: 3565
Skąd: Kraków
Na dzis polecam zagrac Wisła P - Chornomorets X2. Nie sadze zeby dla Wisly ten mecz byl spacerkiem - tak jak niektorzy uwazaja. Do tego kursy oferowane przez bukmacherów wg. mnie sa zanizone i nie warte ryzyka. To samo tyczy sie typowania u/o. Widze, ze wiele osob sklania sie ku pierwszej opcji i rzeczywiscie moze tak byc tyle, ze grac to po 1.5-1.7 jest lekka przesada. Choc ja rowniez typuje tu wynik underowy 0-0, 0-1. Ale wole zagrac Chornomorets +0.5 po 1.78 w Pin. Dla mnie jest to najlepsze rozwiazanie w tym meczu..

Do góry
#627988 - 24/08/2006 11:24 Re: Puchar UEFA 2 -ga runda wstępna
Qubi Offline
veteran

Meldunek: 29/04/2005
Postów: 1384
Skąd: Konin
Wydaje mi się czy Sts już zablokował CSKA Sofia?
W toto też tego nie mogę znaleźć...
Jakieś info odnośnie tego meczu?

Do góry
Strona 4 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, Akhu, burbon, pacyfista, wHiTe_StAr, Sensei, latajaca_holenderka, Lukasz111, akagi, VVega), 3208 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584101 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07